La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#10602 Re: La Liga Santander
U sta prodje ovih 45 minuta...Ni ovaj el clasico nije kao sto je bio....
-
Xforumas
- Posts: 96
- Joined: 02/04/2021 11:12
#10603 Re: La Liga Santander
Ako ovakvoj odbrani Reala ne mogu dati gol, smijesni su.
-
senturk
- Posts: 800
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10605 Re: La Liga Santander
Zamalo gol iz kornera haha
A korner nije bio, kako ono nije vidio.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10607 Re: La Liga Santander
Eh sad je guravo bez Lucasa, Odriozola nije igrao sto godina.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10609 Re: La Liga Santander
Real veoma zrelo odradjuje ovu kljucnu sedmicu za njih.
-
Xforumas
- Posts: 96
- Joined: 02/04/2021 11:12
#10610 Re: La Liga Santander
Zidan je jedan gigant, veceras je pojeo Kumana sa realno losijim igrackim kadrom. Ili je Klop fakat bio u pravu pa ovaj pomocni teren Reala ubija volju za igrom (osim Realu jer su navikli na njega) 
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#10611 Re: La Liga Santander
ma gotovo je ovo.. da je 2-1 i nekakoultima_palabra wrote: ↑10/04/2021 21:50 Eh sad je guravo bez Lucasa, Odriozola nije igrao sto godina.
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#10613 Re: La Liga Santander
Ako sam ikad konto da ću žalit za Lucasom u odbrani. Odriazola zasad ne ulijeva povjerenje 
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#10614 Re: La Liga Santander
haha meni cak ovaj stadion i na TVu izgleda nekako cudno i depresivno
igraci naucili igrati u zatvorenim arenama,visoke tribine i onda dodju na ovaj stadion,kao da su na rekreaciji haha
-
CharakterZnak
- Posts: 550
- Joined: 29/03/2017 15:56
#10615 Re: La Liga Santander
Barcelona prosjecan tim sa mladim zelenim, starim istrosenim igracima i trenerom neznalicom. Zidanu kapa do poda
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#10616 Re: La Liga Santander
... Ubi ih vjetar
nema toga na arenama sa nekoliko nivoa tribina oko cijelog terena 
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#10617 Re: La Liga Santander
Ni "G" od gotovog ovo nije. Da uđe Federicova stativa ili Lucasov šut poslije, bilo bi teško Kataloncima, ovako nek jedan brzo padne, eto drame. Nadam se da smo daleko od tog scenarija 
-
Xforumas
- Posts: 96
- Joined: 02/04/2021 11:12
#10618 Re: La Liga Santander
Messia su zatvorili dobro pa se od Dembelea ocekuje nesto ali on ne moze protiv ovoliko igraca u odbrani, treba mu prostora tako da ne vidim nacin da Barcelona ovdje izvuce sta pozitivno. Mislio sam da ce Real igrati malo otvorenije tad bi mi Barcelona bila favorit, al ovako tesko.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#10619 Re: La Liga Santander
Ako Real pobjedi veceras ja vjerujem da ce biti sampioni!
Hala Madrid!
Hala Madrid!
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#10620 Re: La Liga Santander
Vinicius dosta bolje djeluje zadnjih par tekmi.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
-
Xforumas
- Posts: 96
- Joined: 02/04/2021 11:12
#10623 Re: La Liga Santander
Kakav je ovo fush teren puse ko na vrh Bjelasnice.
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10624 Re: La Liga Santander
ovaj modric vanzemaljac,, a krosu za ovu sansu sve po spisku 
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#10625 Re: La Liga Santander
Ovo je prava realova sezona. Sve nesto kilavo a na kraju ce uzet sve gdje se jos takmice. Barca pada nakon vecerasnjeg poraza
