Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#56901 Re: Liverpool FC
Nije da se bunim ali je li Ole ili iko iz njegovog stručnog štaba pogledao ijednu utakmicu Liverpoola u zadnje vrijeme?
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#56902 Re: Liverpool FC
Jos jedna zrtva Jurgena Kloppa, ode Ole u trenerska vjecna lovista.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#56903 Re: Liverpool FC
Ole gleda samo Fergusonove utakmice.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#56905 Re: Liverpool FC
Prelijepo poluvrijeme. Baš sam sretan 
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#56906 Re: Liverpool FC
Ovo je trebal biti crveni za Kristinu.
Jebem ti sudija mater.
Jebem ti sudija mater.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#56908 Re: Liverpool FC
Bojim se da Keita nakon ovog pv može samo na put prema dole 
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#56910 Re: Liverpool FC
Ne vaditi momci.
Toplo i meko je unutra.
Toplo i meko je unutra.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#56911 Re: Liverpool FC
Hajte jos 2-3 u drugom i to je to.
Samo bez srkleta, laganica i bez povreda i kartona.
Samo bez srkleta, laganica i bez povreda i kartona.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#56912 Re: Liverpool FC
Samo mi recite da ne sanjam 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#56913 Re: Liverpool FC
Sex.
Steta Milnera. Vezni red treba jos jednu kariku, radi sirine.
Milner u godinama, Alcantara nepouzdan, kao i Keita s povredama.
Top ovo zasad. Tek sad da places nad Brentfordom i Cityem.
Steta Milnera. Vezni red treba jos jednu kariku, radi sirine.
Milner u godinama, Alcantara nepouzdan, kao i Keita s povredama.
Top ovo zasad. Tek sad da places nad Brentfordom i Cityem.
- rovac13
- Posts: 5761
- Joined: 08/12/2013 16:17
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
-
doboj71
- Posts: 607
- Joined: 21/07/2011 05:20
#56918 Re: Liverpool FC
I ja da se javno izvinim: naby keita,izvini za pominjanje familije u proslosti,halali brate.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#56921 Re: Liverpool FC
Dajte mu pare, kolikogod traži.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#56923 Re: Liverpool FC
Ne znam šta vi mislite o tom da zabijemo još koji? Meni se čiji da bi bilo zabavno. Hmmm..
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#56924 Re: Liverpool FC
ima li kakvih statistika, koja nam je najveca pobjeda na old trafordu?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#56925 Re: Liverpool FC
Nemojte vise...
Pa gdje ce vam dusa
Pa gdje ce vam dusa
