Opet napad na Bosnjake...
Narod i Pravda (Konakovic)
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
#12201 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
"Kako da ljekari uspostave normalan model liječenja ljudi i mi šutimo, ali više ne možemo. Sutra ću podnijeti krivičnu prijavu Tužilaštvu da uđe i da vidi šta se dešava na KCUS-u i da vidim smiju li odbiti", poručio je Konaković.
Opet napad na Bosnjake...
Opet napad na Bosnjake...
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12202 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#12203 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jedini koji ima muda da ukaze na tiraniju Ma'nite Sebije. Ako ona i njen suprug umru na slobodi, znaci da smo ga svi ispusili. Da su neka druga vremena, Luda bi omastila konop.
- Billy The Pljuc
- Posts: 4050
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#12204 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Malo je reći da je okasnio sa ovim, trebali su iskoristiti davno sve zakonske opcije da je spriječe i onemoguće da opet bude imenovana, ne upali kao što vjerovatno i ne bi onda samo jedno, narod na ulice i fizičko svrgavanje.
Neću sebi dozvoliti da me emocije ponesu inače bih svašta napisao, dovoljno je reći da sam razočaran.
Neću sebi dozvoliti da me emocije ponesu inače bih svašta napisao, dovoljno je reći da sam razočaran.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#12205 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Lahko je Hrvatima tako pisati. Irma ili bilo ko drugi iz Njihove Stranke neće nikada ovako trčati sa SDAovcimaBlack swan wrote: ↑22/03/2021 21:33 Musliman da glasuje za NS pored NiP???
Mislim da to nije normalno
Ns je sukus onoga kakav musliman ne bi trebao biti

Boška ili bilo ko drugi iz Njihove Stranke neće napadati hrvatske vojnike (koji nisu ratni zločinci) kao što je Irma Lovca.
Njihova Stranka neće nikada predložiti kandidata za dogradonačelnika u većinski hrvatskom gradu što priča o hrvatskom narodu ono šta je pričala Ivana Mariić o Bošnjacima.
Tako da Hrvati mogu smatrati stranke poput Njihove Stranke normalnom i opcijom za građansko orijentisane ili alternativu kada ne žele glasati za HDZ jer Hrvati nisu nikada bili ovako poniženi od te stranke kao Bošnjaci.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12206 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Imal to neki Pravilnik kakav bi musliman trebao biti?Black swan wrote: ↑22/03/2021 21:33 Musliman da glasuje za NS pored NiP???
Mislim da to nije normalno
Ns je sukus onoga kakav musliman ne bi trebao biti
Poslusan, makar pri tome bio i glup, beskicmen, zao, lopov?
Pa to SDA pokusava vec 30 godina legalizirati kao jedino moguce, s njihovim fermanom, jer oni znaju kakav bi musliman trebao biti... Ako bi u svakoj svetoj knjizi citali sta pise sa razumijevanjem, vjerovatnije bi procitali “misli svojom glavom, ne sluzi ti samo za nosanje kape”... A ne, slusaj sta ti Bake kaze, sta mu je Seka rekla...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12207 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zbunio se, sta ces, nema politickog plurazlizma u bh Hrvata, zna se... 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#12208 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dobar musliman ne govori drugome za koga treba glasati osim ako ne kaze da treba glasati protiv SDA 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12209 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Inace je kovanica FGR toliko profanisana i prostituisana, skoro kao “sarajlijice”, da vise govori o kiselini onih koji ih koriste, nego o ovima kojima su htjeli “suknuti”....
Ali neki to bas ne mogu shvatiti iz daljine Gelsenkirchena, gdje zamotani u zastavu s ljiljanima hodaju pijani po koncertu Dine Merlina i valjaju se po povracotini...
Ali neki to bas ne mogu shvatiti iz daljine Gelsenkirchena, gdje zamotani u zastavu s ljiljanima hodaju pijani po koncertu Dine Merlina i valjaju se po povracotini...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12210 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kad vidim da neko koristi taj akronim, tacno znam da je parmak u pitanju 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#12212 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne treba jesti svinjetinu al moze se cugat za treci dan Bajrama
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12213 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jasta, kurvanje more, rakija/piva/vino/viski/konjak more, bijelo smrknut more i to, ukrast penzioneru more, zjbt poslovnog partnera pozeljno, slagat brata/mater/oca more normalno, ubit pjesaka autom more ako nije ”nas” i/ili ako si istaknuti clan stranke iz dobre familije more i to desi se, ali za chafire glasat i krmetinu jesti, pu, pu, pu!
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#12214 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sve znas. Znam ja nas yebo ti nasdrndalo wrote: ↑23/03/2021 00:28Jasta, kurvanje more, rakija/piva/vino/viski/konjak more, bijelo smrknut more i to, ukrast penzioneru more, zjbt poslovnog partnera pozeljno, slagat brata/mater/oca more normalno, ubit pjesaka autom more ako nije ”nas” i/ili ako si istaknuti clan stranke iz dobre familije more i to desi se, ali za chafire glasat i krmetinu jesti, pu, pu, pu!
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#12215 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ode i ministar pa pa.


-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#12217 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino, drzi se ti Sarajeva i svojih SDA ahbaba. Kod nas u USK nemas sta traziti
Ode i Općinsko povjereništvo Bos. Petrovac .

Ode i Općinsko povjereništvo Bos. Petrovac .

- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#12218 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vjernik da bude za one stvari za koje se zalaze NS???
Ma dajte molim vas
Ne mozete glasati za one stranke koje bi donosile zakone kontra vjere
Heloo???
Ma dajte molim vas
Ne mozete glasati za one stranke koje bi donosile zakone kontra vjere
Heloo???
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12220 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12221 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Koje stvari? NE UKRADI? NE UBIJ? NE LAZI? Stvarno, koji vjernik bi se mogao zalagati za takve stvari, koje pisu u svim (pa i njegovim) svetim knjigama...?Black swan wrote: ↑23/03/2021 19:14 Vjernik da bude za one stvari za koje se zalaze NS???
Ma dajte molim vas
Ne mozete glasati za one stranke koje bi donosile zakone kontra vjere
Heloo???
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#12222 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma jok bolan
Ima tu jos stosta
Ali cim ja tebi moram to objasnjavati
Nije to to
Ne vredi gubit vrijeme
Ima tu jos stosta
Ali cim ja tebi moram to objasnjavati
Nije to to
Ne vredi gubit vrijeme
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
#12223 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sto je ovo hadzi Dino dozvolio???? Stvarno sramota!
Kako nakon ovoga uopste moze pricati o patriotizmu???
P.s. nije da branim BH Telekom, uhljebi k'o uhljebi...
Kako nakon ovoga uopste moze pricati o patriotizmu???
P.s. nije da branim BH Telekom, uhljebi k'o uhljebi...
Razdvojili tendere za mobilnu i fiksnu telefoniju da bi izbacili BH Telecom: Vlada Kantona Sarajevo prelazi na Mtel!
Razdvajanjem fiksne i mobilne telefonije Vlada KS je, u suštini, pogodovala banjalučkom Mtelu koji u Sarajevu nema razvijenu mrežu fiksne telefonije i ne bi bio konkurentan. Većinski vlasnik Mtela je Telekom Srbije koji je u vlasništvu - Vlade Srbije.
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija.
“Prihvata se Preporuka Komisije za ustupanje usluga u postupku javne nabavke usluga mobilne telefonije za potrebe Kantona Sarajevo u 2021. godini i ugovor za predmetnu nabavku dodjeljuje se najpovoljnijem ponuđaču “Mtel” a.d.”, piše u Odluci o izboru najpovoljnijeg ponuđača za usluge mobilne telefonije koja je donesena 11. marta ove godine.
Pogleda li se ovaj postupak javne nabavke izolovano i izvan političkog konteksta, Mtel je, uslovno rečeno, dao najpovoljniju ponudu. Njihova je ponuda bila 51.817 KM, dok je ponuda BH Telecoma iznosila 76.654 marke, s tim što je BH Telecom ponudio 1,8 miliona minuta, a Mtel 284 hiljade. Ali te činjenice nisu presudne za ovu priču.
Godinama je Vlada Kantona Sarajevo telekomonukacijske usluge nabavljala od BH Telecoma, preduzeća čiji je većinski vlasnik Federacija BiH. Ugovori su, uglavnom, dodjeljivani na osnovu “pregovaračkog postupka bez objave obavještenja”. U većini slučajeva fiksna i mobilna telefonija ugovorana je u okviru iste nabavke. No, u februaru ove godine Vlada Edina Forte odlučila se za drugačiji pristup. Opredjeljuju se za otvoreni postupak i razdvajaju tendere za fiksnu i mobilnu telefoniiju.
“Ugovorni organ može zaključiti Ugovor za predmetnu nabavku usluga mobilne telefonije za potrebe organa Kantona Sarajevo, a u okviru raspoloživih sredstava odobrenog budžeta, procijenjene vrijednosti 110.000,00 KM bez PDV-a”, navedeno je u tenderskoj dokumentaciji.
Razdvajanjem fiksne i mobilne telefonije Vlada KS je, u suštini, pogodovala banjalučkom Mtelu koji u Sarajevu nema razvijenu mrežu fiksne telefonije i ne bi bio konkurentan. Nakon što je to urađeno, Mtel je poslao svoju ponudu i izabran kao najpovoljniji ponuđač. Tako će ubuduće budžetski novac Kantona Sarajevo biti davan fimi čiji je vlasnik – susjedna Srbija.
Izvor: https://www.istraga.ba/razdvojili-tende ... i-na-mtel/
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12224 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ne glasam za SDA, ali...Bosanac sa dna kace wrote: ↑24/03/2021 15:13 Sto je ovo hadzi Dino dozvolio???? Stvarno sramota!
Kako nakon ovoga uopste moze pricati o patriotizmu???
P.s. nije da branim BH Telekom, uhljebi k'o uhljebi...
Sta fali? Sto ce se manje para potrositi? Sto ce SDA amidzici primati manje para u BH Telecom ?
Last edited by drndalo on 24/03/2021 15:16, edited 1 time in total.
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#12225 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Osvaja Vucic lagano i nase trziste.Bosanac sa dna kace wrote: ↑24/03/2021 15:13 Sto je ovo hadzi Dino dozvolio???? Stvarno sramota!
Kako nakon ovoga uopste moze pricati o patriotizmu???
P.s. nije da branim BH Telekom, uhljebi k'o uhljebi...
Razdvojili tendere za mobilnu i fiksnu telefoniju da bi izbacili BH Telecom: Vlada Kantona Sarajevo prelazi na Mtel!
Razdvajanjem fiksne i mobilne telefonije Vlada KS je, u suštini, pogodovala banjalučkom Mtelu koji u Sarajevu nema razvijenu mrežu fiksne telefonije i ne bi bio konkurentan. Većinski vlasnik Mtela je Telekom Srbije koji je u vlasništvu - Vlade Srbije.
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija.
“Prihvata se Preporuka Komisije za ustupanje usluga u postupku javne nabavke usluga mobilne telefonije za potrebe Kantona Sarajevo u 2021. godini i ugovor za predmetnu nabavku dodjeljuje se najpovoljnijem ponuđaču “Mtel” a.d.”, piše u Odluci o izboru najpovoljnijeg ponuđača za usluge mobilne telefonije koja je donesena 11. marta ove godine.
Pogleda li se ovaj postupak javne nabavke izolovano i izvan političkog konteksta, Mtel je, uslovno rečeno, dao najpovoljniju ponudu. Njihova je ponuda bila 51.817 KM, dok je ponuda BH Telecoma iznosila 76.654 marke, s tim što je BH Telecom ponudio 1,8 miliona minuta, a Mtel 284 hiljade. Ali te činjenice nisu presudne za ovu priču.
Godinama je Vlada Kantona Sarajevo telekomonukacijske usluge nabavljala od BH Telecoma, preduzeća čiji je većinski vlasnik Federacija BiH. Ugovori su, uglavnom, dodjeljivani na osnovu “pregovaračkog postupka bez objave obavještenja”. U većini slučajeva fiksna i mobilna telefonija ugovorana je u okviru iste nabavke. No, u februaru ove godine Vlada Edina Forte odlučila se za drugačiji pristup. Opredjeljuju se za otvoreni postupak i razdvajaju tendere za fiksnu i mobilnu telefoniiju.
“Ugovorni organ može zaključiti Ugovor za predmetnu nabavku usluga mobilne telefonije za potrebe organa Kantona Sarajevo, a u okviru raspoloživih sredstava odobrenog budžeta, procijenjene vrijednosti 110.000,00 KM bez PDV-a”, navedeno je u tenderskoj dokumentaciji.
Razdvajanjem fiksne i mobilne telefonije Vlada KS je, u suštini, pogodovala banjalučkom Mtelu koji u Sarajevu nema razvijenu mrežu fiksne telefonije i ne bi bio konkurentan. Nakon što je to urađeno, Mtel je poslao svoju ponudu i izabran kao najpovoljniji ponuđač. Tako će ubuduće budžetski novac Kantona Sarajevo biti davan fimi čiji je vlasnik – susjedna Srbija.
Izvor: https://www.istraga.ba/razdvojili-tende ... i-na-mtel/
