Sumnja u vjernost supruge

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
geralt
Posts: 5203
Joined: 14/09/2017 12:45

#26 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by geralt »

Zato ja uvijek najavim ako ranije dolazim sa posla. Ako nekoga zateknem, moram reagovati, scenu napraviti, generalno neugodna situacija za sve umijesane. Bolje ovako.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#27 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by hadzinicasa »

joj savjeta...
kad covjek nema povjerenja u onu drugu osobu ili ima neku fiks ideju, onda nalazi "dokaze" i "tragove" i tamo gdje ih nema. Ni iz cega pravi konstrukcije i slonove i napravi atmosferu terora i progona, koja na kraju unisti vezu. mozda se trza od telefona jer si iskazao svoju sumnjicavost i zna da ces napraviti problem od svakog i bezazlenog poziva ili poruke?

cuj napravi account i prati je... kakva je to veza i odnos dvoje ljudi? i sto ce ti takva (veza)?
ne kazem da nema ljudi (i zena i muskaraca) koji varaju, ali zrela osoba nema potrebu za tim. a ako ima - pa siroko joj polje.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#28 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by visuljak »

jarane ili joj vjeruj ili ne.
i kada joj vjerujes prevatit ce te i kada joj ne vjerujes opet ce te prevariti ako je sklona tome.

mozda da joj zaprijetis, jos jedna shvera i noga ti je.

sumnja prelazi u ljubomoru koja je opasna bolest.
User avatar
geralt
Posts: 5203
Joined: 14/09/2017 12:45

#29 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by geralt »

hadzinicasa wrote: 09/02/2021 10:55 joj savjeta...
kad covjek nema povjerenja u onu drugu osobu ili ima neku fiks ideju, onda nalazi "dokaze" i "tragove" i tamo gdje ih nema. Ni iz cega pravi konstrukcije i slonove i napravi atmosferu terora i progona, koja na kraju unisti vezu. mozda se trza od telefona jer si iskazao svoju sumnjicavost i zna da ces napraviti problem od svakog i bezazlenog poziva ili poruke?

cuj napravi account i prati je... kakva je to veza i odnos dvoje ljudi? i sto ce ti takva (veza)?
ne kazem da nema ljudi (i zena i muskaraca) koji varaju, ali zrela osoba nema potrebu za tim. a ako ima - pa siroko joj polje.
:thumbup:

Sad bez sale, medjusobno povjerenje u vezi ili braku je bitnije od ljubavi ili od fizicke privlacnosti. Ako nema povjerenja, nema tu ni buducnosti, jer neosnovana sumnja u prevaru jednako moze unistiti vezu kao i stvarna prevara.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#30 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by _BataZiv_0809 »

Sa muske strane najvaznije je da zena predmet tvoje pozude. Pa onda sve ostalo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#31 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by ExNihilo »

Tako jedne prilike sjedim sa svojom tadašnjom djevojkom, bila je ponoć i satovi su stali, na vratama nam pokucaše...a nije to. Nego, bila je ponoć, a meni se telefon ugasio, pa sam uzeo njen da pratim rezultat na rezultati.com. I dok se znojim hoće li Inter pobijediti, dolazi poruka na Viber od nepoznatog lika.

Pitam, hu iz this? Ka'e, prijatelj. Rekoh, pa kako ja ne znam za tog prijatelja? Ma veli, čujemo se jednom u 6 mjeseci. Čujete se jednom u 6 mjeseci, a odlučio ti je poruku poslati u ponoć? Izvini, ja kad se s nekim čujem jednom u 6 mjeseci, poruku maltene počinjem sa "Poštovani".

Uze mi telefon iz ruke, kažem pa deder vidi šta hoće, možda je čovjeku pozlilo pa se javlja u ova doba. :lol: Kaže, ma nije bitno, neću sad. Pa što ne bi baš sad, gdje je problem? Veli, nije tvoja stvar šta hoće.

A tako znači. Nije moja stvar. Pa čija je onda, jebote? :D

Tako da ne dozvoli da te bilo ko pravi budalom i razvlači pamet. Vanzemaljci možda nisu među nama, zbog čega Malder i Skali neće pokucati u ponoć, ali šljam svakako jeste.
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#32 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by missko »

Sumnja je gora od ljubomore. Ljubomoran moras biti u granicama ako volis zenu ,a isto tako ako je volis nesmijes sumnjati. Veze se zasnivaju na povjerenju.
Ljubomora ok al sumnja ne
Armin2013
Posts: 440
Joined: 19/08/2013 15:37

#33 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by Armin2013 »

Pozdrav,
Zanimljivi prijedlozi od forumaša.
Samo da napomenem nisam oženjen.

Po meni najbolji ti je razogor, ako nešto ima da se riješi, ako se može riješit, ne mora značit da ima sex s nekim možda se dopisuje, možda joj fali razgovora, možda joj se trebaš malo više posvetit, itd. A znam i žene i muškarce koji imaju sa strane nešto i to kriju godinama.

Ako hoćeš baš da provjeriš, špijuniraš, imaš programe koji skeniraju telefon i vrate izbrisane poruke, pozive itd, meni je uspjelo sa "Dr. fone" treba ti jedno 5 min da program odradi, samo jena napomena neki telefoni znaju poslije izbacivati poruku da je pokušan ilegalan pristup telefonu.

lp,
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote: 09/02/2021 11:15 Tako jedne prilike sjedim sa svojom tadašnjom djevojkom, bila je ponoć i satovi su stali, na vratama nam pokucaše...a nije to. Nego, bila je ponoć, a meni se telefon ugasio, pa sam uzeo njen da pratim rezultat na rezultati.com. I dok se znojim hoće li Inter pobijediti, dolazi poruka na Viber od nepoznatog lika.

Pitam, hu iz this? Ka'e, prijatelj. Rekoh, pa kako ja ne znam za tog prijatelja? Ma veli, čujemo se jednom u 6 mjeseci. Čujete se jednom u 6 mjeseci, a odlučio ti je poruku poslati u ponoć? Izvini, ja kad se s nekim čujem jednom u 6 mjeseci, poruku maltene počinjem sa "Poštovani".

Uze mi telefon iz ruke, kažem pa deder vidi šta hoće, možda je čovjeku pozlilo pa se javlja u ova doba. :lol: Kaže, ma nije bitno, neću sad. Pa što ne bi baš sad, gdje je problem? Veli, nije tvoja stvar šta hoće.

A tako znači. Nije moja stvar. Pa čija je onda, jebote? :D

Tako da ne dozvoli da te bilo ko pravi budalom i razvlači pamet. Vanzemaljci možda nisu među nama, zbog čega Malder i Skali neće pokucati u ponoć, ali šljam svakako jeste.
Puj jebem joj majku
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#35 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by Spiritbreaker »

ExNihilo wrote: 09/02/2021 11:15 Tako jedne prilike sjedim sa svojom tadašnjom djevojkom, bila je ponoć i satovi su stali, na vratama nam pokucaše...a nije to. Nego, bila je ponoć, a meni se telefon ugasio, pa sam uzeo njen da pratim rezultat na rezultati.com. I dok se znojim hoće li Inter pobijediti, dolazi poruka na Viber od nepoznatog lika.

Pitam, hu iz this? Ka'e, prijatelj. Rekoh, pa kako ja ne znam za tog prijatelja? Ma veli, čujemo se jednom u 6 mjeseci. Čujete se jednom u 6 mjeseci, a odlučio ti je poruku poslati u ponoć? Izvini, ja kad se s nekim čujem jednom u 6 mjeseci, poruku maltene počinjem sa "Poštovani".

Uze mi telefon iz ruke, kažem pa deder vidi šta hoće, možda je čovjeku pozlilo pa se javlja u ova doba. :lol: Kaže, ma nije bitno, neću sad. Pa što ne bi baš sad, gdje je problem? Veli, nije tvoja stvar šta hoće.

A tako znači. Nije moja stvar. Pa čija je onda, jebote? :D

Tako da ne dozvoli da te bilo ko pravi budalom i razvlači pamet. Vanzemaljci možda nisu među nama, zbog čega Malder i Skali neće pokucati u ponoć, ali šljam svakako jeste.
Jos obraz da se kaze nije tvoja stvar. Whata bitch. A ovaj plesac sto nije umocio je ocigledno topli brat.
nina9399
Posts: 90
Joined: 05/12/2020 16:40

#36 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by nina9399 »

neo40 wrote: 09/02/2021 09:41
_BataZiv_0809 wrote: 09/02/2021 09:28 Provjeri sve dobro, sumnja je gora od najgoreg saznanja.

Kako se ponasa pa ti je sumnjiva?
Recimo da sammje par puta uhvatio u nekim lazima, strah od poziva na njen telefon. Mada nigdje bez mene ne izlazi osim sto ode na posao gdje ja nemam uvida u njeno ponasanje, ali ja jednostavno osjecam da ima nesto
U kakvim lazima?

Ako nesto sumnjas, onda nesto ima. Neces bez veze posumnjati. Ne mora znaciti da te vara ili da te prevarila, mozda je neki flert u pitanju, mozda neko dopisivanje. A mozda stvarno nije nista.

No moj je savjet kao zene je da to istjeras na cistac, da je konfrontiras, da razgovaras. Da joj skrenes paznju na te lazi i cudno ponasanje. U krajnjem slucaju, zatrazi mobitel. Supruznici ste, imate na to pravo.

Ako odbije, i to je odgovor na neki nacin.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20583
Joined: 12/08/2013 12:51

#37 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by insaneinthebrain »

_BataZiv_0809 wrote: 09/02/2021 11:40
ExNihilo wrote: 09/02/2021 11:15 Tako jedne prilike sjedim sa svojom tadašnjom djevojkom, bila je ponoć i satovi su stali, na vratama nam pokucaše...a nije to. Nego, bila je ponoć, a meni se telefon ugasio, pa sam uzeo njen da pratim rezultat na rezultati.com. I dok se znojim hoće li Inter pobijediti, dolazi poruka na Viber od nepoznatog lika.

Pitam, hu iz this? Ka'e, prijatelj. Rekoh, pa kako ja ne znam za tog prijatelja? Ma veli, čujemo se jednom u 6 mjeseci. Čujete se jednom u 6 mjeseci, a odlučio ti je poruku poslati u ponoć? Izvini, ja kad se s nekim čujem jednom u 6 mjeseci, poruku maltene počinjem sa "Poštovani".

Uze mi telefon iz ruke, kažem pa deder vidi šta hoće, možda je čovjeku pozlilo pa se javlja u ova doba. :lol: Kaže, ma nije bitno, neću sad. Pa što ne bi baš sad, gdje je problem? Veli, nije tvoja stvar šta hoće.

A tako znači. Nije moja stvar. Pa čija je onda, jebote? :D

Tako da ne dozvoli da te bilo ko pravi budalom i razvlači pamet. Vanzemaljci možda nisu među nama, zbog čega Malder i Skali neće pokucati u ponoć, ali šljam svakako jeste.
Puj jebem joj majku
Nemoj tako. Mozda je ozenio na kraju :zzzz:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#38 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by hadzinicasa »

nina9399 wrote: 09/02/2021 11:54
neo40 wrote: 09/02/2021 09:41
_BataZiv_0809 wrote: 09/02/2021 09:28 Provjeri sve dobro, sumnja je gora od najgoreg saznanja.

Kako se ponasa pa ti je sumnjiva?
Recimo da sammje par puta uhvatio u nekim lazima, strah od poziva na njen telefon. Mada nigdje bez mene ne izlazi osim sto ode na posao gdje ja nemam uvida u njeno ponasanje, ali ja jednostavno osjecam da ima nesto
U kakvim lazima?

Ako nesto sumnjas, onda nesto ima. Neces bez veze posumnjati. Ne mora znaciti da te vara ili da te prevarila, mozda je neki flert u pitanju, mozda neko dopisivanje. A mozda stvarno nije nista.

No moj je savjet kao zene je da to istjeras na cistac, da je konfrontiras, da razgovaras. Da joj skrenes paznju na te lazi i cudno ponasanje. U krajnjem slucaju, zatrazi mobitel. Supruznici ste, imate na to pravo.

Ako odbije, i to je odgovor na neki nacin.
je li samo meni nenormalno da ljudi jedni drugima kopaju po telefonu, traze da citaju poruke i pregledaju telefon? pitam cisto principa radi. i radi toga sto je par puta pominjano - kao ako ti ne da telefon krije nesto. ili zatrazi telefon pa ces znati.

ne, ako ti ne da telefon da kopas po njemu i instaliras programe za pracenje, ne znaci da krije nesto (kurvar/kurvetina), nego da osoba i kad je u vezi ima pravo na svoj prostor, pa da ste 10 godina u braku i imate 12 djece. sve drugo je po meni, nezrelo.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#39 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by Milenkov buraz »

zigzag wrote: 09/02/2021 10:05 Ništa razgovor. Odmah iskopati rovove.
I rezervne poožaje odmah iskopati i utvrditi...nema zajebancije sa tim stvarima. :mrgreen:
nina9399
Posts: 90
Joined: 05/12/2020 16:40

#40 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by nina9399 »

@hadzinicasa

Meni je normalno da moj suprug uzme moj mobitel, da ga koristi, da ga drzi u rukama dok mi stizu poruke, da se javi na telefon ako ja u tom trenu ne mogu. Isto tako, i ja njegov. Ne kazem da sad neko treba mahnito kopati po telefonu, instalirati programe za pracenje ili histericno nadgledati mobitel, vec sasvim normalne stvari. Jer ne znam sta bi to u tolikoj mjeri trebalo biti skriveno jedno od drugog da se ne smije ni u kom slucaju vidjeti. To za mene nije povreda privatnosti. Niti sam tajni agent niti imam poslovne tajne na mobitelu. Vlastiti prostor se ne mora cuvati bodljikavom zicom.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#41 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by JThomas »

geralt wrote: 09/02/2021 10:50 Zato ja uvijek najavim ako ranije dolazim sa posla. Ako nekoga zateknem, moram reagovati, scenu napraviti, generalno neugodna situacija za sve umijesane. Bolje ovako.
:thumbup: ne čini drugom ono što ne želiš da tebi čine.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#42 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by hadzinicasa »

nina9399 wrote: 09/02/2021 12:17 @hadzinicasa

Meni je normalno da moj suprug uzme moj mobitel, da ga koristi, da ga drzi u rukama dok mi stizu poruke, da se javi na telefon ako ja u tom trenu ne mogu. Isto tako, i ja njegov. Ne kazem da sad neko treba mahnito kopati po telefonu, instalirati programe za pracenje ili histericno nadgledati mobitel, vec sasvim normalne stvari. Jer ne znam sta bi to u tolikoj mjeri trebalo biti skriveno jedno od drugog da se ne smije ni u kom slucaju vidjeti. To za mene nije povreda privatnosti. Niti sam tajni agent niti imam poslovne tajne na mobitelu. Vlastiti prostor se ne mora cuvati bodljikavom zicom.
pa naravno. i meni je - ponuditi partnerusvoj telefon da pogleda nesto sto mu treba, pokazati mu poruke, pozive, screen shot, zajedno citati nesto s necijeg telefona je upravo znak normalnosti i ako hoces tog slobodnog odnosa u kojem se nista ne krije. pa mi je to ok cak i kad nije reciprocno, ako druga strana krije svoj ekran kao zmija noge, ne pripisujem to prevari automatski vec jednostavno neko ima vecu potrebu za "privatnoscu", neko manju.

no insistirati da se citaju poruke, pregledaju pozivi, ucjenjivati itd. - tu normalna osoba povlaci granicu, sto ne znaci da nesto krije nego jednostavno da ne dozvoljava takav tretman.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#43 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by Milenkov buraz »

hadzinicasa wrote: 09/02/2021 12:22
nina9399 wrote: 09/02/2021 12:17 @hadzinicasa

Meni je normalno da moj suprug uzme moj mobitel, da ga koristi, da ga drzi u rukama dok mi stizu poruke, da se javi na telefon ako ja u tom trenu ne mogu. Isto tako, i ja njegov. Ne kazem da sad neko treba mahnito kopati po telefonu, instalirati programe za pracenje ili histericno nadgledati mobitel, vec sasvim normalne stvari. Jer ne znam sta bi to u tolikoj mjeri trebalo biti skriveno jedno od drugog da se ne smije ni u kom slucaju vidjeti. To za mene nije povreda privatnosti. Niti sam tajni agent niti imam poslovne tajne na mobitelu. Vlastiti prostor se ne mora cuvati bodljikavom zicom.
pa naravno. i meni je - ponuditi partnerusvoj telefon da pogleda nesto sto mu treba, pokazati mu poruke, pozive, screen shot, zajedno citati nesto s necijeg telefona je upravo znak normalnosti i ako hoces tog slobodnog odnosa u kojem se nista ne krije. pa mi je to ok cak i kad nije reciprocno, ako druga strana krije svoj ekran kao zmija noge, ne pripisujem to prevari automatski vec jednostavno neko ima vecu potrebu za "privatnoscu", neko manju.

no insistirati da se citaju poruke, pregledaju pozivi, ucjenjivati itd. - tu normalna osoba povlaci granicu, sto ne znaci da nesto krije nego jednostavno da ne dozvoljava takav tretman.

Normalno da uzmem mobitel ja njen ili ona moj samo joj ne dam da otvra Instagram pratim neke gospođe tamo. :mrgreen:
nina9399
Posts: 90
Joined: 05/12/2020 16:40

#44 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by nina9399 »

@hadzinicasa

Pa u redu je, svako treba prilagoditi takvu situaciju svojoj nekoj potrebi.

Konstatno sumnjiciti nekog za prevare i konstatno inzistirati na provjeravanju poruka i poziva ili ucjenjivati i raditi scene je, naravno, bolesno, no ako neko vec jako sumnja na prevaru, ako vidi da se nesto desava ili sumnja na to, a kazem, u zdravom odnosu neko nece bez veze posumnjati jer ce uociti promjenu u ponasanju supruge/supruga, onda smatram provjeru mobitela na taj nacin opravdanom. Ne znam, evo da mene suprug iz nekog razloga sumnjici za prevaru, ne bi mi bio problem dati ako treba i ispis poziva i poruka i svega :-D Osim, naravno, ako nesto krijem u tom kontekstu. Onda bih se pozivala na zastitu privatnosti. :-D

Ali, naravno, svako nek sebi odredi ponasanje u toj situaciji kako mu pase.
izvrsni direktor
Posts: 9377
Joined: 20/12/2018 16:11

#45 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by izvrsni direktor »

nina9399 wrote: 09/02/2021 12:17 @hadzinicasa

Meni je normalno da moj suprug uzme moj mobitel, da ga koristi, da ga drzi u rukama dok mi stizu poruke, da se javi na telefon ako ja u tom trenu ne mogu. Isto tako, i ja njegov. Ne kazem da sad neko treba mahnito kopati po telefonu, instalirati programe za pracenje ili histericno nadgledati mobitel, vec sasvim normalne stvari. Jer ne znam sta bi to u tolikoj mjeri trebalo biti skriveno jedno od drugog da se ne smije ni u kom slucaju vidjeti. To za mene nije povreda privatnosti. Niti sam tajni agent niti imam poslovne tajne na mobitelu. Vlastiti prostor se ne mora cuvati bodljikavom zicom.
ja izbjegavam svojoj dati telefon. sramota me da vidi kakve gluposti valjam po forumima :skoljka:
User avatar
Entropio
Posts: 7811
Joined: 21/11/2010 21:49

#46 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by Entropio »

Ma prebij je za svaki slucaj.
nina9399
Posts: 90
Joined: 05/12/2020 16:40

#47 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by nina9399 »

izvrsni direktor wrote: 09/02/2021 12:47
nina9399 wrote: 09/02/2021 12:17 @hadzinicasa

Meni je normalno da moj suprug uzme moj mobitel, da ga koristi, da ga drzi u rukama dok mi stizu poruke, da se javi na telefon ako ja u tom trenu ne mogu. Isto tako, i ja njegov. Ne kazem da sad neko treba mahnito kopati po telefonu, instalirati programe za pracenje ili histericno nadgledati mobitel, vec sasvim normalne stvari. Jer ne znam sta bi to u tolikoj mjeri trebalo biti skriveno jedno od drugog da se ne smije ni u kom slucaju vidjeti. To za mene nije povreda privatnosti. Niti sam tajni agent niti imam poslovne tajne na mobitelu. Vlastiti prostor se ne mora cuvati bodljikavom zicom.
ja izbjegavam svojoj dati telefon. sramota me da vidi kakve gluposti valjam po forumima :skoljka:
A jest i meni malo blam zbog hrpe selfija koje svakodnevno radim :lol: , al sta ce jadan covjek, navikao se dosad. :-D
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#48 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by bandit_mo »

Entropio wrote: 09/02/2021 12:49 Ma prebij je za svaki slucaj.
Tako je. I ako ne vara, da joj ne padne na pamet :saveta:
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#49 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by bandit_mo »

Ja svom čeprkam po mobitelu.
Ne zato što mislim da me vara nego da sam upućena u kakve gluposti prijateljima i kolegama priča :izet:
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#50 Re: Sumnja u vjernost supruge

Post by Bellomo »

Svaka tvoja unutrasnja reakcija i nemir, nije bez razloga sigurno. Vec je reakcija na nesto. Nije covjek samo bice od 5 osnovnih cula...
Kao sto rece neko iznad, ili je 100% opravdano, ili 100% nije.

Moze biti i u tebi promjena, pa je vidis na njoj, kao u ogledalo da gledas. Neko te moze slagati jer i ta osoba osjeti nesto sa tvoje strane i zeli da sve bude i ostane OK. Sa "problemima" se ne nose svi na isti nacin. A ti zbog svoje sumnje i ne obracas paznju na sebe i da li mozda ti priredjujes nesto njoj, na neki drugi nacin. Bilo trenutno ili odavno, pa izvlacis od nje takvo njeno ponasanje.

Problem koji se odugovlaci, a koji je u pocetku sitnica, moze dovesti do ovakvih stvari. Ali mi muskarci zanemarujemo sve, dok ne dodje na um opcija to da se karindja s nekim i onda joj kuku meni.

Zato uvijek ono sto mislim, razmisljam, bila i najgluplja stvar, sve kazem. Zato nikada nisam ni imao ovih skrivenih i nejasnih problema sa nekim. Samo glasnih i jasnih. :D

Ali nismo svi isti, pa ti brate izguraj svoje, sta god da mislis, jer sto vise cuvas, bit ce ti gore, a naknadno onda bori sa posljedicama, jebi ga.
Bolje se i izviniti na kraju i rijesiti, ako je moguce, nego sebi zivce kidati. A ako bi bio u pravu, potvrdio si svoje sumnje i eliminises to iz zivota.
Post Reply