Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5976 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

90minut wrote: 17/05/2021 15:40 Koliko je šprdanja navijaca Zeljeznicara bilo ove sezone nije ni cudo da su se digli ovako..

Kad skontaš pripadnik gay populacije predsjednik nakav kinez u upravi pa s Rangersom saradnja..
Pa tjeranje Amara pa besparica pa mjeseci i mjeseci bez pobjede..

Prakticno svaki dan je bilo provociranje na njihovoj temi ljudi više ne pišu na ovoj temi nisi vidio osim standardnog hrasnog, charuge i još par njih više nikog..

Ostaje da nema titule punih 10 godina, a najgore od svega je što tek problemi trebaju nastupiti.
Na osnovu cega ti tvrdis da je on gay......jesi bio u vezi sa njim pa znas? Ti ovakvu koku mozes gledati samo na TV-u....

https://radiosarajevo.ba/biznis/ekonomi ... ere/297838
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#5977 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

LSD wrote: 17/05/2021 13:38
last mohicans wrote: 17/05/2021 12:10 Kad počne nova sezona i ako se vama bude događalo ovo sto se radi nekolicini ekipa u drugom dijelu prvenstva, nemojte očekivati neko razumijevanje, vjerovatno ga necete dobiti, isto kao sto ga ni mi danas ne dobivamo.
:lol: :lol: jel se to zayebavaš Mohika

Pa postavljali smo ovdje gifove
Nesvirani penal protiv Olimpika, izmišljeni penal u korist TCa, pa ponovo u kupu ne svirani penal protiv TC, protiv Mladost onaj izmišljeni ofsajd itd...sve stvari koje su direktno uticale na rezultate i sve u momemtima kada smo bili drugi na tabeli. ...kasnije smo pukli i otišli u helać.
I sad je prica "kada se vama bude događalo, nemojte ocekivati neko razumijevanje" :lol: :lol: pa jako ste nas razumjevali ove sezone kada su se dešavale takve odluke :lol: još se sprdali sa tim i neka ste, i mi bi realno da je obratno :-)
Vidi nesto, problem s vama, a i ima toga i kod nas, sto mrtvu zajebanciju shvatite kao ozbiljnu tematiku i stav vecine forumaša-navijača. A to nije tako, barem kod nas nekih koji redovno pišemo na pdf uvijek, i kad gubimo i kad dobijamo,za razliku od nekih koji se kao pičke povuku u rupe. Na stranu zajebancija, iz tvog tabora, sve strpaju u isti koš i kažete vi se s nama sprdali,onda vadite postove kao ultima gore nekih likova,djece vjerovatno, kao neki dokaz i argument vašoj priči. Nađi moj post gdje sam odgovorno tvrdio da niste pokradeni, da je to mitomanija i slično. Nas nekolicina koji s ove strane stalno pišemo jasno iznesemo stav, jeste bio penal,nije bio penal, po našem subjektivnom mišljenju. Onda mozemo razglabati. Trpate nam neke tabute, prekide prvenstva kao da smo svi bilo za to, a nismo. Zajebancije kojih ima sa obje strane se ne mogu uzeti ozbiljno u razmatranje. Normalno da ce ti vi poletjeti pa reci corona titula, eno jedan je jučer na vašoj temi napiso FK covid za moj klub i charuga ga je samo upozorio, a neki su padali za manje stvari. Ne boli mene toliko ni sto smo izgubili dobiveno, ni zajebancije, čak su mi simpatične kad su zaista duhovite, ali brate, ovo sto se radi, ne samo nama, vec Olimpiku,Velezu, Zrinjskom, vama i ostalima, vise nije za zajebancije,vjeruj mi.
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#5978 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Charuga wrote: 17/05/2021 14:57
last mohicans wrote: 17/05/2021 13:13FBiH je bila za povratak navijača, SERANIĆ je dobio nalog da to odbije.
Da je FBiH kako treba, i da B komponenta nisu "balije" ne bi Šeranić mogao uticati na navijače u FBiH. Ali, ...
Evo Čerkez i danas reče da ce se razmatrati povratak navijača, ali gotovo, sta ima jos dva kola. Pišaj ga sad. Plus,klubovi su meni smijesni,barem ovi veci, sto konstatno ne vrše pritisak za povratak. Sponzora nema, raja se zaželjela fudbala, prihodi bi porasli. Krizni stab FBiH je onda htio dozvoliti, ali iz RS nisu.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#5979 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

hrasno38 wrote: 17/05/2021 16:34
90minut wrote: 17/05/2021 15:40 Koliko je šprdanja navijaca Zeljeznicara bilo ove sezone nije ni cudo da su se digli ovako..

Kad skontaš pripadnik gay populacije predsjednik nakav kinez u upravi pa s Rangersom saradnja..
Pa tjeranje Amara pa besparica pa mjeseci i mjeseci bez pobjede..

Prakticno svaki dan je bilo provociranje na njihovoj temi ljudi više ne pišu na ovoj temi nisi vidio osim standardnog hrasnog, charuge i još par njih više nikog..

Ostaje da nema titule punih 10 godina, a najgore od svega je što tek problemi trebaju nastupiti.
Na osnovu cega ti tvrdis da je on gay......jesi bio u vezi sa njim pa znas? Ti ovakvu koku mozes gledati samo na TV-u....

https://radiosarajevo.ba/biznis/ekonomi ... ere/297838
Nije on u vezi s ovom to ti je žena od Georga Clooneya
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#5980 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

...
Last edited by Impressum on 17/05/2021 16:43, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#5981 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 17/05/2021 15:19
Ko je ovaj s tribine sto govori napolje? Selimovic je preuzeo Olimpik, je li tako?
Plunkett
Posts: 1958
Joined: 01/06/2020 15:15

#5982 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Neumjesno je prozivati čovjeka radi neke mahalske o njegovoj sexualnoj orijentaciji, kad ima mnogo boljih stvari.

Tipa tokeni, selfiji u toku tekme, rangersi, popularnost kluba u Aziji i Africi, suradnja sa poznatim engleskim klubom, suradnja sa rangersima i na kraju suradnja sa nekim klubom iz Gane.
A uz sve to, zadnja pobjeda prošle godine :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5983 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

90minut wrote: 17/05/2021 16:41
hrasno38 wrote: 17/05/2021 16:34
90minut wrote: 17/05/2021 15:40 Koliko je šprdanja navijaca Zeljeznicara bilo ove sezone nije ni cudo da su se digli ovako..

Kad skontaš pripadnik gay populacije predsjednik nakav kinez u upravi pa s Rangersom saradnja..
Pa tjeranje Amara pa besparica pa mjeseci i mjeseci bez pobjede..

Prakticno svaki dan je bilo provociranje na njihovoj temi ljudi više ne pišu na ovoj temi nisi vidio osim standardnog hrasnog, charuge i još par njih više nikog..

Ostaje da nema titule punih 10 godina, a najgore od svega je što tek problemi trebaju nastupiti.
Na osnovu cega ti tvrdis da je on gay......jesi bio u vezi sa njim pa znas? Ti ovakvu koku mozes gledati samo na TV-u....

https://radiosarajevo.ba/biznis/ekonomi ... ere/297838
Nije on u vezi s ovom to ti je žena od Georga Clooneya
Jest ova.....a inace zena Clooneya se slika sa svakim supkom na ulici.

https://www.google.com/search?q=samir+c ... Y_CS6pC58M
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5984 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Plunkett wrote: 17/05/2021 16:50 Neumjesno je prozivati čovjeka radi neke mahalske o njegovoj sexualnoj orijentaciji, kad ima mnogo boljih stvari.

Tipa tokeni, selfiji u toku tekme, rangersi, popularnost kluba u Aziji i Africi, suradnja sa poznatim engleskim klubom, suradnja sa rangersima i na kraju suradnja sa nekim klubom iz Gane.
A uz sve to, zadnja pobjeda prošle godine :lol:
I na kraju price dodje ono najkomicnije a to je ulaganje 10 miliona necega u stadion Kosevo :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5985 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Sudije nas ne maze godinama, sude penale, crvene, nemamo tokene ni sponzore, al vrijedno na proljece skupljamo bodEve :chmoljava:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5986 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Kakvu je ovo novu internacuonalnu bedastocu cera sad smislio nisam bas najbolje skonto.
Onlajn prezentacija cega stadiona, navijaca?
Đe su ba pare cera
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5987 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

sumirprimus wrote: 17/05/2021 17:01 Kakvu je ovo novu internacuonalnu bedastocu cera sad smislio nisam bas najbolje skonto.
Onlajn prezentacija cega stadiona, navijaca?
Đe su ba pare cera
Bil ti spuco pare da imas u Slobodu a da ne zas ko kome sta tacno duguje? Koliko se ja sjecam covjek je rekao juni-juli...da se podvuce crta, ispune odredjeni preduslovi, najavio je i ove klektronske kerefeke.
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#5988 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

last mohicans wrote: 17/05/2021 16:36


Vidi nesto, problem s vama, a i ima toga i kod nas, sto mrtvu zajebanciju shvatite kao ozbiljnu tematiku i stav vecine forumaša-navijača. A to nije tako, barem kod nas nekih koji redovno pišemo na pdf uvijek, i kad gubimo i kad dobijamo,za razliku od nekih koji se kao pičke povuku u rupe. Na stranu zajebancija, iz tvog tabora, sve strpaju u isti koš i kažete vi se s nama sprdali,onda vadite postove kao ultima gore nekih likova,djece vjerovatno, kao neki dokaz i argument vašoj priči. Nađi moj post gdje sam odgovorno tvrdio da niste pokradeni, da je to mitomanija i slično. Nas nekolicina koji s ove strane stalno pišemo jasno iznesemo stav, jeste bio penal,nije bio penal, po našem subjektivnom mišljenju. Onda mozemo razglabati. Trpate nam neke tabute, prekide prvenstva kao da smo svi bilo za to, a nismo. Zajebancije kojih ima sa obje strane se ne mogu uzeti ozbiljno u razmatranje. Normalno da ce ti vi poletjeti pa reci corona titula, eno jedan je jučer na vašoj temi napiso FK covid za moj klub i charuga ga je samo upozorio, a neki su padali za manje stvari. Ne boli mene toliko ni sto smo izgubili dobiveno, ni zajebancije, čak su mi simpatične kad su zaista duhovite, ali brate, ovo sto se radi, ne samo nama, vec Olimpiku,Velezu, Zrinjskom, vama i ostalima, vise nije za zajebancije,vjeruj mi.
Ja ti samo kažem da su Želju sudije krale ovde godine više nego vas, ako treba ponovo cu postaviti gifove situacija gdje smo sudijski oštećeni.
To u vezi one tvoje price "nemojte ocekivati razumjevanje, kada se vama bude isto događalo" :wink: jbt, ko da se to nije događalo prije 5-6 kola.

Ostatak posta se slažem, samo ne znam zašto meni to govoriš :-) Ne vadim ja postove iz naftalina, ne pricam o nekim tabutima, ne nazivam vas FK Covid, ne krijem se ko pichka itd...zapravo, urijetko i pišem na ovoj temi, jer su me banovali na mjesec dana + ova tema je postala toliko jadna i dosadna...ne znam što meni sve te stvari adresiraš.
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#5989 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

LSD wrote: 17/05/2021 17:10
last mohicans wrote: 17/05/2021 16:36


Vidi nesto, problem s vama, a i ima toga i kod nas, sto mrtvu zajebanciju shvatite kao ozbiljnu tematiku i stav vecine forumaša-navijača. A to nije tako, barem kod nas nekih koji redovno pišemo na pdf uvijek, i kad gubimo i kad dobijamo,za razliku od nekih koji se kao pičke povuku u rupe. Na stranu zajebancija, iz tvog tabora, sve strpaju u isti koš i kažete vi se s nama sprdali,onda vadite postove kao ultima gore nekih likova,djece vjerovatno, kao neki dokaz i argument vašoj priči. Nađi moj post gdje sam odgovorno tvrdio da niste pokradeni, da je to mitomanija i slično. Nas nekolicina koji s ove strane stalno pišemo jasno iznesemo stav, jeste bio penal,nije bio penal, po našem subjektivnom mišljenju. Onda mozemo razglabati. Trpate nam neke tabute, prekide prvenstva kao da smo svi bilo za to, a nismo. Zajebancije kojih ima sa obje strane se ne mogu uzeti ozbiljno u razmatranje. Normalno da ce ti vi poletjeti pa reci corona titula, eno jedan je jučer na vašoj temi napiso FK covid za moj klub i charuga ga je samo upozorio, a neki su padali za manje stvari. Ne boli mene toliko ni sto smo izgubili dobiveno, ni zajebancije, čak su mi simpatične kad su zaista duhovite, ali brate, ovo sto se radi, ne samo nama, vec Olimpiku,Velezu, Zrinjskom, vama i ostalima, vise nije za zajebancije,vjeruj mi.
Ja ti samo kažem da su Želju sudije krale ovde godine više nego vas, ako treba ponovo cu postaviti gifove situacija gdje smo sudijski oštećeni.
To u vezi one tvoje price "nemojte ocekivati razumjevanje, kada se vama bude isto događalo" :wink: jbt, ko da se to nije događalo prije 5-6 kola.

Ostatak posta se slažem, samo ne znam zašto meni to govoriš :-) Ne vadim ja postove iz naftalina, ne pricam o nekim tabutima, ne nazivam vas FK Covid, ne krijem se ko pichka itd...zapravo, urijetko i pišem na ovoj temi, jer su me banovali na mjesec dana + ova tema je postala toliko jadna i dosadna...ne znam što meni sve te stvari adresiraš.
Ma ne adresiram tebi, vec kažem ovima koji su to počeli tabiriti. Zakačio sam se na tvoj post jer si mi replicirao. Nisi ti spomenuo ove gore stvari, ali jesu drugi..Nije ni važno, nadam se da ce se u klubovima otvoriti oči prije početka nove sezone, a da Bog da. Uvijek ulazimo sa novim očekivanjima i nadanjima,na kraju popušlić. Ova sezona ce ostati zapamcena po mnogo čemu, makar cemo je se sjecati.
Plunkett
Posts: 1958
Joined: 01/06/2020 15:15

#5990 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

hrasno38 wrote: 17/05/2021 16:54
Plunkett wrote: 17/05/2021 16:50 Neumjesno je prozivati čovjeka radi neke mahalske o njegovoj sexualnoj orijentaciji, kad ima mnogo boljih stvari.

Tipa tokeni, selfiji u toku tekme, rangersi, popularnost kluba u Aziji i Africi, suradnja sa poznatim engleskim klubom, suradnja sa rangersima i na kraju suradnja sa nekim klubom iz Gane.
A uz sve to, zadnja pobjeda prošle godine :lol:
I na kraju price dodje ono najkomicnije a to je ulaganje 10 miliona necega u stadion Kosevo :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Fulio si fudbal , nešto kao Veselinovic kroz kompletnu ovu sezonu.
Ko priča o Koševu?
Jel pričamo o vašim ublehama ili našim? :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5991 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Plunkett wrote: 17/05/2021 17:20
hrasno38 wrote: 17/05/2021 16:54
Plunkett wrote: 17/05/2021 16:50 Neumjesno je prozivati čovjeka radi neke mahalske o njegovoj sexualnoj orijentaciji, kad ima mnogo boljih stvari.

Tipa tokeni, selfiji u toku tekme, rangersi, popularnost kluba u Aziji i Africi, suradnja sa poznatim engleskim klubom, suradnja sa rangersima i na kraju suradnja sa nekim klubom iz Gane.
A uz sve to, zadnja pobjeda prošle godine :lol:
I na kraju price dodje ono najkomicnije a to je ulaganje 10 miliona necega u stadion Kosevo :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Fulio si fudbal , nešto kao Veselinovic kroz kompletnu ovu sezonu.
Ko priča o Koševu?
Jel pričamo o vašim ublehama ili našim? :D
Ovo je tema Premier liga dakle pricamo o ublehama svih klubova avasa je do sada najskuplja :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#5992 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Prekidaj Vicoooo :nargila:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5993 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

hrasno38 wrote: 17/05/2021 17:09
sumirprimus wrote: 17/05/2021 17:01 Kakvu je ovo novu internacuonalnu bedastocu cera sad smislio nisam bas najbolje skonto.
Onlajn prezentacija cega stadiona, navijaca?
Đe su ba pare cera
Bil ti spuco pare da imas u Slobodu a da ne zas ko kome sta tacno duguje? Koliko se ja sjecam covjek je rekao juni-juli...da se podvuce crta, ispune odredjeni preduslovi, najavio je i ove klektronske kerefeke.
I ti fakat vjerujes u to?
P.S brate ja bi sad spuco u slobodu hladno 20 miliona da imam, kome god da dugujuemo :lol:
I meni je prosto nevjerovatno bit uspjesan i iz tog mjesta a ne ulozit u sport
Plunkett
Posts: 1958
Joined: 01/06/2020 15:15

#5994 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

hrasno38 wrote: 17/05/2021 17:50
Plunkett wrote: 17/05/2021 17:20
hrasno38 wrote: 17/05/2021 16:54

I na kraju price dodje ono najkomicnije a to je ulaganje 10 miliona necega u stadion Kosevo :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Fulio si fudbal , nešto kao Veselinovic kroz kompletnu ovu sezonu.
Ko priča o Koševu?
Jel pričamo o vašim ublehama ili našim? :D
Ovo je tema Premier liga dakle pricamo o ublehama svih klubova avasa je do sada najskuplja :lol: :lol: :lol: :lol:
Jok, najveća ubleha je da će zeljeznicar biti šampion.
I ona će još duuuugo potrajati :thumbup:
User avatar
hilmija frlj
Posts: 967
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#5995 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Da se prisjetimo jednog neshvačenog genija :izet: Image
Plunkett
Posts: 1958
Joined: 01/06/2020 15:15

#5996 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Vlado, najbolji prognozer u BiH i buduci trener zeljeznicara :thumbup:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#5997 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

sumirprimus wrote: 17/05/2021 17:01 Kakvu je ovo novu internacuonalnu bedastocu cera sad :zjev: :sax: smislio nisam bas najbolje skonto.
Onlajn prezentacija cega stadiona, navijaca?
Đe su ba pare cera
Nego Sumire jesi li još banovan? Ako jesi da interevenišemo da ti produže ban
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5998 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

splinter wrote: 17/05/2021 19:27
sumirprimus wrote: 17/05/2021 17:01 Kakvu je ovo novu internacuonalnu bedastocu cera sad :zjev: :sax: smislio nisam bas najbolje skonto.
Onlajn prezentacija cega stadiona, navijaca?
Đe su ba pare cera
Nego Sumire jesi li još banovan? Ako jesi da interevenišemo da ti produže ban
Kaze da ima trajni :mrgreen:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#5999 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

plain vanilla wrote: 17/05/2021 19:48
splinter wrote: 17/05/2021 19:27
sumirprimus wrote: 17/05/2021 17:01 Kakvu je ovo novu internacuonalnu bedastocu cera sad :zjev: :sax: smislio nisam bas najbolje skonto.
Onlajn prezentacija cega stadiona, navijaca?
Đe su ba pare cera
Nego Sumire jesi li još banovan? Ako jesi da interevenišemo da ti produže ban
Kaze da ima trajni :mrgreen:
Šta li on mulja boga pitaj. Ko da mu je Cerić rođak.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#6000 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by megaman4 »

avetinja wrote: 17/05/2021 15:59 Opet je Vico pošten. Jednu dao, jednu uzeo.
Vico je tu dok je Dodika. Ode Dodik, ode Vico a Borac u kanalizaciju.

Mada Dodiku ne ide baš u posljednje vrijeme. Mogao bi Vico ubrzo biti nogiran iz Saveza. :thumbup:
Post Reply