Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#50301 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

MaksprotivMarksa wrote: 29/03/2021 22:54
MaksprotivMarksa wrote: 10/02/2021 16:44 Ovo znaci i raspad Cetvorke 2022. godine i skoru smjenu Kojovica u NS, NiP ce se primaci SDA, NS platiti cijenu historijskim minimumom u broju glasova, a SDP svakako ne postoji, u SG ce Hadzibajric u takvim okolnostima da se dogovori sa maticom, NS ruse iznutra vec mjesecima, pripremaju zborove, tri struje vrsljaju i bore se za prevlast zbog stranke od 2,8 posto u FBiH. NS je stranka sa dignitetom, opet su izigrani, Pedja ce objektivno morati da ode nakon svega sto se dogodilo, ali SDA NS je to sve odradila iznutra, kreirala krize, a plate od po 3000 u stranci nisu ppmogle. Stranka u kojoj je Redzo nada nema cemu da se nada, a Srdjan ober kvalitetan kadar i Bukva prefsjednik KO. U NS se nakon 12 godina ! pisu novi pravilnici o izboreuu regionalne i kantonalne organizacije, svi odbori u svadjama, programi i politike ne postoje, strucni savjeti kozmeticke prirode. Sa druge strane u NiP-u bjelasnicki klan, bratski klan i tekijaski klan, ne smiju da organizuju kongres, ljudi osnivaci izlaze iz lokalnih odbora zbog SDA nacina rada, svi nezadovoljni, Dino pozivima rjesava kadrovske krizaljke. Ja cu i 2022. godine glasati za nekoga od stranaka Cetvorke, ali ovo nece na dobro, nema se kapaciteta, volje, morala, vazda manje zlo biramo, nikada nesto dobro.

Ja se jezim od ovoga sto se dogadja, Cetvorka je dobila sansu, prokockava se kadrovskim rjesenjima, okolnostima u kojima nisu trebali preuzeti KS, ali svima se zuri, svi razmisljaju u okvirima mandata, gradjani ga puse i to je to.
Da se citiram da Pedja vidi, zna on zasto Pecanin laje ovo sto laje i ko je SDA NS ❤
A kad su izbori za predsjednika NS? Ko su kandidati?
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#50302 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MaksprotivMarksa »

Redzo, Uk i Kosovac 🤣

Pardon, i onaj Unuk.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#50303 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Sta kaze Pedja.
Zahtjeva se od onoga ko preuzima vakcinu,da preuzme odgovornost za posljedice koje nastanu od upotrebe vakcina.

Evo razloga sto Forto ne ispunjava obecanje.
Bravo majstore :thumbup:
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#50304 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by breuer »

MaksprotivMarksa wrote: 29/03/2021 23:46 Redzo, Uk i Kosovac 🤣

Pardon, i onaj Unuk.
mali Uk je super tip

isti i prije i poslije politike...jedina svijetla tačka u NS
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50305 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Patton44 wrote: 30/03/2021 10:18 Sta kaze Pedja.
Zahtjeva se od onoga ko preuzima vakcinu,da preuzme odgovornost za posljedice koje nastanu od upotrebe vakcina.

Evo razloga sto Forto ne ispunjava obecanje.
Bravo majstore :thumbup:
Ma neka priča Pedja, pričao je i Beriz Belkić nakon kraha njegove stranke.
U momentu Njihova Stranka ima pravo da se javlja nakon solidnog razultata kojeg su ostvarili kao Dinin privjesak (i rezervni golman može tvrditi da je sa svojim timom dogurao do finala lige šampiona iako je golman broj 1 zaslužan za finale).
Očigledno je da će Njihova Stranka osvojiti veoma loš rezultat ako se NiP distancira ali sada imaju legitimnost jer su kao jedan sportski klub gdje je očiglednuo da ćei ispasti u drugu ligu ali po planu im je ostalo da igaju još 5 utakmica u prvoj ligi pa se još mogu zvati prvoligašem.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#50306 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Forto je posten ali narod voli kiflu
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#50307 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

breuer wrote: 30/03/2021 10:37
MaksprotivMarksa wrote: 29/03/2021 23:46 Redzo, Uk i Kosovac 🤣

Pardon, i onaj Unuk.
mali Uk je super tip

isti i prije i poslije politike...jedina svijetla tačka u NS
:?
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#50308 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by breuer »

Patton44 wrote: 30/03/2021 15:16
breuer wrote: 30/03/2021 10:37
MaksprotivMarksa wrote: 29/03/2021 23:46 Redzo, Uk i Kosovac 🤣

Pardon, i onaj Unuk.
mali Uk je super tip

isti i prije i poslije politike...jedina svijetla tačka u NS
:?
čovjek je isto ljubazan i normalan bio i prije, dok se nije bavio politikom, i dan danas, kad je već uveliko politički aktivan...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#50309 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

breuer wrote: 30/03/2021 15:17
Patton44 wrote: 30/03/2021 15:16
breuer wrote: 30/03/2021 10:37

mali Uk je super tip

isti i prije i poslije politike...jedina svijetla tačka u NS
:?
čovjek je isto ljubazan i normalan bio i prije, dok se nije bavio politikom, i dan danas, kad je već uveliko politički aktivan...
Ma sve ok. Zbunio si me sa ovim i poslije politike.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#50310 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Osim_13 »

breuer wrote: 30/03/2021 10:37
MaksprotivMarksa wrote: 29/03/2021 23:46 Redzo, Uk i Kosovac 🤣

Pardon, i onaj Unuk.
mali Uk je super tip

isti i prije i poslije politike...jedina svijetla tačka u NS
Super momak :thumbup:
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#50311 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

denole wrote: 31/03/2021 13:48 Centralna banka BiH odbila prijedlog Srđana Mandića: Iznenađeni smo, zabrinuti i razočarani

https://klix.ba/centralna-banka-bih-o ... azocarani/
Zar je neko mislio da će prihvatiti.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#50312 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Arachnoidea »

Ne razumijem ovoliki interes i forsiranje da se uhljebi Marićka :skoljka:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#50313 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by azurna_obala »

Stvarno, koji je fazon sa ovom Ivanom Maric?

Uhljebit i nema druge...
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#50314 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MUNAFIK »

Nasa Stranka ovim glupostima sabotira cijelu koaliciju.

Jeste li vi u NS svjesni da gladovi BOSNJAKA daju i oduzimaju vlast. Glasovi onih bosnjaka koje Ivana (uhljeb) negira.

Kakav autogol nevjerovatno!!!
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 490
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#50315 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by srce_ruke_lopata »

Pausal wrote: 01/04/2021 13:41
Arachnoidea wrote: 01/04/2021 12:41 Ne razumijem ovoliki interes i forsiranje da se uhljebi Marićka :skoljka:
Djevojka samo želi pošteno naplatiti svoje višegodišnje botovanje u korist Naše Stranke. Valjda je logično.
Vrijeme je da se "djevojka" ugradi negdje više. Kaze njen jaran Damir Marjanovic je kandidovao a ona je to kao morala prihvatiti jer je veliki ljubitelj pozorišta...i ja sam ljubitelj Formule 1, al nema šanse da me neko predlozi za kakvog šefa tamo...
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#50316 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by meridiyan »

srce_ruke_lopata wrote: 01/04/2021 13:53

Vrijeme je da se "djevojka" ugradi negdje više. Kaze njen jaran Damir Marjanovic je kandidovao a ona je to kao morala prihvatiti jer je veliki ljubitelj pozorišta...i ja sam ljubitelj Formule 1, al nema šanse da me neko predlozi za kakvog šefa tamo...
Bas ovo htjedoh napisati ali si me preduhitrio.
I onda kazu nisu svi isti. :-)
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#50317 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by don vito »

SDA botine zbog Maricke vise nikad nece nogom krociti u Kamerni teatar. Jazuk zbog tako sofisticirane teatarske publike.

Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.

Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".

Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.

Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 766
Joined: 30/11/2019 00:22

#50318 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Arachnoidea »

don vito wrote: 01/04/2021 14:22 SDA botine zbog Maricke vise nikad nece nogom krociti u Kamerni teatar. Jazuk zbog tako sofisticirane teatarske publike.

Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.

Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".

Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.

Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.
Cuj spin i izvrtanje cinjenica :lol:
maher
Posts: 499
Joined: 07/11/2003 00:00

#50319 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by maher »

gafovi se nastavljaju ... nedopustivo je objašnjenje predlozio me moj jaran ...
ima li ikakva komisija, cv, intervju, reference ... osim sto je ljubitelj pozorista ... znaci, ko se najviše vozi u tramvaju u nadzorni odbor grasa ...
po meni je kompetentnija za dogradonacelnicu nego za kamerni teatar ...
izjava o bosnjacima mi manje smeta od ove izjave ...
izjava o bosnjacima se može braniti slobodom govora i misljenja, mada svako misljenje mora biti zasnovano na cinjenicama
ovo se nema cime braniti, jer ono protiv cega se bilo u kampanji ponavlja se od strane nove vecine...
jaranska imenovanja, nepotizam, genetske predodredjenosti, niksiceva izjava o markalama, ... neshvatljivo
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#50320 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Mislim da Marićka jeste rekla šta misli, iako to nužno ne znači šovinizam, ali drago mi je da su je imenovali samo da provociraju zelena govna.

I nek nastave tako.

:bih:
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#50321 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MUNAFIK »

Maricka je rekla 100% sta misli, a negiranjem toga samo je ispala još gluplja... Da se razumujemo nije ona jedina u Sarajevu što to isto misli.

Naša stranka puca u koljena koaliciji jednostavno ovim potezima pokazuju da su samo za opozicije. Šupljiraj iz hladovine paušala i plate...
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#50322 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MaksprotivMarksa »

A sta tacno javnost ima od volenterskog rada Maricke u KT, sta to ona zna, umije, a da je u vezi sa KT i bilo cim sto ima veze sa upravljannem i nadzorom neke kulturne ustanove ?

Svaka kasirka iz Binga ima vise veze sa ovim nego ona, fakat je ovo vise prevrsilo svaku mjeru ...
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#50323 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

Pljuju SDA ali čak ni oni nisu nikada izjavili da su došli na određenu poziciju zahvaljujući prijatelju.
Ovoga nije bilo ni u Sopranosima.
Koliko moraš biti bahat i arogantan i pa braniti ovaj nepotizam sa "Sada botovi neće iz protesta kročiti i teatar".
Jedva čekam 2022. i krah Njihove Stranke.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#50324 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

MUNAFIK wrote: 01/04/2021 14:59 Maricka je rekla 100% sta misli, a negiranjem toga samo je ispala još gluplja... Da se razumujemo nije ona jedina u Sarajevu što to isto misli.

Naša stranka puca u koljena koaliciji jednostavno ovim potezima pokazuju da su samo za opozicije. Šupljiraj iz hladovine paušala i plate...
Niko u trojci nije bezgrešan. Npr. slučaj Ademović nije sigurno učvrstio koaliciju ili SDP-ovo ponašanje u Mostaru. Svi griješe i partneri nekad trebaju povući ručnu.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#50325 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

don vito wrote: 01/04/2021 14:22 SDA botine zbog Maricke vise nikad nece nogom krociti u Kamerni teatar. Jazuk zbog tako sofisticirane teatarske publike.

Inace, Maricka nije uhljebljena nego ce raditi volonterski, tj. honorar ce uplacivati u dobrotvorne svrhe.

Imenovanje je uslijedilo kao neka vrsta izvinjenja za prihvatanje zdravo za gotovo SDA-ovskog spina o navodnom "negiranju Bosnjaka".

Treba pogledatu sporni snimak i vidjeti o kakvom se izvrtanju cinjenica radi da svakog dobronamjernog treba biti stid sto je pristao na taj spin.

Na stranu sto Maricka po meni (i mnogima) nije bila kvalifikovan kandidar za funkciju zamjenika gradonacelnika, ali da se diskvalifikuje zbog spina SDA-ovskog paraobavjestajnog aparata, e to je bila uzasna poruka svima, ne samo nebosnjacima.

Kako vam onaj sto ste ga proglasili SDA-ovcem,( Marjanovic ) uvali vruc krompir. Vala nije da niste i zasluzili da vas :izet:

Onom Mandicu zabranite tw i fb,da vas nebruka.
Locked