Meni nije nista slade od koljenice.banjaluka078 wrote: ↑10/10/2021 16:01 Dan je tako za samo što se mora, procijediti jabuke za sirće i gurnuti koljenicu rernu.
![]()
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
Tea lana
- Posts: 523
- Joined: 28/10/2008 08:19
#47651 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#47654 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
kod zizi vazda bujruma ima 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- banjaluka078
- Posts: 13217
- Joined: 16/01/2007 23:38
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#47660 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Požurio, da se ne ohladi ručak...
Ontopic: odlično kuhate ovih zadnjih stranica...
-
suspect_zero
- Posts: 28000
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47661 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
#47662 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Tebi bi se sigurno dopala ova moja tortica, jer je zdravija varijanta bez secera i bijelog brasna, i jako je ukusan.
U pitanju je keto low carb kolac u koji ide bademovo i kokosovo brasno, erythritol umjesto secera, dosta sjeckanih oraha u korama, kokosast, lagan na zeludac, ma odlican
Recept: https://alldayidreamaboutfood.com/low-c ... ream-cake/
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
#47665 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
@Sanabija hvala ti 
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#47668 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
kako cvekla ide uz grah 
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
#47669 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
ja je vala ne volim
kupus najbolji 
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47670 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Narode, toplo preporučujem. Probajte ako niste, nećete se pokajati.
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#47671 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Još kad se počne prditi poslije njega i graha.
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#47672 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
ma ja mogu sve uz grah
-
suspect_zero
- Posts: 28000
- Joined: 11/10/2008 21:45
#47673 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Kisele krastavice i med


- dzejkej
- Posts: 775
- Joined: 16/03/2011 16:17
#47674 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Budimo realni, uz grah sve ide
-
Tea lana
- Posts: 523
- Joined: 28/10/2008 08:19
#47675 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Uz grah je luk najbolji












