Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#5476 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cherry-Cherry »

Pa on je sam rekao da živi od novca, koji mu šalju iz inostranstva. To mu je izvor prihoda.
User avatar
_Reds_
Posts: 9367
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#5477 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

Ko je mocan da ubije dav policajca i da se to ne rijesi?
suspect_zero
Posts: 25843
Joined: 11/10/2008 21:45

#5478 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

JThomas wrote: 07/02/2021 11:34 šta će to nekome ko je dobio četiri austrougarska hotela, bukvalno državnu baštinu za havu u privatizaciji po našem? što bi koštalo stotine miliona da se kupuje danas na tržištu, eto danas od njih. mislim nije nemoguće, ali apsolutno nema potrebe da to bude.
Eto da je i dobio hotele džaba, trebalo ih je renovirati, opremiti, osoblje koje radi i održava sve to....bruka je to para.
Neka je i kredit digao opet ga banci mora vraćati.
Nije mu vazda svaka soba bukirana pa da može podmiriti troškove.
Plus, gdje su troškovi raskalašenog i bahatog načina života?
Ne može me niko ubijedit' da nema nekih poslova iza paravana.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#5479 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nisrin »

Cherry-Cherry wrote: 07/02/2021 11:55 Pa on je sam rekao da živi od novca, koji mu šalju iz inostranstva. To mu je izvor prihoda.
Pa moze reci sta hoce, mnogima su paravan neki drugi i legalni poslovi za svasta nesto...Kakve to donacije dobija i radi cega, ako posjeduje taj rent a car i ne znam da li je jos vlasnik istog? Nemoguce na tolikoj Ilidzi da niko ne zna cime se bavi i od cega zivi...

Zasto je Alisina mama tvrdila da nije saobracajna nego ih je neko udario kad su bili kod Muriza u posjeti?! Kakve je SMS poruke vidio Muriz na Dzenanovom telefonu gdje je pisao Alisi da se “ne nalazi sa njima”?! Kad je Alisa nazvala Ziju i rekla “Tata zovi svoje ljude i rijesi ovo”, ako se Zijo odmah nakon napada pojavio?

Meni ne djeluje da je on direktno umijesan u sam cin napada i ubistva, nego da pokusava Alisu zastititi kao ocevica... Vjerovatno i ubica nije dosao sa predumisljajem da ce ga ubiti nego premlatiti, bas kako im je Burzicka rekla!
Sve nade se polazu sad u tog zasticenog svjedoka, sta je zapravo vidio, jer je bio vec neki koji je rekao da je vidio da muska osoba samara Alisu, dok druga osoba stoji pored auta?
suspect_zero
Posts: 25843
Joined: 11/10/2008 21:45

#5480 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by suspect_zero »

_Reds_ wrote: 07/02/2021 12:03 Ko je mocan da ubije dav policajca i da se to ne rijesi?
Pa da Memić nije bio ovako uporan, niko se više nebi sjećao Dženana.
Slučaj Memić je i medijski dobro popraćen, dok se o policajcima slabo priča :oops:
Iz kojeg razloga porodice i mediji šute nije mi jasno.
Porodice mogu i razumjeti, teško se "sa rogatim bost''...možda ljudi nemaju taj kuvet ko Memić.
User avatar
saravara
Posts: 263
Joined: 11/02/2012 14:20

#5481 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by saravara »

suspect_zero wrote: 07/02/2021 12:23
_Reds_ wrote: 07/02/2021 12:03 Ko je mocan da ubije dav policajca i da se to ne rijesi?
Pa da Memić nije bio ovako uporan, niko se više nebi sjećao Dženana.
Slučaj Memić je i medijski dobro popraćen, dok se o policajcima slabo priča :oops:
Iz kojeg razloga porodice i mediji šute nije mi jasno.
Porodice mogu i razumjeti, teško se "sa rogatim bost''...možda ljudi nemaju taj kuvet ko Memić.
Kakoo kuveta nemaju ostali polaciajci?? Pa oni su svi meta , tu noć se desilo ovoj dvojici a drugi put može biti bilo ko od njih, to mi nije jasno?? Ili je po onoj "valjda mene neće"...
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#5482 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinokio04 »

Nisrin wrote: 07/02/2021 12:22
Cherry-Cherry wrote: 07/02/2021 11:55 Pa on je sam rekao da živi od novca, koji mu šalju iz inostranstva. To mu je izvor prihoda.
Pa moze reci sta hoce, mnogima su paravan neki drugi i legalni poslovi za svasta nesto...Kakve to donacije dobija i radi cega, ako posjeduje taj rent a car i ne znam da li je jos vlasnik istog? Nemoguce na tolikoj Ilidzi da niko ne zna cime se bavi i od cega zivi...

Zasto je Alisina mama tvrdila da nije saobracajna nego ih je neko udario kad su bili kod Muriza u posjeti?! Kakve je SMS poruke vidio Muriz na Dzenanovom telefonu gdje je pisao Alisi da se “ne nalazi sa njima”?! Kad je Alisa nazvala Ziju i rekla “Tata zovi svoje ljude i rijesi ovo”, ako se Zijo odmah nakon napada pojavio?

Meni ne djeluje da je on direktno umijesan u sam cin napada i ubistva, nego da pokusava Alisu zastititi kao ocevica... Vjerovatno i ubica nije dosao sa predumisljajem da ce ga ubiti nego premlatiti, bas kako im je Burzicka rekla!
Sve nade se polazu sad u tog zasticenog svjedoka, sta je zapravo vidio, jer je bio vec neki koji je rekao da je vidio da muska osoba samara Alisu, dok druga osoba stoji pored auta?
Dosad najbliže istini. Na osnovu svega dosada što pratimo, ovo bi bilo najbliže istini. Tako nekako, otac zijad stiti cerku alisu kao očevica. Znači zijad je došao na lice mjesta kad je dzenan već udaren palicom u glavu. Jer čim je alisa zvala ocu ziju i rekla ,tata zovi svoje ljude da rijese ovo '.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#5483 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cherry-Cherry »

Muriz ima petlju i svaka mu čast. I njemu su sigurno prijetili, ali on opet tjera svoje. A porodice policajaca su uspjeli uplašiti. Nismo svi isti jbg.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#5484 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Cherry-Cherry »

Onog Dinu dobro ispitati. Sam je došao u emisiju, nekoliko puta kaže da Dino sve zna, da ga tužioc zovne i sve će reći, čovjek se otvoreno nudi. Sam se ponudio i to javno i time se zaštitio. Zapravo on uopšte nije glup ni budala, kako se na prvi pogled čini.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#5485 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nisrin »

A sto sad Stojnic tvrdi da je on taj koji je SIPI rekao jos u novembru da se uhapsi Zijo i da Alisu treba da uhapse, da nema amneziju itd?

e da, bile su i neke poruke Alisi poslane da ce joj stradati momak itd.. Ne mogu da vjerujem da ne mogu uci u trag obicnim SMS porukama ili nece?!
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#5486 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nisrin »

pinokio04 wrote: 07/02/2021 12:32
Nisrin wrote: 07/02/2021 12:22
Cherry-Cherry wrote: 07/02/2021 11:55 Pa on je sam rekao da živi od novca, koji mu šalju iz inostranstva. To mu je izvor prihoda.
Pa moze reci sta hoce, mnogima su paravan neki drugi i legalni poslovi za svasta nesto...Kakve to donacije dobija i radi cega, ako posjeduje taj rent a car i ne znam da li je jos vlasnik istog? Nemoguce na tolikoj Ilidzi da niko ne zna cime se bavi i od cega zivi...

Zasto je Alisina mama tvrdila da nije saobracajna nego ih je neko udario kad su bili kod Muriza u posjeti?! Kakve je SMS poruke vidio Muriz na Dzenanovom telefonu gdje je pisao Alisi da se “ne nalazi sa njima”?! Kad je Alisa nazvala Ziju i rekla “Tata zovi svoje ljude i rijesi ovo”, ako se Zijo odmah nakon napada pojavio?

Meni ne djeluje da je on direktno umijesan u sam cin napada i ubistva, nego da pokusava Alisu zastititi kao ocevica... Vjerovatno i ubica nije dosao sa predumisljajem da ce ga ubiti nego premlatiti, bas kako im je Burzicka rekla!
Sve nade se polazu sad u tog zasticenog svjedoka, sta je zapravo vidio, jer je bio vec neki koji je rekao da je vidio da muska osoba samara Alisu, dok druga osoba stoji pored auta?
Dosad najbliže istini. Na osnovu svega dosada što pratimo, ovo bi bilo najbliže istini. Tako nekako, otac zijad stiti cerku alisu kao očevica. Znači zijad je došao na lice mjesta kad je dzenan već udaren palicom u glavu. Jer čim je alisa zvala ocu ziju i rekla ,tata zovi svoje ljude da rijese ovo '.

Pa ja sam shvatila da je Ziju zvala ispred bolnice tek i da je to cula Arijana da je rekla “zovi svoje ljude i rijesi ovo”, a po sadasnjoj verziji se Zijo ipak pojavio kad i hitna tj u Aleji, a Muriza zvali tek kad je Dzenan zavrsio u bolnici!
Ovo kao CSI emisija, kako su u tako vremenskom razdoblju smislili sve? Boze sacuvaj!
Ko vise koga tu stiti i zasto..Defitivno Alisu uhapsiti i pritisnuti da prizna sta hoce, a zastititi je kao i porodicu, a ako je kriva, naravno osuditi! Jedino ispravno, jer nemoguce da i dalje ima amneziju!
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5487 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

Ne mogu da vjerujem da ovdje na forumu ama bas niko nezna sta se tacno odigralo ..... Sarajevo/Ilidza je selo sve se zna sta ti komsija radi
td_maajka
Posts: 1024
Joined: 05/02/2021 09:57

#5488 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

mO k3 wrote: 07/02/2021 13:03 Ne mogu da vjerujem da ovdje na forumu ama bas niko nezna sta se tacno odigralo ..... Sarajevo/Ilidza je selo sve se zna sta ti komsija radi
dvije i po, tri godine raspravljamo ovdje na forumu, ako neko i zna sta je tacno desilo, jos se nije usudio reci javno.
evo, ako ti znas, ako je tako da svi znaju, kazi nam :)
User avatar
_Reds_
Posts: 9367
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#5489 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by _Reds_ »

Nisrin wrote: 07/02/2021 12:22
Cherry-Cherry wrote: 07/02/2021 11:55 Pa on je sam rekao da živi od novca, koji mu šalju iz inostranstva. To mu je izvor prihoda.
Pa moze reci sta hoce, mnogima su paravan neki drugi i legalni poslovi za svasta nesto...Kakve to donacije dobija i radi cega, ako posjeduje taj rent a car i ne znam da li je jos vlasnik istog? Nemoguce na tolikoj Ilidzi da niko ne zna cime se bavi i od cega zivi...

Zasto je Alisina mama tvrdila da nije saobracajna nego ih je neko udario kad su bili kod Muriza u posjeti?! Kakve je SMS poruke vidio Muriz na Dzenanovom telefonu gdje je pisao Alisi da se “ne nalazi sa njima”?! Kad je Alisa nazvala Ziju i rekla “Tata zovi svoje ljude i rijesi ovo”, ako se Zijo odmah nakon napada pojavio?

Meni ne djeluje da je on direktno umijesan u sam cin napada i ubistva, nego da pokusava Alisu zastititi kao ocevica... Vjerovatno i ubica nije dosao sa predumisljajem da ce ga ubiti nego premlatiti, bas kako im je Burzicka rekla!
Sve nade se polazu sad u tog zasticenog svjedoka, sta je zapravo vidio, jer je bio vec neki koji je rekao da je vidio da muska osoba samara Alisu, dok druga osoba stoji pored auta?
Ma moguce da jeste i sam. Mozda je htio malom zaprijetiti da suti. Obzirom da je Dzenan nosio pistolj, ocigledno je znao nesto.

I meni puno vise logike ima da su to neki poslovi Mutapa sa nekim iz krimi miljea., nego da je to neko zbog Alise i ljubomore, ljubomora mi nema uporišta, nije ona nikakva riba aman zaman.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5490 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

td_maajka wrote: 07/02/2021 13:16
mO k3 wrote: 07/02/2021 13:03 Ne mogu da vjerujem da ovdje na forumu ama bas niko nezna sta se tacno odigralo ..... Sarajevo/Ilidza je selo sve se zna sta ti komsija radi
dvije i po, tri godine raspravljamo ovdje na forumu, ako neko i zna sta je tacno desilo, jos se nije usudio reci javno.
evo, ako ti znas, ako je tako da svi znaju, kazi nam :)
Ja neznam iskren da budnem , ali sigurno ima neko ovdje na forumu ko zna sta i kako .....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5491 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

Nisrin wrote: 07/02/2021 12:49 A sto sad Stojnic tvrdi da je on taj koji je SIPI rekao jos u novembru da se uhapsi Zijo i da Alisu treba da uhapse, da nema amneziju itd?

e da, bile su i neke poruke Alisi poslane da ce joj stradati momak itd.. Ne mogu da vjerujem da ne mogu uci u trag obicnim SMS porukama ili nece?!
Stojnic poznanike iz SIPE zove kolege ?? .... mozda je je ovaj Stojnic bas taj koji zna sta se zapravo desilo
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#5492 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nisrin »

A zna li iko gdje Alisa sad zivi?! Nije se valjda udala u Sarajevu, ne shvatam pored svega sto svi redom pisu o njoj da moze otici na kafu, otici u podmiru, u DM, doktoru itd..
Ja bih u zemlju propala, ne bih mogla izdrzati taj pritisak, nema sanse... I taj sto je ozenio mora se priznati da je hrabar, obiljezena ce ostati zauvijek i ako je u Sa to je valjda zadnnji grad gdje treba ostati!
Sve su neka nagadjanja, o svemu i niko nista ne zna, a inace svi sve znamo...

Stojnic djeluje kao da zeli ispasti bitan, on nesto nekog zna itd, a osvecuje se radi tih auta, iako pouzdano ne zna da su zavrsili kod Zije?! A da Alisu treba pritisnuti, pa to tvrdimo SVI, nije on jedini da se toga sjetio!
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#5493 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinokio04 »

Čekaj, jel Dženan rahmetli tu noć imao pištolj kod sebe ??
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5494 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

Nisrin wrote: 07/02/2021 13:49 A zna li iko gdje Alisa sad zivi?! Nije se valjda udala u Sarajevu, ne shvatam pored svega sto svi redom pisu o njoj da moze otici na kafu, otici u podmiru, u DM, doktoru itd..
Ja bih u zemlju propala, ne bih mogla izdrzati taj pritisak, nema sanse... I taj sto je ozenio mora se priznati da je hrabar, obiljezena ce ostati zauvijek i ako je u Sa to je valjda zadnnji grad gdje treba ostati!
Sve su neka nagadjanja, o svemu i niko nista ne zna, a inace svi sve znamo...

Stojnic djeluje kao da zeli ispasti bitan, on nesto nekog zna itd, a osvecuje se radi tih auta, iako pouzdano ne zna da su zavrsili kod Zije?! A da Alisu treba pritisnuti, pa to tvrdimo SVI, nije on jedini da se toga sjetio!
Isti sam dojam imao kao on zna , on ce , ja sam bitan
DonieBrasco
Posts: 15514
Joined: 31/08/2016 16:09

#5495 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by DonieBrasco »

Ne vjerujem da je on zeljan paznje, niko nije lud da se uvali sa tim ciljem a da nema neka saznanja.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5496 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

DonieBrasco wrote: 07/02/2021 13:59 Ne vjerujem da je on zeljan paznje, niko nije lud da se uvali sa tim ciljem a da nema neka saznanja.
ma zna nesto sigurno , ponovo kazem Sarajevo/Ilidza je selendra svako svakoga zna
tukizahou
Posts: 1127
Joined: 23/12/2020 01:31

#5497 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by tukizahou »

previse ste ljubomorni na denisa,on je sportom i poslom dovoljno sebi pitan i svojoj porodici tako da ovakvim stvarima i ne pokusava to,svaka mu cast sto je uradio 99% vas nebi siguran sam.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5498 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

pinokio04 wrote: 07/02/2021 13:52 Čekaj, jel Dženan rahmetli tu noć imao pištolj kod sebe ??
Jest. S tri metka.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#5499 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Mea_parvitas »

tukizahou wrote: 07/02/2021 14:03 previse ste ljubomorni na denisa,on je sportom i poslom dovoljno sebi pitan i svojoj porodici tako da ovakvim stvarima i ne pokusava to,svaka mu cast sto je uradio 99% vas nebi siguran sam.

Samo majmuni poput njega mogu biti ljubomorni na njega...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5500 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by mO k3 »

Mea_parvitas wrote: 07/02/2021 14:06
tukizahou wrote: 07/02/2021 14:03 previse ste ljubomorni na denisa,on je sportom i poslom dovoljno sebi pitan i svojoj porodici tako da ovakvim stvarima i ne pokusava to,svaka mu cast sto je uradio 99% vas nebi siguran sam.

Samo majmuni poput njega mogu biti ljubomorni na njega...
:lol: :lol: :lol:
Locked