Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8550
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#119201 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Astronomy wrote: 01/02/2021 13:17 znaci frajer mrtav hladan pregledo sve vijesti i podcaste (sa Amarom nisam ni ja stigo pogledat) o nama i jos se pohvali :shock: pa onda onaj drugi kaze ne znate ko je igrao protiv slovenaca, pa normalno da ne znamo imamo svoj klub ahahaha i slag na tortu, frajer sa videotonom na avataru, strasno jebote :shock: :shock:

elem, hocel iko za ovu finansijsku krizu pojasnit, bilo je prvo 13 miliona, evo sad je izgleda 15, hajde neko dok do kraja dana nije poraslo na 20 :lol: :lol:
Ne bi trebalo da vam je smijeha...
Prema PU FBiH od 6. do 9. mjeseca ste otisli jos u minus 400k KM, od 9. do 12. mjeseca niste marke uplatili a izgleda ni prijave niste podnosili....
Bit ce interesantno vidjeti "vrtimo, muljamo" na sta ce izaci.
STOP potkradanju drzave, RVI, trudnica, bolesnih i nemocnih i svih ostalih koji na zalost moraju cekati na drzavnu pomoc!
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#119202 Re: Premijer liga BiH

Post by Impressum »

Plunkett wrote: 01/02/2021 13:10 Mi samo uživamo u vašoj nemoći.
smijemo vašim planovima na račun kluba i ismijavamo ono na šta ste spali.
:thumbup:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119203 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

Ricken wrote: 01/02/2021 08:53
Analiticarr wrote: 01/02/2021 01:11 Sale, posalice, sve je to u redu ali bez vrijedjanja. I ja volim zezati komsije ali nije mi niti malo drago zbog stanja u kojem se trenutno nalaze i iskreno se nadam da ce pronaci izlaz iz situacije u kojoj jesu ali da ce i dalje gledati nam u ledja. :thumbup: :bih:

P.S. Evo objasnio mi covjek da nije istina da je Amar tuzio Zelju nego je sve to propaganda i planski rat protiv njega :run:
Nije ti to čovjek objasnio. Teško je s tobom komunicirati, kad 3 nepovezana događaja sklopiš u jednu cjelinu i to plasiraš kao neku podlogu za budući događaj. Pred- uvjet zdrave rasprave je da se vlada činjenicama. Tebe poznavanje činjenica, eliminiše iz ozbiljne komunikacije. Nek si ti nama živ i zdrav. :thumbup:
A ono o cemu ja pisem nisu cinjenice?

:lol: :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#119204 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
Sa_u_srcu
Posts: 1863
Joined: 19/10/2010 23:09

#119205 Re: Premijer liga BiH

Post by Sa_u_srcu »

Vedad Ibisevic bi mogao potpisati za Sarajevo... :izet:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#119206 Re: Premijer liga BiH

Post by animus »

Sa_u_srcu wrote: 01/02/2021 15:01 Vedad Ibisevic bi mogao potpisati za Sarajevo... :izet:
Ma kakav Vedo. Nema od tog nista. Na mladjima svijet-Sarajevo ostaje.
Plunkett
Posts: 1883
Joined: 01/06/2020 15:15

#119207 Re: Premijer liga BiH

Post by Plunkett »

Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 14:58 Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
Pa naš otpadak im je postao kapiten, i to nakon što ih je podjebavao poslije poraza od Slobode...
Drugi naš otpadak iz omladinskog pogona im je opet postao kapiten, pa otišao i slavio titulu zrinjskog. Pa se vratio da im objasni sta je to zeljeznicar. Posljedice tog objašnjavanja se vide.
Kakvi oni, nemaju ti obraza. Progutaće ti sve što im AO servira.
Last edited by Plunkett on 01/02/2021 15:24, edited 1 time in total.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#119208 Re: Premijer liga BiH

Post by Impressum »

Astronomy wrote: 01/02/2021 13:17 frajer sa videotonom na avataru
u nasoj se obitelji navija za Videoton jos od 24. travnja 1985.
dali smo mladjem bratu ime Czuhay
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119209 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

Ostavimo sale i prepucavanja po strani. Nego mene zanima hoce li moderni predsjednik i njegovi investitori dodati jos poneku boju i neki modni detalj na Zeljin dres? :D :izet:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119210 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:15 Ostavimo sale i prepucavanja po strani. Nego mene zanima hoce li moderni predsjednik i njegovi investitori dodati jos poneku boju i neki modni detalj na Zeljin dres? :D :izet:
Hoce bordo straftu na dupetu
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119211 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

hrasno38 wrote: 01/02/2021 16:23
Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:15 Ostavimo sale i prepucavanja po strani. Nego mene zanima hoce li moderni predsjednik i njegovi investitori dodati jos poneku boju i neki modni detalj na Zeljin dres? :D :izet:
Hoce bordo straftu na dupetu
Sram ga bilo
Ali opet bolje i strafta nego ne daj boze neka meta ili target sto bi rekli londonci. Svasta tim modnim maccima moze pasti na pamet :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119212 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:44
hrasno38 wrote: 01/02/2021 16:23
Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:15 Ostavimo sale i prepucavanja po strani. Nego mene zanima hoce li moderni predsjednik i njegovi investitori dodati jos poneku boju i neki modni detalj na Zeljin dres? :D :izet:
Hoce bordo straftu na dupetu
Sram ga bilo
Ali opet bolje i strafta nego ne daj boze neka meta ili target sto bi rekli londonci. Svasta tim modnim maccima moze pasti na pamet :lol:
Pa ti to najbolje znas jer si jedan od njih :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119213 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

hrasno38 wrote: 01/02/2021 16:51
Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:44
hrasno38 wrote: 01/02/2021 16:23

Hoce bordo straftu na dupetu
Sram ga bilo
Ali opet bolje i strafta nego ne daj boze neka meta ili target sto bi rekli londonci. Svasta tim modnim maccima moze pasti na pamet :lol:
Pa ti to najbolje znas jer si jedan od njih :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa bi li onda i mene primili? :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119214 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:59
hrasno38 wrote: 01/02/2021 16:51
Analiticarr wrote: 01/02/2021 16:44

Sram ga bilo
Ali opet bolje i strafta nego ne daj boze neka meta ili target sto bi rekli londonci. Svasta tim modnim maccima moze pasti na pamet :lol:
Pa ti to najbolje znas jer si jedan od njih :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa bi li onda i mene primili? :lol: :lol:
Ne bi onaj modni macak nam je nekako savremeniji od tebe...ipak dolazi iz Londona
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#119215 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Dolasci/odlasci:
Sarajevo:

Dolasci: Slobodan Milanović (povratak s posudbe iz Olimpika).

Odlasci: Amar Rahmanović, Ševkija Resić (posudba), Armin Sarić, Numan Kurdić (posudba), Besim Šerbečić.

Željezničar:

Dolasci: Jasmin Čeliković (posudba),Edin Mujić (povratak s posudbe).

Odlasci: Asim Zec, Nermin Jamak, Anel Hajrić

Široki Brijeg:

Dolasci: Mateusz Zachara, Josip Maganjić, Petar Raguž, Mijo Šabić, Josip Majić.

Odlasci: Branimir Cipetić, Mateo Marić, Marko Pervan, Viktor Angelov, Dino Ćorić, Stjepan Radeljić, Toni Jović, Luka Knežević.

Velež:

Dolasci: Faris Zubanović.

Odlasci: Muharem Ćivić, Berin Čatić, Faruk Bihorac.

Zrinjski:

Dolasci: Anđelo Kordić, Mateo Božić, Domagoj Marušić, Dragan Juranović, Zvonimir Vukoja, Josip Gačić, Marin Magdić, Miro Varvodić.

Odlasci: Tomislav Barbarić, Pero Stojkić (kraj karijere), Rijad Sadiku, Zarija Lambulić (kraj posudbe).

Borac:

Dolasci: Dejan Uzelac, Donald Molls, Dino Ćorić, Milan Šikanjić, Elvis Mehanović, Nikola Lakić.

Odlasci: Dino Kalesić, Aleksandar Radulović, Saša Kajkut (kraj karijere), Douglas Cruz, Bojan Marković.

Tuzla City:

Dolasci: Luka Lučić, Petar Mišić, Damir Mehidić.

Odlasci: Jovo Kojić, Nemanja Nikolić, Budimir Šarčević, Muzaref Ivković, Dario Rugašević, Nermin Hodžić.

Radnik:

Dolasci: Miladin Filipović, Marko Milenković, Matej Jelić.

Odlasci: Kenan Šarić, Luka Kačavenda, Dejan Koraksić, Ivan Šubert, Seid Zukić, Luka Vinski, Bojan Mitrović, Nebojša Babić.

Sloboda:

Dolasci: Ševkija Resić (posudba).

Odlasci: Esmir Hasukić, Dejan Uzelac.

Mladost:

Dolasci: Kenan Šarić.

Odlasci: Miloš Nikolić, Anđelo Guzijan, Igor Marković, Edin Bibar, Milan Lalić.

Olimpik:

Dolasci: Kenan Horić, Luka Kačavenda, Ivan Čurjurić.

Odlasci: Dino Hamzić, Kenan Handžić, Ahmed Hasanović, Slobodan Milanović (istek posudbe).

Krupa:

Dolasci: Muharem Ćivić.

Odlasci: Aleksa Andrejić, Miloš Simonović, Marko Golubović, Miladin Filipović, Stefan Nikolić, Milivoj Krmar, Muamer Svraka, Nemanja Vidović, Bojan Puzigaća (kraj karijere).
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119216 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Analiticarr wrote: 01/02/2021 14:56
Ricken wrote: 01/02/2021 08:53
Analiticarr wrote: 01/02/2021 01:11 Sale, posalice, sve je to u redu ali bez vrijedjanja. I ja volim zezati komsije ali nije mi niti malo drago zbog stanja u kojem se trenutno nalaze i iskreno se nadam da ce pronaci izlaz iz situacije u kojoj jesu ali da ce i dalje gledati nam u ledja. :thumbup: :bih:

P.S. Evo objasnio mi covjek da nije istina da je Amar tuzio Zelju nego je sve to propaganda i planski rat protiv njega :run:
Nije ti to čovjek objasnio. Teško je s tobom komunicirati, kad 3 nepovezana događaja sklopiš u jednu cjelinu i to plasiraš kao neku podlogu za budući događaj. Pred- uvjet zdrave rasprave je da se vlada činjenicama. Tebe poznavanje činjenica, eliminiše iz ozbiljne komunikacije. Nek si ti nama živ i zdrav. :thumbup:
A ono o cemu ja pisem nisu cinjenice?

:lol: :thumbup:
Tvoje činjenice najbolje sublimira slijedeća rečenica, koja je citirana niže. Analitičar je napiso:

"Ja sam to saznao od jedne gospodje koja njega poznaje preko 20 godina i od ljudi iz Zelje koji ne zele ili ne smiju javno da pricaju o tome".

Sve gole činjenice iz treće ruke. :D

Nisam imao predstavu da ozbiljnim biznismenima treba objašnjavati elementarne pojmove. Argumentovati na bazi činjenica, znači pozivati se na imenovane izvore i dokumente, a ne na bakice i plašljive jarane iz kluba. :D

Uz to, razmisli malo, koji je to prevarant amater, kad svoje planove o prevarama telali naširoko po dunjaluku bakicama i osobama interesno povezanim sa pravnim licem, koje želi da prevari. Uozbilji se, molim te. :-D
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119217 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Plunkett wrote: 01/02/2021 15:23
Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 14:58 Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
Pa naš otpadak im je postao kapiten, i to nakon što ih je podjebavao poslije poraza od Slobode...
Drugi naš otpadak iz omladinskog pogona im je opet postao kapiten, pa otišao i slavio titulu zrinjskog. Pa se vratio da im objasni sta je to zeljeznicar. Posljedice tog objašnjavanja se vide.
Kakvi oni, nemaju ti obraza. Progutaće ti sve što im AO servira.
Taj prvi otpadak je dijete Orašja koje je prije nego što je došao kod vas bio član Dinama i LASK-a.

Ali kad voliš o otpadcima, čudi me da nisi spomenuo Albina Pelaka. On je najbolj primjer odnosa vrijednosti. Npr. Luis Figo je iz Barcelone prešao u kraljevski Real Madrid. Tako je i Albin Pelak, dugogodišnji vaš kapiten i zakletva, otišao u klub sa većom reputacijom. Ja se ne mogu sjetiti u novijoj historiji našeg fudabala, od 1995. godine sličnog primjera, šamara i poniženja koje je doživio jedan sarajevski klub.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119218 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 14:58 Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
I Zajko Zeba je igrao Bajramski turnir za F.K. Sarajevo, ali ga nikad ni u snu niste mogli dovesti kao pojačanje. Ljudi valjda osjete ponekad dozu empatije i želju da pomognu ne moćnijem, pa su se tako Džeko i Cerić uslikali u vašem dresu, ne bi li se malo pogurala prodaja. To treba da vam bude čast. :D

Mi moramo da vas guramo.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119219 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 01/02/2021 14:11
Astronomy wrote: 01/02/2021 13:17 znaci frajer mrtav hladan pregledo sve vijesti i podcaste (sa Amarom nisam ni ja stigo pogledat) o nama i jos se pohvali :shock: pa onda onaj drugi kaze ne znate ko je igrao protiv slovenaca, pa normalno da ne znamo imamo svoj klub ahahaha i slag na tortu, frajer sa videotonom na avataru, strasno jebote :shock: :shock:

elem, hocel iko za ovu finansijsku krizu pojasnit, bilo je prvo 13 miliona, evo sad je izgleda 15, hajde neko dok do kraja dana nije poraslo na 20 :lol: :lol:
Ne bi trebalo da vam je smijeha...
Prema PU FBiH od 6. do 9. mjeseca ste otisli jos u minus 400k KM, od 9. do 12. mjeseca niste marke uplatili a izgleda ni prijave niste podnosili....
Pa kako zna PUFBiH koliko smo otišli u minus, ako nismo podnosili prijave?
Plunkett
Posts: 1883
Joined: 01/06/2020 15:15

#119220 Re: Premijer liga BiH

Post by Plunkett »

Ricken wrote: 01/02/2021 18:30
Plunkett wrote: 01/02/2021 15:23
Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 14:58 Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
Pa naš otpadak im je postao kapiten, i to nakon što ih je podjebavao poslije poraza od Slobode...
Drugi naš otpadak iz omladinskog pogona im je opet postao kapiten, pa otišao i slavio titulu zrinjskog. Pa se vratio da im objasni sta je to zeljeznicar. Posljedice tog objašnjavanja se vide.
Kakvi oni, nemaju ti obraza. Progutaće ti sve što im AO servira.
Taj prvi otpadak je dijete Orašja koje je prije nego što je došao kod vas bio član Dinama i LASK-a.

Ali kad voliš o otpadcima, čudi me da nisi spomenuo Albina Pelaka. On je najbolj primjer odnosa vrijednosti. Npr. Luis Figo je iz Barcelone prešao u kraljevski Real Madrid. Tako je i Albin Pelak, dugogodišnji vaš kapiten i zakletva, otišao u klub sa većom reputacijom. Ja se ne mogu sjetiti u novijoj historiji našeg fudabala, od 1995. godine sličnog primjera, šamara i poniženja koje je doživio jedan sarajevski klub.
Jebiga, Dinamo ima veću reputaciju što jest jest.
Samo ne razumijem kakve to veze ima sa Krpicem, Stanicem, zamalo Sarvanom i sada sa vašim predsjednikom.
A koliko se Pelak zajebao što se inatio pa otišao u klub u kojem niske i niskini kola vode dokazuje i njegova karijera poslije toga.

A doduše, i jeste klub za takve osobe, pelak, stanic, krpic. Profil kakav se ne uklapa u gospodski klub kakav je Sarajevo :thumbup: samo mi to na vrijeme skontamo pa sa noge na nogu, vama oni kapiteni budu :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#119221 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

Ricken wrote: 01/02/2021 18:38
Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 14:58 Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
I Zajko Zeba je igrao Bajramski turnir za F.K. Sarajevo, ali ga nikad ni u snu niste mogli dovesti kao pojačanje. Ljudi valjda osjete ponekad dozu empatije i želju da pomognu ne moćnijem, pa su se tako Džeko i Cerić uslikali u vašem dresu, ne bi li se malo pogurala prodaja. To treba da vam bude čast. :D

Mi moramo da vas guramo.
Osim u slucaju da je Zajko Zeba bio predsjednik Sarajeva a da ja ne znam, lupetas kao i obicno.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119222 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

Ricken wrote: 01/02/2021 18:21

Uz to, razmisli malo, koji je to prevarant amater, kad svoje planove o prevarama telali naširoko po dunjaluku bakicama i osobama interesno povezanim sa pravnim licem, koje želi da prevari. Uozbilji se, molim te. :-D
Nista on ne telali nego trazi partnera, nekog kome ce drugi povjerovati jer njemu vise niko ne vjeruje kad je izvarao svakog sa kim se sreo.
Ti si pametna osoba i valjda ti se to ne treba crtati da bi shvatio.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119223 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 19:42
Ricken wrote: 01/02/2021 18:38
Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 14:58 Ja ne znam ima li predsjednik ijednog od svjetskih klubova da se slikao u dresu najveceg rivala :lol:

a maleni su toliko ocajni da im to i ne smeta :lol:
I Zajko Zeba je igrao Bajramski turnir za F.K. Sarajevo, ali ga nikad ni u snu niste mogli dovesti kao pojačanje. Ljudi valjda osjete ponekad dozu empatije i želju da pomognu ne moćnijem, pa su se tako Džeko i Cerić uslikali u vašem dresu, ne bi li se malo pogurala prodaja. To treba da vam bude čast. :D

Mi moramo da vas guramo.
Osim u slucaju da je Zajko Zeba bio predsjednik Sarajeva a da ja ne znam, lupetas kao i obicno.
Glupo je poređenje. Nije se ni ovaj slikao kad je postao predsjednik, već ranije. Nije naš navijač, to nije tajna. Nije ni vaš.

Možda će i Džeko biti za koju godinu naš predsjednik pa će te izvaličiti taj podatak da se jednom uslikao u bordo dresu jer je htio biti učtiv.

Pridaješ puno pažnje ne bitnim stvarima, koje nemaju šire značenje od obične kurtoazije.

U svakom slučaju priča proljev, isto kao kad bih ja sad zaključio: "kakav je to dres, kad ga svaka furda može navući i uslikat se" :D
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119224 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Analiticarr wrote: 01/02/2021 20:06
Ricken wrote: 01/02/2021 18:21

Uz to, razmisli malo, koji je to prevarant amater, kad svoje planove o prevarama telali naširoko po dunjaluku bakicama i osobama interesno povezanim sa pravnim licem, koje želi da prevari. Uozbilji se, molim te. :-D
Nista on ne telali nego trazi partnera, nekog kome ce drugi povjerovati jer njemu vise niko ne vjeruje kad je izvarao svakog sa kim se sreo.
Ti si pametna osoba i valjda ti se to ne treba crtati da bi shvatio.
Vidjet ćemo, vrijeme će brzo pokazati.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119225 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

Ricken wrote: 01/02/2021 20:23
Analiticarr wrote: 01/02/2021 20:06
Ricken wrote: 01/02/2021 18:21

Uz to, razmisli malo, koji je to prevarant amater, kad svoje planove o prevarama telali naširoko po dunjaluku bakicama i osobama interesno povezanim sa pravnim licem, koje želi da prevari. Uozbilji se, molim te. :-D
Nista on ne telali nego trazi partnera, nekog kome ce drugi povjerovati jer njemu vise niko ne vjeruje kad je izvarao svakog sa kim se sreo.
Ti si pametna osoba i valjda ti se to ne treba crtati da bi shvatio.
Vidjet ćemo, vrijeme će brzo pokazati.
Sad ga treba pustiti i vidjeti sta tacno namjerava. Mozda i nadje nekog lovatora. Samo treba ga dobro pratiti kako radi jer je izvarao svakog sa kim je radio. Nije bez razloga zatvorio 20 firmi.
Uglavnom sretno vam :thumbup:
Locked