Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Moderator: O'zone

Locked
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#2501 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by daddy-kool »

vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 15:59
daddy-kool wrote: 02/12/2020 15:57
vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 15:52

Ako sam ja nevakcinisan (rizikujem zarazu), mogu prenijeti virus samo drugom nevakcinisanom (koji isto tako rizikuje zarazu) ... ako mogu prenijeti vakcinisanom, onda vakcina nije ok.
Možda će upravo to biti slučaj, da se vakcinisani mogu zaraziti (i prenijeti zarazu drugim) iako će sami proći sa blagim simptomima.
To je ok, ali onda nije logično da mnoge zemlje zagovaraju obaveznu vakcinaciju.
Koja zemlja zagovara obaveznu vakcinaciju? Ja nisam čuo?
vatreni__poljubac
Posts: 334
Joined: 02/12/2020 14:12

#2502 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vatreni__poljubac »

daddy-kool wrote: 02/12/2020 16:01
vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 15:59
daddy-kool wrote: 02/12/2020 15:57

Možda će upravo to biti slučaj, da se vakcinisani mogu zaraziti (i prenijeti zarazu drugim) iako će sami proći sa blagim simptomima.
To je ok, ali onda nije logično da mnoge zemlje zagovaraju obaveznu vakcinaciju.
Koja zemlja zagovara obaveznu vakcinaciju? Ja nisam čuo?
Putin naredio masovnu vaksinaciju, Srbija u zakon stavila mogućnost obavezne imunizacije itd.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#2503 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by daddy-kool »

vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 16:02

Putin naredio masovnu vaksinaciju, Srbija u zakon stavila mogućnost obavezne imunizacije itd.
Pratićemo da li će to zaista biti obavezno u ovim svetionicima slobode, nigdje ja ne vidim da će biti obavezno.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45467
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2504 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Chmoljo »

Sasvim slucajno bas iz tih zemalja dolazi najvise teoreticara zavjera po kvadratnom kilometru.

Naravno, mete su zli zapad, cifuti u ovcijoj kozi i duboka drzava.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#2505 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Image
vatreni__poljubac
Posts: 334
Joined: 02/12/2020 14:12

#2506 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by vatreni__poljubac »

Chmoljo wrote: 02/12/2020 16:07 Sasvim slucajno bas iz tih zemalja dolazi najvise teoreticara zavjera po kvadratnom kilometru.

Naravno, mete su zli zapad, cifuti u ovcijoj kozi i duboka drzava.
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=411196

Javni servis BiH prenosi da i kod nas postoji ista mogućnost.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#2507 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

daddy-kool wrote: 02/12/2020 15:57
vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 15:52

Ako sam ja nevakcinisan (rizikujem zarazu), mogu prenijeti virus samo drugom nevakcinisanom (koji isto tako rizikuje zarazu) ... ako mogu prenijeti vakcinisanom, onda vakcina nije ok.
Možda će upravo to biti slučaj, da se vakcinisani mogu zaraziti (i prenijeti zarazu drugim) iako će sami proći sa blagim simptomima.
Kako je ova teza romantična, puna emocija ...ona da se naježiš.
A sad ozbiljno, hahahahaha. Komedija.

Da vidim da li sam dobro čuo. Vakcinisani će moći prenosti virus iako su vakcinisani, ali će biti sačuvani od težih oblika. Kako ću ja ili neki Mitar koji se ne vakciniše uticati na vas koji se vakcinišete? Mislim, već ste zaraženi i pored vakcine. Dobro su ovo smislili i pored činjenice da nema niti će biti efiksne vakcine protiv corona virusa niti je ikada bilo. Ali nema veze, šta fali da se malo izbodemo :D, iako je 80 i više posto ionako asimptomatično. Nema veze, samo bodi.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#2508 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Opet jedna jako jako bitna stvar koju treba da ima na umu svaki čovjek koji želi istinu i koji želi da zna šta se događa oko njega:
„Ovo nije priča o cjepivu. Ovo je priča o kontroli stanovništva. Ako vam je cilj učiniti ovu predivnu Zemlju na kojoj živimo ekskluzivnim igralištem za šačicu privilegiranih tada im je problem stanovništvo koje im stoji na putu. Nagonskom pristranosti pojedinci koji drže da su bolji od ostatka čovječanstva prigrabili su pravo nametati čovječanstvu uvjete njegova postojanja.“

David E. Martin, analitičar Nacionalne obavještajne službe SAD
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#2509 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Opće dobro, dobrobit zajednice, prebacivanje krivice sa stvarnih krivaca na narod i pučanstvo su neke od floskula koje dolaze iz štabova ovog projkta koji se vodi protiv čovjčanstva. Kao, oni koji ne nose maske, koji se ne žele vakcinsati, oni koji misle da je virus vještački i da se radi o PLaNdemiji, dakle svi oni mimo YES narativa su target psihološkog rata koji se vodi protiv njih. Ovi ostali su odrađeni 'običnom' i prodatom bajkom o šišmišu iz Vuhana:
'Bijaše to zima gospodnjeg 2020, kada se čudna zvijer ukaza domaćici na pijaci koja je tog dana došla da proda ribu koju je njen muž Tunhg Chi Chai, toga jutra svježu uhvatio na rijeci Joy river, koja po legendi donosi sreću i radost svakome ko se okupa se u njoj u noći punog mjeseca. Zhui Chi Chaiu, kako se zvala prodavaćica, bila je žena osrednjeg rasta, sa naborima kože ispod vrata. Teško je bilo odrediti dob, ali mogla je imati preko 70 godina. Kada je tog jutra krenula na pijacu, nije ni slutila šta je čeka i kakav redoslijed događaja će nastati koji će iz temelja promijeniti njen život, ali ne samo njen i njenih bližnjih, već svih ljudi na planeti.....'
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45467
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2510 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Chmoljo »

Lao Ce wrote: 02/12/2020 16:19
daddy-kool wrote: 02/12/2020 15:57
vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 15:52

Ako sam ja nevakcinisan (rizikujem zarazu), mogu prenijeti virus samo drugom nevakcinisanom (koji isto tako rizikuje zarazu) ... ako mogu prenijeti vakcinisanom, onda vakcina nije ok.
Možda će upravo to biti slučaj, da se vakcinisani mogu zaraziti (i prenijeti zarazu drugim) iako će sami proći sa blagim simptomima.
Kako je ova teza romantična, puna emocija ...ona da se naježiš.
A sad ozbiljno, hahahahaha. Komedija.

Da vidim da li sam dobro čuo. Vakcinisani će moći prenosti virus iako su vakcinisani, ali će biti sačuvani od težih oblika. Kako ću ja ili neki Mitar koji se ne vakciniše uticati na vas koji se vakcinišete? Mislim, već ste zaraženi i pored vakcine. Dobro su ovo smislili i pored činjenice da nema niti će biti efiksne vakcine protiv corona virusa niti je ikada bilo. Ali nema veze, šta fali da se malo izbodemo :D, iako je 80 i više posto ionako asimptomatično. Nema veze, samo bodi.
Jesi li ti svjestan da se takve stvari desavaju kod drugih vakcina,odnosno drugih zaraznih bolesti?

Mislim, ono, jesi li normalan, jebote?!
1Dante1
Posts: 1205
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#2511 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by 1Dante1 »

Mogy87 wrote: 02/12/2020 15:55
Dozer wrote: 02/12/2020 15:41 Onog momenta kada je farmacija usla pod skute politike, tog momenta je ta grana medicine pocela gubiti na kredibilitetu. A to se desilo pocetkom '60-ih. Ubrzo je i kompeltna medicina potpala pod istu kapu.
Od tada pa do danas stvari u tome se krecu naprijed samo s jednim razlogom - profit protkan "visim interesima" nekolicine.

Sav nepredak se vec decenijama mjeri iskljucivo profitom, pri cemu je vise nego upitan kvalitet tog napretka.
Zli, zli farmaceuti. Jos gori ljekari.

A vidi kako nam je lijepo bilo kad smo prebolijevali zarazne bolesti

Image

https://www.imdb.com/title/tt1787067/?ref_=nv_sr_srsg_0

"Fire in the Blood is a 2013 documentary film by Dylan Mohan Gray depicting the intentional obstruction of access to low-cost antiretroviral drugs used in the treatment of HIV/AIDS to people in Africa and other parts the global south, driven by multinational pharmaceutical companies holding patent monopolies and various Western governments (above all those of the United States, European Union and Switzerland) consistently doing these companies' bidding. The film details how the battle against this genocidal blockade, estimated to have resulted in no less than ten- to twelve million completely unnecessary deaths, was fought and (at least temporarily) won. "

U pravu je, ne vazi za sve ali definitivno ih ima puno mutnih. Nisu se tolike kontroverze oko jednog Pfizera stvorile same od sebe.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#2512 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

1Dante1 wrote: 02/12/2020 18:14
Mogy87 wrote: 02/12/2020 15:55
Dozer wrote: 02/12/2020 15:41 Onog momenta kada je farmacija usla pod skute politike, tog momenta je ta grana medicine pocela gubiti na kredibilitetu. A to se desilo pocetkom '60-ih. Ubrzo je i kompeltna medicina potpala pod istu kapu.
Od tada pa do danas stvari u tome se krecu naprijed samo s jednim razlogom - profit protkan "visim interesima" nekolicine.

Sav nepredak se vec decenijama mjeri iskljucivo profitom, pri cemu je vise nego upitan kvalitet tog napretka.
Zli, zli farmaceuti. Jos gori ljekari.

A vidi kako nam je lijepo bilo kad smo prebolijevali zarazne bolesti

Image

https://www.imdb.com/title/tt1787067/?ref_=nv_sr_srsg_0

"Fire in the Blood is a 2013 documentary film by Dylan Mohan Gray depicting the intentional obstruction of access to low-cost antiretroviral drugs used in the treatment of HIV/AIDS to people in Africa and other parts the global south, driven by multinational pharmaceutical companies holding patent monopolies and various Western governments (above all those of the United States, European Union and Switzerland) consistently doing these companies' bidding. The film details how the battle against this genocidal blockade, estimated to have resulted in no less than ten- to twelve million completely unnecessary deaths, was fought and (at least temporarily) won. "

U pravu je, ne vazi za sve ali definitivno ih ima puno mutnih. Nisu se tolike kontroverze oko jednog Pfizera stvorile same od sebe.
Vjerovatno je MOgy, master spiner, mislila na ovo kad je postavlja ovu fotku

Image
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#2513 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

1Dante1 wrote: 02/12/2020 18:14
Mogy87 wrote: 02/12/2020 15:55
Dozer wrote: 02/12/2020 15:41 Onog momenta kada je farmacija usla pod skute politike, tog momenta je ta grana medicine pocela gubiti na kredibilitetu. A to se desilo pocetkom '60-ih. Ubrzo je i kompeltna medicina potpala pod istu kapu.
Od tada pa do danas stvari u tome se krecu naprijed samo s jednim razlogom - profit protkan "visim interesima" nekolicine.

Sav nepredak se vec decenijama mjeri iskljucivo profitom, pri cemu je vise nego upitan kvalitet tog napretka.
Zli, zli farmaceuti. Jos gori ljekari.

A vidi kako nam je lijepo bilo kad smo prebolijevali zarazne bolesti

Image

https://www.imdb.com/title/tt1787067/?ref_=nv_sr_srsg_0

"Fire in the Blood is a 2013 documentary film by Dylan Mohan Gray depicting the intentional obstruction of access to low-cost antiretroviral drugs used in the treatment of HIV/AIDS to people in Africa and other parts the global south, driven by multinational pharmaceutical companies holding patent monopolies and various Western governments (above all those of the United States, European Union and Switzerland) consistently doing these companies' bidding. The film details how the battle against this genocidal blockade, estimated to have resulted in no less than ten- to twelve million completely unnecessary deaths, was fought and (at least temporarily) won. "

U pravu je, ne vazi za sve ali definitivno ih ima puno mutnih. Nisu se tolike kontroverze oko jednog Pfizera stvorile same od sebe.
Tako je. Svijet je licemjerno mjesto. Zivot djece u Africi ne vrijedi koliko vrijedi zivot starca u Evropi. To razumije bilo ko stariji od 15 godina. Lijek za AIDS je dosao u Afriku 6 godina nakon sto je stigao u Evropu, a zna se gdje je bio potrebniji.

Ali to ne znaci da nam moderna medicina i farmacija nisu omogucili da zivimo 77 godina koliko je prosjecan zivotni vijek u BiH. Umjesto 40 koliko je bio prije 200 godina. I da nam vise nije "normalno" da nam od 10 ostane 5 djece. Bar u Evropi. Vrlo smo bahati i neke stvari uzimamo zdravo za gotovo.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#2514 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

Lao Ce wrote: 02/12/2020 18:19
1Dante1 wrote: 02/12/2020 18:14
Mogy87 wrote: 02/12/2020 15:55
Zli, zli farmaceuti. Jos gori ljekari.

A vidi kako nam je lijepo bilo kad smo prebolijevali zarazne bolesti

Image

https://www.imdb.com/title/tt1787067/?ref_=nv_sr_srsg_0

"Fire in the Blood is a 2013 documentary film by Dylan Mohan Gray depicting the intentional obstruction of access to low-cost antiretroviral drugs used in the treatment of HIV/AIDS to people in Africa and other parts the global south, driven by multinational pharmaceutical companies holding patent monopolies and various Western governments (above all those of the United States, European Union and Switzerland) consistently doing these companies' bidding. The film details how the battle against this genocidal blockade, estimated to have resulted in no less than ten- to twelve million completely unnecessary deaths, was fought and (at least temporarily) won. "

U pravu je, ne vazi za sve ali definitivno ih ima puno mutnih. Nisu se tolike kontroverze oko jednog Pfizera stvorile same od sebe.
Vjerovatno je MOgy, master spiner, mislila na ovo kad je postavlja ovu fotku

Image
Ne. Mislila sam na cijelu porodicu koju je pokosila difterija unutar nekoliko dana. Protiv koje se koristi vakcina "zle farmakomafije" pa vise nema ovakvih tragedija.
1Dante1
Posts: 1205
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#2515 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by 1Dante1 »

Mogy87 wrote: 02/12/2020 18:23
1Dante1 wrote: 02/12/2020 18:14
Mogy87 wrote: 02/12/2020 15:55
Zli, zli farmaceuti. Jos gori ljekari.

A vidi kako nam je lijepo bilo kad smo prebolijevali zarazne bolesti

Image

https://www.imdb.com/title/tt1787067/?ref_=nv_sr_srsg_0

"Fire in the Blood is a 2013 documentary film by Dylan Mohan Gray depicting the intentional obstruction of access to low-cost antiretroviral drugs used in the treatment of HIV/AIDS to people in Africa and other parts the global south, driven by multinational pharmaceutical companies holding patent monopolies and various Western governments (above all those of the United States, European Union and Switzerland) consistently doing these companies' bidding. The film details how the battle against this genocidal blockade, estimated to have resulted in no less than ten- to twelve million completely unnecessary deaths, was fought and (at least temporarily) won. "

U pravu je, ne vazi za sve ali definitivno ih ima puno mutnih. Nisu se tolike kontroverze oko jednog Pfizera stvorile same od sebe.
Tako je. Svijet je licemjerno mjesto. Zivot djece u Africi ne vrijedi koliko vrijedi zivot starca u Evropi. To razumije bilo ko stariji od 15 godina. Lijek za AIDS je dosao u Afriku 6 godina nakon sto je stigao u Evropu, a zna se gdje je bio potrebniji.

Ali to ne znaci da nam moderna medicina i farmacija nisu omogucili da zivimo 77 godina koliko je prosjecan zivotni vijek u BiH. Umjesto 40 koliko je bio prije 200 godina. I da nam vise nije "normalno" da nam od 10 ostane 5 djece. Bar u Evropi. Vrlo smo bahati i neke stvari uzimamo zdravo za gotovo.
Naravno da ne znaci, to i dalje ne opravdava pohlepu, korupciju i upitne metode kojim se sluzi veliki broj njih.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#2516 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

1Dante1 wrote: 02/12/2020 18:38
Mogy87 wrote: 02/12/2020 18:23
1Dante1 wrote: 02/12/2020 18:14


https://www.imdb.com/title/tt1787067/?ref_=nv_sr_srsg_0

"Fire in the Blood is a 2013 documentary film by Dylan Mohan Gray depicting the intentional obstruction of access to low-cost antiretroviral drugs used in the treatment of HIV/AIDS to people in Africa and other parts the global south, driven by multinational pharmaceutical companies holding patent monopolies and various Western governments (above all those of the United States, European Union and Switzerland) consistently doing these companies' bidding. The film details how the battle against this genocidal blockade, estimated to have resulted in no less than ten- to twelve million completely unnecessary deaths, was fought and (at least temporarily) won. "

U pravu je, ne vazi za sve ali definitivno ih ima puno mutnih. Nisu se tolike kontroverze oko jednog Pfizera stvorile same od sebe.
Tako je. Svijet je licemjerno mjesto. Zivot djece u Africi ne vrijedi koliko vrijedi zivot starca u Evropi. To razumije bilo ko stariji od 15 godina. Lijek za AIDS je dosao u Afriku 6 godina nakon sto je stigao u Evropu, a zna se gdje je bio potrebniji.

Ali to ne znaci da nam moderna medicina i farmacija nisu omogucili da zivimo 77 godina koliko je prosjecan zivotni vijek u BiH. Umjesto 40 koliko je bio prije 200 godina. I da nam vise nije "normalno" da nam od 10 ostane 5 djece. Bar u Evropi. Vrlo smo bahati i neke stvari uzimamo zdravo za gotovo.
Naravno da ne znaci, to i dalje ne opravdava pohlepu, korupciju i upitne metode kojim se sluzi veliki broj njih.
Apsolutno. Zato su oni menadzeri sa ogromnim bonusima, a ja nisam.
Meni je samo drago sto se moje dijete rodilo s “ove strane ograde”. I to ne uzimam zdravo za gotovo.
User avatar
escobar__
Posts: 8875
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2517 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by escobar__ »

Čudo nema ovog videa ovdje. :D
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#2518 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GAU8 »

vatreni__poljubac wrote: 02/12/2020 15:52 Ako sam ja nevakcinisan (rizikujem zarazu), mogu prenijeti virus samo drugom nevakcinisanom (koji isto tako rizikuje zarazu) ... ako mogu prenijeti vakcinisanom, onda vakcina nije ok.
Djeca se vakcinisu prvom dozom vakcine nakon par sedmica zivota, i revakcinacija kratko nakon 1 godine. (ako mislimo na MMR)

To otprilike znaci da sve bebe mladje od godinu dana rizikuju da obole, ukoliko bolest nije efektivno istrijebljena iz populacije.

Svako ko svjesno i nakon ovog perioda odbija vakcinaciju, direktno ugrozava svoje vlastito dijete, ali indirektno i svu ostalu djecu madju od godinu dana. Nije ispravno razmisljanje: "ne moram se vakcinisati jer je bolest svakako iskorijenjena" jer kada vise od par ljudi pocne tako isto da razmislja, bolest ce se vratiti. Nevakcinacija bi trebala biti "privilegija" samo vrlo malog broja ljudi, koji iz nekog razloga ne smiju primiti odredjenu vakcinu.

Nadam se da sam donekle razumljivo pojasnio sustinu tvoje pogreske
User avatar
Dozer
Posts: 28382
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2519 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Dozer »

Mogy...jel ti namjerno ili slucajno preskocis i ignorises napisano, pa onda trpas neke svoje nebuloze...?
Pogledaj koju godinu sam ja naveo kao pocetak nebuloza u medicini i farmaciji, a onda pogledaj godinu na svojoj slici... Mislim...najklasicniji moguci spin je ovo sto ti radis

Bukvalno ignorises sve argumente koji ti se daju, i samo picis svoju mantru, k'o Svabo tra-la-la....
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#2520 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Mogy87 »

Dozer wrote: 02/12/2020 19:37 Mogy...jel ti namjerno ili slucajno preskocis i ignorises napisano, pa onda trpas neke svoje nebuloze...?
Pogledaj koju godinu sam ja naveo kao pocetak nebuloza u medicini i farmaciji, a onda pogledaj godinu na svojoj slici... Mislim...najklasicniji moguci spin je ovo sto ti radis

Bukvalno ignorises sve argumente koji ti se daju, i samo picis svoju mantru, k'o Svabo tra-la-la....
Napisao si

“Sav nepredak se vec decenijama mjeri iskljucivo profitom, pri cemu je vise nego upitan kvalitet tog napretka.”

Ja ti pokazala u cemu je kvalitet napretka. Da djeca rodjena nakon uvodjenja vakcine protiv difterije na ovim prostorima (znaci i 60 tih i 70tih sve do sad) ne umiru od te bolesti.
Posto si bukvalac hoces koju sliku djecije paralize jer se uvodjenje te vakcine bolje podudara s tvojom godinom?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23237
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2521 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sanjarko »

Sta ste se uhvatili Korona virusa, vakcine za isti i slicnoga. Ubistvo Cezara dokazana zavjera, da onaj naredni nije prezivio i zasjeo na tron kao car, ostalo bi samo upamceno mozda kao ubistvo i antentat. Mafija dokazano tajno drustvo i teorija zavjere pogotovo ove tajnije mafije nekad Koza Nostra i Trijade, danas Ruska itd., mafija.

Jos sijaset teorija zavjera koje su se kasnije pokazale tacnima. Od onog Liberti broda ako mu se imena sjecam dobro pa nadalje. Ismijavalo se postojanje Masona i Iluminata a danas ta tajna drustva javno djeluju.

PS. Nekad je/su Galileo i slicni mahom ubijani radi teorija koje su se pokazale tacnim kasnije i koje su rusile zvanicno neko razmisljanje itd. Teorija zavjere sama izmisljena da se prikrije alternativno razmisljanje itd. Ko smisli teoriju zavjere neznam ali svaka mu cast jer s tim prikri ovo.

Nisam teoreticar zavjera jer ucenima, naucnicima itd., vjerujem i jer znanju i nauci vjerujem iako dosta istih sa diplomama raznim od Dr do Pr su mnogi hostapleri itd. Dokaz toga od Mengelea pa do Nedzad Brankovica.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2522 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by cyprus »

Galileo nije ubijen :)
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#2523 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by GAU8 »

Sanjarko wrote: 02/12/2020 19:57 Sta ste se uhvatili Korona virusa, vakcine za isti i slicnoga. Ubistvo Cezara dokazana zavjera, da onaj naredni nije prezivio i zasjeo na tron kao car, ostalo bi samo upamceno mozda kao ubistvo i antentat. Mafija dokazano tajno drustvo i teorija zavjere pogotovo ove tajnije mafije nekad Koza Nostra i Trijade, danas Ruska itd., mafija.

Jos sijaset teorija zavjera koje su se kasnije pokazale tacnima. Od onog Liberti broda ako mu se imena sjecam dobro pa nadalje. Ismijavalo se postojanje Masona i Iluminata a danas ta tajna drustva javno djeluju.

PS. Nekad je/su Galileo i slicni mahom ubijani radi teorija koje su se pokazale tacnim kasnije i koje su rusile zvanicno neko razmisljanje itd. Teorija zavjere sama izmisljena da se prikrije alternativno razmisljanje itd. Ko smisli teoriju zavjere neznam ali svaka mu cast jer s tim prikri ovo.

Nisam teoreticar zavjera jer ucenima, naucnicima itd., vjerujem i jer znanju i nauci vjerujem iako dosta istih sa diplomama raznim od Dr do Pr su mnogi hostapleri itd. Dokaz toga od Mengelea pa do Nedzad Brankovica.
Ja sam isto tako govorio, da je svijet prepun stvarnih zavjera oko kojih bismo se trebali brinuti. Ali nečiji intelekt kao krajnji domet ima čip u vakcini ili lažno slijetanje na Mjesec.
Za to vrijeme ga stvane zavjere pojedu živoga.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23237
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2524 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Sanjarko »

cyprus wrote: 02/12/2020 20:18 Galileo nije ubijen :)
Pa proganjan je. Hipatija ubijena. Odmah se uhvatite neke rijeci a ne sireg konteksta.
User avatar
Lao Ce
Posts: 1292
Joined: 18/06/2016 13:01

#2525 Re: Teorije zavjera, bre.... pa opletite

Post by Lao Ce »

Dr. Wodarg and Dr. Yeadon request a stop of all corona vaccination studies and call for co-signing the petition

https://2020news.de/en/dr-wodarg-and-dr ... yNLG1we-Nc
On December 1, 2020, the ex-Pfizer head of respiratory research Dr. Michael Yeadon and the lung specialist and former head of the public health department Dr. Wolfgang Wodarg filed an application with the EMA, the European Medicine Agency responsible for EU-wide drug approval, for the immediate suspension of all SARS CoV 2 vaccine studies, in particular the BioNtech/Pfizer study on BNT162b (EudraCT number 2020-002641-42).
Locked