Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#49676 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandzokan »

Mislim da bi bilo pošteno i pametno da se simpatizeri NS na ovome forumu slože da je Marićka nedostojna vršenja funkcije dogradonačelnice. Izjave koje je ta gospođa davala bi trebale da je automatski diskvalificiraju iz procesa imenovanja.

Upiranje prstom u druge je ispod nivoa i milion puta viđeno na našoj pol. sceni.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17513
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#49677 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Ja se slažem. NS treba imati kudikamo više kriterije od SDAovih nabiguzica iz DFa
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#49678 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hemel »

Sace Pedja, kaze da ga traze na forumu.
Voljan je da obrazlozi Mostar, Srebrenicu i Ivanu da ne ostane krivo shvacen.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#49679 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

ultima_palabra wrote: 09/03/2021 15:41 Pa osim Martine, DF je imao i onog pivnicara iz BL sto se nije htio izjasniti o genocidu. Zlobnici bi mogli reci da tu postoji neki uzorak i namjera. Ali DF ima certifikat patriotizma izdan u Mehmeda Spahe 14, pa se oni ne dovode u pitanje.
Pa možda bi i mogla držati vodu, da im predsjednik nije veteran naše Armije i Zlatni Ljiljan, izađi na ulicu među narod pa pitaj šta misle. Bakiru/Nerminu/Elmedinu/Kuki/Fahrudinu će narod i opsovat mater izdajničku/lopovsku/stavec, a Željku neće. Kad je bila ona anketa za najomiljenijeg političara Željko imo 6%, Dodik 4%, a Bakir 2-3%.

A na snimatelja iz Heliodroma ne bih trošio riječi
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#49680 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kamberovica polje »

JohnnyS wrote: 09/03/2021 21:30 Ja se slažem. NS treba imati kudikamo više kriterije od SDAovih nabiguzica iz DFa
Na kriterije se sralo i pišalo 25 godina.
Protiv su kriminalne organizacije i to je za sad dovoljno. Kasnije će bit vremena za kriterije.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#49681 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Istinu govorim wrote: 09/03/2021 21:41
ultima_palabra wrote: 09/03/2021 15:41 Pa osim Martine, DF je imao i onog pivnicara iz BL sto se nije htio izjasniti o genocidu. Zlobnici bi mogli reci da tu postoji neki uzorak i namjera. Ali DF ima certifikat patriotizma izdan u Mehmeda Spahe 14, pa se oni ne dovode u pitanje.
Pa možda bi i mogla držati vodu, da im predsjednik nije veteran naše Armije i Zlatni Ljiljan, izađi na ulicu među narod pa pitaj šta misle. Bakiru/Nerminu/Elmedinu/Kuki/Fahrudinu će narod i opsovat mater izdajničku/lopovsku/stavec, a Željku neće. Kad je bila ona anketa za najomiljenijeg političara Željko imo 6%, Dodik 4%, a Bakir 2-3%.

A na snimatelja iz Heliodroma ne bih trošio riječi
Dje ti zivis, jbt :lol: Tom klocu ce opsovat mater kroz mater i jos ce sebi jebat mater sto su ga nekad davno zaokruzili.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#49682 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

kamberovica polje wrote: 09/03/2021 21:42
JohnnyS wrote: 09/03/2021 21:30 Ja se slažem. NS treba imati kudikamo više kriterije od SDAovih nabiguzica iz DFa
Na kriterije se sralo i pišalo 25 godina.
Protiv su kriminalne organizacije i to je za sad dovoljno. Kasnije će bit vremena za kriterije.
Ovo je ugasena stranka, nema kasnije.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#49683 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Istinu govorim »

ultima_palabra wrote: 09/03/2021 21:49
Istinu govorim wrote: 09/03/2021 21:41
ultima_palabra wrote: 09/03/2021 15:41 Pa osim Martine, DF je imao i onog pivnicara iz BL sto se nije htio izjasniti o genocidu. Zlobnici bi mogli reci da tu postoji neki uzorak i namjera. Ali DF ima certifikat patriotizma izdan u Mehmeda Spahe 14, pa se oni ne dovode u pitanje.
Pa možda bi i mogla držati vodu, da im predsjednik nije veteran naše Armije i Zlatni Ljiljan, izađi na ulicu među narod pa pitaj šta misle. Bakiru/Nerminu/Elmedinu/Kuki/Fahrudinu će narod i opsovat mater izdajničku/lopovsku/stavec, a Željku neće. Kad je bila ona anketa za najomiljenijeg političara Željko imo 6%, Dodik 4%, a Bakir 2-3%.

A na snimatelja iz Heliodroma ne bih trošio riječi
Dje ti zivis, jbt :lol: Tom klocu ce opsovat mater kroz mater i jos ce sebi jebat mater sto su ga nekad davno zaokruzili.
Bolje pitanje je gdje ti živiš. Potez Baščaršija-Otoka iako lijep nije reprezent Bosne i Hercegovine.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#49684 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Zasto bi neko Bakiru psovao, a njegovu pudlicu postedio? Jedino objasnjenje je da je glup ili neinformisan.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49685 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

joint union wrote: 09/03/2021 18:48
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 18:06
joint union wrote: 09/03/2021 15:25

Svaka cast, ali zar od Bosne ima boljeg mjesta za Bosnjaka? Zanimljivo, branis one zbog kojih si otisao, jer da su bili posteni i radili svoj posao, a ne krali gdje god su stigli, imao bi tu platu i ovdje, ne bi morao ici. Tako da, direktno, radis na tome da se nikad ne vratis. Sada se samo postavlja pitanje, koji onda klinac uopste pises na ovom forumu? Ne vraca ti se?
Ti ako misliš da bi BiH da su svi pošteni bili danas imala platu u rangu Njemačke onda nije ni čudo što imaš povjerenja u tu ublehašku stranku.
Amerika puna Jevreja koji podržavaju Izrael, tako i Turci u Njemačkoj i niko tu ne vidi ništa sporno, samo u BiH grupica FGRovaca vidi tu problem.

Sad mi se ne vraća, možda se sutra vratim, možda nikada, možda za 20 godina. Na ovom forumu sam jer sam Bosanac kao i ti i što znam bosanski kao što sam registrovan na njemačkom forumu jer živim tu i znam njemački.
Da sutra naučim grčki bio bih možda i na grčkom kao što bih mogao se sad regostrovati na srbijanskom forumu.
Moje pravo da glasam za onakvu BiH kakvu ja želim pa makar došao samo 3 dana u godini kao što je i tvoje pravo da glasaš za koga ti želiš. Nije moja krivica što nema dovoljno glasova da nadglasa moj izbor. Ako ti se ne sviđa takva situacija radi na tome da ne bude više tako.
Naravno da bi imali, kolicina novca koja se poslije rata slila u BIH bila je dovoljna za postizanje, ako ne njemačkog, onda slovenačkog standarda itekako. No onda ne bi imali političare iz lopovske stranke koju podržavaš a koji su svi redom bogatiji od Merkelove.
Ti jevreji nisu došli iz Izraela u SAD, a te Turke je iz Turske otjeralo isto ono što je tebe iz BiH, glad i neimaština. Za razliku od tebe oni svoju zemlju podrzavaju, dok ti podržavaš stranku koja je vlastitoj zemlji i narodu uradila ono što možeš pročitati na početku ovog posta. Kažeš glasaš za zamlju kakvu želiš, tj faktički za status quo, a upravo te takva zemlja i vlast otjerala u bijeli svijet. Kontam zašto nećeš da se vratiš, ali ne kontam sto imaš potrebu da handris nas koji nećemo da idemo? Nemoj zahateriti, ali ta tvoja današnja borba za bolju BiH iz Berlina identična je borbi protiv četnika 92-95 iz Malmea.
92-95 smo svi znali protiv koga idemoi ko je trebao ostati da brani a ne pobjeći u Malmo.
Međutim danas samo određena grupa ljudi smatra SDA ultuimativnim zlom koji je "nastavio tamo gdje su četnici stali" a mnogi ne.
Tako da ostati u BiH da se brani država od najvećeg poslijeratnog zla to znači samo tako za određene ljude koji tako vide i ništa više.
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#49686 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by desni »

Idemo dalje, premijer Sarajevskog kantona imenovan ispred Naše stranke je podržao Ivanu Marić izjavivši da je njemu Ivana super :smeker:

Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#49687 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Niko iz 4ke da se javi i kaže da ponižavanje Bošnjaka nije ok, naprotiv jave se da je Ivana super.
Eh pa super :thumbup:
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#49688 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by carobnjak_N »

Raja se je naložila na stari snimak koji je pronašla sda škola, baš iz tog razloga loženja raje .
Nije Marićka cvećka i izjava bi možda mogla i proći da se sad nije vadila na "loš prijevod" , nego da je rekla nešto tipa
eto, brzopleto sam to izvalila, nisam tako mislila, izvinjavam se....prošlo bi sve sa manje bure .
Škobo Habu
Posts: 9793
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49689 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

sandzokan wrote: 09/03/2021 21:25 Mislim da bi bilo pošteno i pametno da se simpatizeri NS na ovome forumu slože da je Marićka nedostojna vršenja funkcije dogradonačelnice. Izjave koje je ta gospođa davala bi trebale da je automatski diskvalificiraju iz procesa imenovanja.

Upiranje prstom u druge je ispod nivoa i milion puta viđeno na našoj pol. sceni.
NS me je totalno razočarala kao glasača.

Politika diskontinuiteta od Mostara preko Sarajeva do Tuzle. U Mostaru ne želiš izdati birače, što i razumijem, dok u Tuzli ulaziš u vlast sa "naboljim gradonačelikom u BiH" za kojeg je Zenica, infrastrukturno, Bern, i klasičnim hapcem koji je diplomirao na prestižnoj SDA akademiji za prodaju magle, ne vodeći se interesima vlastitih birača.

Sve u svemu - totalno mršavo.

I da, Peđa se neće vraćati na ovaj forum. One je ovakve "dječije bolesti" već odavno prevazišao. Agitiranje po forumima je stvar prošlosti. Sad je veći level. Televizijski intervjui i štura copy/paste saopštenja po FB-u.
Škobo Habu
Posts: 9793
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49690 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 18:10
Tvoje pravo da ti se jebe za čim želiš ali svijet ne funkcioniše tako da npr. nekome govoriš da ne treba glasati jer ti to ne voliš nego funkcioniše tako da se uspostave zakoni da se nekome zabrani da glasa.
Gdje sam ja napisao da ti ne trebaš glasati?

Ja samo tvrdim da se prvo moraš adaptirati tamo gdje se ostvaruješ kao ličnost i plaćaš porez, pa tek onda patriotski patronizirati nama koji se ostvarujemo i plaćamo porez državi u kojoj živimo. Kad kažem adaptirati - mislim na zajednicu u kojoj egzistiraš, na njeno uređenje i zakone.

Biti fizički u Njemačkoj, a glavom u BiH je pozicija koja ti ne daje ispravan uvid u stanje stvari ovdje.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#49691 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hank Paldum »

JohnnyS wrote: 09/03/2021 18:52
Vsvp wrote: 09/03/2021 17:50 Izborio se za eksistenciju i reagovao na nepravdu odlaskom u Njemačku :D
I onda iz Njemačke glasa i brani one koji su za njegov odlazak najzaslužniji :D
A kad su u Njemačkoj izbori moli boga da nacionalisti ne dođu na vlast :D
Zanimljivo kako takvi u Njemačkoj, Danskoj, Švedskoj najčešće glasaju za lokalne Naše stranke, a groze se njihovih hadezeova i ezdeaova
Ovo je možda jedan od najurnebesnijih komentara koji FGRovci postavljaju :mrgreen: a vidio sam takvih na desetine.
Kaže "Kada ste u dijaspori zgražavate se njihovih SDAovaca i HDZovaca i glasate za lokalne Naše Stranke a u BiH nastavljate glasati za SDA i HDZ".
Pa jeste li vi ozbiljni :lol: pa SDA privlači veliki broj glasača koji su muslimani dok sa druge strane "njihovi SDAovci i HDZovci" to jeste desničarske stranke u evropi su islamofobočni i žele protjerati sve muslimane pa po čemu je to onda jadan ne bio zanimljivo? :lol:

Stvarno se ovdje želi neko uvjeriti da bi SDA po svojoj definiciji mogla biti dio familije evropskih desničarskih stranaka sa Le Pen, AfD i ostalim. Pa prije bi desničarske stranke prihvatile Damira Nikšića nego Harisa Zahiragića a da ne govoriomo o Ivani Marić.

I otkud sad HDZ u priči? Ono kada se previše trudiš da ne ispadne ofirno pa ispada preofirno :lol: .
Kao prvo što bi jednom glasaču HDZa u dijaspori smetala dominacija "njihovih HDZovaca" kada su evropske desničarske stranke protiv muslimana, osoba sa drugih kontinenata ili u najgorem slučaju Evropljana iz južnijih krajeva, znači Hrvati uopšte ne spadaju u tu kategoriju?
A drugo, gdje je to (osim u Mostaru koji je tema za sebe) u gradovima sa hrvatskom većinom bila Njihova Stranka aktivna?
To Čika Pedja išao po Čapljini i Širokom i pitao "Zašto u Njemačkoj glasate glasate za njihov NS a ovdje ne želite glasati za nas?" :lol:
Jah, ukažu se u tim krajevima kao gospa.
Škobo Habu
Posts: 9793
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49692 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 10/03/2021 08:27

Stvarno se ovdje želi neko uvjeriti da bi SDA po svojoj definiciji mogla biti dio familije evropskih desničarskih stranaka sa Le Pen, AfD i ostalim. Pa prije bi desničarske stranke prihvatile Damira Nikšića nego Harisa Zahiragića a da ne govoriomo o Ivani Marić.

Sa ideolozima tipa braće Latić, još iz vremena vladavine bega Izetbegovića seniora, sigurno su mogli među radikalnu desnicu političkog islama.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#49693 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 09/03/2021 22:56
joint union wrote: 09/03/2021 18:48
Hank Paldum wrote: 09/03/2021 18:06
Ti ako misliš da bi BiH da su svi pošteni bili danas imala platu u rangu Njemačke onda nije ni čudo što imaš povjerenja u tu ublehašku stranku.
Amerika puna Jevreja koji podržavaju Izrael, tako i Turci u Njemačkoj i niko tu ne vidi ništa sporno, samo u BiH grupica FGRovaca vidi tu problem.

Sad mi se ne vraća, možda se sutra vratim, možda nikada, možda za 20 godina. Na ovom forumu sam jer sam Bosanac kao i ti i što znam bosanski kao što sam registrovan na njemačkom forumu jer živim tu i znam njemački.
Da sutra naučim grčki bio bih možda i na grčkom kao što bih mogao se sad regostrovati na srbijanskom forumu.
Moje pravo da glasam za onakvu BiH kakvu ja želim pa makar došao samo 3 dana u godini kao što je i tvoje pravo da glasaš za koga ti želiš. Nije moja krivica što nema dovoljno glasova da nadglasa moj izbor. Ako ti se ne sviđa takva situacija radi na tome da ne bude više tako.
Naravno da bi imali, kolicina novca koja se poslije rata slila u BIH bila je dovoljna za postizanje, ako ne njemačkog, onda slovenačkog standarda itekako. No onda ne bi imali političare iz lopovske stranke koju podržavaš a koji su svi redom bogatiji od Merkelove.
Ti jevreji nisu došli iz Izraela u SAD, a te Turke je iz Turske otjeralo isto ono što je tebe iz BiH, glad i neimaština. Za razliku od tebe oni svoju zemlju podrzavaju, dok ti podržavaš stranku koja je vlastitoj zemlji i narodu uradila ono što možeš pročitati na početku ovog posta. Kažeš glasaš za zamlju kakvu želiš, tj faktički za status quo, a upravo te takva zemlja i vlast otjerala u bijeli svijet. Kontam zašto nećeš da se vratiš, ali ne kontam sto imaš potrebu da handris nas koji nećemo da idemo? Nemoj zahateriti, ali ta tvoja današnja borba za bolju BiH iz Berlina identična je borbi protiv četnika 92-95 iz Malmea.
92-95 smo svi znali protiv koga idemoi ko je trebao ostati da brani a ne pobjeći u Malmo.
Međutim danas samo određena grupa ljudi smatra SDA ultuimativnim zlom koji je "nastavio tamo gdje su četnici stali" a mnogi ne.
Tako da ostati u BiH da se brani država od najvećeg poslijeratnog zla to znači samo tako za određene ljude koji tako vide i ništa više.
I danas se zna, i to bas kao sto si rekao u drugom pasusu. Samo sto nije odredjena grupa, vec jako puno ljudi. Na braniku sda su ostali samo uhljebi, placenici i nepoznavaoci prilika sa trenutnim boravkom u inostranstvu.
Ovo boldano je bilo i 92, isto. I tada si imao ovih koji su govorili da to nije njihov rat, pa se hvatali noge. I ne, to nije bila samo neka famozna fgr, mnogi od tih "patriota" su i prije i poslije rata nosali clanske sda.
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#49694 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by saale »

Lpliko naša stranka ima ukupno glasova na prošlim lokalnim izborima??????????

Ima li neko INFO?
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#49695 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

saale wrote: 10/03/2021 08:46 Lpliko naša stranka ima ukupno glasova na prošlim lokalnim izborima??????????

Ima li neko INFO?
Malo, manje od SBB, ASDA, SBiH. Prema izbornom rezultatu igraju vecu ulogu nego sto im pripada al takav im grah pao. I tako do sljedecih izbora. Meni je od njihovih kadrova najgora Lejla Brcic, zena ima najvecu ulogu u prelagnju zakona, pravila, propisa i donosi kardinalne greske. Evo imamo zakon o borbi protiv korupcije skoro dvije godine. Da li je iko optuzen za korupciju ili daj Boze presudjen. Al eto proci ce jos 2 godine mozda pa ce neko u javnosti reci da je zakon los, mozda je zelja bila dobra ali je on na kraju jako los ispao. Sa ovom presudom ustavnog suda postaje u potpunosti sporno njeno znanje i sposobnost da bude ministrica pravde.
Škobo Habu
Posts: 9793
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49696 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

addem wrote: 10/03/2021 09:08

Malo, manje od SBB, ASDA, SBiH. Prema izbornom rezultatu igraju vecu ulogu nego sto im pripada al takav im grah pao. I tako do sljedecih izbora. Meni je od njihovih kadrova najgora Lejla Brcic, zena ima najvecu ulogu u prelagnju zakona, pravila, propisa i donosi kardinalne greske. Evo imamo zakon o borbi protiv korupcije skoro dvije godine. Da li je iko optuzen za korupciju ili daj Boze presudjen. Al eto proci ce jos 2 godine mozda pa ce neko u javnosti reci da je zakon los, mozda je zelja bila dobra ali je on na kraju jako los ispao. Sa ovom presudom ustavnog suda postaje u potpunosti sporno njeno znanje i sposobnost da bude ministrica pravde.
Biće zanimljivo čuti njeno obrazloženje obaranja odluke od strane Ustavnog suda o razdvajanjima ministarstava. :roll:
george_constanza
Posts: 10
Joined: 09/03/2021 17:24

#49697 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by george_constanza »

Najjači su ovi što su odlepršali u uredjene zemlje pa pametuju ovde i zaokruže SDA. Sve velike patriote, pa zašto niste išli u Tursku ili Katar, te zemlje su bliže SDA svjetonazorima koje ovde toliko zastupate, vrh licemjerstva rekao bih
saale
Posts: 1440
Joined: 08/07/2008 13:39

#49698 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by saale »

addem wrote: 10/03/2021 09:08
saale wrote: 10/03/2021 08:46 Lpliko naša stranka ima ukupno glasova na prošlim lokalnim izborima??????????

Ima li neko INFO?
Malo, manje od SBB, ASDA, SBiH. Prema izbornom rezultatu igraju vecu ulogu nego sto im pripada al takav im grah pao. I tako do sljedecih izbora. Meni je od njihovih kadrova najgora Lejla Brcic, zena ima najvecu ulogu u prelagnju zakona, pravila, propisa i donosi kardinalne greske. Evo imamo zakon o borbi protiv korupcije skoro dvije godine. Da li je iko optuzen za korupciju ili daj Boze presudjen. Al eto proci ce jos 2 godine mozda pa ce neko u javnosti reci da je zakon los, mozda je zelja bila dobra ali je on na kraju jako los ispao. Sa ovom presudom ustavnog suda postaje u potpunosti sporno njeno znanje i sposobnost da bude ministrica pravde.
Ako je ovo istina :lol: :lol: :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49699 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Škobo Habu wrote: 10/03/2021 08:41
Hank Paldum wrote: 10/03/2021 08:27

Stvarno se ovdje želi neko uvjeriti da bi SDA po svojoj definiciji mogla biti dio familije evropskih desničarskih stranaka sa Le Pen, AfD i ostalim. Pa prije bi desničarske stranke prihvatile Damira Nikšića nego Harisa Zahiragića a da ne govoriomo o Ivani Marić.

Sa ideolozima tipa braće Latić, još iz vremena vladavine bega Izetbegovića seniora, sigurno su mogli među radikalnu desnicu političkog islama.
Ovo samo moze izjaviti neko ko zna vrlo malo o politickom Islamu, ili neko kome je zelja da manipulise.
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#49700 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bancho »

Selam alejk botovi. Može li se? :izet:
Locked