Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#5801 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by uglavnomja »

Image


rex je ovaj lijevo :D
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#5802 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

:lol:

Image
Dimu1927
Posts: 4021
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#5803 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Dimu1927 »

Kako je Zijo tolike ljude angazovao da se zataska ? Ludi dragi pa nije on to unaprijed znao pripremio. Od pocetka, od samog dogadjaja je cirkus i rasulo u kombinaciji sa nasom traljavoscu i nesposobnoscu. I svi su tako redom grijesili, pogresno izjavljivali prijavljivali i upetljali se sto svjesno sto nesvjesno. A sta onda kad je dosla istraga, naravno da ce svako svoju guzicu pokriti i pustiti niz vodu, da neki romi zaglave.

Pa sta je tu policije bilo, 4 policajca 4 razlicite izjave kako su nasli rahmetli Dzenana. jedna patrola za nesrecu, druga za ubistvo. hitna nakon 2 sata, vjestaci ovako onako, traljavo sve ne zna se ko pije ko placa. i haj ok tucnjava bila momak u bolnici bilo proslo, ali kad je Dzenan preminuo tad je vec bilo kasno da se te greske ispravljaju, kakve rekonstrukcije i to, nije to CSI serija. Tek tad se ostavio prostor da se zataska, pa se onda svako o svojoj guzici brinuo, pa su radile stele pare itd. To je nasa realnost, a ne neke zavjere i umisljaji i organizacija ko na filmu.

Od samog prvog poziva policiji i sta im kazes na telefon se moze desiti lavina ovakvih dogadjaja nesposobnosti, lose istrage i svega.

Uostalom i za istragu ubistva dvojice policajaca su isto rasulo napravili, pojma nisu imali jel leon rexton ili range bio, i to su sve traljavo odradili, a eto tu recimo nemamo nekog mocnog izvrsitelja kojeg se krije. I ta se traljava istraga zataskala jer je pokazala svu nesposobnost sistema.

Ne znam uopste zasto smo sad da kazem razocarani ako se ispostavi da je Zijo ubica ? Izgleda da ce se javnost zadovoljiti samo ako bude vrh SDA stranke tj Bake licno ubica...
Aida_Beba
Posts: 536
Joined: 24/11/2020 02:27

#5804 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Aida_Beba »

Dimu1927 wrote: 10/02/2021 00:10 Kako je Zijo tolike ljude angazovao da se zataska ? Ludi dragi pa nije on to unaprijed znao pripremio. Od pocetka, od samog dogadjaja je cirkus i rasulo u kombinaciji sa nasom traljavoscu i nesposobnoscu. I svi su tako redom grijesili, pogresno izjavljivali prijavljivali i upetljali se sto svjesno sto nesvjesno. A sta onda kad je dosla istraga, naravno da ce svako svoju guzicu pokriti i pustiti niz vodu, da neki romi zaglave.

Pa sta je tu policije bilo, 4 policajca 4 razlicite izjave kako su nasli rahmetli Dzenana. jedna patrola za nesrecu, druga za ubistvo. hitna nakon 2 sata, vjestaci ovako onako, traljavo sve ne zna se ko pije ko placa. i haj ok tucnjava bila momak u bolnici bilo proslo, ali kad je Dzenan preminuo tad je vec bilo kasno da se te greske ispravljaju, kakve rekonstrukcije i to, nije to CSI serija. Tek tad se ostavio prostor da se zataska, pa se onda svako o svojoj guzici brinuo, pa su radile stele pare itd. To je nasa realnost, a ne neke zavjere i umisljaji i organizacija ko na filmu.

Od samog prvog poziva policiji i sta im kazes na telefon se moze desiti lavina ovakvih dogadjaja nesposobnosti, lose istrage i svega.

Uostalom i za istragu ubistva dvojice policajaca su isto rasulo napravili, pojma nisu imali jel leon rexton ili range bio, i to su sve traljavo odradili, a eto tu recimo nemamo nekog mocnog izvrsitelja kojeg se krije. I ta se traljava istraga zataskala jer je pokazala svu nesposobnost sistema.

Ne znam uopste zasto smo sad da kazem razocarani ako se ispostavi da je Zijo ubica ? Izgleda da ce se javnost zadovoljiti samo ako bude vrh SDA stranke tj Bake licno ubica...
Ovo je spin, i nema potrebe za tim ...
User avatar
_Reds_
Posts: 9367
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#5805 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

– Ja sam u oktobru prošle godine kolegama iz FUP-a i i kolegama iz SIPA-e rekao da se radio o ocu i da je imao pomagače. Profil njegove ličnosti sam znao od ranije, ali do marta mjeseca uopšte nisam znao da je to taj Zijo Mutap koji je imao moja auta kada su ukradena prije sedam godina, otuđena- kada sam bio prevaren od nekih lica.
Ako je ovo tacno, ne bih rekao da Denis samo lupa.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#5806 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by missko »

_Reds_ wrote: 10/02/2021 00:27
– Ja sam u oktobru prošle godine kolegama iz FUP-a i i kolegama iz SIPA-e rekao da se radio o ocu i da je imao pomagače. Profil njegove ličnosti sam znao od ranije, ali do marta mjeseca uopšte nisam znao da je to taj Zijo Mutap koji je imao moja auta kada su ukradena prije sedam godina, otuđena- kada sam bio prevaren od nekih lica.
Ako je ovo tacno, ne bih rekao da Denis samo lupa.
Mozda mu se sveti za auta.
Mutap nije toliko jak tip da zbog njega trpe svi stranacki i lokalni mocnici. Skrece se istraga i mozda se ide na to da Mutap prizna ubistvo da bi spasio kcerku
swanfilter
Posts: 7910
Joined: 06/06/2008 18:52

#5807 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by swanfilter »

Mislim, glupa spika da se lik poput Stojnica sada i na ovaj nacin sveti Mutapu za krađu auta od prije 7 godina. Pa, Denis preko babe, a i sebe ima veza i nacina mu se osvetiti za taj slucaj.

Ovako, na pola izmisljajuci samo sebe moze ukopati. Nije toliko glup ...
tukizahou
Posts: 1127
Joined: 23/12/2020 01:31

#5808 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tukizahou »

Meni je fascinantno to da neko misli kako denisu kroz ovo treba neka slava,osveta ili sta vec...
Ima pare,poso,zdravlje odluci se pomoc i ako to nije duzan uopste jer mnogo vece face od njega nit citaju o ovome slucaju a kamo li sta drugo i onda vidimo svakakve kritike a pohvale nigdje pa se poslje pitamo kakav smo to narod,sto su ljudi danas hladni kao led itd itd...
ne sjecam se kad sam cuo kako neko nekog hvali,samo mahalanja ogovaranja,kritikovanja....
Blackjack21
Posts: 250
Joined: 05/11/2012 21:35

#5809 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Blackjack21 »

Neko je pitao zašto se odmah nije izbrisao snimak, možda zato što nije isto nanijeti teške tjelesne povrede i usmrtiti nekoga. Da je preminuo na licu mjesta i snimak bi odmah bio obrisan.

Ono što sam primijetio na snimku nadzorne kamere sa Kuvajtske ambasade je to da je Zijo vjerovatno bio na licu mjesta u vrijeme ubistva. Vide se dva momka kako nonšalantno hodaju u suprotnom pravcu i pričaju dok Zijino auto ide u drugom smjeru. Ne vjerujem da bi bili onako mirni da su vidjeli ubistvo ili "saobraćajnu nesreću". Koliko je udaljeno mjesto ubistva od ambasade?
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#5810 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinkman »

Ne budite smijesni, nema puno ljudi koji mogu ovo zataskati. Ovo samo politika moze. Ubistvo je, nije razbojnistvo kladionice.
noviclan
Posts: 10962
Joined: 31/10/2013 06:48

#5811 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by noviclan »

Nije to polikita nego korumpirani neljudi, clanovi i simpatizeri lose frakcije
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5812 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

Blackjack21 wrote: 10/02/2021 01:25 Neko je pitao zašto se odmah nije izbrisao snimak, možda zato što nije isto nanijeti teške tjelesne povrede i usmrtiti nekoga. Da je preminuo na licu mjesta i snimak bi odmah bio obrisan.
Pa i od smrti su imali 3-4 dana da obrišu.

Budnjo je rekao i da su svi radnici hotela koji su imali veze sa snimkom bili na poligrafu.
User avatar
_Reds_
Posts: 9367
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#5813 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

tukizahou wrote: 10/02/2021 01:04 Meni je fascinantno to da neko misli kako denisu kroz ovo treba neka slava,osveta ili sta vec...
Ima pare,poso,zdravlje odluci se pomoc i ako to nije duzan uopste jer mnogo vece face od njega nit citaju o ovome slucaju a kamo li sta drugo i onda vidimo svakakve kritike a pohvale nigdje pa se poslje pitamo kakav smo to narod,sto su ljudi danas hladni kao led itd itd...
ne sjecam se kad sam cuo kako neko nekog hvali,samo mahalanja ogovaranja,kritikovanja....
Pri tome Denis trenutno vodi svoje obracune sa pojedincima iz SDA, i vise bi mu realno odgovaralo ovo što pojednici žele, i zato ni meni ne liči da on izmišlja.
Ako je prijavio Mutapa u oktrobru, a oni ga tek uhapsili, dakle nije ni po tom osnovu da želi promociju.

Ljudi su ubjeđeni da je to neko "veliki" i samo "velikog" zele.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5814 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

tukizahou wrote: 09/02/2021 21:30 https://crna-hronika.info/212105-2/212105

zanimljivo jako o serifu konjevicu sta rece denis...
Denis priča o kolegama i sipe i fupa , šta znaci u bosanskom jeziku kolega ?? Neko ko radi sa njim ??
Safete Dilbere
Posts: 538
Joined: 06/12/2019 21:55
Location: Sajo utovaraj istovaraj

#5815 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Safete Dilbere »

mO k3 wrote: 10/02/2021 08:24
tukizahou wrote: 09/02/2021 21:30 https://crna-hronika.info/212105-2/212105

zanimljivo jako o serifu konjevicu sta rece denis...
Denis priča o kolegama i sipe i fupa , šta znaci u bosanskom jeziku kolega ?? Neko ko radi sa njim ??
Ti ne pratis uopste situaciju i postavljas pitanja na koje su se dali odgovori,ocigledno si iz dosade ovde.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5816 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

mO k3 wrote: 10/02/2021 08:24
tukizahou wrote: 09/02/2021 21:30 https://crna-hronika.info/212105-2/212105

zanimljivo jako o serifu konjevicu sta rece denis...
Denis priča o kolegama i sipe i fupa , šta znaci u bosanskom jeziku kolega ?? Neko ko radi sa njim ??
Jesi ti došao ovdje skretati s teme po nečijem nalogu?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5817 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:mrgreen: fuzija dvije žvake, budnjo ima račune iz njemačke i prošli su poligraf. budnjo kaže da su prošli poligraf :mrgreen:

pa i jeste neminovno bilo...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5818 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

Dimu1927 wrote: 10/02/2021 00:10 a eto tu recimo nemamo nekog mocnog izvrsitelja kojeg se krije. I ta se traljava istraga zataskala jer je pokazala svu nesposobnost sistema.

Ne znam uopste zasto smo sad da kazem razocarani ako se ispostavi da je Zijo ubica ? Izgleda da ce se javnost zadovoljiti samo ako bude vrh SDA stranke tj Bake licno ubica...
mi to ne znamo, jer ne znamo ništa o tom slučaju. i manje nego ništa...nemamo ni podmetnute izvršioce kao u ovom slučaju. imali smo lopove iz lukavice, a za koje ni oni nisu tvrdili da su izvršioci, nego eto su nedefinisano povezani.

a koliko je to žalosno, da ni sindikati policajaca više ne prave pritisak da se na tome nešto radi. koliko je to kupljeno, dirigovano i ucijenjeno. i to je upravo ovaj "benigni" rezon, eto šta još hoćete, šta talasate, biste li voljeli da je bake...
Blackjack21
Posts: 250
Joined: 05/11/2012 21:35

#5819 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Blackjack21 »

MensurM wrote: 10/02/2021 07:25
Blackjack21 wrote: 10/02/2021 01:25 Neko je pitao zašto se odmah nije izbrisao snimak, možda zato što nije isto nanijeti teške tjelesne povrede i usmrtiti nekoga. Da je preminuo na licu mjesta i snimak bi odmah bio obrisan.
Pa i od smrti su imali 3-4 dana da obrišu.

Budnjo je rekao i da su svi radnici hotela koji su imali veze sa snimkom bili na poligrafu.
Ne kvotaj me
lavander
Posts: 140
Joined: 24/01/2008 10:03

#5820 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by lavander »

Dimu1927 wrote: 10/02/2021 00:10 Ne znam uopste zasto smo sad da kazem razocarani ako se ispostavi da je Zijo ubica ? Izgleda da ce se javnost zadovoljiti samo ako bude vrh SDA stranke tj Bake licno ubica...
Nije ovo film ili knjiga, pa da se razocaravamo ili odusevljavamo krajem. Ovo je surova, ozbiljna i tuzna prica koja bi trebalo da se tice sviju nas koji ovdjje zivimo, bez obzira ko smo.
Ja konkretno, a mislim i vecina ljudi koji ovdje pisu, sam zainteresovana iskljucivo za istinu. Dakle, ne da se bilo ko optuzi i osudi, vec ISKLJUCIVO onaj ko je to zaista uradio. Po dosadasnjim saznanjima, to nisu ni Seferovici, a ni Mutapi. Ko jeste, ostaje da se vidi. "Razocarenje" nastupa ne zato sto bismo voljeli da to bude vrh ili neko mocan, vec nastupa zato sto se i nakon 5 debelih godina nista ne zna i sad odjednom neki samozvani "kolega" nama objasnjava ko je ubica?! Dosao on i rekao nam "Pos'usaj ti mene, garant je to Zijo odradio ;-) ". Nidje veze.
foton
Posts: 710
Joined: 05/07/2004 11:02

#5821 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by foton »

MensurM wrote: 10/02/2021 09:17
mO k3 wrote: 10/02/2021 08:24
Denis priča o kolegama i sipe i fupa , šta znaci u bosanskom jeziku kolega ?? Neko ko radi sa njim ??
Jesi ti došao ovdje skretati s teme po nečijem nalogu?
Ako jeste, je li ti onda to KOLEGA? :D
mishic
Posts: 6294
Joined: 28/04/2011 16:29

#5822 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mishic »

Da je u startu uhapšena Alisa Mutap kao saučesnik u ubistvu sve bi dano bilo riješeno
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#5823 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by invincible1921 »

lavander wrote: 10/02/2021 10:27
Dimu1927 wrote: 10/02/2021 00:10 Ne znam uopste zasto smo sad da kazem razocarani ako se ispostavi da je Zijo ubica ? Izgleda da ce se javnost zadovoljiti samo ako bude vrh SDA stranke tj Bake licno ubica...
Nije ovo film ili knjiga, pa da se razocaravamo ili odusevljavamo krajem. Ovo je surova, ozbiljna i tuzna prica koja bi trebalo da se tice sviju nas koji ovdjje zivimo, bez obzira ko smo.
Ja konkretno, a mislim i vecina ljudi koji ovdje pisu, sam zainteresovana iskljucivo za istinu. Dakle, ne da se bilo ko optuzi i osudi, vec ISKLJUCIVO onaj ko je to zaista uradio. Po dosadasnjim saznanjima, to nisu ni Seferovici, a ni Mutapi. Ko jeste, ostaje da se vidi. "Razocarenje" nastupa ne zato sto bismo voljeli da to bude vrh ili neko mocan, vec nastupa zato sto se i nakon 5 debelih godina nista ne zna i sad odjednom neki samozvani "kolega" nama objasnjava ko je ubica?! Dosao on i rekao nam "Pos'usaj ti mene, garant je to Zijo odradio ;-) ". Nidje veze.
Ma bit ce razococarenje raje...imam osjecaj da ne bi ni pratili ovoliko da se nije ocekivalo neka velika zvjerka i zavjera...tuzno i jadno, ali istinito
td_maajka
Posts: 1024
Joined: 05/02/2021 09:57

#5824 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

Billy The Pljuc wrote: 09/02/2021 22:18
Aida_Beba wrote: 09/02/2021 21:53 Nakon ovog intervjua sam ubijeđena da se Denis sam trpa i da ga niko ne gura, onako čaršijanerski dosadno i bahato, višak vremena, novca ...

Umislio da je policajac inspektor :-)
Ja sam u oktobru prošle godine kolegama iz FUP-a i kolegama iz SIPA-e rekao
Ovaj poznati sarajevski ugostitelj, MMA borac i vijećnik u Gradskom vijeću Grada Sarajeva kaže da je oko slučaja Memić sagledao sve informacije do kojih je dolazio u proteklom periodu i da je posložio „kockice"
Nakon što je u javnosti obznanio svoje sumnje
Profil njegove ličnosti sam znao od ranije, ali do marta mjeseca uopšte nisam znao da je to taj Zijo Mutap
Tako sam počeo da se bavim s time i onda sam kolegama iz FUP-a i SIPA-e i rekao, pošto se čitavo vrijeme tražio pogrešan ubica
Onda sam počeo da povezujem
Ponovit ću, ja informant nisam! Informanti su ljudi koji se bave krivičnim djelima i onda oni moraju informisati. Ja sam sportista, gradski vijećnik
Stojnić onako na prvu nesuvislo zvuči, nepovezan, loša komunikacija, skače sa jedne na desetu stvar, pripisaću to upotrebi steroida i velikom broju udaraca u glavu. Definitivno je motivisan da ovoliko laje, Mutap mu se svojevremeno zamjerio zbog tih nekih auta i koliko se može povezati iz njegove priče on tu nije mogao ništa ni Ziji niti je izgleda auta vratio u svoj posjed. Ne vjerujem da je izmanipulisan ili na drugi način motivisan da ovoliko istupa u javnosti i eventualno igra neku ulogu kako bi se istraga opet kretala u pogrešnom smjeru. Naravno nikad ne reci nikad, što se mene tiče nek laje i proziva koga hoće, sve dok se uopšte govori o ubistvu Dženana Memića može samo biti dobro. Rasvjetljavanju ovog slučaja je neophodna ogromna pažnja i publicitet, dok smo bili "mutavi" govna su manje više uspješno razvlačila pet godina čitav slučaj.

Da smo bogdom i mi građanski djelovali pa izlazili na proteste u što većem broju, zahtijevali ostavke i smjene možda bi se sve ovo davno riješilo, mada nikad nije kasno i trebalo bi sve i jednu individuu "proganjati" na ovaj način. Burzićka, Kreštalica, Sarajlija, Sebija i njena svita, kvazi policajci itd. itd., svima njima bi trebalo "pod prozore doći".
Trebalo je davno biti vise podrske na protestima, jer nama mora biti jasno da se ovo tice svih nas. Kao gradjani se moramo probuditi i “ugrabiti” ovu priliku, da pocenmo mijenjati stvari.

I dobro je da se ljudi jave ako imaju informacije koje bi mogle pomoci, pa ako je takav neko i Denis Stojnic, svaka mu cast. ALI, javiti se ne znaci traziti prime time termin kod Senada, niti preko fejsa iznositi svoje teorije (jer, nista drugo i nisu, a to je i sam rekao), nego dati izjavu u Tuzilastvu. Ako je vec zelio, mogao se obratiti Murizu ili Ifetu, pa da ih doista podrzi. Ovako radi na svoju ruku i uopce ne zna, da li tako mozda moze naskoditi istrazi.

Istine radi treba pomenuti da snimci sa kuce Serifa Konjevica nisu “nestali”, vec su policija/tuzilastvo Memicima rekli da je snimak nestao, a Serif Konjevic je to uredno odmah predao policiji. Nakon sto je (vjerovatno od Memica licno, jer jesu dugogodisnji kucni prijatelji) saznao za tu tvrdnju, covjek je ucinio najbolje sto je znao. Dao je kratku izjavu za medije, kako on ne zna zasto bi nadlezni rekli da su isti nestali, jer ih je on uredno predao. Tada se tuzilastvo moralo “sjetiti” da snimci postoje i isti su i tretirani vec u toku rocista na sudu.

Evo samo jedan “dokaz” vezano za te snimke. Bilo je ovdje svakakvih tvrdnji i konstantno se o tome raspravlja, pa da se podsjetimo.

“ Iz službene zabilješke koju su 25. maja sačinili kriminalistički inspektori MUP-a KS vidljivo je da su izuzeti snimci kamera s objekta Kuvajtske ambasade u ulici Velika Aleja kao sa kuće popularnog pjevača Šerifa Konjevića . Pregledom snimaka utvrđeno je da je kamera broj 8 koja se nalazi na ambasadi u 22.31:36 sati snimila kombi koji se kreće iz pravca lica mjesta prema Vrelu Bosne te dolskom na raskrsnicu u ulicu Jasike u 22.31:50 sati skreće u tu ulicu gdje ih je zabilježila kamera s Konjevićeve kuće.”


https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/23 ... vo-ubistvo

A evo i izjave Serifa Konjevica o tim snimcima jos 2016. godine:

“ Zašto su čekali četiri mjeseca, trebali su tim ljudima, koje izuzetno poštujem i volim, jer su moje komšije, dati taj snimak. Pa ti bi ljudi bili pohapšeni nakon tri dana, jer su policajci imali taj snimak. Zašto treći dan te ljude nisu uhapsili ako su sve to vidjeli na snimku. Pričao sam s ljudima koji su odnijeli te snimke, poštujem zakon… I to dijete koje je ubijeno, mnogo sam volio i poštovao – kazao je Konjević.”

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/23 ... u-istragu

I mislim da ovim mozemo zavrsiti pricu o Serifu Konjevicu,
jer na koncu i nije toliko bitno. Snimak koji je mogao pokazati nesto doista interesantno se nalazi na centralnoj jedinici koja se nalazi u Tuzilastvu, pa saznat cemo kada to sto je “obrisano” vrate - a vratit ce.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5825 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

td_maajka wrote: 10/02/2021 11:14 Snimak koji je mogao pokazati nesto doista interesantno se nalazi na centralnoj jedinici koja se nalazi u Tuzilastvu, pa saznat cemo kada to sto je “obrisano” vrate - a vratit ce.
Ovaj Budnjin "nestali"?

Da, to sam negdje i napisao. Ne šokira me što je nešto nestalo, vjerovatno postoji mogućnost da je zbog struje ili nečeg... Ili da je neko obrisao zbog ljubavnice npr.

Šokiralo bi me da se u BiH u 2021. godini ne mogu vratiti ti snimci. Nije paleolit.
Locked