Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#19526 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Anquilla »

WRecker wrote: 16/05/2021 19:05
Mi da smo imalo pametni stali bi uz Izrael(najveci saveznik SAD-a) ili bar bili neutralni i pozovali na mir a ne palamuditi nesto o Palestini a yebemo majke migrantima kad ih vidimo.Prvo ne pitamo se nista drugo samo stati uz SAD pa cak i Izrael koji ima jak lobi a ne neku Palestinu i dokazujuci da smo selefijska zemlja i slicno(tako nas gledaju u EU)
Politički trebamo biti neutralni.
U narodu, logično je da preovladava saosjećanje sa Palestincima.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19527 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by pici »

Marš solidarnosti sa Izraelom najavljen u Prištini!

Image
Foto arhiva: Izrael Sot – Dan nezavisnosti Izraela u Prištini


Građani Prištine okupiće se 21. maja na trgu “Skenderbeg“ i održaće marš u u znak solidarnosti sa jevrejskim narodom.

Podsećamo, danas je prištinsko Ministarstvo spoljnih poslova izdalo saopštenje u kojem se izražava podrška Izraelu u agresiji na Gazu, pod pretekstom da „Izrael ima pravo da se brani“.

Time je tzv. Kosovo donelo još jednu odluku u suprotnosti sa Organizacijom za islamsku saradnju (OIS), nakon što je prethodno Palestina zatražila od OIS-a da prekine sve odnose sa Prištinom.
Falling Skies
Posts: 95
Joined: 15/05/2021 09:00

#19528 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Falling Skies »

Tebraxion

Tebraxion
sitni svercer
Posts: 995
Joined: 08/09/2018 14:43

#19529 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by sitni svercer »

pici wrote: 16/05/2021 19:12
Marš solidarnosti sa Izraelom najavljen u Prištini!

Image
Foto arhiva: Izrael Sot – Dan nezavisnosti Izraela u Prištini


Građani Prištine okupiće se 21. maja na trgu “Skenderbeg“ i održaće marš u u znak solidarnosti sa jevrejskim narodom.

Podsećamo, danas je prištinsko Ministarstvo spoljnih poslova izdalo saopštenje u kojem se izražava podrška Izraelu u agresiji na Gazu, pod pretekstom da „Izrael ima pravo da se brani“.

Time je tzv. Kosovo donelo još jednu odluku u suprotnosti sa Organizacijom za islamsku saradnju (OIS), nakon što je prethodno Palestina zatražila od OIS-a da prekine sve odnose sa Prištinom.
jel organizovan prevoz incl. sendvici i sokici ili je o svom trosku??? 8-)
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19530 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by pici »

sitni svercer wrote: 16/05/2021 19:15
pici wrote: 16/05/2021 19:12
Marš solidarnosti sa Izraelom najavljen u Prištini!

Image
Foto arhiva: Izrael Sot – Dan nezavisnosti Izraela u Prištini


Građani Prištine okupiće se 21. maja na trgu “Skenderbeg“ i održaće marš u u znak solidarnosti sa jevrejskim narodom.

Podsećamo, danas je prištinsko Ministarstvo spoljnih poslova izdalo saopštenje u kojem se izražava podrška Izraelu u agresiji na Gazu, pod pretekstom da „Izrael ima pravo da se brani“.

Time je tzv. Kosovo donelo još jednu odluku u suprotnosti sa Organizacijom za islamsku saradnju (OIS), nakon što je prethodno Palestina zatražila od OIS-a da prekine sve odnose sa Prištinom.
jel organizovan prevoz incl. sendvici i sokici ili je o svom trosku??? 8-)
zao mi je nemresh na marš u prištinu, nismo se popriznavali BiH i Kosovo... probaj putovnicom preko albanije...
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#19531 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Humljanin »

Koja propaganda sa palestinske strane majko mila, pa ništa im sveto nije.

User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19532 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 16/05/2021 18:49
salik79 wrote: 16/05/2021 18:35
jeza u ledja wrote: 16/05/2021 18:31

Pa jel on spomenuo Milosevica i Palestinu?
I tada se je provlacio taj mit o Milosevicu i Palestini, ali ne mogu tvrditi da je bas on prvi to postavljao, kao sto mogu tvrditi da je napisao da je nas Izrael medju prvima priznao.
Pa znaci sasvim drugi ljudi su u pitanju od rasprave ovdje ali si ti po obicaju slagao. :roll:

Inace vidim da je ovo za Milosevica totalna glupist. Nit se on tamo pojavio uopste.

To su vjerovatno stare relacije Jugoslavija - Bliski Istok. Mada, imaju i sad jako dobre odnose ali ipak nije to isto sto.
Po obicaju nisam slagao, malo zagooglah (a da imam vremena pronasao bih, sasvim sigurno, jos tvojih komentara i na drugim temama) i oronadjoh tvoj komentar u cezi gote spomenutog, koji glasi: "Naravno dosao salik da zaradi dnevnicu."

Ovaj komentar je uslijedio nakon ovog upisa:
salik79 wrote: 03/09/2019 17:50
MaksprotivMarksa wrote:Pa nismo dobili podrsku od ortodoksa, oni se ne bave politikom, za njih je Jerusalem religijsko pitanje, politicku podrsku smo dobili upravo od cionista, ali dzaba to pricati sljedbenicima genocidne politike iz drugog rata u kojem je samo u Sarajevu ubijeno 10000 ljudi.
Jasta smo nego dobili, takvu podrsku da ju je izraelski Vrhovni sud zabranio objelodaniti:
https://972mag.com/israels-involvement- ... ps/123503/

A Izrael je, u svom tom podrzavanju, malo i zaboravio na nas, tako da nam je nezavisnost priznao pred kraj '97. :oops:
YouAreMyDestiny
Posts: 2852
Joined: 08/03/2021 17:27

#19533 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by YouAreMyDestiny »

Pametni su na Kosovu, znaju kome treba dupe lizati.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19534 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

pici wrote: 16/05/2021 19:12
Marš solidarnosti sa Izraelom najavljen u Prištini!

Image
Foto arhiva: Izrael Sot – Dan nezavisnosti Izraela u Prištini


Građani Prištine okupiće se 21. maja na trgu “Skenderbeg“ i održaće marš u u znak solidarnosti sa jevrejskim narodom.

Podsećamo, danas je prištinsko Ministarstvo spoljnih poslova izdalo saopštenje u kojem se izražava podrška Izraelu u agresiji na Gazu, pod pretekstom da „Izrael ima pravo da se brani“.

Time je tzv. Kosovo donelo još jednu odluku u suprotnosti sa Organizacijom za islamsku saradnju (OIS), nakon što je prethodno Palestina zatražila od OIS-a da prekine sve odnose sa Prištinom.
Pa, prosli su inicijaciju, mogu dalje:



Naravno, kod cionistickih rabina, ne kod ovih, da ne bi bilo zabune:

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#19535 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: 16/05/2021 19:29
jeza u ledja wrote: 16/05/2021 18:49
salik79 wrote: 16/05/2021 18:35

I tada se je provlacio taj mit o Milosevicu i Palestini, ali ne mogu tvrditi da je bas on prvi to postavljao, kao sto mogu tvrditi da je napisao da je nas Izrael medju prvima priznao.
Pa znaci sasvim drugi ljudi su u pitanju od rasprave ovdje ali si ti po obicaju slagao. :roll:

Inace vidim da je ovo za Milosevica totalna glupist. Nit se on tamo pojavio uopste.

To su vjerovatno stare relacije Jugoslavija - Bliski Istok. Mada, imaju i sad jako dobre odnose ali ipak nije to isto sto.
Po obicaju nisam slagao, malo zagooglah (a da imam vremena pronasao bih, sasvim sigurno, jos tvojih komentara i na drugim temama) i oronadjoh tvoj komentar u cezi gote spomenutog, koji glasi: "Naravno dosao salik da zaradi dnevnicu."

Ovaj komentar je uslijedio nakon ovog upisa:
salik79 wrote: 03/09/2019 17:50
MaksprotivMarksa wrote:Pa nismo dobili podrsku od ortodoksa, oni se ne bave politikom, za njih je Jerusalem religijsko pitanje, politicku podrsku smo dobili upravo od cionista, ali dzaba to pricati sljedbenicima genocidne politike iz drugog rata u kojem je samo u Sarajevu ubijeno 10000 ljudi.
Jasta smo nego dobili, takvu podrsku da ju je izraelski Vrhovni sud zabranio objelodaniti:
https://972mag.com/israels-involvement- ... ps/123503/

A Izrael je, u svom tom podrzavanju, malo i zaboravio na nas, tako da nam je nezavisnost priznao pred kraj '97. :oops:
Nesto si kao zaguglao, stavio post nekog cetvrtog o necem petom i kazes da ne lazes? :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19536 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 16/05/2021 19:47
salik79 wrote: 16/05/2021 19:29
jeza u ledja wrote: 16/05/2021 18:49

Pa znaci sasvim drugi ljudi su u pitanju od rasprave ovdje ali si ti po obicaju slagao. :roll:

Inace vidim da je ovo za Milosevica totalna glupist. Nit se on tamo pojavio uopste.

To su vjerovatno stare relacije Jugoslavija - Bliski Istok. Mada, imaju i sad jako dobre odnose ali ipak nije to isto sto.
Po obicaju nisam slagao, malo zagooglah (a da imam vremena pronasao bih, sasvim sigurno, jos tvojih komentara i na drugim temama) i oronadjoh tvoj komentar u cezi gote spomenutog, koji glasi: "Naravno dosao salik da zaradi dnevnicu."

Ovaj komentar je uslijedio nakon ovog upisa:
salik79 wrote: 03/09/2019 17:50

Jasta smo nego dobili, takvu podrsku da ju je izraelski Vrhovni sud zabranio objelodaniti:
https://972mag.com/israels-involvement- ... ps/123503/

A Izrael je, u svom tom podrzavanju, malo i zaboravio na nas, tako da nam je nezavisnost priznao pred kraj '97. :oops:
Nesto si kao zaguglao, stavio post nekog cetvrtog o necem petom i kazes da ne lazes? :lol:
Be, post je upravo vezan za ovo o cemu i ovdje pricamo. Ne pocinji svoj standardni spin s retardiranim smajlima nakon sto ostanes bez argumenata.
DinoTK

#19537 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by DinoTK »

Autor: SEEbiz / H
TEL AVIV - Izraelska vojska u subotu je priopćila da je upotrijebila oko 500 tona eksploziva u nedavnom napadu na tunelski sustav u Pojasu Gaze.
Visoki vojni časnik u subotu je kazao da je 160 borbenih zrakoplova tipa F-16 i F-35 sudjelovalo u noćnom napadu na tzv. sustav tunela "Metro".

Nije sigurno je li u sukobu ubijen ijedan borac Hamasa. "Potencijalno ih je, međutim, stotine", izjavio je časnik.

Strani mediji su optužili izraelsku vojsku za manipulaciju zbog Twitter posta objavljenog neposredno prije napada u kojem se navodi da su izraelske kopnene trupe u Gazi.

Prema medijskim navodima, to je potaknulo mnoge borce Hamasa da se povuku u tunele, nakon čega su izraelski avioni bombardirali Metro oko 40 minuta.

Vojska je porekla navode o ciljanoj manipulaciji u svrhu stvaranja zamke za militante. Tvrdi da je bila riječ o komunikacijskoj grešci i da nijedan izraelski vojnik nije ušao u Gazu.

Izrael je od ponedjeljka, kada su sukobi počeli, napao više od 650 ciljanih područja u Pojasu Gaze, rekao je vojni dužnosnik.

Dodao je da je uništeno 31 postrojenje za izgradnju raketa koje pripada Hamasu i džihadističkim skupinama i da Hamas trenutno ne može stvoriti više raketa.

"Vrlo je teško izvršiti napad usred naseljenog područja, ali to je jedini način za zaustavljanje Hamasa", rekao je časnik.

Kazao je da vojska ne pokušava pogoditi civile i da se kraj sukoba još ne nazire.

Iz Gaze je prema Izraelu ispaljeno oko 2300 raketa. Izrael je objavio da je njegov proturaketni sustav Iron Dome uspješno presreo oko 90 posto ispaljenih raketa.
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#19538 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by smijesni_ste »

Kako i napisah neki dan, neće biti na kraju ni 10 mrtvih Izraelaca, a evo već je oko 200 ubijenih Palestinaca...

Zna Hamas šta radi, ne možemo mi obični smrtnici to dokučiti :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#19539 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: 16/05/2021 19:51
jeza u ledja wrote: 16/05/2021 19:47
salik79 wrote: 16/05/2021 19:29

Po obicaju nisam slagao, malo zagooglah (a da imam vremena pronasao bih, sasvim sigurno, jos tvojih komentara i na drugim temama) i oronadjoh tvoj komentar u cezi gote spomenutog, koji glasi: "Naravno dosao salik da zaradi dnevnicu."

Ovaj komentar je uslijedio nakon ovog upisa:

Nesto si kao zaguglao, stavio post nekog cetvrtog o necem petom i kazes da ne lazes? :lol:
Be, post je upravo vezan za ovo o cemu i ovdje pricamo. Ne pocinji svoj standardni spin s retardiranim smajlima nakon sto ostanes bez argumenata.
Argumenata za sta? Ti si slagao i sad dalje palamudis o necem lijevom.
Prvo si spomenuo jednog forumasa, pa drugog, a nijedan se koliko vidim nije ovdje javio o Milosevicu. Citirao si moje “fuj” bez imakve poveznice sa tom pricom o pomoci Izraela Srbiji.
Onda si napisao da sam ja nesto negdje odgovorio bez ikakvog linka ili citata.
Na kraju si stavio neciji citat koji nikakve veze sa ovom pricom nema i to opet bez ikakvog linka.

I meni napises da spinujem? Ma to niko ne zna raditi kao tiz Nema osobe na ovom podforumu koja tako spinuje i laze kao ti jbt.
DinoTK

#19540 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by DinoTK »

smijesni_ste wrote: 16/05/2021 19:56 Kako i napisah neki dan, neće biti na kraju ni 10 mrtvih Izraelaca, a evo već je oko 200 ubijenih Palestinaca...

Zna Hamas šta radi, ne možemo mi obični smrtnici to dokučiti :-)
prnuli su haman u čabar
sjebali su ih eto s 500 tona eksploziva !!
izgledali da su ih razbucali

nema više izvjestaja da ikako raketiraju

ne znam samo klaun Erdogan da li će kaku prdeću poruku poslat
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19541 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by General War »

smijesni_ste wrote: 16/05/2021 19:56 Kako i napisah neki dan, neće biti na kraju ni 10 mrtvih Izraelaca, a evo već je oko 200 ubijenih Palestinaca...

Zna Hamas šta radi, ne možemo mi obični smrtnici to dokučiti :-)
E ako sad nije Hamas pobjedio, nece nikad :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#19542 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

Hamas nikad jaci.
DinoTK

#19543 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by DinoTK »

moze li neko rrći, ko bolje poznaje situaciju, mene vala plaho i ne interesuje, šta hamas uopšte hoće?


je li da nestane Izrael ?

nešto kao bosnjački unitaristi što buncaju o nestanku republike prosrpskih separatista
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19545 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 16/05/2021 20:00
salik79 wrote: 16/05/2021 19:51
jeza u ledja wrote: 16/05/2021 19:47

Nesto si kao zaguglao, stavio post nekog cetvrtog o necem petom i kazes da ne lazes? :lol:
Be, post je upravo vezan za ovo o cemu i ovdje pricamo. Ne pocinji svoj standardni spin s retardiranim smajlima nakon sto ostanes bez argumenata.
Argumenata za sta? Ti si slagao i sad dalje palamudis o necem lijevom.
Prvo si spomenuo jednog forumasa, pa drugog, a nijedan se koliko vidim nije ovdje javio o Milosevicu. Citirao si moje “fuj” bez imakve poveznice sa tom pricom o pomoci Izraela Srbiji.
Onda si napisao da sam ja nesto negdje odgovorio bez ikakvog linka ili citata.
Na kraju si stavio neciji citat koji nikakve veze sa ovom pricom nema i to opet bez ikakvog linka.

I meni napises da spinujem? Ma to niko ne zna raditi kao tiz Nema osobe na ovom podforumu koja tako spinuje i laze kao ti jbt.
Lazove i spin majstore, evo ti link - uzivaj:

da-se-ne-zaboravi-americki-jevreji-podr ... #p15836841

Evo i tvoga komentara, odmah ispod:
da-se-ne-zaboravi-americki-jevreji-podr ... #p15837712
zilog
Posts: 7522
Joined: 06/03/2009 11:19

#19546 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by zilog »

Samo da priupitam, pogodi li sinoc Hamas one nebodere po Tel Avivu?
Koliko se sjecam neki su ruku u vatru stavljali da je to garantovano.

BTW, nadam se da ce ovo izivljavanje nad neduznim Palestincima sto prije prestati.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#19547 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by meridiyan »

DinoTK wrote: 16/05/2021 20:03
smijesni_ste wrote: 16/05/2021 19:56 Kako i napisah neki dan, neće biti na kraju ni 10 mrtvih Izraelaca, a evo već je oko 200 ubijenih Palestinaca...

Zna Hamas šta radi, ne možemo mi obični smrtnici to dokučiti :-)
prnuli su haman u čabar
sjebali su ih eto s 500 tona eksploziva !!
izgledali da su ih razbucali

nema više izvjestaja da ikako raketiraju

ne znam samo klaun Erdogan da li će kaku prdeću poruku poslat
Demantirase te . Upravo krenula nova salva ubojitih sredstava ka Tel Avivu.

Image
DinoTK

#19548 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by DinoTK »

meridiyan wrote: 16/05/2021 20:42
DinoTK wrote: 16/05/2021 20:03
smijesni_ste wrote: 16/05/2021 19:56 Kako i napisah neki dan, neće biti na kraju ni 10 mrtvih Izraelaca, a evo već je oko 200 ubijenih Palestinaca...

Zna Hamas šta radi, ne možemo mi obični smrtnici to dokučiti :-)
prnuli su haman u čabar
sjebali su ih eto s 500 tona eksploziva !!
izgledali da su ih razbucali

nema više izvjestaja da ikako raketiraju

ne znam samo klaun Erdogan da li će kaku prdeću poruku poslat
Demantirase te . Upravo krenula nova salva ubojitih sredstava ka Tel Avivu.

Image
:lol:
jel to onaj maskirani frajko
što rece "ko napit se vode"
ispaljuvat rakete po izraelu

mrsko mi ga sad tražit
pustaju facu po TVu
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#19549 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by smijesni_ste »

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/nurk ... /komentari

Evo i ovog, frajer ko Vegeta, nema gdje ga nema, a karijera stagnira najblaže rečeno :-)
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#19550 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Anquilla »

Mah, nije da Hamasu ne godi da je stradanje Palestinaca u žiži svjetske javnosti.
Znaju da ne mogu ništa Izraelcima.
Locked