Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#7301 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Hahaha, jos se bacakaju... stadij negiranja je prvi, poslije dolazi bijes :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7302 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Raigor Stonehoof wrote: 03/06/2021 15:46 Naslov: OSAM FUDBALERA TUZI KLUB
Još su samo trebali dodati (FOTO) (VIDEO) :-)
tutku
Posts: 1349
Joined: 18/06/2011 12:10

#7303 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by tutku »

nosara wrote: 03/06/2021 13:21 Celu ne mogu otjerati, nemaju da mu plate, vracaju ga na bolje mjesto. Slijedi razgovor vlasnika s igracima oko smanjenja place. akcenat je na podmladjivanju ekipe, citaj sto jeftinije to bolje. Stadion ce renovirati dobrovoljnim radom zlih hordi.

Sve je ok.

Image
:D :D :D
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#7304 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

ultima_palabra wrote: 03/06/2021 16:39 Hahaha, jos se bacakaju... stadij negiranja je prvi, poslije dolazi bijes :mrgreen:

Iz iskustva pricas?
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7305 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 03/06/2021 16:39 Hahaha, jos se bacakaju... stadij negiranja je prvi, poslije dolazi bijes :mrgreen:
Ma ja tako su oponirali i kad se pisalo za ovu dvojicu i kada sam pisao ovdje da im je Nam zavrnuo pipe i kada je Analiticar pisao za Hadzica i mnoge stvari........ali bas me briga sto se mene tice dabogda ih tuzili svi igraci! :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7306 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by GandalfSivi »

Inace se ne bavim irelevantnim klubovima, ali naletih slucajno na sourceu na interviju sa malim Ligom, kako samo brani Osima, to je degutantno svega mi...
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7307 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

GandalfSivi wrote: 03/06/2021 18:00 Inace se ne bavim irelevantnim klubovima, ali naletih slucajno na sourceu na interviju sa malim Ligom, kako samo brani Osima, to je degutantno svega mi...
He bas me cudi od njega :lol: :lol: :lol: ali u pravu je donekle nije sve kriv Osim....krivi su i oni sto ga nisu smjenili na vrijeme.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#7308 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Vidim vratila se ekipa da sebi uljepsa dan i predstojeci vikend time što svršavaju na tužbe nekih igrača. Kod nas makar imaju koga tužiti a kod vas, koga da tuže, Ceru,aca Modni mačak ili ti seoska varalica, jal Babuku?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#7309 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

GandalfSivi wrote: 03/06/2021 18:00 Inace se ne bavim irelevantnim klubovima, ali naletih slucajno na sourceu na interviju sa malim Ligom, kako samo brani Osima, to je degutantno svega mi...
Mrzak mi je frajer, ali 90% stvari dobro rekao.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#7310 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Rodzer Mur »

Korona pogodila najvece svjetske klubove, gledaju kako da se rijese igraca, ali eto ispade samo kod nas se to desava... komedija, isto kao da navijaci Espanjola pocnu podjebavati navijace Barselone zbog lose sezone i situacije u klubu, a njih nigdje na mapi :-)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8583
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#7311 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ne bih ja bas vjerovao Avazu.
Pa pisali su da je Amar Osim trenerski mag! :lol:
Mislim, ono, da se ne razocarate u relevantnost informacija. :mrgreen:
Ostali portali nam opet trpaju Hajrovica.
BH novinarstvo....
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#7312 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

vicious wrote: 03/06/2021 13:58
Ricken wrote: 03/06/2021 13:35
Raigor Stonehoof wrote: 03/06/2021 13:25 kad sam ja taj meme postavljao za omalenog povremenog premijerligasa iz predgradja bilo ti smijesno ha :D

shvatio da tonete u stecaj, pa pokusavas ukazati na probleme jedinog sarajevskog kluba u premijer ligi :thumbup:
Vaš izrazito lokalni karakter uvijek treba isticati, što se za nas ipak ne može reći. :D
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hasan-t ... /201109109
Biću kao i uvijek potpuno iskren. Nema tu puno filozofije, fudbalski klub Željezničar treba da bude istinski ambasador naše općine.
:lol:
Citiraš izjavu datu u kampanji kandidata za načelnika općine, i zaključuješ da je to znak lokalnog karaktera.

Kakav genijalac. :lol:
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#7313 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 03/06/2021 19:40
BH novinarstvo....
Otprilike ovako :D

https://sportske.ba/nevjerovatan-gest-s ... -mladosti/

Samo je još trebao naslov: "Mali klub, velikog srca" :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8583
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#7314 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ma ja, a po savezu ne mogu na Kosevo. Valjda mora na Ze-Do kantonu stadion biti.
No to nije tema, tema je A.O.! :mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#7315 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

Ricken wrote: 03/06/2021 19:45
Pitar sa Kariba wrote: 03/06/2021 19:40
BH novinarstvo....
Otprilike ovako :D

https://sportske.ba/nevjerovatan-gest-s ... -mladosti/

Samo je još trebao naslov: "Mali klub, velikog srca" :D
:lol: :lol:

Koji ublehaši.
Fol im nude stadion i glume neki finjak, a znaju odlicno da im koševo u cvajti nece trebati :lol:
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#7316 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 03/06/2021 20:00 Ma ja, a po savezu ne mogu na Kosevo. Valjda mora na Ze-Do kantonu stadion biti.
No to nije tema, tema je A.O.! :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Svak se drži svojih tema :D

Evo jedan klip za tvoju dušu https://www.youtube.com/watch?v=UOLn0DKiqlY

:D
User avatar
hilmija frlj
Posts: 965
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#7317 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Ne sekirajte se pitari.
I pad je let.
Što bi rekao Sumir :D
Adobeg
Posts: 753
Joined: 24/02/2020 18:20

#7318 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Adobeg »

hilmija frlj wrote: 03/06/2021 20:20 Ne sekirajte se pitari.
I pad je let.
Što bi rekao Sumir :D
Ako smo mi pali vi ste propali kroz pod. :lol:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8583
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#7319 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ricken wrote: 03/06/2021 20:12
Pitar sa Kariba wrote: 03/06/2021 20:00 Ma ja, a po savezu ne mogu na Kosevo. Valjda mora na Ze-Do kantonu stadion biti.
No to nije tema, tema je A.O.! :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Svak se drži svojih tema :D

Evo jedan klip za tvoju dušu
:D
Nauci vise YT postavljati! :D
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#7320 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Opaaaa,komsije. Sve se nema,igrač se dovodi. https://sportsport.ba/fudbal/mekic-zelj ... vor/400698
Ko se pitao da dođe ovaj igrač,ide nagradno pitanje:
1.Cera,aca Modni mačak
2.Babuka
3. Skupština
4. UO
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24271
Joined: 26/08/2007 17:10

#7321 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Pita se Damir Pavlović ...
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#7322 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

NOVI UGOVOR
Cerić nastavio digitalizaciju FK Željezničar, potpisano peto partnerstvo u 2021.
Izvor: Klix

Budućnost je već počela, ostali mogu samo žalostno da odmahuju glavom :bih:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#7323 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Image

Irfan Durić: Moramo naći rješenje za probleme, ali ne smijemo gaziti pravila

PREMIJER LIGA BIH04/06/2021 u 18:11 h

Potpredsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH govorio je za naš portal

Bosanskohercegovački fudbal se u posljednje vrijeme suočava sa brojnim kontroverzama i aferama, a svoje negodovanje načinom donošenja odluka izrazili su brojni klubovi. FK Olimpik je istupio iz lige, a FK Mladost Doboj Kakanj nije dobio licencu za nastup u Premijer ligi BiH naredne sezone nakon sjednice Drugostepene komisije.

Povodom ovih dešavanja kontaktirali smo potpredsjednika Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH Irfana Durića, koji je pristao govoriti za naš portal o dešavanjima u domaćem fudbalu.

“Problemi koje imamo i koje smo imali nisu ništa novo, ali nikad nije postojala ovolika količina negodovanja i negativnih reakcija. Svjestan sam i ja da neke stvari nisu bile dobre i da je grešaka bilo, ali ogroman je pritisak i sve je vrlo negativno“, kazao je Durić na početku razgovora, dodavši:

“Mi apsolutno moramo biti svjesni realnosti u kojoj živimo, društvenog sistema koji ovdje postoji. Moramo to prihvatiti. Ono na čemu se mora raditi jeste jačanje pravila, normi, odnosno statuta i zakona u okviru saveza. To su stvari na koje se može utjecati, to su stvari koje mogu pomoći da se naš fudbal poboljša u budućnosti. Je li na nekoj konkretnoj poziciji sjedi Irfan, neko drugi ili treći, to je nebitno, jer bi se stvari dešavale na isti način.“

Durić je posebno govorio o novonastaloj situaciji sa ekipom Mladosti.

“To je kriza koja se mora prevazići i Nogometni/Fudbalski savez BiH mora učiniti sve što je u njegovoj moći da zaštiti sve svoje članove i istovremeno sve klubove Premijer lige BiH, jer budimo realni, u Premijer ligu BiH investirano je najviše sredstava. Šta to znači? To znači da moramo pronaći rješenje koje će zadovoljiti sve strane u dijalogu, ali ne po cijenu da se krše norme. Pravila su jasna, moraju se poštovati, sve je jasno definisano. Na koncu, ne volim se vraćati na takve stvari, ali dva puta smo imali slične slučajeve sa klubovima koji su tražili odgovor UEFA-e nakon odluka o licenciranju. Svako ima pravo da uloži žalbe i tužbe na višim instancama i nivoima odlučivanja. Znamo kako su dvije ranije situacije završile“, istakao je Durić.

Na pitanje o tome postoji li kompromis u donošenju odluka i na koji način se one donose, Durić je kategoričan.

“Članovi komisija se biraju od strane saveza, ali tu završava upliv saveza u njihove odluke. Njihov dalji način funkcionisanja je isključivo nezavisan i pod monitoringom je UEFA-e. Kao što sam već rekao, te stvari moraju da se prate sa viših instanci. Ono što se savezu može spočitavati jeste sam izbor ljudi. Da li su to kvalitetni ljudi ili nisu? Da li su se mogli birati bolji od njih? To su stvari na kojima se apsolutno mora raditi i koje se moraju podići na viši nivo. Morate selektirati najbolje kadrove. Isto tako, morate biti svjesni i koji su limiti našeg društvenog uređenja, prihvatiti ih i maksimalno se angažovati u smislu unapređenja stvari na kojima se može raditi“, kaže Durić.

Ističe da nije samo licenciranje pod UEFA monitoringom.

“Prati li Nogometni/Fudbalski savez BiH Premijer ligu BiH? Prati. Prati li je UEFA? Prati, naravno da prati. Stvari su uvijek pod monitoringom, ne samo komisije koje moraju direktno da primjenjuju pravilnike UEFA-e, nego i neke druge stvari. Prije svega suđenje. I treba da bude tako, suđenje je kod nas uvijek najkontroverznije i najveći problem i UEFA treba da ga prati. Naš odnos sa UEFA-om je dobar. Na posljednjem kongresu je dogovorena saradnja u vezi sa izgradnjom fudbalskih terena i to bi mogla biti velika stvar za naš fudbal. Moramo raditi na njihovom kompletiranju. Posebnih zamjerki iz UEFA-e nema, ako ste me to željeli pitati“, pojasnio je potpredsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH.

Za kraj je Durić još jednom insistirao da se podcrta važnost pravilnika, propisa i normi, odnosno značaj njihovog jačanja.

“Apsolutno sve treba raditi u skladu sa pravilima, jedino je to put ka jačanju našeg fudbala. Uvijek moramo imati na umu da pravila moraju postojati, moraju biti dobro definisana i moraju se primjenjivati. To je ono na čemu se mora raditi", poručio je Durić.

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... ila-661963
Evo i podpredsjednika da razvodni.

Sta kaze Irfan Duric, bilo je i prije zalbi pa znamo kako su zavraile. Ni rijeci kako je komisija ovaj put glasala po nacionalnoj liniji ni o tome ko je bio za a ko protiv.

Ovako im je u svakoj komisiji.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7324 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Elvis Mehanović prelazi u Tuzlu City.

Samir Bekrić produžio ugovor sa Željezničarem.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#7325 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Evo Mušije kod Senada
Post Reply