Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#22801 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by meridiyan »

biscanka2 wrote: 04/02/2021 13:27

Policija da je ispravno radila prvo bi uhapsili ilegalca koji je nozom sam pravdu dijeli.Zatim su trebali pozvati inspektora da zapecati kucu u kojoj su ilegalci boravil i deportovati ih na Lipu. Posto je ilegalcima zabranjen i kaznjivo izdavanje stambenog prostora, doticnoj osobi (koja im je izdala prostor) debelu kaznu dodijeliti.Ako ilegalci sami sa nozom i letvama mogu u BiH zakon sprovodititi onda to treba i gradjanima dozvoliti.
Cesto se prave izvjestaji kojima bi se djelo prikazalo (to da su bili na licu mjesta) ali da taj izvjestaj ne podigne jos veci gnjev gradjana prema ilegalcima.
Ja ne razumijem kako ovi branioci ilegalnih migrantskih protuha u startu postavljaju migrante kao nedodirljive i stavljaju ih na visi nivo od domaceg stanovnistva. Nece da vide da su protuhe ilegalno usle u zemlju, iliegalno se krecu po njoj, ilegalno borave po napustenim i izdatim objektima.
Da su pretezno naoruzani hladnim oruzjem, da provaljuju, kradu, siluju,pljackaju, otimaju, javno otvaraju standove na nedozvoljenim mjestima, skloni narkoticima , tumaraju sredinama bez ikakve zdravstvene i epidemioloske zastite, remete javni red i mir i to sve bez ikakvih konsekvenci. Ocito je da za njih zakon ne vazi jer pobogu gdje ces na "bracu" i nasu buducnost . Za mene su latentna opasnost po okolinu i najradije bi ih sve pokupio i vratio do granice sa Srbijom i C.Gorom ,odakle su i usli ili sve ih na Hrvatsku granicu pa nek idu gdje su naumili i ko ih je zvao. Citam i Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni. Ako istraju u ovome onda narodu u ostalom djelu Federacije ne preostaje nista drugo nego da stvar uzme u svoje ruke i rijesi se i napasnika i onih koji im podilaze zarad vlastitih interesa a tu prvenstveno mislim na smrdljivu SDA. Opljackali su sve sto se moze opljackati, razorili sve sto se moze razoriti e pa nece se trpjeti jos i zulum afroazijskog olosa i ISIL-ovih koljaca.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72082
Joined: 03/10/2011 20:11

#22802 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chloe »

meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18
biscanka2 wrote: 04/02/2021 13:27

Policija da je ispravno radila prvo bi uhapsili ilegalca koji je nozom sam pravdu dijeli.Zatim su trebali pozvati inspektora da zapecati kucu u kojoj su ilegalci boravil i deportovati ih na Lipu. Posto je ilegalcima zabranjen i kaznjivo izdavanje stambenog prostora, doticnoj osobi (koja im je izdala prostor) debelu kaznu dodijeliti.Ako ilegalci sami sa nozom i letvama mogu u BiH zakon sprovodititi onda to treba i gradjanima dozvoliti.
Cesto se prave izvjestaji kojima bi se djelo prikazalo (to da su bili na licu mjesta) ali da taj izvjestaj ne podigne jos veci gnjev gradjana prema ilegalcima.
Ja ne razumijem kako ovi branioci ilegalnih migrantskih protuha u startu postavljaju migrante kao nedodirljive i stavljaju ih na visi nivo od domaceg stanovnistva. Nece da vide da su protuhe ilegalno usle u zemlju, iliegalno se krecu po njoj, ilegalno borave po napustenim i izdatim objektima.
Da su pretezno naoruzani hladnim oruzjem, da provaljuju, kradu, siluju,pljackaju, otimaju, javno otvaraju standove na nedozvoljenim mjestima, skloni narkoticima , tumaraju sredinama bez ikakve zdravstvene i epidemioloske zastite, remete javni red i mir i to sve bez ikakvih konsekvenci. Ocito je da za njih zakon ne vazi jer pobogu gdje ces na "bracu" i nasu buducnost . Za mene su latentna opasnost po okolinu i najradije bi ih sve pokupio i vratio do granice sa Srbijom i C.Gorom ,odakle su i usli ili sve ih na Hrvatsku granicu pa nek idu gdje su naumili i ko ih je zvao. Citam i Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni. Ako istraju u ovome onda narodu u ostalom djelu Federacije ne preostaje nista drugo nego da stvar uzme u svoje ruke i rijesi se i napasnika i onih koji im podilaze zarad vlastitih interesa a tu prvenstveno mislim na smrdljivu SDA. Opljackali su sve sto se moze opljackati, razorili sve sto se moze razoriti e pa nece se trpjeti jos i zulum afroazijskog olosa i ISIL-ovih koljaca.
:shock: :? Nisam znala da je SDA toliko jaka, drži EU, Međunarodnu zajednicu, IOM i sve ostale humanitarne organizacije ... :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#22803 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by moonca »

meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18 Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni.
... :-) prevedeno na nash jezik.... migrantima- islamske vjere.. ali, ne pitaju se oni tu - vjerujem da je ovako odlucila EU
....kao i --- ne znamo, da li kroz 'svoju' teritorijue- ne islamiste - sprovedu, do neke zemlje EU
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#22804 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by bandit_mo »

moonca wrote: 04/02/2021 14:34
meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18 Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni.
... :-) prevedeno na nash jezik.... migrantima- islamske vjere.. ali, ne pitaju se oni tu - vjerujem da je ovako odlucila EU
....kao i --- ne znamo, da li kroz 'svoju' teritorijue- ne islamiste - sprovedu, do neke zemlje EU
NIsu oni nikakve vjere osim religiozne predanosti kriminalu.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#22805 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by meridiyan »

Chloe wrote: 04/02/2021 14:27
meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18
biscanka2 wrote: 04/02/2021 13:27

Policija da je ispravno radila prvo bi uhapsili ilegalca koji je nozom sam pravdu dijeli.Zatim su trebali pozvati inspektora da zapecati kucu u kojoj su ilegalci boravil i deportovati ih na Lipu. Posto je ilegalcima zabranjen i kaznjivo izdavanje stambenog prostora, doticnoj osobi (koja im je izdala prostor) debelu kaznu dodijeliti.Ako ilegalci sami sa nozom i letvama mogu u BiH zakon sprovodititi onda to treba i gradjanima dozvoliti.
Cesto se prave izvjestaji kojima bi se djelo prikazalo (to da su bili na licu mjesta) ali da taj izvjestaj ne podigne jos veci gnjev gradjana prema ilegalcima.
Ja ne razumijem kako ovi branioci ilegalnih migrantskih protuha u startu postavljaju migrante kao nedodirljive i stavljaju ih na visi nivo od domaceg stanovnistva. Nece da vide da su protuhe ilegalno usle u zemlju, iliegalno se krecu po njoj, ilegalno borave po napustenim i izdatim objektima.
Da su pretezno naoruzani hladnim oruzjem, da provaljuju, kradu, siluju,pljackaju, otimaju, javno otvaraju standove na nedozvoljenim mjestima, skloni narkoticima , tumaraju sredinama bez ikakve zdravstvene i epidemioloske zastite, remete javni red i mir i to sve bez ikakvih konsekvenci. Ocito je da za njih zakon ne vazi jer pobogu gdje ces na "bracu" i nasu buducnost . Za mene su latentna opasnost po okolinu i najradije bi ih sve pokupio i vratio do granice sa Srbijom i C.Gorom ,odakle su i usli ili sve ih na Hrvatsku granicu pa nek idu gdje su naumili i ko ih je zvao. Citam i Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni. Ako istraju u ovome onda narodu u ostalom djelu Federacije ne preostaje nista drugo nego da stvar uzme u svoje ruke i rijesi se i napasnika i onih koji im podilaze zarad vlastitih interesa a tu prvenstveno mislim na smrdljivu SDA. Opljackali su sve sto se moze opljackati, razorili sve sto se moze razoriti e pa nece se trpjeti jos i zulum afroazijskog olosa i ISIL-ovih koljaca.
:shock: :? Nisam znala da je SDA toliko jaka, drži EU, Međunarodnu zajednicu, IOM i sve ostale humanitarne organizacije ... :lol:
Najbitnija karika u lancu. Bez njihove suglasnosti i dogovora danas ne bi imali ovo sto imamo. Vidjeli, dobro se mogu utaliti a i braca stizu (buduci glasaci), pa poletjeli da potpisu dogovor da nam ovuda vrsljaju raznorazni IOM-ovi, upitne NVO, Sanski vitez Cuco Karic i druge slicne lazne humanitarne udruge.
Doduse i ti si dio te karike i nastavi se cerekati. :razz:
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#22806 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by cimara »

meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18
biscanka2 wrote: 04/02/2021 13:27

Policija da je ispravno radila prvo bi uhapsili ilegalca koji je nozom sam pravdu dijeli.Zatim su trebali pozvati inspektora da zapecati kucu u kojoj su ilegalci boravil i deportovati ih na Lipu. Posto je ilegalcima zabranjen i kaznjivo izdavanje stambenog prostora, doticnoj osobi (koja im je izdala prostor) debelu kaznu dodijeliti.Ako ilegalci sami sa nozom i letvama mogu u BiH zakon sprovodititi onda to treba i gradjanima dozvoliti.
Cesto se prave izvjestaji kojima bi se djelo prikazalo (to da su bili na licu mjesta) ali da taj izvjestaj ne podigne jos veci gnjev gradjana prema ilegalcima.
Ja ne razumijem kako ovi branioci ilegalnih migrantskih protuha u startu postavljaju migrante kao nedodirljive i stavljaju ih na visi nivo od domaceg stanovnistva. Nece da vide da su protuhe ilegalno usle u zemlju, iliegalno se krecu po njoj, ilegalno borave po napustenim i izdatim objektima.
Da su pretezno naoruzani hladnim oruzjem, da provaljuju, kradu, siluju,pljackaju, otimaju, javno otvaraju standove na nedozvoljenim mjestima, skloni narkoticima , tumaraju sredinama bez ikakve zdravstvene i epidemioloske zastite, remete javni red i mir i to sve bez ikakvih konsekvenci. Ocito je da za njih zakon ne vazi jer pobogu gdje ces na "bracu" i nasu buducnost . Za mene su latentna opasnost po okolinu i najradije bi ih sve pokupio i vratio do granice sa Srbijom i C.Gorom ,odakle su i usli ili sve ih na Hrvatsku granicu pa nek idu gdje su naumili i ko ih je zvao. Citam i Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni. Ako istraju u ovome onda narodu u ostalom djelu Federacije ne preostaje nista drugo nego da stvar uzme u svoje ruke i rijesi se i napasnika i onih koji im podilaze zarad vlastitih interesa a tu prvenstveno mislim na smrdljivu SDA. Opljackali su sve sto se moze opljackati, razorili sve sto se moze razoriti e pa nece se trpjeti jos i zulum afroazijskog olosa i ISIL-ovih koljaca.
Sve stoji.Al' zamisli da je na vlasti domaća kvaziliberalna opcija...Dino Mustafić ministar sigurnosti,Haris Pašović šef granične policije... 8-)
Imali bi 300 kampova u centru sve i jednog grada,građani bi na dnevnoj bazi bili nazivani fašistima,migosima bi bilo zabranjeno da prelaze granicu prema Hr,jer eto ,neka ih kod nas da pokažemo svoju humanost i urbanost :D Što se tiče migranata "desni" i "lijevi" grčevito se bore za titulu najvećeg glupana.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72082
Joined: 03/10/2011 20:11

#22807 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chloe »

meridiyan wrote: 04/02/2021 14:46
Chloe wrote: 04/02/2021 14:27
meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18

Ja ne razumijem kako ovi branioci ilegalnih migrantskih protuha u startu postavljaju migrante kao nedodirljive i stavljaju ih na visi nivo od domaceg stanovnistva. Nece da vide da su protuhe ilegalno usle u zemlju, iliegalno se krecu po njoj, ilegalno borave po napustenim i izdatim objektima.
Da su pretezno naoruzani hladnim oruzjem, da provaljuju, kradu, siluju,pljackaju, otimaju, javno otvaraju standove na nedozvoljenim mjestima, skloni narkoticima , tumaraju sredinama bez ikakve zdravstvene i epidemioloske zastite, remete javni red i mir i to sve bez ikakvih konsekvenci. Ocito je da za njih zakon ne vazi jer pobogu gdje ces na "bracu" i nasu buducnost . Za mene su latentna opasnost po okolinu i najradije bi ih sve pokupio i vratio do granice sa Srbijom i C.Gorom ,odakle su i usli ili sve ih na Hrvatsku granicu pa nek idu gdje su naumili i ko ih je zvao. Citam i Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni. Ako istraju u ovome onda narodu u ostalom djelu Federacije ne preostaje nista drugo nego da stvar uzme u svoje ruke i rijesi se i napasnika i onih koji im podilaze zarad vlastitih interesa a tu prvenstveno mislim na smrdljivu SDA. Opljackali su sve sto se moze opljackati, razorili sve sto se moze razoriti e pa nece se trpjeti jos i zulum afroazijskog olosa i ISIL-ovih koljaca.
:shock: :? Nisam znala da je SDA toliko jaka, drži EU, Međunarodnu zajednicu, IOM i sve ostale humanitarne organizacije ... :lol:
Najbitnija karika u lancu. Bez njihove suglasnosti i dogovora danas ne bi imali ovo sto imamo. Vidjeli, dobro se mogu utaliti a i braca stizu (buduci glasaci), pa poletjeli da potpisu dogovor da nam ovuda vrsljaju raznorazni IOM-ovi, upitne NVO, Sanski vitez Cuco Karic i druge slicne lazne humanitarne udruge.
Doduse i ti si dio te karike i nastavi se cerekati. :razz:
Vidjela sam koliko barataš informacijama, ne mogu biti da se ne smijem. :oops: :lol:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#22808 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by meridiyan »

moonca wrote: 04/02/2021 14:34
meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18 Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni.
... :-) prevedeno na nash jezik.... migrantima- islamske vjere.. ali, ne pitaju se oni tu - vjerujem da je ovako odlucila EU
....kao i --- ne znamo, da li kroz 'svoju' teritorijue- ne islamiste - sprovedu, do neke zemlje EU
Za dogovor je potrebno dvoje. I znalo se i neposredno prije najezde zohara ko im ovdje zeli dobrodoslicu. Ne mozes ti nesto odluciti u moje ime.
Njihovo tumacenje islama je u suprotnosti sa nasim vidjenjem iako neki to pokusavaju izjednaciti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#22809 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by moonca »

bandit_mo wrote: 04/02/2021 14:38
moonca wrote: 04/02/2021 14:34
meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18 Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni.
... :-) prevedeno na nash jezik.... migrantima- islamske vjere.. ali, ne pitaju se oni tu - vjerujem da je ovako odlucila EU
....kao i --- ne znamo, da li kroz 'svoju' teritorijue- ne islamiste - sprovedu, do neke zemlje EU
NIsu oni nikakve vjere osim religiozne predanosti kriminalu.
hm... ne bash...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#22810 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by moonca »

meridiyan wrote: 04/02/2021 15:01
moonca wrote: 04/02/2021 14:34
meridiyan wrote: 04/02/2021 14:18 Covic kategorican, kao i Dodik da nema mjesta u "njihovim" sredinama za kriminalnu afroazijsku bagru sto smatram potpuno ispravnim stavom, bez obzira koliko mi inace bili ogavni i odurni.
... :-) prevedeno na nash jezik.... migrantima- islamske vjere.. ali, ne pitaju se oni tu - vjerujem da je ovako odlucila EU
....kao i --- ne znamo, da li kroz 'svoju' teritorijue- ne islamiste - sprovedu, do neke zemlje EU
Za dogovor je potrebno dvoje. I znalo se i neposredno prije najezde zohara ko im ovdje zeli dobrodoslicu. Ne mozes ti nesto odluciti u moje ime.
Njihovo tumacenje islama je u suprotnosti sa nasim vidjenjem iako neki to pokusavaju izjednaciti.
Znash kako to funkcionishe.. dao si glas na izborima.. dao povjerenje- ti izabrani, rade kako misle da je najbolje, i vishe nemaju razloga da pitaju birace.

Mogli su reci NE,.zasto nisu... ne znam.... mozda ima negdje objasnjenje.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#22811 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

glede bodljavine hazima, dal sam dobro skonto da je samoobrana nozom dozvolita 8) prolazi jos jedan dan bez kalasnjikova :sad:
Juni
Posts: 541
Joined: 30/06/2010 16:10

#22812 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Juni »

Samo pročitati dva današnja naslova i sabrati 2 +2 kome frtalj mozga radi:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-i-h ... /210204065
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dragan- ... /210204074
Ali jok, najkrivlji su Haris Pasovic i Dino Mustafic, oni su ovo sve izrezirali :-)
User987
Posts: 309
Joined: 26/01/2021 02:05

#22813 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by User987 »

Juni wrote: 04/02/2021 17:10 Samo pročitati dva današnja naslova i sabrati 2 +2 kome frtalj mozga radi:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-i-h ... /210204065
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dragan- ... /210204074
Ali jok, najkrivlji su Haris Pasovic i Dino Mustafic, oni su ovo sve izrezirali :-)
Veliki dio Bošnjaka nema ni taj frtalj mozga. Oni zapravo i ne koriste mozak nego bez razmišljanja vjeruju IZ i SDA. To je počelo poslije prvih slobodnih izbora kada je pobijedila SDA, a za IZ počelo novo vrijeme. Od tada pa do danas većina Bošnjaka smatra da su IZ i SDA po difoltu određeni da misle umjesto njih. Prije nego je otvoren PRVI KAMP za ilegalne migrante trebalo je u Parlamentu BiH raspraviti gdje će se kampovi otvarati i da li ih uopšte otvarati. Umjesto toga, otvorena su četiri kampa u Krajini gdje je vlast bošnjačka. Pazite dalje. Molim vas da se koncentrišete. Otvaraju se dva kampa Sarajevu! Zamislite u sred glavnog grada BiH. Ilegalnim momcima, bošnjačka vlast velikodušno prepušta Ilidzu i Hadžiće uz istovremeno gledanje kroz prste ilegalnim momcima useljavanje u napuštene objekte po cijelom gradu, spavanje po hostelima i iznajmljenim stanovima i kućama bez registrovanja ko su, šta su, imaju li dokumente itd. Ilegalni momci osvajaju raskrsnice, tržne centre, naoružani čakijama, noževima i sl. Šire se i dalje prema Visokom, Kaknju, Travniku itd. Pazite dalje! U isto vrijeme ta besramna vlast trenira strogoću na vlastitim gradjanima i piše im kazne za nenošenje maski od 500 KM, za kretanje u vrijeme nezakonitog policijskog sata, za vožnju bez upaljenih dnevnih svjetala itd. Ovo su perverzije i ruganje pravnoj državi. Najgore od svega u ovoj priči je što su SDA i IZ prihvatili kampove i ilegalne samo zato što su iz muslimanskih zemalja. Bez stida i srama uporedjuju ilegalne, vojno sposobne muškarce od 20 do 30 godina sa našim ratnim izbjeglicama saatavljenim od žena i djece. Igra je prljava da ne može biti prljavija. Zato od sveg srca navijam za Dodika i Čovića i znam da neće dozvoliti kampove tamo gdje se oni pitaju. Ali, kao što vidite, ne da im ni IZ u džamije. Ne da im ni SDA pseudo begovska elita u svoje kuće i vile. Reis, Bakir i pseudobegovska elita se smijulje i ponavljaju: Ma dobar je naš narod, to je jedan merhametli narod, ma to je naprosto jedan vjerski narod. :D :D :D
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6775
Joined: 20/02/2013 14:14

#22814 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Merhametli glupi Bošnjo, sve može kod njega proći, samo nek SDA i IZ kažu da je u redu...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#22815 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by moonca »

Nije glup- zna tacno sta hoce i to, odobrava... respektuj :-)
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#22816 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by visuljak »

Hajmo zajebat Bosnjake pa zaustaviti migrante na Drini ili ih ukrasti pa ih smjestiti u Bijeljini i Zvorniku.
Hajmo im otvoriti put u Hrvatsku da se ovdje ne zadrzavaju jer ne daj boze mogu ostati.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#22817 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by meridiyan »

Moze im se :-)
Migrant u Zenici napao ženu

Brzom intevencijom zaštitara agencije “Condor”, koji i osiguravaju šoping centar, migrant je savladan

Inače, brojni migranti nalaze se ispred zeničkog šoping centra zbog frekvencije građana, a koji im, često, daju novac.
Nedzada
Posts: 519
Joined: 14/09/2020 10:09

#22818 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Nedzada »

meridiyan wrote: 04/02/2021 22:21 Moze im se :-)
Migrant u Zenici napao ženu

Brzom intevencijom zaštitara agencije “Condor”, koji i osiguravaju šoping centar, migrant je savladan

Inače, brojni migranti nalaze se ispred zeničkog šoping centra zbog frekvencije građana, a koji im, često, daju novac.
Kad smo glupi i dajemo lovu.
Još kad ih vidim povaljane po klupama po Kamberovićima. I to curama dobacuje.

I kažu sevap - nek' je jebu i oni i njihov sevap.
paladinka
Posts: 1884
Joined: 23/06/2013 17:08

#22819 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by paladinka »

I koliko je u to vrijeme domacih kriminal napravilo!
User avatar
Rothmans
Posts: 2866
Joined: 21/11/2019 21:32

#22820 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Rothmans »

paladinka wrote: 05/02/2021 01:33 I koliko je u to vrijeme domacih kriminal napravilo!
Ni jedan jedini slucaj
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15647
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#22821 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by problemnatravunu »

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... nti/399952
Sudbine / Suze na ispraćaju migranata iz BiH: Dosta je 11 "gameova", poželio sam djecu...
04. 02. 2021.
Marokanac Tariq Louakili stojički je u naš mikrofon govorio o nedaćama kroz koje je prošao tokom 11 „gameova“ – pokušaja ulaska u Hrvatsku, pokazivao nam brojne ožiljke – njegovu trajnu uspomenu na nedosanjani san da se domogne boljeg života u Evropi, pričao kako se na sarajevskim minusima snalazio za prenočište, komad hljeba...

Ali, na pitanje koga ima u Maroku, ko ga čeka, koga će zagrliti kada se vrati na rodnu grudu, uslijedio je neugodni muk, suze se počinju slijevati niz njegovo lice. Dok pokušava savladati emocije, drhatvim glasom kroz stisnute zube jedva izgovara - djecu.

„Volim ih. Puno sam ih poželio. Nisam ih vidio godinu i po...“, u prekidima izgovara emocijama shrvani Tariq, u posljednjim trenucima u kojima je migrant.
koja patetika i sranje u ovim tekstovima ....o likovima sa one strane zakona, na rubu zakona, piše se kao o nevinoj maloj djeci koja su došla na ekskurziju sa školom!
:shock: :shock:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6775
Joined: 20/02/2013 14:14

#22822 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Cherry-Cherry »

Evo sad ćemo svi da ih žalimo, jao kuku, ostavio djecu u rodnoj grudi, sve mi suze teku.... Jbt okorjeli kriminalci došli bez dokumenata i vize, pljačkaju, kradu i ubijaju i sad će se merhametli Bošnjo sažaliti..
Fuj pizda vam materina, odjebite niko vas nije zvao. I ovi "humanitarci" što vas brane nek odjebu sa vama, bagro afričkoazijska
ViaCombusta
Posts: 42
Joined: 30/09/2014 22:56

#22823 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by ViaCombusta »

problemnatravunu wrote: 05/02/2021 06:39 https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... nti/399952
Sudbine / Suze na ispraćaju migranata iz BiH: Dosta je 11 "gameova", poželio sam djecu...
04. 02. 2021.
Marokanac Tariq Louakili stojički je u naš mikrofon govorio o nedaćama kroz koje je prošao tokom 11 „gameova“ – pokušaja ulaska u Hrvatsku, pokazivao nam brojne ožiljke – njegovu trajnu uspomenu na nedosanjani san da se domogne boljeg života u Evropi, pričao kako se na sarajevskim minusima snalazio za prenočište, komad hljeba...

Ali, na pitanje koga ima u Maroku, ko ga čeka, koga će zagrliti kada se vrati na rodnu grudu, uslijedio je neugodni muk, suze se počinju slijevati niz njegovo lice. Dok pokušava savladati emocije, drhatvim glasom kroz stisnute zube jedva izgovara - djecu.

„Volim ih. Puno sam ih poželio. Nisam ih vidio godinu i po...“, u prekidima izgovara emocijama shrvani Tariq, u posljednjim trenucima u kojima je migrant.
koja patetika i sranje u ovim tekstovima ....o likovima sa one strane zakona, na rubu zakona, piše se kao o nevinoj maloj djeci koja su došla na ekskurziju sa školom!
:shock: :shock:
It Maroka, sa obale, bukvalno se vidi Španija. Ako im je cilj Italija, nema kraće. Onaj ko vjeruje da su u Bosni jer su krenuli iz Maroka, zaista nema niti jednu sivu ćeliju.
Nedzada
Posts: 519
Joined: 14/09/2020 10:09

#22824 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Nedzada »

Rothmans wrote: 05/02/2021 06:34
paladinka wrote: 05/02/2021 01:33 I koliko je u to vrijeme domacih kriminal napravilo!
Ni jedan jedini slucaj
Evo i ja gledam izvještaj MUPA
@paladinka
Domaći u to vrijeme ama baš nijedan slučaj nemaju evidentiran.
I šta ćemo sad?
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72082
Joined: 03/10/2011 20:11

#22825 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chloe »

Isto kao što od pojave Covida nema drugih uzročnika smrti.
Locked