Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7332
Joined: 12/03/2012 18:04

#59976 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

salik79 wrote: 14/01/2022 22:07
Kada u DNK (DNA) strukturi/lancu, prirodnim putem, dodje do mutacija, znamo kakve posljedice nastaju (primjer- Downov sidrom), logickim slijedom se zapitamo do cega sve moze dovesti umjetna mutacija (modifikacija) RNK strukture virusa.

Eh, sada, sta se desava kada nesto takvo ubrizgamo u ljudski organizam...
Problem je sto se netacno tvrdi da je genska terapija simulacija virusa ili simptoma, naime genske terapije sa kojima se pokusni kunici rokaju ( obje varijante, mRNA i vektorske ) daju instrukciju organizmu da stvara Spike protein koji, kako tvrde New Normal filantropi, pomaze u borbi sa virusom. Osim protiv Omicrona i malo hlape nakon nekoliko mjeseci, dobro, malo vise hlape, al sad ce u Martu pelc protiv Omicrona :navijacica:

Oslabljenog Covid virusa neJma u genskim terapijama, zato se i zovu eksperimentalnim, prva sira upotreba eksperimentalne terapije, posljedice se promatraju i koriguju uzivo.....shodno svemu navedenom:

long covid je bas zajeban :stidljiv:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#59977 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

jeza u ledja wrote: 14/01/2022 23:09
spinel_ wrote: 14/01/2022 22:56

Znaci Aubameyang koji trci tamo vamo nema gdje ga nema na terenu dobije covid da je pozitivan 06.01. Sedmicu dana poslije pisu long covid miocarditis. Pa ko je ovdje lud? Kakav long covid sedmixa dana poslije i to od ovog smijesnog omicrona. Ima smisla ali u glavama u kojima nema nista.
Kakav long covid? Gdje pise long covid?

Znaci citas neke idiotske tvitove ili sta vec gdje neki idiot pokusava biti smijesan sa tim “long covid” i tebi to toliko u glavi ostane da mene pitas kakav long covid?

Procitah nekoliko clanaka i u vezi Aubameyanga i u vezi Daviesa i nigdje ne procitah taj termin long covid. Kakav long covid kad su testirani pozitivni prosle sedmice?

Ili ti mislis da je long covid bolest koja traje vise od par dana? :-) U dvije godine nisi uspio skontati.
Zanimljivo. U jeku kad je bilo najjaci covid tj s najjacim simptomima nigdje nismo imali te miocarditise. Sada kada imamo vakcine i kad su gotovo svi sportasi primili 2 jer moraju da bi igrali imamo slucaj da u jednom danu 4 igraca imaju srcane probleme. Pa ja evo koliko znam za sebe ne pamtim da se ikada desilo.

A mediji obavezno moraju navesti da je to posljedica korone a nigdje ali bas nigdje niko ne navodi da su isti vakcinisani, busterisani itd...
A da isti nisu primili vakcinu obavezno bi u naslov stavili da je ovaj antivakser i jos bi se nasladjivali sto ima taj problem jer nije htio da se vakcinise.

Kaze nasa reklama sa ovim muzicarima i slicnim poznatim papucarima #vakcinedjeluju. Da vidimo kako djeluju. Odlicno djeluju na srce.

Znaci danas je najveci ZLOCIN BITI ZDRAV kao npr Djokovic i toga odmah treba u zatvor.

I ne znam kakav long covid. Nebitan je u ovoj prici jer niti je long niti je obicni. Znamo svi sta je posljedica ovoga.
armin071
Posts: 5294
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#59978 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by armin071 »

Korona uzrokuje smanjenje penisa kod 5% muškaraca
E haj sad budi pametan jel bolji long ili ova kraća verzija….

#slušajstruku
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#59979 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Ljeto u 92% vakcinisanoj Australiji:



Sta im cini ovih 8% bioterorista, za ne povjerovati :oops:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45293
Joined: 29/12/2005 01:20

#59981 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

spinel_ wrote: 14/01/2022 23:31
jeza u ledja wrote: 14/01/2022 23:09

Kakav long covid? Gdje pise long covid?

Znaci citas neke idiotske tvitove ili sta vec gdje neki idiot pokusava biti smijesan sa tim “long covid” i tebi to toliko u glavi ostane da mene pitas kakav long covid?

Procitah nekoliko clanaka i u vezi Aubameyanga i u vezi Daviesa i nigdje ne procitah taj termin long covid. Kakav long covid kad su testirani pozitivni prosle sedmice?

Ili ti mislis da je long covid bolest koja traje vise od par dana? :-) U dvije godine nisi uspio skontati.
Zanimljivo. U jeku kad je bilo najjaci covid tj s najjacim simptomima nigdje nismo imali te miocarditise. Sada kada imamo vakcine i kad su gotovo svi sportasi primili 2 jer moraju da bi igrali imamo slucaj da u jednom danu 4 igraca imaju srcane probleme. Pa ja evo koliko znam za sebe ne pamtim da se ikada desilo.

A mediji obavezno moraju navesti da je to posljedica korone a nigdje ali bas nigdje niko ne navodi da su isti vakcinisani, busterisani itd...
A da isti nisu primili vakcinu obavezno bi u naslov stavili da je ovaj antivakser i jos bi se nasladjivali sto ima taj problem jer nije htio da se vakcinise.

Kaze nasa reklama sa ovim muzicarima i slicnim poznatim papucarima #vakcinedjeluju. Da vidimo kako djeluju. Odlicno djeluju na srce.

Znaci danas je najveci ZLOCIN BITI ZDRAV kao npr Djokovic i toga odmah treba u zatvor.

I ne znam kakav long covid. Nebitan je u ovoj prici jer niti je long niti je obicni. Znamo svi sta je posljedica ovoga.
Jedini razlog sto su im uopste utvrdili miokarditis, koji je ocigledno u vecini slucajeva bezazlen - je zato sto su imali Covid, jel razumijes? Pregledali su im srce jer su imali Covid. Miokarditis se ne razvija mjesecima poslije vec u roku 7 dana.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18334
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#59982 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GandalfSivi »

salik79 wrote: 14/01/2022 23:42 Ljeto u 92% vakcinisanoj Australiji:



Sta im cini ovih 8% bioterorista, za ne povjerovati :oops:
U zadnjih sedam dana u Australiji 9 mrtvih na 26 miliona ljudi.

U zadnjih sedama dana u BiH 47 mrtvih na 3 miliona ljudi.

Ostavljam vas sada, sto manji mozak to su vam veca usta, vidim salik se opet raspistoljio o promjeni DNK, lupa tolike gluposti da necu vise ni da odgovaram.

Eto vam tema i neka vam je bog na pomoci…
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#59983 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

jeza u ledja wrote: 14/01/2022 23:48
spinel_ wrote: 14/01/2022 23:31

Zanimljivo. U jeku kad je bilo najjaci covid tj s najjacim simptomima nigdje nismo imali te miocarditise. Sada kada imamo vakcine i kad su gotovo svi sportasi primili 2 jer moraju da bi igrali imamo slucaj da u jednom danu 4 igraca imaju srcane probleme. Pa ja evo koliko znam za sebe ne pamtim da se ikada desilo.

A mediji obavezno moraju navesti da je to posljedica korone a nigdje ali bas nigdje niko ne navodi da su isti vakcinisani, busterisani itd...
A da isti nisu primili vakcinu obavezno bi u naslov stavili da je ovaj antivakser i jos bi se nasladjivali sto ima taj problem jer nije htio da se vakcinise.

Kaze nasa reklama sa ovim muzicarima i slicnim poznatim papucarima #vakcinedjeluju. Da vidimo kako djeluju. Odlicno djeluju na srce.

Znaci danas je najveci ZLOCIN BITI ZDRAV kao npr Djokovic i toga odmah treba u zatvor.

I ne znam kakav long covid. Nebitan je u ovoj prici jer niti je long niti je obicni. Znamo svi sta je posljedica ovoga.
Jedini razlog sto su im uopste utvrdili miokarditis, koji je ocigledno u vecini slucajeva bezazlen - je zato sto su imali Covid, jel razumijes? Pregledali su im srce jer su imali Covid. Miokarditis se ne razvija mjesecima poslije vec u roku 7 dana.
Sve sto ima veze sa srcem i oko srca nije bezazleno.
Na kraju krajeva, zelim da se istina sazna od cega su dobili taj problem. Ovo sa propagandom da je za sve zdravstvene problem kriv covid nemam rijeci. Jos sad omicron koji je vrsta prehlade. Nemam rijeci stvarno.
User avatar
HarTar
Posts: 8726
Joined: 20/05/2020 02:33

#59984 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by HarTar »

GandalfSivi wrote: 14/01/2022 23:54
salik79 wrote: 14/01/2022 23:42 Ljeto u 92% vakcinisanoj Australiji:



Sta im cini ovih 8% bioterorista, za ne povjerovati :oops:
U zadnjih sedam dana u Australiji 9 mrtvih na 26 miliona ljudi.

U zadnjih sedama dana u BiH 47 mrtvih na 3 miliona ljudi.

Ostavljam vas sada, sto manji mozak to su vam veca usta, vidim salik se opet raspistoljio o promjeni DNK, lupa tolike gluposti da necu vise ni da odgovaram.

Eto vam tema i neka vam je bog na pomoci…
De ba, kod nas ljudi umru od infarkta, moždanog udara, oni napišu od korone. Od tih 47 ne vjerujem da je više od 7 od korone...
Last edited by HarTar on 15/01/2022 00:03, edited 1 time in total.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#59985 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

GandalfSivi wrote: 14/01/2022 23:54
salik79 wrote: 14/01/2022 23:42 Ljeto u 92% vakcinisanoj Australiji:



Sta im cini ovih 8% bioterorista, za ne povjerovati :oops:
U zadnjih sedam dana u Australiji 9 mrtvih na 26 miliona ljudi.

U zadnjih sedama dana u BiH 47 mrtvih na 3 miliona ljudi.

Ostavljam vas sada, sto manji mozak to su vam veca usta, vidim salik se opet raspistoljio o promjeni DNK, lupa tolike gluposti da necu vise ni da odgovaram.

Eto vam tema i neka vam je bog na pomoci…
Her we go again....

copy paste - sa prethodne stranice:

Ponavljam, poredite nas zdravstveni sistem i uvjete zivota sa puno razvijenijim drzavama od nase. Kod nas ljude prikljucuju na malina kompresore sa industrijskim kisikom, halooooo! A kamoli sta ostalo....

Evo, recimo, Gibraltar ima 100% procijepljenost, dakle puno vecu nego Slovenija, slicne mjere (ako ne i strozije) kao i Slovenija, pa je na nezavidnom 13. mjestu, tri mjesta ispred Slovenije, po smrtnosti u svijetu. I, sta cemo sad?

A, da procitas sta je salik napisao o modifikovanoj RNA, prije nego sto mu pocnes stavljati svoje misli i rijeci u usta?!

Ustvari, u pravu si, bolje nemoj, ostavi nas sada. Imas tri kruga mahanja.

P.s.
Bavi se citanjem clanka kojeg sam mahsuz tebi postavio, da mozes tabiriti tabele do mile volje....
Last edited by salik79 on 15/01/2022 00:08, edited 2 times in total.
Dead Man Walking
Posts: 6379
Joined: 28/05/2004 21:49

#59986 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Dead Man Walking »

spinel_ wrote: 14/01/2022 23:59
Na kraju krajeva, zelim da se istina sazna od cega su dobili taj problem.
Svaka cast Spinazzola, nadam se da ces istrajati. Bices zamjenik Hesusa Novaka ako izguras ovo do kraja.
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59987 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

Fino piše da su svi fasovali covid i da je vjerovatno od toga.
Last edited by Point. on 15/01/2022 00:03, edited 1 time in total.
BadBoy
Posts: 8093
Joined: 01/11/2005 21:55

#59988 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

Od svega se u BiH može umrijeti ali od COVIDa jok :-)
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#59989 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Point. wrote: 15/01/2022 00:02
Fino piše da su svi fasovali covid i da je vjerovatno od toga.
Hoces primiti petu kad ti kazu? Sve sto oni kazu istina je.
User avatar
HarTar
Posts: 8726
Joined: 20/05/2020 02:33

#59990 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by HarTar »

Point. wrote: 15/01/2022 00:02
Fino piše da su svi fasovali covid i da je vjerovatno od toga.
How yes nou...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#59991 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

BadBoy wrote: 15/01/2022 00:03 Od svega se u BiH može umrijeti ali od COVIDa jok :-)
Upravo suprotno. Kada si zadnji put upratio vijest sa dnevnim brojem umrlih, a da nije od korone?!
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59992 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

spinel_ wrote: 14/01/2022 23:31
jeza u ledja wrote: 14/01/2022 23:09

Kakav long covid? Gdje pise long covid?

Znaci citas neke idiotske tvitove ili sta vec gdje neki idiot pokusava biti smijesan sa tim “long covid” i tebi to toliko u glavi ostane da mene pitas kakav long covid?

Procitah nekoliko clanaka i u vezi Aubameyanga i u vezi Daviesa i nigdje ne procitah taj termin long covid. Kakav long covid kad su testirani pozitivni prosle sedmice?

Ili ti mislis da je long covid bolest koja traje vise od par dana? :-) U dvije godine nisi uspio skontati.
Zanimljivo. U jeku kad je bilo najjaci covid tj s najjacim simptomima nigdje nismo imali te miocarditise. Sada kada imamo vakcine i kad su gotovo svi sportasi primili 2 jer moraju da bi igrali imamo slucaj da u jednom danu 4 igraca imaju srcane probleme. Pa ja evo koliko znam za sebe ne pamtim da se ikada desilo.

A mediji obavezno moraju navesti da je to posljedica korone a nigdje ali bas nigdje niko ne navodi da su isti vakcinisani, busterisani itd...
A da isti nisu primili vakcinu obavezno bi u naslov stavili da je ovaj antivakser i jos bi se nasladjivali sto ima taj problem jer nije htio da se vakcinise.

Kaze nasa reklama sa ovim muzicarima i slicnim poznatim papucarima #vakcinedjeluju. Da vidimo kako djeluju. Odlicno djeluju na srce.

Znaci danas je najveci ZLOCIN BITI ZDRAV kao npr Djokovic i toga odmah treba u zatvor.

I ne znam kakav long covid. Nebitan je u ovoj prici jer niti je long niti je obicni. Znamo svi sta je posljedica ovoga.
Tebi treba ukinuti internet. Za tvoje dobro.
User avatar
karanana
Posts: 47265
Joined: 26/02/2004 00:00

#59993 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by karanana »

pitanje:
cekam lift, nosim ovu plavu medicinsku masku. dolazi lift izlazi frajer iz lifta ne nosi masku. ja ulazim u lift i haj sto frajer nije nosio masku ali je prno da citav lift smrdi moje cijelo putovanje s njim. samo sam molio boga da niko drugi ne udje negde usput u taj lift jer bi mislili da sam ja prno.

dakle moje pitanje je: moze li biti korone u prdezu?
User avatar
HarTar
Posts: 8726
Joined: 20/05/2020 02:33

#59994 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by HarTar »

BadBoy wrote: 15/01/2022 00:03 Od svega se u BiH može umrijeti ali od COVIDa jok :-)
Bgm, nisi vrijedan komentara :-)
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59995 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

HarTar wrote: 15/01/2022 00:06
Point. wrote: 15/01/2022 00:02

Fino piše da su svi fasovali covid i da je vjerovatno od toga.
How yes nou...
Šta je sad? Ne vjeruješ, a kada je u pitanju Eriksen npr vjerovao si na prvu da je pao jer je vakcinisan, što se ispostavilo kao laž i fake news.
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#59996 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

spinel_ wrote: 15/01/2022 00:05
Point. wrote: 15/01/2022 00:02

Fino piše da su svi fasovali covid i da je vjerovatno od toga.
Hoces primiti petu kad ti kazu? Sve sto oni kazu istina je.
Šta je kiddo, sve što kažu je istina, kad postavljaš smiješne linkove sa žlj portala?
User avatar
HarTar
Posts: 8726
Joined: 20/05/2020 02:33

#59997 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by HarTar »

Point. wrote: 15/01/2022 00:10
HarTar wrote: 15/01/2022 00:06

How yes nou...
Šta je sad? Ne vjeruješ, a kada je u pitanju Eriksen npr vjerovao si na prvu da je pao jer je vakcinisan, što se ispostavilo kao laž i fake news.
To sam priznao jer je bila istina, sad poturaju priču da od korone dobijaju upalu srčanog mišića, a rađene su studije gdje su rekli da vakcina izaziva upalu srčanog mišića između 8,5 i 12 ljudi na milion, mada je ovako mali broj sigurno friziran...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45293
Joined: 29/12/2005 01:20

#59998 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Glavni uzroci miokarditisa, inace, ne samo sad, su virusi. Razni virusi. I sad, pazi cuda, kad sportasi fasuju virus pa se testiraju za probleme srca, pa se otkrije miolarditis, onda cudno. Kao kako to.

Mora da su mutantski geni u pitanju.

Inace, interesantno kako ovi likovi sto se ljute kad im kazes da su antivakseri, da nemaju nista protiv vakcina, ali po slobodnoj volji, satrase se ovdje da sviju ubjede kako su vakcine lose.

Walks like a duck…
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#59999 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Point. wrote: 15/01/2022 00:13
spinel_ wrote: 15/01/2022 00:05

Hoces primiti petu kad ti kazu? Sve sto oni kazu istina je.
Šta je kiddo, sve što kažu je istina, kad postavljaš smiješne linkove sa žlj portala?
Pa kazem sve sto procitas na cnn-u i slicnim swedskim sienenima istina je.
User avatar
HarTar
Posts: 8726
Joined: 20/05/2020 02:33

#60000 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by HarTar »

Što se mene tiče primite i 155 dozu... LN.
Last edited by HarTar on 15/01/2022 00:40, edited 1 time in total.
Locked