Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48876 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Pasei wrote: 21/02/2021 19:53 NS može proći kod nas Hrvata ako izbaci Sabinu Cudic koja je se lizala sa Bakirom sa pričom o okupaciji hrvatskog doma naroda 2022.


Falatar mi je bio ok kandidat, Bakir ga je napadao kao Komšić jer su se po njima raspadali muslimanski glasovi. :D

Momak je bio ok, obilazio hrvatske krajeve pa postao mjerna jednica za izdajnika. NS vjerojatno podržavaju Amerikanci. Sviđa mi se osobno ta vlast u Sarajevu bez SDA, nadam se kako više Sarajevo neće biti najzagađenije sa fekalijama

Irma mi je također ok, nebi imao ništa protiv onako sisata i zgodna da je gradonačelnica iako bi prvi prihvatio Bošku.


Smiješni su ovi napadi na NS, gradonačelnik u Mostaru je kao fikus jer se proračun donosi sa 2/3, nema ništa bez SDA ili obrnuto.

Osobno mi se gadi takav Ustav u Mostaru, Ustavni sud je to srušio a HDZ prihvatio zbog izbornoga pred stranim ambasadorima. To je bila pogreška jer ovako rušiš odluku Ustavnog suda.

Ne vidim zašto bi Mostar bio poseban, postoji još dosta mješanih gradova u državi
mogu li pitati odakle si?
rekao si da si hrvat pa me cisto zanima prebivaliste
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48877 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

foxlife wrote: 21/02/2021 19:40
zlajaBHF wrote: 21/02/2021 19:00
foxlife wrote: 21/02/2021 18:51

Kako ce biti u vlasti kad ne glasaju za nju
Sto nije sda u vlasti u banja luci ili sirokom hdz u kalesini snsd u tuzli?
Imali su priliku biti u vlasti u Mostaru, ali Nasa stranka je odbila.

Znaci, tvoja prica je manipulacija
Da budu u vlasti sa sda?
Zasto bi bili ako su rekli da nece sa sda
Nisu oni zeljko da prigrli bakira pa da razočara svoje glasace
Nece ni sa hdz,a nece ni Bakira zvat na :stolica:
Pasei
Posts: 10
Joined: 21/02/2021 14:26

#48878 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pasei »

foxlife wrote: 21/02/2021 19:59
Pasei wrote: 21/02/2021 19:53 NS može proći kod nas Hrvata ako izbaci Sabinu Cudic koja je se lizala sa Bakirom sa pričom o okupaciji hrvatskog doma naroda 2022.


Falatar mi je bio ok kandidat, Bakir ga je napadao kao Komšić jer su se po njima raspadali muslimanski glasovi. :D

Momak je bio ok, obilazio hrvatske krajeve pa postao mjerna jednica za izdajnika. NS vjerojatno podržavaju Amerikanci. Sviđa mi se osobno ta vlast u Sarajevu bez SDA, nadam se kako više Sarajevo neće biti najzagađenije sa fekalijama

Irma mi je također ok, nebi imao ništa protiv onako sisata i zgodna da je gradonačelnica iako bi prvi prihvatio Bošku.


Smiješni su ovi napadi na NS, gradonačelnik u Mostaru je kao fikus jer se proračun donosi sa 2/3, nema ništa bez SDA ili obrnuto.

Osobno mi se gadi takav Ustav u Mostaru, Ustavni sud je to srušio a HDZ prihvatio zbog izbornoga pred stranim ambasadorima. To je bila pogreška jer ovako rušiš odluku Ustavnog suda.

Ne vidim zašto bi Mostar bio poseban, postoji još dosta mješanih gradova u državi
mogu li pitati odakle si?
rekao si da si hrvat pa me cisto zanima prebivaliste
jednonacionalna sredina, iduće pitanje je valjda jesam li iz mješanog braka. Nisam iako sam liberalan dosta

Naporna je ova rasprava i napadi na NS. Gradonačelnik u Mostaru zbog Ustava je praktički fikus, SDP je se brutalno osramotio i postoji dosta Hrvata Mostara koji su podržavali SDP a protiv su Komšića..

SDA i dalje vodi zapadni dio, zna se kako se sve pita SDA. HDZ vodi zapadni i to je to.

Boška nije Komšić niti je ikada bila Komšić, osvojila je glasove na Hrvata na borbi protiv korupcije a NS su mnogi Hrvati prihvatili nakon Falatara i borbe za promjenu imena nacista.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#48879 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 88Sioux »

a zasto sda nije podrzao irmu da bude gradonacelnica?
A zašto ona nije podržala Salema Marića da bude preCednik Gradskog veća?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48880 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spreca »

Pasei wrote: 21/02/2021 19:25
spreca wrote: 21/02/2021 18:56 Bosnjaci su vecina u BiH u % ali svejedno imamo manje vlasti nego oni ,a razlog je razbijenost bosnjackog korpusa,Slaven Raguz koji je tvrdio da nece sa HDZ na kraju je svoja 3 glasa dao HDZu ali zato Boska i Irma su svojim neutralitetom dali pobjedu HDZu,jel to resenje postojanja gradjanskih stranaka u federaci,jest ali u curcu,Nemam ja nista protiv Kordica ,nadam se da ce biti dobar gradonacelnik na obje strane Mostara,ali druga stvar je da su i bosnjaci posle toliko godina htjeli da imaju gradonacelnika (Guzina),koji bar po pricama nije nista losiji od Kordica ako i ne i bolji.Jesuli Bosnjaci koji glasaju za NS zasluzili vaj pljuvok u dusu?...Sta ocekuju u buducnosti od glasaca koji su uglavnom Bosnjaci?
Naporni ste s tim i napadima na NS.

Boška je osvojila hrvatske glasove a ne muslimanske, najmanje 90 posto Hrvata je glasalo za nju u dijelu koji ima 80 posto Hrvata.

Preferencijalno je osvojila i vi očekujete da glasa za SDA kandidata :D?
Lagati mozes nekom drugom dole u Sirokom a ne meni.Mozda su glasali neki katolici ali vecinom su to bili Bosnjacki glasovi,koliki je to broj katolickih glasova za Cavaru?
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#48881 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

spreca wrote: 21/02/2021 20:09
Pasei wrote: 21/02/2021 19:25
spreca wrote: 21/02/2021 18:56 Bosnjaci su vecina u BiH u % ali svejedno imamo manje vlasti nego oni ,a razlog je razbijenost bosnjackog korpusa,Slaven Raguz koji je tvrdio da nece sa HDZ na kraju je svoja 3 glasa dao HDZu ali zato Boska i Irma su svojim neutralitetom dali pobjedu HDZu,jel to resenje postojanja gradjanskih stranaka u federaci,jest ali u curcu,Nemam ja nista protiv Kordica ,nadam se da ce biti dobar gradonacelnik na obje strane Mostara,ali druga stvar je da su i bosnjaci posle toliko godina htjeli da imaju gradonacelnika (Guzina),koji bar po pricama nije nista losiji od Kordica ako i ne i bolji.Jesuli Bosnjaci koji glasaju za NS zasluzili vaj pljuvok u dusu?...Sta ocekuju u buducnosti od glasaca koji su uglavnom Bosnjaci?
Naporni ste s tim i napadima na NS.

Boška je osvojila hrvatske glasove a ne muslimanske, najmanje 90 posto Hrvata je glasalo za nju u dijelu koji ima 80 posto Hrvata.

Preferencijalno je osvojila i vi očekujete da glasa za SDA kandidata :D?
Lagati mozes nekom drugom dole u Sirokom a ne meni.Mozda su glasali neki katolici ali vecinom su to bili Bosnjacki glasovi,koliki je to broj katolickih glasova za Cavaru?
Jbt, do juče je covic ovako za komsica pitao.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48882 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

Pasei wrote: 21/02/2021 20:06
jednonacionalna sredina, iduće pitanje je valjda jesam li iz mješanog braka. Nisam iako sam liberalan dosta

Naporna je ova rasprava i napadi na NS. Gradonačelnik u Mostaru zbog Ustava je praktički fikus, SDP je se brutalno osramotio i postoji dosta Hrvata Mostara koji su podržavali SDP a protiv su Komšića..

SDA i dalje vodi zapadni dio, zna se kako se sve pita SDA. HDZ vodi zapadni i to je to.

Boška nije Komšić niti je ikada bila Komšić, osvojila je glasove na Hrvata na borbi protiv korupcije a NS su mnogi Hrvati prihvatili nakon Falatara i borbe za promjenu imena nacista.
necu te vise pitati nista
pretpostavit cemo da si iz gruda recimo

evo dokaza da i u grudama ima neko ko ne brije na nacionalisticke fore
sutra u grudama da ima 15 paseia vjerovatno bi ns otvorio svoju kancelariju dole pa bi pasei i ostali se borili za cjelovitu bih gdje ce svi imati pravo glasa boriti se protiv korupcije i sve ono sto obicne gradjane tisti bez obzira na nacionalnu vjersku ili bilo koju drugu pripadnost


meni je drago cuti da ima takvih kao ti koji bih prihvataju kao svoju drzavu sarajevo kao svoj glavni grad
a kome ces se moliti kako se izjasnjavati sve dok ne vrijedjas druge boli me briga i drazi si mi ti nego neki komsija sarajlija koji tebe gleda kao ustasu tvog istomisljenika iz zvornika kao cetnika a sebe kao jedinog ispravnog uz parolu vazno je biti bosnjak i sl
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#48883 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by shbc »

NS vec 10 godina govori kako nece dici ruku za SDA/HDZ/SNSD ni po koju cijenu. Ti Bosnjaci koji su glasali za NS i sada su razocarani sto ista nije podrzala SDA bi mogli malo vise da prate sta se desava na casu.

Ali gledajuci ovako po forumu, vecinom su razocarani dokazani SDA-ovci, DF-ovci i slicni koji, parafraziram rijeci od jednog, i prije ovoga ne bi nikada glasali za NS. Mislim da se Pedja bas nasekirao zbog takvih.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48884 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

88Sioux wrote: 21/02/2021 20:06
a zasto sda nije podrzao irmu da bude gradonacelnica?
A zašto ona nije podržala Salema Marića da bude preCednik Gradskog veća?
nisam upoznat do detalja dole jer nisam iskreno toliko pratio izbore
je li se to desilo poslije izbacivanja irme u kandidaturi ili prije?
Pasei
Posts: 10
Joined: 21/02/2021 14:26

#48885 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pasei »

spreca wrote: 21/02/2021 20:09
Pasei wrote: 21/02/2021 19:25
spreca wrote: 21/02/2021 18:56 Bosnjaci su vecina u BiH u % ali svejedno imamo manje vlasti nego oni ,a razlog je razbijenost bosnjackog korpusa,Slaven Raguz koji je tvrdio da nece sa HDZ na kraju je svoja 3 glasa dao HDZu ali zato Boska i Irma su svojim neutralitetom dali pobjedu HDZu,jel to resenje postojanja gradjanskih stranaka u federaci,jest ali u curcu,Nemam ja nista protiv Kordica ,nadam se da ce biti dobar gradonacelnik na obje strane Mostara,ali druga stvar je da su i bosnjaci posle toliko godina htjeli da imaju gradonacelnika (Guzina),koji bar po pricama nije nista losiji od Kordica ako i ne i bolji.Jesuli Bosnjaci koji glasaju za NS zasluzili vaj pljuvok u dusu?...Sta ocekuju u buducnosti od glasaca koji su uglavnom Bosnjaci?
Naporni ste s tim i napadima na NS.

Boška je osvojila hrvatske glasove a ne muslimanske, najmanje 90 posto Hrvata je glasalo za nju u dijelu koji ima 80 posto Hrvata.

Preferencijalno je osvojila i vi očekujete da glasa za SDA kandidata :D?
Lagati mozes nekom drugom dole u Sirokom a ne meni.Mozda su glasali neki katolici ali vecinom su to bili Bosnjacki glasovi,koliki je to broj katolickih glasova za Cavaru?
Ti me zajebavaš? Bila je druga na listi u dijelu sa 80 posto Hrvata

Ona je osvojila po meni 90 posto glasova Hrvata, sad vi napadate NS što je pukla.

NS je se dogovorila sa SDA i SDP-om o "podjeli" kako se nebi rasipali muslimanski glasovi, kao ne diramo mi vama vaše i prijavljeno je 300 Muslimana na Jug tj čisti hrvatski kraj tj ukradeni su vijecnici. O tome smo mogli slušati na N1 :D Ali eto upala je Boška

Uvjeren sam da bi NS podržala Guzinu ali eto Boška je prošla, imali smo sreće.

Ovako je inače sjebana i NS sjebana i osobno nemam ništa protiv toga da je Irma bila gradonačelnica a ne Boška.

Sabinu Cudic ne podnosim zbog izjava Bakiru o okupaciju doma naroda 2022.

Kojović je ok

Falatar je vrhunski
Last edited by Pasei on 21/02/2021 20:17, edited 1 time in total.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48886 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

joint union wrote: 21/02/2021 20:11
spreca wrote: 21/02/2021 20:09
Pasei wrote: 21/02/2021 19:25

Naporni ste s tim i napadima na NS.

Boška je osvojila hrvatske glasove a ne muslimanske, najmanje 90 posto Hrvata je glasalo za nju u dijelu koji ima 80 posto Hrvata.

Preferencijalno je osvojila i vi očekujete da glasa za SDA kandidata :D?
Lagati mozes nekom drugom dole u Sirokom a ne meni.Mozda su glasali neki katolici ali vecinom su to bili Bosnjacki glasovi,koliki je to broj katolickih glasova za Cavaru?
Jbt, do juče je covic ovako za komsica pitao.
pa ista mantra samo se strane mijenjaju
sda hdz i snsd pa kako kome odgovara

covic juce napada komsica danas sda napada cavaru a sutra ce dodik vojina ili sl
valjda nisu legitimni ko god glasa za druge
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48887 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spreca »

foxlife wrote: 21/02/2021 19:57
spreca wrote: 21/02/2021 18:56 Bosnjaci su vecina u BiH u % ali svejedno imamo manje vlasti nego oni ,a razlog je razbijenost bosnjackog korpusa,Slaven Raguz koji je tvrdio da nece sa HDZ na kraju je svoja 3 glasa dao HDZu ali zato Boska i Irma su svojim neutralitetom dali pobjedu HDZu,jel to resenje postojanja gradjanskih stranaka u federaci,jest ali u curcu,Nemam ja nista protiv Kordica ,nadam se da ce biti dobar gradonacelnik na obje strane Mostara,ali druga stvar je da su i bosnjaci posle toliko godina htjeli da imaju gradonacelnika (Guzina),koji bar po pricama nije nista losiji od Kordica ako i ne i bolji.Jesuli Bosnjaci koji glasaju za NS zasluzili vaj pljuvok u dusu?...Sta ocekuju u buducnosti od glasaca koji su uglavnom Bosnjaci?
a zasto sda nije podrzao irmu da bude gradonacelnica? ipak je ona na neki nacin se izborila za ove izbore
ako bi glasali za ove hdz sda bi rekla vidite pomazu uzp i sl da su glasali za sda kandidata onda bi svoje principe pregazili a isto bi dobili kao i sa ovim hdz kandidatom
Irma je dosta uradila da se u Mostaru odrze iZbori i za to joj skidam kapu,na izborima je dobila malo glasova i da su evo svi pa i SDA glasali za Irmu ,nebi nista mogla uciniti jer nebi imala potrebnu podrsku u GV>Ja sam mislio da ce na izborima dobiti veliku podrsku i jedne i druge obale Neretve kao nagrada za zaslugu za ibore ali ocito Hr strana tome se nije nimalo obradovala jer su imali Ljubu dozivotnog a sada i Bosnjacka strana dobija sansu da pobijedi,Hr strana nema opoziciju ,drugo SNSD je na njihovoj strani dok se mi rasipamo glasovima,Tako nam je i na Federalnom kao i na drzavnom nivou,sve je u njihovim rukama
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2966
Joined: 14/12/2005 21:21

#48888 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jednonogi_Jack »

foxlife wrote: 21/02/2021 20:12
Pasei wrote: 21/02/2021 20:06
jednonacionalna sredina, iduće pitanje je valjda jesam li iz mješanog braka. Nisam iako sam liberalan dosta

Naporna je ova rasprava i napadi na NS. Gradonačelnik u Mostaru zbog Ustava je praktički fikus, SDP je se brutalno osramotio i postoji dosta Hrvata Mostara koji su podržavali SDP a protiv su Komšića..

SDA i dalje vodi zapadni dio, zna se kako se sve pita SDA. HDZ vodi zapadni i to je to.

Boška nije Komšić niti je ikada bila Komšić, osvojila je glasove na Hrvata na borbi protiv korupcije a NS su mnogi Hrvati prihvatili nakon Falatara i borbe za promjenu imena nacista.
necu te vise pitati nista
pretpostavit cemo da si iz gruda recimo

evo dokaza da i u grudama ima neko ko ne brije na nacionalisticke fore
sutra u grudama da ima 15 paseia vjerovatno bi ns otvorio svoju kancelariju dole pa bi pasei i ostali se borili za cjelovitu bih gdje ce svi imati pravo glasa boriti se protiv korupcije i sve ono sto obicne gradjane tisti bez obzira na nacionalnu vjersku ili bilo koju drugu pripadnost



meni je drago cuti da ima takvih kao ti koji bih prihvataju kao svoju drzavu sarajevo kao svoj glavni grad
a kome ces se moliti kako se izjasnjavati sve dok ne vrijedjas druge boli me briga i drazi si mi ti nego neki komsija sarajlija koji tebe gleda kao ustasu tvog istomisljenika iz zvornika kao cetnika a sebe kao jedinog ispravnog uz parolu vazno je biti bosnjak i sl
:lol: :lol:
Pasei wrote: 21/02/2021 20:14 NS je se dogovorila sa SDA i SDP-om o "podjeli" kako se nebi rasipali muslimanski glasovi, kao ne diramo mi vama vaše i prijavljeno je 300 Muslimana na Jug tj čisti hrvatski kraj tj ukradeni su vijecnici. O tome smo mogli slušati na N1 :D Ali eto upala je Boška
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#48889 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 88Sioux »

foxlife wrote: 21/02/2021 20:13
88Sioux wrote: 21/02/2021 20:06
a zasto sda nije podrzao irmu da bude gradonacelnica?
A zašto ona nije podržala Salema Marića da bude preCednik Gradskog veća?
nisam upoznat do detalja dole jer nisam iskreno toliko pratio izbore
je li se to desilo poslije izbacivanja irme u kandidaturi ili prije?
Pojma nemam maćori. :lol:

Samo malo ulećem iz zezanja, zbog ovih što vole da im se uleće iz BG-a. :izet:
Last edited by 88Sioux on 21/02/2021 20:27, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48890 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spreca »

Pasei wrote: 21/02/2021 20:14
spreca wrote: 21/02/2021 20:09
Pasei wrote: 21/02/2021 19:25

Naporni ste s tim i napadima na NS.

Boška je osvojila hrvatske glasove a ne muslimanske, najmanje 90 posto Hrvata je glasalo za nju u dijelu koji ima 80 posto Hrvata.

Preferencijalno je osvojila i vi očekujete da glasa za SDA kandidata :D?
Lagati mozes nekom drugom dole u Sirokom a ne meni.Mozda su glasali neki katolici ali vecinom su to bili Bosnjacki glasovi,koliki je to broj katolickih glasova za Cavaru?
Ti me zajebavaš? Bila je druga na listi u dijelu sa 80 posto Hrvata

Ona je osvojila po meni 90 posto glasova Hrvata, sad vi napadate NS što je pukla.

NS je se dogovorila sa SDA i SDP-om o "podjeli" kako se nebi rasipali muslimanski glasovi, kao ne diramo mi vama vaše i prijavljeno je 300 Muslimana na Jug tj čisti hrvatski kraj tj ukradeni su vijecnici. O tome smo mogli slušati na N1 :D Ali eto upala je Boška

Uvjeren sam da bi NS podržala Guzinu ali eto Boška je prošla, imali smo sreće.

Ovako je inače sjebana i NS sjebana i osobno nemam ništa protiv toga da je Irma bila gradonačelnica a ne Boška.

Sabinu Cudic ne podnosim zbog izjava Bakiru o okupaciju doma naroda 2022.

Kojović je ok

Falatar je vrhunski
Nemas ti blage veze od kuda znas koliko je katolika glasalo za Bosku,to neki posebni listici za katolike,zasto pisem katolici jer si toliko bezobrazan da niti jednom nisi spomenuo Bosnjake,te svoje ustasluke prosipja poskoku i slicnim mjestima
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48891 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by spreca »

shbc wrote: 21/02/2021 20:12 NS vec 10 godina govori kako nece dici ruku za SDA/HDZ/SNSD ni po koju cijenu. Ti Bosnjaci koji su glasali za NS i sada su razocarani sto ista nije podrzala SDA bi mogli malo vise da prate sta se desava na casu.

Ali gledajuci ovako po forumu, vecinom su razocarani dokazani SDA-ovci, DF-ovci i slicni koji, parafraziram rijeci od jednog, i prije ovoga ne bi nikada glasali za NS. Mislim da se Pedja bas nasekirao zbog takvih.
Kojovic cuva svoju guzicu,Irmu i ovu Bosku je gurnuo u vatru , i one mogu da se pozdrave sa politikom
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48892 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

spreca wrote: 21/02/2021 20:21
foxlife wrote: 21/02/2021 19:57
spreca wrote: 21/02/2021 18:56 Bosnjaci su vecina u BiH u % ali svejedno imamo manje vlasti nego oni ,a razlog je razbijenost bosnjackog korpusa,Slaven Raguz koji je tvrdio da nece sa HDZ na kraju je svoja 3 glasa dao HDZu ali zato Boska i Irma su svojim neutralitetom dali pobjedu HDZu,jel to resenje postojanja gradjanskih stranaka u federaci,jest ali u curcu,Nemam ja nista protiv Kordica ,nadam se da ce biti dobar gradonacelnik na obje strane Mostara,ali druga stvar je da su i bosnjaci posle toliko godina htjeli da imaju gradonacelnika (Guzina),koji bar po pricama nije nista losiji od Kordica ako i ne i bolji.Jesuli Bosnjaci koji glasaju za NS zasluzili vaj pljuvok u dusu?...Sta ocekuju u buducnosti od glasaca koji su uglavnom Bosnjaci?
a zasto sda nije podrzao irmu da bude gradonacelnica? ipak je ona na neki nacin se izborila za ove izbore
ako bi glasali za ove hdz sda bi rekla vidite pomazu uzp i sl da su glasali za sda kandidata onda bi svoje principe pregazili a isto bi dobili kao i sa ovim hdz kandidatom
Irma je dosta uradila da se u Mostaru odrze iZbori i za to joj skidam kapu,na izborima je dobila malo glasova i da su evo svi pa i SDA glasali za Irmu ,nebi nista mogla uciniti jer nebi imala potrebnu podrsku u GV>Ja sam mislio da ce na izborima dobiti veliku podrsku i jedne i druge obale Neretve kao nagrada za zaslugu za ibore ali ocito Hr strana tome se nije nimalo obradovala jer su imali Ljubu dozivotnog a sada i Bosnjacka strana dobija sansu da pobijedi,Hr strana nema opoziciju ,drugo SNSD je na njihovoj strani dok se mi rasipamo glasovima,Tako nam je i na Federalnom kao i na drzavnom nivou,sve je u njihovim rukama
pa normalno da ce hdz vladati tamo i da nece imati ovamo podrsku ako vide da ce ista irma podrzati sda
ne rasipaju se glasovi nego se fino stavlja doznanje da pola bosnjaka i ostalih zele normalnu drzavu dok drugoj polovini odgovara begovat stvoren za vrijeme alije a njegovi nasljednici samo nastavljaju dogovarajuci se sa hdzom i snsdom o podijeli novca zemlje i cega sve ne


nije ovdje pitanje bosnjaci srbi hrvati nego lopovluk protiv postenja
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48893 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

jednonogi_Jack wrote: 21/02/2021 20:22
foxlife wrote: 21/02/2021 20:12
Pasei wrote: 21/02/2021 20:06
jednonacionalna sredina, iduće pitanje je valjda jesam li iz mješanog braka. Nisam iako sam liberalan dosta

Naporna je ova rasprava i napadi na NS. Gradonačelnik u Mostaru zbog Ustava je praktički fikus, SDP je se brutalno osramotio i postoji dosta Hrvata Mostara koji su podržavali SDP a protiv su Komšića..

SDA i dalje vodi zapadni dio, zna se kako se sve pita SDA. HDZ vodi zapadni i to je to.

Boška nije Komšić niti je ikada bila Komšić, osvojila je glasove na Hrvata na borbi protiv korupcije a NS su mnogi Hrvati prihvatili nakon Falatara i borbe za promjenu imena nacista.
necu te vise pitati nista
pretpostavit cemo da si iz gruda recimo

evo dokaza da i u grudama ima neko ko ne brije na nacionalisticke fore
sutra u grudama da ima 15 paseia vjerovatno bi ns otvorio svoju kancelariju dole pa bi pasei i ostali se borili za cjelovitu bih gdje ce svi imati pravo glasa boriti se protiv korupcije i sve ono sto obicne gradjane tisti bez obzira na nacionalnu vjersku ili bilo koju drugu pripadnost



meni je drago cuti da ima takvih kao ti koji bih prihvataju kao svoju drzavu sarajevo kao svoj glavni grad
a kome ces se moliti kako se izjasnjavati sve dok ne vrijedjas druge boli me briga i drazi si mi ti nego neki komsija sarajlija koji tebe gleda kao ustasu tvog istomisljenika iz zvornika kao cetnika a sebe kao jedinog ispravnog uz parolu vazno je biti bosnjak i sl
:lol: :lol:
Pasei wrote: 21/02/2021 20:14 NS je se dogovorila sa SDA i SDP-om o "podjeli" kako se nebi rasipali muslimanski glasovi, kao ne diramo mi vama vaše i prijavljeno je 300 Muslimana na Jug tj čisti hrvatski kraj tj ukradeni su vijecnici. O tome smo mogli slušati na N1 :D Ali eto upala je Boška
sta je smijesno?
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48894 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Pasei wrote: 21/02/2021 19:53 NS može proći kod nas Hrvata ako izbaci Sabinu Cudic koja je se lizala sa Bakirom sa pričom o okupaciji hrvatskog doma naroda 2022.


Falatar mi je bio ok kandidat, Bakir ga je napadao kao Komšić jer su se po njima raspadali muslimanski glasovi. :D

Momak je bio ok, obilazio hrvatske krajeve pa postao mjerna jednica za izdajnika. NS vjerojatno podržavaju Amerikanci. Sviđa mi se osobno ta vlast u Sarajevu bez SDA, nadam se kako više Sarajevo neće biti najzagađenije sa fekalijama

Irma mi je također ok, nebi imao ništa protiv onako sisata i zgodna da je gradonačelnica iako bi prvi prihvatio Bošku.


Smiješni su ovi napadi na NS, gradonačelnik u Mostaru je kao fikus jer se proračun donosi sa 2/3, nema ništa bez SDA ili obrnuto.

Osobno mi se gadi takav Ustav u Mostaru, Ustavni sud je to srušio a HDZ prihvatio zbog izbornoga pred stranim ambasadorima. To je bila pogreška jer ovako rušiš odluku Ustavnog suda.

Ne vidim zašto bi Mostar bio poseban, postoji još dosta mješanih gradova u državi
Jesi li ovo od Krleze ili od Andrica naucio?
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2966
Joined: 14/12/2005 21:21

#48895 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jednonogi_Jack »

foxlife wrote: 21/02/2021 20:34
jednonogi_Jack wrote: 21/02/2021 20:22
foxlife wrote: 21/02/2021 20:12

necu te vise pitati nista
pretpostavit cemo da si iz gruda recimo

evo dokaza da i u grudama ima neko ko ne brije na nacionalisticke fore
sutra u grudama da ima 15 paseia vjerovatno bi ns otvorio svoju kancelariju dole pa bi pasei i ostali se borili za cjelovitu bih gdje ce svi imati pravo glasa boriti se protiv korupcije i sve ono sto obicne gradjane tisti bez obzira na nacionalnu vjersku ili bilo koju drugu pripadnost



meni je drago cuti da ima takvih kao ti koji bih prihvataju kao svoju drzavu sarajevo kao svoj glavni grad
a kome ces se moliti kako se izjasnjavati sve dok ne vrijedjas druge boli me briga i drazi si mi ti nego neki komsija sarajlija koji tebe gleda kao ustasu tvog istomisljenika iz zvornika kao cetnika a sebe kao jedinog ispravnog uz parolu vazno je biti bosnjak i sl
:lol: :lol:
Pasei wrote: 21/02/2021 20:14 NS je se dogovorila sa SDA i SDP-om o "podjeli" kako se nebi rasipali muslimanski glasovi, kao ne diramo mi vama vaše i prijavljeno je 300 Muslimana na Jug tj čisti hrvatski kraj tj ukradeni su vijecnici. O tome smo mogli slušati na N1 :D Ali eto upala je Boška
sta je smijesno?
Jebo te, pa podebljo sam ti. Eto i Spreča objašnjava.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48896 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

shbc wrote: 21/02/2021 20:12 NS vec 10 godina govori kako nece dici ruku za SDA/HDZ/SNSD ni po koju cijenu. Ti Bosnjaci koji su glasali za NS i sada su razocarani sto ista nije podrzala SDA bi mogli malo vise da prate sta se desava na casu.

Ali gledajuci ovako po forumu, vecinom su razocarani dokazani SDA-ovci, DF-ovci i slicni koji, parafraziram rijeci od jednog, i prije ovoga ne bi nikada glasali za NS. Mislim da se Pedja bas nasekirao zbog takvih.
SDA zeli ovim da baci kost medju Cetvorku. Znaju oni da im NS nije prijetnja niti baza nego NiP.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48897 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Znači sad postoje i legitimni gradski vijećnici, nije više samo legitimni član predsjedništva
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48898 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Evenine wrote: 21/02/2021 20:45
shbc wrote: 21/02/2021 20:12 NS vec 10 godina govori kako nece dici ruku za SDA/HDZ/SNSD ni po koju cijenu. Ti Bosnjaci koji su glasali za NS i sada su razocarani sto ista nije podrzala SDA bi mogli malo vise da prate sta se desava na casu.

Ali gledajuci ovako po forumu, vecinom su razocarani dokazani SDA-ovci, DF-ovci i slicni koji, parafraziram rijeci od jednog, i prije ovoga ne bi nikada glasali za NS. Mislim da se Pedja bas nasekirao zbog takvih.
SDA zeli ovim da baci kost medju Cetvorku. Znaju oni da im NS nije prijetnja niti baza nego NiP.
Trojka
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48899 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Patton44 wrote: 21/02/2021 20:48
Evenine wrote: 21/02/2021 20:45
shbc wrote: 21/02/2021 20:12 NS vec 10 godina govori kako nece dici ruku za SDA/HDZ/SNSD ni po koju cijenu. Ti Bosnjaci koji su glasali za NS i sada su razocarani sto ista nije podrzala SDA bi mogli malo vise da prate sta se desava na casu.

Ali gledajuci ovako po forumu, vecinom su razocarani dokazani SDA-ovci, DF-ovci i slicni koji, parafraziram rijeci od jednog, i prije ovoga ne bi nikada glasali za NS. Mislim da se Pedja bas nasekirao zbog takvih.
SDA zeli ovim da baci kost medju Cetvorku. Znaju oni da im NS nije prijetnja niti baza nego NiP.
Trojka
Kako god. SDA i NS jednostavno ne zanimaju jedni druge.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48900 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Evenine wrote: 21/02/2021 20:50
Patton44 wrote: 21/02/2021 20:48
Evenine wrote: 21/02/2021 20:45

SDA zeli ovim da baci kost medju Cetvorku. Znaju oni da im NS nije prijetnja niti baza nego NiP.
Trojka
Kako god. SDA i NS jednostavno ne zanimaju jedni druge.
Nemoj ti meni kako god.
Kifla pojeo Hadzibajrica,dogodine je na redu Pedja.
Locked