Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post Reply
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#1476 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:09
Gerro wrote: 08/03/2021 20:51 Vec sad za ovo malo mandata je medju 3 najgora predsjednika u historiji SAD-A
Star, puppet, nebitan. Ali može biti od velike koristi za građane USA. Kako? Tako što USA gura u konfrontaciju sa Rusijom, Rusija će im dati po pi*ki i onda će šuteća američka većina izvesti novu revoluciju i, od oligarhije i cionističkih jastrebova otetu državu, ponovo je vratiti sebi i svijetu.

Idioti kao katalizator, živjeli idioti!
Ko o cemu, Chelli o jakim Rusima. :lol:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1477 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

Unutar BiH, jedan Denis Zvizdić, nije samo jaka SDA figura, već jak bošnjački i bosnasko-hercegovački igrač. To je značenje pojma "jak" i jaka figura. Ali, maliciozan voli da izvrče.

Nebitno.

Živjeli idioti, katalizator-idioti.
Last edited by Challenger_ on 08/03/2021 21:15, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1478 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by dale cooper »

Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:09
Gerro wrote: 08/03/2021 20:51 Vec sad za ovo malo mandata je medju 3 najgora predsjednika u historiji SAD-A
Star, puppet, nebitan. Ali može biti od velike koristi za građane USA. Kako? Tako što USA gura u konfrontaciju sa Rusijom, Rusija će im dati po pi*ki i onda će šuteća američka većina izvesti novu revoluciju i, od oligarhije i cionističkih jastrebova otetu državu, ponovo je vratiti sebi i svijetu.

Idioti kao katalizator, živjeli idioti!
:lol:

Vi ste Čvoroviću bolestan čovek. :mrgreen:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1479 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

Dragi moj, ovo veze nema sa ideološkim polovima "Balkanskog špijuna". Niti je to taj svijet. Malo apdejta da vas stvarnost ne bi apdejtovala.

8)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#1480 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by ultima_palabra »

Ne bi Rusi provocirali nikakve sukobe, ne daj Boze. Eto ako bas budu primorani, dat ce Americi izmedju po p**** izmedju jutarnje votke i podnevnog borsca... nije sto im je drago, nego im je takva "sudbina ratnika".

Zamisli pisati godinama ovakve bajke i smatrati se intelektualcem i jos gledati druge s neke visine :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1481 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by dale cooper »

Nije riječ o ideologijama, nego o bolesnim fantazijama i deluzijama pojedinca.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1482 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 08/03/2021 21:03
salik79 wrote: 08/03/2021 20:49
jeza u ledja wrote: 08/03/2021 20:41 Ne, to je suplja koju prosipaju antisemiti poput tebe.

Dokaz za to je upravo post kojeg si postavio prije nekoliko sedmica, a o kojem ovdje govorimo, gdje si izjednacio svakog jevreja u Bidenovoj novoj administraciji sa Izraelom i izdvojio samo njih. Vecina njih nikakve veze sa Izraelom nemaju, ili nemaju nikakve uopste veze sa vanjskom politikom, ili ni na koji nacin nigdje nisu izjavili nista u vezi Izraela sto bi ih stavljalo u kontekst cionizma. Ne, jedini razlog sto si ti nasao za shodno da poredas sve jevreje u Bidenovom kabinetu (a i sire, jer nisu svi dio Kabineta) je taj sto su jevreji. Znaci ne cionisti, vec jevreji.
Standardna taktika kojom se pokusava distancirati od antisemitizma koristeci termin "cionisti" umjesto "jevreji" da bi se nesmetano moglo seruckati o njima obicno propadne kada se opustite pa pokazete svoje stvarno misljenje - da je svaki jevrej po automatizmu "sumnjiv".
Potpuno netacno! Odgovorno tvrdim da niti jedan Jevrej anticionista, ili barem Jevrej koji kriticki posmatra Izrael, ima i najmanju sansu da bude dio rezima, odnosno "administracije". Demantuj me i povlacim sve sto sam rekao.

Drazi mi je jedan Norman Finkelstein, ili Miko Peled, nego kompletna loza Sauda i svih ostalih BI monarhistickih loza. Ah, pa da, opet sam "antisemit", svi znamo da i Arapi spadaju u semitske narode. :oops:
Definisi sta znaci "kriticko posmatranje Izraela"?

Ova glupava floskula o Arapima i antisemitizmu je samo jos jedna omiljena uzrecica antisemita, kao da niko ovdje ne zna sta taj termin u kontekstu ovakvih tema znaci. To ono ko kad cetnik napise kao "ne znam sto se "Siptari" ljute kad ih zovemo tako, kad je to njihova rijec. :oops: "
Da osudjuje fasisticko-aparhejsko ponasanje i zlocine cionistickog rezima, da podrzava BDS movement, da se zgrazava na poteze rezima koji tuzitelje i sudije ICCa stavlja na crne liste samo zato sto su se drznuli prihvatiti tuzbeni zahtjev i procesuirati zlocine cionistickog rezima, utd, itd, itd, znas ti dobro, ali po obicaju volis razvodniti pricu...

Jasno i glasno sam rekao da su svi anticionisticki Jevreji meni itekako u srcu, za razliku od zaljevskih beduina koji su tamo na vlasti.

Sve "antisemiti" :



A ja ih "mrzim" sto su semiti :oops: :roll:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1483 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

Vaš istomišljenik Jež podržava konfrontaciju, ne ja. Stranica unazad.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1484 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 08/03/2021 21:10
salik79 wrote: 08/03/2021 20:55
Pa, referirao si se na zadnji upis koji sam postavio upravo s njim. Ti se ibretis sto ih sve, apsolutno opravdano, smatram izraelskim pijunima, odnosno ljudima cionisticke oligarhije i rezima...

I, ne, nisam ja stavio, nego je neko drugi stavio, dok je "administracija" jos sastavljana, s tim da je tu ocita "koincidencija" ogromnog broja jevrejskih cionista, koji je cine.
Referirao sam se na zadnji tvoj upis kojeg si zapoceo sa :
Pa ka'e, sta ce im izraelska zastava uz profil
(a nesto slicno si meni se cini napisao jos jednom prije toga)

A koji je referenca na raniji tvoj upis, za kojeg lazes da nisi ti stavio:
salik79 wrote: 21/01/2021 15:22 Saroliko drustvo je "odabrao", nema dalje :thumbup: :roll:
Image

Sve jevreji i samo jevreji.

Bljak.
Nisam ja stavljao zastave uz njihova imena i profile, na to sam mislio, samo sam preuzeo.

A, evo, bujrum, daj jednog jedinog od nabrojanih navedi da ima barem kritican stav prema Izraelu!
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1485 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

dale cooper wrote: 08/03/2021 21:20 Nije riječ o ideologijama, nego o bolesnim fantazijama i deluzijama pojedinca.
Deluzija i opaka fantazija je željeti konfrontaciju vojnih super-sila koja, kako kaže, "kasni bar pet godina". Deluzija i fantazija je to ne vidjeti.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1486 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by dale cooper »

Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:31
dale cooper wrote: 08/03/2021 21:20 Nije riječ o ideologijama, nego o bolesnim fantazijama i deluzijama pojedinca.
Deluzija i opaka fantazija je željeti konfrontaciju koja, kako kaže "kasni bar pet godina". Deluzija i fantazija je to ne vidjeti.
Što se odnosi na cyber napade ako sam dobro razumio. I što je samo odgovor na slične napade Rusije koji su se dešavali i dešavaju
se u zadnjih pet godina. Nećemo se praviti blesavi pa reći da ne znamo da to Rusija radi i prema Americi ali i prema drugim državama.
I fala kurcu da se našao neko ko će odgovoriti na to.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1487 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by salik79 »

Ziku ovog cionistickog debila :-) :roll:



Moze li mi neko reci koja je razlika izmedju njega i Pompea, osim u kilazi?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#1488 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: 08/03/2021 21:22 Da osudjuje fasisticko-aparhejsko ponasanje i zlocine cionistickog rezima, da podrzava BDS movement, da se zgrazava na poteze rezima koji tuzitelje i sudije ICCa stavlja na crne liste samo zato sto su se drznuli prihvatiti tuzbeni zahtjev i procesuirati zlocine cionistickog rezima, utd, itd, itd, znas ti dobro, ali po obicaju volis razvodniti pricu...
Ne, ti razvodnjavas pricu sa ovim itd itd i floskulama. Kazem postavi jasno sta za tebe to znaci da "kritikuje Izrael" u jednoj recenici ako moze. Ako ces listati tacno odredjene stvari, sta onda znaci moze li neko kritikovati samo jednu od tih stvari ili mora sve da bi se uklapao u tvoju definiciju "kritike Izraela"?
salik79 wrote: 08/03/2021 21:22 Jasno i glasno sam rekao da su svi anticionisticki Jevreji meni itekako u srcu, za razliku od zaljevskih beduina koji su tamo na vlasti.

Sve "antisemiti" :



A ja ih "mrzim" sto su semiti :oops: :roll:
Sta je za tebe "anticionista"?

Bolesno je koliko mnogo znas o unutrasnjim kretnjima medju jevrejima, a koliko ih pogresno interpretiras, tj. namjerno koristis jer odgovara propagandi strane koju zastupas.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#1489 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:31
dale cooper wrote: 08/03/2021 21:20 Nije riječ o ideologijama, nego o bolesnim fantazijama i deluzijama pojedinca.
Deluzija i opaka fantazija je željeti konfrontaciju vojnih super-sila koja, kako kaže, "kasni bar pet godina". Deluzija i fantazija je to ne vidjeti.
:lol: :lol:

Kakvu konfrontaciju? Mislis kao ruski upad u SolarWinds? Ili mozda na rusko pomaganje WikiLeaksu da dumpa info o DNC?
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1490 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

dale cooper wrote: 08/03/2021 21:39
Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:31
dale cooper wrote: 08/03/2021 21:20 Nije riječ o ideologijama, nego o bolesnim fantazijama i deluzijama pojedinca.
Deluzija i opaka fantazija je željeti konfrontaciju koja, kako kaže "kasni bar pet godina". Deluzija i fantazija je to ne vidjeti.
Što se odnosi na cyber napade ako sam dobro razumio. I što je samo odgovor na slične napade Rusije koji su se dešavali i dešavaju
se u zadnjih pet godina. Nećemo se praviti blesavi pa reći da ne znamo da to Rusija radi i prema Americi ali i prema drugim državama.
I fala kurcu da se našao neko ko će odgovoriti na to.
Nakon 9/11, "iračkog WMD", sirijskog "hemijskog napada" u Guti, sve je upitno. Planeti je dosta tenzija i stvari treba rješavati argumentovano, dokumentovano, smireno. U protivnom, od sajber začas se pređe u kinetičke argumente.

Tim prije ako se sagleda šira slika u dužem vremenskom periodu.

To je moj rezon.

No, OK, legitiman je i agresivan pristup, ali se mora biti spreman i na ozbiljne posljedice. Ali njih nema u glavama deludiranih i sopstvenom propagandom dezorijentisanih ljudi.

Nema u glavama a u stvarnosti, živi bili pa vidjeli.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#1491 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: 08/03/2021 21:25

Nisam ja stavljao zastave uz njihova imena i profile, na to sam mislio, samo sam preuzeo.

A, evo, bujrum, daj jednog jedinog od nabrojanih navedi da ima barem kritican stav prema Izraelu!
Znaci slagao si da nisi postavio.

Sta znaci kritican stav prema Izraelu?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#1492 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:46
dale cooper wrote: 08/03/2021 21:39
Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:31

Deluzija i opaka fantazija je željeti konfrontaciju koja, kako kaže "kasni bar pet godina". Deluzija i fantazija je to ne vidjeti.
Što se odnosi na cyber napade ako sam dobro razumio. I što je samo odgovor na slične napade Rusije koji su se dešavali i dešavaju
se u zadnjih pet godina. Nećemo se praviti blesavi pa reći da ne znamo da to Rusija radi i prema Americi ali i prema drugim državama.
I fala kurcu da se našao neko ko će odgovoriti na to.
Nakon 9/11, "iračkog WMD", sirijskog "hemijskog napada" u Guti, sve je upitno. Planeti je dosta tenzija i stvari treba rješavati argumentovano, dokumentovano, smireno. U protivnom, od sajber začas se pređe u kinetičke argumente.

Tim prije ako se sagleda šira slika u dužem vremenskom periodu.

To je moj rezon.

No, OK, legitiman je i agresivan pristup, ali se mora biti spreman i na ozbiljne posljedice. Ali njih nema u glavama deludiranih i sopstvenom propagandom dezorijentisanih ljudi.

Nema u glavama a u stvarnosti, živi bili pa vidjeli.
:lol: :lol: :lol:

Mi zelimo mir. Necemo konfrontacije...i tako. Tipicna hinjava ruska skola.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1493 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

jeza u ledja wrote: 08/03/2021 21:45Kakvu konfrontaciju? Mislis kao ruski upad u SolarWinds? Ili mozda na rusko pomaganje WikiLeaksu da dumpa info o DNC?
Iznijeti dokaze pred ICJ i poraziti ih višestruko. U suprotnom će vam malo ko vjerovati.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1494 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 08/03/2021 21:42
salik79 wrote: 08/03/2021 21:22 Da osudjuje fasisticko-aparhejsko ponasanje i zlocine cionistickog rezima, da podrzava BDS movement, da se zgrazava na poteze rezima koji tuzitelje i sudije ICCa stavlja na crne liste samo zato sto su se drznuli prihvatiti tuzbeni zahtjev i procesuirati zlocine cionistickog rezima, utd, itd, itd, znas ti dobro, ali po obicaju volis razvodniti pricu...
Ne, ti razvodnjavas pricu sa ovim itd itd i floskulama. Kazem postavi jasno sta za tebe to znaci da "kritikuje Izrael" u jednoj recenici ako moze. Ako ces listati tacno odredjene stvari, sta onda znaci moze li neko kritikovati samo jednu od tih stvari ili mora sve da bi se uklapao u tvoju definiciju "kritike Izraela"?
salik79 wrote: 08/03/2021 21:22 Jasno i glasno sam rekao da su svi anticionisticki Jevreji meni itekako u srcu, za razliku od zaljevskih beduina koji su tamo na vlasti.

Sve "antisemiti" :



A ja ih "mrzim" sto su semiti :oops: :roll:
Sta je za tebe "anticionista"?

Bolesno je koliko mnogo znas o unutrasnjim kretnjima medju jevrejima, a koliko ih pogresno interpretiras, tj. namjerno koristis jer odgovara propagandi strane koju zastupas.
Evo, dajem ti na slobodni odabir samo jednog od navedenog, nemora sve. Evo, "najbenignije", da podrzava BDS movement :oops:

Za mene je anticionista svako onaj koji je protiv bolesne ideje Theodora Herzla.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1495 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

jeza u ledja wrote: 08/03/2021 21:47:lol: :lol: :lol:

Mi zelimo mir. Necemo konfrontacije...i tako. Tipicna hinjava ruska skola.
Koji si ti paranoik.

:lol:

To je škola mojih roditelja, mene i mojih profesora.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1496 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by dale cooper »

Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:46
dale cooper wrote: 08/03/2021 21:39
Challenger_ wrote: 08/03/2021 21:31

Deluzija i opaka fantazija je željeti konfrontaciju koja, kako kaže "kasni bar pet godina". Deluzija i fantazija je to ne vidjeti.
Što se odnosi na cyber napade ako sam dobro razumio. I što je samo odgovor na slične napade Rusije koji su se dešavali i dešavaju
se u zadnjih pet godina. Nećemo se praviti blesavi pa reći da ne znamo da to Rusija radi i prema Americi ali i prema drugim državama.
I fala kurcu da se našao neko ko će odgovoriti na to.
Nakon 9/11, "iračkog WMD", sirijskog "hemijskog napada" u Guti, sve je upitno. Planeti je dosta tenzija i stvari treba rješavati argumentovano, dokumentovano, smireno. U protivnom, od sajber začas se pređe u kinetičke argumente.

Tim prije ako se sagleda šira slika u dužem vremenskom periodu.

To je moj rezon.

No, OK, legitiman je i agresivan pristup, ali se mora biti spreman i na ozbiljne posljedice. Ali njih nema u glavama deludiranih i sopstvenom propagandom dezorijentisanih ljudi.

Nema u glavama a u stvarnosti, živi bili pa vidjeli.
Ali Rusija je ta koja je počela sa agresivnijim pristupom što se tiče cyber "ratovanja". Odluka Bidenove administracije je samo zakašnjeli
odgovor na to. Rusija se malo previše zaigrala sa ovim metodama u zadnjih nekoliko godina koristeći vakum koji je stvorilo Trumpovu
povlačenje Amerike u aktivnijem učešću na međunarodnom planu. Ali morali su znati da će se i to jednom završiti.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#1497 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by ultima_palabra »

dale cooper wrote: 08/03/2021 21:55

Ali Rusija je ta koja je počela sa agresivnijim pristupom što se tiče cyber "ratovanja". Odluka Bidenove administracije je samo zakašnjeli
odgovor na to. Rusija se malo previše zaigrala sa ovim metodama u zadnjih nekoliko godina koristeći vakum koji je stvorilo Trumpovu
povlačenje Amerike u aktivnijem učešću na međunarodnom planu. Ali morali su znati da će se i to jednom završiti.
A i Obama je vala prespavao kraj mandata.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1498 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by dale cooper »

ultima_palabra wrote: 08/03/2021 21:56
dale cooper wrote: 08/03/2021 21:55

Ali Rusija je ta koja je počela sa agresivnijim pristupom što se tiče cyber "ratovanja". Odluka Bidenove administracije je samo zakašnjeli
odgovor na to. Rusija se malo previše zaigrala sa ovim metodama u zadnjih nekoliko godina koristeći vakum koji je stvorilo Trumpovu
povlačenje Amerike u aktivnijem učešću na međunarodnom planu. Ali morali su znati da će se i to jednom završiti.
A i Obama je vala prespavao kraj mandata.
Da, kao i obavještajne službe.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#1499 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote: 08/03/2021 21:46
salik79 wrote: 08/03/2021 21:25

Nisam ja stavljao zastave uz njihova imena i profile, na to sam mislio, samo sam preuzeo.

A, evo, bujrum, daj jednog jedinog od nabrojanih navedi da ima barem kritican stav prema Izraelu!
Znaci slagao si da nisi postavio.

Sta znaci kritican stav prema Izraelu?
Neka te sa tvojim spinom...

Ti si napisao:
Sta Ned Price?

Ne pravi se lud.

Napisao si "sta ce im izraelska zastava uz profil" jer si postavljao izraelske zastave kraj svih jevreja u Bidenovom kabinetu, a nakon sto si prozvan. Nisi ih stavljao kraj ljudi poput ovog Pricea jer on nije jevrej. :wink: (Sto samo mogu pretpostaviti jer to ti najbolje znas, ne ja).

Na sta sam ja odgovorio:
Pa, referirao si se na zadnji upis koji sam postavio upravo s njim. Ti se ibretis sto ih sve, apsolutno opravdano, smatram izraelskim pijunima, odnosno ljudima cionisticke oligarhije i rezima...

I, ne, nisam ja stavio, nego je neko drugi stavio, dok je "administracija" jos sastavljana, s tim da je tu ocita "koincidencija" ogromnog broja jevrejskih cionista, koji je cine.


Dakle, ja sam samo preuzeo slicicu na kojoj je neko drugi stavio izraelske zastave uz njihove profile i imena.


Ne nabrajao ti jos jednom sta znaci kritican stav prema izraelu. Priznaj da niti u jednoj administraciji neces naci niti jednog s kriticnim stavom, lakse ce ti biti, nego da se ovako u krug vrtis.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#1500 Re: Joe Biden - Predsjednik USA all about

Post by Challenger_ »

dale cooper wrote: 08/03/2021 21:55 Ali Rusija je ta koja je počela sa agresivnijim pristupom što se tiče cyber "ratovanja". Odluka Bidenove administracije je samo zakašnjeli
odgovor na to. Rusija se malo previše zaigrala sa ovim metodama u zadnjih nekoliko godina koristeći vakum koji je stvorilo Trumpovu
povlačenje Amerike u aktivnijem učešću na međunarodnom planu. Ali morali su znati da će se i to jednom završiti.
Mogu oni iznijeti mnogo jaču argumentaciju od kršenja dogvora o neširenju NATO na istok, pumpanja terorista na Kavkaz, napad na saveznike, obojene revolucije i pučeve u ruskom okruženju, sankcije...

Razumiješ, ne može to tako jednostrano da se određuje "od kad se računa vrijeme".

Mislim, može, ali TO JE DELUZIJA, druže moj.
Post Reply