Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post Reply

Da li ce USA ukinuti entitete i diskriminatornu konstitutivnost naroda u BiH?

DA
55
31%
NE
123
69%
 
Total votes: 178

sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

dabome da koci i ustroj, kad su de fakto drzave u drzavi sta je vama, plus silni novac iz budzeta koji ide za finansiranje te stranacke masinerije :-)
hocete normalno evrpsko uredjenje, pa ovo nema nigdje na svijetu. alo ba.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#27 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Norm »

sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:27
Norm wrote: 15/12/2020 12:26

...rekli su i da je RBiH suverena, priznata drzava pa uvedose embargo... :?
bin der dan det.
opet, bajdenu zelim da vjerujem. pospremanje nego sta :bih:
i meni bi bila vuna da sam na mjestu velikosprsko hzhb secesionista.
...jedno je pricati ono sto etnicka zajednica u AmeriKi zeli cuti kao izraz zahvalnosti za glasove a sasvim nesto drugo je upustiti se u avanturu sukoba sa Rusijom zbog vecinskog naroda koji je u svojoj zemlji, sto uticajem vanjskih sila sto nesposobnoscu lidera, sveden na vjersku skupinu...Nazalost, kratkovidnost lidera i nezasitnost materijalnim je dovelo do toga...ali ja sam ionako 'negativac' pa zelim da vjerujem da grijesim...mada...
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#28 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

vidimo kako se rusija sukobi, gdje moze otkine komad teritorije.
nista nama dobrog ruje ne mogu dnoijet. dok ne promijene politiku sto bi reko charuga za 180°
samo USA I DRZAVA BIH JEDAN COVJEK JEDAN GLAS I BEZ ENTITETA :bih:
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#29 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by kritikos »

Ja nisam za opciju ukidanja entiteta. Ja sam za opciju jačanja neovisnog sudstva i tužilaštva. Toliko materijala ima da se ovi naši prvaci do 5 stranačkog koljena pohapse i trajno zatvore sa oduzimanjem imovine. Kad se to desi, i ovakav Dayton kakav jeste kad bi se poštovao od riječi do riječi, bili bi normalna država. Ovdje problem nisu entiteti već selektivno sprovođenje zakona i nekažnjiva fašističko-nacionalistička retorika. Jasno se zna koje su kazne za sve. Bujrum, početi primjenjivati i kažnjavati. Uvesti zakon o porijeklu imovine i ako se digne optužnica koja ima osnove, nije na tužilaštu da dokazuje - već je da propituje i traži dokaze od optuženog. A ne da optužnice padaju zato što ne mogu da pronađu dokaze. Ja kad ne platim račun za struju, lijepo mi dođu i isključe pa se ti j** i dokazuj. A naše sudstvo i tužilaštvo funkcioniše na principu da meni ne smiju isključiti struju dok ne nađu dokaz da ja nisam platio a ja bacio račun i tvrdim nema računa, nema isključenja. E takvi su u nas zakoni.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#30 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Norm »

sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:34 vidimo kako se rusija sukobi, gdje moze otkine komad teritorije.
nista nama dobrog ruje ne mogu dnoijet. dok ne promijene politiku sto bi reko charuga za 180°
samo USA I DRZAVA BIH JEDAN COVJEK JEDAN GLAS I BEZ ENTITETA :bih:
Da ali to ce se desiti samo i jedino vojnim porazom velikosrpske ideologije...sve ostalo je pusta tlapnja, zelje i nadanja...pa ni udari NATO-a na nevini 'nebeski narod' nisu bili zbog BiH nego zbog Kosova...cemu se nadamo???
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#31 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

samo ukidanje entiteta. nepravednih nametnutih ratom i ratnim zlocinom!
jedan covjek jedan glas. dok se boje ne rastope :bih:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#32 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by General War »

bandit_mo wrote: 15/12/2020 12:29
General War wrote: 15/12/2020 12:23
sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:12

konacni cilj je drzavA BIH, gradjansko drustvo u EU I NATO, jedan covjek jedan glas, sve ostalo u sklopu nekih folklornih drustava nije niki problem.
Pa ne bas...covjek koji kontrolise entitet kontrolise i drzavu...entiteti kao geografska odrednica ne koce razvoj drzave vec ljudi koji su izabrani na izborima, i taj primjer imamo trenutno...kadrovi SNSDa handre drzavu a kadrovi HDZa handre federaciju...a kadrovi SDA handre kantone i vajs versa...i da bude jedan coJk jedan glas, bojim se da ce ostat isto jer taj coJk je podlozan korupciji ili nacionalizmu bilo entiteti bilo samo drzava...sto u konacnici opet isti ljudi ce sjedit na vlasti.
Istog sam mišljenja. Ne koči državu ustroj nego vlast. A naš čovjek će je još dugo ovakvu birati..
Inače ne mislim (no možda i griješim) da će se Amerika u to upuštati pored svih drugih trenutnih problema.
Da se razumijemo i pored svega treba to sve razjebat do opstina, ako nista barem manje uhljeba dok nesto drugo ne izmisle da uzimaju djaba pare....Drzava je ovdje servis lopova a ne obratno jer imaju poluge u vlasti...i to treba prvo rasturit...koja je razlika izmedju Gorana Salihovica i Tegeltije? Nikakva. Predpostavljam i da ce sljedeci biti isti.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#33 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

Norm wrote: 15/12/2020 12:39
sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:34 vidimo kako se rusija sukobi, gdje moze otkine komad teritorije.
nista nama dobrog ruje ne mogu dnoijet. dok ne promijene politiku sto bi reko charuga za 180°
samo USA I DRZAVA BIH JEDAN COVJEK JEDAN GLAS I BEZ ENTITETA :bih:
Da ali to ce se desiti samo i jedino vojnim porazom velikosrpske ideologije...sve ostalo je pusta tlapnja, zelje i nadanja...pa ni udari NATO-a na nevini 'nebeski narod' nisu bili zbog BiH nego zbog Kosova...cemu se nadamo???
vidi ameri su i kreirali dejton, ameri ga mogu i revidirat. dzaba sva prica.
sto se tice rata, ja to velikosrbima ne bih ni u kom slucaju preporucio. jer oni ovde nisu osjetili rata 92-95. :evil: :bih:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#34 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by General War »

kritikos wrote: 15/12/2020 12:38 Ja nisam za opciju ukidanja entiteta. Ja sam za opciju jačanja neovisnog sudstva i tužilaštva. Toliko materijala ima da se ovi naši prvaci do 5 stranačkog koljena pohapse i trajno zatvore sa oduzimanjem imovine. Kad se to desi, i ovakav Dayton kakav jeste kad bi se poštovao od riječi do riječi, bili bi normalna država. Ovdje problem nisu entiteti već selektivno sprovođenje zakona i nekažnjiva fašističko-nacionalistička retorika. Jasno se zna koje su kazne za sve. Bujrum, početi primjenjivati i kažnjavati. Uvesti zakon o porijeklu imovine i ako se digne optužnica koja ima osnove, nije na tužilaštu da dokazuje - već je da propituje i traži dokaze od optuženog. A ne da optužnice padaju zato što ne mogu da pronađu dokaze. Ja kad ne platim račun za struju, lijepo mi dođu i isključe pa se ti j** i dokazuj. A naše sudstvo i tužilaštvo funkcioniše na principu da meni ne smiju isključiti struju dok ne nađu dokaz da ja nisam platio a ja bacio račun i tvrdim nema računa, nema isključenja. E takvi su u nas zakoni.
Tako je, treba uraditi da se kriminal ne isplati, i onda ce sve padati domino efektom jer necemo toliko biti interesantni.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#35 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Norm »

sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:40
Norm wrote: 15/12/2020 12:39
sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:34 vidimo kako se rusija sukobi, gdje moze otkine komad teritorije.
nista nama dobrog ruje ne mogu dnoijet. dok ne promijene politiku sto bi reko charuga za 180°
samo USA I DRZAVA BIH JEDAN COVJEK JEDAN GLAS I BEZ ENTITETA :bih:
Da ali to ce se desiti samo i jedino vojnim porazom velikosrpske ideologije...sve ostalo je pusta tlapnja, zelje i nadanja...pa ni udari NATO-a na nevini 'nebeski narod' nisu bili zbog BiH nego zbog Kosova...cemu se nadamo???
vidi ameri su i kreirali dejton, ameri ga mogu i revidirat. dzaba sva prica.
sto se tice rata, ja to velikosrbima ne bih ni u kom slucaju preporucio. jer oni ovde nisu osjetili rata 92-95. :evil: :bih:
...da ali su u svemu ucestvovali i Evropljani i Rusi...zasto imamo ocekivanja da ce ovaj put biti drugacije? zasto se misli da bi ovaj put osjetili rat? BiH nije u NATO savezu jos...a i da jeste ako se, ne daj Boze, eventualni sukobi predstave kao gradjanski rat, u tom slucaju nece ni NATO da se mjesa...
a preveliki je broj kvislinga koji mrze svoje a teze tudjem...
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#36 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by bandit_mo »

General War wrote: 15/12/2020 12:39
bandit_mo wrote: 15/12/2020 12:29
General War wrote: 15/12/2020 12:23

Pa ne bas...covjek koji kontrolise entitet kontrolise i drzavu...entiteti kao geografska odrednica ne koce razvoj drzave vec ljudi koji su izabrani na izborima, i taj primjer imamo trenutno...kadrovi SNSDa handre drzavu a kadrovi HDZa handre federaciju...a kadrovi SDA handre kantone i vajs versa...i da bude jedan coJk jedan glas, bojim se da ce ostat isto jer taj coJk je podlozan korupciji ili nacionalizmu bilo entiteti bilo samo drzava...sto u konacnici opet isti ljudi ce sjedit na vlasti.
Istog sam mišljenja. Ne koči državu ustroj nego vlast. A naš čovjek će je još dugo ovakvu birati..
Inače ne mislim (no možda i griješim) da će se Amerika u to upuštati pored svih drugih trenutnih problema.
Da se razumijemo i pored svega treba to sve razjebat do opstina, ako nista barem manje uhljeba dok nesto drugo ne izmisle da uzimaju djaba pare....Drzava je ovdje servis lopova a ne obratno jer imaju poluge u vlasti...i to treba prvo rasturit...koja je razlika izmedju Gorana Salihovica i Tegeltije? Nikakva. Predpostavljam i da ce sljedeci biti isti.
Uff to je tek maštarija.. Prvi narod to ne želi radi svih zaposlenih u javnim društvima, drugo, nijedna vlast nije budala da si time presudi izbore. Koliko se u RH priča o toma, priča ide, godine prolaze, općine ostaju..To je silno omražena misao liberalizma kojeg Balkanci preziru u odnosu na "javu i veliku" državu.
Ja bih prvo mijenjala svijest i način razmišljanja ljudi pa onda preustroj. Ako se mene netko pita, a nije nitko :D
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

nidje veze, velikosrpski nacionalizam nema veze sa kriminalomu tom smislu i nadilazi ga, ljudi imaju plan da se otcijepe i pripoje srbiji kad bi slamu jeli. njih ne interesuje ekonomija, ni sudstvo, ni tuzilastvo, ni boja registarskih tablica. samo majcica.
ovo ko ne vidi nemamo o cemu pricat. nema potrebe da se lazemo. dosta sto oni lazu.
samo ukidanje svega i pravljenje normalne evropske drzave, gradjanskog drustva 1 covjek 1 glas.EU kao zvijezda vodilja kad vec ne moze najnovija americka savezna drzava :lol: :bih:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#38 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by General War »

sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:40
Norm wrote: 15/12/2020 12:39
sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:34 vidimo kako se rusija sukobi, gdje moze otkine komad teritorije.
nista nama dobrog ruje ne mogu dnoijet. dok ne promijene politiku sto bi reko charuga za 180°
samo USA I DRZAVA BIH JEDAN COVJEK JEDAN GLAS I BEZ ENTITETA :bih:
Da ali to ce se desiti samo i jedino vojnim porazom velikosrpske ideologije...sve ostalo je pusta tlapnja, zelje i nadanja...pa ni udari NATO-a na nevini 'nebeski narod' nisu bili zbog BiH nego zbog Kosova...cemu se nadamo???
vidi ameri su i kreirali dejton, ameri ga mogu i revidirat. dzaba sva prica.
sto se tice rata, ja to velikosrbima ne bih ni u kom slucaju preporucio. jer oni ovde nisu osjetili rata 92-95. :evil: :bih:
Da, ali bezveze je ocekivati da su Ameri BH patrioti vec ljudi koji hoce politicki uspjeh...i opet ce traziti kompromis ne treba zaboraviti i interese NATO clanice koja je direktni neprijatelj BiH, i druge koja se predstavlja proevropskom jer bilo kako bilo ako ce neki kompromis oko kosova uzrokovati da nesto opet zrtvuju u BiH...mislis da nece uradit?
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

ha sve stoji, al mal oda nam pomognu, posle svega duzni su, kitili su se nama i dejtonom kao uspjehom americke vanjske politike, hajd sad konkretno pomozite drugovi. :bih:
ako nista dobri smo radnici vrijedni i to :lol: :evil: :bih:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#40 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Norm »

General War wrote: 15/12/2020 12:45
kritikos wrote: 15/12/2020 12:38 Ja nisam za opciju ukidanja entiteta. Ja sam za opciju jačanja neovisnog sudstva i tužilaštva. Toliko materijala ima da se ovi naši prvaci do 5 stranačkog koljena pohapse i trajno zatvore sa oduzimanjem imovine. Kad se to desi, i ovakav Dayton kakav jeste kad bi se poštovao od riječi do riječi, bili bi normalna država. Ovdje problem nisu entiteti već selektivno sprovođenje zakona i nekažnjiva fašističko-nacionalistička retorika. Jasno se zna koje su kazne za sve. Bujrum, početi primjenjivati i kažnjavati. Uvesti zakon o porijeklu imovine i ako se digne optužnica koja ima osnove, nije na tužilaštu da dokazuje - već je da propituje i traži dokaze od optuženog. A ne da optužnice padaju zato što ne mogu da pronađu dokaze. Ja kad ne platim račun za struju, lijepo mi dođu i isključe pa se ti j** i dokazuj. A naše sudstvo i tužilaštvo funkcioniše na principu da meni ne smiju isključiti struju dok ne nađu dokaz da ja nisam platio a ja bacio račun i tvrdim nema računa, nema isključenja. E takvi su u nas zakoni.
Tako je, treba uraditi da se kriminal ne isplati, i onda ce sve padati domino efektom jer necemo toliko biti interesantni.
...samo mali osvrt...data je mogucnost izbora svake dvije godine...i evo vec 25 godina biramo kako biramo...svi u BejHa...narod bira vlast...vlast je onakva kakvu narod zeli i ocekuje...a mi svi prvi idemo da stisnemo ruku 'kriminalcu' da se ne zamjerimo...kako ono kazu, niz dlaku...a oni ufate furset...a mi za 30KM glasamo...hocu reci da treba poceti od sebe, svi mi, ali koliko vidim vecina nema taj impuls...cast onima 2%...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#41 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Osim_13 »

Koliko god ja to želio, ne vidim koliko je realno. Zato sam odabrao drugu opciju u anketi.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#42 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

izbori vam nemaju veze u rs.u ko god dodje prica i cilj je isti.
dzaba krecite. njima nije problem kriminal, nego to sto im ne daju da se otcepe... :oops:
oni rs dozivljavaju kao drzavu. i idu ka tome. jedino sto ih moze sprecit je da se rs ukine hehe bice bice
ajmo bajdene... :bih:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#43 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by General War »

bandit_mo wrote: 15/12/2020 12:47
General War wrote: 15/12/2020 12:39
bandit_mo wrote: 15/12/2020 12:29
Istog sam mišljenja. Ne koči državu ustroj nego vlast. A naš čovjek će je još dugo ovakvu birati..
Inače ne mislim (no možda i griješim) da će se Amerika u to upuštati pored svih drugih trenutnih problema.
Da se razumijemo i pored svega treba to sve razjebat do opstina, ako nista barem manje uhljeba dok nesto drugo ne izmisle da uzimaju djaba pare....Drzava je ovdje servis lopova a ne obratno jer imaju poluge u vlasti...i to treba prvo rasturit...koja je razlika izmedju Gorana Salihovica i Tegeltije? Nikakva. Predpostavljam i da ce sljedeci biti isti.
Uff to je tek maštarija.. Prvi narod to ne želi radi svih zaposlenih u javnim društvima, drugo, nijedna vlast nije budala da si time presudi izbore. Koliko se u RH priča o toma, priča ide, godine prolaze, općine ostaju..To je silno omražena misao liberalizma kojeg Balkanci preziru u odnosu na "javu i veliku" državu.
Ja bih prvo mijenjala svijest i način razmišljanja ljudi pa onda preustroj. Ako se mene netko pita, a nije nitko :D
Pa lokalna samouprava je rjesenje jer decentralizuje drzavu i opet ne utice na etnicki sastav gradova...naravno da to itekako ce biti docekano na noz...ali i ovako vec dugo opstajemo na kreditimai donacijama...jedan dan ce i to presusiti.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

takoe ukinut i entitete i kantone, jao jao mogu mislit kradezejaca, popusli na ideji hzhb sad jos i kantone ukinut jaooo :-) :lol:
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#45 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

a i ovi sda lapine bi izgubili koke nosilje... :oops: :evil:
tri udarca u jednom.ajmo bajdenee :bih:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#46 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Norm »

sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:52 izbori vam nemaju veze u rs.u ko god dodje prica i cilj je isti.
dzaba krecite. njima nije problem kriminal, nego to sto im ne daju da se otcepe... :oops:
oni rs dozivljavaju kao drzavu. i idu ka tome. jedino sto ih moze sprecit je da se rs ukine hehe bice bice
ajmo bajdene... :bih:
Dobro trolas, moram priznati... :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#47 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Dozer »

kritikos wrote: 15/12/2020 12:38 Ja nisam za opciju ukidanja entiteta. Ja sam za opciju jačanja neovisnog sudstva i tužilaštva. Toliko materijala ima da se ovi naši prvaci do 5 stranačkog koljena pohapse i trajno zatvore sa oduzimanjem imovine. Kad se to desi, i ovakav Dayton kakav jeste kad bi se poštovao od riječi do riječi, bili bi normalna država. Ovdje problem nisu entiteti već selektivno sprovođenje zakona i nekažnjiva fašističko-nacionalistička retorika. Jasno se zna koje su kazne za sve. Bujrum, početi primjenjivati i kažnjavati. Uvesti zakon o porijeklu imovine i ako se digne optužnica koja ima osnove, nije na tužilaštu da dokazuje - već je da propituje i traži dokaze od optuženog. A ne da optužnice padaju zato što ne mogu da pronađu dokaze. Ja kad ne platim račun za struju, lijepo mi dođu i isključe pa se ti j** i dokazuj. A naše sudstvo i tužilaštvo funkcioniše na principu da meni ne smiju isključiti struju dok ne nađu dokaz da ja nisam platio a ja bacio račun i tvrdim nema računa, nema isključenja. E takvi su u nas zakoni.
Entiteti su prvi i osnovni faktor preskupe drzave. Slijede ih kantoni. BiH je mala drzava i jedino realno i funkcionalno uredjenje moze i treba biti republicko, tj. tacno onakvo kakvo je i bilo.
Sve ostalo je prvo preskupo, a drugo i nefukncionalno, sto gledamo vec 25 godina i svakome je jasno da to jeste ovako.

Stranacke prvake treba pohapsiti, stranke ukinuti, i svu imovinu za koju nemaju dokaz o porijeklu konfiskovati. Medjutim, to i dalje nije recept za funkcionalnost i pojeftinjenje internih troskova drzave. 14 vlada su naprosto preskup mehanizam, i apsolutno nepotreban za ovako mali prostor i broj gradjana.
Last edited by Dozer on 15/12/2020 12:57, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by sumirprimus »

Norm wrote: 15/12/2020 12:55
sumirprimus wrote: 15/12/2020 12:52 izbori vam nemaju veze u rs.u ko god dodje prica i cilj je isti.
dzaba krecite. njima nije problem kriminal, nego to sto im ne daju da se otcepe... :oops:
oni rs dozivljavaju kao drzavu. i idu ka tome. jedino sto ih moze sprecit je da se rs ukine hehe bice bice
ajmo bajdene... :bih:
Dobro trolas, moram priznati... :thumbup:
de reci sta je trolanje tacno?
jel u rs.u ko god da je na vlasti ne ponasa se ko da je rs drzava? imal iko da kaze bar da je bih drzava a da je na funkciji?ok
imal iko u rsu da je na funkciji a da se ne bi pripojio sad matici da moze?
ima li iko u rsu kome je ista vazniije od pitanje rs i srbije i njihovog prisajedinjenja? nema nemoj da se lazemo.
kakav kriminal, nema ceste u rsu da nema trobojke da ti ne dadnu do znanja gdje si doso.cak i na lokalnim putevima.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#49 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by Norm »

trolas u dijelu da ce Bajden to sve da popravi...aha hoce, hoce...
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50 Re: Da li ce USA ukinuti entitete u BiH?

Post by BHCluster »

Kad se nakon rata trazila pravda govori li ste nije vrijeme ne talasaj, 25 godina kasnije kada ste vidjeli sta nedostatak pravda znaci onda daj pravdu. Evo samo sto nije. :lol:
Post Reply