Stvarno bruka. S igracem vise cuvaju 2:1 i onda jos popuse gol u 94-oj protiv Zvezde
UEFA Europa League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mouton noir
- Posts: 625
- Joined: 18/04/2013 13:43
- Location: selo
#4001 Re: UEFA Europa League
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#4003 Re: UEFA Europa League
Još kada ih Inter pukne u nedelju, biće šou. Zvezdu će proći nekako pa remi protiv Rome.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#4004 Re: UEFA Europa League
Bruka ce bit ako ispadnu. A nece, nisu igrali glavni igraci.mouton noir wrote: ↑18/02/2021 21:00Stvarno bruka. S igracem vise cuvaju 2:1 i onda jos popuse gol u 94-oj protiv Zvezde![]()
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4005 Re: UEFA Europa League
Dinamo i Zvezda 
-
Sociolog
- Posts: 5761
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#4006 Re: UEFA Europa League
Ima li kakvih linkova za gledanje da nije drakula stream, neki drugi linkovi?
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#4007 Re: UEFA Europa League
Garantujem da ce Ibra igrati revans i da ce im se najebat majke zbog vrijedjanja sa 2 gola minimum.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4008 Re: UEFA Europa League
Bas lude tekme veceras.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#4009 Re: UEFA Europa League
mogao je bar jedan go na utakmici benfica arsenal pasti u prvom poluvremenu da prodjem listic od 94 marke al jok
samo mi taj go falio bilo ko da da al su glavno dali u drugom poluvremenu po jedan
samo mi taj go falio bilo ko da da al su glavno dali u drugom poluvremenu po jedan
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4011 Re: UEFA Europa League
neodgovorni pojedinci <3
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11749
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4012 Re: UEFA Europa League
Primitivci bili i ostali.Tito_i_Partija wrote: ↑19/02/2021 00:30 https://www.klix.ba/sport/nogomet/ibrah ... /210218159
Kakav primitivizam u pm.![]()
Što je najgore ovo je gotovo sugurno neko iz uprave CZ, obzirom da navijači nisu bili prisutni na stadionu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4013 Re: UEFA Europa League
Pišu da je bilo oko hiljadu ljudi u VIP-u 
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4014 Re: UEFA Europa League
Pa ne postoji grad SociedadRomanista 101% wrote: ↑18/02/2021 20:52
Nisu ni igrali u Sociedadu. Igrali u Torinu na stadionu Juventusa.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11749
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4016 Re: UEFA Europa League
Zasto nisam iznenadjen.Tito_i_Partija wrote: ↑19/02/2021 00:30 https://www.klix.ba/sport/nogomet/ibrah ... /210218159
Kakav primitivizam u pm.![]()
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4017 Re: UEFA Europa League
Pa bukvalno ga jeste vrijedjao jedan lik, cuje se na snimku. Samo sto je ovaj lik bio u lozi, nije navijac iz mase. Bude li volje, naci ce ga.


- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#4018 Re: UEFA Europa League
Da, samo oko 95%.
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4019 Re: UEFA Europa League
Hoće to kada se kotačići u mozgu okreću u pogrešnom smjeru.Tito_i_Partija wrote: ↑19/02/2021 00:30 https://www.klix.ba/sport/nogomet/ibrah ... /210218159
Kakav primitivizam u pm.![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4020 Re: UEFA Europa League
ultima_palabra wrote: ↑19/02/2021 04:09Pa ne postoji grad SociedadRomanista 101% wrote: ↑18/02/2021 20:52
Nisu ni igrali u Sociedadu. Igrali u Torinu na stadionu Juventusa.![]()

- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4022 Re: UEFA Europa League
Cudo je kako je ovaj Milan u vrhu italijanske lige.Ne mogu meda protiv zvezde
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4023 Re: UEFA Europa League
Zvezda bi se borila za titulu u Italiji. 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#4024 Re: UEFA Europa League
Zamisli da Stella Rossa uzme ovo.
Mada je za Milan bolje da zijani, manje će kiksati u ligi ako ne prođu dalje.
Mada je za Milan bolje da zijani, manje će kiksati u ligi ako ne prođu dalje.
Last edited by avetinja on 25/02/2021 21:44, edited 3 times in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI

