Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1467
Joined: 25/07/2015 14:13

#126 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Nek Adem otkaz pred Bajram gleda nekako i sa dobre strane.
Mogli su mu dati otkaz za 27. noć, ovako su ga ipak malo ispoštovali. :run:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#127 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by uglavnomja »

Iker C wrote: 22/07/2021 12:13 Nas brat Adem Zalihic nije tek sad pristupio SDA, vec je obnovio zavjet voljenoj stranci. Dobri insanu, pred tobom je svjetla buducnost, u novoj Vladi KS koju ce predvoditi uvazeni zastupnik Zahiragic bices ministar zdravstva.

:thumbup: :D


to ti je tako da kad hana influneca postavi novi trend :mrgreen:
napravila novo vjencanje za 10 godina braka :-)

sto ne bi i polubradati pecinar nesto slicno ,
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#128 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by STARx »

Mozda je zaboravio da je clan sda.. halalite mu.. brat nas..
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#129 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by erentedia »

SDA radi veliku grešku što ubacuje ljude koji su tip Salke Zildžića ili Adema Zalihića, šalju signal da Bošnjaci nisu sposobni imati svoju državu u sekularnoj Evropi, zato i gube kvalitetan kadar (Denis Zvizdić) i na kraju će se stranka svesti na vehabije. Adem je sigurno podigao Hitnu na višu razinu po pitanju opreme ali džaba mu kad nema držanje jednog liječnika tj nije gospodin čovjek, nije usvojio taj obrazac ponašanja a to nam može potvrditi njegova prepiska "MRŠ" ali i incident s onom ženom nedavno.

p.s. pa čak i tipovi poput Zahiragića...znači

Ko je njegova žena?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#130 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by uglavnomja »

erentedia wrote: 22/07/2021 13:42 SDA radi veliku grešku što ubacuje ljude koji su tip Salke Zildžića ili Adema Zalihića, šalju signal da Bošnjaci nisu sposobni imati svoju državu u sekularnoj Evropi, zato i gube kvalitetan kadar (Denis Zvizdić) i na kraju će se stranka svesti na vehabije. Adem je sigurno podigao Hitnu na višu razinu po pitanju opreme ali džaba mu kad nema držanje jednog liječnika tj nije gospodin čovjek, nije usvojio taj obrazac ponašanja a to nam može potvrditi njegova prepiska "MRŠ" ali i incident s onom ženom nedavno.

p.s. pa čak i tipovi poput Zahiragića...znači

Ko je njegova žena?
jedini signal koji sda salje je da su bosnjaci glupi

glupi zato sto biraju glupe nesposobne i neobrazovane da vode drzavu
a onda ti glupi neobrazovani i nesposbni postave jos gluplje i neobrazovanije i najneadekvatnije glupane na neke pozicije od vitalne vaznosti
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#131 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by erentedia »

rocco_siffredi wrote: 22/07/2021 13:10 Nek Adem otkaz pred Bajram gleda nekako i sa dobre strane.
Mogli su mu dati otkaz za 27. noć, ovako su ga ipak malo ispoštovali. :run:
Sviđa mi se tvoj nick, problem s dotičnim je što je unosio elemente arapske kulture u svom poslovanju, kontakt s ženama je imao samo nužno.
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#132 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Logovan »

Koji je ovo komedijaš, cirkusant. :lol:
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#133 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Seyfo »

Ja mislim da je brat Adem vidio od sestre Hane da se moze opet udavati za istog tipa nakon 10g mada se nije ni razvela pa onda moze i on da se opet vrati svojoj sustini tj uclani se u voljenu stranku mada je vec clanska se izlizala. Nema veze,kad voljena stranka kojoj prirodno naginje pomete izbore, birat ce funkciju,hos biti opet direktor hitne,hos ministar zdravstva, hos bit Sebijina dvorska luda. U svakom slucaju, svijetla buducnost pred njim se smijesi. A brat je i zasluzuje
Ali_G
Posts: 4638
Joined: 02/03/2002 00:00

#134 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Ali_G »

A na osnovu cega mi ovdje inace cijenimo Zalihicev rad? Nekad je klix objavljivao spiskovr potpisanih uposlenika kao podrska doticnom. On tvrdi da mu je finansijski izvjestaj pozitivan. Malo malo nekakvi clanci ozivili, porodili, zajednicka vjezba sa Istocnim Sarajevom.
Javni nastupi su mu prilicno losi, al ne mogu da dokucim masovno pljuvanje na ovom forumu. Osim sto se povezuje sa SDA, pa je to valjda dovoljno.
mali_balon
Posts: 11230
Joined: 12/09/2012 09:57

#135 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by mali_balon »

Ali_G wrote: 23/07/2021 00:23 A na osnovu cega mi ovdje inace cijenimo Zalihicev rad? Nekad je klix objavljivao spiskovr potpisanih uposlenika kao podrska doticnom. On tvrdi da mu je finansijski izvjestaj pozitivan. Malo malo nekakvi clanci ozivili, porodili, zajednicka vjezba sa Istocnim Sarajevom.
Javni nastupi su mu prilicno losi, al ne mogu da dokucim masovno pljuvanje na ovom forumu. Osim sto se povezuje sa SDA, pa je to valjda dovoljno.
Pa zar treba sta vise...
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#136 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by vjeshalica »

Gremlin pizdi jer je umislio da je nezamjenjiv,bilo je prije njega i poslije ce biti direktora,druga je stvar sto kako rekoh umislio posao u svoj zivot. 😆
Naslovnica
Posts: 27531
Joined: 20/03/2013 15:38

#137 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote: 23/07/2021 21:40 Gremlin pizdi jer je umislio da je nezamjenjiv,bilo je prije njega i poslije ce biti direktora,druga je stvar sto kako rekoh umislio posao u svoj zivot. 😆
:lol:
Tačno sam znao da me na nekoga podsjeća, ali nikako da ukapiram!
Svaka ćas'!
:thumbup:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45073
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#138 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Chmoljo »

Meni je fascinantno da se institucije, odnosno ustanove osnovane u javnom interesu hvale pozitivnim poslovanjem.

Znate, da je to profitabalno, ne bi to drzava osnivala, bila bi konkurencija, pa bi se onda zbrajao profit i tako to.

Jel Ademagi palo na pamet zanavljanje opreme, ulaganja u kadar (znamo da je u sebe ulagao)...?

Mislim, onako pitam, cesto kukamo kako nam je infrastruktura u kurcu, a ocekuje se da takva pravna lica pozitivno posluju :lol:

Dakle, je li bar neko mogao reci imbecilu da pozitivno poslovanje ne znaci nista posebno pozitivno, a u nekim situacijama je i negativno?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#139 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by uglavnomja »

lazov, lopov, prevarant ...

sta se drugo moglo i ocekivati od sda
jad kokosarski licemjerni, dobije mocnu poziciju i platu, i sda smece sa bradom jos krade od drzave za skolarinu (za kakvu skolarinu????? nije valjda zavrsavao fakultet dok je direktorovao????) i cak i za vozacki
nesto kao i zvizdic, samo bez vozacke


"Ima tu još posla. Treba ispitati imenovanja, javne nabavke, plaćanje školarine sebi, polaganja za A-kategoriju - kazao je izvor „Avaza“. "


https://avaz.ba/kantoni/sarajevo/668601 ... a-zalihica
Ali_G
Posts: 4638
Joined: 02/03/2002 00:00

#140 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Ali_G »

Smijesno je sto se Zalihic toliko upalio za smjenu, al mi je jos smijesnije kakvi forumski ataci, a blage veze nemamo kako mu firma posluje.
Nema sta, nova vlada na kursu boljitka
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#141 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by pici »

Sto bi rekli unaske Munafik...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#142 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by uglavnomja »

ovaj prolupao skroz ... hoce da se bori ... protiv sarajlija, ono nesto kao ugrozeno i hoce da brani sarajevo ...
konju, sarajevo se brani od takvih kao ti
idiota
ko ti dade diplomu? gdje ti je zakletva? imas li ti mozga kad si ovo napisao? trazis od covjeka kojem si spasio zivot (i to prije 10 godina), a sto je tvoj posao, da bude tvoja marioneta i da te uzdize na tv, da ti spasava fotelju. da ti je nesto duzan? ti vjernik? mrs :twisted:

"Pazite, spasite čovjeku život, i tražite od njega da to kaže pred televizijom kako bi smo pokazali stručnost i opremljenost naše ustanove. On to ne smije da uradi, radi toga jer će mu zamjeriti prisni prijatelj predsjednika stranke."

na stranu sto politikantski pokusava covjeka uvuci u predizbornu kampannju i gostovanje na hayatu.
srecom pametan covo - odbio ga

samo je jad to morao zapakovati u konakovica :D


https://avaz.ba/vijesti/bih/668971/zali ... azi-o-meni



jos jedan u plejadi nepismenih ...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65331
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#143 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

Cuj u Sarajevu ljudi nisu slobodni :D a bili su slobodni dok ti nisi dobio nogu jel :P
McGradySA
Posts: 784
Joined: 24/02/2021 11:25

#144 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by McGradySA »

kada opanak hoće u cipele dobijemo ovakve izjave i rezultate
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#145 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by foxlife »

ova vrsta ljudi je naljigavija na svijetu
on ce sve uraditi samo da njemu bude dobro
lagati krasti iskoristavati ma bilo sta
prvo kaze nisam se ja uclanio u sda
pa da me neko uclani u stranku neku bez mog znanja ja bih toga ubio
sutra znaci taj moze dici i kredit za mene
onda ovo kao oslobadjanje sarajlija
od cega?
juce kad je bio direktor sarajlije bile slobodne a danas nisu?
sta se to promjeni za noc?
nije nikoga kritikovao dok je bio direktor jer je bilo super sta li i cim samo njega zamjene ne valja nista u gradu

to su ti prevrtljivci koji su gori od onih hardcore nacionalista koji guraju samo u jednom smjeru
ja se mogu kladiti da su mu ponudili da ostane direktor a da predje u neku stranku trojke da bi to ucinio bez problema
Drugclanbiblioteke
Posts: 121
Joined: 06/10/2020 17:51

#146 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Drugclanbiblioteke »

Jel hitna radila bolje za njegovog mandata? Iz mog ličnog iskustva nije.
Jel zaslužuje otkaz? Apsolutno!
Zašto? Zato što hitna qrcu nevalja.
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#147 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by YouAreMyDestiny »

Tačno mu na faci vidiš, da bi prodao isti traktor trojici ljudi, pa pobjegao sa parama.
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#148 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Seyfo »

Pravda za Adema ! Dole dusmani gore mumini
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#150 Re: Adem Zalihić - Direktor Hitne Pomoći Sarajevo

Post by Impressum »

vehabija nosi ga upm
Post Reply