pesoto.ba

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2701 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

zincx wrote: 09/10/2021 17:48
STR69 wrote: 09/10/2021 17:45

Buraz, meni dužan nije ostao niko.
Ostaće ti ovi, ovo su hulje od zanata. :D
Guziš li ti šta, ili samo nas podjebavaš ovdje?
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#2702 Re: pesoto.ba

Post by zincx »

STR69 wrote: 09/10/2021 18:16
zincx wrote: 09/10/2021 17:48

Ostaće ti ovi, ovo su hulje od zanata. :D
Guziš li ti šta, ili samo nas podjebavaš ovdje?
Sve što naleti! :D
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2703 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

STR69 wrote: 09/10/2021 17:12
SA 071 wrote: 09/10/2021 17:05

Prvo kažeš da ti paket stoji 4 mjeseca, a onda ti ga izbrišu iz sistema sa čime se očito prvi put susrećeš, a to rade kada paket stoji duže od mjesec dana bez promjene statusa. Da ti je paket ikad stajao četiri mjeseca, znao bi za ovo jer bi ti se desilo to već tri puta ;) Sada ti stoji 2 mjesca ;)

U principu, imaš broj mobitela na stranici i možeš ih u radnom vremenu nazvati ili poslati poruku na viber i oni će ti se sigurno javiti ili odgovoriti na upit. Za email su i ranije pisali po forumu da slabo provjeravaju i odgovaraju. Meni se nikad nije desilo da se ne jave ili ne odgovore na upit na mobitel ili viber, ili da ne riješe problem na moje zadovoljstvo (dva puta sam imao problemčiće i oba puta su riješili)...
Ima tamo i paket od 4 mjeseca... na njega i ne računam više. Sitne pare su u pitanju.
BTW, sad sam provjerio, bilo je tih paketa, najmanje 10, koji su stajali preko mjesec, pa nijedan nikad nije nestao. Ali kao što neko reče, imam alternativu, samo da izvučem ovo što je poslano, pa napuštam ovo. Previše svinjarija u zadnje vrijeme.
dorkcic
Posts: 753
Joined: 19/12/2008 20:26

#2704 Re: pesoto.ba

Post by dorkcic »

Big Ben wrote: 09/10/2021 17:25 Opa! Dodijeljen mi je broj leta 044. Paket kod njih stigao 05.10. :D
I meni, a jučer stigao kod njih :pipi:
User avatar
pepeljara
Posts: 6566
Joined: 22/08/2003 00:00

#2705 Re: pesoto.ba

Post by pepeljara »

dorkcic wrote: 09/10/2021 19:31
Big Ben wrote: 09/10/2021 17:25 Opa! Dodijeljen mi je broj leta 044. Paket kod njih stigao 05.10. :D
I meni, a jučer stigao kod njih :pipi:
I meni, dosao prekjuce :) 😂😂
Ja ne znam sta se fakat zale ovi. 32 paket lagano 😍😍
Ja bolje solucije od pesota nemam. Prove me wrong
User avatar
spree
Posts: 7885
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2706 Re: pesoto.ba

Post by spree »

Meni izbrisan paket. Ne kontam sta sad? Ni u jednoj kategoriji ga nema, a nije mala lova u pitanju. Do skoro je bio u statusu skladište SAD. Da li ce ga poslati ili su ga "zavrnuli"?
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2707 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

spree wrote: 09/10/2021 20:02 Meni izbrisan paket. Ne kontam sta sad? Ni u jednoj kategoriji ga nema, a nije mala lova u pitanju. Do skoro je bio u statusu skladište SAD. Da li ce ga poslati ili su ga "zavrnuli"?
Ja sam im poslao njihov mail u kojem potvrđuju da su primili pošiljku u skladište, proof of delivery od strane poštanskog operatera i fakturu koju sam im i ranije postavio prilikom registracije paketa na pesoto, uz tracking number. Mailom i viberom. Nisu odgovorili. Oko 100 dolara vrijednosti.
User avatar
pepeljara
Posts: 6566
Joined: 22/08/2003 00:00

#2708 Re: pesoto.ba

Post by pepeljara »

Ne rade vikendom, javit ce se u ponedeljak. Nije piljara nego svjetska firma za dostavu paketa :)
Ne znam nikog da mu je falilo ista ili da je bilo osteceno.
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2709 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

pepeljara wrote: 09/10/2021 20:11 Ne rade vikendom, javit ce se u ponedeljak. Nije piljara nego svjetska firma za dostavu paketa :)
Ne znam nikog da mu je falilo ista ili da je bilo osteceno.
Neko radi, nestalo je tokom vikenda.
U piljari se teže zagube stvari.
Pa, evo, fali, dok se ljudi javljaju.
User avatar
pepeljara
Posts: 6566
Joined: 22/08/2003 00:00

#2710 Re: pesoto.ba

Post by pepeljara »

STR69 wrote: 09/10/2021 20:18
pepeljara wrote: 09/10/2021 20:11 Ne rade vikendom, javit ce se u ponedeljak. Nije piljara nego svjetska firma za dostavu paketa :)
Ne znam nikog da mu je falilo ista ili da je bilo osteceno.
Neko radi, nestalo je tokom vikenda.
U piljari se teže zagube stvari.
Pa, evo, fali, dok se ljudi javljaju.
Ne rade vikendom, sta ti tu nije jasno?
To sto ces se istresat i hejtat na forumu nece nista promjenit=Da ce ti se tek javiti u ponedeljak :)
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2711 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

pepeljara wrote: 09/10/2021 20:22
STR69 wrote: 09/10/2021 20:18
Neko radi, nestalo je tokom vikenda.
U piljari se teže zagube stvari.
Pa, evo, fali, dok se ljudi javljaju.
Ne rade vikendom, sta ti tu nije jasno?
To sto ces se istresat i hejtat na forumu nece nista promjenit=Da ce ti se tek javiti u ponedeljak :)
Kakvo hejtanje, samo sam ti napisao 3 fakta. Eto ti i četvrti, neodgojen si. Ja ne znam kakav ti i agent 071 imate interes u tome da ovdje ućutkujete ljude? Ja ne očekujem da odgovore ikako, imaju oni vas koji će utišati sva pitanja.
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#2712 Re: pesoto.ba

Post by zincx »

STR69 wrote: 09/10/2021 20:31
pepeljara wrote: 09/10/2021 20:22

Ne rade vikendom, sta ti tu nije jasno?
To sto ces se istresat i hejtat na forumu nece nista promjenit=Da ce ti se tek javiti u ponedeljak :)
Kakvo hejtanje, samo sam ti napisao 3 fakta. Eto ti i četvrti, neodgojen si. Ja ne znam kakav ti i agent 071 imate interes u tome da ovdje ućutkujete ljude? Ja ne očekujem da odgovore ikako, imaju oni vas koji će utišati sva pitanja.
Afgent 071 i njegova pepeljara... :D :D :D
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2713 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

zincx wrote: 09/10/2021 20:34
STR69 wrote: 09/10/2021 20:31

Kakvo hejtanje, samo sam ti napisao 3 fakta. Eto ti i četvrti, neodgojen si. Ja ne znam kakav ti i agent 071 imate interes u tome da ovdje ućutkujete ljude? Ja ne očekujem da odgovore ikako, imaju oni vas koji će utišati sva pitanja.
Afgent 071 i njegova pepeljara... :D :D :D
A onda i ovaj balavac...
User avatar
spree
Posts: 7885
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2714 Re: pesoto.ba

Post by spree »

Eto neko je napisao da se brise nakon mjesec, ali sta se onda desava? Da li ce taj paket doci ili nema nista od toga?
isx
Posts: 3595
Joined: 24/05/2014 19:12

#2715 Re: pesoto.ba

Post by isx »

spree wrote: 09/10/2021 21:09 Eto neko je napisao da se brise nakon mjesec, ali sta se onda desava? Da li ce taj paket doci ili nema nista od toga?
Raspakuju ga i pojedu.
User avatar
spree
Posts: 7885
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2716 Re: pesoto.ba

Post by spree »

isx wrote: 09/10/2021 21:16
spree wrote: 09/10/2021 21:09 Eto neko je napisao da se brise nakon mjesec, ali sta se onda desava? Da li ce taj paket doci ili nema nista od toga?
Raspakuju ga i pojedu.
Znao sam, ali hvala sto si potvrdio :kiss:
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#2717 Re: pesoto.ba

Post by SA 071 »

spree wrote: 09/10/2021 21:09 Eto neko je napisao da se brise nakon mjesec, ali sta se onda desava? Da li ce taj paket doci ili nema nista od toga?
Meni se samo jednom desilo da je paket bio duže od mjesec dana u skladištu u SAD i da je nestao iz evidencije na stranici. Kada sam im poslao na viber upit (ili sam ih možda i nazvao, nisam siguran) rečeno mi je da je njima u sistemu promijenjen status zbog dužine stajanja paketa u skladištu, jer se nije dugo ništa dešavalo sa paketom, pa da ga sistem automatski prebaci u neku kategoriju koja je njima vidljiva, a mi je na svom profilu ne vidimo i da će biti vraćeno. kao što je i urađeno. Sad, da li oni to sami vrate ili ih treba nazvati, nisam siguran, vjerovatno oni to svakako vrate, ali ja bih ih kontaktirao za svaki slučaj.

A to što mi je paket bio duže od mjesec u skladištu u SAD je i do mene i do njih, jer sam naručivao stalno nešto i vazda mi se spoje dva paketa, pa ih ja zamolim da jedan blokiraju, a drugi pošalju. Onda opet nešto naručim, računajući da će biti let već naredne sedmice, a oni preskoče let, pa mi se opet spoje dva paketa. I tako 4 ili 5 puta zaredom, a ja ih svaki put zvao da jedan blokiraju. I onda napraviše 3 sedmice razmaka između dva leta i ovaj blokirani osta u skladištu jače od mjesec dana. E tada je bio nestao iz evidencije.

Uglavnom, od 30 i nešto pošiljki nikad nijedna nije falila, niti je bilo nekih velikih problema, osim ovog nepotrebnog odugovlačenja. Ipak, i sa ovim zastojima kojima smo svjedoci zadnjih 2 mjeseca, te onih problema sa carinom u februaru i maju, meni je prosjek od momenta narudžbe do momenta isporuke u Sarajevu ukupno 28 dana. Ako izbijem zadnja 2 leta prosjek je oko 26 dana. Ako uzmem da mi je prosjek isporuke u skladište u SAD 4 dana nakon narudžbe, izađe mi ukupni prosjek od dolaska paketa u skladište SAD do isporuke u Sarajevu oko 24 dana. Uključujući dakle ove letove kod kojih je bio zastoj. Da njih ne uzmem u obzir, nego da posmatram samo periode kada nije bilo "više sile", došao bih na onaj prosjek od oko 20 dana. A imam baš preciznu evidenciju o svim letovima na kojima sam imao pakete.
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#2718 Re: pesoto.ba

Post by SA 071 »

STR69 wrote: 09/10/2021 20:31
pepeljara wrote: 09/10/2021 20:22

Ne rade vikendom, sta ti tu nije jasno?
To sto ces se istresat i hejtat na forumu nece nista promjenit=Da ce ti se tek javiti u ponedeljak :)
Kakvo hejtanje, samo sam ti napisao 3 fakta. Eto ti i četvrti, neodgojen si. Ja ne znam kakav ti i agent 071 imate interes u tome da ovdje ućutkujete ljude? Ja ne očekujem da odgovore ikako, imaju oni vas koji će utišati sva pitanja.
Moj interes je (ako sam ja agent 071 ;) ) da ovo funkcioniše i dalje, a što bude više ljudi koristilo ovu njihovu uslugu, ona će biti redovnija, a samim tim i brža. Nikog ja ne ućutkujem, ali neću ostati nijem ni na netačne (u slučaju zincx-a koji i ne koristi Pesoto nego samo spamuje i širi paniku) ili nepotpune informacije (u tvom slučaju) koje se plasiraju ovdje, a koje nekog mogu bez razloga razbiti u namjeri da počne koristiti Pesoto. Jer kao što rekoh, što više ljudi koristi ovaj servis oni će moći redovnije slati pošiljke, pa ćemo i mi samim tim brže dobijati pakete iz SAD-a.

Moguće je i da ja baš imam sreće, pa za ovih 30 i nešto pošiljki nisam imao nijedno negativno iskustvo koje vi potencirate da su standardni u slučaju Pesota. Ostajem otvoren i za tu mogućnost. Ali dok na svojoj koži ne osjetim da sam oštećen na neki način, ja ne mogu ništa loše napisati. A s druge strane, imam neku potrebu da ih pohvalim za trud i uslugu.

Ono što je za kritike, to sam već kritikovao ovdje, a odnosi se uglavnom na potrebnu veću transparentnost po pitanju planiranog slanja letova, jer bi tako svima nama olakšali planiranje narudžbi i generalno poboljšanje komunikacije sa klijentima po pitanju slanja, dospijeća i isporuka paketa. Šta bi im falilo da recimo na fb stranici objave planirani datum slanja leta (pa i obavijest u slučaju odgode tog leta), zatim obavijest o dolasku leta u Sarajevo i planiranog datuma isporuke u poslovnici? Ne vidim da bi to trebao biti problem da objave npr. "Poštovani, naredni let je planiran u utorak 12.10.". Ili recimo "Poštovani, let BA 043 je sletio u Sarajevo tog i tog dana, a planirani početak isporuke je tog i tog dana"... Jer tada zincx i slični ne bi imali previše prostora spamovati, iako bi on to naravno i dalje činio. Ali ipak sa manje uspjeha.
STR69
Posts: 561
Joined: 20/06/2021 11:31
Location: Višnjik

#2719 Re: pesoto.ba

Post by STR69 »

SA 071 wrote: 09/10/2021 22:27
STR69 wrote: 09/10/2021 20:31

Kakvo hejtanje, samo sam ti napisao 3 fakta. Eto ti i četvrti, neodgojen si. Ja ne znam kakav ti i agent 071 imate interes u tome da ovdje ućutkujete ljude? Ja ne očekujem da odgovore ikako, imaju oni vas koji će utišati sva pitanja.
Moj interes je (ako sam ja agent 071 ;) ) da ovo funkcioniše i dalje, a što bude više ljudi koristilo ovu njihovu uslugu, ona će biti redovnija, a samim tim i brža. Nikog ja ne ućutkujem, ali neću ostati nijem ni na netačne (u slučaju zincx-a koji i ne koristi Pesoto nego samo spamuje i širi paniku) ili nepotpune informacije (u tvom slučaju) koje se plasiraju ovdje, a koje nekog mogu bez razloga razbiti u namjeri da počne koristiti Pesoto. Jer kao što rekoh, što više ljudi koristi ovaj servis oni će moći redovnije slati pošiljke, pa ćemo i mi samim tim brže dobijati pakete iz SAD-a.

Moguće je i da ja baš imam sreće, pa za ovih 30 i nešto pošiljki nisam imao nijedno negativno iskustvo koje vi potencirate da su standardni u slučaju Pesota. Ostajem otvoren i za tu mogućnost. Ali dok na svojoj koži ne osjetim da sam oštećen na neki način, ja ne mogu ništa loše napisati. A s druge strane, imam neku potrebu da ih pohvalim za trud i uslugu.

Ono što je za kritike, to sam već kritikovao ovdje, a odnosi se uglavnom na potrebnu veću transparentnost po pitanju planiranog slanja letova, jer bi tako svima nama olakšali planiranje narudžbi i generalno poboljšanje komunikacije sa klijentima po pitanju slanja, dospijeća i isporuka paketa. Šta bi im falilo da recimo na fb stranici objave planirani datum slanja leta (pa i obavijest u slučaju odgode tog leta), zatim obavijest o dolasku leta u Sarajevo i planiranog datuma isporuke u poslovnici? Ne vidim da bi to trebao biti problem da objave npr. "Poštovani, naredni let je planiran u utorak 12.10.". Ili recimo "Poštovani, let BA 043 je sletio u Sarajevo tog i tog dana, a planirani početak isporuke je tog i tog dana"... Jer tada zincx i slični ne bi imali previše prostora spamovati, iako bi on to naravno i dalje činio. Ali ipak sa manje uspjeha.
Šta je problem u tome da neko ima drukčije iskustvo i priča o tome. Meni je isčezao jedan paket, dva zadnja leta nisu poslali nijedan i nisam sretan zbog toga. I da, nije ni registrovana pošiljka koja je prije nekoliko dana isporučena u US skladište. Možda ja nemam sreće, a možda je nekome u pesotu do zajebancije, Meni je cilj da izvučem šta je moje prije nego što se uguše u svojoj bahatosti.A možda si i u pravu kad kažeš da sam u ovakvoj poziciji zato što ih kritikujem. To bi najbolje pokazalo o kakvoj firmi se radi.Na kraju, ne mogu ja njima nauditi koliko oni štete nanose sebi.
User avatar
spree
Posts: 7885
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2720 Re: pesoto.ba

Post by spree »

SA 071 wrote: 09/10/2021 22:10
spree wrote: 09/10/2021 21:09 Eto neko je napisao da se brise nakon mjesec, ali sta se onda desava? Da li ce taj paket doci ili nema nista od toga?
Meni se samo jednom desilo da je paket bio duže od mjesec dana u skladištu u SAD i da je nestao iz evidencije na stranici. Kada sam im poslao na viber upit (ili sam ih možda i nazvao, nisam siguran) rečeno mi je da je njima u sistemu promijenjen status zbog dužine stajanja paketa u skladištu, jer se nije dugo ništa dešavalo sa paketom, pa da ga sistem automatski prebaci u neku kategoriju koja je njima vidljiva, a mi je na svom profilu ne vidimo i da će biti vraćeno. kao što je i urađeno. Sad, da li oni to sami vrate ili ih treba nazvati, nisam siguran, vjerovatno oni to svakako vrate, ali ja bih ih kontaktirao za svaki slučaj.

A to što mi je paket bio duže od mjesec u skladištu u SAD je i do mene i do njih, jer sam naručivao stalno nešto i vazda mi se spoje dva paketa, pa ih ja zamolim da jedan blokiraju, a drugi pošalju. Onda opet nešto naručim, računajući da će biti let već naredne sedmice, a oni preskoče let, pa mi se opet spoje dva paketa. I tako 4 ili 5 puta zaredom, a ja ih svaki put zvao da jedan blokiraju. I onda napraviše 3 sedmice razmaka između dva leta i ovaj blokirani osta u skladištu jače od mjesec dana. E tada je bio nestao iz evidencije.

Uglavnom, od 30 i nešto pošiljki nikad nijedna nije falila, niti je bilo nekih velikih problema, osim ovog nepotrebnog odugovlačenja. Ipak, i sa ovim zastojima kojima smo svjedoci zadnjih 2 mjeseca, te onih problema sa carinom u februaru i maju, meni je prosjek od momenta narudžbe do momenta isporuke u Sarajevu ukupno 28 dana. Ako izbijem zadnja 2 leta prosjek je oko 26 dana. Ako uzmem da mi je prosjek isporuke u skladište u SAD 4 dana nakon narudžbe, izađe mi ukupni prosjek od dolaska paketa u skladište SAD do isporuke u Sarajevu oko 24 dana. Uključujući dakle ove letove kod kojih je bio zastoj. Da njih ne uzmem u obzir, nego da posmatram samo periode kada nije bilo "više sile", došao bih na onaj prosjek od oko 20 dana. A imam baš preciznu evidenciju o svim letovima na kojima sam imao pakete.
Hvala za odgovor :thumbup: . Nikada mi se nije desilo da ovoliko stoji, odnosno da bude izbrisan. Cak su i fulili jedan let. Onaj momak mi ne ulijeva povjerenje, dok je onaj prije bio top. Stvarno nikada prije nije bilo problema, a imao sam i skuplje posiljke, a i puno teze. Valjda se ponovo vrate na nekadašnji nivo.
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#2721 Re: pesoto.ba

Post by zincx »

Dvije pošiljke stižu sa BA044. URA!!! :-D
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#2722 Re: pesoto.ba

Post by zincx »

SA 071 wrote: 09/10/2021 22:27
STR69 wrote: 09/10/2021 20:31

Kakvo hejtanje, samo sam ti napisao 3 fakta. Eto ti i četvrti, neodgojen si. Ja ne znam kakav ti i agent 071 imate interes u tome da ovdje ućutkujete ljude? Ja ne očekujem da odgovore ikako, imaju oni vas koji će utišati sva pitanja.
Moj interes je (ako sam ja agent 071 ;) ) da ovo funkcioniše i dalje, a što bude više ljudi koristilo ovu njihovu uslugu, ona će biti redovnija, a samim tim i brža. Nikog ja ne ućutkujem, ali neću ostati nijem ni na netačne (u slučaju zincx-a koji i ne koristi Pesoto nego samo spamuje i širi paniku) ili nepotpune informacije (u tvom slučaju) koje se plasiraju ovdje, a koje nekog mogu bez razloga razbiti u namjeri da počne koristiti Pesoto. Jer kao što rekoh, što više ljudi koristi ovaj servis oni će moći redovnije slati pošiljke, pa ćemo i mi samim tim brže dobijati pakete iz SAD-a.

Moguće je i da ja baš imam sreće, pa za ovih 30 i nešto pošiljki nisam imao nijedno negativno iskustvo koje vi potencirate da su standardni u slučaju Pesota. Ostajem otvoren i za tu mogućnost. Ali dok na svojoj koži ne osjetim da sam oštećen na neki način, ja ne mogu ništa loše napisati. A s druge strane, imam neku potrebu da ih pohvalim za trud i uslugu.

Ono što je za kritike, to sam već kritikovao ovdje, a odnosi se uglavnom na potrebnu veću transparentnost po pitanju planiranog slanja letova, jer bi tako svima nama olakšali planiranje narudžbi i generalno poboljšanje komunikacije sa klijentima po pitanju slanja, dospijeća i isporuka paketa. Šta bi im falilo da recimo na fb stranici objave planirani datum slanja leta (pa i obavijest u slučaju odgode tog leta), zatim obavijest o dolasku leta u Sarajevo i planiranog datuma isporuke u poslovnici? Ne vidim da bi to trebao biti problem da objave npr. "Poštovani, naredni let je planiran u utorak 12.10.". Ili recimo "Poštovani, let BA 043 je sletio u Sarajevo tog i tog dana, a planirani početak isporuke je tog i tog dana"... Jer tada zincx i slični ne bi imali previše prostora spamovati, iako bi on to naravno i dalje činio. Ali ipak sa manje uspjeha.
Ti mene mrziš.
User avatar
Big Ben
Posts: 168
Joined: 17/12/2010 23:44

#2723 Re: pesoto.ba

Post by Big Ben »

zincx wrote: 09/10/2021 23:11 Dvije pošiljke stižu sa BA044. URA!!! :-D
4 :izet:
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#2724 Re: pesoto.ba

Post by SA 071 »

zincx wrote: 09/10/2021 23:11 Dvije pošiljke stižu sa BA044. URA!!! :-D
Vidiš kako možeš širiti i pozitivnu energiju :-)
User avatar
zincx
Posts: 1000
Joined: 14/01/2017 16:21
Location: Sarajevo

#2725 Re: pesoto.ba

Post by zincx »

SA 071 wrote: 10/10/2021 01:04
zincx wrote: 09/10/2021 23:11 Dvije pošiljke stižu sa BA044. URA!!! :-D
Vidiš kako možeš širiti i pozitivnu energiju :-)
Mogu, kad lažem.
Post Reply