Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
263
50%
 
Total votes: 526

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45464
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36476 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 18/04/2021 17:37
ferratilis wrote: 16/04/2021 19:16 Samo da se javim da sam ziv, vidim da me prozivaju ovdje :D Imao sam dugo koronu, spor oporavak i jos kamaru problema. Ali sad sam dosta bolje. Nakon ovog iskustva, nikad vise ne izlazim iz kuce, sto je dobro za gaming :D
E nek' si se vratio Fero da imam i ja s kim malo ozbiljnije popricat', niko ovde da uzme da igra neki ozbiljan Ar-Pi-Dzi, Chmoljke pretvorio temu u propagandu za walking simulatore. :D :lol:

Ja sam sinoc zavrsio L.A. Noire, utisak mi je ono sto bi rekli mixed. Atmosfera nije losa, medjutim vise sam im'o osjecaj k'o da gledam film nego da igram igru. Fino je uradjena igra stilski, al' nemas nikakvog izbora ni uticaja na pricu, i to me je razocaralo, isti problem k'o u Mafia 2, koja je stilski jako slicna. Al' eto sve u svemu, solidno sam proveo 18 sati igranja.

Veceras pocinjem Half-Life 2. Proslo 17 godina kako je izasla, a ja je po prvi put igram. :lol:
Ccc ti nekom nesto pricas, half life nisi igro :twisted:

Btw, kad zavrsim DS na redu mi je Pillars of eternity 1. Ovo sto je fera govorio, imam ekspanzije, odigrao sam prvi sat i izgleda dobro.
User avatar
House
Posts: 46703
Joined: 17/03/2010 15:36

#36477 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

veronica iz new vegas :kiss:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11044
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36478 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 18/04/2021 17:49
Tito_i_Partija wrote: 18/04/2021 17:37
ferratilis wrote: 16/04/2021 19:16 Samo da se javim da sam ziv, vidim da me prozivaju ovdje :D Imao sam dugo koronu, spor oporavak i jos kamaru problema. Ali sad sam dosta bolje. Nakon ovog iskustva, nikad vise ne izlazim iz kuce, sto je dobro za gaming :D
E nek' si se vratio Fero da imam i ja s kim malo ozbiljnije popricat', niko ovde da uzme da igra neki ozbiljan Ar-Pi-Dzi, Chmoljke pretvorio temu u propagandu za walking simulatore. :D :lol:

Ja sam sinoc zavrsio L.A. Noire, utisak mi je ono sto bi rekli mixed. Atmosfera nije losa, medjutim vise sam im'o osjecaj k'o da gledam film nego da igram igru. Fino je uradjena igra stilski, al' nemas nikakvog izbora ni uticaja na pricu, i to me je razocaralo, isti problem k'o u Mafia 2, koja je stilski jako slicna. Al' eto sve u svemu, solidno sam proveo 18 sati igranja.

Veceras pocinjem Half-Life 2. Proslo 17 godina kako je izasla, a ja je po prvi put igram. :lol:
Ccc ti nekom nesto pricas, half life nisi igro :twisted:

Btw, kad zavrsim DS na redu mi je Pillars of eternity 1. Ovo sto je fera govorio, imam ekspanzije, odigrao sam prvi sat i izgleda dobro.
Pa sta cu kad ne gotivim toliko pucacine, igram da ga skinem konacno sa liste. Prvi igr'o nekad davno, drugi sa Portalom uzeo na nekoj rasprodaji, mislim da je bio 4-5 dolara. :-D
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1615
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#36479 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Ultraviolent »

Igram se sa modovima za skyrim vec dva sata, aaaaa koje ludilo i hype :D
Sto ovo prije nisam probo :-D
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36480 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

ne mogu da vjerujem da još niko ovdje nije pomenuo da je carica podijelila AC Valhalla s rajom širom svijeta, tj onima koji igru do sada nisu kupili...posebno me @House iznenadio koji obično uleti klizeći s ovakvim informacijama :D :P
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36481 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

cyberpunk 2077 oko 20 eura :-)

bit će za mjesec-dva 5 eura
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#36482 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

aditon wrote: 19/04/2021 09:18 cyberpunk 2077 oko 20 eura :-)

bit će za mjesec-dva 5 eura
Do kraja godine dzaba na EPICu vjerovatno. :lol:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#36483 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

Image

od Fitgirl repack radi odlicno, samo ko ne zna joypadom igrati neka preskoci, kad se nabudzi grafika modovima izgleda igra odlicno :D


User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36484 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

SanskiBiser wrote: 19/04/2021 10:06 Image

od Fitgirl repack radi odlicno, samo ko ne zna joypadom igrati neka preskoci, kad se nabudzi grafika modovima izgleda igra odlicno :D


Ovo je pretpostavljam isto ono sto sam i ja skinuo, gdje se instalira i pokrece preko CEMU emulatora?

Sad me zanima, ima li potrebe da skidam neku noviju verziju ili ne? Dolazi mi redovno update emulatora i vidim kroz njega da dodje dosta optimizacija i novih postavki/modova.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#36485 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

arnes_king wrote: 19/04/2021 10:26
SanskiBiser wrote: 19/04/2021 10:06 Image

od Fitgirl repack radi odlicno, samo ko ne zna joypadom igrati neka preskoci, kad se nabudzi grafika modovima izgleda igra odlicno :D


Ovo je pretpostavljam isto ono sto sam i ja skinuo, gdje se instalira i pokrece preko CEMU emulatora?

Sad me zanima, ima li potrebe da skidam neku noviju verziju ili ne? Dolazi mi redovno update emulatora i vidim kroz njega da dodje dosta optimizacija i novih postavki/modova.
ne trebas, ova ti je dosta sto je izasla prije oko mjesec dana sto je Fitgirl izbacila grupa, sa DLC, update modova uradis automatski i emulatora a graficki modovi zavisno od racunara i graficke se podese koliko mogu da podnesu, kod mene OpenGL nije radio kako treba, trzanja puno i usporavanja, cim sam prebacio na Vulkan sve je proradilo kako treba, najbitnije mi je bilo da podesim da radi ispravno na 144 hz 1080p na monitoru, a modove graficke podesis prema uputama sa Youtube, opet zavisno od konfiguracije i graficke koliko mogu da podnesu.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36486 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ma ja to je to onda. Ja sam ovu sto koristim skinuo prosle godine nekad. U pocetku islo lose, stekalo, ali kasnije nasao na yt objasnjenje postavki i optimizacija te uz implementaciju Vulkan api-a sad radi odlicno. Ide na FHD 60+fps, iako sam zakljucao na 60 zbog monitora, a popalio sam jos nekih stvari da izgleda bolje od defaulta. Ipak najvecu razliku naprave oni preseti za clarity, tu odaberes sta ti najbolje izgleda i to je to.

Jedino zna pomalo zastekati ako sam radio update grafickog drivera jer mora shadere ponovo kompilirati, ali sad ima ona async opcija pa ide skroz brzo i ne osjeti se stekanje kao prije.
User avatar
ferratilis
Posts: 7264
Joined: 25/11/2013 16:48

#36487 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

@Tito i partija Nakon sto odigras HL2 i ekspanzije, probaj Black Mesa. To je remake prve igre u Source engineu, ali dosta unaprijedjenom u odnosu na HL2. Meni je HL2 i dalje jedna od najboljih single player pucacina, dobro si odabrao.

@Chmoljo Ako ti nije mrsko citati u igrama, PoE nudi odlicnu pricu, pored svega ostalog. Glavne kritike su kako je prica spora u pocetku i ima previse citanja, ali je sama proza kvalitetnija nego u vecini igara, pa vrijedi pregurati taj pocetak gdje nemas pojma o cemu se radi. Na kraju imas ogroman payoff ako se uzivis u taj svijet. Ipak je na igri radio i veliki Chris Avellone, tako da mora prica biti dobra. Ili mozes jednostavno ignorisati pricu u uzivati u odlicnoj borbi i istrazivanju prelijepih isometric mapa :)
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11044
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36488 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

@Chmoljo kad zavrsis Pillars, obavezno predji na Pathfinder: Kingmaker. Pillars ima dobru pricu, al' nije mi se licno svidio njihov combat sistem. P:K koristi trece izdanje D&D pravila, koje je odlicno.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45464
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36489 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 19/04/2021 16:19 @Tito i partija Nakon sto odigras HL2 i ekspanzije, probaj Black Mesa. To je remake prve igre u Source engineu, ali dosta unaprijedjenom u odnosu na HL2. Meni je HL2 i dalje jedna od najboljih single player pucacina, dobro si odabrao.

@Chmoljo Ako ti nije mrsko citati u igrama, PoE nudi odlicnu pricu, pored svega ostalog. Glavne kritike su kako je prica spora u pocetku i ima previse citanja, ali je sama proza kvalitetnija nego u vecini igara, pa vrijedi pregurati taj pocetak gdje nemas pojma o cemu se radi. Na kraju imas ogroman payoff ako se uzivis u taj svijet. Ipak je na igri radio i veliki Chris Avellone, tako da mora prica biti dobra. Ili mozes jednostavno ignorisati pricu u uzivati u odlicnoj borbi i istrazivanju prelijepih isometric mapa :)
Moram reci da se u startu vidi dobra naracija i meni je odmah prica bila vise nego ok i nakon samo sat vremena odigranih. Vidi se odmah da nije neko lejm opravdanje zasto je tvoj lik poseban vec da prica ima glavu i rep. Razocarati bi moglo samo pri kraju price, ali eto i ti i jos raje koja je igrala kazete da ostaje dobra do kraja. Ali ako hocu da zavrsavam igre, skonto sam da mi je bolje koncentrisati se na jednu po jednu, umjesto da istovremeni ih igram vise.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45464
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36490 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 19/04/2021 18:54 @Chmoljo kad zavrsis Pillars, obavezno predji na Pathfinder: Kingmaker. Pillars ima dobru pricu, al' nije mi se licno svidio njihov combat sistem. P:K koristi trece izdanje D&D pravila, koje je odlicno.
Valja, fala na preporuci u ove mubarek dane :srce:
User avatar
ferratilis
Posts: 7264
Joined: 25/11/2013 16:48

#36491 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 19/04/2021 18:54 @Chmoljo kad zavrsis Pillars, obavezno predji na Pathfinder: Kingmaker. Pillars ima dobru pricu, al' nije mi se licno svidio njihov combat sistem. P:K koristi trece izdanje D&D pravila, koje je odlicno.
Cisto iz znatizelje, sta ti se ne svidja u PoE sistemu? Pathfinder je objektivno bolji, mozda i najbolji medju modernim CRPG-ima, ali meni je PoE sasvim ok, pogotovo jer je fokusiran na balans izmedju atributa. Ne moras se 100% fokusirati na odredjeni build da bi zavrsio igru, cak i na vecim tezinama. Ima dosta odlicnih support spellova za priesta i wizarda koji su bolje objasnjeni i imaju bolju namjenu nego npr. u starim igrama, chanter klasa je odlican summoner i support, cipher je unikatna i zanimljiva klasa kome nije mrzak micromanagement, generalno sam osjetio bolju sinergiju medju borcima u prvoj liniji i support klasama nego u dosta starijih igara.

Najveca mana je sto se novi atributi ne uklapaju u role playing. Mozes npr. imati barbariana koji se fokusira na might i intellect, onda u dijalozima prolazi intellect checkove kao da je neki akademik. A upravo mu intellect daje veci area of effect za talente njegove klase. Isto vazi za wizarda koji uzima might za veci damage - mali slabic koji se ne zna hljeba najesti, a prolazi might checkove kao da je Arnold. Al jbg, to je mala zrtva kad se uzmu u obzir svi benefiti sistema. :D

Uostalom, ako ti se ne svidjaju novotarije, baci oko na IE Mod kojim mozes iskljuciti dosta stvari kao endurance sistem da bude kao stare Infinity Engine igre. :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11044
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36492 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Au vidi, nisam znao da ima IE mod? Jesi li prob'o, kako radi?

Ne znam brate, meni je combat izgled'o nekako sav trapav, pogotovo ranged sa onim recovery mechanic-om, znaci opalis strijelu il' pusku pa onda cekas po' sata da je opet puknes, a jos ako imas tezi armor tek tad si ga nagrabusio. Isto tako mi je hrana bila preforsirana, znaci moras se dobro nakljokat' da predjes neke bitke. Nema XP za ubijanje neprijatelja, i to mi je jako smetalo, znaci ne dobijes gotov nista za nesto sto tebe moze ubit', a time te usput igra i forsira da je predjes na dijalog. I tako neke sitnice.

Ne znam care, cijeli zivot igram RPGs i rijetko mi nesto ovako zasmeta k'o borba u PoE. Mada sad ga imam cijelog na Epicu, pa cu jedan dan pocet' otpocetka i da ga konacno zavrsim, jer prvi put nisam im'o strpljenja.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1615
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#36493 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Ultraviolent »

Sta je sa crackwatch-om :?
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36494 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

Ultraviolent wrote: 19/04/2021 22:28 Sta je sa crackwatch-om :?
i ja se pitam..mislio sam da je do mene :D
User avatar
ferratilis
Posts: 7264
Joined: 25/11/2013 16:48

#36495 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 19/04/2021 22:25 Au vidi, nisam znao da ima IE mod? Jesi li prob'o, kako radi?

Ne znam brate, meni je combat izgled'o nekako sav trapav, pogotovo ranged sa onim recovery mechanic-om, znaci opalis strijelu il' pusku pa onda cekas po' sata da je opet puknes, a jos ako imas tezi armor tek tad si ga nagrabusio. Isto tako mi je hrana bila preforsirana, znaci moras se dobro nakljokat' da predjes neke bitke. Nema XP za ubijanje neprijatelja, i to mi je jako smetalo, znaci ne dobijes gotov nista za nesto sto tebe moze ubit', a time te usput igra i forsira da je predjes na dijalog. I tako neke sitnice.

Ne znam care, cijeli zivot igram RPGs i rijetko mi nesto ovako zasmeta k'o borba u PoE. Mada sad ga imam cijelog na Epicu, pa cu jedan dan pocet' otpocetka i da ga konacno zavrsim, jer prvi put nisam im'o strpljenja.
Nisam jos probao IE Mod jer mi odgovara PoE ovakav kakav jest, mozda probam nekad iz znatizelje. Jedino sto mi je glupo u vanilla igri je sto mozes napustiti dungeon kad god zelis, to nema smisla. Jednom kad udjes, trebalo bi da ne mozes izaci dok ne zavrsis. I camping sistem bi trebao biti bolji, kao u Pathfinderu gdje postoje rizici svaki put kad kampujes. Na sve ostalo se naviknes igranjem. Moras zaboraviti D&D pravila da bi se potpuno uzivio.

A to za ranged borbu, oni ionako treba da budu pozadi sa light armorom i po mogucnosti war bow jer ima najbolji omjer recovery/damage. Doduse, zadnji put kad sam igrao nisam ni imao rangera. Isao sam na 2 paladina (jedan sa focus aurom, drugi sa endurance), Eder kao tenk, plus wizard, priest i chanter pozadi. Jedino sam imao problema u White March ekspanziji, koja ima par jako teskih borbi. Ako imas heavy armor, ne zanima te recovery jer dobijas deflection, ali wizard i priest moraju imati brz recovery da ne bi dobili interrupt kad castaju spellove.

U biti, ako igras dual wield (pogotovo rogue) imas najbrzi recovery, onda ide one handed + shield, onda samo one handed (ali dobijas accuracy), i na kraju two handed koji su najsporiji, ali najbolje probijaju DR. Znaci, postoji opravdan razlog za tu mehaniku. Moj glavni paladin je bio sword + shield, ali u drugom slotu je imao estoc za slucaj da protivnici imaju visok DR. Sve zavisi od situacije, ali uvijek se mozes prilagodit. I ako hoces brzi recovery, stavi vise poena na dexterity, mada nije nuzno.

Preporucujem ti da probas opet, i igraj do levela 7 kad trebas poceti White March ekspanziju. Ekspanzija je bolja od same igre, i bas je dizajnirana zbog kritika kako su encounteri bili losi u glavnom dijelu. White March je Icewind Dale, u biti. Potpuni fokus na gameplay. Zato mi je bilo i cudno sto Epic besplatno dijeli sve zajedno, jer je ekspanzija jedna od najboljih generalno.

Meni je samo drago da i dalje postoje real time with pause RPGs kao Poe ili Pathfinder jer su mi drazi od igranja na poteze. A PoE ima i vise nego solidan AI koji te tjera da se stalno prilagodjavas situaciji. PoE2 ima jos bolji gameplay, a dodali su i multiclassing. Posto je sad Microsoft vlasnik Obsidiana, sumnjam da ce im pustit da rade na PoE3 jer se fokusiraju na Avowed. Steta. Ali i dalje se nadam da cemo dobiti PoE3.

Sorry za dug post, ali volim diskutirati o ovom zanru. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11044
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36496 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Besplatno dijeljenje na Epicu je bilo dio strateskog marketinga za PoE2. Znaci prvi PoE je izas'o toliko davno da njegove prodaje nisu vise znacajne, e sad podijeli ga dzaba svima, pa ce se svidit' novim igracima koji bi na kraju kupili dvojku sa lovom. Iz istog razloga sam tako pokupio i The Division 2 za citava 3 dolara na Epicu, jer je tad izasla nova ekspanzija koju su marketovali.

Kad si poceo da opisujes svoju grupu u PoE, mislim da mi je se pocelo malo da vrti u glavi. :-D Nekad sam mog'o da igram IE igre sa punim rosterom, a sad stvarno nemam zivaca za to, barem ne u realtime-with-pause settingu. Znaci odredi akcije, pa pauza, pa opet, pa pauza, pa opet, pa pauza. Bukvalno ti valja pauzirat' svake sekunde da odredis akcije svakom od clanova grupe, i tako skroz izgubim imerziju.

P:K sa turn-based modom je bio fenomenalan, i bio je toliko popularan da su ga developeri na kraju sami stavili u igru. Pogotovo je dobar ako imas vecu grupu, mada ja jednostavno volim igrat' solo. Ne mogu vala konstantno bit' bejbisiter za 5-6 likova, a i volim dodatni izazov i da ne moram dijelit' XP. :D

Enivej, sve je stvar licnih preferencija i probacu PoE nekad opet. Svidja mi se to da u dvici mozes i multiclass, to mi je u prvom stvarno falilo, jer ja sam od malena u D&D fazonu i gledam da igram sve sto je slicno tome. Al' ono na sta jedva cekam je P:K 2, jer ne pamtim kad mi je ijedna igra legla k'o prvi dio. :)
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#36497 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Horizon: Zero Dawn Complete Edition je besplatan na PS store :)
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#36498 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

Averus wrote: 20/04/2021 10:12 Horizon: Zero Dawn Complete Edition je besplatan na PS store :)
EPIC na tebe je red :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11044
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36499 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

https://arstechnica.com/gaming/2021/04/ ... mes-store/

Interesantan clanak u kojem autor pita koliko dugo moze Epic sebi priustit' da baca pare na davanje besplatnih igara. Gubici su im prilicno veliki u zadnje tri godine, a vidim da vec duze vrijeme nema nekih popularnijih igara za dzaba...sve manje-vise indie igre.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#36500 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

Tito_i_Partija wrote: 20/04/2021 14:58 https://arstechnica.com/gaming/2021/04/ ... mes-store/

Interesantan clanak u kojem autor pita koliko dugo moze Epic sebi priustit' da baca pare na davanje besplatnih igara. Gubici su im prilicno veliki u zadnje tri godine, a vidim da vec duze vrijeme nema nekih popularnijih igara za dzaba...sve manje-vise indie igre.
ma ja indie, indie...pa onda lupe AAA naslov jednu od najboljih survival horror igara ikada :D :izet:

Image



Ovo mi se desilo bezbroj puta, taman mislis da si ono siguran kad ono paf :lol:
Post Reply