FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#16551 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nivelacija »

meridiyan wrote: 19/04/2021 23:10
Nivelacija wrote: 19/04/2021 22:54 Nesto pocinjem misliti da mi Bosnjaci samo o ratu znamo..jesmo li fakat glavama kao i Senad jos u devedesetim dok Beograd i Srbija ozbiljno koracaju ka Evropskom prosjeku.
Nemas tu sta misliti!
Jesmo qrac od naroda. Nemas nikoga ni da nas povuče u razvoj i ekonomski napredak.
User avatar
mk ultra
Posts: 19528
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#16552 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mk ultra »

heal wrote: 19/04/2021 23:12
konektovan wrote: 19/04/2021 23:05
Nivelacija wrote: 19/04/2021 23:01 Iskreno necu se ni malo iznenaditi ako Beograd postane novi Beč 2030 godine...
:lol:
Šta ima Beč....
Nemoj se smijati ako ne pratis dogadjanja..ovaj novi poredak koji se uspostavlja ce donjeti upravo to, napredak naseg regiona. Doslo vrijeme da se ono zbog cega su nas razvalili prije 30 god sada eksploatise. Pogledaj kanal KOSMOPOLITIKA na jutubu i skini sebi mrak sa ociju!
Tesko, nemamo mi generalno tu svijest ni pare na balkanu
I dalje smo u fazonu autopijace, samo malo bogatiji
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#16553 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nivelacija »

heal wrote: 19/04/2021 23:12
konektovan wrote: 19/04/2021 23:05
Nivelacija wrote: 19/04/2021 23:01 Iskreno necu se ni malo iznenaditi ako Beograd postane novi Beč 2030 godine...
:lol:
Šta ima Beč....
Nemoj se smijati ako ne pratis dogadjanja..ovaj novi poredak koji se uspostavlja ce donjeti upravo to, napredak naseg regiona. Doslo vrijeme da se ono zbog cega su nas razvalili prije 30 god sada eksploatise. Pogledaj kanal KOSMOPOLITIKA na jutubu i skini sebi mrak sa ociju!
Dovoljno mu je otici do BG i okolice.

Zeljeznice brze, autoputevi, stadioni, isto iz temelja nova drzava da se gradi...Beograd da ne pricam..kako su uspješniji od Evrope u vakcinaciji identicno ih tako i stizu u razvoju.
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#16554 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzumandzic1 »

Ma ne mozemo mi naprijed kad imamo tri naroda koji se medjusobno svadjaju i u kojem ne moze ni jedna normalna odluka proci

A i narod nam je glupp. Generalno govoreci
User avatar
konektovan
Posts: 40642
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16555 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by konektovan »

Jarane, 70% Beograda živi zadrugu, pink, grand, i oni očekuju Beč.... :lol:
Nemojte me pogrešno shvatiti, i mi smo isto govno...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16556 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

konektovan wrote: 19/04/2021 23:02 I još nešto, šta se uopšte očekivalo od ovog intervjua?? Fakat, mislim, šta mi ovdje u Bosni, posebno Bošnjaci očekujemo od Vučića??
Mi ovdje trebamo skontati da nas nece biti ako se ne izborimo protiv kriminala i korupcije.

A to samo od nas zavisi.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#16557 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by 88Sioux »

New wave wrote: 19/04/2021 23:03 Odlican intervju. Senad kokuz i na koksu je za one N1 novinare Oprah Winfrey glavom i bradom.
:thumbup:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#16558 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by high_volume »

vatrogasac wrote: 19/04/2021 23:06
high_volume wrote: 19/04/2021 22:59
ljevoruki wrote: 19/04/2021 22:29 Senad je bio nepripremljen za ovaj intervju.
Vucic pravi narcis, ja pa ja, smorio je veceras....
Vučić je dominirao sve vrijeme, jer Hadžifejzović nije postavio nijedno pitanje kojim bi Vučića uveo u ugao. Ovim intervjuom, Vučić se popeo još jedan sprat više.

Očito je da Vučić nema ništa sa "Non paper" dokumentom. Očito je da razvija srbijansku ekonomiju strahovitom brzinom i energijom, da razvija vojnu moć Srbije, da jača strateški i politički položaj Srbije na Balkanu i šire, i da podiže Srbiju na najvišu poziciju, itd. i da mu danas, i sigurno još mnogo godina, opozicija nije ni do koljena, niti ga može bilo ko pobijediti na izborima. S kojim ciljem: Da li želi ostati upisan u istoriji, da se nekad i po Vučiću naziva neki autoput, kako se danas spominju Obrenović, Karađurđević itd., ili je sve perfidni način da ojača Srbiju, da je na svaki način osnaži i ujedini sve Srbe u jednu državu, na bilo kakav agresivan način, kako to Srbi znaju i kako se ponašaju sve vrijeme i na svakom mjestu.

Bosna i Hercegovina treba iskoristiti Vučićevu ekspanziju, njegove politike, njegovog ekonomskog i privrednog razvoja, njegove međunarodne politike, i sličnim putem razviajti privredu i ekonomiju, jer samo sa jakom ekonomijom, država može ostati nezavisna i suverena. Nažalost, nama u BiH mnogo je važnije ko je Bošnjak, Srbin, Hrvat, i "ko je počeo rat" :(
Tu i jeste kvaka iz Memoranduma 2. Ekonomski jačati Srbiju, slabiti na sve moguće načine države gdje žive Srbi i onda učiniti te Srbe u drugim državama ekonomski ovisnim o Srbiji. Mislim da su na dobrom putu kada govorimo o Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini. Uz naravno support SPC-a.
Već skoro 1.000 godina, svi bosanski problemi nastali su i dolaze iz religija, katoličke, islamske i pravoslavne. Tako je i danas. Samo je 50-tak godina u cijeloj istoriji Bosne u kojoj je život i društveni i privredni, ekonomski razvoj, bio normalan. Pa smo ostali i bez toga, ponovo djelovanjem religije, sakrivene iza leđa političkih i vojnih stratega i starješina.
User avatar
mk ultra
Posts: 19528
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#16559 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mk ultra »

Fkt ne znam ko vam je napuhao toliko pricu o ekonomiji srbije :mrgreen:

Mislim, napreduju, prodali kinezima sta god su mogli, ali da je bajno kakk spominju... nije jbt
Nije srbija samo BG :-)
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#16560 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

high_volume wrote: 19/04/2021 23:19
Već skoro 1.000 godina, svi bosanski problemi nastali su i dolaze iz religija, katoličke, islamske i pravoslavne. Tako je i danas. Samo je 50-tak godina u cijeloj istoriji Bosne u kojoj je život i društveni i privredni, ekonomski razvoj, bio normalan. Pa smo ostali i bez toga, ponovo djelovanjem religije, sakrivene iza leđa političkih i vojnih stratega i starješina.
Kada čitaš Garašanina i Bašagića zvuči obrnuto.
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#16561 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Piaty »

Grean wrote: 19/04/2021 23:09
konektovan wrote: 19/04/2021 23:02 I još nešto, šta se uopšte očekivalo od ovog intervjua?? Fakat, mislim, šta mi ovdje u Bosni, posebno Bošnjaci očekujemo od Vučića??
To je najveca enigma, za koji qurac.
Ja to govorio, onaj meni veli: zacepi! Kontam, hajd dobro. Ako vam nije dovoljan Kesic, onda gledajte reprizu repriza od Vucica. Kakva je razlika izmedju zagrizenog gledaoca (onog koji ozbiljno shvata reality) Malnarove Nocne more i gledaoca ovog intervjua? Nekakve najave, nekakvo odbrojavanje itd itd. Sada bih nesto rekao kao Malnar ali je nekorektno. U svakom slucaju, to bilo bi dobronamjerno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16562 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

mk ultra wrote: 19/04/2021 23:19 Fkt ne znam ko vam je napuhao toliko pricu o ekonomiji srbije :mrgreen:

Mislim, napreduju, prodali kinezima sta god su mogli, ali da je bajno kakk spominju... nije jbt
Nije srbija samo BG :-)
Naravno da nije bajno, mnogo je lose, ali su dobro krenuli u proteklih 4-5 godina. U prosloj godini su imali duplo vise stranih direktnih investicija nego BiH, Albanija, Makedonija i Crna Gora zajedno. Imaju najveci rast GDP-a od drzava zapadnog Balkana. Jbg, prave zeljeznicu kojom ce prziti vozovi 200km/h. To je jedan skroz drugi nivo. Ove godine pocinju praviti metro u Beogradu.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#16563 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Challenger_ »

Nivelacija wrote: 19/04/2021 22:54 Nesto pocinjem misliti da mi Bosnjaci samo o ratu znamo..jesmo li fakat glavama kao i Senad jos u devedesetim dok Beograd i Srbija ozbiljno koracaju ka Evropskom prosjeku.
Ne samo Bošnjaci, većina u BiH je zaglavila u polovini 19-og vijeka. Pišu ondašnji konzuli: sjede, piju kafu i trune o strancima koji su se, aman, zavjerili protiv njih.

Ljutio sam se na dijasporu kad mi kažu: "ovdje je vrijeme stalo".


U pravu su, da ga *ebeš.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#16564 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sencobih »

Ljudi fakat povjerovali Vučicu o Srbiji kao ekonomskom tigru :lol:
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#16565 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by last mohicans »

Senad je nas Larry King za sirotinju.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#16566 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by deogest »

Nivelacija wrote: 19/04/2021 22:56
deogest wrote: 19/04/2021 22:53
mk ultra wrote: 19/04/2021 21:38 Slika i prilika bošljačke vanjske politike :-)

25 godina u krug ko je pucao gdje je pucao, naši ljudi odoše dok se dogovorimo ko je koga zajebo
Za to vrijeme i HR i Srbija imaju dobru autocestu, veze i ulaganja o kojima mi mozemo sanjati narednih 15 godina... fuj
I jos kad pita sto odlaze iz Srbije a mi svake godine manji za jedan grad velicine Zenice. :lol:
Da si rekao Travnik pa hajde mozda i izgubimo 30 k godisnje ljudi

Ali da gubimo grad godisnje od 120 000 e jbg
Pa dobro nije 120 000, al jest 70K sigurno. Do pojave korone je takav trend bio. Sad je samo malo usporilo. 10 godina cca 700k ljudi pa ti gledaj.
megaribi1
Posts: 763
Joined: 21/09/2016 21:51

#16567 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by megaribi1 »

Senad je stvarno bio pokvarena gramofonska ploča (za one koji nikad nisu vidjeli gramofon to je situacija kada se zbog ogrebotine počnu ponavljati iste dvije sekunde pjesme dok ne opališ čvoku gramofonskoj glavi). Iako je već tri puta dobio odgovor da Srbija nema namjeru da mijenja granice, da Vučić, Dodik i Vulin ne govore isto iako im neće govoriti kako treba da govore, vraćao još pet puta na istu temu. A o korona virusu - ništa. Migrantima - ništa. Vučić spominje nešto tako bitno - uspostavljanje željezničke veze, što bi trebalo biti prioritet ove zemlje jer smo pet godina željeznički izolovani od svijeta, Senad to totalno ignoriše.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#16568 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Challenger_ »

megaribi1 wrote: 19/04/2021 23:35 Senad je stvarno bio pokvarena gramofonska ploča (za one koji nikad nisu vidjeli gramofon to je situacija kada se zbog ogrebotine počnu ponavljati iste dvije sekunde pjesme dok ne opališ čvoku gramofonskoj glavi). Iako je već tri puta dobio odgovor da Srbija nema namjeru da mijenja granice, da Vučić, Dodik i Vulin ne govore isto iako im neće govoriti kako treba da govore, vraćao još pet puta na istu temu. A o korona virusu - ništa. Migrantima - ništa. Vučić spominje nešto tako bitno - uspostavljanje željezničke veze, što bi trebalo biti prioritet ove zemlje jer smo pet godina željeznički izolovani od svijeta, Senad to totalno ignoriše.
Senad je mentalno u outu kao cjelopupna ratna struktura novinara, političara i vjerskih lidera. Neka konačni odjavi rat (to kaže da želi) i ode u peMziju.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#16569 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Van Halen »

Meni je najgori mentalitet gdje mi molimo nekoga da nsm se izvine i da prizna genocid. Ako imas imalo samopostovanja bilo bi ti dovoljno tvoje mišljenje, ovako mi se gadi koliko molimo da nam se neko izvine i kaze "neću majke mi vise nikad"
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#16570 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

sencobih wrote: 19/04/2021 23:30 Ljudi fakat povjerovali Vučicu o Srbiji kao ekonomskom tigru :lol:
I ja čitam i ne mogu vjerovati :D. Kako god, intervju je bio osvježenje, jer Vučić mahom ima naručene intervjue. Ispravno je bilo pitati za Vulinove gotovo svakodnevne ratnohušksčke izjave, nepristojno je bilo što je stavio primjedbu na ručak i Mehmeda Spahu (netko te ugostio, poštuj to), kad mu je tepao kako je moćan i jak Vučić se topio i otvarao, mogao se bolje pripremiti, ali intervju će privući pažnju.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#16571 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by deogest »

88Sioux wrote: 19/04/2021 23:18
New wave wrote: 19/04/2021 23:03 Odlican intervju. Senad kokuz i na koksu je za one N1 novinare Oprah Winfrey glavom i bradom.
:thumbup:
Rekose svi iz SDA nakon sto su odgledali onaj intervju. Taman da se zadovolje oni najokorjeliji, zadojeni balijanderi. A sto ginemo od respiratora, sto ima x bitnijih problema, sto nam ljudi odlaze, sto zagrizamo parizer svako jutro, to nikom nista.
Erva40
Posts: 31
Joined: 02/04/2021 09:27

#16572 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erva40 »

Iskreno po meni nista posebno intervju. Senad bas los izgubljen. Vidi se da sa zdravljem nije bas najbolji, imao sam osecsj svaki trenutak ce se srušiti. Vucic namazam, vidi se da se izvjestio da se ne isprovocira. Senad izgubljen mahalske fazone prosipa, po meni se izblamirao. Vucic vidi se da je i dalje kompleksas, pacenik. Jedini covjek koji moze da isprovocira Vucica je Dusko Vujosevic. Nesto se kuha sto nije dobro za BIH. Dosta slab intervju. Senad zapeo rat, rat.Vucko ga iskulirao i vjesto se bacio i hvalio ekonomijom.Tuzno je da Bosna nit ima politicara ili lidera da valja cemu. Bosnjacka politika se svela na primitivizan, iskompleksiranost i strah. Dovljna situacija je sada oko Corone, da se vidi koje budale vode ovu zemlju. Vucic i ako je sljam, za ove ovdje tipa Bake, Konakovic, Dzferovic je maher. Srbija gazi naprijed, a Bosna i dalje u mulju zvana, mala bara puno krokodila. Tezak periid za Bosnjake u BiH.
zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#16573 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zippoo87 »

Nije Vucic lagan sagovornik nimalo...i ovdje je jedva uspjevao da se drzi u svom fazonu a i Senad ga je polovinom intervjua nervirao i jedva se suzdrzavao da mu ne kaze sta teze.Ali treba Vucica ovako nervirati,jer su mu skoro svi intervjui na njegovim televizijama i drzi monologe.

Ali moglo se ovo puno bolje odraditi,sa pripremljenim pitanjima i da se konkretno razgovara.
Ovako je ovo klasicni Senadov mahalski intervju u kojem se o svemu pricalo a skoro ni o cemu nije reklo .
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#16574 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzumandzic1 »

sencobih wrote: 19/04/2021 23:30 Ljudi fakat povjerovali Vučicu o Srbiji kao ekonomskom tigru :lol:
Najgore je kad ljudi uporedjuju stvari ili u ovom slucaju drzave koje su totalno u drugacijim stanjima. Prvo, u Srbiji nije bio nikakav rat osim bombardovanja. U BiH je trajao 3 i po godine i to bi i najjace drzave slomilo. Drugo, u Srbiji je ustav dobar i nema nikakvih smetnji da se dobri zakoni sprovode. U BIH je ustav los i jos imamo tri naroda koji se biju medjusobno kao volovi. Trece, sto se tice vojske, Srbija je prvo veca a i naslijedila je jednu od najjacih vojski na svijetu. Ja bi opet rekao da je JNA bila jaca i od ove trenutne vojske koju imaju. U BiH imamo oruzane snage u kojima smo primorani da sutimo i da se ne naoruzavamo
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#16575 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by llull »

Isto kao sto uporedjuju USA i Rusiju npr ili Kinu ... Nije ovo fudbal na betonskom pa da kazemo eto nije fer vi ste stariji ... realnost je drugo nazalost.
Locked