A kad su izbori za predsjednika NS? Ko su kandidati?MaksprotivMarksa wrote: ↑29/03/2021 22:54Da se citiram da Pedja vidi, zna on zasto Pecanin laje ovo sto laje i ko je SDA NS ❤MaksprotivMarksa wrote: ↑10/02/2021 16:44 Ovo znaci i raspad Cetvorke 2022. godine i skoru smjenu Kojovica u NS, NiP ce se primaci SDA, NS platiti cijenu historijskim minimumom u broju glasova, a SDP svakako ne postoji, u SG ce Hadzibajric u takvim okolnostima da se dogovori sa maticom, NS ruse iznutra vec mjesecima, pripremaju zborove, tri struje vrsljaju i bore se za prevlast zbog stranke od 2,8 posto u FBiH. NS je stranka sa dignitetom, opet su izigrani, Pedja ce objektivno morati da ode nakon svega sto se dogodilo, ali SDA NS je to sve odradila iznutra, kreirala krize, a plate od po 3000 u stranci nisu ppmogle. Stranka u kojoj je Redzo nada nema cemu da se nada, a Srdjan ober kvalitetan kadar i Bukva prefsjednik KO. U NS se nakon 12 godina ! pisu novi pravilnici o izboreuu regionalne i kantonalne organizacije, svi odbori u svadjama, programi i politike ne postoje, strucni savjeti kozmeticke prirode. Sa druge strane u NiP-u bjelasnicki klan, bratski klan i tekijaski klan, ne smiju da organizuju kongres, ljudi osnivaci izlaze iz lokalnih odbora zbog SDA nacina rada, svi nezadovoljni, Dino pozivima rjesava kadrovske krizaljke. Ja cu i 2022. godine glasati za nekoga od stranaka Cetvorke, ali ovo nece na dobro, nema se kapaciteta, volje, morala, vazda manje zlo biramo, nikada nesto dobro.
Ja se jezim od ovoga sto se dogadja, Cetvorka je dobila sansu, prokockava se kadrovskim rjesenjima, okolnostima u kojima nisu trebali preuzeti KS, ali svima se zuri, svi razmisljaju u okvirima mandata, gradjani ga puse i to je to.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#50301 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- MaksprotivMarksa
- Posts: 1907
- Joined: 28/07/2018 02:34
#50302 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Redzo, Uk i Kosovac 
Pardon, i onaj Unuk.
Pardon, i onaj Unuk.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#50303 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sta kaze Pedja.
Zahtjeva se od onoga ko preuzima vakcinu,da preuzme odgovornost za posljedice koje nastanu od upotrebe vakcina.
Evo razloga sto Forto ne ispunjava obecanje.
Bravo majstore
Zahtjeva se od onoga ko preuzima vakcinu,da preuzme odgovornost za posljedice koje nastanu od upotrebe vakcina.
Evo razloga sto Forto ne ispunjava obecanje.
Bravo majstore
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#50304 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
mali Uk je super tip
isti i prije i poslije politike...jedina svijetla tačka u NS
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50305 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma neka priča Pedja, pričao je i Beriz Belkić nakon kraha njegove stranke.
U momentu Njihova Stranka ima pravo da se javlja nakon solidnog razultata kojeg su ostvarili kao Dinin privjesak (i rezervni golman može tvrditi da je sa svojim timom dogurao do finala lige šampiona iako je golman broj 1 zaslužan za finale).
Očigledno je da će Njihova Stranka osvojiti veoma loš rezultat ako se NiP distancira ali sada imaju legitimnost jer su kao jedan sportski klub gdje je očiglednuo da ćei ispasti u drugu ligu ali po planu im je ostalo da igaju još 5 utakmica u prvoj ligi pa se još mogu zvati prvoligašem.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#50306 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Forto je posten ali narod voli kiflu
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#50307 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#50308 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
čovjek je isto ljubazan i normalan bio i prije, dok se nije bavio politikom, i dan danas, kad je već uveliko politički aktivan...
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#50309 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#50310 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#50311 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zar je neko mislio da će prihvatiti.denole wrote: ↑31/03/2021 13:48 Centralna banka BiH odbila prijedlog Srđana Mandića: Iznenađeni smo, zabrinuti i razočarani
https://klix.ba/centralna-banka-bih-o ... azocarani/
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#50312 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne razumijem ovoliki interes i forsiranje da se uhljebi Marićka 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#50313 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Stvarno, koji je fazon sa ovom Ivanom Maric?
Uhljebit i nema druge...
Uhljebit i nema druge...
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#50314 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nasa Stranka ovim glupostima sabotira cijelu koaliciju.
Jeste li vi u NS svjesni da gladovi BOSNJAKA daju i oduzimaju vlast. Glasovi onih bosnjaka koje Ivana (uhljeb) negira.
Kakav autogol nevjerovatno!!!
Jeste li vi u NS svjesni da gladovi BOSNJAKA daju i oduzimaju vlast. Glasovi onih bosnjaka koje Ivana (uhljeb) negira.
Kakav autogol nevjerovatno!!!
- srce_ruke_lopata
- Posts: 490
- Joined: 09/09/2007 17:23
- Location: Čeljugovići
#50315 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vrijeme je da se "djevojka" ugradi negdje više. Kaze njen jaran Damir Marjanovic je kandidovao a ona je to kao morala prihvatiti jer je veliki ljubitelj pozorišta...i ja sam ljubitelj Formule 1, al nema šanse da me neko predlozi za kakvog šefa tamo...Pausal wrote: ↑01/04/2021 13:41Djevojka samo želi pošteno naplatiti svoje višegodišnje botovanje u korist Naše Stranke. Valjda je logično.Arachnoidea wrote: ↑01/04/2021 12:41 Ne razumijem ovoliki interes i forsiranje da se uhljebi Marićka![]()
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#50316 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Bas ovo htjedoh napisati ali si me preduhitrio.srce_ruke_lopata wrote: ↑01/04/2021 13:53
Vrijeme je da se "djevojka" ugradi negdje više. Kaze njen jaran Damir Marjanovic je kandidovao a ona je to kao morala prihvatiti jer je veliki ljubitelj pozorišta...i ja sam ljubitelj Formule 1, al nema šanse da me neko predlozi za kakvog šefa tamo...
I onda kazu nisu svi isti.
- don vito
- Posts: 2093
- Joined: 19/01/2008 11:58
#50317 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
SDA botine zbog Maricke vise nikad nece nogom krociti u Kamerni teatar. Jazuk zbog tako sofisticirane teatarske publike.
Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.
Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".
Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.
Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.
Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.
Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".
Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.
Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.
- Arachnoidea
- Posts: 766
- Joined: 30/11/2019 00:22
#50318 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Cuj spin i izvrtanje cinjenicadon vito wrote: ↑01/04/2021 14:22 SDA botine zbog Maricke vise nikad nece nogom krociti u Kamerni teatar. Jazuk zbog tako sofisticirane teatarske publike.
Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.
Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".
Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.
Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.
-
maher
- Posts: 499
- Joined: 07/11/2003 00:00
#50319 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
gafovi se nastavljaju ... nedopustivo je objašnjenje predlozio me moj jaran ...
ima li ikakva komisija, cv, intervju, reference ... osim sto je ljubitelj pozorista ... znaci, ko se najviše vozi u tramvaju u nadzorni odbor grasa ...
po meni je kompetentnija za dogradonacelnicu nego za kamerni teatar ...
izjava o bosnjacima mi manje smeta od ove izjave ...
izjava o bosnjacima se može braniti slobodom govora i misljenja, mada svako misljenje mora biti zasnovano na cinjenicama
ovo se nema cime braniti, jer ono protiv cega se bilo u kampanji ponavlja se od strane nove vecine...
jaranska imenovanja, nepotizam, genetske predodredjenosti, niksiceva izjava o markalama, ... neshvatljivo
ima li ikakva komisija, cv, intervju, reference ... osim sto je ljubitelj pozorista ... znaci, ko se najviše vozi u tramvaju u nadzorni odbor grasa ...
po meni je kompetentnija za dogradonacelnicu nego za kamerni teatar ...
izjava o bosnjacima mi manje smeta od ove izjave ...
izjava o bosnjacima se može braniti slobodom govora i misljenja, mada svako misljenje mora biti zasnovano na cinjenicama
ovo se nema cime braniti, jer ono protiv cega se bilo u kampanji ponavlja se od strane nove vecine...
jaranska imenovanja, nepotizam, genetske predodredjenosti, niksiceva izjava o markalama, ... neshvatljivo
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#50320 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mislim da Marićka jeste rekla šta misli, iako to nužno ne znači šovinizam, ali drago mi je da su je imenovali samo da provociraju zelena govna.
I nek nastave tako.

I nek nastave tako.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#50321 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Maricka je rekla 100% sta misli, a negiranjem toga samo je ispala još gluplja... Da se razumujemo nije ona jedina u Sarajevu što to isto misli.
Naša stranka puca u koljena koaliciji jednostavno ovim potezima pokazuju da su samo za opozicije. Šupljiraj iz hladovine paušala i plate...
Naša stranka puca u koljena koaliciji jednostavno ovim potezima pokazuju da su samo za opozicije. Šupljiraj iz hladovine paušala i plate...
- MaksprotivMarksa
- Posts: 1907
- Joined: 28/07/2018 02:34
#50322 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A sta tacno javnost ima od volenterskog rada Maricke u KT, sta to ona zna, umije, a da je u vezi sa KT i bilo cim sto ima veze sa upravljannem i nadzorom neke kulturne ustanove ?
Svaka kasirka iz Binga ima vise veze sa ovim nego ona, fakat je ovo vise prevrsilo svaku mjeru ...
Svaka kasirka iz Binga ima vise veze sa ovim nego ona, fakat je ovo vise prevrsilo svaku mjeru ...
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#50323 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pljuju SDA ali čak ni oni nisu nikada izjavili da su došli na određenu poziciju zahvaljujući prijatelju.
Ovoga nije bilo ni u Sopranosima.
Koliko moraš biti bahat i arogantan i pa braniti ovaj nepotizam sa "Sada botovi neće iz protesta kročiti i teatar".
Jedva čekam 2022. i krah Njihove Stranke.
Ovoga nije bilo ni u Sopranosima.
Koliko moraš biti bahat i arogantan i pa braniti ovaj nepotizam sa "Sada botovi neće iz protesta kročiti i teatar".
Jedva čekam 2022. i krah Njihove Stranke.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#50324 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Niko u trojci nije bezgrešan. Npr. slučaj Ademović nije sigurno učvrstio koaliciju ili SDP-ovo ponašanje u Mostaru. Svi griješe i partneri nekad trebaju povući ručnu.MUNAFIK wrote: ↑01/04/2021 14:59 Maricka je rekla 100% sta misli, a negiranjem toga samo je ispala još gluplja... Da se razumujemo nije ona jedina u Sarajevu što to isto misli.
Naša stranka puca u koljena koaliciji jednostavno ovim potezima pokazuju da su samo za opozicije. Šupljiraj iz hladovine paušala i plate...
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#50325 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
don vito wrote: ↑01/04/2021 14:22 SDA botine zbog Maricke vise nikad nece nogom krociti u Kamerni teatar. Jazuk zbog tako sofisticirane teatarske publike.
Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.
Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".
Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.
Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.
Kako vam onaj sto ste ga proglasili SDA-ovcem,( Marjanovic ) uvali vruc krompir. Vala nije da niste i zasluzili da vas
Onom Mandicu zabranite tw i fb,da vas nebruka.
