La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#10601 Re: La Liga Santander

Post by aveos »

JelBistro wrote: 10/04/2021 21:44 :lol: Penal :lol: Ima i drugih sportova da se gleda. Znate ?
:thumbup:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#10602 Re: La Liga Santander

Post by channel10 »

U sta prodje ovih 45 minuta...Ni ovaj el clasico nije kao sto je bio....
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#10603 Re: La Liga Santander

Post by Xforumas »

Ako ovakvoj odbrani Reala ne mogu dati gol, smijesni su.
senturk
Posts: 800
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#10604 Re: La Liga Santander

Post by senturk »

JelBistro wrote: 10/04/2021 21:44 :lol: Penal :lol: Ima i drugih sportova da se gleda. Znate ?
Ocigledniji je bio nego faul kod drugog gola Reala..samo kažem..
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10605 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Zamalo gol iz kornera haha :-) A korner nije bio, kako ono nije vidio.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#10606 Re: La Liga Santander

Post by channel10 »

Logovan wrote: 10/04/2021 21:48 Zamalo gol iz kornera haha :-) A korner nije bio, kako ono nije vidio.
Oni spavaju u VAR sobi.. Zagrmilo i posli kunjati :D . Niti vide penal, niti korner.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#10607 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Eh sad je guravo bez Lucasa, Odriozola nije igrao sto godina.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10608 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

JelBistro wrote: 10/04/2021 21:44 :lol: Penal :lol: Ima i drugih sportova da se gleda. Znate ?
Kako ide dopunska geografija?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10609 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Real veoma zrelo odradjuje ovu kljucnu sedmicu za njih.
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#10610 Re: La Liga Santander

Post by Xforumas »

Zidan je jedan gigant, veceras je pojeo Kumana sa realno losijim igrackim kadrom. Ili je Klop fakat bio u pravu pa ovaj pomocni teren Reala ubija volju za igrom (osim Realu jer su navikli na njega) :lol:
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#10611 Re: La Liga Santander

Post by p206 »

ultima_palabra wrote: 10/04/2021 21:50 Eh sad je guravo bez Lucasa, Odriozola nije igrao sto godina.
ma gotovo je ovo.. da je 2-1 i nekako
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#10612 Re: La Liga Santander

Post by Ludzak »

channel10 wrote: 10/04/2021 21:38 cist penal za barsu nije svirao..
Pa da. I onaj nad Vinisiusom kada je bio između dva igraca.
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#10613 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Ako sam ikad konto da ću žalit za Lucasom u odbrani. Odriazola zasad ne ulijeva povjerenje :run:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#10614 Re: La Liga Santander

Post by zippoo87 »

Xforumas wrote: 10/04/2021 21:53 Zidan je jedan gigant, veceras je pojeo Kumana sa realno losijim igrackim kadrom. Ili je Klop fakat bio u pravu pa ovaj pomocni teren Reala ubija volju za igrom (osim Realu jer su navikli na njega) :lol:
haha meni cak ovaj stadion i na TVu izgleda nekako cudno i depresivno :D
igraci naucili igrati u zatvorenim arenama,visoke tribine i onda dodju na ovaj stadion,kao da su na rekreaciji haha
CharakterZnak
Posts: 550
Joined: 29/03/2017 15:56

#10615 Re: La Liga Santander

Post by CharakterZnak »

Barcelona prosjecan tim sa mladim zelenim, starim istrosenim igracima i trenerom neznalicom. Zidanu kapa do poda
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#10616 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

... Ubi ih vjetar :D nema toga na arenama sa nekoliko nivoa tribina oko cijelog terena :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#10617 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Ni "G" od gotovog ovo nije. Da uđe Federicova stativa ili Lucasov šut poslije, bilo bi teško Kataloncima, ovako nek jedan brzo padne, eto drame. Nadam se da smo daleko od tog scenarija :D
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#10618 Re: La Liga Santander

Post by Xforumas »

Messia su zatvorili dobro pa se od Dembelea ocekuje nesto ali on ne moze protiv ovoliko igraca u odbrani, treba mu prostora tako da ne vidim nacin da Barcelona ovdje izvuce sta pozitivno. Mislio sam da ce Real igrati malo otvorenije tad bi mi Barcelona bila favorit, al ovako tesko.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#10619 Re: La Liga Santander

Post by ruud »

Ako Real pobjedi veceras ja vjerujem da ce biti sampioni!
Hala Madrid!
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#10620 Re: La Liga Santander

Post by xoklix »

Vinicius dosta bolje djeluje zadnjih par tekmi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10621 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Au nevremena.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#10622 Re: La Liga Santander

Post by channel10 »

ruud wrote: 10/04/2021 22:06 Ako Real pobjedi veceras ja vjerujem da ce biti sampioni!
Hala Madrid!
A sto tako mislis kad je razlika samo jedan bod :D
Xforumas
Posts: 96
Joined: 02/04/2021 11:12

#10623 Re: La Liga Santander

Post by Xforumas »

Kakav je ovo fush teren puse ko na vrh Bjelasnice.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#10624 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

ovaj modric vanzemaljac,, a krosu za ovu sansu sve po spisku :D
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10625 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

channel10 wrote: 10/04/2021 22:08
ruud wrote: 10/04/2021 22:06 Ako Real pobjedi veceras ja vjerujem da ce biti sampioni!
Hala Madrid!
A sto tako mislis kad je razlika samo jedan bod :D
Ovo je prava realova sezona. Sve nesto kilavo a na kraju ce uzet sve gdje se jos takmice. Barca pada nakon vecerasnjeg poraza
Post Reply