Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#85651 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Ispitati dozvole za gradnju objekta "Grand trejd“!


Gradonačelnik Banje Luke, Draško Stanivuković, zatražio je od Inspektorata Republike Srpske da ovlasti inspektore u Odjeljenju za inspekcijske poslove Grada, da izvrše inspekcijski nadzor nad svim građevinskim dozvolama koje je dobilo preduzeće „Grand trejd“ u vezi sa gradnjom objekta u centru grada.

REPUBLIKA SRPSKA11.01.2021 | 18:56

Po nalogu britanskih obavještajaca Draško hoće da rastjera poštene investitore kao što je otjerao Rašida Serdarova i onog Vijetnamca. :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#85652 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by animus »

Kakav je samo gospodin nas predsjednik. On je pokazao da mu nije stalo do ovozemaljskih materijalnih vrijednosti. Ko to jos poklanja ikonu od 50 miliona maraka. Ima li takav primjer na svijetu. Pa cak ni šeici nisu tako velikodusni.
Evo ja na primjer imam ikonu na tavanu ali je opet nebi nikada poklonio. Kontam mozda mi zatreba nekada. A nije toliko vrijedna ko ova Dodikova.
Ja bi dao prijedlog da mu se podhitno dodijeli i zvanje svetog dobrosrcanog velikodusnogsrpskog hrizostoma. Pod hitno dati najboljim majstorima da naprave veliku ikonu sa njegovim likom. Ona ce biti vrijedna sigurno 100 milioncica i onda je pokloniti Lavrovu. Tako ce pravda biti zadovoljena.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#85653 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

animus wrote: 11/01/2021 20:19 Kakav je samo gospodin nas predsjednik. On je pokazao da mu nije stalo do ovozemaljskih materijalnih vrijednosti. Ko to jos poklanja ikonu od 50 miliona maraka. Ima li takav primjer na svijetu. Pa cak ni šeici nisu tako velikodusni.
Evo ja na primjer imam ikonu na tavanu ali je opet nebi nikada poklonio. Kontam mozda mi zatreba nekada. A nije toliko vrijedna ko ova Dodikova.
Ja bi dao prijedlog da mu se podhitno dodijeli i zvanje svetog dobrosrcanog velikodusnogsrpskog hrizostoma. Pod hitno dati najboljim majstorima da naprave veliku ikonu sa njegovim likom. Ona ce biti vrijedna sigurno 100 milioncica i onda je pokloniti Lavrovu. Tako ce pravda biti zadovoljena.
Malo te matematika jebe :D halali :lol:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#85654 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

:twisted:
muha_sa wrote: 11/01/2021 20:24
animus wrote: 11/01/2021 20:19 Kakav je samo gospodin nas predsjednik. On je pokazao da mu nije stalo do ovozemaljskih materijalnih vrijednosti. Ko to jos poklanja ikonu od 50 miliona maraka. Ima li takav primjer na svijetu. Pa cak ni šeici nisu tako velikodusni.
Evo ja na primjer imam ikonu na tavanu ali je opet nebi nikada poklonio. Kontam mozda mi zatreba nekada. A nije toliko vrijedna ko ova Dodikova.
Ja bi dao prijedlog da mu se podhitno dodijeli i zvanje svetog dobrosrcanog velikodusnogsrpskog hrizostoma. Pod hitno dati najboljim majstorima da naprave veliku ikonu sa njegovim likom. Ona ce biti vrijedna sigurno 100 milioncica i onda je pokloniti Lavrovu. Tako ce pravda biti zadovoljena.
Malo te matematika jebe :D halali :lol:
cifra je sasvim realna...
12,5 mil eura je cca. 25 mil KM...
e sad kad se uracuna vrijednost koja je porasla samim time sto ju je gVardijan cjelivao....tu je to

pedeset milja...brat bratu....tj. Dodik Lavrovu da je daje...toliko vrijedi
Q_Line
Posts: 452
Joined: 29/04/2004 09:48
Location: Zenica

#85655 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Q_Line »

drndalo wrote: 11/01/2021 18:12
Q_Line wrote: 11/01/2021 17:57 A upravo jednu takvu sličnu najdestruktivniju politiku prema BiH počela je voditi od prošle godine i gospođa koja ga je "uzdigla od Tita do Boga".

Vratila se, i to u kakvom u stilu na izborima u Doboju :D

Sanja “od Doboja” na čak 22 biračka mjesta osvojila 100% glasova
Cini se da je Sanja u Doboju popularnija od Severine u video-doba... :hulahop:
Po principu "pričaj šta bilo", ali samo da se "što dalje čuje" :D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#85656 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Koliko samo narod voli Sanju,odmah je iza Guardiana. 8-)
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#85657 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

ASurogat wrote: 11/01/2021 19:55 Znam ja da se ova tema pretvorila u svojedobnu sprdnju na Dodikov račun. Nekad mu se i sam nasmijem, priznajem. Ali to je više jedan vid nemoći naspram njega. Ono kad mu ne možemo ništa hajdemo po forumu ismijavati Dodika. Pa se tu ide u raznim smjerovima ismijavanja. Ali je činjenica da je taj čovjek i opasan i truje cijelo BH društvo, a vjerujte mi i vaš novac završi u njegovim džepovima. Nije samo u Bakirovim i Čovićevim.
Poslije svega što mu se izdešavalo u prošloj godini, poslije gubitka dva najveća grada, izlazak DNS-a iz koalicije i stvaranje bloka sa ostatkom opozicije, uselio se godinama na američku crnu listu, a mogao bi i na evropsku, sve su glasniji protiv njega političari na Zapadu kao i visoki predstavnik itd...itd... djeluje stvarno kao olinjali ker koji sve tiše laje.
Riješiti se Dodika, ne znači i riješiti se problema zvanog rs. Oni na medijima više i ne kriju priču u kojima se spominju tri srpske zemlje. Nama je šansa ova godina da to promijenimo i ovakve prilike se ne pružaju tako često pa izvući koliko možemo. To mora da je Senad saznao iz pouzdanih izvora čim ne popušta iz vikenda u vikend sa istom pričom da je drži stalno aktuelnom jer realne šanse postoje. Neće niko ukinuti rs, ali jačati savez sa NATO-m i EU je slabljenje paternalističkog odnosa prema BiH Beograda i Zagreba koji nije prestao od završetka rata.

A Sanjica ima kaže najveće, a bit će joj još i veće samo dok ode plastičaru. Peđi i Mektiću cure sline na tu priču dok ona Softiću ispljuva ćelu.

Image
Last edited by vatrogasac on 11/01/2021 21:31, edited 1 time in total.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#85658 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by animus »

bh.tornjak wrote: 11/01/2021 20:30 :twisted:
muha_sa wrote: 11/01/2021 20:24
animus wrote: 11/01/2021 20:19 Kakav je samo gospodin nas predsjednik. On je pokazao da mu nije stalo do ovozemaljskih materijalnih vrijednosti. Ko to jos poklanja ikonu od 50 miliona maraka. Ima li takav primjer na svijetu. Pa cak ni šeici nisu tako velikodusni.
Evo ja na primjer imam ikonu na tavanu ali je opet nebi nikada poklonio. Kontam mozda mi zatreba nekada. A nije toliko vrijedna ko ova Dodikova.
Ja bi dao prijedlog da mu se podhitno dodijeli i zvanje svetog dobrosrcanog velikodusnogsrpskog hrizostoma. Pod hitno dati najboljim majstorima da naprave veliku ikonu sa njegovim likom. Ona ce biti vrijedna sigurno 100 milioncica i onda je pokloniti Lavrovu. Tako ce pravda biti zadovoljena.
Malo te matematika jebe :D halali :lol:
cifra je sasvim realna...
12,5 mil eura je cca. 25 mil KM...
e sad kad se uracuna vrijednost koja je porasla samim time sto ju je gVardijan cjelivao....tu je to

pedeset milja...brat bratu....tj. Dodik Lavrovu da je daje...toliko vrijedi
Bravo. Vidi se da se ti dobro razumijes u precjednikove stvaralacke kapacitete koje obicni um ne moze da pojmi. To muha ne moze da shvati. Svaki predmet koji dodje pod uticaj svetog Milorada postane najmanje duplo vrijedniji.
Ipak se za tumačenje precjednikovih poteza trazi iskustvo koje smo sticali godinama. Pa nisu lude one silne ženice što su molile da ih Milorad oplodi. Znaju da tako dobijaju neprocjenjiv poklon.
Pa ta ukrajinska ikona nije vrijedila ni 200 eura ranije a vidi sada svi znaju za nju i svi lazu i varaju samo da je dobiju
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#85659 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

. :D
Last edited by Zeleni most on 14/01/2021 01:41, edited 1 time in total.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#85660 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

vatrogasac wrote: 11/01/2021 21:18 Poslije svega što mu se izdešavalo u prošloj godini, poslije gubitka dva najveća grada, izlazak DNS-a iz koalicije i stvaranje bloka sa ostatkom opozicije, uselio se godinama na američku crnu listu, a mogao bi i na evropsku, sve su glasniji protiv njega političari na Zapadu kao i visoki predstavnik itd...itd... djeluje stvarno kao olinjali ker koji sve tiše laje.
Riješiti se Dodika, ne znači i riješiti se problema zvanog rs. Oni na medijima više i ne kriju priču u kojima se spominju tri srpske zemlje. Nama je šansa ova godina da to promijenimo i ovakve prilike se ne pružaju tako često pa izvući koliko možemo. To mora da je Senad saznao iz pouzdanih izvora čim ne popušta iz vikenda u vikend sa istom pričom da je drži stalno aktuelnom jer realne šanse postoje. Neće niko ukinuti rs, ali jačati savez sa NATO-m i EU je slabljenje paternalističkog odnosa prema BiH Beograda i Zagreba koji nije prestao od završetka rata.

A Sanjica ima kaže najveće, a bit će joj još i veće samo dok ode plastičaru. Peđi i Mektiću cure sline na tu priču dok ona Softiću ispljuva ćelu.

Image
a...42 u sumskoj i 3 u pederaciji...???
to se zaboravilo...ha....???
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#85661 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

Zeleni most wrote: 11/01/2021 21:35 Image

Srebrenica, Vlasenica, Istocna Bosna................... Bosnjacke kuce prazne, samo familije primati.
Europa ce financirati motokultivatore i plastenike, a Saudijska Arabija dzamije praviti. :D
Ovaj drugi pasus ispod govori o suštinskoj temi razgovora. Nema EU, a ni para koje tebi tako nasušno trebaju ako to ne uradiš. :mrgreen:
"Visoki predstavnik Borelj je u razgovoru podsjetio predsjednika Dodika na punu posvećenost EU pružanju podrške BiH za smješataj migranta, za šta je do sada izdvojeno više od 88 miliona evra. On je pozvao vlasti BiH da rade na održivim rješenjima, a posebno na otvaranju prihvatnih centara koji će biti ravnomernije raspoređeni na cijeloj teritoriji BiH", navodi se u saopštenju.

U EEAS dodaju da je šef diplomatije EU poručio Dodiku da bi neuspjeh u rješavanju potreba migranata imao ozbiljne posljedice po ugled Bosne i Hercegovine.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#85662 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

bh.tornjak wrote: 11/01/2021 21:41 a...42 u sumskoj i 3 u pederaciji...???
to se zaboravilo...ha....???
Broji, broji i to i sve po azbučnom redu naučila.

Image
DonieBrasco
Posts: 15505
Joined: 31/08/2016 16:09

#85663 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

Miševi mali u oba entiteta kada EU pozove ili jos gore SAD, pa oni ce sve raditi kako treba.

Do kraja januara migranti ce setati Banja Lukom a i Mostarom.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#85664 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by visuljak »

DonieBrasco wrote: 11/01/2021 21:56 Miševi mali u oba entiteta kada EU pozove ili jos gore SAD, pa oni ce sve raditi kako treba.

Do kraja januara migranti ce setati Banja Lukom a i Mostarom.
Ko ce raditi?
Pa on upravo sve radi da nasteti drzavi BiH. Njega interesuju samo pare, kakav polozaj BiH.
DonieBrasco
Posts: 15505
Joined: 31/08/2016 16:09

#85665 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

visuljak wrote: 11/01/2021 21:59
DonieBrasco wrote: 11/01/2021 21:56 Miševi mali u oba entiteta kada EU pozove ili jos gore SAD, pa oni ce sve raditi kako treba.

Do kraja januara migranti ce setati Banja Lukom a i Mostarom.
Ko ce raditi?
Pa on upravo sve radi da nasteti drzavi BiH. Njega interesuju samo pare, kakav polozaj BiH.
Ja kazem na primjeru kada SAD i Velika britaniju narede Tegeltija ide iz VSTV i skini plocu Radovanovu, ovaj ode i skine se ploca bez pardona.

Sad ce tako biti i sa migrantima, rasporedi po cijeloj BiH, do sada nisu dali Dodik i Covic a odjendom ce moci.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#85666 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by visuljak »

kamo srece
zivi bili pa dozivjeli
DonieBrasco
Posts: 15505
Joined: 31/08/2016 16:09

#85667 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

visuljak wrote: 11/01/2021 22:05 kamo srece
zivi bili pa dozivjeli
Ja sam se pomirio sa time da ce promjene u BiH doci kada veliki odluce, oni ce ove nase glavnje za stol i izvolite potpisati takav i takav Ustav, novi Dejton, nove zakone i sve sto treba.

Za to na zalost treba vremena a za nadati se da to pocinje puzevim korakom od 20. januara.
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#85668 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by KAMI666 »

nihadns wrote: 10/01/2021 08:35
KAMI666 wrote: 09/01/2021 23:15 Sta ocekivati od cetnika?
Da je pameti kod Bosnjacki politicara, sada kad je Biden kao predsjednik, pa da se dobije vjetar u ledja, i fino politicki sve protjerati u Srbiju, pa nek tamo kamucu i nek tamo jebu sebi mater.
Nista fino, samo drsko i odlucno.
Ovakvi nijednoj drzavi nisu dobrodosli i nikom ne trebaju.
Ksko to mislis izvesti?
Idi ih posavetuj
Samo novcane kazen slati i u zatvor sa pacovima, pokoji bubreg omeksati. Nigdje boljeg lijeka neces naci za takve pse. Da vidis kako se pripitome, mati ih rodjena nebi mogla bolje odgojiti.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#85669 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

Jel' sada Sarajevo komšiluk rs-u kao i Hrvatska? Ali najgore je što ne znaju živjeti i sarađivati sa drugima.
Od tri nama susjedne države ne postoji niti jedna kojoj političko Sarajevo ne pokušava dijeliti lekcije. To se, naravno, negativno odražava kako na unutrašnje odnose u BiH, tako i na regionalnu saradnju. Bilo bi korisno da političari iz Sarajeva, za promjenu, prestanu da vrište na svoje komšije u Srbiji, Crnoj Gori i Hrvatskoj, a posebno na nas u Republici Srpskoj. Ovako samo iznova dokazuju svoju nesposobnost da žive sa bilo kim ko je drugačiji od njih, ali i da sarađuju sa bilo kim iz okruženja - istakla je Cvijanović.

User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#85670 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

I oni nešto znaju šta se sprema.....Laktaši i Posušje neće NATO okupaciju pa je za očekivati savezništvo sa Al Kaidom.
Profesor američkog Univerziteta u Pitsburgu Robert Hajden smatra neopravdanim prijedloge Zapada o centralizaciji BiH.

- Јoš čudnije je to što su mnogi prijedlozi izneseni radi rješavanja problema demontriranjem samih struktura koje su donijele i održale mir. Umjesto toga, NATO snage bi trebale da nametnu Hrvatima i Srbima u BiH, koji čine polovinu stanovništva i većinu na 60 odsto teritorije, centralizovanu državu protiv koje su se oni borili u ratu - naveo je Hajden, profesor antropologije, prava i međunarodnih odnosa.

Hajden je naglasio da nema naznaka da bi mnogi Hrvati i Srbi prihvatiti centralizaciju, te da bi oni zbog toga vjerovatno smatrali NATO okupacionom silom, a takva uloga Alijanse nije dobro funkcionisala u Avganistanu i Iraku.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=417323
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#85671 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by visuljak »

vatrogasac wrote: 12/01/2021 00:36 I oni nešto znaju šta se sprema.....Laktaši i Posušje neće NATO okupaciju pa je za očekivati savezništvo sa Al Kaidom.
Profesor američkog Univerziteta u Pitsburgu Robert Hajden smatra neopravdanim prijedloge Zapada o centralizaciji BiH.

- Јoš čudnije je to što su mnogi prijedlozi izneseni radi rješavanja problema demontriranjem samih struktura koje su donijele i održale mir. Umjesto toga, NATO snage bi trebale da nametnu Hrvatima i Srbima u BiH, koji čine polovinu stanovništva i većinu na 60 odsto teritorije, centralizovanu državu protiv koje su se oni borili u ratu - naveo je Hajden, profesor antropologije, prava i međunarodnih odnosa.

Hajden je naglasio da nema naznaka da bi mnogi Hrvati i Srbi prihvatiti centralizaciju, te da bi oni zbog toga vjerovatno smatrali NATO okupacionom silom, a takva uloga Alijanse nije dobro funkcionisala u Avganistanu i Iraku.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=417323
Ovaj clanak kosta jednog prosjecnog rucka, ni manje ni vise.

Zao mi da i ovoga pritiskamo da povuce izjavu. :izet:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#85672 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Arnaut coolira 8-) :lol: :lol: :izet:

Image
User avatar
mayab
Posts: 27173
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#85673 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

preterano serete
Image
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#85674 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by glockov kolac »

vatrogasac wrote: 12/01/2021 00:36 I oni nešto znaju šta se sprema.....Laktaši i Posušje neće NATO okupaciju pa je za očekivati savezništvo sa Al Kaidom.
Profesor američkog Univerziteta u Pitsburgu Robert Hajden smatra neopravdanim prijedloge Zapada o centralizaciji BiH.

- Јoš čudnije je to što su mnogi prijedlozi izneseni radi rješavanja problema demontriranjem samih struktura koje su donijele i održale mir. Umjesto toga, NATO snage bi trebale da nametnu Hrvatima i Srbima u BiH, koji čine polovinu stanovništva i većinu na 60 odsto teritorije, centralizovanu državu protiv koje su se oni borili u ratu - naveo je Hajden, profesor antropologije, prava i međunarodnih odnosa.

Hajden je naglasio da nema naznaka da bi mnogi Hrvati i Srbi prihvatiti centralizaciju, te da bi oni zbog toga vjerovatno smatrali NATO okupacionom silom, a takva uloga Alijanse nije dobro funkcionisala u Avganistanu i Iraku.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=417323
ja analize i govana...
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#85675 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

profesor antropologije je je procitao sta su mu napisali i uzelo neku crkavicu. gdje samo nalaze ove. niko do sad cuo za ove. interesantno da su i "nositelji europskii vrijednosti" u ovoj anallizi protiv NATO-a.
od kad to :shock:



:lol:
Locked