Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
last mohicans
Posts: 11735
Joined: 09/08/2012 23:19

#5051 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Vidim izmigoljile neke komsije nakon heftu, a prosle sedmice samo šime bio na crti..
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24241
Joined: 26/08/2007 17:10

#5052 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

il dottore wrote: 09/05/2021 18:39Mitomani s guslama
Baš mora na ovaj način? Poređenje sa nečim što neću da spominjem na forumu ... :?

Krenulo te je, pa sad samo upozorenje, ali nema potrebe fakat.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24241
Joined: 26/08/2007 17:10

#5053 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Pitar sa Kariba wrote: 09/05/2021 20:39Image

I to sam vam rijesio... :nargila:
Za vise info zapratite me na IG! :D
Fali krov na istoku, nemoj nam umanjivati trud barem u građevinarstvu ... :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#5054 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

I onda kažu da nije Charuga milosrdan :oops:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#5055 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

plain vanilla wrote: 09/05/2021 19:33
omega369 wrote: 09/05/2021 19:18
plain vanilla wrote: 09/05/2021 18:56 Kad Zeljo trehne Borca i osigura Pitarima titulu :mrgreen: imat ce se o cemu pricati na forumu godinama :mrgreen:
Pa da nije u domenu naucne fantastike, mogu ti reci da bi imalo nevjerovatan odjek.
To me podsjeti na '85 godinu i slicnu situaciju kad su zamalo pustili Hajduk na Kosevu :wink:
Pa lopta je okrugla i svako svakog moze pobijediti. Zeljo uopste nema toliko los tim, sta se s njima desilo, nikad mi nece biti jasno. Ali tako isto mogu i proigrati.
Krupa je cesto pobjedjivala kad se niko nije nadao, npr.

Mada, bilo bi mi draze da se vas strucni stab okane sudjenja i trazenja alibija u svemu i svacemu, osim u igri. Vi se pitate gdje su Manijaci, sto su dopustili ovo, a da ja pitam gdje su Pitari? Toliko prosutih bodova, a samo se prica o sudjenju, i ko ce kome pustati naredna 4 kola. Niko se ne pita kako cete odigrati, zasto Slogu niste rijesili u prvom poluvrememu, koji se djavo desio s vasom igrom.

Edit:
Image

Sve sudije krive? I don't think so
Lopta je okrugla za sve osim za Zeljeznicar kakva crna pobjeda otpisali ih svi da mogu x izvuci.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24241
Joined: 26/08/2007 17:10

#5056 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Ma pusti, kakva crna pobjeda. Pa ekipa je fizički spremna maksimalno za 60 minuta utakmice.
Awakened
Posts: 574
Joined: 19/08/2013 03:33

#5057 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

Ricken wrote: 09/05/2021 19:46
Awakened wrote: 09/05/2021 17:24
Ricken wrote: 09/05/2021 16:54 Ovi pitari tek skontali fazon. Tako su lijepo utabali put apsurda nase lige, a sad se ibrete. :D

Kasno Marko.....
Kad navijac Zelje dijeli lekcije o planiranju i raspravlja o prvaku...cak je i simpaticno.
Ti si dečko fulo balon. Niko ne raspravlja o prvaku, nego nas zabavljaju kmečanja i kmečevaci. Znaš kako kažu, sve prave su ljubavi tužne. :D

I umjesto da gubiš vrijeme po forumu, trk na UEFA integrity, valja tužakat ovolike zulume što su vam se navalili na pleća. :D
Cekaj malo, pises o FKS koje je prvak, a ne raspravljas o prvaku? Pises u tabanju nekog puta koje nam je donijelo to prvo mjesto, a ne raspravljas o prvaku? A ovo decko je posebno simpaticno. :)

Ne zamjeram ti, znam da nije lako.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#5058 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Awakened wrote: 10/05/2021 00:45
Ricken wrote: 09/05/2021 19:46
Awakened wrote: 09/05/2021 17:24

Kad navijac Zelje dijeli lekcije o planiranju i raspravlja o prvaku...cak je i simpaticno.
Ti si dečko fulo balon. Niko ne raspravlja o prvaku, nego nas zabavljaju kmečanja i kmečevaci. Znaš kako kažu, sve prave su ljubavi tužne. :D

I umjesto da gubiš vrijeme po forumu, trk na UEFA integrity, valja tužakat ovolike zulume što su vam se navalili na pleća. :D
Cekaj malo, pises o FKS koje je prvak, a ne raspravljas o prvaku? Pises u tabanju nekog puta koje nam je donijelo to prvo mjesto, a ne raspravljas o prvaku? A ovo decko je posebno simpaticno. :)

Ne zamjeram ti, znam da nije lako.
Ne pišem o borbi za prvaka, niti o samoproglašenom prvaku. Pišem o otrovnoj ljubavi, pogrešnim procjenama i spaljenim iluzijama. A sad trk na UEFA integrity :D
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#5059 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

alberto_tomba wrote: 09/05/2021 23:03
Ricken wrote: 09/05/2021 19:46
Awakened wrote: 09/05/2021 17:24

Kad navijac Zelje dijeli lekcije o planiranju i raspravlja o prvaku...cak je i simpaticno.
Ti si dečko fulo balon. Niko ne raspravlja o prvaku, nego nas zabavljaju kmečanja i kmečevaci. Znaš kako kažu, sve prave su ljubavi tužne. :D

I umjesto da gubiš vrijeme po forumu, trk na UEFA integrity, valja tužakat ovolike zulume što su vam se navalili na pleća. :D
Kakva je epidemioloska situacija u UK? Hoce li predsjednik navracati u Sarajevo na putu za Ganu?
Je li opet pitaš za jarana? Ti i taj tvoj jaran neki mnogo neinformisani likovi. :D

U UK zabrinuti za Indiju.
Predsjednik to sve preko timsa-a, ne voli čoek srkleta.
Awakened
Posts: 574
Joined: 19/08/2013 03:33

#5060 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

Ricken wrote: 10/05/2021 02:36
Awakened wrote: 10/05/2021 00:45
Ricken wrote: 09/05/2021 19:46

Ti si dečko fulo balon. Niko ne raspravlja o prvaku, nego nas zabavljaju kmečanja i kmečevaci. Znaš kako kažu, sve prave su ljubavi tužne. :D

I umjesto da gubiš vrijeme po forumu, trk na UEFA integrity, valja tužakat ovolike zulume što su vam se navalili na pleća. :D
Cekaj malo, pises o FKS koje je prvak, a ne raspravljas o prvaku? Pises u tabanju nekog puta koje nam je donijelo to prvo mjesto, a ne raspravljas o prvaku? A ovo decko je posebno simpaticno. :)

Ne zamjeram ti, znam da nije lako.
Ne pišem o borbi za prvaka, niti o samoproglašenom prvaku. Pišem o otrovnoj ljubavi, pogrešnim procjenama i spaljenim iluzijama. A sad trk na UEFA integrity :D
Ma nemam sta UEFI pisati kad Zeljo dobija Borca za nova 3 boda prednosti. :kiss:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66776
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5061 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ode Edis u Jurop, a vi se kupajte :mrgreen:
Nisam vam nikad halalila kako ste ga otjerali
made_in_sarajevo
Posts: 5571
Joined: 06/05/2013 23:05

#5062 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by made_in_sarajevo »



sta vam je cilj sa ovim namjerno gubljenjem utakmica? prvi gol zapeo za travu, drugi gol ko i onda kad je onaj vas sklanjo ruke da leotar zabije, treci gol niko i ne pomislja da zatvori igraca sirokog. ovo isto ko na fifi kad stavis easy level pa sa golmanom pretrcis sve i zabijes gol.

bez zajebancije pitam. jel bas sto nema plata pa igraci dodju ko na termin ili prodaju tekme za bodove ekipama kojima treba. jedino derbi nesto ko pokusali zajebati nas sto je logicno ko sto bi i mi zajebali vas,a ovo ostalo bolje djeci onda dati da igraju, bar ce imati nekog iskustva premijer lige.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8555
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#5063 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

made_in_sarajevo wrote: 10/05/2021 09:06 sta vam je cilj sa ovim namjerno gubljenjem utakmica? prvi gol zapeo za travu, drugi gol ko i onda kad je onaj vas sklanjo ruke da leotar zabije, treci gol niko i ne pomislja da zatvori igraca sirokog. ovo isto ko na fifi kad stavis easy level pa sa golmanom pretrcis sve i zabijes gol.

bez zajebancije pitam. jel bas sto nema plata pa igraci dodju ko na termin ili prodaju tekme za bodove ekipama kojima treba. jedino derbi nesto ko pokusali zajebati nas sto je logicno ko sto bi i mi zajebali vas,a ovo ostalo bolje djeci onda dati da igraju, bar ce imati nekog iskustva premijer lige.
Ne, nego je Zeljeznicar filozofija!
:D
User avatar
Logovan
Posts: 94178
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5064 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Borac bi se na ljeto mogao pojačati iz redova rivala iz Premijer lige BiH. Konkretno, iz bijeljinskog Radnika koji je sve bliži ispadanju iz lige.

Kako piše srpskainfo.com, Borac će pokušati angažovati napadača Milana Vušurovića, koji igra prilično dobro ove sezone, a pod okolnostima kakve jesu, ne bi trebalo biti problema za njegov prelazak u klub iz Platonove.

Vušurović ima 26 godina, u Radnik je stigao u oktobru prošle godine, a na 16 mečeva Premijer lige postigao je 4 gola.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#5065 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Awakened wrote: 10/05/2021 00:45
Ricken wrote: 09/05/2021 19:46
Awakened wrote: 09/05/2021 17:24

Kad navijac Zelje dijeli lekcije o planiranju i raspravlja o prvaku...cak je i simpaticno.
Ti si dečko fulo balon. Niko ne raspravlja o prvaku, nego nas zabavljaju kmečanja i kmečevaci. Znaš kako kažu, sve prave su ljubavi tužne. :D

I umjesto da gubiš vrijeme po forumu, trk na UEFA integrity, valja tužakat ovolike zulume što su vam se navalili na pleća. :D
Cekaj malo, pises o FKS koje je prvak, a ne raspravljas o prvaku? Pises u tabanju nekog puta koje nam je donijelo to prvo mjesto, a ne raspravljas o prvaku? A ovo decko je posebno simpaticno. :)

Ne zamjeram ti, znam da nije lako.
Image

gdje lako
jad i bijeda
splinter
Posts: 7358
Joined: 08/10/2011 12:28

#5066 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

plain vanilla wrote: 10/05/2021 06:43 Ode Edis u Jurop, a vi se kupajte :mrgreen:
Nisam vam nikad halalila kako ste ga otjerali
Mi ni jednog trenera u zadnjih 6 godina nismo "otjerali" na normalan način. Prema svima smo ispali nefer na neki način, zato nam se i vraća.
Valjda će se i to popravit jednog dana, kada pojedini egoisti konačno napuste brod koji tone. Obična raja siguran sma u 99 % slučajeva, ne razmišlja na način kako se razmišlja u menadžmentu kluba. Ali jbg poklopilo sve nešto pa im prolazi.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#5067 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

Obaveza svakog igraca Zelje je da pusti Borcu da sto lakse ostvari pobjedu na Grbavici uz neki rezultat tip 0:4.
S obzirom da nisu bili u stanju da uzmu bod na Kosevu protiv druge najlosije ekipe u ligi onda im poraz protiv Borca mora biti imperativ.
Kao navijac Zelje pribojavam se susreta u Vrapcicima jer sumnjam da ce Velez stati nakon petog postignutog gola protiv ubjedljivo najlosije ekipe u ligi, koja je nivo donjeg doma federalne lige.
jay_air
Posts: 115
Joined: 25/02/2019 16:26

#5068 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by jay_air »

kakav zeljo ba, ne mogu ljudi olimpik da uzmu kamoli Borac

jos da ne pricamo o tome sto manijaci igrace zaustavljaju i govore i "ne do ti Bog da uradite bilo sta protiv Borca"

uostalom ovi su sami sebi krivi, imas 13 bodova i na kraju cekas da ti rival donese titulu? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66776
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#5069 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

znaci ne smiju pobijediti Borac
a smiju li pobijediti Velez? :mrgreen:
Plunkett
Posts: 1893
Joined: 01/06/2020 15:15

#5070 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Oni svakako ne mogu uzeti Borac.
Jedino mogu x izvući na neku ludu sreću.
A i da je obratna situacija, ne bih ni ja volio da Sarajevo nešto aman zapinje. Ali ne bih volio ni da sad budu na easy mode-u, jebiga. Zajebana situacija.

Igraj za sebe i kraj priče, ne budi zeljeznicar u trebinju, vidiš kako se sve vraća u životu.
Zato svi trebaju da lete iz kluba, bez obzira kako se ovo završi. Imaš odličnu prednost i sjebes je.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#5071 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Awakened wrote: 10/05/2021 04:20
Ricken wrote: 10/05/2021 02:36
Awakened wrote: 10/05/2021 00:45

Cekaj malo, pises o FKS koje je prvak, a ne raspravljas o prvaku? Pises u tabanju nekog puta koje nam je donijelo to prvo mjesto, a ne raspravljas o prvaku? A ovo decko je posebno simpaticno. :)

Ne zamjeram ti, znam da nije lako.
Ne pišem o borbi za prvaka, niti o samoproglašenom prvaku. Pišem o otrovnoj ljubavi, pogrešnim procjenama i spaljenim iluzijama. A sad trk na UEFA integrity :D
Ma nemam sta UEFI pisati kad Zeljo dobija Borca za nova 3 boda prednosti. :kiss:
Iz tvojih usta u Božije uši.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#5072 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Plunkett wrote: 10/05/2021 12:59 Oni svakako ne mogu uzeti Borac.
Jedino mogu x izvući na neku ludu sreću.
A i da je obratna situacija, ne bih ni ja volio da Sarajevo nešto aman zapinje. Ali ne bih volio ni da sad budu na easy mode-u, jebiga. Zajebana situacija.

Igraj za sebe i kraj priče, ne budi zeljeznicar u trebinju, vidiš kako se sve vraća u životu.
Zato svi trebaju da lete iz kluba, bez obzira kako se ovo završi. Imaš odličnu prednost i sjebes je.
Nisam za puštanja, ali realno ni ne očekujem pobjedu ili bod. Nije to pitanje želje, nego trenutne percepcije naših mogućnosti.
Plunkett
Posts: 1893
Joined: 01/06/2020 15:15

#5073 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Ricken wrote: 10/05/2021 13:54
Plunkett wrote: 10/05/2021 12:59 Oni svakako ne mogu uzeti Borac.
Jedino mogu x izvući na neku ludu sreću.
A i da je obratna situacija, ne bih ni ja volio da Sarajevo nešto aman zapinje. Ali ne bih volio ni da sad budu na easy mode-u, jebiga. Zajebana situacija.

Igraj za sebe i kraj priče, ne budi zeljeznicar u trebinju, vidiš kako se sve vraća u životu.
Zato svi trebaju da lete iz kluba, bez obzira kako se ovo završi. Imaš odličnu prednost i sjebes je.
Nisam za puštanja, ali realno ni ne očekujem pobjedu ili bod. Nije to pitanje želje, nego trenutne percepcije naših mogućnosti.
Upravo.
A sramotno je to što su debili napravili situaciju da sad ovise o drugim rezultatima.
U nikad tanjoj konkurenciji.
Mislim sramotno je i to što drugi sarajevski klub neće ni u Evropu, a još veća sramota je što sva tri kluba predstavlja izvjesni Colpa :lol:
Sami pali, sami se ubili.
splinter
Posts: 7358
Joined: 08/10/2011 12:28

#5074 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Plunkett wrote: 10/05/2021 14:41
Ricken wrote: 10/05/2021 13:54
Plunkett wrote: 10/05/2021 12:59 Oni svakako ne mogu uzeti Borac.
Jedino mogu x izvući na neku ludu sreću.
A i da je obratna situacija, ne bih ni ja volio da Sarajevo nešto aman zapinje. Ali ne bih volio ni da sad budu na easy mode-u, jebiga. Zajebana situacija.

Igraj za sebe i kraj priče, ne budi zeljeznicar u trebinju, vidiš kako se sve vraća u životu.
Zato svi trebaju da lete iz kluba, bez obzira kako se ovo završi. Imaš odličnu prednost i sjebes je.
Nisam za puštanja, ali realno ni ne očekujem pobjedu ili bod. Nije to pitanje želje, nego trenutne percepcije naših mogućnosti.
Upravo.
A sramotno je to što su debili napravili situaciju da sad ovise o drugim rezultatima.
U nikad tanjoj konkurenciji.
Mislim sramotno je i to što drugi sarajevski klub neće ni u Evropu, a još veća sramota je što sva tri kluba predstavlja izvjesni Colpa :lol:
Sami pali, sami se ubili.
Ja mislim kad bi mi kojim čudom izbili bodove Borcu, Vico bi nam mementalno ukinuo licencu.
Post Reply