Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

zrakomlat
Posts: 10252
Joined: 23/09/2012 17:22

#40026 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

mO k3 wrote: 25/06/2021 18:57
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 18:04
NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 17:19 Baš će jedan Komšić, predsjednik, hodati po nekakvim vukojebinama, divljem zapadu, da se dodvorava svakoj papčini. On je legitimno izabran, građani FBIH su rekli svoje, pa kome se ne sviđa neka trpi ili seli, nema treće.
Jesi li ikad čuo da on nekog predstavlja? On ne smije nogom kročiti na 77% teritorija BiH, a pogotovo ne smije među svoj narod.
Lol veliš 77% :) nego kažem ponovo ustav je takav kakav je nikome se ne svidja, ali poštujmo ustav
77, nego šta. Nek se šeta po svojih 23 posto. Dje su pravi Hrvati na vlasti, nema šta raditi niti smije doći.

Image


:lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40027 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

ako te pitaju wrote: 25/06/2021 07:26
90minut wrote: 24/06/2021 23:41
ako te pitaju wrote: 24/06/2021 23:31 Meni je samo zanimljivo kako su pojedinci sretni što je BiH protektorat koja nema ni D od države. Dakle.... Zemlje EU pišu rezolucije o BiH......... I mi smo sretni jer živimo u nefunkcionalnoj kvazi-državi.
Zapravo.... Ova rezolucija potvrđuje da je BiH problem. Pod BiH ne mislim na BiH koju Bošnjaci vide..... Nego općenito na projekat koji se zove BiH.
Volio bih da mogu reći da je BiH ozbiljna država...... Crna Gora.. Hrvatska..... Kosovo.. Moldavija..... Latvija su ozbiljne države..... BiH to nije.
BiH živi nije srpska niti hrvatska to je najbitnije, a ono drugo i najbitnije je što sam vec i spominjao u ratu je 55% protivnika države bilo danas je ta brojka blizu 40% i konstantno pada.

Bez metka cemo mi ako se ovako nastavi preuzeti državu pod skoro punu kontrolu jer hrvati znamo kako kotiraju ovo im je zadnja nada bila, srbi znamo kako barataju s kreditima i kako se iseljavaju. :lol:

Dakle vrijeme radi i vec za mog života cu vidjeti promjene na bolje.

Ti ne shvataš da smo se goloruki odbranili i da herceg bosna ne postoji rs država nije niti ima mogucnost biti.

Da 49% teritorije, al' koje teritorije?

20% je naseljeno ostalo planine i šume ne zove se bezveze šumska.
A što hoćeš da kažeš... Da je BiH Bošnjačka??? Protiv takve BiH se sa razlogom borilo i danas se bori.
Samo se uzdaj u vrijeme......
Kao što rekoh..... BiH nije ni D od države pa nemaš šta preuzimati.
Hrvati kako kotiraju.... puno bolje od Bošnjaka. To možeš vidjeti koliko vas žele u Europi. Nije ni tajna. Da su Hrvate gurnuli u Federaciju da ne bi postojalo čisti muslimanski entitet.
Nije bosnjacka, al' ce biti.

Vrijeme od rata do danas vec pokazalo mnogo toga vec ste izgubili.

Dakle kad dođu vremena za sukobe koja ce sigurno doci kao što su uvijek u historiji dolazila ja ti samo pišem kakve ce brojke biti.

Hrvate su gurnuli u federaciju jer su izgubili rat.

Šta imaš od teritorije koja je vukojebina i na kojoj nigdje nikoga nema, nije se bezveze davala teritorija za koridore.
User avatar
NeDirajSirotinju
Posts: 302
Joined: 30/07/2018 05:11

#40028 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by NeDirajSirotinju »

Zna li neko koliko Hrvata ima u BiH po crkvenim podacima?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40029 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 19:20 Zna li neko koliko Hrvata ima u BiH po crkvenim podacima?
Dodik kaže 180.000 hiljada nekidan im uvali nožnu ledja
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40030 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Anquilla wrote: 25/06/2021 19:07
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 18:46 Anquilla
Sud u Strasbourgu tvrdi da ne možete jednom Sejdić zabraniti da se kandidira za neku od funkcija.
Protokol 12 Europske konvencije...... Propisuje da svatko ima prava bez diskriminacije da bude biran na svim nivoima vlasti.
Čak 30 europskih zemalja nije ratifiicralo taj Protokol.

Europksi sud nam jasno poručuju da cilj kojem težimo ( država tri konstitutivna naroda i ostalih) možemo ostvariti a bez da ograničavamo pripadnike ostalih da imaju mogućnost da budu birani.

Dakle, ne može se Židovi ili Romu zabraniti da bira ili da bude biran. SLAŽEM SE
SUD nam poručujem, nađite mehanizam da konstitutivni narodi imaju legitimne predstavnike bez ograničavanje drugima da imaju mogućnost da budu birani.

Građanska država=nije vrijeme za to. Stav suda u Strasbourgu.
Da, ali i dalje ne stoji ono što si tvrdio u svom postu:
Navodi se i u odluci Sejdić Finci, da konstitutivni narodi u BiH moraju imati legitimne predstavnike
Sud u Strasbourgu neće reći kakav Ustav odnosno izborni zakon mora biti, ali isti sud kroz svoju odluku jasno navodi da u BiH nije vrijeme za vladavinu većine, a kao najprihvatljiviji prijedlog Venecijanske komisije isti navode onaj prijedlog u kojem se doslovno navodi da sva tri člana moraju imati legitimitet kod naroda, i da se izbor ovih kandidata VRŠI U ETNIČKOM KLUBU NARODA ŠTO BI OSIGURALO DA KONSTITUTIVNI NARODI IMAJU OSIGURANE SVOJE INTERESE

Dakle, doslovno ta Odluka suda u Strasbourgu daje jak značaj predstavnicima konstitutivnih naroda koji imaju imat legitimitet naroda čije interese zastupaju.
Upravo je to ono što sam tvrdio u svom postu.

Nažalost. mnogi nisu pročitali Odluku Sjedić i Finci
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40031 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 19:20 Zna li neko koliko Hrvata ima u BiH po crkvenim podacima?
makar bio 1 Hrvat u BiH......... biti će konstitutivan nasprav 2 000 000 Bošnjaka.
Ako ne , ima izać iz Fedracije....i zdra'o
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40032 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Login77777 wrote: 24/06/2021 20:53
Evo šta misli EU o konstutivnosti naroda :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40033 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 25/06/2021 19:27
NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 19:20 Zna li neko koliko Hrvata ima u BiH po crkvenim podacima?
makar bio 1 Hrvat u BiH......... biti će konstitutivan nasprav 2 000 000 Bošnjaka.
Ako ne , ima izać iz Fedracije....i zdra'o
Ja mislim da ti neznam kakav bullshit pišeš ;)
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40034 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Nije bosnjacka, al' ce biti.

Vrijeme od rata do danas vec pokazalo mnogo toga vec ste izgubili.

Dakle kad dođu vremena za sukobe koja ce sigurno doci kao što su uvijek u historiji dolazila ja ti samo pišem kakve ce brojke biti.

Hrvate su gurnuli u federaciju jer su izgubili rat.

Šta imaš od teritorije koja je vukojebina i na kojoj nigdje nikoga nema, nije se bezveze davala teritorija za koridore.
Taj dan sigurno nećeš doživjeti, kao ni tvoje praunuče.
Možda ćeš doživjeti na 23% današnje teritorije BiH tu Bošnjačku državu....al ja se nadam da do toga tj. raspada protektorata neće doći.
Ipak vjerujem da su osobe poput tebe, koje su iste one koje sanjaju pripajanje Hrvatskoj ili Srbiji značajna manjina i nebitna manjina.
Bossona
Posts: 5385
Joined: 21/12/2020 03:28

#40035 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bossona »

ako te pitaju wrote: 25/06/2021 16:34
parappa wrote: 25/06/2021 14:34 svakako je smijesno pricati o tri razlicita jezika.
kada moram ovo stranicma objasnjavati bulje u mene ko telad. mogu samo misliti sta misle o nama.
PA zašto ste uvodili bosanski jezik? Zašto niste ostavili Srpsko-hrvatski jezik ako je smiješno ili nebitno.
Bosanski jezik je najstariji jezik naših prostora, iz kojeg su hegemonisti nametnuli vještački tzv. srpsko-hrvatski u vrijeme okupatorske KSHS. Zapitajte se kako je Tadić Stipo iz Livna školske 1900-1901 učio jedino bosanki jezik jer drugog jezika u Bosni nije bilo sve do 1918 godine i okupacije i stvaranja tzv. KSHS kada su nametnuli vještački tzv. srpsko-hrvatski jezik
Image

Svjedočanstvo učenika Velike Tuzlanske Gimnazije 1905 Godine.
Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40036 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 25/06/2021 19:29
Nije bosnjacka, al' ce biti.

Vrijeme od rata do danas vec pokazalo mnogo toga vec ste izgubili.

Dakle kad dođu vremena za sukobe koja ce sigurno doci kao što su uvijek u historiji dolazila ja ti samo pišem kakve ce brojke biti.

Hrvate su gurnuli u federaciju jer su izgubili rat.

Šta imaš od teritorije koja je vukojebina i na kojoj nigdje nikoga nema, nije se bezveze davala teritorija za koridore.
Taj dan sigurno nećeš doživjeti, kao ni tvoje praunuče.
Možda ćeš doživjeti na 23% današnje teritorije BiH tu Bošnjačku državu....al ja se nadam da do toga tj. raspada protektorata neće doći.
Ipak vjerujem da su osobe poput tebe, koje su iste one koje sanjaju pripajanje Hrvatskoj ili Srbiji značajna manjina i nebitna manjina.
:lol:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40037 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Bossona wrote: 25/06/2021 19:30
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 16:34
parappa wrote: 25/06/2021 14:34 svakako je smijesno pricati o tri razlicita jezika.
kada moram ovo stranicma objasnjavati bulje u mene ko telad. mogu samo misliti sta misle o nama.
PA zašto ste uvodili bosanski jezik? Zašto niste ostavili Srpsko-hrvatski jezik ako je smiješno ili nebitno.
Bosanski jezik je najstariji jezik naših prostora, iz kojeg su hegemonisti nametnuli vještački tzv. srpsko-hrvatski u vrijeme okupatorske KSHS. Zapitajte se kako je Tadić Stipo iz Livna školske 1900-1901 učio jedino bosanki jezik jer drugog jezika u Bosni nije bilo sve do 1918 godine i okupacije i stvaranja tzv. KSHS kada su nametnuli vještački tzv. srpsko-hrvatski jezik
Image

Svjedočanstvo učenika Velike Tuzlanske Gimnazije 1905 Godine.
Image

a vidi...zemljopis i povijest......pa što izmjenište bosanski jezik.....
vidim.....sve hrvatske riječi na tim svjedodžbama....
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40038 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

ako te pitaju wrote: 25/06/2021 19:32
Bossona wrote: 25/06/2021 19:30
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 16:34

PA zašto ste uvodili bosanski jezik? Zašto niste ostavili Srpsko-hrvatski jezik ako je smiješno ili nebitno.
Bosanski jezik je najstariji jezik naših prostora, iz kojeg su hegemonisti nametnuli vještački tzv. srpsko-hrvatski u vrijeme okupatorske KSHS. Zapitajte se kako je Tadić Stipo iz Livna školske 1900-1901 učio jedino bosanki jezik jer drugog jezika u Bosni nije bilo sve do 1918 godine i okupacije i stvaranja tzv. KSHS kada su nametnuli vještački tzv. srpsko-hrvatski jezik
Image

Svjedočanstvo učenika Velike Tuzlanske Gimnazije 1905 Godine.
Image

a vidi...zemljopis i povijest.....kemija......pa što se desilo sa bosanskim jezikom pa ste ovo izbacili,........geogrfaija, historija, hemija u 2021.....
vidim.....sve hrvatske riječi na tim svjedodžbama.... eto dokaza...da je bosanski jezik iz 1905 današnji hrvatski jezik
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#40039 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Mitomanija :)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40040 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

ako te pitaju wrote: 25/06/2021 19:29
Nije bosnjacka, al' ce biti.

Vrijeme od rata do danas vec pokazalo mnogo toga vec ste izgubili.

Dakle kad dođu vremena za sukobe koja ce sigurno doci kao što su uvijek u historiji dolazila ja ti samo pišem kakve ce brojke biti.

Hrvate su gurnuli u federaciju jer su izgubili rat.

Šta imaš od teritorije koja je vukojebina i na kojoj nigdje nikoga nema, nije se bezveze davala teritorija za koridore.
Taj dan sigurno nećeš doživjeti, kao ni tvoje praunuče.
Možda ćeš doživjeti na 23% današnje teritorije BiH tu Bošnjačku državu....al ja se nadam da do toga tj. raspada protektorata neće doći.
Ipak vjerujem da su osobe poput tebe, koje su iste one koje sanjaju pripajanje Hrvatskoj ili Srbiji značajna manjina i nebitna manjina.
Ja nemam zablude da cemo morati to vojno ostvariti zato ti i pišem kad dođe vrijeme kakve ce biti povoljnosti za naoružane bošnjake biti u okviru države.

Hrvati i srbi odoše od rata do danas vec pokazali u kojem smjeru ide, dejton je dejton i kontrolisace nas samo doci ce vrijeme kad hrvati ili srbi urade pogrešan korak i onda ti ide..

23% pa sine dragi danas kad bi krenuli iz Sarajeva tih imaginarnih 23 koje nije vec više bi se povecalo momentalno na 45.

Pricamo o vukojebinama gdje niko i ne živi. :lol:

Samo budi miran i viči yes vremena dolaze.

Zapravo hrvatima i srbima je jedina solucija da zarate danas dok i imaju neku šansu jer kakvu imaju kad padnu ispod 40 da drže teritoriju? :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40041 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

Zahiragicu, gazijo, jesi li to ti?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40042 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Bloo wrote: 25/06/2021 19:37 Zahiragicu, gazijo, jesi li to ti?
Ti ces praviti hranu i po forumu kontrolisati zahirago.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40043 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

90minut wrote: 25/06/2021 19:35
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 19:29
Nije bosnjacka, al' ce biti.

Vrijeme od rata do danas vec pokazalo mnogo toga vec ste izgubili.

Dakle kad dođu vremena za sukobe koja ce sigurno doci kao što su uvijek u historiji dolazila ja ti samo pišem kakve ce brojke biti.

Hrvate su gurnuli u federaciju jer su izgubili rat.

Šta imaš od teritorije koja je vukojebina i na kojoj nigdje nikoga nema, nije se bezveze davala teritorija za koridore.
Taj dan sigurno nećeš doživjeti, kao ni tvoje praunuče.
Možda ćeš doživjeti na 23% današnje teritorije BiH tu Bošnjačku državu....al ja se nadam da do toga tj. raspada protektorata neće doći.
Ipak vjerujem da su osobe poput tebe, koje su iste one koje sanjaju pripajanje Hrvatskoj ili Srbiji značajna manjina i nebitna manjina.
Ja nemam zablude da cemo morati to vojno ostvariti zato ti i pišem kad dođe vrijeme kakve ce biti povoljnosti za naoružane bošnjake biti u okviru države.

Hrvati i srbi odoše od rata do danas vec pokazali u kojem smjeru ide, dejton je dejton i kontrolisace nas samo doci ce vrijeme kad hrvati ili srbi urade pogrešan korak i onda ti ide..

23% pa sine dragi danas kad bi krenuli iz Sarajeva tih imaginarnih 23 koje nije vec više bi se povecalo momentalno na 45.

Pricamo o vukojebinama gdje niko i ne živi. :lol:

Samo budi miran i viči yes vremena dolaze.

Zapravo hrvatima i srbima je jedina solucija da zarate danas dok i imaju neku šansu jer kakvu imaju kad padnu ispod 40 da drže teritoriju? :lol:
Ti bi ratovao .....hahah.... jaki si ko pile kad kaki.

Inače,,,mislim da je Americi i EU u interesu da u srcu Europe ima muslimanska država.
dakle...shvati,.....imamo Federaciju jer svijet ne da bošnjačku ( muslimansku ) enklavu pa da im se raznose po Europi.

Ponavljam......pozivanje na rat, nakoin svega, je maloumno.
Uči na greškama Srba koji su htjeli 70% Jugoslavije kao Veliku SRbu, pa su im upravo Hrvati dali po ušima dok si ti mahao cvijećem tim istim tenkovima koji su 1992 pucali po tebi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50575
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#40044 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Bloo »

On je mahao cuclom. Mozda.
User avatar
JohnnyS
Posts: 14163
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#40045 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by JohnnyS »

NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 18:06
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 18:04
NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 17:19 Baš će jedan Komšić, predsjednik, hodati po nekakvim vukojebinama, divljem zapadu, da se dodvorava svakoj papčini. On je legitimno izabran, građani FBIH su rekli svoje, pa kome se ne sviđa neka trpi ili seli, nema treće.
Jesi li ikad čuo da on nekog predstavlja? On ne smije nogom kročiti na 77% teritorija BiH, a pogotovo ne smije među svoj narod.
Otkud ti taj procenat od 77%? Čovjek u jeku rata ulazio i izlazio gdje je htio, a ne sad u miru da ne smije. Mojne biti smiješan.
Pa evo u Mostaru kad je bio pred lokalne izbore u kampanji za SDA nije prešao Bulevar, a o nekim zapadnijim dijelovima Hercegovine da ne pričamo
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#40046 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 90minut »

Decko tim pricama o izlasku iz federacije o nekih imaginarih 23% teritorije i slicnim izjavama sam prizivaš rat kako to ne kontaš?

Svijet bi dao itekako samo trebaš ostvariti na terenu, a tad bošnjaci nisu mogli ostvariti jer je blokada bila na svakom pravcu i na dominantnijim kotama.

Danas toga nema.

Cime si ti mahala bebaro moja?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40047 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

JohnnyS wrote: 25/06/2021 19:41
NeDirajSirotinju wrote: 25/06/2021 18:06
ako te pitaju wrote: 25/06/2021 18:04

Jesi li ikad čuo da on nekog predstavlja? On ne smije nogom kročiti na 77% teritorija BiH, a pogotovo ne smije među svoj narod.
Otkud ti taj procenat od 77%? Čovjek u jeku rata ulazio i izlazio gdje je htio, a ne sad u miru da ne smije. Mojne biti smiješan.
Pa evo u Mostaru kad je bio pred lokalne izbore u kampanji za SDA nije prešao Bulevar, a o nekim zapadnijim dijelovima Hercegovine da ne pričamo
Da fakat....hrvatski član predsjedništva diskriminira područja gdje žive Hrvati....haha
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#40048 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Login77777 »

Hrvatski clan predsjednistva ne postoji. :thumbup:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40049 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

90minut wrote: 25/06/2021 19:42 Decko tim pricama o izlasku iz federacije o nekih imaginarih 23% teritorije i slicnim izjavama sam prizivaš rat kako to ne kontaš?

Svijet bi dao itekako samo trebaš ostvariti na terenu, a tad bošnjaci nisu mogli ostvariti jer je blokada bila na svakom pravcu i na dominantnijim kotama.

Danas toga nema.

Cime si ti mahala bebaro moja?
Kad ti netko prijeti ratom, bira ti predstavnike, govori da te treba po kratkom postupku, ...imaš pravo da kažež OK izlazim iz Federacije i nosim ono što sam unio u federaciju.
Ali takvih koji žele rat je 1%....uglavnom su maloumni. Ima i kod nas ono koji žele rat....ali mi za takve prikupljamo financijsku pomoć da se liječe.....i za tebe ne bi bilo loše da ti se pomogne, ako nemaš novaca da se organizira neki humanitarni koncert sa ciljem pomoći. Potrebno ti je
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#40050 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ako te pitaju »

Login77777 wrote: 25/06/2021 19:49 Hrvatski clan predsjednistva ne postoji. :thumbup:
U pravi su....iz reda hrvatskog naroda, koji može potegnuti samo vitalni interes hrvatskog naroda, ali vas loži da je on predsjednik sviju. hahah. i vi mu vjerujete.
Post Reply