Sarajevski derbi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
ultima_palabra
Posts: 55624
Joined: 15/12/2008 16:53

#33351 Re: Sarajevski derbi

Post by ultima_palabra »

Predsjednik i clanovi UO nisu zaposlenici ni u jednom klubu, obrazuj se malo.

Nego jel istina da je onaj Jahic pobjegao sa funkcije predsjednika FKS jer mu je Vijetnamac rekao da se mora sam snalaziti za pare u ovoj godini?
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#33352 Re: Sarajevski derbi

Post by alberto_tomba »

ultima_palabra wrote: 28/02/2021 14:16 Predsjednik i clanovi UO nisu zaposlenici ni u jednom klubu, obrazuj se malo.

Nego jel istina da je onaj Jahic pobjegao sa funkcije predsjednika FKS jer mu je Vijetnamac rekao da se mora sam snalaziti za pare u ovoj godini?
Nije istina, dajdza iz Vijetnama i dalje salje solde nesmanjenim intenzitetom.

Obrazuj se ti malo, mogu biti i zaposlenici, nije zabranjeno.
Ali u svakom slucaju svi koji obavljaju rukovodece funkcije moraju imati ugovor koji je osnova za unosenje osobe u registar, bez toga ne mogu preuzeti obaveze i odgovornosti. A predsjednik je, barem po vasem statutu, najvisa funkcija u klubu.

Poenta je da rikenove suplje od Kloppa do budalastina o zabrani putovanja, ne piju vode. Mashnica se boji hapsane, i to je jedini razlog zasto se sutra nece pojaviti na svom radnom mjestu.
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#33353 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Nece ni dajdza iz vijetnama dovijeka ulagati u rupu bez dna :gunjastajl:
User avatar
Maharadza
Posts: 16720
Joined: 30/01/2013 15:13

#33354 Re: Sarajevski derbi

Post by Maharadza »

Neće ni mashnica moći spriječiti rasprodaju imovine kao jedini način isplate multi-milionskih dugovanja pulsirajućeg dužnika i brkine privatne "kasice'.

:nargila:
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#33355 Re: Sarajevski derbi

Post by alberto_tomba »

LSD wrote: 28/02/2021 14:44 Nece ni dajdza iz vijetnama dovijeka ulagati u rupu bez dna :gunjastajl:
Nema veze, doci ce neki treci multimilioner.
Na tvom mjestu, ja bih se vise brinuo sta ce desiti kada osrednji privatnik iz Konjica i mesar/gastronom sa El-Idze prestanu davati sadaku
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#33356 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

alberto_tomba wrote: 28/02/2021 14:57
LSD wrote: 28/02/2021 14:44 Nece ni dajdza iz vijetnama dovijeka ulagati u rupu bez dna :gunjastajl:

Nema veze, doci ce neki treci multimilioner.

Na tvom mjestu, ja bih se vise brinuo sta ce desiti kada osrednji privatnik iz Konjica i mesar/gastronom sa El-Idze prestanu davati sadaku
Vec su vas azijati nekoliko puta razmjenili između sebe ko kusur, amidza iz malezija proslijedio svom rodjaku iz vijetnama nakav bosanski klubić, ali dosadice i njima to :gunjastajl:
User avatar
perscitus
Posts: 678
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#33357 Re: Sarajevski derbi

Post by perscitus »

LSD wrote: 28/02/2021 15:15 Vec su vas azijati nekoliko puta razmjenili između sebe ko kusur, amidza iz malezija proslijedio svom rodjaku iz vijetnama nakav bosanski klubić, ali dosadice i njima to :gunjastajl:
:gunjastajl:

Image
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#33358 Re: Sarajevski derbi

Post by made_in_sarajevo »

Ja opet kazem, kad macak nije nista uradio nek dodje, nece mu niko nista :lol:

Evo hrasno je objasnio, ima engleski pasos, a nasi ga onako ubacili u sistem za privodjenje. Ljubomorni na macka :lol:

Jel karta problem, evo skupit cemo za kartu i pcr test. Nek dodje i pokaze da svi lazemo, ali on je potrebniji gore :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#33359 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

made_in_sarajevo wrote: 28/02/2021 16:10 Ja opet kazem, kad macak nije nista uradio nek dodje, nece mu niko nista :lol:

Evo hrasno je objasnio, ima engleski pasos, a nasi ga onako ubacili u sistem za privodjenje. Ljubomorni na macka :lol:

Jel karta problem, evo skupit cemo za kartu i pcr test. Nek dodje i pokaze da svi lazemo, ali on je potrebniji gore :lol:
Eto ti znas da su ga ubacili u sistem za privodjenje. Kad covjek pomisli da vecu glupost necete izvaliti vi iznenadite. Osim toga kako zamisljas da na osnovu indicija se privede strani drzavljanin. To moze biti veoma skupa zajebancija kad su u pitanju drzavljani ozbiljnih zemalja a da budu [pogresno privedeni. Ali ako vam je glavna prica pred sutrasnji derbi o "modnom macku" to samo pokazauje u biti koliko se vi plasite Zelje bez dugova i problema jer i ovakav Zeljo vas razvali ko deda sto razvali opanke pa onda morate rovariti po savezu da dodjete do trofeja.
Halo ba sutra Grbavica, derbi, zeleni teren, nek pobjedi onaj ko bude bolji, fer play za vas nesto sto je nepoznat pojam jer u njemu nema nista van terena, Arena Sport 17.30........opsutite se.
Nego vidim jaganjci utihnuli oko kurcenja sa stadionom za 1 KM :lol: :lol: :lol: :lol: da na kraaju opet ne bude varijanta Hakija Mrso!
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#33360 Re: Sarajevski derbi

Post by made_in_sarajevo »

Procitat cu ovaj tvoj post za 10 dana ako se nakanim. Uzivaj, nece macku nista, mi izmisljamo, nema veze sto radimo na takvim mjestima. Macak je najjaci i mi se bojimo :lol:
User avatar
perscitus
Posts: 678
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#33361 Re: Sarajevski derbi

Post by perscitus »

made_in_sarajevo wrote: 28/02/2021 16:10 Ja opet kazem, kad macak nije nista uradio nek dodje, nece mu niko nista :lol:

Evo hrasno je objasnio, ima engleski pasos, a nasi ga onako ubacili u sistem za privodjenje. Ljubomorni na macka :lol:

Jel karta problem, evo skupit cemo za kartu i pcr test. Nek dodje i pokaze da svi lazemo, ali on je potrebniji gore :lol:
Mislim da je karta problem. Toliko se većih i opasnijih kriminalaca kreće po ovoj državi da mi je prosto nevjerovatno da se privode i hapse neki tamo džeparoši po londonskim double deckerima i hohštapleri što kradu umjetnine jadnim, naivnim i talentovanim studenticama (jel vi znate koliko je potrebno vremena i odricanja da se stvori jedno umjetničko djelo!?). Problem je 40 funti u džepu, lice u lice sa Amarom, oči u oči, kokuz protiv kokuza. :izet: Saso mange diaspora mod.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#33362 Re: Sarajevski derbi

Post by hrasno38 »

perscitus wrote: 28/02/2021 16:28
made_in_sarajevo wrote: 28/02/2021 16:10 Ja opet kazem, kad macak nije nista uradio nek dodje, nece mu niko nista :lol:

Evo hrasno je objasnio, ima engleski pasos, a nasi ga onako ubacili u sistem za privodjenje. Ljubomorni na macka :lol:

Jel karta problem, evo skupit cemo za kartu i pcr test. Nek dodje i pokaze da svi lazemo, ali on je potrebniji gore :lol:
Mislim da je karta problem. Toliko se većih i opasnijih kriminalaca kreće po ovoj državi da mi je prosto nevjerovatno da se privode i hapse neki tamo džeparoši po londonskim double deckerima i hohštapleri što kradu umjetnine jadnim, naivnim i talentovanim studenticama (jel vi znate koliko je potrebno vremena i odricanja da se stvori jedno umjetničko djelo!?). Problem je 40 funti u džepu, lice u lice sa Amarom, oči u oči, kokuz protiv kokuza. :izet: Saso mange diaspora mod.
kad sarajevski sibicari pocni pricati nekome da je kokuz........vice lopov "drzite lopova"!!!!
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#33363 Re: Sarajevski derbi

Post by Logovan »

Osjeti se strah malenih, ali nije ni čudo. :thumbup: :izet:
User avatar
perscitus
Posts: 678
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#33364 Re: Sarajevski derbi

Post by perscitus »

hrasno38 wrote: 28/02/2021 16:33
perscitus wrote: 28/02/2021 16:28
made_in_sarajevo wrote: 28/02/2021 16:10 Ja opet kazem, kad macak nije nista uradio nek dodje, nece mu niko nista :lol:

Evo hrasno je objasnio, ima engleski pasos, a nasi ga onako ubacili u sistem za privodjenje. Ljubomorni na macka :lol:

Jel karta problem, evo skupit cemo za kartu i pcr test. Nek dodje i pokaze da svi lazemo, ali on je potrebniji gore :lol:
Mislim da je karta problem. Toliko se većih i opasnijih kriminalaca kreće po ovoj državi da mi je prosto nevjerovatno da se privode i hapse neki tamo džeparoši po londonskim double deckerima i hohštapleri što kradu umjetnine jadnim, naivnim i talentovanim studenticama (jel vi znate koliko je potrebno vremena i odricanja da se stvori jedno umjetničko djelo!?). Problem je 40 funti u džepu, lice u lice sa Amarom, oči u oči, kokuz protiv kokuza. :izet: Saso mange diaspora mod.
kad sarajevski sibicari pocni pricati nekome da je kokuz........vice lopov "drzite lopova"!!!!
Žigoli, eskorti, u biznis smo upali :D

Image
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#33365 Re: Sarajevski derbi

Post by alberto_tomba »

hrasno38 wrote: 28/02/2021 16:22
made_in_sarajevo wrote: 28/02/2021 16:10 Ja opet kazem, kad macak nije nista uradio nek dodje, nece mu niko nista :lol:

Evo hrasno je objasnio, ima engleski pasos, a nasi ga onako ubacili u sistem za privodjenje. Ljubomorni na macka :lol:

Jel karta problem, evo skupit cemo za kartu i pcr test. Nek dodje i pokaze da svi lazemo, ali on je potrebniji gore :lol:
Eto ti znas da su ga ubacili u sistem za privodjenje. Kad covjek pomisli da vecu glupost necete izvaliti vi iznenadite. Osim toga kako zamisljas da na osnovu indicija se privede strani drzavljanin. To moze biti veoma skupa zajebancija kad su u pitanju drzavljani ozbiljnih zemalja a da budu [pogresno privedeni. Ali ako vam je glavna prica pred sutrasnji derbi o "modnom macku" to samo pokazauje u biti koliko se vi plasite Zelje bez dugova i problema jer i ovakav Zeljo vas razvali ko deda sto razvali opanke pa onda morate rovariti po savezu da dodjete do trofeja.
Halo ba sutra Grbavica, derbi, zeleni teren, nek pobjedi onaj ko bude bolji, fer play za vas nesto sto je nepoznat pojam jer u njemu nema nista van terena, Arena Sport 17.30........opsutite se.
Nego vidim jaganjci utihnuli oko kurcenja sa stadionom za 1 KM :lol: :lol: :lol: :lol: da na kraaju opet ne bude varijanta Hakija Mrso!
Zelje bez dugova se bojimo na isti nacin kao sto se bojimo da ce doci Godzila i plamenim dahom unistiti grad.
Bajke i basne su na drugoj temi gospodine.
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#33366 Re: Sarajevski derbi

Post by slucajan »

Od sutra ništa neće biti isto, biće -12, ili -6, osim ako ne bude X, a i u tom slučaju je Evropa sve dalje, konkurenti sve bliže...

Panika.
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#33367 Re: Sarajevski derbi

Post by LSD »

Na ovoj temi je primjetna ogromna doza opravdanog straha kod navijača manjeg perifernog sarajevskog klubića - jer igraju protiv velikog moćnog Želje.

Nije to šala :nargila:
Karikaturist
Posts: 3793
Joined: 20/12/2020 10:03

#33368 Re: Sarajevski derbi

Post by Karikaturist »

Strah od Manijaka, dakako i svakako. :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#33369 Re: Sarajevski derbi

Post by 90minut »

Sutra kad bi Sarajevo pobjedilo i recimo da navijam za Zeljeznicar digao bi ruku na sebe i ostavio bi svoju facu crvenu s tračkom plave boje.

Al' nismo mi taj kapacitet bice opet X.
splinter
Posts: 7427
Joined: 08/10/2011 12:28

#33370 Re: Sarajevski derbi

Post by splinter »

LSD wrote: 28/02/2021 18:22 Na ovoj temi je primjetna ogromna doza opravdanog straha kod navijača manjeg perifernog sarajevskog klubića - jer igraju protiv velikog moćnog Želje.

Nije to šala :nargila:
:thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#33371 Re: Sarajevski derbi

Post by 90minut »

Arena Cloud besplatna do 15 marta
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#33372 Re: Sarajevski derbi

Post by animus »

Kako bi bilo dobro sutra na naš veliki praznik da zajedno otpjevamo himnu uz zastave sa ljiljanima pa onda poslije toga vatromet i kada krene tekma da se podijelimo na bordo i plavo.
Dosadilo je i ovo brate gledati bez navijaca. Pomalo sam se navikao ali nije to to.
Ali bez obzira na sve radovat cu se sutra kada uzmemo 3 boda i ucvrstimo prednost. Mada i neriješeno nije los rezultat kada znamo koliko ce nam faliti Amar i Tatar.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3148
Joined: 22/07/2017 18:36

#33373 Re: Sarajevski derbi

Post by Leopard_SA »

animus wrote: 28/02/2021 21:48 Kako bi bilo dobro sutra na naš veliki praznik da zajedno otpjevamo himnu uz zastave sa ljiljanima pa onda poslije toga vatromet i kada krene tekma da se podijelimo na bordo i plavo.
Dosadilo je i ovo brate gledati bez navijaca. Pomalo sam se navikao ali nije to to.
Ali bez obzira na sve radovat cu se sutra kada uzmemo 3 boda i ucvrstimo prednost. Mada i neriješeno nije los rezultat kada znamo koliko ce nam faliti Amar i Tatar.
:thumbup:
Bilo bi fakat jako kad bi dva najveca bh kluba za Dan nezavisnosti napravila neki takav program
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8573
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#33374 Re: Sarajevski derbi

Post by Pitar sa Kariba »

Na stadionu Grbavica ukradeni kablovi za električnu energiju...

:lol:
Išaret?!
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#33375 Re: Sarajevski derbi

Post by 90minut »

ništa od derbija?
Post Reply