Slučaj Dženan Memić

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Vjerujete li da je poginuo nakon udara kombija?

Da
91
9%
Ne
915
91%
 
Total votes: 1006

MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5251 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

spinel_ wrote: 05/02/2021 09:18
Kakvo misljenje imas o Aldijani?
Lijepa cura.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5252 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by JThomas »

:mrgreen: ako tema smeta traču, zajebi temu.

kako je muško od hana? može li hanan, bio je onaj u čeliku...
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5253 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

pinokio04 wrote: 05/02/2021 09:21 Ma Alisa sve zna, ona je gledala svojim očima ko ga je udario u glavu šipkom. Logika nalaže, ako joj se otac zijad tako brzo pojavio na licu mjesta, da ga je udario u glavu neko od njenih jeba..
Vjerovatno ih sačeko u Aleji, i nastala je tuča. Mozda je taj neko bio sam ili nekoliko njih, presreli ih u setnji i pocela svadja. Pretpostavljam da je Dzenan htio braniti Alisu ili sebe, od tog nekog ko ih je napao. Branio vjerovatno, a taj neko je odma šipkom ili čime već ga u glavu udario i odma je pao. Vidjevši to, alisa jenodma zvala oca na lice mjesta da dodje sto je zijad i uradio. Eh u tom momentu krece petjavina, kad je otac vidio da dzennan lezi beli jos ziv u nesvjesti, kad su vijdeli da momak umire, na licu mjesta su poceli smisljati kako da sakriju dokaze. Samo je jedna nepoznanica. Koga alisa stiti ? Ili cak mozda i oca zijada, ili nekog bivseg jeba.. i nece da izda.
A sve zna ona,sve je gledala. Logika nalaze da ako je pozvala oca da dodje na lice mjesta, da je vec se dogodilo to ubistvo tj udarac u glavu. Samo bivši jeb..
Njeg štiti.
Treba nju stisnut sve ce progovoriti. Evo krenulo je, sad zijada stisnut, on sve zna, jer je dosao na lice mejsta i vidio sve, zatekao stanje na licu mjesta. A da je on upetljan u sakrivanju dokaza i muljanju, sigurno jeste. Smissljao je kako da izmulja, jer je znao da mu je cerka alisa svjedok, i da ce u zatvor.
Logika... Logika nalaže i da raskineš s nekim ako ti nije lijepo u vezi. Nisi u braku, ne boriš se za starateljstvo nad djecom, ne želiš dobiti novac od osiguranja... U vezi si par mjeseci i lijepo mu kažeš - ćao.
Logika nalaže da kad ti se nešto takvo dogodi, prvo nazoveš roditelje.
Logika nalaže i da bivši jebač padne poligraf u tom slučaju, a on prošao.
Logika i zakon nalažu da svjedok ubistva ne ide u zatvor pa ne vidim zašto bi i Mutap strahovao da će mu kćerka u zatvor.
Logika nalaže da kad se s nekim potučeš, ne zadaš mu jedan udarac.

Meni se čini da si ti Pinokio slab s logikom i da će ti porasti nos.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5254 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

s tim da logika u bosni slabo pije vode.
i da je nasa realnost da imas koliko hoces likova hodajucih dijagnoza, gdje ne vaze normalna pravila ponasanja, kako u vezama tako i u svakodnevnom zivotu.
i da je zataskavanje i prikrivanje dokaza u vezi ubistva krivicno djelo i da se i za to ide u tvorza.
ti tvrdis da dzenan nije ubijen? jel to? pa sta mu se desilo onda?
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#5255 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by drag_gost »

Cak i mi pitari znamo za novinara Cvaju.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5256 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

drag_gost wrote: 05/02/2021 09:51 Cak i mi pitari znamo za novinara Cvaju.
jeko cvaja i kakve veze ima sa slucajem memic? ozbiljno :lol:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5257 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

drag_gost wrote: 05/02/2021 09:51 Cak i mi pitari znamo za novinara Cvaju.
Garant ti drugovi daju pass da čitaš tamo. Saznaćemo ko ste :thumbup:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5258 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

e ba nema do pola mahalanja, il mahalajte ko ljudi do kraja il se vratite na temu! :pisnuo: :shmizla1:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#5259 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nivelacija »

znam samo da mi oca pritvore a ja nesto znam da ne bi dana sutio.

sad da ova nekog stiti a sebe i oca ukopava nema mi logike.

ili ga je auto udarilo ili njezin otac po meni
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5260 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

Nivelacija wrote: 05/02/2021 09:56 znam samo da mi oca pritvore a ja nesto znam da ne bi dana sutio.

sad da ova nekog stiti a sebe i oca ukopava nema mi logike.

ili ga je auto udarilo ili njezin otac po meni
po svemu stiti i sebe i oca sutnjom. logika.
ko god progovori od njih klavir im ne gine...
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#5261 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by drag_gost »

MensurM wrote: 05/02/2021 09:53
drag_gost wrote: 05/02/2021 09:51 Cak i mi pitari znamo za novinara Cvaju.
Garant ti drugovi daju pass da čitaš tamo. Saznaćemo ko ste :thumbup:
:lol: Gdje da citam? Bolan bolan nije to neka tajna svi znaju ko si. Javi se u poruci i saznaces ko sam, mahanje iz Berlina.
Last edited by drag_gost on 05/02/2021 10:00, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5262 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

de moze i na pp.
jebga znaitzelja :D
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#5263 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by MensurM »

@drag_gost javio se i prije nego si editovao post.

@sumirprimus ide i tebi pm, zaslužuješ :D
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5264 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

pp? moze bacaj, pa jel mahalanje il nije :chmoljava:
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#5265 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by pinokio04 »

sumirprimus wrote: 05/02/2021 09:45 s tim da logika u bosni slabo pije vode.
i da je nasa realnost da imas koliko hoces likova hodajucih dijagnoza, gdje ne vaze normalna pravila ponasanja, kako u vezama tako i u svakodnevnom zivotu.
i da je zataskavanje i prikrivanje dokaza u vezi ubistva krivicno djelo i da se i za to ide u tvorza.
ti tvrdis da dzenan nije ubijen? jel to? pa sta mu se desilo onda?
Ne ne, definitivno ie ubijen. Pokušavam da na osnovu informacija koje pratim sa tv-a, medija, na osnovu priče Ifeta i Muriza, povežem šta je bilo. Dženan je definitivno ubijen, udarcem šipke ili nečeg sličnog u glavu. Moj zaključak je otprilike isti kao što advokat Ifet priča. Samo ne mogu da dokučim/shvatim, koji je razlog zašto šuti Alisa. Mora biti valjan razlog da krije nekog ovako, ko zmija noge. Logika mog razmišljanja, ponavljam na osnovu informacija koje pratim kroz medije i izjave Muriza i Ifeta, je da ubica Dženana može biti samo neko koga Alisa dobro poznaje, s kim je bliska tj. u tijesnoj vezi. Ako je snimka kamere pokazala sa hotela kristal da je Dzenan prosao sa alisom u 21:30 alejom, a snimka takođe pokazuje da je Kombi prosao u 22:30 istom alejom, znači da je prošlo sat vrmeenena od njihovog ulaska u aleju do dolaska kombija. A u 23:30 je hitna došla po pozivu u aleju. Znači od momenta ulaska Dženana i alise u aleju do dolaska Hitne službe je 2 h. Eh hajmo sad u detalje i pitanja koja se nameću. Šta se tačno dešavalo od 21:30 do 23:30 do dolaska Hitne službe ?? Sta se u ta dva sata razmaka dešavalo ??
Kad je udaren u glavu sipkom ?? Da li je istog trena kada je udaren u glavu i kada je pao na zemlju, da li je istog trena pozvana Hitna i Policija ?? Ili je možda udaren u glavu u 22 h , pa su ga sklonili sa ulice, ili tog mejsta, da ga ne bi eventualni prolaznici vidjeli, pa su ga takvog pustili da umire, dok ne skontaju šta dalje raditi, kako prikriti ubistvo. Imal informacija kad dolazi ovaj njen otac alisin na lice mjesta ? U koliko sati ? Da li je kombi koji se vidi na kameri s hotela, koji dolazi u 22:30 pozvan od alise i neknog oca, vejrovatno su zvali nekog da dodje s kombijem pa se vidi taj kombi da dolazi u aleju ?
Last edited by pinokio04 on 05/02/2021 10:36, edited 1 time in total.
User avatar
Nike af1 white
Posts: 813
Joined: 27/03/2018 11:33

#5266 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nike af1 white »

sumirprimus wrote: 05/02/2021 10:00 de moze i na pp.
jebga znaitzelja :D
a gdje ne znas naseg novinarcica sa indexa :lol: :lol: e moj sumire vidi se da si tuzlanska fukara :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5267 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

kake veze, ne moram nit mogu sve upratit :D
a tz fkr jesam i to s ponosom! sta je tu zajebancija?
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#5268 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

tripple_dubble wrote: 03/11/2017 11:59 A gdje kaze da su u pitanju fejsbuk poruke?
Ja koliko sam skontala Muriza, radi se o pisanju statusa po fb.... Ili ja nesto nisam skontala?

PS:
Da ne bude kasnije uzbune, nova sam tu, dosla zbog druge teme, ali me ova zainteresovala jer poznajem porodicu Memic jako dobro i naravno da sam sigurna da ce se dokazati na kraju istina o citavom slucaju Memic, a to je da je Dzenan ubijen.
Cao raja, tripple_dubble ovdje.. :D
Samo sam dosla da vidim jel Memsur jos na temi, ali proslo mnogo vremena pa zaboravih i passwort i mail koji sam koristila :D

Jel' jos tvrdi da je Ljubo zamahnuo kombijem i udario Dzenana ili je i on konacno shvatio, da je ubistvo?

PS: svjesna sam da jos nije "dokazano" pravno, jer iako istraga vec traje jako dugo i u narednih 30 dana ce svakako donijeti jos jedno ili dva iznenadjenja sa sobom, nije jos gotovo. Ali mislim da je svima jasno da:

a) nije bilo saobracajne nesrece
b) da se nije radilo iskljucivo o nesposobnosti i propustima nadleznih, vec o zataskavanju.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#5269 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nivelacija »

td_maajka wrote: 05/02/2021 10:46
tripple_dubble wrote: 03/11/2017 11:59 A gdje kaze da su u pitanju fejsbuk poruke?
Ja koliko sam skontala Muriza, radi se o pisanju statusa po fb.... Ili ja nesto nisam skontala?

PS:
Da ne bude kasnije uzbune, nova sam tu, dosla zbog druge teme, ali me ova zainteresovala jer poznajem porodicu Memic jako dobro i naravno da sam sigurna da ce se dokazati na kraju istina o citavom slucaju Memic, a to je da je Dzenan ubijen.
Cao raja, tripple_dubble ovdje.. :D
Samo sam dosla da vidim jel Memsur jos na temi, ali proslo mnogo vremena pa zaboravih i passwort i mail koji sam koristila :D

Jel' jos tvrdi da je Ljubo zamahnuo kombijem i udario Dzenana ili je i on konacno shvatio, da je ubistvo?

PS: svjesna sam da jos nije "dokazano" pravno, jer iako istraga vec traje jako dugo i u narednih 30 dana ce svakako donijeti jos jedno ili dva iznenadjenja sa sobom, nije jos gotovo. Ali mislim da je svima jasno da:

a) nije bilo saobracajne nesrece
b) da se nije radilo iskljucivo o nesposobnosti i propustima nadleznih, vec o zataskavanju.
iskreno nisam upoznat pa jel mi mozes reci kako znamo da nije bilo nesrece saobracajne i zasto bi ta alisa po cijenu svog oca nekog stitila?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#5270 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by Nivelacija »

sumirprimus wrote: 05/02/2021 10:39 kake veze, ne moram nit mogu sve upratit :D
a tz fkr jesam i to s ponosom! sta je tu zajebancija?
Image

jedina ultra grupa iz tz mani se indijastine fkr
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5271 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by liaar »

Nivelacija wrote: 05/02/2021 10:49
td_maajka wrote: 05/02/2021 10:46
tripple_dubble wrote: 03/11/2017 11:59 A gdje kaze da su u pitanju fejsbuk poruke?
Ja koliko sam skontala Muriza, radi se o pisanju statusa po fb.... Ili ja nesto nisam skontala?

PS:
Da ne bude kasnije uzbune, nova sam tu, dosla zbog druge teme, ali me ova zainteresovala jer poznajem porodicu Memic jako dobro i naravno da sam sigurna da ce se dokazati na kraju istina o citavom slucaju Memic, a to je da je Dzenan ubijen.
Cao raja, tripple_dubble ovdje.. :D
Samo sam dosla da vidim jel Memsur jos na temi, ali proslo mnogo vremena pa zaboravih i passwort i mail koji sam koristila :D

Jel' jos tvrdi da je Ljubo zamahnuo kombijem i udario Dzenana ili je i on konacno shvatio, da je ubistvo?

PS: svjesna sam da jos nije "dokazano" pravno, jer iako istraga vec traje jako dugo i u narednih 30 dana ce svakako donijeti jos jedno ili dva iznenadjenja sa sobom, nije jos gotovo. Ali mislim da je svima jasno da:

a) nije bilo saobracajne nesrece
b) da se nije radilo iskljucivo o nesposobnosti i propustima nadleznih, vec o zataskavanju.
iskreno nisam upoznat pa jel mi mozes reci kako znamo da nije bilo nesrece saobracajne i zasto bi ta alisa po cijenu svog oca nekog stitila?
Znamo tako što su na rekonstrukciji vještaci rekli da je nemoguće da ga je udario kombi, kako MensurM tvrdi
User avatar
vjeshalica
Posts: 17166
Joined: 31/03/2019 14:56

#5272 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by vjeshalica »

MensurM wrote: 05/02/2021 09:02
vjeshalica wrote: 05/02/2021 08:20
MensurM wrote: 05/02/2021 01:24

Negativan stav imam o ulasku sestre u politiku i njihovoj taktici da se javnost lažima i preuveličavanjem drži na njihovoj strani. Ja sam za to da se iznesu svi dokazi i vidimo na čemu smo. Ovako se pet godina iznosi po nešto, a nemamo ništa. Na kraju ubica na slobodi, nebitno jel Bunjo, Seferović ili neko treći.
Laž
negativan stav imaš od momenta događaja, a ne od arijaninog ulaska u politiku
kroz cijelu temu iznosis negativni stav prema memicima

i anravno nije ifet glup i neskolovan advokat da se služi nebulozama kao ti i da baljezga sta mu je klijentu ceif
Ne, negativan, nego sumnjičav. I prema jednoj i prema drugoj verziji. Negativan stav imam oko laži i politike. Ostalo me zanima tačno onoliko da izguglam i vidim jel se šta slagalo.

Da, isti onaj Feraget koji je jučer za naslovnu stranu Avaza ponovio stvari koje znamo iz 2018. godine i to predstavio kao ekskluzivu. Da je druga strana napravila nešto takvo, gorio bi fejs i forum od pljuvačine. Ako nam se u 2021. godini ponavljaju stvari rečene iz 2018. godine, onda bi se moglo zaključiti da smo jako tanki s dokazima. A to nikako nije dobro.
Napisao si sam gore i citiram te da imas negativan stav. Dakle opet lazes....
To kakav ti imas stav je irelevantno i ne mijenja bitno cinjenicu da ti imas negativan stav prema Memicima od pocetka, a ne od Arijaninog ulaska u politiku. To sto je ona usla u politiku, ne mijenja cinjenicu da joj je brat ubijen, i da je kompletan proces kojima se pokusava sakriti ubistvo namontiran od vladajuce mafije, i da su Mutapi glavni autori psihopatije dogadjaja. Ti koji do jucer nikad nisi usao na Ilidzu, nemoj da te citiram koliko si tvrdio da Ilidzu znas i sto si Budnju nazivao gospodinom. Jeste mozda tebi i takvima kao ti. Ljudima sa malo razuma sigurno nije. Feraget godinama govori jedno te iste stvari, ne zato sto nema novo nesto nego sto ukazuje na cinjenice, ti Feragetu nisi ni do zemlje na kojoj stoji kad je u pitanju struka.
td_maajka
Posts: 1022
Joined: 05/02/2021 09:57

#5273 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by td_maajka »

Nivelacija wrote: 05/02/2021 10:49
td_maajka wrote: 05/02/2021 10:46
tripple_dubble wrote: 03/11/2017 11:59 A gdje kaze da su u pitanju fejsbuk poruke?
Ja koliko sam skontala Muriza, radi se o pisanju statusa po fb.... Ili ja nesto nisam skontala?

PS:
Da ne bude kasnije uzbune, nova sam tu, dosla zbog druge teme, ali me ova zainteresovala jer poznajem porodicu Memic jako dobro i naravno da sam sigurna da ce se dokazati na kraju istina o citavom slucaju Memic, a to je da je Dzenan ubijen.
Cao raja, tripple_dubble ovdje.. :D
Samo sam dosla da vidim jel Memsur jos na temi, ali proslo mnogo vremena pa zaboravih i passwort i mail koji sam koristila :D

Jel' jos tvrdi da je Ljubo zamahnuo kombijem i udario Dzenana ili je i on konacno shvatio, da je ubistvo?

PS: svjesna sam da jos nije "dokazano" pravno, jer iako istraga vec traje jako dugo i u narednih 30 dana ce svakako donijeti jos jedno ili dva iznenadjenja sa sobom, nije jos gotovo. Ali mislim da je svima jasno da:

a) nije bilo saobracajne nesrece
b) da se nije radilo iskljucivo o nesposobnosti i propustima nadleznih, vec o zataskavanju.
iskreno nisam upoznat pa jel mi mozes reci kako znamo da nije bilo nesrece saobracajne i zasto bi ta alisa po cijenu svog oca nekog stitila?
Mogu. Evo navest cu samo one tacke koje su upravo relevanten za utvrdjivanje da li je uopce bilo saobracajne nesrece ili ne.

Imamo najmanje 6, ali i vise, relevantnih vjestacenja koja iskljucuju bilo kakvu mogucnost saobracajne nesrece (vjestaci saobracajne struke, masinske struke i medicinski vjestaci, najmanje po dva vjestaka su dosli do istih zakljucaka).

Imamo povrede na Dzenanovom tijelu koje nisu i ne mogu biti (dokazali strucni ljudi, 2 vjestaka i doktor koji ga je operisao, nisam ja) biti od udarca kombija kojeg je navodno Ljubo Seferovic vozio tu noc.

Imamo navodna ostecenja na kombiju, koja kao sto vec rekoh ne odgovaraju povredama na tijelu Dzenanovom (a ni Alisinom), a izmedju ostalog imamo i navodni razbijeni far na kombiju. Na snimku sa kuvajtske ambasade, a koji je dokaz kantonalnog tuzilastva u korist saobracajne nesrece, se vidi kako taj kombi prolazi netom nakon navodne nersece, dakle oko 22:35h to vecer, se jasno vidi da far nije ostecen. Niti desni, niti lijevi. Vjestaceno je i to i iako se ne moze utvrditi registracija na kombiju zbog lose kvalitete snimka, moze se i utvrdjeno je da doticni far nije ostecen.

Imamo sada vec - a nismo to imali na pocetku, jer je skrivan od strane kantonalnog tuzilastva, snimak na kojem se vidi da Dzenan i Alisa tu noc u Aleju dolaze u 21:30h, a ne u 22:15 kako je Alisa navela, te kako su tuzilastvo i MUP tvrdili. Zasto je to relevantno u pogledu saobracajne nesrece? Pa relevantno je zato sto se optuznica zasniva na tvrdnji da su Dzenan i Alisa stigli oko 22:15h na parking Aleje i da su krenuli u setnju. Nekih 50-100 m (zavisi gdje su parkirali) odatle, a na samom ulazu u Aleju, ispred Casa Grande, ih je Ljubo Seferovic ulazeci u Aleju pri brzini od 40-50 km/h, oko 22:30h udario. Da je (neki) kombi bio u to doba u Aleji i prosao tim pravcem, to nam potvrdjuje snimak sa kuvajtske rezidencije. Da su Dzenan i Alisa vec ranije bili tu, a po Alisinim rijecima su taman krenuli setati i dodirivali se ramenima kada su bili na mjestu navodne saobracajne nesrece, nam medjutim pokazuje da je u tom scenariju nevjerovatno da ih je kombi sa snimka, a koji je tuzilastvo identificiralo kao kombi Ljube Seferovica, udario izmedju 22:30 i 22:35h. Samo cu jos napomenuti, da je Ljubo Seferovic na rekonstrukciji od 14.6.2020 izjavio da nije "ni vidio koga je udario" vec da mu je pukla sofersajba (na snimku citava) i mnogi prednji dijelovi kombija (stok, prednja karambolka, da je retrovizor imao "dvije crte" - pukotine) i da je on nastavio voziti dalje. Dakle, nije se zadrzavao. Sama logika nalaze, da ta prica ne pije vodu.

Da je samo ovaj time line relevantan, mozda bi se moglo i reci da je eventualno neko drugi udario svojim automobilom njih dvoje, ali vjestacenja, obdukcijski nalaz (imao je samo jednu povredu, i to na glavi), iskaz doktora koji ga je operisao, polozaj Dzenanovog tijela i mjesto gdje je lezao, te njihov polozaj (Dzenanov i Alisin) u trenutku kada su hodali Alejom, a po Alisinim rijecima, bi i Alisa morala biti znatno vise povrijedjena, imati drugacije povrede (i ona je imala ISKLJUCIVO povredu na glavi).

Mislim da je to - i da se nista drugo ne zna - dovoljno svakome ko zna logicno razmisljati, da zakljuci da saobracajna nesreca nije to sto se desilo.
Ali imaju dvije presude na kantonalnom sudu u ovom slucaju, oba puta su Ljubo i bekrija oslobodjeni, jer je sud zakljucio da nije doslo do saobracajne nesrece, a na tome kantonalno tuzilastvo zasniva svoj slucaj. Imaju obje presude online, kome nije mrsko citati 140 i 220 stranica, sve je tamo opisano i ispisano.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5274 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

Nivelacija wrote: 05/02/2021 10:50
sumirprimus wrote: 05/02/2021 10:39 kake veze, ne moram nit mogu sve upratit :D
a tz fkr jesam i to s ponosom! sta je tu zajebancija?
87d1186b4743a5acf440d7&oe=60433090[/img]

jedina ultra grupa iz tz mani se indijastine fkr
slican se slicom raduje jelde maket hehe
hoces to hoce gerila kamarila :P
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5275 Re: Slučaj Dženan Memić

Post by sumirprimus »

kad za jedno 4 5 godina zagrmi druuga liga :lol: :P
Locked