Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52751 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Provaljujemo se.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52752 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Koja glupost Alissona
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#52753 Re: Liverpool FC

Post by Osim_13 »

Raspali se ovim izmjenama, šta je vadio Curtisa kog mog jedini igrao u vezi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52754 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sramota.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52755 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Djeluju kao osrednja smijesna ekipa protiv ove masinerije zadnje 3 medjusobne utakmice. Ono razmontiravanje samoiona od prosle godine da ne spominjem.
Pare cuda cine.

Alissone idi i ti u picku materinu slagiranu. Kud ne osta debil bolestan.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#52756 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kad golman padne, pada cijeli tim
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52757 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Osim_13 wrote: 07/02/2021 19:02 Raspali se ovim izmjenama, šta je vadio Curtisa kog mog jedini igrao u vezi.
Proigrali bez Thiaga.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#52758 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Alison :shock:
Desi se, jbg, ali dva puta u tri minute :-)
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#52759 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Tri minute koje savršeno opisuju Liverpool nakon Decembra.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52760 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote: 19/01/2021 12:27 Suma sumarum meni je već muka od ove sezone i jedva čekam kraj iste.
:zzzz:
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#52761 Re: Liverpool FC

Post by moon_walker_90 »

E jbg
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52762 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ispuni se moj osjećaj pred početak. Jedino pozitivno je što će neki baš optimistični fanovi prestati praviti matematiku za titulu. Nama je ovakvima TOP4 itekako upitan.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#52763 Re: Liverpool FC

Post by veella »

AmiĐa_Idriz wrote: 07/02/2021 19:04 Sramota.
Sve bi ja ovo rastjerao kao i u Dortmundu
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#52764 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Kabak dosao da pravi donere na poluvremenu.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52765 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ma sigurni smo za top 4.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52766 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sramota, ponizise ih 2x u godinu dana.

Valjda ovo otvori nekima u klubu oci gdje se trenutno nalaze u odnosu na rivale. Ili ce ih i dalje bolit kurac...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52767 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovo ponižavanje je samo kulminacija zadnjih 2 mjeseca.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52768 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Hebiga. Glavu gore. Cekamo narednu sezonu :bih:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#52769 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

Završio se jedan uspešan ciklus ovog tima. Na leto remont, pa ispočetka.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52770 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Hocel neko pisati nesto o tome koliko je Mane los?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#52771 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

saint_mirad wrote: 07/02/2021 19:22 Završio se jedan uspešan ciklus ovog tima. Na leto remont, pa ispočetka.
Opet 20ak godina pa naredni ciklus.
Ne razumijem sto trpe pojedince... Kao Utd parmaka Maguire
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#52772 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

AmiĐa_Idriz wrote: 07/02/2021 19:20 Ovo ponižavanje je samo kulminacija zadnjih 2 mjeseca.
Sad su iskihali samo sve pogresne odluke od ljeta i zakasnjele reakcije sad iz zimskog prelaznog roka. Čekali zadnji dan da dovedu 2 igrača, sve se nadali da će se 2 stopera sama od sebe oporaviti brze nego planirano da ne moraju nikoga dovoditi :-)
ozdrlje_donje
Posts: 548
Joined: 01/02/2012 14:40

#52773 Re: Liverpool FC

Post by ozdrlje_donje »

skafiskafsnjak wrote: 07/02/2021 19:28
saint_mirad wrote: 07/02/2021 19:22 Završio se jedan uspešan ciklus ovog tima. Na leto remont, pa ispočetka.
Opet 20ak godina pa naredni ciklus.
Ne razumijem sto trpe pojedince... Kao Utd parmaka Maguire
I to je moguce..
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52774 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Kaze on nikad ne dodje na nasu temu :lol: :lol:

Koji kompleksi
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#52775 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

skafiskafsnjak wrote: 07/02/2021 19:28
saint_mirad wrote: 07/02/2021 19:22 Završio se jedan uspešan ciklus ovog tima. Na leto remont, pa ispočetka.
Opet 20ak godina pa naredni ciklus.
Ne razumijem sto trpe pojedince... Kao Utd parmaka Maguire
Nece sigurno dok je Klopp tu. Nakon ove sezone on ima ugovor u trajanju jos 3 godine sto je ssvim dovoljno za jos jednu rekonstrukciju tima u njegovom mandatu. A nakon njega sta ce biti, tesko je reci.
Post Reply