Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3976 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Analiticarr wrote: 27/04/2021 14:42 Nevjerovatno koliki izljev ljubomore i mrznje na jednom mjestu.
Mladi ste momci i djevojke, usmjerite tu energiju u nesto pozitivno. Kada vidite nekog uspjesnog i iskrenog nemojte ljubomorisati i mrziti nego pokusajte biti bolji od njega ili nje. Ne mozete citav zivot provoditi pored racunara i na forumu i cekati da vam neko da za kafu ili moliti za ulaznicu (kao npr ovaj traveler sto je molio) nego morate biti aktivni, raditi i boriti se da vama i svima oko vas bude bolje.


A sto se tice moga Sarajeva i PL, kamo puste srece da smo jos prije pauze ostali bez prvog mjesta na tabeli. Sada bi sigurno imali duplo bolju ekipu i igru i najmanje 10 bodova vise od drugoplasirane ekipe.

U subotu je derbi, ocekujem losu utakmicu nadam se fer i korektnoj igri i akobogda pobjedu moga Sarajeva.
:lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3977 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Tomahawk11 »

Analiticarr wrote: 27/04/2021 14:42 Nevjerovatno koliki izljev ljubomore i mrznje na jednom mjestu.
Mladi ste momci i djevojke, usmjerite tu energiju u nesto pozitivno. Kada vidite nekog uspjesnog i iskrenog nemojte ljubomorisati i mrziti nego pokusajte biti bolji od njega ili nje. Ne mozete citav zivot provoditi pored racunara i na forumu i cekati da vam neko da za kafu ili moliti za ulaznicu (kao npr ovaj traveler sto je molio) nego morate biti aktivni, raditi i boriti se da vama i svima oko vas bude bolje.


A sto se tice moga Sarajeva i PL, kamo puste srece da smo jos prije pauze ostali bez prvog mjesta na tabeli. Sada bi sigurno imali duplo bolju ekipu i igru i najmanje 10 bodova vise od drugoplasirane ekipe.

U subotu je derbi, ocekujem losu utakmicu nadam se fer i korektnoj igri i akobogda pobjedu moga Sarajeva.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3978 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

DahZmaja wrote: 26/04/2021 22:54
sumirprimus wrote: 26/04/2021 21:31 Samo se izmaknut i promatrat situaciju.i jedni i drugi ste obilato koristili ovaj isti sistem i niste kukali kad ste titule uzimali na isti nacin na koji sad borac pokusava, da se ne lazemo.
Nek pucaju zastavice, kakve veze..
Ma to oko, samo se izmaknuti.
Pa kad budu titula i evropa uvjek izmaknuti od vas, opet će ostati da se žalite na sudijiske nepravde.
Vala ako ćeš biti iskren u zadnjih 10 godina više je bilo sudijiskih grešaka na štetu FKS nego u korist .
Nemoj reći da si zaboravio period prije Tana i Nama, gotovo da nije bilo kola da nas neko nije zajebao za nešto, hem gladni i žedni...
Ja ću biti iskren i reći da ste vi gotovo uvijek bili oštećeni a vala najviše iz razloga "Slobodi ne treba, zakini ih, jebat ih.Ionako se bore za ništa"
Pa vidis, uprqvo zbog toga.
Mi smo se zalili, i zalili, i prigovarali i nikom nista.
Drugima godilo ko ih jbe, bukvalno takav odnos, e sad kad je doslo do duvara ajmo zajedno. Zbog cega?
Ovako Vico obeco teren, bolje sutit nego i to izgubit.
Veca dobit. Realno ionako svako sebe gleda.
A u nekom drugom univerzumu naravno da je ideja dobra i da bi je trebalo podrzat.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3979 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Ma vose lici na tobeta i on je vako ogorcen :mrgreen:
jay_air
Posts: 115
Joined: 25/02/2019 16:26

#3980 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by jay_air »

cekaj sa +13 na 0 i onda sa 1KM na 4 milje godisnje i oni aplaudiraju

boze me sacuvaj :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3981 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

:izet: :izet:
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#3982 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ibizza »

Al pjene 😁

Dupla
Stadion
:thumbup: :bih:
jay_air
Posts: 115
Joined: 25/02/2019 16:26

#3983 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by jay_air »

kakva dupla sa 2. mjesta :lol:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#3984 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Kaligrafija »

Sto ga banova Tomo, frajer je masu stvari upravu, ma ko da jeste...! Ne trola, vec je vidio prije sviju neke stvari kako stoje, da li nagadja ili ima informacije, to ne znam...!

Evo upravo sam gledao opstinsku sjednicu i izmedju ostalog slusao Sabrinu sta ima reci, malo je reci da me bilo stid, treba je suplja ko svicarski sir, los govornik totalno, nije sastavila dvije smislene prosto-prosirene recenice...!

Drugo naguzili nas opstinari, ja ne znam sta se slavi...Nismo potpisali ugovor o koncesiji, vec ugovor o dugorocnom najmu...Znaci stadion nije nas...Trece sve sto ulozimo u stadion, ne mozemo potrazivati u slucaju raskida ugovora sa opstinom, vec to ostaje opstini...Itd....to je sto za sad znamo...opsirnije dok vidimo kompletan ugovor...! Mogu samo reci, jadna majko ko nas predstavlja, ako su i ostali pametni ko Sabrina, ne pise nam se dobro...!

Ja te molim ko pitar, da vratis @Analiticar jer nije sportski trehnuti covjeka, koji ukazuje na greske i cesto je upravu...ako ima gomilu neistomisljenika, to ne znaci da je kriv i da ga na zahtjev nezadovoljnih treba banovati, nije ni u duhu demokratije, a ni u skladu sa pravilima foruma...! Covjek ima svoje misljenje i kome se ne svidja ima FOE i neka ne cita...!
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#3985 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ibizza »

jay_air wrote: 27/04/2021 17:38 kakva dupla sa 2. mjesta :lol:
:izet: :bih:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#3986 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

STADION FUDBALSKOG KLUBA SARAJEVO!!!
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3987 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by emigrazione »

Pa opet smo podstanari, samo sto sad plaćamo
User avatar
sime_cipol
Posts: 23425
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3988 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Cestitam komsije, sad ce te vidjeti kako je ulagati u svoje :D
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3989 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

emigrazione wrote: 27/04/2021 18:24 Pa opet smo podstanari, samo sto sad plaćamo
Da, ali pogledaj zašto plaćaš. Nije isto kao prije, ni blizu. :thumbup:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#3990 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Kaligrafija »

Btw to sto ne godi usima, pojedinim povrsnim umovima, zalibo me racku...Grijeh @Analiticara je samo sto je zazelio da Sarajevo izgubi, da bi se neke stvari promijenile...a masu puta je frajer bio upravu od uprave do SDa...moze on biti i zeljin navijac, boli me dupe, ali da neke stvari vidi, vidi..!

I jos jednom, naguzeni smo, stadion nije nas, dobili smo dugorocni zakup, a ne koncesiju, a ni mogucnost prelaska istog u vlasnistvo...Sva ulaganja u stadion prestankom zakupa, mi gubimo...Nemoj da mi se javljaju djeca na temu, necu ni da odgovaram, neka se jave ljudi i repliciraju koji se razumiju u tematiku, pa neka me ospore...!
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#3991 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Kaligrafija »

Logovan wrote: 27/04/2021 18:30
emigrazione wrote: 27/04/2021 18:24 Pa opet smo podstanari, samo sto sad plaćamo
Da, ali pogledaj zašto plaćaš. Nije isto kao prije, ni blizu. :thumbup:
Sad je gore...Ulozimo u stadion, napravimo ga pespektivnim, promijeni se vlast poslije par godina, nekome zine guzica od politicara i nadje rupu i raskine ugovor o zakupu i mi ga popusimo...Daj ba Logovan bar si ti pametan momak, od drveta, ne vidite sumu...!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3992 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Nikad stadion (po ovim razgovorima) nije ni trebao biti nas. Nego 30+15.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3993 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Kaligrafija wrote: 27/04/2021 18:34 Sad je gore...Ulozimo u stadion, napravimo ga pespektivnim, promijeni se vlast poslije par godina, nekome zine guzica od politicara i nadje rupu i raskine ugovor o zakupu i mi ga popusimo...Daj ba Logovan bar si ti pametan momak, od drveta, ne vidite sumu...!
...nakon tri mjeseca predviđena je mogućnost da se ugovor raskine. U tom slučaju, vlasnik objekta nema obavezu da vrati ono što je uloženo i povrat sredstava nije moguć.
Citaj malo bolje.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#3994 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Uvališe im gubitaša i još će im naplatiti to :run:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#3995 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Kaligrafija wrote: 27/04/2021 18:31
I jos jednom, naguzeni smo, stadion nije nas, dobili smo dugorocni zakup, a ne koncesiju, a ni mogucnost prelaska istog u vlasnistvo...Sva ulaganja u stadion prestankom zakupa, mi gubimo...Nemoj da mi se javljaju djeca na temu, necu ni da odgovaram, neka se jave ljudi i repliciraju koji se razumiju u tematiku, pa neka me ospore...!
Da li se na internetu može naći primjerak ugovora koji je potpisan?
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3996 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Kaligrafija wrote: 27/04/2021 18:31 Btw to sto ne godi usima, pojedinim povrsnim umovima, zalibo me racku...Grijeh @Analiticara je samo sto je zazelio da Sarajevo izgubi, da bi se neke stvari promijenile...a masu puta je frajer bio upravu od uprave do SDa...moze on biti i zeljin navijac, boli me dupe, ali da neke stvari vidi, vidi..!

I jos jednom, naguzeni smo, stadion nije nas, dobili smo dugorocni zakup, a ne koncesiju, a ni mogucnost prelaska istog u vlasnistvo...Sva ulaganja u stadion prestankom zakupa, mi gubimo...Nemoj da mi se javljaju djeca na temu, necu ni da odgovaram, neka se jave ljudi i repliciraju koji se razumiju u tematiku, pa neka me ospore...!
Nije to bio jedini njegov grijeh, imao je on više grijehova. A kad sve saberem on je mutan čovjek, dobro mutan ili je obični trol. Ko je, šta je, ne znam niti želim znati. :D Ne zamaram se sa nekakvim likom koji konstatno piše da je samo on bio u pravu, da je on jedan od rijetkih iskrenih navijača Sarajeva na forumu, itd.
Kaligrafija wrote: 27/04/2021 18:34 Sad je gore...Ulozimo u stadion, napravimo ga pespektivnim, promijeni se vlast poslije par godina, nekome zine guzica od politicara i nadje rupu i raskine ugovor o zakupu i mi ga popusimo...Daj ba Logovan bar si ti pametan momak, od drveta, ne vidite sumu...!
Oni raskinu, a onda i mi nađemo rupu u zakonu i ugovor o zakupu vratimo. :D :lol:
Jeste da se u našoj državi svašta nešto može uraditi, ali ova ti je priča malo sci-fi. Ne bih da ulazim u to da li to stvarno može, kolike su šanse za tim, ali ideš predaleko sa tim "popušili smo ga".
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#3997 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Kaligrafija »

Pitar sa Kariba wrote: 27/04/2021 18:40 Nikad stadion (po ovim razgovorima) nije ni trebao biti nas. Nego 30+15.
Ali je trebala biti KONCESIJA, a sad je zakup...ni u snu nije isto...za koncesiju se potpisuje notarski ugovor i defacto si vlasnik....ovako si podstanar...a podstanar ako ne postuje kucni red, u bilo kojoj stavci dobija nogu...! Kod koncesije malo teze...!
Kao koncesionar bi imali pravo da trazimo neku isplatu za ulozeno u stadion, u slucaju raskida ugovora, ovako nemamo nista...sami smo to potpisali...!
User avatar
sime_cipol
Posts: 23425
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3998 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Nije 4000, platit ce te i pdv na to :D
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#3999 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Kaligrafija »

ZonFon wrote: 27/04/2021 18:44
Kaligrafija wrote: 27/04/2021 18:34 Sad je gore...Ulozimo u stadion, napravimo ga pespektivnim, promijeni se vlast poslije par godina, nekome zine guzica od politicara i nadje rupu i raskine ugovor o zakupu i mi ga popusimo...Daj ba Logovan bar si ti pametan momak, od drveta, ne vidite sumu...!
...nakon tri mjeseca predviđena je mogućnost da se ugovor raskine. U tom slučaju, vlasnik objekta nema obavezu da vrati ono što je uloženo i povrat sredstava nije moguć.
Citaj malo bolje.
Haj ti procitaj ponovo, citiras i potvrdjujes moje rijeci...!
User avatar
sime_cipol
Posts: 23425
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4000 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ako je u pitanju najam, dobro su vas zajebali. Trebali ste insistirati na koncesiji. Ovdje se slazem sa @Kaligrafija
Post Reply