I to osjetno. U januaru je profulao sve živo. Na kraju se vadio kako će Diaz biti official u ponedjeljak...kad ono bi u nedjelju
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59177 Re: Liverpool FC
5 igraca Norwicha je bilo iza lopte i on je lagano sa 16+ metara kulerski spremi tamo gdje je niko nije mogao dohvatiti.
Last edited by drug_profi on 20/02/2022 22:14, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59178 Re: Liverpool FC
Iduću u gostima igramo tek 12.03., to je znači još četiri utakmice na Anfieldu. Naravno tu je Wembley između.
Tu se treba dobar temelj napraviti. Plus, City ima neke zeznute tekme tu...
Tu se treba dobar temelj napraviti. Plus, City ima neke zeznute tekme tu...
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59179 Re: Liverpool FC
Po trenutnoj formi i dostupnim igračima - moguće je da Liverpool prođe još bliže Citiju...
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59181 Re: Liverpool FC
Je li to onaj debeli nerd?AmiĐa_Idriz wrote: ↑20/02/2022 22:09I to osjetno. U januaru je profulao sve živo. Na kraju se vadio kako će Diaz biti official u ponedjeljak...kad ono bi u nedjelju![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59182 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote: ↑20/02/2022 23:47Je li to onaj debeli nerd?AmiĐa_Idriz wrote: ↑20/02/2022 22:09
I to osjetno. U januaru je profulao sve živo. Na kraju se vadio kako će Diaz biti official u ponedjeljak...kad ono bi u nedjelju![]()

- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59183 Re: Liverpool FC
E nek su ga ukinuli oca mu jebem malerskog.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59184 Re: Liverpool FC
@AmiĐa_Idriz Ima li kakav update za Jotu? Za Firmina je rečeno da je out za duže vremena 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59185 Re: Liverpool FC
Od Kloppove zadnje izjave ništa. Vjerovatno će sutra na pressu za Leeds dati nešto detaljnije informacije.no_sekirli wrote: ↑21/02/2022 12:26 @AmiĐa_Idriz Ima li kakav update za Jotu? Za Firmina je rečeno da je out za duže vremena![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59186 Re: Liverpool FC
Liverpool are still waiting to see if Roberto Firmino and Diogo Jota can be involved at Wembley but ‘will try everything’, said Jürgen Klopp.
"Yes, it’s too early. I don’t even know if it will be a late decision or not; how I said, it’s too early."
Klopp: "I saw them both today, they both look great – but those two always look great. We have to see how the specific issues develop but we obviously will try everything.”
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59187 Re: Liverpool FC
Chealseaju za vikend nisu igrali James i Mount, ali izgleda da ce biti spremni do finala. od standardnih im fali samo Chilwell, pa su tu na lijevoj strani mozda i najtanji, nadam se da ce Salah imati svoju noc.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59188 Re: Liverpool FC
Jota i Firmino nisu još ni blizu treninga, tako da ako se i kojim čudom oporave do nedjelje neće biti od neke realne koristi na Wembleyu.
Mada, rubrika žuta štampa javlja da je Jotin frizer objavio na story Jotinu novu frizuru sa opisom "ready for final", tako da eto
Mada, rubrika žuta štampa javlja da je Jotin frizer objavio na story Jotinu novu frizuru sa opisom "ready for final", tako da eto
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59189 Re: Liverpool FC
Pa nece zaboraviti igrat lopte za 7 dana. Niti ce mu fitnes znacajno pasti. Moci ce odigrati poluvrijeme bar.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59190 Re: Liverpool FC
Ma otkako je Klopp tu igrači sa bolovanja moraju odraditi minimum dva full timska treninga kako bi bili u protokolu za utakmicu. Kućna pravila kafane 
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59191 Re: Liverpool FC
origi rjesava u sudijskoj nadoknadi
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59192 Re: Liverpool FC
Mane diaz salah - ne sekiram se. I mislim da je ekipi stalo da uzmu na Vembliju neku kantu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59193 Re: Liverpool FC
Kad prođe Leeds bacim koju za finale 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59194 Re: Liverpool FC
Nadam se da će funkcionisati kao kod Matipa
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#59195 Re: Liverpool FC
Preimenuj nam temu u hipsteraj

- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59196 Re: Liverpool FC
Jes vala hipsteraj i glorihanteraj
I konzumerizam, da... da se i to ne zaboravi
I konzumerizam, da... da se i to ne zaboravi
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59197 Re: Liverpool FC
i umesto godine osnivanja kluba da stoji godina kad je klopp došao u liverpool. 
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59198 Re: Liverpool FC
Pa zar nije Liverpul tad i osnovan?saint_mirad wrote: ↑23/02/2022 00:40 i umesto godine osnivanja kluba da stoji godina kad je klopp došao u liverpool.![]()
-
Omerlatas
- Posts: 100
- Joined: 01/05/2020 13:56
#59199 Re: Liverpool FC
Pa realno je lik i u pravu. Do dolaska Kloppa na ovoj temi ispisano manje od 600 stranica (od 2004 do 2015) a nakon njegovog dolaska jos 4 puta toliko....
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59200 Re: Liverpool FC
Tiha patnja bila jbg. I kad Klop ode vjerovatno ce interes spasti.
Pa i sve da jeste tako, shvatate li da je to zabava? Sta treba sad nekom dokazivati nesto?
Pratim i pustim emocije dok mei je zabavno, kad pocne da boli češće nego je zabavno, iskljuci emocije, pokusaj naci srecu negdje drugo.
Sta u danasnjem svijetu jos covjek ima da ga raduje, narocito kad si u BiH? Čemu se mozes veseliti?
Imas jos par godina zivota i trebas nekom balavcu nesto dokazivati? Nekom navijackom, plemenskom mozgu?
Pa i sve da jeste tako, shvatate li da je to zabava? Sta treba sad nekom dokazivati nesto?
Pratim i pustim emocije dok mei je zabavno, kad pocne da boli češće nego je zabavno, iskljuci emocije, pokusaj naci srecu negdje drugo.
Sta u danasnjem svijetu jos covjek ima da ga raduje, narocito kad si u BiH? Čemu se mozes veseliti?
Imas jos par godina zivota i trebas nekom balavcu nesto dokazivati? Nekom navijackom, plemenskom mozgu?

