Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#40226 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nikad_vise »

Bosnjak moze biti multikulti sve dok mu neko ne dira BiH.
Sto se mene licno tice,svi oni koji rade na rusenju ove drzave su za mene neprijatelji.Uopste nemam potrebu da se dodvoravam Srbima i Hrvatima sa svojom multikultilarnoscu.

Sto se tice djece i mladih,djeca i mladi ce i glasati,a stari ce vjerovatno u narednih 1/2 decenije i zavrsiti sa glasanjem i to i jest razlog ovolike Hrvatske ujdurme na nesposobnog Bakira da im zacementira pozicije.Za 10 godina mnoga od te djece ce izaci na izbore i glasati vjerovatno za probosanske opcije u Mostaru,Stocu,Brckom,Srebrenici,Glamocu,Bosanskom Petrovcu i jos mnogim drugim mjestima.A jedini podsjetnik na te stare ce biti neka nadgrobna ploca.

Vrijeme je neumoljivo,Hrvati su jednostavno propustili sansu da zajedno sa Bosnjacima grade ovu drzavu i prijateljske odnose.Pogubna politika ih je kostala totalnog iseljavanja iz BiH.Bosnjaci se takodje iseljavaju,ali Bosnjacima u korist idu i mnoge druge okolnosti koje ce bar unekoliko odrzavati populacijski minus dok Hrvati i Srbi nezaustavljivo tonu u demografski kolaps.

p.s.Bosnjake plaho zaboli briga za korist politike ima li Hrvata ili Srba van dijelova koje su oni drzali. :kiss: :izet:
Bosnjacima je bitno da granice drzave BiH ne budu promjenjene i njen suverenitet narusen,a sta ce reci Srbi i Hrvati to nas plaho i ne @tangira@ :D
Dolaze novi narastaji,bit ce novih Lana Pudar,Lana Prlic,Vojina Mijatovica,i slicnih.

I koji su to Hrvatski kantoni osim Zapadnohercegovackog?
Po cemu je Posavski Hrvatski a SrednjoBosanski nije Bosnjacki?
Po cemu je HNK Hrvatski?
De mi ziv bio nabroj ta tri Hrvatska i 2 mjesovita?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40227 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Bloo wrote: 02/07/2021 23:35
90minut wrote: 02/07/2021 04:38

Svrati malo do HB foruma demografska tema pa se javi opet ovdje i reci mi da li ti je strašno. :mrgreen:
Pa valjda bi mi na ovom forumu trebali biti "bolji". Koliko vidim iste verbalne fekalije se prosipaju...
Ma administracija je ovdje zlatna i forumaši u poređenju ponavljam opet svrati pa mi se javi..

Hrvati i srbi zajedno orgijaju najjace što je za prvih 1000 stranica trebalo bruku godina pa kad se shvatilo u kojem pravcu ide u godinu dana ispisano isto stranica..
Tamo 2009 i slicno naslađivanje u vezi naše demografije po nekim statistikama ubrzaš šizofrenija spominjanje ubijanje beba i slicno sasvim uredno bez ustručavanja ili banovanja..
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40228 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

90minut wrote: 03/07/2021 04:40
Bloo wrote: 02/07/2021 23:35

Pa valjda bi mi na ovom forumu trebali biti "bolji". Koliko vidim iste verbalne fekalije se prosipaju...
Ma administracija je ovdje zlatna i forumaši u poređenju ponavljam opet svrati pa mi se javi..

Hrvati i srbi zajedno orgijaju najjace što je za prvih 1000 stranica trebalo bruku godina pa kad se shvatilo u kojem pravcu ide u godinu dana ispisano isto stranica..
Tamo 2009 i slicno naslađivanje u vezi naše demografije po nekim statistikama ubrzaš šizofrenija spominjanje ubijanje beba i slicno sasvim uredno bez ustručavanja ili banovanja..
Mislis neki Hrvati i neki Srbi. Neki forumasi ovdje... Ako cemo generalizirati, ja kao Ostali,mislim da svi vi treba da odete negdje drugo. Ti u Tursku (jer je Sultan rekel da je sam Allah poslao Bakira, a Bakir da su Turci naša braća, pa nemojte biti razjedinjeni), Hrvati u Hrvatsku (jer im je to "matica), Srbi u Srbiju (same shit) i ostavite zemlju Bosancima. Biće nam bolje. Tamo se razmnožavajte i ljubite sa braćom. :mrgreen: Dvaput, triput...sa jezikom ili bez, kako ti godi. Morel tako?
Ti i dalje posjecuj tu forumsku kloaku i hrani svoje atavisticke plemenske osjecaje mrznje prema ostalim etnijama generalno. Ja necu.

Generalizacije postoje da bi hranile mržnju.
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#40229 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Ko se bolje sexa taj poBedjuje...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40230 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Bloo wrote: 03/07/2021 08:20
90minut wrote: 03/07/2021 04:40

Ma administracija je ovdje zlatna i forumaši u poređenju ponavljam opet svrati pa mi se javi..

Hrvati i srbi zajedno orgijaju najjace što je za prvih 1000 stranica trebalo bruku godina pa kad se shvatilo u kojem pravcu ide u godinu dana ispisano isto stranica..
Tamo 2009 i slicno naslađivanje u vezi naše demografije po nekim statistikama ubrzaš šizofrenija spominjanje ubijanje beba i slicno sasvim uredno bez ustručavanja ili banovanja..
Mislis neki Hrvati i neki Srbi. Neki forumasi ovdje... Ako cemo generalizirati, ja kao Ostali,mislim da svi vi treba da odete negdje drugo. Ti u Tursku (jer je Sultan rekel da je sam Allah poslao Bakira, a Bakir da su Turci naša braća, pa nemojte biti razjedinjeni), Hrvati u Hrvatsku (jer im je to "matica), Srbi u Srbiju (same shit) i ostavite zemlju Bosancima. Biće nam bolje. Tamo se razmnožavajte i ljubite sa braćom. :mrgreen: Dvaput, triput...sa jezikom ili bez, kako ti godi. Morel tako?
Ti i dalje posjecuj tu forumsku kloaku i hrani svoje atavisticke plemenske osjecaje mrznje prema ostalim etnijama generalno. Ja necu.

Generalizacije postoje da bi hranile mržnju.
ne ne nen e svi, svi.

dabogda mi svi umrli ako sam posjetio forum ranije, al' svi jucer ili prekjucer slucajno naletio zbog indexa.
User avatar
BHCluster
Posts: 23434
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#40231 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Iako je komandovao akcijom kod Bihaća, Tužilaštvo BiH donijelo naredbu o NEPROVOĐENJU ISTRAGE protiv Dragana Lukača zbog ubistva Nedžada Dizdarevića

Aktualni ministar unustrašnjih poslova RS snimljen kako u jesen 1994. godine svojim vojnicima govori da "vode" zarobljenog Nedžada Dizdarevića. Zarobljenik je nekoliko minuta kasnije zaklan. Tužilaštvo BiH smatra da nema nikakve sumnje da je Dragan Lukač odgovoran za ovaj zločin.

Tužilaštvo BiH smatra da Dragan Lukač, kao komandant, nije kriv za ovo ubistvo iako je neposredno pred likvidaciju zarobljenika okupljenim vojnicima rekao: “Vodite ga”.
Hajde ba vazno je da sinu glavne tuziteljice inace zaposlen na Filozofskom fakultetu u Sarajevu policajac nosi fasungu.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40232 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

A gledaj ih.... Uzdaju se u biološki nestanak Hrvata....... Broje brakove.... Bebe
....

Hahah....

To su ti federalni partneri i kako zamišljaju Bosnu I Hercegovinu....... Prvo pokušaju predstavnike nametati.... Pa Sejo i Muatafa preko noći kao Hrvati ulaze u Dom naroda....... Kao Hitler Židovima.... Prvo postavlja predstavnike Židovima..... Al dobro je.... Niste još došli do plina... Uzdate se u biologiju....

Al pazi,u Federaciji si sa nekim tko se raduje nestanku.
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#40233 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hemsworth30 »

ako te pitaju wrote: 08/07/2021 23:16 A gledaj ih.... Uzdaju se u biološki nestanak Hrvata....... Broje brakove.... Bebe
....

Hahah....

To su ti federalni partneri i kako zamišljaju Bosnu I Hercegovinu....... Prvo pokušaju predstavnike nametati.... Pa Sejo i Muatafa preko noći kao Hrvati ulaze u Dom naroda....... Kao Hitler Židovima.... Prvo postavlja predstavnike Židovima..... Al dobro je.... Niste još došli do plina... Uzdate se u biologiju....

Al pazi,u Federaciji si sa nekim tko se raduje nestanku.
Nisu vam Bošnjaci krivi što ne opcite pa nemate djece. Najbolje još da vam oni žene oplodjavaju. Msmm ono helou.
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#40234 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hemsworth30 »

Mada, da budem iskren, svake godine se više Hrvatica uda za Bošnjake u Mostaru, nego Bosnjakinja za Hrvate, ali opet…
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#40235 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by studiorum_tuzlaensis »

Hemsworth30 wrote: 09/07/2021 00:17 Mada, da budem iskren, svake godine se više Hrvatica uda za Bošnjake u Mostaru, nego Bosnjakinja za Hrvate, ali opet…
evo jednog tamnoputog iz matičnog ureda. :D :lol:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#40236 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by studiorum_tuzlaensis »

Nek bude što više Denisa, Zlatka, Denija a što manje Josipa, Ivana i Mateaaa :D
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#40237 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hemsworth30 »

studiorum_tuzlaensis wrote: 09/07/2021 00:24
Hemsworth30 wrote: 09/07/2021 00:17 Mada, da budem iskren, svake godine se više Hrvatica uda za Bošnjake u Mostaru, nego Bosnjakinja za Hrvate, ali opet…
evo jednog tamnoputog iz matičnog ureda. :D :lol:
I beg your pardon?
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#40238 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by studiorum_tuzlaensis »

nisi gledao Antu...

nebitno, mislim da bi trebao prestati lupati gluposti poput
svake godine se više Hrvatica uda za Bošnjake u Mostaru, nego Bosnjakinja za Hrvate, ali opet…
bez nekih pouzdanih izvora
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#40239 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

ako te pitaju wrote: 26/06/2021 17:53
Vjerski simboli ne trebaju smetati nikom. Bit je da se nikom ne nameće na glavu vjerski simbol.
Mostar je jedini grad koji je zadržao multetničnost.
U Mostaru svi narodi imaju svoje legitimne predatavnike
I nakon dugo vremena grad ide na bolje. Uz puno poštovanje i toleranciju.
Ako ce se na javnu povrsinu, koja pripada svima postavljati samo simbol jednog naroda, onda je to provokacija.
I o tome se radi.

Vjerski simboli se ne mogu stavljati bas tako kako jednoj strani odgovara, bez dogovora sviju.
Pozivas se na toleranciju svojih vrijednosti a druge zaobilazis. :skoljka:
Last edited by BAK-eV on 09/07/2021 10:46, edited 1 time in total.
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#40240 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

Black swan wrote: 26/06/2021 16:14
Isto je i s kipovima...muslimani nemaju kipove i time se ponose...tako da ne mogu napraviti nista slicno krizu ili se varam?
Mogu i to bezbroj varijanti levhi, sura, Allah i Muhamed na arapskom, Kuran kao otvorena knjiga se nekom porukom, turbe, munaru, sebilj.

Ti nikad nisi cuo za kaligrafiju izgleda i islamsku arhitekturu.

Na kraju krajeva moze se i na nacionalnoj osnovi postaviti ljiljan, stilizirani stecak ....

Ima svako svoje simbole.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#40241 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by General War »

Hemsworth30 wrote: 09/07/2021 00:14
ako te pitaju wrote: 08/07/2021 23:16 A gledaj ih.... Uzdaju se u biološki nestanak Hrvata....... Broje brakove.... Bebe
....

Hahah....

To su ti federalni partneri i kako zamišljaju Bosnu I Hercegovinu....... Prvo pokušaju predstavnike nametati.... Pa Sejo i Muatafa preko noći kao Hrvati ulaze u Dom naroda....... Kao Hitler Židovima.... Prvo postavlja predstavnike Židovima..... Al dobro je.... Niste još došli do plina... Uzdate se u biologiju....

Al pazi,u Federaciji si sa nekim tko se raduje nestanku.
Nisu vam Bošnjaci krivi što ne opcite pa nemate djece. Najbolje još da vam oni žene oplodjavaju. Msmm ono helou.
:-)
Jesi li ti normalan? Lakse sa izljevima nacionalistickih bljuvotina
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#40242 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

General War wrote: 09/07/2021 11:26
Hemsworth30 wrote: 09/07/2021 00:14

Nisu vam Bošnjaci krivi što ne opcite pa nemate djece. Najbolje još da vam oni žene oplodjavaju. Msmm ono helou.
:-)
Jesi li ti normalan? Lakse sa izljevima nacionalistickih bljuvotina
Zašto klo(v)n ne bi iskreno rekao što misli kada mu se može ? I to bez posljedica.

Samo meni, zbog ovakvih kao što je Hemswart30, više ne pada na pamet da uradim bilo što u njegovom i njihovom političkom interesu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#40243 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by General War »

Novak20 wrote: 09/07/2021 11:35
General War wrote: 09/07/2021 11:26
:-)
Jesi li ti normalan? Lakse sa izljevima nacionalistickih bljuvotina
Zašto klo(v)n ne bi iskreno rekao što misli kada mu se može ? I to bez posljedica.

Samo meni, zbog ovakvih kao što je Hemswart30, više ne pada na pamet da uradim bilo što u njegovom i njihovom političkom interesu.
Prijavi brate, ima ona gore puljka sa usklicnikom, pa neka moderatoru objasnjava.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#40244 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

General War wrote: 09/07/2021 11:42
Prijavi brate, ima ona gore puljka sa usklicnikom, pa neka moderatoru objasnjava.
Iskren da budem, više ne prijavljujem, ne komentiram ničiji rad, ne molim da mi se otvori zaključana tema.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#40245 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Truba »

BAK-eV wrote: 09/07/2021 10:40
Black swan wrote: 26/06/2021 16:14
Isto je i s kipovima...muslimani nemaju kipove i time se ponose...tako da ne mogu napraviti nista slicno krizu ili se varam?
Mogu i to bezbroj varijanti levhi, sura, Allah i Muhamed na arapskom, Kuran kao otvorena knjiga se nekom porukom, turbe, munaru, sebilj.

Ti nikad nisi cuo za kaligrafiju izgleda i islamsku arhitekturu.

Na kraju krajeva moze se i na nacionalnoj osnovi postaviti ljiljan, stilizirani stecak ....

Ima svako svoje simbole.
Meci onda sta ti smeta kriz nije tebi postavljen
Sta kmecite vise...pravi ljiljan od 260 kilometara da se vidi iz svemira
Popustite nas
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#40246 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Truba »

Novak20 wrote: 09/07/2021 11:35
General War wrote: 09/07/2021 11:26
:-)
Jesi li ti normalan? Lakse sa izljevima nacionalistickih bljuvotina
Zašto klo(v)n ne bi iskreno rekao što misli kada mu se može ? I to bez posljedica.

Samo meni, zbog ovakvih kao što je Hemswart30, više ne pada na pamet da uradim bilo što u njegovom i njihovom političkom interesu.
Za pocetak mogu dobiti kurcinu
A kasnije se mozemo dogovoriti :mrgreen: za repete
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#40247 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by General War »

Novak20 wrote: 09/07/2021 11:51
General War wrote: 09/07/2021 11:42
Prijavi brate, ima ona gore puljka sa usklicnikom, pa neka moderatoru objasnjava.
Iskren da budem, više ne prijavljujem, ne komentiram ničiji rad, ne molim da mi se otvori zaključana tema.
Onda nemoj prebacivati da se to dopusta na forumu, ako nisi prijavio nece ni znati
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#40248 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

Black swan wrote: 09/07/2021 12:09 Meci onda sta ti smeta kriz nije tebi postavljen
Sta kmecite vise...pravi ljiljan od 260 kilometara da se vidi iz svemira
Popustite nas
Vi ste srusili 250 dzamija, pucali sa Huma, poslije rata uzurpiras javno dobro samo za potrebe svog naroda i onda se pravis lud.

Ti bi da mi sve to zaboravimo.

Covjece nije ovo drustvo jos zalijecilo ratne rane, da se tretiranje ZAJEDNICKOG dobra i imovine tek tako olahko tretira.

E ne moze.
User avatar
BHCluster
Posts: 23434
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#40249 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

General War wrote: 09/07/2021 12:42
Novak20 wrote: 09/07/2021 11:51

Iskren da budem, više ne prijavljujem, ne komentiram ničiji rad, ne molim da mi se otvori zaključana tema.
Onda nemoj prebacivati da se to dopusta na forumu, ako nisi prijavio nece ni znati
Kako ono ide kurva i postenje?
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#40250 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote: 09/07/2021 14:27
General War wrote: 09/07/2021 12:42
Onda nemoj prebacivati da se to dopusta na forumu, ako nisi prijavio nece ni znati
Kako ono ide kurva i postenje?
Da sam duhovit kao ti, rekao bih ti koga ćeš to pitati.
Post Reply