Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#5801 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Napisah davno, pa mi Vanila nije vjerovala. Ova ekipa Želje nema nikakav karakter. Možda, ali samo možda, dobiju Krupu, mada su nekako bliži iksu nego pobjedi.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#5802 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:05
Anquilla wrote: 16/05/2021 23:01
Charuga wrote: 16/05/2021 22:52 Naredno kolo stižemo Rudar Prijedor i Žepče, a onda udaramo na Zvijezdu 09 i Kozaru ... 8-)
:lol:

Vjerovatno stižete Rudar i Žepče, jer Zrinjskom gori.
A onda dobijate Krupu i ispraćate je u drugu ligu :)
Krupa sljedeće kolo dobija Olimpika i ostaje u ligi. Nije sudija danas propustio da svira penal za Olimpik i isključio im umjesto toga igrača radi Radnika nego radi Krupe.
Ja se nadam dvjema stvarima: ispadanju Radnika i neizlasku Širokog u Evropu :)
Bonus bi bio ostanak Olimpika, iako mislim da, čak i da bodovno izbore opstanak, licencu im dati neće.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#5803 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Charuga wrote: 16/05/2021 23:08 Napisah davno, pa mi Vanila nije vjerovala. Ova ekipa Želje nema nikakav karakter. Možda, ali samo možda, dobiju Krupu, mada su nekako bliži iksu nego pobjedi.
A možda i Zrinjskom pomrse račune, lopta je okrugla, sudija su trojica i tako to :D

Samo da sezona završi, ne mogu da se nerviram više :lol:
Piaty
Posts: 5692
Joined: 01/12/2020 00:58

#5804 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Grean wrote: 16/05/2021 20:23
hrasno38 wrote: 16/05/2021 20:12
Pa gurale su se nepravilnosti koje su isle u korist za vas pa jebaji ga. U biti Sarajevo je najvise samo krivo sto je tu sad gdje jeste, Zeljo takodje mada je ako cemo posteno Zeljo ostecen zestoko u nastavku sezone ali to nije opravdanje za ovakvu sramotnu seriju.
Ja ne znam ni za jednu cistu situaciju koja je nama isla u prilog a da je neko ostecen. Jedino cist penal Adukora protiv Krupe s tim da je Krupa "zaboravila" da nama nije dosudjen cist penal prije toga.

Gdje je tu guranje?

Onaj navodni ponisten cist gol protiv vas ni vama nije bio cist koliko se sjecam. Situacija u kojoj sudija moze pogrijesiti.

Sa druge strane nama se sa Tuzlom sudio ofsajd u kojem je Handzic bio najmanje dva metra onsajd. To je vec kriminal jer sudija nije bas slijep.
Grean, stalno spominjemo taj oPsajd? O.k sjecam ga se i ja dobro. Ali, vjerujes li ti da bi ista od onog pozitivno po nas zavrsilo pa makar da je sve pustano bez ofsajda? Imaj na umu da je Handzic primao loptu, a ne Van Nistelrooy i jos pored toga nije on primao loptu na 5 metara od gola kada je sviran ofsajd.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#5805 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Ne bi me čudilo ni da se namjesti da Velež ne vidi Evropu. Sloboda sa Žižovićem će dati sve od sebe radi Žižovićevog Zrinjskog. Ako to poguraju malo i sudije, a vrlo lako je moguće da se Zrinjskom bude vraćalo zbog one pljačke u BL jer ne može ni Vico sam i treba mu Beus ....
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5806 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Charuga wrote: 16/05/2021 23:08 Napisah davno, pa mi Vanila nije vjerovala. Ova ekipa Želje nema nikakav karakter. Možda, ali samo možda, dobiju Krupu, mada su nekako bliži iksu nego pobjedi.
Pa iskreno, nisam vjerovala da je moguc ovakav debakl. Ista ekipa koja je pobjedjivala da jednostavno potone.
Mislim da to nema veze s fudbalom, ovo je neki bojkot, pretpostavljam. Bit ce da je Semir unio nemir, ali u svlacionicu.
Ok, plata nema, ali nema ih ni drugdje. Pa se opet nesto igra, dobije neko. Ovo je bas ...


Ali najjaci mi je vas marketing. Pored svih poraza, negativnog niza, lose igre, oni valjaju ponude za tokene, selfije, displeje...kao da pokažete svoju ljubav. Jbt, mene bi bio stid to objaviti.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5807 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Mi smo sjebali sezonu kao sto niko nije. Sramota sta smo sebi dozvolili ali sve se to vidjelo jos na pocetku kad nismo nikome mogli gol dati. Hadzic nas je debelo zajebao a Vinko baš popisao.
Pojedini igraci su pokazali da nemaju ni p od profesionalizma.
Ali opet sve u svemu ekipa nije bila toliko losa da ne odbrani plus 13 bodova.
Ja i dalje mislim da je ova ekipa najbolja u ligi a druga najjaca ekipa Želje pa onda Zrinjskog.
Sa ovim cirkusom od suđenja to nije tako i niko nema šanse protiv Borca koji na pripremana nije mogao nikome dati gol. Tako ce im biti i u Europi. Jednostavno je ovo bilo na silu.
Sve ostale ekipe su unistile sudije i djaba ti extra tim kad te sudije sjebu u par utakmica. Nema dizanja forme i vraćanja kad psihicki potones.
Ako ce ovako biti i slijedece sezone treba u startu sve bojkotovati.
Ako su jedine sudije Mujic Gigovic Petrovic Njegomirovic onda nema potrebe ni igrati.
Nemam namjeru da opravdam nase lose rezultate ali sudjenje nikad nije bilo gore zadnjih 15 godina. Masa ljudi ce prestati pratiti ovu ligu a onda mozes sve ugasiti.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5808 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:16 Ne bi me čudilo ni da se namjesti da Velež ne vidi Evropu. Sloboda sa Žižovićem će dati sve od sebe radi Žižovićevog Zrinjskog. Ako to poguraju malo i sudije, a vrlo lako je moguće da se Zrinjskom bude vraćalo zbog one pljačke u BL jer ne može ni Vico sam i treba mu Beus ....
Aj ne lupaj
Sloboda igra isto svaku utakmicu. Ako se tako lako moze zapeti i nekog dobiti, sto vi niste zapeli protiv ekipa koje su se borile ta opstanak i napucali im petardu?
Sto Velez danas nije dobio Slogu?
Ovdje se sve vrijeme potencira neka prica da klub igra kako igra a ostali su supci koji zapinju.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5809 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:16 Ne bi me čudilo ni da se namjesti da Velež ne vidi Evropu. Sloboda sa Žižovićem će dati sve od sebe radi Žižovićevog Zrinjskog. Ako to poguraju malo i sudije, a vrlo lako je moguće da se Zrinjskom bude vraćalo zbog one pljačke u BL jer ne može ni Vico sam i treba mu Beus ....
Morat će se dobro namučiti da zajebu Velež obzirom da imaju bolji međusobni duel i od Zrinjskog i od Širokog. Pobjeda i remi i u Evropi su.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5810 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

animus wrote: 16/05/2021 23:28 Mi smo sjebali sezonu kao sto niko nije. Sramota sta smo sebi dozvolili ali sve se to vidjelo jos na pocetku kad nismo nikome mogli gol dati. Hadzic nas je debelo zajebao a Vinko baš popisao.
Pojedini igraci su pokazali da nemaju ni p od profesionalizma.
Ali opet sve u svemu ekipa nije bila toliko losa da ne odbrani plus 13 bodova.
Ja i dalje mislim da je ova ekipa najbolja u ligi a druga najjaca ekipa Želje pa onda Zrinjskog.
Sa ovim cirkusom od suđenja to nije tako i niko nema šanse protiv Borca koji na pripremana nije mogao nikome dati gol. Tako ce im biti i u Europi. Jednostavno je ovo bilo na silu.
Sve ostale ekipe su unistile sudije i djaba ti extra tim kad te sudije sjebu u par utakmica. Nema dizanja forme i vraćanja kad psihicki potones.
Ako ce ovako biti i slijedece sezone treba u startu sve bojkotovati.
Ako su jedine sudije Mujic Gigovic Petrovic Njegomirovic onda nema potrebe ni igrati.
Nemam namjeru da opravdam nase lose rezultate ali sudjenje nikad nije bilo gore zadnjih 15 godina. Masa ljudi ce prestati pratiti ovu ligu a onda mozes sve ugasiti.
Danas nemate sut u okvir gola i opet sudije krive?
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#5811 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Je li ovaj u Bijeljini isti onaj koji je sudio TC-Sarajevo? Odradio dobar posao pa nastavio gdje je stao. Zato je Peljto bio u nemilosti jer je sudio jedinu utakmicu koju je Borac izgubio ovog proljeća.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 964
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#5812 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Image
Image
:lol:
Last edited by hilmija frlj on 16/05/2021 23:37, edited 1 time in total.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5813 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

plain vanilla wrote: 16/05/2021 23:31
animus wrote: 16/05/2021 23:28 Mi smo sjebali sezonu kao sto niko nije. Sramota sta smo sebi dozvolili ali sve se to vidjelo jos na pocetku kad nismo nikome mogli gol dati. Hadzic nas je debelo zajebao a Vinko baš popisao.
Pojedini igraci su pokazali da nemaju ni p od profesionalizma.
Ali opet sve u svemu ekipa nije bila toliko losa da ne odbrani plus 13 bodova.
Ja i dalje mislim da je ova ekipa najbolja u ligi a druga najjaca ekipa Želje pa onda Zrinjskog.
Sa ovim cirkusom od suđenja to nije tako i niko nema šanse protiv Borca koji na pripremana nije mogao nikome dati gol. Tako ce im biti i u Europi. Jednostavno je ovo bilo na silu.
Sve ostale ekipe su unistile sudije i djaba ti extra tim kad te sudije sjebu u par utakmica. Nema dizanja forme i vraćanja kad psihicki potones.
Ako ce ovako biti i slijedece sezone treba u startu sve bojkotovati.
Ako su jedine sudije Mujic Gigovic Petrovic Njegomirovic onda nema potrebe ni igrati.
Nemam namjeru da opravdam nase lose rezultate ali sudjenje nikad nije bilo gore zadnjih 15 godina. Masa ljudi ce prestati pratiti ovu ligu a onda mozes sve ugasiti.
Danas nemate sut u okvir gola i opet sudije krive?
Mi smo ko ekipa odavno potonuli. To i pisem. Ekipa unistena i nema sanse ikoga da dobiju. Trebat ce vremena da se ponovo vrate. A za to pored svega ostalog zasluge imaju i sudije. Ali nismo samo mi u toj situaciji. Što je Željo ovako loš? Dobra ekipa ali ne može se prepoznati.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#5814 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

plain vanilla wrote: 16/05/2021 23:29
mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:16 Ne bi me čudilo ni da se namjesti da Velež ne vidi Evropu. Sloboda sa Žižovićem će dati sve od sebe radi Žižovićevog Zrinjskog. Ako to poguraju malo i sudije, a vrlo lako je moguće da se Zrinjskom bude vraćalo zbog one pljačke u BL jer ne može ni Vico sam i treba mu Beus ....
Aj ne lupaj
Sloboda igra isto svaku utakmicu. Ako se tako lako moze zapeti i nekog dobiti, sto vi niste zapeli protiv ekipa koje su se borile ta opstanak i napucali im petardu?
Sto Velez danas nije dobio Slogu?
Ovdje se sve vrijeme potencira neka prica da klub igra kako igra a ostali su supci koji zapinju.
Čitaš nešto što nisam napisao. Nigdje nas i našu igru nisam spomenuo niti sam Slobodi uputio i jednu zamjerku za rezultat na Koševu. Ide Zrinjski u Evropu, a za to će morati da izvise Široki ili Velež. Samo kažem da Veležu neće biti lako protiv Slobode, a da bi sudije mogle dodatno gurati Slobodu, ali za račun Zrinjskog.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#5815 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:33 Je li ovaj u Bijeljini isti onaj koji je sudio TC-Sarajevo? Odradio dobar posao pa nastavio gdje je stao. Zato je Peljto bio u nemilosti jer je sudio jedinu utakmicu koju je Borac izgubio ovog proljeća.
Čovjek voli davati direktne crvene kartone, a ionako sudije u ovoj ligi nikome ne odgovaraju.

Ovo što su Olimpiku uradili je kriminal.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5816 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

animus wrote: 16/05/2021 23:37
Mi smo ko ekipa odavno potonuli. To i pisem. Ekipa unistena i nema sanse ikoga da dobiju. Trebat ce vremena da se ponovo vrate. A za to pored svega ostalog zasluge imaju i sudije. Ali nismo samo mi u toj situaciji. Što je Željo ovako loš? Dobra ekipa ali ne može se prepoznati.
Ja nisam nikakav fudbalski strateg, ali kod nas otkako je dosao Zizovic i klupirao Doktora, mi smo prestali gubiti.
Postavljala sam ovdje sliku, forma klubova u posljednjih 5 kola, mi drugi :mrgreen:

Kad smo prije pricali o sudjenju, pa se mi zalimo a vi se zaebavate, sad bolje razumijete. Kad imas losu igru, i najmanja greska sudije da ne kazem kradja, utice na rezultat.
Ovo kod vas je neshvatljivo i cudi me da niko od navijaca ne reaguje :? Sve se svelo na prepucavanja po forumu.
Jesu sudije pogurale Borac, ali bome ste se sami unistili. Ne mozes protiv Mladosti onako igrati a pucas na titulu. Duplu.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#5817 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Anquilla wrote: 16/05/2021 23:40
mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:33 Je li ovaj u Bijeljini isti onaj koji je sudio TC-Sarajevo? Odradio dobar posao pa nastavio gdje je stao. Zato je Peljto bio u nemilosti jer je sudio jedinu utakmicu koju je Borac izgubio ovog proljeća.
Čovjek voli davati direktne crvene kartone, a ionako sudije u ovoj ligi nikome ne odgovaraju.

Ovo što su Olimpiku uradili je kriminal.
Ono je cirkus šta su uradili Olimpiku ovo kolo. Generalno je previše utakmica koje su očigledno suđene da bi se neko pogurao ili oštetio. Bilo je i prije grešaka na utakmicama, ali ovo što se dešavalo ove sezone je baš ofirno u velikom broju utakmica.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5818 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

mirza_15 wrote: 16/05/2021 23:38

Čitaš nešto što nisam napisao. Nigdje nas i našu igru nisam spomenuo niti sam Slobodi uputio i jednu zamjerku za rezultat na Koševu. Ide Zrinjski u Evropu, a za to će morati da izvise Široki ili Velež. Samo kažem da Veležu neće biti lako protiv Slobode, a da bi sudije mogle dodatno gurati Slobodu, ali za račun Zrinjskog.
Napisao si da cemo zapeti zbog Zrinjskog. Pa sigurno da ne. Sloboda ima fin niz i na osnovu toga se prodaju donatorske karte pred domace ulaznice. Para nemamo i svaka marka dobro dodje. Imamo lijep niz bez poraza i to je osnova kampanje. Evo da ponovim sliku forme, svidja mi se
Image

Da pratis Slobodu, vidio bi da igramo otprilike isto, bunker i neka kontra.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#5819 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zipoo »

Ko je prviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5820 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Ko je druggiiiiiiii :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#5821 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zipoo »

Logovan wrote: 16/05/2021 23:53 Ko je druggiiiiiiii :lol:
ko? ko?
kazi kazi
User avatar
ellaxaz
Posts: 2194
Joined: 31/01/2012 09:40

#5822 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ellaxaz »

Image
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#5823 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

plain vanilla wrote: 16/05/2021 23:44
animus wrote: 16/05/2021 23:37
Mi smo ko ekipa odavno potonuli. To i pisem. Ekipa unistena i nema sanse ikoga da dobiju. Trebat ce vremena da se ponovo vrate. A za to pored svega ostalog zasluge imaju i sudije. Ali nismo samo mi u toj situaciji. Što je Željo ovako loš? Dobra ekipa ali ne može se prepoznati.
Ja nisam nikakav fudbalski strateg, ali kod nas otkako je dosao Zizovic i klupirao Doktora, mi smo prestali gubiti.
Postavljala sam ovdje sliku, forma klubova u posljednjih 5 kola, mi drugi :mrgreen:

Kad smo prije pricali o sudjenju, pa se mi zalimo a vi se zaebavate, sad bolje razumijete. Kad imas losu igru, i najmanja greska sudije da ne kazem kradja, utice na rezultat.
Ovo kod vas je neshvatljivo i cudi me da niko od navijaca ne reaguje :? Sve se svelo na prepucavanja po forumu.
Jesu sudije pogurale Borac, ali bome ste se sami unistili. Ne mozes protiv Mladosti onako igrati a pucas na titulu. Duplu.
Razlika izmedju vas i nas je da ste vi u zoni gdje niste bitni i sada mozete igrati koliko mozete. Da vas mogu gurnuti na dno nebi vam bilo nista bolje. Mi isto pisemo stalno protiv ovakvog sudjenja ali ne pita nas niko jer zna se ko upravlja sudijama.
Ovo je bas bezobrazno sta rade u zadnje vrijeme. Nema smisla vise ova liga jer ovo nema veze sa sportom.
Da je publika na tribinama nebi ovo bilo bas ovako. Bilo bi nereda i belaja. Ovako koriste situaciju da nas maltretiraju.

Protiv Slobode je nas prvi šut bio u 67. minuti a protiv Mladosti ga nismo ni imali. Nije slucajno da je ekipa u ovakvoj formi.
Vinko i Vico su ovo dobro isplanirali i proveli. Krivi su ljudi iz Uprave koji nisu reagovali na vrijeme. Vinko je ocigledno podlegao ucjenama. Kad jos tome dodas katastrofalnu transfer politiku zadnju godinu dana dobijes ekipu koja ne moze trenutno pobijediti ni Stupcanicu iz Olova s kojom se Osim jr. nekada šalio.
Piaty
Posts: 5692
Joined: 01/12/2020 00:58

#5824 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

animus wrote: 16/05/2021 23:28 Ja i dalje mislim da je ova ekipa najbolja u ligi a druga najjaca ekipa Želje pa onda Zrinjskog.
Sa ovim cirkusom od suđenja to nije tako i niko nema šanse protiv Borca koji na pripremana nije mogao nikome dati gol. Tako ce im biti i u Europi. Jednostavno je ovo bilo na silu.
Zavisi. Ako je rijec o pojedincima, mozda jest Sarajevo i dalje najbolje, dok su kolektiv - mislim negdje u sredini tabele cak. Zasto? Po meni nema niko igrace poput Susica, Fanima i Milicevica ali je stvar sto je to sve sto imamo. Drugim rijecima, neke pozicije su katastrofalno lose pa npr. ne vjerujem da Borac i Velez na poziciji imaju nekog takog loseg igraca kao sto je Pidro ili Handzic. Da ne spominjem Jukica, Hebibovica (haha Boze), Milanovica, Pejovica... problem je sto je Sarajevo popunjeno tako losim igracima. Tu je po meni i Velez bolji. Stvarno ne vidim neku tako losu kariku ni u Velezu.

Slazem se za Europu. Nikad gora ekipa nije osvojila PL.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5825 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

zipoo wrote: 16/05/2021 23:54
Logovan wrote: 16/05/2021 23:53 Ko je druggiiiiiiii :lol:
ko? ko?
kazi kazi
Haha :nargila:
Post Reply