Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Naslovnica wrote: ↑22/01/2021 17:30
Zamjena kinetičkog, nema tu puno savjeta.
moram replicirat....prvo provjeri stanje manzetne ako je poderana ili pukla probajbprvo ici sa zamjenom manzetne sa dosta nove mascobe u manzetni pa tek onda zgloba....zivio
a ako se sve popravi kako treba trebao bi biti miran
injektor repracija je oko 200-250 KM jednog, a imaš kupiti i već reparirane a ostaviš svoje, imaš i nove cijena jednog ide hladno do 1000KM a i preko ovisi o autu, možeš i polovne s otpada, sve ovisi šta hoćeš.
turbina reparacija oko 5 glava
šta je alternatorom ne znam, meni je bila na fordu oko 130KM reparacija, svjetlo je titralo
egr možeš probati očistiti, može se kupiti polovan, može se kupiti nov zamjenski, može se i ukloniti
hopi wrote: ↑23/01/2021 13:01
a ako se sve popravi kako treba trebao bi biti miran
injektor repracija je oko 200-250 KM jednog, a imaš kupiti i već reparirane a ostaviš svoje, imaš i nove cijena jednog ide hladno do 1000KM a i preko ovisi o autu, možeš i polovne s otpada, sve ovisi šta hoćeš.
turbina reparacija oko 5 glava
šta je alternatorom ne znam, meni je bila na fordu oko 130KM reparacija, svjetlo je titralo
egr možeš probati očistiti, može se kupiti polovan, može se kupiti nov zamjenski, može se i ukloniti
Auto preslo 280.000 i nije mu ovo nikada mijenjanjo. Ima servisnu knjigu i redovno su radjeni servisi.
Moze biti da ce to brzo doci na zamjenu, a moze biti da je u dobrom stanju zbog redovnog servisa.
Bitanga mi je preporucio Dzekija za flekovanje i farbanje auta. Idem u narednih par dana do njega da pogleda i kaze cijenu.
Zanima me ima li neko iskustva sa Bojanom, ulica Safeta Zajke odmah poslije Garden centra, prije je radio u Pofalicima. Par ljudi kojima je radio su ga bas nahvalili.