Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#6326 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by karanana »

MensurM wrote: 14/02/2021 00:39 Sve vaše teorije zavjere da je Dženan morao biti maknut zbog neke velike afere padaju u vodu činjenicom da je stradao od JEDNOG udarca i da je mogao isti preživjeti. Šta bi bilo da mu se spasio život? Bakir u zatvoru završio.

Ako je mafija, ubili bi ga elegantnije i sigurnije.
Pa eno novi momenat muriz tvrdi da su gore u bolnici sebija i enra dzenanu zavrnule pipu i dokrajcile ga
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#6327 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by u-pet-deka »

Aida_Beba wrote: 14/02/2021 00:52
u-pet-deka wrote: 14/02/2021 00:50
MensurM wrote: 14/02/2021 00:39 Sve vaše teorije zavjere da je Dženan morao biti maknut zbog neke velike afere padaju u vodu činjenicom da je stradao od JEDNOG udarca i da je mogao isti preživjeti. Šta bi bilo da mu se spasio život? Bakir u zatvoru završio.

Ako je mafija, ubili bi ga elegantnije i sigurnije.


Sve što do sada je izneseno u javnost govori da ga je njegova djevojka ubila iz ljubomore. Međutim, njen otac je možda bio umiješan u neke kokošarse poslove uz pomoć nekog policijskog službenika (ili više njih) iz tog područja, koji je tada vidio opasnost za posao i pokušao da pomogne svom prijatelju ometajući postupak, ili policija je stvarnp postupala amaterski i istinito uvjerena bila da je rijec o saobraćajnoj nesreći, u sto je sutkinja takođe bila recimo, naklonjena.
Netačno, pretpostavka koju prvu put cujem od tebe :-)

Alternativa je tome da je momak bio umiješan u nekakve prljave poslove i jednostavno je previše znao ili je nešto zabrljao, a najvjerojatnije i neki koji su u to isto upleteni rade za policiju. Trećeg nema.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6328 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

MaksprotivMarksa wrote: 14/02/2021 00:20
dustaban wrote: 13/02/2021 23:24 Dakle da rezimiram: Elitna prostitucija u Budnjinim hotelima, kamere snimaju vazne face, desava se ucjena, Alisa upetljana, Dzenan kolateral... FRKA zataskavanja, CIO SISTEM SE DIGAO...
Kako ste svi glupi, pa jebote ljudi koji imaju moc da zataskaju ovo kako Murizovi svjedoci tvrde se sigurno ne bi uzdali u rijec "prostitutke" i ostavili je na zivotu, ni nju, a ni babija iz Golf 4, tog babija koji izgleda u slobodnim trenucima, kada ne vozi auto od 3000 maraka, upravlja drzavom zajedno sa vrhom SDA.

Muriza mi je zao, njegovog sina narocito, ali covjek izgovara puno besmislica, politicki angazman njegove kcerke smatram sramotnim, kako zbog cinjenice da je apsolutno nekompetentna u svakom smislu, tako i zbog toga sto nastavlja sa pritiskom na pravosudje, a vise nije civil.

O SDA mislim sve najgore, dobrom dedi Aliji, sinu i snahi, ali oni za ovo nisu krivi, snaha koju Muriz proziva i kaze odgovarat ce nije imala nista sa Dzenanovim prevozom i vjestacenjem, izgleda da Feraget sizofrenik ne zna nadleznosti KCUS-a, a otac pada na konstrukcije.

I za kraj, da je ovo dijete obicnog radnika, a ne gazde, rodjaka i pajdasa istih onih koje danas optuzuje, kurac bi se za bilo sta od ovoga saznalo. Sve nas treba da brine da dvoje drvosjeca sjedi u studiu najgledanije emisije u BiH i spominju Saketa nekakvog, otvaranje vrata ministrima nogom, pozivi, zavrsavanja, privatna hapsenja, mahalanje (primjer sa Murizovim rikvercom i njegovim pitanjem policajcu), ja ne znam kako ne vidite da se radi o plemensko-rodovskoj svadji, koja je zbog izopacenosti sistema i drustva u kojem zivimo tema.

Sada kada se postupak okonca, a pravda zadovolji, od Arijane ocekujem da prestane sa politickim angazmanom, a porodici zelim smiraj sa zeljom da se ovo nikom i nigdje na svijetu ne ponovi. I jebem Budnji sve, ali zapitajte se da li je taj Budnjo toliki debil da je imao prste u svemy i dosao Murizu na oci znajuci da wlijede price o puskama, ko je bio u ratu gdje, a oni saradnici od 91e, zajedno sa lokala dizali zlo koje nas je sve skaralo, pa nazalost i Murizovog sina.
mislim da je i muriz spominjao neki svoj iftar na kojem je bio alija
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6329 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

u-pet-deka wrote: 14/02/2021 01:02
Aida_Beba wrote: 14/02/2021 00:52
u-pet-deka wrote: 14/02/2021 00:50



Sve što do sada je izneseno u javnost govori da ga je njegova djevojka ubila iz ljubomore. Međutim, njen otac je možda bio umiješan u neke kokošarse poslove uz pomoć nekog policijskog službenika (ili više njih) iz tog područja, koji je tada vidio opasnost za posao i pokušao da pomogne svom prijatelju ometajući postupak, ili policija je stvarnp postupala amaterski i istinito uvjerena bila da je rijec o saobraćajnoj nesreći, u sto je sutkinja takođe bila recimo, naklonjena.
Netačno, pretpostavka koju prvu put cujem od tebe :-)

Alternativa je tome da je momak bio umiješan u nekakve prljave poslove i jednostavno je previše znao ili je nešto zabrljao, a najvjerojatnije i neki koji su u to isto upleteni rade za policiju. Trećeg nema.
Tvoja pretpostavka kao i prethodni post koji ne odrazava cinjenicno stanje ni ono sto se do sada saznalo

Prljavi poslovi i kriminal a dečko išao sa ocem kopati kanale i bunare, i ljudima odrzavati travnjake da bi normalno živjeli i imali :-)
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6330 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

Bravo Murize :thumbup:
Budnjo: Ja vjerujem u ovu državu

Memić: Vjerujem i ja, ja je branio

Budnjo: I ja sam branio

Memić: Kako ko, neko puškom neko digitronom

Budnjo: Ja sam iz rata ’96 izašao sa 20 KM

Memić: E onda te krenulo dobro!
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#6331 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

U jako kratkom periodu (10-14 proteklih dana) saznali smo svasta nesto zahvaljujuci Senadu i njegovom p(r)ozivanju u emisiju.

Saznali smo i da pored americkog imamo i bosansko-hercegovacki san. Naime, u BiH je moguce iz rata izaci sa 20 KM u djepu, u roku od par godina postati izmedju ostalog vlasnik velikog broja hotela, poznati biznismen i veoma imucan covjek, a da ste pri tome neki ko nista ne zna i nikoga ga ne poznaje. Sve se moze, kad se hoce :mrgreen:
suspect_zero
Posts: 25757
Joined: 11/10/2008 21:45

#6332 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

karanana wrote: 14/02/2021 01:01
MensurM wrote: 14/02/2021 00:39 Sve vaše teorije zavjere da je Dženan morao biti maknut zbog neke velike afere padaju u vodu činjenicom da je stradao od JEDNOG udarca i da je mogao isti preživjeti. Šta bi bilo da mu se spasio život? Bakir u zatvoru završio.

Ako je mafija, ubili bi ga elegantnije i sigurnije.
Pa eno novi momenat muriz tvrdi da su gore u bolnici sebija i enra dzenanu zavrnule pipu i dokrajcile ga
Nisam ga baš tako shvatila, sumnju izaziva hitna koja stiže kasno, i dijagnoza amnezije koju uspostavlja tim sa KCUS-a....kada su povrede glave u pitanju svaki sekund je bitan, ima hitna punkt i na Dobrinji a mislim da ima i na Ilidži....a i da su i sa Socijalnog išli opet bi sat vremena bilo previše
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#6333 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

suspect_zero wrote: 14/02/2021 01:07
karanana wrote: 14/02/2021 01:01
MensurM wrote: 14/02/2021 00:39 Sve vaše teorije zavjere da je Dženan morao biti maknut zbog neke velike afere padaju u vodu činjenicom da je stradao od JEDNOG udarca i da je mogao isti preživjeti. Šta bi bilo da mu se spasio život? Bakir u zatvoru završio.

Ako je mafija, ubili bi ga elegantnije i sigurnije.
Pa eno novi momenat muriz tvrdi da su gore u bolnici sebija i enra dzenanu zavrnule pipu i dokrajcile ga
Nisam ga baš tako shvatila, sumnju izaziva hitna koja stiže kasno, i dijagnoza amnezije koju uspostavlja tim sa KCUS-a....kada su povrede glave u pitanju svaki sekund je bitan, ima hitna punkt i na Dobrinji a mislim da ima i na Ilidži....a i da su i sa Socijalnog išli opet bi sat vremena bilo previše
Nema dokaza da je sat vremena bilo od napada do dolaska hitne.

I da, prozivaju se doktori za smrt. Osim za lažna vještačenja.
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#6334 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by u-pet-deka »

Aida_Beba wrote: 14/02/2021 01:05
u-pet-deka wrote: 14/02/2021 01:02
Aida_Beba wrote: 14/02/2021 00:52

Netačno, pretpostavka koju prvu put cujem od tebe :-)

Alternativa je tome da je momak bio umiješan u nekakve prljave poslove i jednostavno je previše znao ili je nešto zabrljao, a najvjerojatnije i neki koji su u to isto upleteni rade za policiju. Trećeg nema.
Tvoja pretpostavka kao i prethodni post koji ne odrazava cinjenicno stanje ni ono sto se do sada saznalo

Prljavi poslovi i kriminal a dečko išao sa ocem kopati kanale i bunare, i ljudima odrzavati travnjake da bi normalno živjeli i imali :-)
Onda ti se samo sve govori.

Ja sam 99,99 % uvjeren na osnovu što je sve procurilo od dokaza, koji imaju značajan sastav, da ga je djevojka ubila.

Sam otac momka javno govori, da je mobitel od sina dobio u ruke od oca djevojke. Advokat javno govori, kako je bilo krvi od djevojke na ranzim mjestima, i spominje se kako je djevojka uzela njegov mobitel.
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#6335 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

MensurM wrote: 14/02/2021 01:13
suspect_zero wrote: 14/02/2021 01:07
karanana wrote: 14/02/2021 01:01

Pa eno novi momenat muriz tvrdi da su gore u bolnici sebija i enra dzenanu zavrnule pipu i dokrajcile ga
Nisam ga baš tako shvatila, sumnju izaziva hitna koja stiže kasno, i dijagnoza amnezije koju uspostavlja tim sa KCUS-a....kada su povrede glave u pitanju svaki sekund je bitan, ima hitna punkt i na Dobrinji a mislim da ima i na Ilidži....a i da su i sa Socijalnog išli opet bi sat vremena bilo previše
Nema dokaza da je sat vremena bilo od napada do dolaska hitne.

I da, prozivaju se doktori za smrt. Osim za lažna vještačenja.
Ima dokaza.
Izjava doktora Celje na osnovu povrede i stanja u kojem je Dzenan dovezen, pa snimak koji pokazuje Dzenana i Alisu vec u 21:30h u Aleji, do sada 3 ocevidca (tuzilastvu poznata i svjedoci u slucaju, rece Muriz veceras), a sada znamo vec i ih je bilo vise. Imamo vrijeme kada je hitna pozvana, kada je dosla i kada je Dzenan dovezen u bolnicu.
Imamo 4 razlicite izjave o 4 razlicita polozaja Dzenanovog tijela.

Apsolutno nije tacno da za to nema dokaza.
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#6336 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

@u-pet-deka ma niđe veze, da ti ja sada detaljno objašnjavam, ili ulazim u neku detaljnu analizu i raspravu jednostavno ne vrijedi, zato sto na sve gledaš površno, a pri tome pokusavas izokrenuti činjenice i ono sto se saznalo do sada

Govoriš o dečku da je bio upetljan u prljave poslove čitaj kriminal a pri tome isao sa ocem da kopa kanale i rake, kada ti se odgovori odgovaraš u kontra smjeru od prvobitnog posta u kojem si tvrdio da se bavio prljavim poslom - kriminalom

Spominješ da ga je ubila djevojka
A istu noc dokazano da je Zijo Mutap bio na licu mjesta sa svojim vozilom i jos 3 lica u vrijeme svih desavanja

Mislim da opasno trolaš, buduci da si se nedavno registrovao i da samo pišeš na ovoj temi, i baš kao @MensurM koji je isao kod Murizovog oca i nudio pomoc a zauzvrat pare, ideš na block, da nisam primorana čitati tvoje postove i pokušaj spinovanja ;)
User avatar
hladni
Posts: 27
Joined: 18/01/2019 03:12

#6337 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by hladni »

@u-pet-deka hvala ti sto si ti 99,99% uvjeren, sad je sve jasno i mozemo mirno na spavanje.
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#6338 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by DEMONIKA »

Aida_Beba wrote: 14/02/2021 01:05 Bravo Murize :thumbup:
Budnjo: Ja vjerujem u ovu državu

Memić: Vjerujem i ja, ja je branio

Budnjo: I ja sam branio

Memić: Kako ko, neko puškom neko digitronom

Budnjo: Ja sam iz rata ’96 izašao sa 20 KM

Memić: E onda te krenulo dobro!
e jbte
što me sad tuga obuze
gledaj ti kako Memić u par rečenica ogoli društvo i grad u kojem živimo
nije da nisam znala ko i kako su se napljačkali poslije rata i sad haraju gradom
nego me ovo totalno ostavi u šoku, kao zakašnjela reakcija na šamar kojeg dobih 30 godina prije
swanfilter
Posts: 7845
Joined: 06/06/2008 18:52

#6339 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

MaksprotivMarksa wrote: 14/02/2021 00:30 Stari sam ja sdaovac, sve je neciji spin kada si ostrascen/a po nekom pitanju, sve sam bio na ovom forumu, mogu malo i sdaovac, a Memici nisu sdaovci i ovo uopste nisu plemenska retardirana prepucavanja feudalnog karaktera. Ko vas jebe sve, navijajte kmetovi, i niste za bolje 😁
I tvoja percepcija kmetovska kada na taj nacin klasifikujes ovaj slucaj i sve u vezi sa njim. Bolje se ne javljati ako stvari svodis kao ti u svom postu.

Uostalom, Muriz je nagovijestio da nesto slijedi. Na mjestu tebe, a i drugih slicnog razmisljanja, bolje sacekati, pa onda izraziti misljenje. Posebno misljenje tvog tipa ...
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#6340 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by u-pet-deka »

Aida_Beba wrote: 14/02/2021 01:39 @u-pet-deka ma niđe veze, da ti ja sada detaljno objašnjavam, ili ulazim u neku detaljnu analizu i raspravu jednostavno ne vrijedi, zato sto na sve gledaš površno, a pri tome pokusavas izokrenuti činjenice i ono sto se saznalo do sada

Govoriš o dečku da je bio upetljan u prljave poslove čitaj kriminal a pri tome isao sa ocem da kopa kanale i rake, kada ti se odgovori odgovaraš u kontra smjeru od prvobitnog posta u kojem si tvrdio da se bavio prljavim poslom - kriminalom

Spominješ da ga je ubila djevojka
A istu noc dokazano da je Zijo Mutap bio na licu mjesta sa svojim vozilom i jos 3 lica u vrijeme svih desavanja

Mislim da opasno trolaš, buduci da si se nedavno registrovao i da samo pišeš na ovoj temi, i baš kao @MensurM koji je isao kod Murizovog oca i nudio pomoc a zauzvrat pare, ideš na block, da nisam primorana čitati tvoje postove i pokušaj spinovanja ;)
Držim se svog zdravog razuma i to je to. Otac od momka na svaki mogući način pokušava održati predmet u javnosti, i sam otvara vrata, ako je istina, razno raznim prolaznicima, koji nude pomoć za novce. To je u jednu ruku njegov problem, koji u biti nema veze s onim što se dogodilo. A Senad će u svoj studio još malo pa ugostit i slučajnog prolaznika samo da gledanost bude na svom broju. To je dokazao Dino. Ifet radi pro bono, jer isti slučaj daje medijsku pažnju koju za novac ne može kupiti.
swanfilter
Posts: 7845
Joined: 06/06/2008 18:52

#6341 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

suspect_zero wrote: 14/02/2021 00:45
u-pet-deka wrote: 14/02/2021 00:37
Ako tvrdite da je grad preplavljen drogom i prostitucijom, u usporedbi s tim, trebali biste tvrditi da ljudi imaju visoku raspoloživost novca. Gore navedeno ne ide bez dubokih džepova.
Kod vas u Danskoj to možda skupo, kod nas džaba dijele :D
Kolega, u drzavama kao Danska rijec tranzicija ne postoji. Mada, i nakon trijes godina tu rijec dovoditi u kontekst Sa je sramotno, al takav nam grah pao. U Sa i cijeloj drzavi ...

Eto, zato je droga jeftina ..
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#6342 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by relativno84 »

Gordana Tadic casna i postena :shock:
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#6343 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ovo_malo_duse »

Aida_Beba wrote: 14/02/2021 01:39 @u-pet-deka ma niđe veze, da ti ja sada detaljno objašnjavam, ili ulazim u neku detaljnu analizu i raspravu jednostavno ne vrijedi, zato sto na sve gledaš površno, a pri tome pokusavas izokrenuti činjenice i ono sto se saznalo do sada

Govoriš o dečku da je bio upetljan u prljave poslove čitaj kriminal a pri tome isao sa ocem da kopa kanale i rake, kada ti se odgovori odgovaraš u kontra smjeru od prvobitnog posta u kojem si tvrdio da se bavio prljavim poslom - kriminalom

Spominješ da ga je ubila djevojka
A istu noc dokazano da je Zijo Mutap bio na licu mjesta sa svojim vozilom i jos 3 lica u vrijeme svih desavanja

Mislim da opasno trolaš, buduci da si se nedavno registrovao i da samo pišeš na ovoj temi, i baš kao @MensurM koji je isao kod Murizovog oca i nudio pomoc a zauzvrat pare, ideš na block, da nisam primorana čitati tvoje postove i pokušaj spinovanja ;)
Kao sto napisah pa otprilike prije nek ih 50_ak stranica, sad ce trolovi level 2.Mensur je davno ispuhao, sad ce stranacki iz Austrije i Danske (Vidim po Face ti su najaktivniji) Da nas ubijede da je Amnezija Nindza a Zijo Ilidzanski Alkapone sposoban da kljestima drzi za muda od policije preko hitne i klinickog do Dalide I 9 tuzilaca. I to u slobodno vrijeme dok ne vozi golfa 4.
Sta bi od onog “ Nije on njega htio ubiti”. Sto se Dalida ne oglasava.
Ovo bez nje u Zenici ne moze zavrsiti.
I nije Tadicka ni mrlja od ok osobe al je ovo NEKO “pogurao” ko i sta vidjecemo koliko dubok rez ce biti.
noviclan
Posts: 10885
Joined: 31/10/2013 06:48

#6344 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by noviclan »

nina9399 wrote: 13/02/2021 23:38
u-pet-deka wrote: 13/02/2021 22:02
DonieBrasco wrote: 13/02/2021 20:42

Image

Ova u sredini.
Meni ovi pogledi mnogo govore. Pogotovo ove dvije, desno (starija žena) i lijevo.
Sta ti govore? Meni pogled ovo starije zene, ako im je majka, govori da je svjesna sta je rodila.
Je li ovu lijevu nekada karindja i onaj pjevac armin bijedic arma

https://www.s0urce.ba/mobile/clanak/Haris/549390
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#6345 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by nosara »

Gnoj.
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#6346 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

uglavnomja wrote: 14/02/2021 01:02
MaksprotivMarksa wrote: 14/02/2021 00:20
dustaban wrote: 13/02/2021 23:24 Dakle da rezimiram: Elitna prostitucija u Budnjinim hotelima, kamere snimaju vazne face, desava se ucjena, Alisa upetljana, Dzenan kolateral... FRKA zataskavanja, CIO SISTEM SE DIGAO...
Kako ste svi glupi, pa jebote ljudi koji imaju moc da zataskaju ovo kako Murizovi svjedoci tvrde se sigurno ne bi uzdali u rijec "prostitutke" i ostavili je na zivotu, ni nju, a ni babija iz Golf 4, tog babija koji izgleda u slobodnim trenucima, kada ne vozi auto od 3000 maraka, upravlja drzavom zajedno sa vrhom SDA.

Muriza mi je zao, njegovog sina narocito, ali covjek izgovara puno besmislica, politicki angazman njegove kcerke smatram sramotnim, kako zbog cinjenice da je apsolutno nekompetentna u svakom smislu, tako i zbog toga sto nastavlja sa pritiskom na pravosudje, a vise nije civil.

O SDA mislim sve najgore, dobrom dedi Aliji, sinu i snahi, ali oni za ovo nisu krivi, snaha koju Muriz proziva i kaze odgovarat ce nije imala nista sa Dzenanovim prevozom i vjestacenjem, izgleda da Feraget sizofrenik ne zna nadleznosti KCUS-a, a otac pada na konstrukcije.

I za kraj, da je ovo dijete obicnog radnika, a ne gazde, rodjaka i pajdasa istih onih koje danas optuzuje, kurac bi se za bilo sta od ovoga saznalo. Sve nas treba da brine da dvoje drvosjeca sjedi u studiu najgledanije emisije u BiH i spominju Saketa nekakvog, otvaranje vrata ministrima nogom, pozivi, zavrsavanja, privatna hapsenja, mahalanje (primjer sa Murizovim rikvercom i njegovim pitanjem policajcu), ja ne znam kako ne vidite da se radi o plemensko-rodovskoj svadji, koja je zbog izopacenosti sistema i drustva u kojem zivimo tema.

Sada kada se postupak okonca, a pravda zadovolji, od Arijane ocekujem da prestane sa politickim angazmanom, a porodici zelim smiraj sa zeljom da se ovo nikom i nigdje na svijetu ne ponovi. I jebem Budnji sve, ali zapitajte se da li je taj Budnjo toliki debil da je imao prste u svemy i dosao Murizu na oci znajuci da wlijede price o puskama, ko je bio u ratu gdje, a oni saradnici od 91e, zajedno sa lokala dizali zlo koje nas je sve skaralo, pa nazalost i Murizovog sina.
mislim da je i muriz spominjao neki svoj iftar na kojem je bio alija
Zanimljiva je historija optuzbi.
Memici jedu bili 20godina SDA-ovci, pa koliko sada zeljeli prikazati drugacije.
Prije par godina je bio kriv KS, K Tuzilastvo, MUP KS, pa i SKS... Zanimljivo sada se lagano sa toga skrece i dize se na drugi neki nivo.
MM je postao pijun politike, ma koliko on toga bio nesvjestan. Ocigledno je da drugi upravljaju ovim covjekom kako njima ogovara, i koriste ga dnevno politicke svrhe.
Puno ljudi njemu govori sta treba i kako reci.

Ja zaista jesam da se slucaj rijesi, i da svi oni koji su upetljani za to i odgovaraju, ali ovo odavno nije samo borba za pravdu, pored toga sto je politicki komprimitovano sa svih strana, postalo je i riality show.
Ocekujemo narednu epizodu u narednu subotu, mozda i bilborde po gradu kao sto neko rece.

I da sada su svi zaboravili laznog svjedoka u kojeg je i sam MM vjerovao koji je vidio kako mladji Budnjo njih udara po Aleji.

Ne ide da Zijo i Alisa imaju sta sa ovim, onda je scenario glup, hocemo zaplete kao u Esmeraldi.
Vec imamo amneziju.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#6347 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by milejovic1971 »

meridiyan wrote: 13/02/2021 22:47 Sebija Izetbegović laze veceras u svojoj izjavi ,nakon Murizovog gostovanja
Nakon ta dva vještačenja je Tužilaštvo meni, kao odgovornoj osobi KCUS, izdalo NAREDBU da formiram treći tim stručnjaka iz KCUS za ponovno vještačenje stranke i ja sam odmah dala imena tri šefa klinika: neurologije, prof. dr. Jasminka Djelilović Vranić, prof. dr. Kemal Dizdarević neurohirurgije, prof. dr. Sandra Vegar Zubović radiologije. Nalaz vještačenja je urađen i odmah upućen Tužilaštvu. To je istina
A istina je
Prvo vještačenje navodne amnezije Alise Mutap radio je prof. dr. Abdulah Kučukalić
Onda ide drugi tim vještaka u kojem su bili doktor Kemal Dizdarević i doktorica Sandra Vegar-Zubović.
Trece vjestacenje o kojem govori Sebija: Jasminka Dželilović, Azra Alajbegović i Žarko Savić
meni samo nije jasno, ne odredjuje komisiju vjestaka direktor KC pa taman bila Sebija, nego SUD...tacka. nema dalje... :thumbup:

drugo, neki dan Memic kaze Karan mu trazio pare, a sinoc kaze Karan je dobro uradio i rekao da nema amneziju Alisa .... onda Sebija malte ne uradila milosrdno ubistvo, iskljucila aparate, ma daajj....meni ovo djeluje, bas da se nece nikada rijesiti, a eto kaze hoce za mjesec. sumnjam... :run:

http://nebojsavukanovic.info/ekskluzivn ... zio-novac/
Last edited by milejovic1971 on 14/02/2021 08:46, edited 1 time in total.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6348 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by ugly duckling »

nevezano za temu
izetbegovicevi podobni
s majkom spavali
nepismen a privatizovo austrijske hotele
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#6349 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by dustaban »

DOSTA OVIH KOMENTARA OVDJE
bi se hladno mogli svrstati u saucesnistvo u ubistvu Dzenana! To je svaki komentar koji, makar i malo, spominje neku GRESKU U ISTRAZI koju vodi Muriz. Pri tome zaboravljamo da to nije njegov posao, sve ovo je jedna strasna tragedija koja razotkriva sunovrat drzave i sistema. Zrtve tog sunovrata smo svi mi, ukljucujuci i ove komentatore koji su se sad vise zadali u razotkrivanju Murizovih lutanja i gresaka u koracima (pa jebote, covjek je samo t6ako mogao predmet drzati na aparatima da bi ga sad sasvim ozivio!)... SASVIM ZANEMARUJUCU ovaj dramaticni obrt koji se desava - istraga se konacno pocela baviti pravim elementima, pa boze moj na nesto ce izaci, a RIBE SU SAME POCELE IZLAZITI NA OBALU!

Meni licno su se sinosnjim duelom Memica i Budnje, sasvim slozile kockice o tumoru zvanom Ilidza. Kristalno je sad jasno da je sve ovo posljedica UZP SDA! Tema za filma.
A vi sad nastavite traziti Memiceve greske...
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#6350 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by emmir1 »

noviclan wrote: 14/02/2021 07:32
nina9399 wrote: 13/02/2021 23:38
u-pet-deka wrote: 13/02/2021 22:02

Meni ovi pogledi mnogo govore. Pogotovo ove dvije, desno (starija žena) i lijevo.
Sta ti govore? Meni pogled ovo starije zene, ako im je majka, govori da je svjesna sta je rodila.
Je li ovu lijevu nekada karindja i onaj pjevac armin bijedic arma

https://www.s0urce.ba/mobile/clanak/Haris/549390



To mu je žena i majka je dvoje djece.

Činjenica da je sestra od omražene Alise, ali ipak bi se trebali sudržat od tako pogrdnih riječi.

Par stranica se piše kako bi je opalio ovaj, gdje bi je opalio i slično.
Locked