Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
Naslovnica
Posts: 27940
Joined: 20/03/2013 15:38

#42076 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

Trappist wrote: 31/08/2021 11:14 "Na intenzivnoj njezi trenutno su četiri pacijenta, tri su na visokom protoku kisika i jedan pacijent je na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji.

- Nažalost, jučer je jedan covid pacijent sa teškim komorbiditetom preminuo - naveli su iz Opće bolnice.

Kako navode, najviše novoprimljenih covid pacijenata nije potpuno vakcinisano, a znatno manji broj je onih koji su dobili vakcinu protiv infekcije Covid -19."

Sto ne kazu koliko je od njih vakcinisanih? Jesu li ovi na intenzivnoj vakcinisani? Jesu li ovi na kisiku vakcinisani? Jebo vas ovo najvise-najmanje. Kakva sva sranja objavljuje opca bolnica, tipa koliko su danas pregleda uradili, a mrsko im izbaciti tacan broj vakcinisanih u bolnici.
Pretpostavljam da ako završiš na intenzivnoj zbog saobraćajne nesreće (i uz to si COVID-19 pozitivan), ideš u statistiku pacijenata koji se gore spominju.
Još ako umreš od povreda, jope ideš pod COVID-19 žrtve?
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#42077 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by DEMONIKA »

Tesla Edison wrote: 31/08/2021 11:22
DEMONIKA wrote: 31/08/2021 10:58

sve ih treba po kratkom postupku
cap

mogy...pa gdje je taj bot :skoljka:
ahahahahaha
Zubi je Mogy
nope :mrgreen:
zubi je, da prostiš, fail kopija od Mogy :mrgreen:
zubi, da prostiš, nije članka pročitala do kraja
mogy se ubijala čitajući i navodeći vodu na svoj mlin, priznati se mora :mrgreen:
zubi se samo pokušava kititi njenim perjem....neuspješno
obje iritantne do bola :run: :mrgreen:
Trappist
Posts: 4301
Joined: 12/09/2020 08:52

#42078 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

Naslovnica wrote: 31/08/2021 11:24
Trappist wrote: 31/08/2021 11:14 "Na intenzivnoj njezi trenutno su četiri pacijenta, tri su na visokom protoku kisika i jedan pacijent je na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji.

- Nažalost, jučer je jedan covid pacijent sa teškim komorbiditetom preminuo - naveli su iz Opće bolnice.

Kako navode, najviše novoprimljenih covid pacijenata nije potpuno vakcinisano, a znatno manji broj je onih koji su dobili vakcinu protiv infekcije Covid -19."

Sto ne kazu koliko je od njih vakcinisanih? Jesu li ovi na intenzivnoj vakcinisani? Jesu li ovi na kisiku vakcinisani? Jebo vas ovo najvise-najmanje. Kakva sva sranja objavljuje opca bolnica, tipa koliko su danas pregleda uradili, a mrsko im izbaciti tacan broj vakcinisanih u bolnici.
Pretpostavljam da ako završiš na intenzivnoj zbog saobraćajne nesreće (i uz to si COVID-19 pozitivan), ideš u statistiku pacijenata koji se gore spominju.
Još ako umreš od povreda, jope ideš pod COVID-19 žrtve?
Naravno da je tako. Neki dan sam citao clanak za crnu goru, u nekom gradu imaju petero djece ispod 10 godina na "lijecenju od covida". Onda kad citas clanak, skontas ta djeca leze u bolnici zbog drugih bolesti, ali su dobili covid u bolnici, i spadaju pod statistiku hospitalizacije od covida.
splinter
Posts: 7447
Joined: 08/10/2011 12:28

#42079 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

Općenito malo ste se previše opustili oko same bolesti i ostalog u smislu relativiziranja stvari, a znamo kako se vraćalo to ismijavanje u proteklim periodima.
Haj dobro i sam se malo opustio.
BTW: IZRAEL je potvrdio gotovo 11.000 novih zaraza danas, što je novi rekord od izbijanja pandemije koronavirusa unatoč vodećoj kampanji cijepljenja u svijetu.
Ovu vakcinu (Pfizer) kao da je lično Mr. Bean napravio.
armin071
Posts: 5294
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#42080 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by armin071 »

splinter wrote: 31/08/2021 13:22 Općenito malo ste se previše opustili oko same bolesti i ostalog u smislu relativiziranja stvari, a znamo kako se vraćalo to ismijavanje u proteklim periodima.
Haj dobro i sam se malo opustio.
BTW: IZRAEL je potvrdio gotovo 11.000 novih zaraza danas, što je novi rekord od izbijanja pandemije koronavirusa unatoč vodećoj kampanji cijepljenja u svijetu.
Ovu vakcinu (Pfizer) kao da je lično Mr. Bean napravio.
Ouuu nije dobro. Zar se ne bojis da te ovi nasi americki jurisnici "prebace" u ravnozemljase i naciste??? Pfizer je nesto poput Mcdonaldsa. Jedes govno godinama, znas da se trujes, prodaju ti muda pod bubrege i onda kada ti pocnu zdravstvene tegobe skontas da mozda to i nije zdrava hrana. Ali marketing je cudo.....
Naslovnica
Posts: 27940
Joined: 20/03/2013 15:38

#42081 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

splinter wrote: 31/08/2021 13:22 Općenito malo ste se previše opustili oko same bolesti i ostalog u smislu relativiziranja stvari, a znamo kako se vraćalo to ismijavanje u proteklim periodima.
Haj dobro i sam se malo opustio.
BTW: IZRAEL je potvrdio gotovo 11.000 novih zaraza danas, što je novi rekord od izbijanja pandemije koronavirusa unatoč vodećoj kampanji cijepljenja u svijetu.
Ovu vakcinu (Pfizer) kao da je lično Mr. Bean napravio.
Ala su je izreklamirali, malo je rjet.
Jebo Coca-Colu i njihov marketing šta nam ovi počiniše.
Trappist
Posts: 4301
Joined: 12/09/2020 08:52

#42083 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

splinter wrote: 31/08/2021 13:22 Općenito malo ste se previše opustili oko same bolesti i ostalog u smislu relativiziranja stvari, a znamo kako se vraćalo to ismijavanje u proteklim periodima.
Haj dobro i sam se malo opustio.
BTW: IZRAEL je potvrdio gotovo 11.000 novih zaraza danas, što je novi rekord od izbijanja pandemije koronavirusa unatoč vodećoj kampanji cijepljenja u svijetu.
Ovu vakcinu (Pfizer) kao da je lično Mr. Bean napravio.
Moze li jedna teorija zavjere, reci sta mislis :D da se u americi daje neki bolji pfizer nego u ostatku svijeta :D :D

Gledam u new yorku poredjenje: april 2020 - 815 mrtvih; danas oko 6 mrtvih. u aprilu 2020 u bolnici oko 18000 u bolnicama, danas oko 80. A doslovno je sve otvoreno od jula, koncerti se skoro svaku noc odrzavaju na rooftops barovima, u parkovima, ljudi dernece kao 2019. I US open ce biti pred punim tribinama.
splinter
Posts: 7447
Joined: 08/10/2011 12:28

#42084 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

Trappist wrote: 31/08/2021 13:33
splinter wrote: 31/08/2021 13:22 Općenito malo ste se previše opustili oko same bolesti i ostalog u smislu relativiziranja stvari, a znamo kako se vraćalo to ismijavanje u proteklim periodima.
Haj dobro i sam se malo opustio.
BTW: IZRAEL je potvrdio gotovo 11.000 novih zaraza danas, što je novi rekord od izbijanja pandemije koronavirusa unatoč vodećoj kampanji cijepljenja u svijetu.
Ovu vakcinu (Pfizer) kao da je lično Mr. Bean napravio.
Moze li jedna teorija zavjere, reci sta mislis :D da se u americi daje neki bolji pfizer nego u ostatku svijeta :D :D

Gledam u new yorku poredjenje: april 2020 - 815 mrtvih; danas oko 6 mrtvih. u aprilu 2020 u bolnici oko 18000 u bolnicama, danas oko 80. A doslovno je sve otvoreno od jula, koncerti se skoro svaku noc odrzavaju na rooftops barovima, u parkovima, ljudi dernece kao 2019. I US open ce biti pred punim tribinama.
Pa počelo je pomalo i kod njih da raste od avgusta, a virus ima svoju dinamiku širenja u populaciji, nevazano toliko ni NPI mjere i vakcinaciju, možda više ovisno o prisustvu novih sojeva, dominaciji jednog soja, kretanju stanovništva, mikroklimatskim uslovima itd.
Sačekajmo do oktobra pa da vidimo. A sumnjam da bi zajebali baš Izrael od toliko zemalja.
Ne znam koliko su npr obezbijeđeni tehnički uslovi, o održavanju hladnog lanca, od početka sam govorio da sa Pfizerom moglo biti problema i sa njegovim specifičnim i zahtijevnim uslovima trasnporta i skladištenja, ( -80 ) a toj temperaturi se može skladištiti 6 mjeseci maksimalno. Ne znam sad kad je Izrael pokupovao zalihe vakcina ali sigurno da su i oni znali za taj podatak.
Ipak u Izraelu je poprilično toplo nekoh 7-8 mjeseci i haj ga znaj koliko je medicinsko osoblje ozbiljno shvatilo cijelu ovu priču oko imunizacije.
Znam da je Izrael sinonim za disciplinu i odgovornost, al nove generacije jbg.
Općenito sa osvim cjepivom je problem to korištenje frižidera za ultra hladno hlađenje. A vidimo i na priomjeru Japana i pojavu kontaminiranih cjepiva, nekoliko miliona doza, doduše drugog proizvođača ali iste tehnologije. Ovako to mi padne na prvu.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#42085 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by sumirprimus »

nije nego u izraelu imas dobar dio populacije, ortodoksni zidovi, koji takodje ne zele da se cijepe. nema boga. u stvari u ime boga nema cijepljenja :D
Trappist
Posts: 4301
Joined: 12/09/2020 08:52

#42086 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

splinter wrote: 31/08/2021 13:56
Trappist wrote: 31/08/2021 13:33

Moze li jedna teorija zavjere, reci sta mislis :D da se u americi daje neki bolji pfizer nego u ostatku svijeta :D :D

Gledam u new yorku poredjenje: april 2020 - 815 mrtvih; danas oko 6 mrtvih. u aprilu 2020 u bolnici oko 18000 u bolnicama, danas oko 80. A doslovno je sve otvoreno od jula, koncerti se skoro svaku noc odrzavaju na rooftops barovima, u parkovima, ljudi dernece kao 2019. I US open ce biti pred punim tribinama.
Pa počelo je pomalo i kod njih da raste od avgusta, a virus ima svoju dinamiku širenja u populaciji, nevazano toliko ni NPI mjere i vakcinaciju, možda više ovisno o prisustvu novih sojeva, dominaciji jednog soja, kretanju stanovništva, mikroklimatskim uslovima itd.
Sačekajmo do oktobra pa da vidimo. A sumnjam da bi zajebali baš Izrael od toliko zemalja.
Ne znam koliko su npr obezbijeđeni tehnički uslovi, o održavanju hladnog lanca, od početka sam govorio da sa Pfizerom moglo biti problema i sa njegovim specifičnim i zahtijevnim uslovima trasnporta i skladištenja, ( -80 ) a toj temperaturi se može skladištiti 6 mjeseci maksimalno. Ne znam sad kad je Izrael pokupovao zalihe vakcina ali sigurno da su i oni znali za taj podatak.
Ipak u Izraelu je poprilično toplo nekoh 7-8 mjeseci i haj ga znaj koliko je medicinsko osoblje ozbiljno shvatilo cijelu ovu priču oko imunizacije.
Znam da je Izrael sinonim za disciplinu i odgovornost, al nove generacije jbg.
Općenito sa osvim cjepivom je problem to korištenje frižidera za ultra hladno hlađenje. A vidimo i na priomjeru Japana i pojavu kontaminiranih cjepiva, nekoliko miliona doza, doduše drugog proizvođača ali iste tehnologije. Ovako to mi padne na prvu.
:thumbup:

Ovo sam "zakljucio" kad sam pogledao broj umrlih u izraelu i NYC u ovom valu. A tu je negdje broj vakcinisanih, s tim da je u nyc mnoooogo veci priliv ljudi i mnogo vece kretanje stanovnistva.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#42087 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

aldinjo wrote: 30/07/2021 23:29
emmir1 wrote: 28/06/2021 22:39 Još 10 ili 20 dana i kreće nažalost novi soj.

Da ima pameti već danas bi uveli neke mjere, maske gdje se ne može držati distanca

Ovako je bilo npr i sa britanskim sojem, čitali po medijima kako kosi po Evropi.

Pa onda registrovan u HR i Srbiji i onda kod nas.
I onda naši mjere uvode.

Nismo ništa naučili
I šta bi nakon mjesec dana? Kakvi su konkretni podatci?
I šta bi nakon dva mjeseca? Kakvi su konkretni podatci?
Bobi
Forum administrator
Posts: 32198
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#42088 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Bobi »

Najbolji smo :D
Image
Trappist
Posts: 4301
Joined: 12/09/2020 08:52

#42089 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

Kaze Celava ubleha jucer: "Čerkez: Sve više hospitalizovanih zbog delta soja, vakcina jedini spas"

A 27.08.2021. N1 prenio vijest: "Od početka jula nije registrovan nijedan slučaj delta varijante korone u BiH"

:izet: :izet:
User avatar
konektovan
Posts: 40671
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#42090 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by konektovan »

Trappist wrote: 01/09/2021 10:32 Kaze Celava ubleha jucer: "Čerkez: Sve više hospitalizovanih zbog delta soja, vakcina jedini spas"

A 27.08.2021. N1 prenio vijest: "Od početka jula nije registrovan nijedan slučaj delta varijante korone u BiH"

:izet: :izet:
Evo sad to citam na portalu i smijem se ovim ublehama od dr.mr prim, sci... :lol:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#42091 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cassius »

Trappist wrote: 01/09/2021 10:32 Kaze Celava ubleha jucer: "Čerkez: Sve više hospitalizovanih zbog delta soja, vakcina jedini spas"

A 27.08.2021. N1 prenio vijest: "Od početka jula nije registrovan nijedan slučaj delta varijante korone u BiH"

:izet: :izet:
Trebas vjerovat struci. Dzaba sto se pola stvari kosi sa logikom. Ti garant nisi danas oprao ruke.
homer2go
Posts: 544
Joined: 19/06/2018 22:45

#42092 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by homer2go »

splinter wrote: 31/08/2021 13:56
Trappist wrote: 31/08/2021 13:33

Moze li jedna teorija zavjere, reci sta mislis :D da se u americi daje neki bolji pfizer nego u ostatku svijeta :D :D

Gledam u new yorku poredjenje: april 2020 - 815 mrtvih; danas oko 6 mrtvih. u aprilu 2020 u bolnici oko 18000 u bolnicama, danas oko 80. A doslovno je sve otvoreno od jula, koncerti se skoro svaku noc odrzavaju na rooftops barovima, u parkovima, ljudi dernece kao 2019. I US open ce biti pred punim tribinama.
Pa počelo je pomalo i kod njih da raste od avgusta, a virus ima svoju dinamiku širenja u populaciji, nevazano toliko ni NPI mjere i vakcinaciju, možda više ovisno o prisustvu novih sojeva, dominaciji jednog soja, kretanju stanovništva, mikroklimatskim uslovima itd.
Sačekajmo do oktobra pa da vidimo. A sumnjam da bi zajebali baš Izrael od toliko zemalja.
Ne znam koliko su npr obezbijeđeni tehnički uslovi, o održavanju hladnog lanca, od početka sam govorio da sa Pfizerom moglo biti problema i sa njegovim specifičnim i zahtijevnim uslovima trasnporta i skladištenja, ( -80 ) a toj temperaturi se može skladištiti 6 mjeseci maksimalno. Ne znam sad kad je Izrael pokupovao zalihe vakcina ali sigurno da su i oni znali za taj podatak.
Ipak u Izraelu je poprilično toplo nekoh 7-8 mjeseci i haj ga znaj koliko je medicinsko osoblje ozbiljno shvatilo cijelu ovu priču oko imunizacije.
Znam da je Izrael sinonim za disciplinu i odgovornost, al nove generacije jbg.
Općenito sa osvim cjepivom je problem to korištenje frižidera za ultra hladno hlađenje. A vidimo i na priomjeru Japana i pojavu kontaminiranih cjepiva, nekoliko miliona doza, doduše drugog proizvođača ali iste tehnologije. Ovako to mi padne na prvu.
Ma sumnjam da su tehnički problemi oko "hladnog lanca" uticali na kvalitet vakcina i da je tu bilo problema. Čak su se hvalili da su zajedno sa Pfizerom uspostavili specijalne pogone u kojima su originalna pakovanja dijelili i pakovali u manja, kako bi bolje iskoristili vakcine i smanjili mogućnost ispadanja iz "hladnog lanca" veće količine vakcina.

Kad se usporedi njihov broj zaraženih na sto hiljada stanovnika, on je veći nego u UK-u (199/114), a broj umrlih je skoro pa tri puta manji nego u UK-u (755/1940). Pri tome je UK puno više testirao.
Znači Izrael je dobro provodio mjere i štitio ugroženi dio populacije. Što znači i da je prirodna procijepljenost bila mala. To im se sad osvećuje kroz povećan broj umrlih. što bi rekli, "virus mora odraditi svoje". Ali generalno je misterija, zašto i kako.
Drugo što može biti jesu neki okolinski uslovi koji izrazito pogoduju širenju ionako super zaraznog delta soja.
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#42093 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ateista »

Sad realno, to sto nije registrovan kod nas ne znaci da ga nema.
Naslovnica
Posts: 27940
Joined: 20/03/2013 15:38

#42094 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

Opet Radio Sarajevo...

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... pas/428958

Čerkez: Zbog delta soja sve više hospitalizovanih osoba, vakcina je jedini spas

Spas od čega matereti?!

Image
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#42095 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Naslovnica wrote: 01/09/2021 13:06 Opet Radio Sarajevo...

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... pas/428958

Čerkez: Zbog delta soja sve više hospitalizovanih osoba, vakcina je jedini spas

Spas od čega matereti?!

Image
rak.ba pa prijavi.

Jednom su već popili kaznu zbog senzacionalizma oko korone.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#42096 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Sanjarko »

homer2go wrote: 01/09/2021 13:01
splinter wrote: 31/08/2021 13:56

Pa počelo je pomalo i kod njih da raste od avgusta, a virus ima svoju dinamiku širenja u populaciji, nevazano toliko ni NPI mjere i vakcinaciju, možda više ovisno o prisustvu novih sojeva, dominaciji jednog soja, kretanju stanovništva, mikroklimatskim uslovima itd.
Sačekajmo do oktobra pa da vidimo. A sumnjam da bi zajebali baš Izrael od toliko zemalja.
Ne znam koliko su npr obezbijeđeni tehnički uslovi, o održavanju hladnog lanca, od početka sam govorio da sa Pfizerom moglo biti problema i sa njegovim specifičnim i zahtijevnim uslovima trasnporta i skladištenja, ( -80 ) a toj temperaturi se može skladištiti 6 mjeseci maksimalno. Ne znam sad kad je Izrael pokupovao zalihe vakcina ali sigurno da su i oni znali za taj podatak.
Ipak u Izraelu je poprilično toplo nekoh 7-8 mjeseci i haj ga znaj koliko je medicinsko osoblje ozbiljno shvatilo cijelu ovu priču oko imunizacije.
Znam da je Izrael sinonim za disciplinu i odgovornost, al nove generacije jbg.
Općenito sa osvim cjepivom je problem to korištenje frižidera za ultra hladno hlađenje. A vidimo i na priomjeru Japana i pojavu kontaminiranih cjepiva, nekoliko miliona doza, doduše drugog proizvođača ali iste tehnologije. Ovako to mi padne na prvu.
Ma sumnjam da su tehnički problemi oko "hladnog lanca" uticali na kvalitet vakcina i da je tu bilo problema. Čak su se hvalili da su zajedno sa Pfizerom uspostavili specijalne pogone u kojima su originalna pakovanja dijelili i pakovali u manja, kako bi bolje iskoristili vakcine i smanjili mogućnost ispadanja iz "hladnog lanca" veće količine vakcina.

Kad se usporedi njihov broj zaraženih na sto hiljada stanovnika, on je veći nego u UK-u (199/114), a broj umrlih je skoro pa tri puta manji nego u UK-u (755/1940). Pri tome je UK puno više testirao.
Znači Izrael je dobro provodio mjere i štitio ugroženi dio populacije. Što znači i da je prirodna procijepljenost bila mala. To im se sad osvećuje kroz povećan broj umrlih. što bi rekli, "virus mora odraditi svoje". Ali generalno je misterija, zašto i kako.
Drugo što može biti jesu neki okolinski uslovi koji izrazito pogoduju širenju ionako super zaraznog delta soja.
Izrael ima oko 9 m stanovnika, Britanija oko 60 m.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#42097 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Sanjarko »

Ateista wrote: 01/09/2021 13:01 Sad realno, to sto nije registrovan kod nas ne znaci da ga nema.
"Čerkez: Sve više hospitalizovanih zbog delta soja, vakcina jedini spas"

A 27.08.2021. N1 prenio vijest: "Od početka jula nije registrovan nijedan slučaj delta varijante korone u BiH"
Mislim da je s ovim sve jasno, a to je da laze.
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#42098 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ateista »

Sanjarko wrote: 01/09/2021 15:02
Ateista wrote: 01/09/2021 13:01 Sad realno, to sto nije registrovan kod nas ne znaci da ga nema.
"Čerkez: Sve više hospitalizovanih zbog delta soja, vakcina jedini spas"

A 27.08.2021. N1 prenio vijest: "Od početka jula nije registrovan nijedan slučaj delta varijante korone u BiH"
Mislim da je s ovim sve jasno, a to je da laze.
Mislio sam da vjerovatno ima a da ne znamo, a to da on laze i prica samo da bi ljude zaplasio to sigurno.
splinter
Posts: 7447
Joined: 08/10/2011 12:28

#42099 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

Sanjarko wrote: 01/09/2021 15:02
Ateista wrote: 01/09/2021 13:01 Sad realno, to sto nije registrovan kod nas ne znaci da ga nema.
"Čerkez: Sve više hospitalizovanih zbog delta soja, vakcina jedini spas"

A 27.08.2021. N1 prenio vijest: "Od početka jula nije registrovan nijedan slučaj delta varijante korone u BiH"
Mislim da je s ovim sve jasno, a to je da laze.

Ovaj put Čerkez nije fulio, N1 po običaju lupa gluposti. Jedino štpo Čerkez lupa je vakcinacija VS Delta soj

Image

https://nextstrain.org/groups/neherlab/ ... r=division
Locked