Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#119151 Re: Premijer liga BiH

Post by Analiticarr »

Sale, posalice, sve je to u redu ali bez vrijedjanja. I ja volim zezati komsije ali nije mi niti malo drago zbog stanja u kojem se trenutno nalaze i iskreno se nadam da ce pronaci izlaz iz situacije u kojoj jesu ali da ce i dalje gledati nam u ledja. :thumbup: :bih:

P.S. Evo objasnio mi covjek da nije istina da je Amar tuzio Zelju nego je sve to propaganda i planski rat protiv njega :run:
User avatar
hrasno38
Posts: 31506
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119152 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

alberto_tomba wrote: 01/02/2021 01:00
hrasno38 wrote: 31/01/2021 22:57
Ricken wrote: 31/01/2021 22:47

Kako ga je Skaka odjebo najbolje dokazuje slijedeća izjava:

“To je izazov koji će Sarajevo pozicionirati rame uz rame velikim svjetskim metropolama poput Pariza, Berlina, Hong Konga, Ciriha i New Yorka. Formula E sa sobom donosi promociju glavnog grada BiH, ima veliki ekonomski, sportski i simbolički značaj. Grad Sarajevo zaslužuje jedan ovakav spektakl. Već mjesecima sa našim partnerima radimo vrlo konkretne poteze koji će organizaciju utrke učiniti mogućom. I ova promocija bolida Formule E i posjeta naših prijatelja dokaz su da idemo u pravom smjeru”, obećavao je tada Skaka.

https://www.klix.ba/sport/formula1/kako ... /210109069


Pri tome Skaka kad te odjebe, spiska poazmašan iznos gradskih para na promociju.

Moj 90minut, kad ti u Bosni neko želi reći da veze sa životom nemaš, onda ti kaže, nek si ti nama živ i zdrav :thumbup:
Vidis bolan da lupaju gluposti, lazu, bave se Zeljom umjesto svojim klubom, po obicaju sve znaju....klasicni mahalasi. Ali eto nejse nek je modni macak i prevara ali pogledaj ti koliko je o tome Pitarskih clanaka napisano....koliko to njih zulja jer znaju da ih opet godinama nece biti ni mapi ako Zeljo sredi svoje finansije a i bez tih jebenih para koje fale Zelji useru se toliko da im generalni sekretar savezza i oni bordo jaddovi u savezu moraju sredjivati titule. Oni su pravi odmor za dusu
Sitnica jedna, samo da nadjete levata da vam dadne 15ak miliona, a da se nista ne pita i problem rijesen.
Jako izgledan scenario i cini nas vrlo nervoznim i zabrinutim u ovom trenutku.
Niko nikome nista nece dati na lijepe oci a pogotovo 15 miliona kao sto ni vama nije dao Tan samo sto je kasno skontao da se zajebao jer nije imao od cega da vrati ono sto je ulozio....jedino ste imali ves masine sto vam je kupio Duljevic.
E za razliku od vas Zelljo ima svoj stadion i svoje nekretnine, poslovne prostore na tom stadionu, ima 100-godisnju tradiciju i ima izvanrednu istoriju stvaranja vrrhunskih igraca sto su pokazali i nasi juniori prije par godina o cemu vasi akademci mogu samo da sanjaju.
Iako nemaju uslove nease omladinske selekcije redovno osvajaju trofeje u razlicitim uzrastima sto pokazuje da Zeljo ima dobru skolu koja bi uz poboljsanje uslove mogla da pravi odlicne ograce i donosi pare i klubu i investitoru.
Dakle u toj prici nema sigurno levata niti je iko spomenuo 15 miliona vec samo 2 i to KM. I to nece ici ja smije ruku dati do 30.06 ali ako obezbjedi pola od toga za pocetak ce to biti dovoljno.
Klasicna balkanska mahalaska aposlutno u nikoga ne vjeruje i sve mi znamo na svijetu sta se dogadja. Vidjet cemo prvo kakav ce Statut donjeti, kakve ce papire napraviti ima vremena za sumnje uvijek. U svakom slucaju Ceric nije papak jer papci ne zavrsavaju skole koje je on zavrsio i papci ne zive u Londonu na nacin da o njima pisu najuticajniji casopisi. Nikad on nije rekao da on ima te pare nego da ima dobre konekcije. Pa eto vidjet cemo da li ima ili nema.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#119153 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Je li ti fakat mislis da ce leptir masnica rijesiti finansijsku katastrofu u kojoj se nalazite? Al fakat fakat?
made_in_sarajevo
Posts: 5585
Joined: 06/05/2013 23:05

#119154 Re: Premijer liga BiH

Post by made_in_sarajevo »

Da hrasno nije macak licno :lol: :lol:.

Dali smo igrace ( prije 10 godina i jace), imamo juniore ( neki dan clanak rade ko konobari i fakultet upisali), imamo stadion ( njihov izvjestaj kaze da prodaja pomocnog ih ne bi nulirala), imamo poslovne prostore ( jedino dobro da igracima svaka 4 mjeseca mogu topli obrok dati), Tan se zajebo ( toliko se zajebao da nas je prosljedio Namu koji je 100x vise je zagrijan za fudbal i ukljucen u sve, jest nas zajebo caca ga jebo). Za 10 godina zlatna lopta, kopacka i polufinale lige prvaka je vase, ipak ste vi jedini sa historijom i jedini u svijetu sa 100 godina. Prepali se arapi u klubovima, vrse pritisak da se pisu losi clanci o macku i urgiraju u UEFI da zabrane zelji igranje, da ih zeljo ne bi zguzio sve redom i to samo sa 2 miliona ce im jebat majku.

Hrasno pitaj macka gdje su pronevjerene pare i kad ce doci da gleda svemirskog zelju?
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119155 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Analiticarr wrote: 01/02/2021 01:11 Sale, posalice, sve je to u redu ali bez vrijedjanja. I ja volim zezati komsije ali nije mi niti malo drago zbog stanja u kojem se trenutno nalaze i iskreno se nadam da ce pronaci izlaz iz situacije u kojoj jesu ali da ce i dalje gledati nam u ledja. :thumbup: :bih:

P.S. Evo objasnio mi covjek da nije istina da je Amar tuzio Zelju nego je sve to propaganda i planski rat protiv njega :run:
Nije ti to čovjek objasnio. Teško je s tobom komunicirati, kad 3 nepovezana događaja sklopiš u jednu cjelinu i to plasiraš kao neku podlogu za budući događaj. Pred- uvjet zdrave rasprave je da se vlada činjenicama. Tebe poznavanje činjenica, eliminiše iz ozbiljne komunikacije. Nek si ti nama živ i zdrav. :thumbup:
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119156 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

made_in_sarajevo wrote: 01/02/2021 06:22

Hrasno pitaj macka gdje su pronevjerene pare i kad ce doci da gleda svemirskog zelju?
Čuj gdje su pronevjerene pare, pa u Želji. :lol:

To je to, sad je sve jasno, ušao Mačak u Želju da opere pare od fizibiliti studije, Skakine promocije, i onih 20 firmi što ih je nasadio. :lol: Sad sve konačno ima smisla, i Mačak, i 20 propalih firmi, Željo London LTD, naplaćeni transferi iz Turske i Belgije preko privatnih računa.

Raskrinkavanje sa mindera, stara bošnjačka discplina prostodušnog puka..........:lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#119157 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

Ricken wrote: 01/02/2021 08:53
Analiticarr wrote: 01/02/2021 01:11 Sale, posalice, sve je to u redu ali bez vrijedjanja. I ja volim zezati komsije ali nije mi niti malo drago zbog stanja u kojem se trenutno nalaze i iskreno se nadam da ce pronaci izlaz iz situacije u kojoj jesu ali da ce i dalje gledati nam u ledja. :thumbup: :bih:

P.S. Evo objasnio mi covjek da nije istina da je Amar tuzio Zelju nego je sve to propaganda i planski rat protiv njega :run:
Pred- uvjet
Ono naslo nekom dijelit lekcije iz bosanskog :roll:
made_in_sarajevo
Posts: 5585
Joined: 06/05/2013 23:05

#119158 Re: Premijer liga BiH

Post by made_in_sarajevo »

Ricken wrote: 01/02/2021 09:03
made_in_sarajevo wrote: 01/02/2021 06:22

Hrasno pitaj macka gdje su pronevjerene pare i kad ce doci da gleda svemirskog zelju?
Čuj gdje su pronevjerene pare, pa u Želji. :lol:

To je to, sad je sve jasno, ušao Mačak u Želju da opere pare od fizibiliti studije, Skakine promocije, i onih 20 firmi što ih je nasadio. :lol: Sad sve konačno ima smisla, i Mačak, i 20 propalih firmi, Željo London LTD, naplaćeni transferi iz Turske i Belgije preko privatnih računa.

Raskrinkavanje sa mindera, stara bošnjačka discplina prostodušnog puka..........:lol:
Nema fajde fakat. Eto nek je sa mindera samo ne znam sto onda macak ne dodje u svoj klub, a ne samo preko skype da se javi. Nek dodje slobodno nece mu niko nista pajel, svakako je sa mindera. Samo jos jedno, pronevjerene do zelje, na vama ce tek da budu pronevjerene.

Uostalom sami ste rekli da su pare isle na amarov racun.

Jebo majku vi ste fakat pali kurcu za usi kad svim silama branite macka i kontate eto miliona :lol:

Necu ja vise, eto sa mindera je, samo macka jebe ili 300 funti ili pak minder ga jebe.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119159 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 09:21
Ricken wrote: 01/02/2021 08:53
Analiticarr wrote: 01/02/2021 01:11 Sale, posalice, sve je to u redu ali bez vrijedjanja. I ja volim zezati komsije ali nije mi niti malo drago zbog stanja u kojem se trenutno nalaze i iskreno se nadam da ce pronaci izlaz iz situacije u kojoj jesu ali da ce i dalje gledati nam u ledja. :thumbup: :bih:

P.S. Evo objasnio mi covjek da nije istina da je Amar tuzio Zelju nego je sve to propaganda i planski rat protiv njega :run:
Pred- uvjet
Ono naslo nekom dijelit lekcije iz bosanskog :roll:
Vidiš, opet si bukvalan, nije se radilo o lekciji iz jezika, nego o identifikaciji i selekciji kompatibilnih mentalnih sklopova. Nisam ti ja kriv što si elokventan kao Fikret Prevljak.

Usput crtica između znači da je na uređaju sa kojeg pišem pred u jednom, a uvjet u drugom redu. :lol: :thumbup:
Last edited by Ricken on 01/02/2021 10:19, edited 1 time in total.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119160 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

made_in_sarajevo wrote: 01/02/2021 10:13
Ricken wrote: 01/02/2021 09:03
made_in_sarajevo wrote: 01/02/2021 06:22

Hrasno pitaj macka gdje su pronevjerene pare i kad ce doci da gleda svemirskog zelju?
Čuj gdje su pronevjerene pare, pa u Želji. :lol:

To je to, sad je sve jasno, ušao Mačak u Želju da opere pare od fizibiliti studije, Skakine promocije, i onih 20 firmi što ih je nasadio. :lol: Sad sve konačno ima smisla, i Mačak, i 20 propalih firmi, Željo London LTD, naplaćeni transferi iz Turske i Belgije preko privatnih računa.

Raskrinkavanje sa mindera, stara bošnjačka discplina prostodušnog puka..........:lol:
Nema fajde fakat. Eto nek je sa mindera samo ne znam sto onda macak ne dodje u svoj klub, a ne samo preko skype da se javi. Nek dodje slobodno nece mu niko nista pajel, svakako je sa mindera. Samo jos jedno, pronevjerene do zelje, na vama ce tek da budu pronevjerene.

Uostalom sami ste rekli da su pare isle na amarov racun.

Jebo majku vi ste fakat pali kurcu za usi kad svim silama branite macka i kontate eto miliona :lol:

Necu ja vise, eto sa mindera je, samo macka jebe ili 300 funti ili pak minder ga jebe.
Uopšte niko brani Mačka, samo se zezamo sa glupim pokušajima šukanja.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8587
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#119161 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Ma ovdje je najveci zajeb pokusati nesto dokazati ili ubjediti drugu stranu dokazima! :D
Na to jos samo ovi novi padaju!
Samo suplja prolazi...
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#119162 Re: Premijer liga BiH

Post by Ricken »

Pitar sa Kariba wrote: 01/02/2021 10:22 Ma ovdje je najveci zajeb pokusati nesto dokazati ili ubjediti drugu stranu dokazima! :D
Na to jos samo ovi novi padaju!
Samo suplja prolazi...
Ubijate dokazima. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31506
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119163 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

alberto_tomba wrote: 01/02/2021 01:34 Je li ti fakat mislis da ce leptir masnica rijesiti finansijsku katastrofu u kojoj se nalazite? Al fakat fakat?
Nikad nisam napisao ni da mislim ni da ne mislim.....jednostavno ne znam ali smatram da svakome treba dati priliku
User avatar
hrasno38
Posts: 31506
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119164 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Ricken wrote: 01/02/2021 10:15
Raigor Stonehoof wrote: 01/02/2021 09:21
Ricken wrote: 01/02/2021 08:53

Pred- uvjet
Ono naslo nekom dijelit lekcije iz bosanskog :roll:
Vidiš, opet si bukvalan, nije se radilo o lekciji iz jezika, nego o identifikaciji i selekciji kompatibilnih mentalnih sklopova. Nisam ti ja kriv što si elokventan kao Fikret Prevljak.

Usput crtica između znači da je na uređaju sa kojeg pišem pred u jednom, a uvjet u drugom redu. :lol: :thumbup:
I jis kad bi on shvatio sta si mu sad napisao :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Astronomy
Posts: 49
Joined: 25/01/2021 19:33
Location: Galaksija

#119165 Re: Premijer liga BiH

Post by Astronomy »

alberto_tomba wrote: 01/02/2021 01:34 Je li ti fakat mislis da ce leptir masnica rijesiti finansijsku katastrofu u kojoj se nalazite? Al fakat fakat?
Mozel vise informacija o finansijskoj katastrofi u kojoj se nalazimo? U oba kluba ne postoji nijedna osoba koja moze reci tacno finansijsko stanje godinama iza rata, ne samo u Zelji, nego i u Sarajevu. Pa toliko je ublehasa proslo kroz oba kluba Muco, Baljak, Selimovic, a opet ljudi i dan danas misle da je to neko mogao sve pofatat. Dok ne udje ozbiljna revizorska kuca i sve prerovi nikad se nece ni znat, AL JOK VI ZNATE. :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31506
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119166 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Astronomy wrote: 01/02/2021 11:49
alberto_tomba wrote: 01/02/2021 01:34 Je li ti fakat mislis da ce leptir masnica rijesiti finansijsku katastrofu u kojoj se nalazite? Al fakat fakat?
Mozel vise informacija o finansijskoj katastrofi u kojoj se nalazimo? U oba kluba ne postoji nijedna osoba koja moze reci tacno finansijsko stanje godinama iza rata, ne samo u Zelji, nego i u Sarajevu. Pa toliko je ublehasa proslo kroz oba kluba Muco, Baljak, Selimovic, a opet ljudi i dan danas misle da je to neko mogao sve pofatat. Dok ne udje ozbiljna revizorska kuca i sve prerovi nikad se nece ni znat, AL JOK VI ZNATE. :lol: :lol:
Lako je njima oni imaju @analiticara koji sve zna :lol: :lol: :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#119167 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

Danas je 1 dan februara 2021 godine Zeljeznicar i dalje grca u dugovima u mentalnom i fizickom su rastroju.
User avatar
hrasno38
Posts: 31506
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119168 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

90minut wrote: 01/02/2021 11:58 Danas je 1 dan februara 2021 godine Zeljeznicar i dalje grca u dugovima u mentalnom i fizickom su rastroju.
.....po vasim informacijama
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#119169 Re: Premijer liga BiH

Post by Impressum »

iz ugla jednog navijaca Sarajeva
sto smo sve (o NK Zeljeznicar) naucili citajuci forume i web-portale tijekom sijecnja 2021?

Image

kao gost u podcastu moja garaza - moja pravila Amar je vrlo slikovito objasnio situaciju vezanu za novac


trener sa Grbavice je takodjer izjavio
https://sportske.ba/amar-osim-nemamo-gdje-trenirati/
slike nogometasa koji trce po snijegu pomocnog igralista govore dosta o stanju u klubu

na skupstini Željezničara u Konjicu izabran je novi predsjednik
gospodin Ceric dolazi iz Londona i kako je sam rekao dolazi bez novca
alberto_tomba wrote: 01/02/2021 01:00
hrasno38 wrote: 31/01/2021 22:57 znaju da ih opet godinama nece biti ni mapi ako Zeljo sredi svoje finansije a i bez tih jebenih para koje fale Zelji
Sitnica jedna, samo da nadjete levata da vam dadne 15ak miliona, a da se nista ne pita i problem rijesen.
Jako izgledan scenario i cini nas vrlo nervoznim i zabrinutim u ovom trenutku.
jedno veliko ako koje lebdi nad nogometnim klubom Zeljeznicar
samo tih 15 milijuna

User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#119170 Re: Premijer liga BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

Uđem malo na temu, a tamo... ko o čemu, pitari o Želji...

Hvala Vam napacene komšije na brizi. :skoljka:
User avatar
hrasno38
Posts: 31506
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#119171 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Ali pazzi ti kako oni to studiozno sa prilozima obradjuju situaciju u Zelji :lol: :lol: :lol: :lol: da ih nema trebalo bi ih izmissliti
User avatar
avetinja
Posts: 31430
Joined: 19/07/2014 13:31

#119172 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Ostali bez predsjednika najvjerovatnije do ljeta, otišao im ponajbolji igrač Rahmanović, slovenački klub sa sredine tabele ih uzeo sa tri gola razlike u prijateljskoj, a oni još uvijek o Ceriću i šta bi bilo kada bi bilo.
Last edited by avetinja on 01/02/2021 12:13, edited 1 time in total.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#119173 Re: Premijer liga BiH

Post by Impressum »

studiorum_tuzlaensis wrote: 01/02/2021 12:06 Uđem malo na temu, a tamo... ko o čemu, pitari o Želji...

Hvala Vam napacene komšije na brizi. :skoljka:
neko je na temi o Zelji, nakon izbora gospodina Cerica, napisao "uvijek moze gore"
ja se nadam da moze
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#119174 Re: Premijer liga BiH

Post by 90minut »

Jao glavni dežurni pljuvac kluba mladi i perspektivni avetinja je poceo da vas brani i da brani situaciju u klubu i nema pojma ko je igrao za Sarajevo protiv slovenaca, dotle je došlo.

Auu mislio da sam da je bolja situacija, al' sad sam se uvjerio da je stvarno mentalni i fizicki rastroj jer nemate snage da jedete hljeb. :(
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#119175 Re: Premijer liga BiH

Post by Impressum »

hrasno38 wrote: 01/02/2021 12:11 Ali pazzi ti kako oni to studiozno sa prilozima obradjuju situaciju u Zelji :lol: :lol: :lol: :lol: da ih nema trebalo bi ih izmissliti
uvrede po pitanju novca najvise bolje
od toga ljudima kljuca krv u zilama

nece se komedija sama napraviti
situacija se namjesti, a nase je da vam se rugamo i rugamo i rugamo i rugamo dok se boje ne rastope
Locked