Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82776 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

mirsek wrote: 27/11/2020 17:59
General War wrote: 27/11/2020 17:50
BHCluster wrote: 27/11/2020 17:43

Menije smijesno tvoj nacin koprcanja kad te poklope forumasi nakon tvog guslanja.
Da vidis koliko je tek meni zabavno vas citati...isti narativ ko srbi 90-91.
Srbi se zalagali za demokratiju, gradjanska prava, ravnopravnost, jednakost,
i napredak BIH, dok su Bosnjaci negirali srpski identitet, jezik, genocid koji su nacinili nad Srbima i htjeli da se otcijepe u Tursku ?
Jel to taj narativ iz 90-91 ?
...Ne nego Turci, Jasenovac, Ustase, mi smo napravili Jugoslaviju, ugrozeni...itd...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82777 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

BHCluster wrote: 27/11/2020 18:02
General War wrote: 27/11/2020 17:50
BHCluster wrote: 27/11/2020 17:43

Menije smijesno tvoj nacin koprcanja kad te poklope forumasi nakon tvog guslanja.
Da vidis koliko je tek meni zabavno vas citati...isti narativ ko srbi 90-91.
Meni uopste nije zabavno ono sta su velikosrpska gamad radila, ipak to govori vise o tebi i o kakvom se mentalnom sklopu radi. Takva poredenja su i razlog sto te forumasi s pravom prozivaju.
Ti forumasi (tri zajedno sa tobom) kao i ti imate problem da sebe pogledate, igras na sigurno, bacis karte odmah poslije djeljenja zato si tu dje jesi...i onda vam opste poznata cinjenica problem da svarite.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#82778 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mirsek »

:zzzz:
General War wrote: 27/11/2020 18:05
mirsek wrote: 27/11/2020 17:59
General War wrote: 27/11/2020 17:50
Da vidis koliko je tek meni zabavno vas citati...isti narativ ko srbi 90-91.
Srbi se zalagali za demokratiju, gradjanska prava, ravnopravnost, jednakost,
i napredak BIH, dok su Bosnjaci negirali srpski identitet, jezik, genocid koji su nacinili nad Srbima i htjeli da se otcijepe u Tursku ?
Jel to taj narativ iz 90-91 ?
...Ne nego Turci, Jasenovac, Ustase, mi smo napravili Jugoslaviju, ugrozeni...itd...
Kad Bosnjaci pocnu ciniti najvece zlocine poslije 2 s.r. zbog tog narativa onda mozes da poredis te stvari. Niko ne brani Srbima da kukaju, ali kad pocnu klati, silovati i ciniti genocid zbog toga, tu onda nema vise pravdanja i pustanja.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82779 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

mirsek wrote: 27/11/2020 18:12 :zzzz:
General War wrote: 27/11/2020 18:05
mirsek wrote: 27/11/2020 17:59
Srbi se zalagali za demokratiju, gradjanska prava, ravnopravnost, jednakost,
i napredak BIH, dok su Bosnjaci negirali srpski identitet, jezik, genocid koji su nacinili nad Srbima i htjeli da se otcijepe u Tursku ?
Jel to taj narativ iz 90-91 ?
...Ne nego Turci, Jasenovac, Ustase, mi smo napravili Jugoslaviju, ugrozeni...itd...
Kad Bosnjaci pocnu ciniti najvece zlocine poslije 2 s.r. zbog tog narativa onda mozes da poredis te stvari. Niko ne brani Srbima da kukaju, ali kad pocnu klati, silovati i ciniti genocid zbog toga, tu onda nema vise pravdanja i pustanja.
Ja ne nastupam ni sa pozicije ni bosnjaka ni srbina tako da meni ovo bas lici; , jer bili su u klani i silovani i bio genocid...ali okrenuli list i iz pocetka napravili jugoslaviju sa drugim narodima.
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#82780 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Bascarsija1 »

General War wrote: 27/11/2020 18:20
mirsek wrote: 27/11/2020 18:12 :zzzz:
General War wrote: 27/11/2020 18:05
...Ne nego Turci, Jasenovac, Ustase, mi smo napravili Jugoslaviju, ugrozeni...itd...
Kad Bosnjaci pocnu ciniti najvece zlocine poslije 2 s.r. zbog tog narativa onda mozes da poredis te stvari. Niko ne brani Srbima da kukaju, ali kad pocnu klati, silovati i ciniti genocid zbog toga, tu onda nema vise pravdanja i pustanja.
Ja ne nastupam ni sa pozicije ni bosnjaka ni srbina tako da meni ovo bas lici; , jer bili su u klani i silovani i bio genocid...ali okrenuli list i iz pocetka napravili jugoslaviju sa drugim narodima.
Bogami meni se cini da nastupas sa pozicije malo zesceg srbina.

Usput Jugoslavija je odgovarala Srbima najvise. Ciji je bio kralj te Jugoslavije. Kakav su polozaj imali Hrvati u toj zajednici? Sta se desilo sa Crnom gorom? Muslimani/Bosnjaci nisu imali nikakav status do 74 smo se morali opredijeliti da smo Hrvati ili Srbi.

Tako ako pokusavas Srbe u Jugoslaviji predstaviti u nekom altruistickom svijetlu onda si na pogresom forumu.
Last edited by Bascarsija1 on 27/11/2020 18:42, edited 1 time in total.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#82781 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

dados wrote: 27/11/2020 13:52
visuljak wrote: 27/11/2020 10:59
milib988 wrote: 27/11/2020 09:28
Same here, imam isto misljenje, da se fino iz RS-a kaze "ok, bio je genocid, jebiga, nismo svi isti, sorry, oprostite, zajebali su nas, ". Da se jednostavno stavi tacka na proslost. sta ja znam, ja mislim da bi se klima totalno promjenila u cijeloj drzavi. Kod Srba iz RS-a ime jedan problem, a to je, da zive u nekom svijetu i nekoj slici da su svi protiv njih. Ne znam, jako teska situacija, koja je na kraju krajeva lako moze rijesiti...
Nema od toga nista.
Ljudima je ispran mozak. Zive ovdje a zagledani u Srbiju gdje ce po mome misljenju i zavrsiti ukoliko se ne otrijezne.
Sve rade protiv BiH, glume budale i zamajavaju sve nas.

Oni prvo trebaju da prihvate drzavu BiH kao svoju. Sudske presude se moraju postovati. Donijeti zakon o negiranju genocida i zlocina, zakon o zastavi i himni, zakon o zabrani djelovanja protiv drzave...i tek onda mislim da bi ova drzava prodisala i usla u neke okvire.
HaHaHa

Pa kome vi prijetite ovdje
1 milion bosanskih muslimana medju 600 miliona hriscana u evropi,da cete protjerati Srbe u Srbiju.Bicete vi protjerani u Tursku.
Srbi i Muslimani u Bih se mrze.Klali su se pod turcima,u i u 1 i 2 svjetskom ratu i ratu 92-95

Kad vec BiH mora postojati bolje da entiteti imaju sto vece nadleznosti svaki narod svoje.Najbolji je modus Drzavana zajednica Srbije i Crne Gore.
Diplomatija,zajednicka valuta,reprezentacija i vojska.
Sve ostalo na entitetima i svima dobro
Sto Muslimani insistiraju na unitarnoj BIH
Sedam dugih godina na forumu je smišljao prvi post i gledaj šta napisa.
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#82782 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

General War wrote: 27/11/2020 18:09
BHCluster wrote: 27/11/2020 18:02
General War wrote: 27/11/2020 17:50
Da vidis koliko je tek meni zabavno vas citati...isti narativ ko srbi 90-91.
Meni uopste nije zabavno ono sta su velikosrpska gamad radila, ipak to govori vise o tebi i o kakvom se mentalnom sklopu radi. Takva poredenja su i razlog sto te forumasi s pravom prozivaju.
Ti forumasi (tri zajedno sa tobom) kao i ti imate problem da sebe pogledate, igras na sigurno, bacis karte odmah poslije djeljenja zato si tu dje jesi...i onda vam opste poznata cinjenica problem da svarite.
Ah te tvoje projekcije i izjednacavanja nemaju smisla zapravo su patetine i tu je problem. Drugima podvaljujes ono sto si sam da bi mogao nastaviti tu jadnu beznacajnu virtualnu egzistenciju.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82783 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:23
General War wrote: 27/11/2020 18:20
mirsek wrote: 27/11/2020 18:12 :zzzz:
Kad Bosnjaci pocnu ciniti najvece zlocine poslije 2 s.r. zbog tog narativa onda mozes da poredis te stvari. Niko ne brani Srbima da kukaju, ali kad pocnu klati, silovati i ciniti genocid zbog toga, tu onda nema vise pravdanja i pustanja.
Ja ne nastupam ni sa pozicije ni bosnjaka ni srbina tako da meni ovo bas lici; , jer bili su u klani i silovani i bio genocid...ali okrenuli list i iz pocetka napravili jugoslaviju sa drugim narodima.
Bogami meni se cini da nastupas sa pozicije malo zesceg srbina.
Tako to lici kad se iz stada gleda...od rogova oko tebe ne mozes razaznati jel cuko ovcar ili vuk.
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#82784 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Bascarsija1 »

General War wrote: 27/11/2020 18:29
Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:23
General War wrote: 27/11/2020 18:20
Ja ne nastupam ni sa pozicije ni bosnjaka ni srbina tako da meni ovo bas lici; , jer bili su u klani i silovani i bio genocid...ali okrenuli list i iz pocetka napravili jugoslaviju sa drugim narodima.
Bogami meni se cini da nastupas sa pozicije malo zesceg srbina.
Tako to lici kad se iz stada gleda...od rogova oko tebe ne mozes razaznati jel cuko ovcar ili vuk.
Usput Jugoslavija je odgovarala Srbima najvise. Ciji je bio kralj te Jugoslavije. Kakav su polozaj imali Hrvati u toj zajednici? Sta se desilo sa Crnom gorom? Muslimani/Bosnjaci nisu imali nikakav status do 74 smo se morali opredijeliti da smo Hrvati ili Srbi.

Tako ako pokusavas Srbe u Jugoslaviji predstaviti u nekom altruistickom svijetlu onda si na pogresom forumu.

A sto se tice stada meni se cini kad nemas argumente onda proglasis da neko govori iz stada. Pa pogledaj sebe ... pratio si Milosevica ko opijen, pa Karadzica, to ti je bio idol ... eto oba govnara su zavrsila na sudu istorije. Eto koga tvoje stado prati.

Ja vise negledam" jel cuko ovcar ili vuk". Ja vas sve smatram opasnim po zivot.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82785 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:49
General War wrote: 27/11/2020 18:29
Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:23

Bogami meni se cini da nastupas sa pozicije malo zesceg srbina.
Tako to lici kad se iz stada gleda...od rogova oko tebe ne mozes razaznati jel cuko ovcar ili vuk.
Usput Jugoslavija je odgovarala Srbima najvise. Ciji je bio kralj te Jugoslavije. Kakav su polozaj imali Hrvati u toj zajednici? Sta se desilo sa Crnom gorom? Muslimani/Bosnjaci nisu imali nikakav status do 74 smo se morali opredijeliti da smo Hrvati ili Srbi.

Tako ako pokusavas Srbe u Jugoslaviji predstaviti u nekom altruistickom svijetlu onda si na pogresom forumu.

A sto se tice stada meni se cini kad nemas argumente onda proglasis da neko govori iz stada. Pa pogledaj sebe ... pratio si Milosevica ko opijen, pa Karadzica, to ti je bio idol ... eto oba govnara su zavrsila na sudu istorije. Eto koga tvoje stado prati.
...Da i Tito je bio srbin, jel de?
Sta se desilo sa Crnom Gorom?

Hmm, koji od ove dvojice sa karadjicem sam ja?

Image

Koji od ove dvojice sa Milosevicem sam ja?

Image

Meni je najveci + kad me forumski veliko srbi izjednace sa balijom kao i forumski uber bosnjaci pokusaju ubaciti u cetnike...nevjerovatna slicnost. :thumbup:
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#82786 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Bascarsija1 »

General War wrote: 27/11/2020 19:01
Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:49
General War wrote: 27/11/2020 18:29
Tako to lici kad se iz stada gleda...od rogova oko tebe ne mozes razaznati jel cuko ovcar ili vuk.
Usput Jugoslavija je odgovarala Srbima najvise. Ciji je bio kralj te Jugoslavije. Kakav su polozaj imali Hrvati u toj zajednici? Sta se desilo sa Crnom gorom? Muslimani/Bosnjaci nisu imali nikakav status do 74 smo se morali opredijeliti da smo Hrvati ili Srbi.

Tako ako pokusavas Srbe u Jugoslaviji predstaviti u nekom altruistickom svijetlu onda si na pogresom forumu.

A sto se tice stada meni se cini kad nemas argumente onda proglasis da neko govori iz stada. Pa pogledaj sebe ... pratio si Milosevica ko opijen, pa Karadzica, to ti je bio idol ... eto oba govnara su zavrsila na sudu istorije. Eto koga tvoje stado prati.
...Da i Tito je bio srbin, jel de?
Sta se desilo sa Crnom Gorom?

Hmm, koji od ove dvojice sa karadjicem sam ja?

Image

Koji od ove dvojice sa Milosevicem sam ja?

Image

Meni je najveci + kad me forumski veliko srbi izjednace sa balijom kao i forumski uber bosnjaci pokusaju ubaciti u cetnike...nevjerovatna slicnost. :thumbup:
Evo tebe
https://twitter.com/CetnikKukiqe/photo

Crna gora samo Sto nije izbrisana kao nacija.
Eto I dan danas ih brisete i negirate.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82787 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 19:31
General War wrote: 27/11/2020 19:01
Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:49

Usput Jugoslavija je odgovarala Srbima najvise. Ciji je bio kralj te Jugoslavije. Kakav su polozaj imali Hrvati u toj zajednici? Sta se desilo sa Crnom gorom? Muslimani/Bosnjaci nisu imali nikakav status do 74 smo se morali opredijeliti da smo Hrvati ili Srbi.

Tako ako pokusavas Srbe u Jugoslaviji predstaviti u nekom altruistickom svijetlu onda si na pogresom forumu.

A sto se tice stada meni se cini kad nemas argumente onda proglasis da neko govori iz stada. Pa pogledaj sebe ... pratio si Milosevica ko opijen, pa Karadzica, to ti je bio idol ... eto oba govnara su zavrsila na sudu istorije. Eto koga tvoje stado prati.
...Da i Tito je bio srbin, jel de?
Sta se desilo sa Crnom Gorom?

Hmm, koji od ove dvojice sa karadjicem sam ja?

Image

Koji od ove dvojice sa Milosevicem sam ja?

Image

Meni je najveci + kad me forumski veliko srbi izjednace sa balijom kao i forumski uber bosnjaci pokusaju ubaciti u cetnike...nevjerovatna slicnost. :thumbup:
Evo tebe
https://twitter.com/CetnikKukiqe/photo

Crna gora samo Sto nije izbrisana kao nacija.
Eto I dan danas ih brisete i negirate.
Pa to ti je ideoloski brat a ne ja..onda nebi izlazila iz tebe ovakva bljuvotina od komplexa. :wink:
tako je...saaad cemo da ih karamo :D :-)
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#82788 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

emirolini wrote: 27/11/2020 14:00
dados wrote: 27/11/2020 13:52
HaHaHa

Pa kome vi prijetite ovdje
1 milion bosanskih muslimana medju 600 miliona hriscana u evropi,da cete protjerati Srbe u Srbiju.Bicete vi protjerani u Tursku.
Srbi i Muslimani u Bih se mrze.Klali su se pod turcima,u i u 1 i 2 svjetskom ratu i ratu 92-95

Kad vec BiH mora postojati bolje da entiteti imaju sto vece nadleznosti svaki narod svoje.Najbolji je modus Drzavana zajednica Srbije i Crne Gore.
Diplomatija,zajednicka valuta,reprezentacija i vojska.
Sve ostalo na entitetima i svima dobro
Sto Muslimani insistiraju na unitarnoj BIH
:lol: :lol: ko su ti Muslimani? Mislis na Bosance i Hercegovce?

nekad, ne tako davno, bijase "nas i Rusa 200 miliona" ....sad je "nas i europljana 600 miliona"....plus..."nas i rusa 200 miliona"

znaci..."nas i ovih + nas i onih = 800 miliona... :lol:

malo vas je pi****e...malo vas je pi****e.... :lol: :lol: :lol:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#82789 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

IDE SE NA UŠTEDE! :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
KRIZA JE OČIGLEDNA; MINISTARSTVO DONIJELO ODLUKU: Stanovnici RS-a koji sakupljaju šumske
proizvode imaju pravo na maksimalno JEDAN KILOGRAM dnevno


Image
Stanovnici Republike Srpske koji pođu u šumu da bi sakupili gljive, ljekovito bilje, šumsko voće ili puževe mogu kući da ponesu najviše kilogram dnevno.
Nije alarmantna situacija,lisičarke i mjilečnice mogu se brati i do 1,2Kg. :lol: :lol: :lol:

Pusti pužu rogove.... :P
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#82790 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Guadalajara »

Nisu normalni :mrgreen:
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#82791 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bhnapoleon1 »

prljavi Hare wrote: 27/11/2020 20:47 IDE SE NA UŠTEDE! :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
KRIZA JE OČIGLEDNA; MINISTARSTVO DONIJELO ODLUKU: Stanovnici RS-a koji sakupljaju šumske
proizvode imaju pravo na maksimalno JEDAN KILOGRAM dnevno


Image
Stanovnici Republike Srpske koji pođu u šumu da bi sakupili gljive, ljekovito bilje, šumsko voće ili puževe mogu kući da ponesu najviše kilogram dnevno.
Nije alarmantna situacija,lisičarke i mjilečnice mogu se brati i do 1,2Kg. :lol: :lol: :lol:

Pusti pužu rogove.... :P
Znači došli smo do faze korijenja, neka fino
emirolini
Posts: 3500
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#82792 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emirolini »

Odlicno, onda ce ovi drzavi da placaju, jer sume su bogastvo drzave a ne entiteta? Ili grijesim?
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#82793 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

General War wrote: 27/11/2020 19:01
Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 18:49
General War wrote: 27/11/2020 18:29
Tako to lici kad se iz stada gleda...od rogova oko tebe ne mozes razaznati jel cuko ovcar ili vuk.
Usput Jugoslavija je odgovarala Srbima najvise. Ciji je bio kralj te Jugoslavije. Kakav su polozaj imali Hrvati u toj zajednici? Sta se desilo sa Crnom gorom? Muslimani/Bosnjaci nisu imali nikakav status do 74 smo se morali opredijeliti da smo Hrvati ili Srbi.

Tako ako pokusavas Srbe u Jugoslaviji predstaviti u nekom altruistickom svijetlu onda si na pogresom forumu.

A sto se tice stada meni se cini kad nemas argumente onda proglasis da neko govori iz stada. Pa pogledaj sebe ... pratio si Milosevica ko opijen, pa Karadzica, to ti je bio idol ... eto oba govnara su zavrsila na sudu istorije. Eto koga tvoje stado prati.
...Da i Tito je bio srbin, jel de?
Sta se desilo sa Crnom Gorom?

Hmm, koji od ove dvojice sa karadjicem sam ja?

Image

Koji od ove dvojice sa Milosevicem sam ja?

Image

Meni je najveci + kad me forumski veliko srbi izjednace sa balijom kao i forumski uber bosnjaci pokusaju ubaciti u cetnike...nevjerovatna slicnost. :thumbup:
Koje od forumasa na tim fotografijama? :lol: Klasicni primjer logike i razmisljanja tipicnog intelektualnog lavora.
nenadivan
Posts: 209
Joined: 15/07/2018 11:25

#82794 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by nenadivan »

Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 17:18

Pa dobro moja je poenta da memoze ko hoce proglasiti genocid po volji. U Bosnjackom slucaju je Presuda donijeta za srebrenicu i to joj daje validnost.

Bosnjaci su trazili da se za genocid proglase i ostale oblasti BiH sto nije presudjeno. Mi mislimo da je bio genocid u prijedoru ali sud nije tako presudio. Isto tako ti mislis da je bio genocid u NDH ali nemas sudsku presudu da ti to potvrdi. Znaci ako srbi kazu da genocid nije bio u Prijedoru jer nema sudske presude onda genocid nije bio pocinjen od strane ndh jer nema sudske presude.

Sto se tice bosnjackog naroda ja mislim da neoprastanje genocida se memoze poistvijetiti sa fasizmom. Pogotovo sto mi nismo vidjeli da se srbski narod pokajao nad onim sto su ucinili (sto je skandal). Ako su spremni da pocine genocid dali je ok da ih nazivamo genocidnim narodom (pogotovo sto nepriznavanje genocida ih cini saucesnicima u istom)? Jer ih (i to ponasanje) na neki nacim moramo okarakterisat.
S fasistima nema rasprave! a ti se u par postova svrstao...
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#82795 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Bascarsija1 »

nenadivan wrote: 28/11/2020 01:07
Bascarsija1 wrote: 27/11/2020 17:18

Pa dobro moja je poenta da memoze ko hoce proglasiti genocid po volji. U Bosnjackom slucaju je Presuda donijeta za srebrenicu i to joj daje validnost.

Bosnjaci su trazili da se za genocid proglase i ostale oblasti BiH sto nije presudjeno. Mi mislimo da je bio genocid u prijedoru ali sud nije tako presudio. Isto tako ti mislis da je bio genocid u NDH ali nemas sudsku presudu da ti to potvrdi. Znaci ako srbi kazu da genocid nije bio u Prijedoru jer nema sudske presude onda genocid nije bio pocinjen od strane ndh jer nema sudske presude.

Sto se tice bosnjackog naroda ja mislim da neoprastanje genocida se memoze poistvijetiti sa fasizmom. Pogotovo sto mi nismo vidjeli da se srbski narod pokajao nad onim sto su ucinili (sto je skandal). Ako su spremni da pocine genocid dali je ok da ih nazivamo genocidnim narodom (pogotovo sto nepriznavanje genocida ih cini saucesnicima u istom)? Jer ih (i to ponasanje) na neki nacim moramo okarakterisat.
S fasistima nema rasprave! a ti se u par postova svrstao...
Ti nemas rasprave jer nemas argumente za raspravu.
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#82796 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sensei »

nenadivan wrote: 27/11/2020 15:20
Sensei wrote: 27/11/2020 15:16
sta veli mile 50.0000.000.000 KM su oteli muslici od srba :mrgreen:
mile kaze 1100 godina zatvora za srbe a 40 godina sa muslice
Image

:D :-D :lol:
ovo je clip mjeseca :)
konta covjek: "ja debila, mati moja..." :)
:D :D :D
rimano
Posts: 734
Joined: 28/12/2009 00:05

#82797 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by rimano »

Kaze amin, amin,amin...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#82798 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

Kaze mu" lemi pikabu"
:mrgreen:
User avatar
Bascarsija1
Posts: 562
Joined: 21/11/2017 04:38
Location: Nexus 1

#82799 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Bascarsija1 »

Dzenerale pitao si Sta ste uradili sa crnom gorom:

https://www.klix.ba/vijesti/regija/amba ... /201128075

Pokusavali ste I pokusavate da ih pokorite do dan danas

ukinut dotadašnji suverenitet Crne Gore, njena teritorija prisajedinjena Kraljevini Srbiji i nasilno detronizovan kralj Nikola Petrović Njegoš.
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#82800 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hillbill »

Sensei wrote: 28/11/2020 01:29
nenadivan wrote: 27/11/2020 15:20
Sensei wrote: 27/11/2020 15:16

Image

:D :-D :lol:
ovo je clip mjeseca :)
konta covjek: "ja debila, mati moja..." :)
:D :D :D
[/quote



prvu put komentarisem na ovoj temi.........................u stvari necu komentarisati.........navratio sam da se zahvalim



Hvala Mile bekrijo....hvala na svemu onome sto si izgovorio u UNu


Bez tebe ,takvog kakav si,trebale bi nam milijarde dolara,i hiljade lobista da dobacimo blizu.....ovako sve si sam odradio...I to za dzaba.


Crveno svijetlo koje si upalio mi pokusavamo upaliti 25 godina........bili smo neuspjesni....nismo imali novce....nismo imali strategiju dok se nisi pojavio





Hvala Mile jos jednom,........i neka si im rekao......da se zna ko je baja na balkanu, i ko ce uredivati balkan...........samo..samo...samo mislim da ces proci kao i predhodnici...................malo ti je prekratka tojaga ,a bogami i pamet.
Locked