Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
sime_cipol
Posts: 16276
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#82451 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sime_cipol »

Srebrenica = Ausvic
Hvala predsjednice :bih:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#82452 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kikibombona »

Seljak je seljak, nema tu pomoci. Covjek je suknuo Njemackoj, nabio na nos Ausvic.

Podsjeti me na dokumentarac o Sadamu Huseinu. Operativac CIA-e kaze da je Sadam bio izrazito inteligentan covjek, ali je njegov pamet bila bagdadska, u tim okvirima on je bio maher. Al' nije razumio svijet, Ameriku i druge drzave, mislio je da bagdadska pamet i mangupluk svugdje prolaze. Zajeb.

Tako Dodik misli da njegova laktaska pamet i mangupluk moze proci kod Nijemac. Zato im je suknuo sa Ausvicom. Zajeb.
Last edited by Kikibombona on 25/11/2020 00:59, edited 1 time in total.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#82453 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pinkman »

Zna li neko sto je malo i ekavicu koristio u svom govoru? :D
User avatar
sime_cipol
Posts: 16276
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#82454 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sime_cipol »

On kao da namjerno trazi da ga MZ makne sa političke scene. Ispao bi zrtva koja bi kroz gusle bila opjevana i spominjana u narednim desetljećima.
Strancima se ne zuri, cekat ce da ga narod makne. Problem je sto nama i našoj djeci krade godine :roll:
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82455 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

Bakir i Inzk
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:43, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#82456 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kikibombona »

pinkman wrote: 25/11/2020 00:59 Zna li neko sto je malo i ekavicu koristio u svom govoru? :D
Zna on u slobodnom govoru pocesto ubaciti ekavicu, narocito cuvenu srpsku rec 'bezbednost'. :D

Nisam nikad cuo da kaze bezbjednost. :D

Ovo mu Srbija nije sastavila. Mnogo su oni pametniji od njega. A i vidjelo se u zivom prenosu da zapisuje u blokic, iznerviran izlaganjem Incka. Vecinu sranja koje je rekao nije procitao sa papira, vec je rekao u afektu, sto je ispalo katastrofalno. :D

Mogu zamisliti reakciju Vucica kada pogleda, nece sebi moci doci... :lol: :lol:
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#82457 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by cimara »

Mico je rekao da migranata nece biti na prostoru rs i nema ih.Zašto ih ima kod nas?
Nikola Testa
Posts: 777
Joined: 04/09/2013 20:45

#82458 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Nikola Testa »

Bosna i Hercegovina ima šansu ako Bošnjaci budu povlačili poteze, a ne budu čekali šta će Dodik i Čović smislit u svom planu da ovu državu obesmisle. Preuzimanje Cika je izazvalo paniku u njihovim redovima, zaista potez SDA za pohvalu, iako za zelene žohare nikad nisam i nikad neću glasat. Trenutno traje borba na sve ili ništa, mi je moramo prihvatiti, nemamo druge opcije. Srbi Bošnjake upotpunosti potcjenjuju i neće odstupiti ni milimetar, što se pokazalo u ratu. Srbi su ponosan narod, sa fantastičnom historijom, narod koji zbog okolnosti u kojima je stvorio državu shvatio da ne možeš pokazat slabost inače te nema. S obzirom na takav mentalitet shvatiće te ozbiljno samo ako pokažeš hrabrost i odlučnost. Bošnjacima se više zamjera opstanak nego Hrvatima Oluja, više se zamjera formiranje države nego genocid nad Srbima u Drugom svjetskom ratu, više se zamjera ubistvo svata nego bilo koji zločin hrvatske vojske u ratu. Hrvati Bošnjacima više zamjeraju opstanak BiH nego gubitak Posavine, potpuno brisanje Hrvata sa prostora Republike srpske, više zamjeraju biranje Komšića nego napad JNA i srpske paravojske na Republiku Hrvatsku. Takva politika ne ostavlja prostor za kompromis. Dodik je bez Čovića u poziciji da igra defanzivnu igru kao Čović trenutno. Bosna i Hercegovina je u očima Hrvata i Srba kolonija i nikakve molbe, apeli, pozivi na dogovor koji bi bio zasnovan na nekakvom pravednom rješenju neće biti prihvaćeni. U takvoj situaciji očekivat da sa njihove strane dođe neko ko će pružit ruku pomiranje je iluzija.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#82459 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ibizza »

Nikola Testa wrote: 25/11/2020 01:12 Bosna i Hercegovina ima šansu ako Bošnjaci budu povlačili poteze, a ne budu čekali šta će Dodik i Čović smislit u svom planu da ovu državu obesmisle. Preuzimanje Cika je izazvalo paniku u njihovim redovima, zaista potez SDA za pohvalu, iako za zelene žohare nikad nisam i nikad neću glasat. Trenutno traje borba na sve ili ništa, mi je moramo prihvatiti, nemamo druge opcije. Srbi Bošnjake upotpunosti potcjenjuju i neće odstupiti ni milimetar, što se pokazalo u ratu. Srbi su ponosan narod, sa fantastičnom historijom, narod koji zbog okolnosti u kojima je stvorio državu shvatio da ne možeš pokazat slabost inače te nema. S obzirom na takav mentalitet shvatiće te ozbiljno samo ako pokažeš hrabrost i odlučnost. Bošnjacima se više zamjera opstanak nego Hrvatima Oluja, više se zamjera formiranje države nego genocid nad Srbima u Drugom svjetskom ratu, više se zamjera ubistvo svata nego bilo koji zločin hrvatske vojske u ratu. Hrvati Bošnjacima više zamjeraju opstanak BiH nego gubitak Posavine, potpuno brisanje Hrvata sa prostora Republike srpske, više zamjeraju biranje Komšića nego napad JNA i srpske paravojske na Republiku Hrvatsku. Takva politika ne ostavlja prostor za kompromis. Dodik je bez Čovića u poziciji da igra defanzivnu igru kao Čović trenutno. Bosna i Hercegovina je u očima Hrvata i Srba kolonija i nikakve molbe, apeli, pozivi na dogovor koji bi bio zasnovan na nekakvom pravednom rješenju neće biti prihvaćeni. U takvoj situaciji očekivat da sa njihove strane dođe neko ko će pružit ruku pomiranje je iluzija.
:thumbup:
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#82460 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tipicoti »

Kaol:
Last edited by Tipicoti on 19/12/2020 11:51, edited 1 time in total.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#82461 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pinkman »

Kikibombona wrote: 25/11/2020 01:04
pinkman wrote: 25/11/2020 00:59 Zna li neko sto je malo i ekavicu koristio u svom govoru? :D
Zna on u slobodnom govoru pocesto ubaciti ekavicu, narocito cuvenu srpsku rec 'bezbednost'. :D

Nisam nikad cuo da kaze bezbjednost. :D

Ovo mu Srbija nije sastavila. Mnogo su oni pametniji od njega. A i vidjelo se u zivom prenosu da zapisuje u blokic, iznerviran izlaganjem Incka. Vecinu sranja koje je rekao nije procitao sa papira, vec je rekao u afektu, sto je ispalo katastrofalno. :D

Mogu zamisliti reakciju Vucica kada pogleda, nece sebi moci doci... :lol: :lol:
Nervozan je. Ko zna sta on sve zna, a sto mi ne znamo, pa ga to cini nervoznim.

Dodiku je problem slab budzet pa ga mogu ucjenjivati sa kreditima. A da ne pricam sto polako prolazi vrijeme velicanja zlocina, itd. Po svoj logici poslije rjesavanja Kosova, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, dolazi BIH na repertoar.

A Covic vec dugo obecava treci entitet, a ocito nije u mogucnosti da ispuni obecanje. Za dvije godine bi mogao u opoziciju.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#82462 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tipicoti »

Ima li neko link gdje se vidi izjava o Ausvicu i protivljenje NATO-u
User avatar
eltroxin
Posts: 2055
Joined: 30/08/2009 23:35

#82463 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by eltroxin »

cimara wrote: 25/11/2020 01:05 Mico je rekao da migranata nece biti na prostoru rs i nema ih.Zašto ih ima kod nas?
Mi ih dovodimo da bi u nekoj buducnosti bila glasaci. Fino je to Majkicka objasnila. :thumbup:
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#82464 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by svi u napad »

sime_cipol wrote: 25/11/2020 01:02 On kao da namjerno trazi da ga MZ makne sa političke scene. Ispao bi zrtva koja bi kroz gusle bila opjevana i spominjana u narednim desetljećima.
Strancima se ne zuri, cekat ce da ga narod makne. Problem je sto nama i našoj djeci krade godine :roll:
Sime na pravom si putu. Sve je ovo rezija pragmaticnog Zapada. Da se ne bi hapsio kao kriminalac sto je zasluzio kao i ona dvojica jarana mu on ce biti "primoran da napusti svoje duznosti" (a taman ga krenulo jos samo nije bio patrijarh) i ode u legendu kod svojih seljaka. Da li ste primjetili da je Drasko odmah bio gost na Happyju a sad i RTS ga prima u goste. Znaci da je i Vucko dobio signal da igra sa novim igracem. Dodik je svjestan da mu se kraj blizi i pristao je na ovu ulogu jer bi bio uhapsen. Najgore u svemu ovome je sto cemo mi opet biti zajebani. Evo ovdje vec neki slave Baketa i njegovu pamet sto nije pristao da bude ucesnik. Neznalica Bake bi se usrao od srece da pametuje malo ali dobio je signal da ne ide i vec su ga izruzili za posjetu ZG. Mi cemo slaviti odlazak Mile sa scene a nista necemo dobiti s tim niti cemo znati iskoristiti ovu situaciju. Drasko ce balansirati izmedju srpstva i poslusnosti Zapadu tako da ce jedina razlika biti sto se nece pricati o referendumu. Nas ce kupiti i umiriti donosenjem zakona o Genocidu i sve ce biti po starom samo nece biti vise jake nacionalisticke retorike. Bosni treba 100 godina da bi prodisala i postala normalna drzava. Omladina rodjena u ratu i neposredno iza rata se ne druzi i uz skolstvo koje su prosli nema sanse za neke promjene. Hrvati nemaju nikakvog omladinca ili omladinku na puskometu, kod nas Zahiragic pokusava se predstaviti kao novi talas (vec mi muka u stomaku kad samo napisem njegovo ime) a kod Srba Drasko i Jelena elokventni sljebenici cetnickog pokreta.
Dakle sve ovo je samo kozmetika i uvlacenje u Mali Sengen na koji cemo pristati zbog para koje cemo dobiti i kojim cemo kupiti mir. Sve dakle ostaje na onom starom dobro je ne puca se i ne talasaj. Ja jedino vidim spasa za BiH ako se udje u Nato. Kad sam rekao spasa za BIH nisam pomislio da je BiH pred raspadom vec ulazak je garant sigirnosti a onda imas i mogucnost za reintegraciju zemlje. Ovo Srbi dobro znaju i zato stalno insistiraju na neutralnosti. No da zavrsim Dodo u dogovoru sa reziserima polako odstupa sa pozicija i bit ce jos ovakvih gafova sa njegove strane vjeruj te. Laku noc.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#82465 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by kudrilo »

On je meni simpatičan. Ovakav prija Bosni i Hercegovini. S jedne strane imaš probosanski orijentisano Sarajevo koje za načelnika glavne opštine postavlja Srbina, gradonačelnik Srbin, s druge imaš laktaškog seljaka koji je pogubio sve konce. Ako se iko imalo pozabavi time, a već je ovaj prvi dio izašao u austrijskim novinama, sve je jasno na čiju stranu je izglednije da će stati.

Dodik večeras pokazao svijetu kakav je seljak. Okitio se srpskom ikonografijom, dok se drugi javljaju iz svojih ureda. Najjače od svega je njegov pokušaj demonstracije sile. Neko gore napisa o bagdadskoj pameti Sadama Huseina, otprilike se i slažem. Dodik drži sve konce u RSu, ima ogromnu moć, a on takav lik da ga ponese, pa konta da je velik i u ovim okvirima. Ne konta da su zamjenici svih ovih koji su ga slušali večeras veće face od njega, Čovića i Bakira zajedno.

Mislim da mu Nijemci zbog ponosa neće oprostiti ovo spominjanje Aušvica. Ubacite se u njihovu kožu. Ogradili su se od zločina i osudili ih, ogradili se od onih koji su činili zločine, a sve to da saperu ljagu sa svog naroda, te dobiju legitimitet da i oni nekom pametuju šta valja, a šta ne. Onda dođe seljak iz Laktaša koji to gleda na balkanski način, "kakav god da je, moj je" i poistovjeti večeras današnju Njemačku sa Hitlerovom. Dakle, ljudi su se distancirali od toga da ih ne bi povezivali sa tim zločinima, a ovaj im to podmeće. Teško je njemu da shvati šta je to katarza, s obzirom da on studentskim domovima daje imena po ratnim zločincima, a njegovi sljedbenici ih opjevavaju s guslama.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#82466 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by svi u napad »

Nikola Testa wrote: 25/11/2020 01:12 Bosna i Hercegovina ima šansu ako Bošnjaci budu povlačili poteze, a ne budu čekali šta će Dodik i Čović smislit u svom planu da ovu državu obesmisle. Preuzimanje Cika je izazvalo paniku u njihovim redovima, zaista potez SDA za pohvalu, iako za zelene žohare nikad nisam i nikad neću glasat. Trenutno traje borba na sve ili ništa, mi je moramo prihvatiti, nemamo druge opcije. Srbi Bošnjake upotpunosti potcjenjuju i neće odstupiti ni milimetar, što se pokazalo u ratu. Srbi su ponosan narod, sa fantastičnom historijom, narod koji zbog okolnosti u kojima je stvorio državu shvatio da ne možeš pokazat slabost inače te nema. S obzirom na takav mentalitet shvatiće te ozbiljno samo ako pokažeš hrabrost i odlučnost. Bošnjacima se više zamjera opstanak nego Hrvatima Oluja, više se zamjera formiranje države nego genocid nad Srbima u Drugom svjetskom ratu, više se zamjera ubistvo svata nego bilo koji zločin hrvatske vojske u ratu. Hrvati Bošnjacima više zamjeraju opstanak BiH nego gubitak Posavine, potpuno brisanje Hrvata sa prostora Republike srpske, više zamjeraju biranje Komšića nego napad JNA i srpske paravojske na Republiku Hrvatsku. Takva politika ne ostavlja prostor za kompromis. Dodik je bez Čovića u poziciji da igra defanzivnu igru kao Čović trenutno. Bosna i Hercegovina je u očima Hrvata i Srba kolonija i nikakve molbe, apeli, pozivi na dogovor koji bi bio zasnovan na nekakvom pravednom rješenju neće biti prihvaćeni. U takvoj situaciji očekivat da sa njihove strane dođe neko ko će pružit ruku pomiranje je iluzija.
Dakle Tesla naklon do poda. :thumbup: :izet: Ne sjecam se da sam odavno nesto bolje procitao. Sve sazeto bezprijekorno i sa predivnom porukom tj. savjetom. Ovaj tekst treba dijeliti Bosnjacima uz obavezu da ga procitaju bar jednom dnevno, a nasi kvazi politicari bi to morali raditi barem 5 puta dnevno. Covjece kako si ovo predivno a jednostavno objasnio. Nista ni oduzeti niti dodati. Ziv i zdrav bio. Hvala ti puno za ovo. MOLIM SVE BOSANSKI ORJENTISANE POLITICARE DA OVO PROCITAJU I DA SE PRIDRZAVAJU OVOG UPUTSTVA.
[/
b]
User avatar
Thorgerson
Posts: 8541
Joined: 15/04/2015 11:26

#82467 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

Al najjaca scena...hiljadu puta ponavlja dejton, dejton svi krse dejton blaa bla....

Iza njega polu mapa entiteta gdje je Brcko ucrtano u RS.
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#82468 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by cimara »

Ma ništa,nabacuju jedan drugom loptice,nacionalisti,ko nas bre zavadi,treba pljuvati po dijaspori,seljacima...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#82469 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kikibombona »

pinkman wrote: 25/11/2020 01:22
Kikibombona wrote: 25/11/2020 01:04
pinkman wrote: 25/11/2020 00:59 Zna li neko sto je malo i ekavicu koristio u svom govoru? :D
Zna on u slobodnom govoru pocesto ubaciti ekavicu, narocito cuvenu srpsku rec 'bezbednost'. :D

Nisam nikad cuo da kaze bezbjednost. :D

Ovo mu Srbija nije sastavila. Mnogo su oni pametniji od njega. A i vidjelo se u zivom prenosu da zapisuje u blokic, iznerviran izlaganjem Incka. Vecinu sranja koje je rekao nije procitao sa papira, vec je rekao u afektu, sto je ispalo katastrofalno. :D

Mogu zamisliti reakciju Vucica kada pogleda, nece sebi moci doci... :lol: :lol:
Nervozan je. Ko zna sta on sve zna, a sto mi ne znamo, pa ga to cini nervoznim.

Dodiku je problem slab budzet pa ga mogu ucjenjivati sa kreditima. A da ne pricam sto polako prolazi vrijeme velicanja zlocina, itd. Po svoj logici poslije rjesavanja Kosova, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, dolazi BIH na repertoar.

A Covic vec dugo obecava treci entitet, a ocito nije u mogucnosti da ispuni obecanje. Za dvije godine bi mogao u opoziciju.
Da, uzasno je nervozan nakon gubitka Banjaluke i Bijeljine. I nervozan je jer se osipaju njegovi koalicioni partneri.

Veoma je moguce da je ovako zestoko nastupio s ciljem da poljuljanim koalicionim partnerima pokaze da je kod uvijek jak. Vec su DNS i SPS napustili koaliciju. Veoma lako se moze desiti da padne vlada RS ako Dodik ne zaustavi eroziju. Svi osjete da polako gubi i napustaju brod koji tone.

...

Sto se tice EU, ja bih volio da nam zabrane svaki kredit dok se ovdje ne rijese neka sustinska pitanja poput: velicanja zlocina, kriminala i korupcije. Da nas fino dovedu do toga da nema plata za budzetske korisnike pa da onda sami rusimo SNSD, SDA i HDZ govna sa vlasti... i da nakon toga otpocnemo neke normalnije procese.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8541
Joined: 15/04/2015 11:26

#82470 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

Ja od EU ne ocekujem bukvalno nista. Nemaju oni to u sebi.

Ovo samo moze rasplesti Amerika ili sto bi bilo najbolje - mi sami.

Sva nametnuna rjesenja, mi smo opet donji. Dakle, to opet znaci da ga neko pusi i da ce bit nezadovoljan.

Samo jbg, proci ce 100 god da bismo se mi sami nesto dogovorili.
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#82471 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by cimara »

eltroxin wrote: 25/11/2020 01:38
cimara wrote: 25/11/2020 01:05 Mico je rekao da migranata nece biti na prostoru rs i nema ih.Zašto ih ima kod nas?
Mi ih dovodimo da bi u nekoj buducnosti bila glasaci. Fino je to Majkicka objasnila. :thumbup:
Glupi smo mi
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#82472 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kikibombona »

Thorgerson wrote: 25/11/2020 02:25 Ja od EU ne ocekujem bukvalno nista. Nemaju oni to u sebi.

Ovo samo moze rasplesti Amerika ili sto bi bilo najbolje - mi sami.

Sva nametnuna rjesenja, mi smo opet donji. Dakle, to opet znaci da ga neko pusi i da ce bit nezadovoljan.

Samo jbg, proci ce 100 god da bismo se mi sami nesto dogovorili.
Ne ide nam u prilog pandemija i nadolazeća ekonomska kriza, migrantska kriza, problemi sa rastucom snagom/kurcenjem despotskih i primitivnih drzava poput Rusije, Turske ili Kine. Bas ima velikih problema u svijetu koji nas cine nebitnim. Ne vjerujem da ce iko previse talasati u BiH i na Balkanu.

Samo, eto, nadam se da ce makar ukloniti svinjoglavu mrcinu iz Laktaska, da zivotinju vise ne gledamo, da makar malo vratimo dusevni mir.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#82473 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Nespin »

Ne znam baš šta bih zaključio iz svega ovoga... Jedino što je jasno je da je Mile gotov. To vrišti iz svake njegove ćelije. Pretpostavljam da su veliki odlučili da je upotreba bonskih ovlasti potrebna i to je samo po sebi kraj njegove bahatosti... E sad zašto ovakvo ponašanje, zaista mi nije jasno. Ono što jeste jasno je da je odavno prošao vrhunac njegove političke karijere i da on ide prema dole. Jedino pitanje je na kojem dnu će završiti: u zatvoru, u egzilu, u komšiluku...

Mislim da će biti jako interesantno pratiti šta će se dešavati u sljedećih par mjeseci, pretpostavljam da će uskoro uslijediti uvođenje nekih sankcija... Možda najprije od strane Njemačke?
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#82474 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by cimara »

Nespin wrote: 25/11/2020 02:59 Ne znam baš šta bih zaključio iz svega ovoga... Jedino što je jasno je da je Mile gotov. To vrišti iz svake njegove ćelije. Pretpostavljam da su veliki odlučili da je upotreba bonskih ovlasti potrebna i to je samo po sebi kraj njegove bahatosti... E sad zašto ovakvo ponašanje, zaista mi nije jasno. Ono što jeste jasno je da je odavno prošao vrhunac njegove političke karijere i da on ide prema dole. Jedino pitanje je na kojem dnu će završiti: u zatvoru, u egzilu, u komšiluku...

Mislim da će biti jako interesantno pratiti šta će se dešavati u sljedećih par mjeseci, pretpostavljam da će uskoro uslijediti uvođenje nekih sankcija... Možda najprije od strane Njemačke?
Ne znam ,možda neko ode čopati kifle u pekaru Manja,možda neko ode u Lukavicu sa studentima čitati Jergovića i pljuvati Šehića,možda neko dovodi ratne zlocince na tv,mozda neko ima komplexe od dijaspoe,možda neko ko mrzi ljude iz I.Bosne,možda su neki iz kotline koji obožavaju one koji pišaju i pljuju ponjoj nenormalni
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#82475 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by cimara »

Ovo je Mico uradio u talu sa SDA..nebi on,prebacuju lopticu ...svi smo isti...zavađaju narode...treba se ugledati na Dritana...
Locked