Asmir Begović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Crvena Tifoza
Posts: 10669
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4051 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

studeni76 wrote: 08/09/2021 20:15
Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:09

To i jeste cijela svrha. Jbt samo zato što je imao vezu sa FKŽ ovi se ukopali kao da brane Žepu i ide ona standardna ‘100 puta nas je spasio’ do sada. Nijedan neće da prizna da smo zbog njegovih grešaka izgubili bodove sinoć, koje ćemo vrlo teško vratiti do kraja kvalifikacija.
Pa dobro, sta sad? Ocito je da je pogrijesio al ne mozes ga sad ubit. Koje je rijesenje po tebi, jel da ga odmah sutnemo i stavimo na gol drugog vrhunslog golmana!? Ups pa mi nemamo vrhunskih golmana
Niko i ne trazi da se covjek ubije. Ali nemojte mi citav dan pricati kako je on perfektno branio, nije imao greske, kako niko na forumu nije sutnuo macke a ne lopte u zivotu itd. Lik nas je kontao sigurne pobjede sinoc i gotova prica. Vidjet cemo na kraju kvalifikacija hoce li nam trebati ova dva boda ili nece.

Nego, haj sto nema normalan klub, nego ima li normalnu temu na ovom forumu ili se ovdje dolazi onako usput da se pohvali Sehic i hrakne Bega?
LSD
Posts: 27383
Joined: 24/07/2007 08:26

#4052 Re: Asmir Begović

Post by LSD »

Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:44

Nego, haj sto nema normalan klub, nego ima li normalnu temu na ovom forumu ili se ovdje dolazi onako usput da se pohvali Sehic i hrakne Bega?
A šta ti radiš ? dva dana pljuješ po jednom igraču, na njega isrtresaš sva gov.na i iskljucivo njega kriviš za poraz :roll: kako je to kukavički, isturiti jednog igraca i njega lupati, a druge amnestirati... pa jel te stid bar malo ?
Jel Šehić krivac što Džeko promaši četiri zicera, što Kolašinac promaši sa 5 metara, jel to golman kriv što nismo riješili Kazahstan vec u prvom poluvremenu sa toliko šansi, što im je realizacija na nivou kantonalnih igraca, što Džeko pravi stupidan faul na 18 metara u 95 minutu ? jel sve to Šehićeva krivica bila ?
User avatar
studeni76
Posts: 5467
Joined: 03/06/2009 14:12

#4053 Re: Asmir Begović

Post by studeni76 »

Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:44
studeni76 wrote: 08/09/2021 20:15

Pa dobro, sta sad? Ocito je da je pogrijesio al ne mozes ga sad ubit. Koje je rijesenje po tebi, jel da ga odmah sutnemo i stavimo na gol drugog vrhunslog golmana!? Ups pa mi nemamo vrhunskih golmana
Niko i ne trazi da se covjek ubije. Ali nemojte mi citav dan pricati kako je on perfektno branio, nije imao greske, kako niko na forumu nije sutnuo macke a ne lopte u zivotu itd. Lik nas je kontao sigurne pobjede sinoc i gotova prica. Vidjet cemo na kraju kvalifikacija hoce li nam trebati ova dva boda ili nece.

Nego, haj sto nema normalan klub, nego ima li normalnu temu na ovom forumu ili se ovdje dolazi onako usput da se pohvali Sehic i hrakne Bega?
Pa istina.jeste da je.do sinoc Seha bio odlican na golu. Nije nas kostao gubitka bodova. E sad sto se desila ta jedna noc niie razlog da se na jednog igraca istresa hrpa govana i naziva ga se svakakvim nazivima!
Golmanima i odbrambenim igracima je najteze, jedna greska ih obiljezava. Veceras golman izbi Jermeniji 2 boda, isto to neki dan uradi golman makedoncima, Scesni ukopa Juve. Sve ljudske greske al samo se kod nas vi takmicite ko ce vece gadosti reci. Kritika.OK, treba da je bude nakon gresaka, al daj ba uzmite mjeru!
Crvena Tifoza
Posts: 10669
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4054 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote: 08/09/2021 20:54
Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:44

Nego, haj sto nema normalan klub, nego ima li normalnu temu na ovom forumu ili se ovdje dolazi onako usput da se pohvali Sehic i hrakne Bega?
A šta ti radiš ? dva danja pljuješ po jednom igraču, na njega isrtresaš sva gov.na i iskljucivo njega kriviš za poraz :roll: kako je to kukavički, isturiti jednog igraca i njega lupati, a druge amnestirati... pa jel te stid bar malo ?
Jel Šehić krivac što Džeko promaši četiri zicera, što Kolašinac promaši sa 5 metara, jel to golman kriv što nismo riješili Kazahstan vec u prvom poluvremenu sa toliko šansi, što Džeko pravi stupidan faul na 18 metara u 95 minutu ? jel sve to Šehićeva krivica bila ?
Zadnje 4 godine lika dizete u zvijezde i pljujete po Begi redovno, i sad kad je napravio pocetnicke greske i kostao nas bodova ne smije mu se prigovoriti? Sta je Dzeko u onom momentu trebao da uradi? Da pusti igraca da suta po golu? Bio je faul, pa sta onda. Postavi zivi zid, valjda je to poso golmana. Ili je mozda Menalo trebao postavljati zivi zid za njega? Cija je greska sto ti igrac u petercu zabija guzovima gol? Hoce li i tu naci neki krivac, samo ne sveta krava Sehic?
Sta bi bilo da je Pjanic promasio penal? Danas bi bila peticija da se ukloni iz reprezentacije.
Za Edinove promasaje iz prvog ne smije covjek ni napisati nista, odmah bi ga razapeli na forumu.
Crvena Tifoza
Posts: 10669
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4055 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

studeni76 wrote: 08/09/2021 21:02
Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:44

Niko i ne trazi da se covjek ubije. Ali nemojte mi citav dan pricati kako je on perfektno branio, nije imao greske, kako niko na forumu nije sutnuo macke a ne lopte u zivotu itd. Lik nas je kontao sigurne pobjede sinoc i gotova prica. Vidjet cemo na kraju kvalifikacija hoce li nam trebati ova dva boda ili nece.

Nego, haj sto nema normalan klub, nego ima li normalnu temu na ovom forumu ili se ovdje dolazi onako usput da se pohvali Sehic i hrakne Bega?
Pa istina.jeste da je.do sinoc Seha bio odlican na golu. Nije nas kostao gubitka bodova. E sad sto se desila ta jedna noc niie razlog da se na jednog igraca istresa hrpa govana i naziva ga se svakakvim nazivima!
Golmanima i odbrambenim igracima je najteze, jedna greska ih obiljezava. Veceras golman izbi Jermeniji 2 boda, isto to neki dan uradi golman makedoncima, Scesni ukopa Juve. Sve ljudske greske al samo se kod nas vi takmicite ko ce vece gadosti reci. Kritika.OK, treba da je bude nakon gresaka, al daj ba uzmite mjeru!
Nema igraca bez gresaka. Ali nemoj me pravit ludim i pricati kako su svi ostali krivi osim njega.
Jel nas ono Begovic kostao bodova protiv Kipra u Zenici? Na kraju se ispostavilo da su nam falili bodovi za plasman na Evropsko.
Svi su onda pljuvali po Begovicu i smatrali ga glavnim krivcem.

Nego, prije par dana svi su se zaletili na ovu temu da se istresu gace na Begovicu jer je iznio neke stvari u vezi saveza. Isto je bilo i sa Lulicem i kolacima. Niko nijednu kritiku na racun saveza. Zato nam se i desavaju Borati.
User avatar
studeni76
Posts: 5467
Joined: 03/06/2009 14:12

#4056 Re: Asmir Begović

Post by studeni76 »

Ja u klin, ti u plocu. Pokusao sam razumno i objektivno razgovarat al ne ide.
Ma tjerajte ih sve al bolji doci nece
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55921
Joined: 15/12/2008 16:53

#4057 Re: Asmir Begović

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:40
ultima_palabra wrote: 08/09/2021 20:14

Ma nije frajer imao greske u reprezentaciji do sinoc. Ako je imao daj video da svi pogledamo.
Tako'e. Nijedna greska do sinoc. Perfektno branio zadnjih par godina.
Jel' ono protiv Armenije bio penal, lik ostao ukopan samo ocima ispratio loptu. Nije se pokusao ni baciti. :-)
I to je greska? Mozda je mislio da ce panenku pucati.

Pa daj da vidimo te silne greske... nije valjda da si izmisljao?
Crvena Tifoza
Posts: 10669
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4058 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 08/09/2021 21:12
Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 20:40

Tako'e. Nijedna greska do sinoc. Perfektno branio zadnjih par godina.
Jel' ono protiv Armenije bio penal, lik ostao ukopan samo ocima ispratio loptu. Nije se pokusao ni baciti. :-)
I to je greska? Mozda je mislio da ce panenku pucati.

Pa daj da vidimo te silne greske... nije valjda da si izmisljao?
Aha sigurno da je to, panenka je u pitanju.
Nema gresaka. Najbolji ikad. Ne isplati se traziti po youtube ijedan snimak jer ga nema. :-) Zato i igra u nekakvom quracsporu.
Otvorite mu temu, pa mu se tamo klanjajte.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55921
Joined: 15/12/2008 16:53

#4059 Re: Asmir Begović

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 21:21
ultima_palabra wrote: 08/09/2021 21:12

I to je greska? Mozda je mislio da ce panenku pucati.

Pa daj da vidimo te silne greske... nije valjda da si izmisljao?
Aha sigurno da je to, panenka je u pitanju.
Nema gresaka. Najbolji ikad. Ne isplati se traziti po youtube ijedan snimak jer ga nema. :-) Zato i igra u nekakvom quracsporu.
Otvorite mu temu, pa mu se tamo klanjajte.
U lazi su kratke noge :mrgreen:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7883
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#4060 Re: Asmir Begović

Post by Idemedosumom »

A gdje su te silne greske Sehica u repki?

Odgovori:
A: vid' u kojem klubu ba igra!

B: a eto, savrsen je!

:lol:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#4061 Re: Asmir Begović

Post by Impressum »

Crvena Tifoza wrote: 08/09/2021 21:21 Nema gresaka. Najbolji ikad. Ne isplati se traziti po youtube ijedan snimak jer ga nema. :-) Zato i igra u nekakvom quracsporu.
Otvorite mu temu, pa mu se tamo klanjajte.
bravo majstore :thumbup:

cim je zeljin najbolji je ikad
ne smije se reci da je lik bezze golman i da nas je kostao kvalifikacija za Qatar
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4062 Re: Asmir Begović

Post by Dr. Kuca »

Sehica puna repka. Da je normalna drzava, reprezentacija, Sehic bi mozda bio treci golman i branio drugo pol. protiv kuvajta. Ali balijski sitan interes neda ljudima da vide dalje od nosa. Umjesto da je sva javnost, navijaci, stali na stranu bege i barbe mi se opet podjelili. Zato nikad necemo imati drzavu, i kroz, 10 godina cemo biti gosti.
User avatar
Point.
Posts: 27993
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#4063 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

Dr. Kuca wrote: 09/09/2021 09:53 Sehica puna repka. Da je normalna drzava, reprezentacija, Sehic bi mozda bio treci golman i branio drugo pol. protiv kuvajta. Ali balijski sitan interes neda ljudima da vide dalje od nosa. Umjesto da je sva javnost, navijaci, stali na stranu bege i barbe mi se opet podjelili. Zato nikad necemo imati drzavu, i kroz, 10 godina cemo biti gosti.
Tome prednjače ovi navijači dva sarajevska kluba, sjećam se da su Pitari mrtvi ozbiljni branili Papeta da dokažu da je Tino zaista zadnji vezni i da je, uprkos što nije sekunde odigrao u kvalama, zaslužio mjesto za Rio. Pape nepogrešivi.

Eh, ista situacija sa Šehom. Spremno je prihvatiti Vicu i slične i stati na stranu takvih naspram Asmira i Sergeja samo da ima tu satisfakciju da gleda polovnjake svoga kluba u reprezentaciji. A to što nam reprezentacija tone sve dublje i dublje, što dvije godine ne možemo pobijediti nikoga, što domaće ekipe još nisu vidjele evropskog takmo, jebo to.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11096
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4064 Re: Asmir Begović

Post by Tito_i_Partija »

Ne znam da li sam ikad vidio vecih primitivaca od navijaca Zelje i Sarajeva, barem na ovom forumu. Samo nek' komsiji crkne krava, a meni i mojima sta bude neka bude.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55921
Joined: 15/12/2008 16:53

#4065 Re: Asmir Begović

Post by ultima_palabra »

Point. wrote: 09/09/2021 10:34
Dr. Kuca wrote: 09/09/2021 09:53 Sehica puna repka. Da je normalna drzava, reprezentacija, Sehic bi mozda bio treci golman i branio drugo pol. protiv kuvajta. Ali balijski sitan interes neda ljudima da vide dalje od nosa. Umjesto da je sva javnost, navijaci, stali na stranu bege i barbe mi se opet podjelili. Zato nikad necemo imati drzavu, i kroz, 10 godina cemo biti gosti.
Tome prednjače ovi navijači dva sarajevska kluba, sjećam se da su Pitari mrtvi ozbiljni branili Papeta da dokažu da je Tino zaista zadnji vezni i da je, uprkos što nije sekunde odigrao u kvalama, zaslužio mjesto za Rio. Pape nepogrešivi.

Eh, ista situacija sa Šehom. Spremno je prihvatiti Vicu i slične i stati na stranu takvih naspram Asmira i Sergeja samo da ima tu satisfakciju da gleda polovnjake svoga kluba u reprezentaciji. A to što nam reprezentacija tone sve dublje i dublje, što dvije godine ne možemo pobijediti nikoga, što domaće ekipe još nisu vidjele evropskog takmo, jebo to.
A sto ne reci da i vas nekoliko ima svoju agendu, da pokaze da je sve dijasporsko bolje od domaceg, pogotovo sarajevskog?

Sehic je u reprezentaciji bolje branio od Begovica. Asmir je branio za bolje klubove i reprezentacija u kojoj je on bio broj 1 je jaca od ove sada, ali ako gledamo samo ono sto su obojica igrali za BiH tu su stvari jasne.
LSD
Posts: 27383
Joined: 24/07/2007 08:26

#4066 Re: Asmir Begović

Post by LSD »

Likovi poput Pointa otvoreno mrze Sarajevo i sve što dolazi iz njega. Odavno nisam vidio da neko toliko patološki mrzi glavni grad svoje zemlje.
User avatar
Point.
Posts: 27993
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#4067 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

ultima_palabra wrote: 09/09/2021 13:42
Point. wrote: 09/09/2021 10:34

Tome prednjače ovi navijači dva sarajevska kluba, sjećam se da su Pitari mrtvi ozbiljni branili Papeta da dokažu da je Tino zaista zadnji vezni i da je, uprkos što nije sekunde odigrao u kvalama, zaslužio mjesto za Rio. Pape nepogrešivi.

Eh, ista situacija sa Šehom. Spremno je prihvatiti Vicu i slične i stati na stranu takvih naspram Asmira i Sergeja samo da ima tu satisfakciju da gleda polovnjake svoga kluba u reprezentaciji. A to što nam reprezentacija tone sve dublje i dublje, što dvije godine ne možemo pobijediti nikoga, što domaće ekipe još nisu vidjele evropskog takmo, jebo to.
A sto ne reci da i vas nekoliko ima svoju agendu, da pokaze da je sve dijasporsko bolje od domaceg, pogotovo sarajevskog?

Sehic je u reprezentaciji bolje branio od Begovica. Asmir je branio za bolje klubove i reprezentacija u kojoj je on bio broj 1 je jaca od ove sada, ali ako gledamo samo ono sto su obojica igrali za BiH tu su stvari jasne.
Sta bolan izmisljas? Kako vam se vise stalno da dijeliti na domace i dijasporsko? Boli me bolan kita gdje je ko rodjen ili gdje je odrastao. Pogledaj komentare na temama o reprezentaciji, stalno je ista prica bordo i plavog tabora, vise im je bitno je li neko iz Zelje ili Sarajeva nego je li zasluzio biti tu.

Meni je Begovic bolji golman iskljucivo sto je bolji golman i to je kroz karijeru dokazao a ne sto je rodjen u Trebinju ili gdje vec. Time gdje je neko rodjen i gdje je poceo karijeru te koji je dres je nosio u nasoj ligi je upravo najbitnije pojedinima koji na svakoj temi guraju bordo/plavi i domaci/dijaspora pricu.

I Šehić je iz Rogatice, nije iz Sarajeva. Da bi tvoja tvrdnja imala i zehru istine onda bi ja trebao da pljujem po Džeki a u ovih 20.000 i kusur postova nisam slova napisao kontra Džeke kamoli posta. Ne plivam ja u tim vodama.

Ne mozes iznijeti misljenje da je Sehic kriv za golove ili da ima neki bolji golman od njega da ti trolovi ne nabijaju da mrzis Sarajevo. Jbt, koji spinovi i gluposti. A ti isti likovi nabijaju Pjanicu na nos sto je iz Kalesije cim doda pogresno jedan pas, sta bi trebao reci da takvi mrze sve sto dolazi van Sarajeva? Nidje veze prica bolan.
Last edited by Point. on 09/09/2021 15:17, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4068 Re: Asmir Begović

Post by Romanista 101% »

Pijanic vise nije iz Kalesije, molim lijepo. Napravio je hidzru. Sad je iz Tuzle.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55921
Joined: 15/12/2008 16:53

#4069 Re: Asmir Begović

Post by ultima_palabra »

Sehic jeste kriv za golove, ono sto ne volim je da mu se izmisljaju neke ranije greske kojih nije bilo.
User avatar
Droog
Posts: 1672
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#4070 Re: Asmir Begović

Post by Droog »

ultima_palabra wrote: 09/09/2021 15:44 Sehic jeste kriv za golove, ono sto ne volim je da mu se izmisljaju neke ranije greske kojih nije bilo.
100%.
Zasr'o jeste protiv Kazahstana.
Ali je isto tako extra branio sve do sada a posebno na streljani u ligi nacija.
On nas je direktno spasio nekih težih poraza.

Seha je dobar golman. Neke stvari Begovic radi bolje od Sehe (komunikacija sa zadnjom linijom i postavljanje odbrane, centarsutevi) dok druge stvari Seha radi bolje od Bege (igra nogama i bolji refleksi) . I zato je bezveze sto ih nemamo zajedno u timu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4071 Re: Asmir Begović

Post by Grean »

Kako misliš?

“Evo, recimo, kad je dolazio kod Safeta Sušića, on je rekao – ja branim ili više nikad neću doći. Tada je praktično maknuo Kenana Hasagića iz reprezentacije”.

Tako direktno postavio uslov?

“Jeste. Ili sam broj jedan ili neću dolaziti. To vam mogu potvrditi svi koji su bili prisutni.

by Misimovic

https://scsport.ba/misimovic-istupom-be ... sobi-radi/
Ne volim ni Misimovica, od one izdaje bojkota, preko rafalanja po jednom Susicu pa sad kao slag na tortu ovo sa Vicom ali nikad nisam volio ni Begovica zbog ovog gore i evo sad je i protvrdjeno da je ultimatumom doso' do jedinice.

Uvijek sam ovo tvrdio i sad nema dileme. Moze Hasagic biti Zeljin sto puta ali tu nemam habera, da mi je najveci neprijatelj ovo mi je bilo odvratno jer ovako se ne dolazi u prvih 11 POGOTOVO kad je u pitanju pozicija golmana. Tu se ceka da dodje tvoje vrijeme. Hasagic se s pravom tada zahvalio i otisao. Isto tako i ono izbjegavanje prijateljskih npr. kad se nije javio Susicu kad smo igrali u Sloovackoj.

Kovali su ga u zvijezde samo sto brani (u stvari tada je bio jos na klupi kad je postavljao ultimatume Susicu) u Engleskoj sto je dalo za pravo njegovom egu da trazi jedinicu i nista drugo.

Nece ovo promijeniti pricu onih koji su ga uvijek dizali ninasta kao najvecu zvjezdu ali treba da se zna.
User avatar
Droog
Posts: 1672
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#4072 Re: Asmir Begović

Post by Droog »



Od 16.min priča o reprezentaciji i ima tu neko njegovo vidjenje situacije.

Nije loše baciti pogled.
Dead Man Walking
Posts: 6399
Joined: 28/05/2004 21:49

#4073 Re: Asmir Begović

Post by Dead Man Walking »

Kao navijac Zelje ovdje sam uvijek pisao da je po meni Asmir broj 1 i ja da se pitam on bi branio, ali ne pitam se. Medjutim, kada se gledaju nastupi za reprezentaciju Sehic je imao manje gresaka od Asmira, i stvarno se ne mogu sjetiti da je Seha prije Kazahstana nesto zajebo (al hajd sto ja ne mogu, nego ne mogu ni ovi sto ga pljuju). S druge strane se itekako sjecam da nas je spasavao (tezih) poraza.
Crvena Tifoza
Posts: 10669
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4074 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

Znači Misimović kreno sa otvorenom paljbom po Begoviću. Sad kokice u ruke i čekati odgovor Begovića.
Kakva sapunica. :-)
User avatar
Rockefeller
Posts: 7375
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#4075 Re: Asmir Begović

Post by Rockefeller »

Kakav je Misimovic brdjan. Jos ako je u talu sa ostalim‘, fuj :lol:
Post Reply