Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57603 Re: Liverpool FC
Pa ruku na srce i zaslužena 3 boda. Valjalo je kopati, ali je zasluženo.
Uh, kako sam poželio ovo
Uh, kako sam poželio ovo
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#57604 Re: Liverpool FC
DaAmiĐa_Idriz wrote: ↑04/12/2021 17:58 Pa ruku na srce i zaslužena 3 boda. Valjalo je kopati, ali je zasluženo.
Uh, kako sam poželio ovo![]()
Ne zna se ko je zasluzniji za gol, Van Dijk pasom, Salah ili Origi
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#57605 Re: Liverpool FC
origi igra malo, ali jebitačno 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57606 Re: Liverpool FC
Mnogo smo jaki. Ovakva pobjeda ce nam jos dati vjetar u ledja. Ja ne vidim kako necemo osvojiti ligu ove sezone al stvarno ne vidim. Za klasu smo iznad ostalih
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#57607 Re: Liverpool FC
Već sam se pomirio s jednim bodom, kad majstor Origi. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57610 Re: Liverpool FC
Prijem, trk i pas SalahaHarunKovac wrote: ↑04/12/2021 17:59DaAmiĐa_Idriz wrote: ↑04/12/2021 17:58 Pa ruku na srce i zaslužena 3 boda. Valjalo je kopati, ali je zasluženo.
Uh, kako sam poželio ovo![]()
![]()
Ne zna se ko je zasluzniji za gol, Van Dijk pasom, Salah ili Origi![]()
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57611 Re: Liverpool FC
Tesko je danas izdvojiti nekog individualca najbitnije da se uzelo al ja bih glasao ovako
Origi
Thiago
Salah/VvD
Origi
Thiago
Salah/VvD
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57612 Re: Liverpool FC
Jota
Salah životinja
Ovo su tekme koje se jednostavno moraju dobijati.
Salah životinja
Ovo su tekme koje se jednostavno moraju dobijati.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57613 Re: Liverpool FC
@AmiĐa_Idriz Gdje si pozelio jebo te grob u goloj sam vodi, cuj pozelio...
Salaha danas nista nije islo, ono njegovo kad se zabija u igraca, ali na kraju majstorska asistencija.
Jotu bih 3 dana guzio za onaj bezobrazluk. I to nekom crnackom karinom. Djubre lik bas. Minut nakon toga fol nakav volej hvata oca mu jebem. Zavrsi u autu lopta.
Salaha danas nista nije islo, ono njegovo kad se zabija u igraca, ali na kraju majstorska asistencija.
Jotu bih 3 dana guzio za onaj bezobrazluk. I to nekom crnackom karinom. Djubre lik bas. Minut nakon toga fol nakav volej hvata oca mu jebem. Zavrsi u autu lopta.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#57614 Re: Liverpool FC
origi, čovek za važne golove.
vrh tabele.
vrh tabele.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57617 Re: Liverpool FC
Ja sam prije svega posten, danas je u odbrani briljirao pogotovo u drugom poluvremenu, uzeo je more nicijih lopti iako mi je kod nekih dodavanja bio nesiguran. Sve dok igra jednostavno mislim da nam moze biti i vise nego koristan. Samo nek nastavi ovako i bez povreda.
Sad protiv Milana poslati drugih XI
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57618 Re: Liverpool FC
Pa mentalitet, zadnja sekunda, Origi...haj reci da ne podsjeća bar malo na 19/20?BHF_Manijak wrote: ↑04/12/2021 18:06 @AmiĐa_Idriz Gdje si pozelio jebo te grob u goloj sam vodi, cuj pozelio...
Na ovakvoj kad kiksaš nisi za titulu. Kad ovako pobjediš, Boga mi...
Baca mi na ovu:
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57619 Re: Liverpool FC
Thiago je stvarno bio danas top.
Gerro, oprosti mu za one fule
Gerro, oprosti mu za one fule
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#57620 Re: Liverpool FC
pljuje jotu, hvali thiaga.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#57621 Re: Liverpool FC
Ja taman rekoh nema ništa od titule, ovakve utakmice se moraju dobiti, kad ga Origi zavali.AmiĐa_Idriz wrote: ↑04/12/2021 18:10
Na ovakvoj kad kiksaš nisi za titulu. Kad ovako pobjediš, Boga mi...
Baca mi na ovu:
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#57622 Re: Liverpool FC
Kome ? Joti ?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57623 Re: Liverpool FC
Ma Thiago je od starta dobar u defanzivi samo što je to ostalo pod plaštom onih kartona koje je dobijao.
Malo mu se skrenula očigledno pažnja na te stvari i sada je i tu top. Dosta inteligentnije ulazi u te duele.
Šta ću, slab sam na njega
Malo mu se skrenula očigledno pažnja na te stvari i sada je i tu top. Dosta inteligentnije ulazi u te duele.
Šta ću, slab sam na njega
- MMM1977
- Posts: 6694
- Joined: 15/07/2009 12:56
#57625 Re: Liverpool FC
Toliko sam vrisnuo da se komšiluk skupio
