Vakcine - iskustva

Moderator: O'zone

Locked

Hocete li se vakcinisati protiv COVID-a koliko god puta bude trebalo?

-DA, naravno kad god kazu strucnjaci da treba i koliko god puta tu sam
89
30%
-NE, primio sam 2 doze i dosta od mene
62
21%
-NE, primio sam 3 ili primit cu uskoro trecu dozu i dosta od mene
48
16%
-NISAM se nikako vakcinisao protiv covida niti planiram
102
34%
 
Total votes: 301

User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#76 Re: Vakcine - iskustva

Post by Tesla Edison »

Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:17
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:12
Naslovnica wrote: 31/03/2021 09:47 E pa stvarno čovjek više ne može biti ni pametan ni normalan...
:-) :-) :-)

https://** No links **.ba/clanak/214886/kanadski-strucnjaci-preporucili-mladi-od-55-da-se-ne-vakcinisu-astrazenecom
POSEBNO MLAĐE ŽENE
Kanadski stručnjaci preporučili: Mlađi od 55 da se ne vakcinišu AstraZenecom

https://edition.cnn.com/2021/03/30/heal ... index.html
Germany will limit AstraZeneca vaccine to people over 60
Ma antivaxeri. I u tim štabovima, među doktorima ima takvih, remetilačkih faktora.

Kad sam pročitao da neki doktori odbijaju vakcinaciju, ne bi mi dobro. Sve bih ja to doživotno oduzeo licence, poništio diplome i specijalizacije i nabio nogom u guzicu.

Geto bih ja za njih sve naporavio. Ko neće vakcinu, marš u geto i istruhni tamo.
Drug, ne može antivakser državi Kanadi ili Njemačkoj implicirati da prekinu vakcinaciju.
Germany will only administer AstraZeneca's Covid-19 vaccine to people aged 60 and above, Chancellor Angela Merkel said Tuesday, following the advice of the country's vaccine committee.
- misliš da su oni antivakseri?!
Što se tiče doktora i odbijanja vakcinacije, prije trpanja u geto, možda bi bilo mudro prvo utvrditi razlog zašto su NEKI doktori odbili vakcinaciju. :)
Ako je odobrena vakcina u FDA, EMA i ostalim državama, ako je 500 000 000 ljudi vakcinisano, šta doktor iz Ustikoline ili neke p.... materine ima odlučivati hoće li se vakcinisati ili neće, i šta on ima sumnjati ili provjeravati? Nek zavrće rukave i primi dozu, ili marš u geto sa ostalim gubavičarima i antivaksereronjama.

Ili ili, nema rasprave.
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#77 Re: Vakcine - iskustva

Post by Naslovnica »

TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:22
Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:17
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:12

Ma antivaxeri. I u tim štabovima, među doktorima ima takvih, remetilačkih faktora.

Kad sam pročitao da neki doktori odbijaju vakcinaciju, ne bi mi dobro. Sve bih ja to doživotno oduzeo licence, poništio diplome i specijalizacije i nabio nogom u guzicu.

Geto bih ja za njih sve naporavio. Ko neće vakcinu, marš u geto i istruhni tamo.
Drug, ne može antivakser državi Kanadi ili Njemačkoj implicirati da prekinu vakcinaciju.
Germany will only administer AstraZeneca's Covid-19 vaccine to people aged 60 and above, Chancellor Angela Merkel said Tuesday, following the advice of the country's vaccine committee.
- misliš da su oni antivakseri?!
Što se tiče doktora i odbijanja vakcinacije, prije trpanja u geto, možda bi bilo mudro prvo utvrditi razlog zašto su NEKI doktori odbili vakcinaciju. :)
Ako je odobrena vakcina u FDA, EMA i ostalim državama, ako je 500 000 000 ljudi vakcinisano, šta doktor iz Ustikoline ili neke p.... materine ima odlučivati hoće li se vakcinisati ili neće, i šta on ima sumnjati ili provjeravati? Nek zavrće rukave i primi dozu, ili marš u geto sa ostalim gubavičarima i antivaksereronjama.

Ili ili, nema rasprave.
Image

Germany will only administer AstraZeneca's Covid-19 vaccine to people aged 60 and above, Chancellor Angela Merkel said Tuesday, following the advice of the country's vaccine committee.
Ustikolina nije u Njemačkoj.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#78 Re: Vakcine - iskustva

Post by Tesla Edison »

Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:26
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:22
Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:17
Drug, ne može antivakser državi Kanadi ili Njemačkoj implicirati da prekinu vakcinaciju.
- misliš da su oni antivakseri?!
Što se tiče doktora i odbijanja vakcinacije, prije trpanja u geto, možda bi bilo mudro prvo utvrditi razlog zašto su NEKI doktori odbili vakcinaciju. :)
Ako je odobrena vakcina u FDA, EMA i ostalim državama, ako je 500 000 000 ljudi vakcinisano, šta doktor iz Ustikoline ili neke p.... materine ima odlučivati hoće li se vakcinisati ili neće, i šta on ima sumnjati ili provjeravati? Nek zavrće rukave i primi dozu, ili marš u geto sa ostalim gubavičarima i antivaksereronjama.

Ili ili, nema rasprave.
Image

Germany will only administer AstraZeneca's Covid-19 vaccine to people aged 60 and above, Chancellor Angela Merkel said Tuesday, following the advice of the country's vaccine committee.
Ustikolina nije u Njemačkoj.
Nije ni naš KŠ u KS-u u Ustikolini pa ima antivaksera u njemu. Tako isto i u Njemačkoj.

To je pokret kao i KKK. Ima ih svuda, djeluju tajno i cilj im je uravo to što si postavio.

Kod nas u kriznim štabovima ima, kako ih ja zovem, podlih antivaksera, koji su sebe vakcinisali, a blokiraju nabavku i masovnu vakcinaciju stanovništva kako bi još malo mogli šta ušićariti.
NelsonM
Posts: 190
Joined: 10/06/2013 14:03

#79 Re: Vakcine - iskustva

Post by NelsonM »

Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:26
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:22
Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:17
Drug, ne može antivakser državi Kanadi ili Njemačkoj implicirati da prekinu vakcinaciju.
- misliš da su oni antivakseri?!
Što se tiče doktora i odbijanja vakcinacije, prije trpanja u geto, možda bi bilo mudro prvo utvrditi razlog zašto su NEKI doktori odbili vakcinaciju. :)
Ako je odobrena vakcina u FDA, EMA i ostalim državama, ako je 500 000 000 ljudi vakcinisano, šta doktor iz Ustikoline ili neke p.... materine ima odlučivati hoće li se vakcinisati ili neće, i šta on ima sumnjati ili provjeravati? Nek zavrće rukave i primi dozu, ili marš u geto sa ostalim gubavičarima i antivaksereronjama.

Ili ili, nema rasprave.
Image

Germany will only administer AstraZeneca's Covid-19 vaccine to people aged 60 and above, Chancellor Angela Merkel said Tuesday, following the advice of the country's vaccine committee.
Ustikolina nije u Njemačkoj.
Da je u Njemackoj situaciju blizu onome sta se kod nas desava svi bi poletili da prime vakcinu, vjeruj da Nijemci jako vole svoje guzice. Ima naravno antivaksera, ali stvar je sto ovdje gotovo niko ne zna nijednu osobu da je imala ili umrla od korone, sve sto se desilo bili su ti stariji po domovima i migranti, tako da je njima veci rizik potencijalna embolija od vakcine nego smrt od korone. Posebno ljudima ispod 75g. I onda im je pametnije vidjeti sta ce se desiti po siromasnim zemljama i sacekati.
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#80 Re: Vakcine - iskustva

Post by Naslovnica »

TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:34
Naslovnica wrote: 31/03/2021 10:26
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:22

Ako je odobrena vakcina u FDA, EMA i ostalim državama, ako je 500 000 000 ljudi vakcinisano, šta doktor iz Ustikoline ili neke p.... materine ima odlučivati hoće li se vakcinisati ili neće, i šta on ima sumnjati ili provjeravati? Nek zavrće rukave i primi dozu, ili marš u geto sa ostalim gubavičarima i antivaksereronjama.

Ili ili, nema rasprave.
Image

Germany will only administer AstraZeneca's Covid-19 vaccine to people aged 60 and above, Chancellor Angela Merkel said Tuesday, following the advice of the country's vaccine committee.
Ustikolina nije u Njemačkoj.
Nije ni naš KŠ u KS-u u Ustikolini pa ima antivaksera u njemu. Tako isto i u Njemačkoj.

To je pokret kao i KKK. Ima ih svuda, djeluju tajno i cilj im je uravo to što si postavio.

Kod nas u kriznim štabovima ima, kako ih ja zovem, podlih antivaksera, koji su sebe vakcinisali, a blokiraju nabavku i masovnu vakcinaciju stanovništva kako bi još malo mogli šta ušićariti.
E jbga sada, djeluju tajno pa su toliko jaki da je Njemačka donijela takvu odluku?!
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#81 Re: Vakcine - iskustva

Post by MehmedPasaMoric »

Covjek smatra da je nesto ispravno ako FDA odobri :lol: koliko stotina miliona ljudi FDA nosi na dusi to sami Bog zna, a sve da bi farmaceutska mafija ostvarila jos koju milijardu profita... Zamisli koliko lose informisan moras biti da vjerujes agenciji koja ne odobrava prodaju obicnog kravljeg mlijeka a odobrava prodaju mlijecnih proizvoda koji sadrze RBGH, hormon rasta za krave koji je dokazano kancerogen za covjeka :-) zemljo otvori se
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#82 Re: Vakcine - iskustva

Post by Tesla Edison »

MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 10:46 Covjek smatra da je nesto ispravno ako FDA odobri :lol: koliko stotina miliona ljudi FDA nosi na dusi to sami Bog zna, a sve da bi farmaceutska mafija ostvarila jos koju milijardu profita... Zamisli koliko lose informisan moras biti da vjerujes agenciji koja ne odobrava prodaju obicnog kravljeg mlijeka a odobrava prodaju mlijecnih proizvoda koji sadrze RBGH, hormon rasta za krave koji je dokazano kancerogen za covjeka :-) zemljo otvori se
e to meni već malo naginje na teroije zavjere :-)
Nikola Testa
Posts: 778
Joined: 04/09/2013 20:45

#83 Re: Vakcine - iskustva

Post by Nikola Testa »

U njemačkoj je spomenute ugruske, ili kako se to vec zove, dobilo 29 osoba, 27 zena i dva muskarca, na vise od milion i po vakcinisanih.
Posto je to ozbiljna drzava, koja misli na svaki detalj i svaki zivot, dijelom je zaustavljeno vakcinisanje, medjutim nisu sve zemlje stale, Kanada jeste, britanija, poljska, srbija itd nisu, i nisu u svim zemljama iste posljedice, tako da se tu jos uvijek ne moze puno kazati, ocito od drzave do drzave razlicite posljedice. Od 29 umrlo je 9 osoba, vjerovatno ce se znati vise za koji dan. Mislim da ovo stvara samo bespotreban strah kod svih koji su primili AstraZenecu, jer ovaj broj vakcinisanih to vam dodje haman ko cijela federacija. Znaci da smo se na vrijeme vakcinisali imali bi desetak umrlih od vakcina umjesto par hiljada od korone.
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#84 Re: Vakcine - iskustva

Post by statixx »

In the UK, five cases of CSVT - one of them fatal - were recorded among 11 million people who received the vaccine.

The European Medicines Agency (EMA) received an additional 13 reports of CSVT. It can occur naturally and no link to the vaccine has been established.
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#85 Re: Vakcine - iskustva

Post by statixx »

Digla se hajka zbog par slucajeva, jucer 100 mrtvih i niko ni habera.
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#86 Re: Vakcine - iskustva

Post by MehmedPasaMoric »

TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:50
MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 10:46 Covjek smatra da je nesto ispravno ako FDA odobri :lol: koliko stotina miliona ljudi FDA nosi na dusi to sami Bog zna, a sve da bi farmaceutska mafija ostvarila jos koju milijardu profita... Zamisli koliko lose informisan moras biti da vjerujes agenciji koja ne odobrava prodaju obicnog kravljeg mlijeka a odobrava prodaju mlijecnih proizvoda koji sadrze RBGH, hormon rasta za krave koji je dokazano kancerogen za covjeka :-) zemljo otvori se
e to meni već malo naginje na teroije zavjere :-)
Uci, citaj, nije sramota, nikad nije kasno da se covjek obrazuje... Evo ti lista nekih stotinjak lijekova kojih je vecinu dobrocinitelj FDA odobrila bas kao i taj otrov upakovan u vakcinu, da bi nakon nekog vremena bili povuceni sa trzista zbog nus pojava. I nije teorija zavjere jer za svaki povuceni lijek postoji relevantan izvor

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_withdrawn_drugs

Kae cojk odobrila FDA nemere da nevalja ta ce doktori dedmi :lol:
immuno
Posts: 2027
Joined: 07/04/2010 11:05

#87 Re: Vakcine - iskustva

Post by immuno »

MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 11:02
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:50
MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 10:46 Covjek smatra da je nesto ispravno ako FDA odobri :lol: koliko stotina miliona ljudi FDA nosi na dusi to sami Bog zna, a sve da bi farmaceutska mafija ostvarila jos koju milijardu profita... Zamisli koliko lose informisan moras biti da vjerujes agenciji koja ne odobrava prodaju obicnog kravljeg mlijeka a odobrava prodaju mlijecnih proizvoda koji sadrze RBGH, hormon rasta za krave koji je dokazano kancerogen za covjeka :-) zemljo otvori se
e to meni već malo naginje na teroije zavjere :-)
Uci, citaj, nije sramota, nikad nije kasno da se covjek obrazuje... Evo ti lista nekih stotinjak lijekova kojih je vecinu dobrocinitelj FDA odobrila bas kao i taj otrov upakovan u vakcinu, da bi nakon nekog vremena bili povuceni sa trzista zbog nus pojava. I nije teorija zavjere jer za svaki povuceni lijek postoji relevantan izvor

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_withdrawn_drugs

Kae cojk odobrila FDA nemere da nevalja ta ce doktori dedmi :lol:
E i izvor ti je 👎 mogu I ja napisati da je andol kancerogen🙈
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#88 Re: Vakcine - iskustva

Post by MehmedPasaMoric »

immuno wrote: 31/03/2021 11:06
MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 11:02
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:50

e to meni već malo naginje na teroije zavjere :-)
Uci, citaj, nije sramota, nikad nije kasno da se covjek obrazuje... Evo ti lista nekih stotinjak lijekova kojih je vecinu dobrocinitelj FDA odobrila bas kao i taj otrov upakovan u vakcinu, da bi nakon nekog vremena bili povuceni sa trzista zbog nus pojava. I nije teorija zavjere jer za svaki povuceni lijek postoji relevantan izvor

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_withdrawn_drugs

Kae cojk odobrila FDA nemere da nevalja ta ce doktori dedmi :lol:
E i izvor ti je 👎 mogu I ja napisati da je andol kancerogen🙈
Izvor nije Wikipedija, izvor su relevantne medicinske studije i analize objavljene kako na internetu tako i u zvanicnim statistikama, naucnim radovima itd. Wikipedija je samo sastavila listu. Nisi ti ni otvorio link cini mi se, ignorance is bliss
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#89 Re: Vakcine - iskustva

Post by Tesla Edison »

immuno wrote: 31/03/2021 11:06
MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 11:02
TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 10:50

e to meni već malo naginje na teroije zavjere :-)
Uci, citaj, nije sramota, nikad nije kasno da se covjek obrazuje... Evo ti lista nekih stotinjak lijekova kojih je vecinu dobrocinitelj FDA odobrila bas kao i taj otrov upakovan u vakcinu, da bi nakon nekog vremena bili povuceni sa trzista zbog nus pojava. I nije teorija zavjere jer za svaki povuceni lijek postoji relevantan izvor

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_withdrawn_drugs

Kae cojk odobrila FDA nemere da nevalja ta ce doktori dedmi :lol:
E i izvor ti je 👎 mogu I ja napisati da je andol kancerogen🙈
Kažem ja, teorije zavjere. Youtube, Wikipedia i obavezno video sa naslovom: "Zabranjeni video", Neobjavljeni video", "Uklonjeni video",... sa titlovima ko parmaci i rezolucijom od 144p.
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#90 Re: Vakcine - iskustva

Post by Naslovnica »

TESLA_EDISON wrote: 31/03/2021 11:12
immuno wrote: 31/03/2021 11:06
MehmedPasaMoric wrote: 31/03/2021 11:02

Uci, citaj, nije sramota, nikad nije kasno da se covjek obrazuje... Evo ti lista nekih stotinjak lijekova kojih je vecinu dobrocinitelj FDA odobrila bas kao i taj otrov upakovan u vakcinu, da bi nakon nekog vremena bili povuceni sa trzista zbog nus pojava. I nije teorija zavjere jer za svaki povuceni lijek postoji relevantan izvor

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_withdrawn_drugs

Kae cojk odobrila FDA nemere da nevalja ta ce doktori dedmi :lol:
E i izvor ti je 👎 mogu I ja napisati da je andol kancerogen🙈
Kažem ja, teorije zavjere. Youtube, Wikipedia i obavezno video sa naslovom: "Zabranjeni video", Neobjavljeni video", "Uklonjeni video",... sa titlovima ko parmaci i rezolucijom od 144p.
Drug, evo ti dokumentarac koji ne spada u "zabranjeni, neobjavljeni, uklonjeni...".
Ne smatram se za nekoga ko je u domenu teorija zavjere, ali je dokumentarac zaista zanimljiv, odgledao sam ga bez piš pauze i nisam bio nimalo iznenađen iznesenim tvrdnjama, između ostalog i o FDA.

Cause of Death: Unknown (2017)
1h 25min | Documentary, Thriller | 24 March 2017 (Norway)
https://www.imdb.com/title/tt6151226/


neoxxx
Posts: 86
Joined: 16/02/2008 20:43

#91 Re: Vakcine - iskustva

Post by neoxxx »

sale07 wrote: 31/03/2021 10:18
lajkujMe wrote: 30/03/2021 19:47 Isto da napomenem da pijem 1 tabletu aspirin 100 dnevno zbog tih takozvanih trombova u kobe iskreno nevjerujem.
Jel iko pitao doktore prilikom vakcinace, jel ok uzimati ovaj aspirin nakon vakcinace
I ja kontam kad se vakcinisem da to uzimam za svaki slucaj
Pitala sam ja, rekla mi je dr. da se moze uzimati par dana ukoliko nema problema sa cirevima ili drugih kontraindikacija.

Mislim da bi bilo primjerenije ljudima koji su primili Astrazenecu skrenuti paznju na sta eventualno da obrate paznju u smislu nekih neuobicajenih simptoma, umjesto ovih silnih povrsnih pisanja o tome kako je vakcinacija obustavljena. Kanadski NACI je privremeno obustavio vakcinaciju AZ vakcinom mladjih od 55 godina, iako od 300 000 doza (a aplicirali su i az i covishield) nije prijavljen niti jedan slucaj zgrusavanja. Razumijem ja - odgovorni, ozbiljni, detaljni, ali malo educirati ljude ne bi bilo naodmet. A ne samo - kapak, obustavljamo. Pa se ti kontaj sto si primio bocu u Kanadi ili gdje vec, kakva te sudbina ceka...
laik1981
Posts: 13016
Joined: 05/12/2012 13:04

#92 Re: Vakcine - iskustva

Post by laik1981 »

Meni moj doktor preporucio samo AZ i pfizer. E sad slusati "struku" ili ne? Kako je krenulo uskoro ce najvise dostupnih vakcina biti onih iz Kine. 30k iz Turske i eto novih 50k iz Malezije..
Edvin21
Posts: 115
Joined: 12/06/2019 13:05
Location: https://najboljicitati.com/
Contact:

#93 Re: Vakcine - iskustva

Post by Edvin21 »

Astra Zeneca iz Beograda, dva dana me drmala temperaturom i glavoboljom, ali dobro je sada.
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#94 Re: Vakcine - iskustva

Post by Naslovnica »

Mosa Sputnik V.
:thumbup:
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#95 Re: Vakcine - iskustva

Post by statixx »

S dvije primljene doze moze se u HR na more, sad ce nastati otimacina za vakcine. Ipak Bosnjo voli more vise od teorija zavjere. :D
User avatar
madner
Posts: 56766
Joined: 09/08/2004 16:35

#96 Re: Vakcine - iskustva

Post by madner »

Stvarno je veliko pitanje, da li je bolja vakcina za EU i SAD ili Kineska. :roll:
User avatar
konektovan
Posts: 40664
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#97 Re: Vakcine - iskustva

Post by konektovan »

laik1981 wrote: 31/03/2021 12:17 Meni moj doktor preporucio samo AZ i pfizer. E sad slusati "struku" ili ne? Kako je krenulo uskoro ce najvise dostupnih vakcina biti onih iz Kine. 30k iz Turske i eto novih 50k iz Malezije..
Mogle bi one biti donirana, tj. proslijedjene, obzirom da raja i nema generalno povjerenja u Kinesku tehnologiju... :mrgreen: izuzev Huawei i xiaomi mobitela.. :mrgreen:
laik1981
Posts: 13016
Joined: 05/12/2012 13:04

#98 Re: Vakcine - iskustva

Post by laik1981 »

konektovan wrote: 31/03/2021 12:28
laik1981 wrote: 31/03/2021 12:17 Meni moj doktor preporucio samo AZ i pfizer. E sad slusati "struku" ili ne? Kako je krenulo uskoro ce najvise dostupnih vakcina biti onih iz Kine. 30k iz Turske i eto novih 50k iz Malezije..
Mogle bi one biti donirana, tj. proslijedjene, obzirom da raja i nema generalno povjerenja u Kinesku tehnologiju... :mrgreen: izuzev Huawei i xiaomi mobitela.. :mrgreen:
Turci samo kineskim i vakcinisu. Po njihovim podacima vakcina je izuzetno efikasna. Po onom sto su objavili niko od vakcinisanih nije umro, a i hospitalizacije se mjere u par promila..

Svi vidimo politicke igrice u vezi sa vakcinama. Sputnik ce najvjerovatnije ubrzo odobriti u Evropi, ali kineske su bas na dugom stapu. Vjerovatno se zbog toga i izbjegavaju. Ako ti nece biti dozvoljeno putovanje sa tom vakcinom onda ne vidim potrebu da se vakcnisemo tom vakcinom u slucaju kada postoji bilo kakav drugi izbor.. A mozda je kineska najbolja od svih..
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#99 Re: Vakcine - iskustva

Post by Naslovnica »

denole wrote: 31/03/2021 13:03 Hrvatska objavila koje će vakcine biti priznate za prelazak granice

https://klix.ba/nova-pravila-hrvatska ... k-granice/
A mene interesuje kako će se regulisati prelazak starijih maloljetnika?
Bubam, supruga i ja vakcinisani, djeca, normalno, nisu.
:-)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#100 Re: Vakcine - iskustva

Post by Tesla Edison »

denole wrote: 31/03/2021 13:03 Hrvatska objavila koje će vakcine biti priznate za prelazak granice

https://klix.ba/nova-pravila-hrvatska ... k-granice/
Zagrebe, dolazim :D
Locked