Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
mishic
Posts: 6248
Joined: 28/04/2011 16:29

#82376 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mishic »

"Izabrani" je već ušao u rat sa Banjalukom i Bijeljinom, ukida prava, krši zakone, prekraja propise i u maniru Čaušeskua kome je najsličniji, pokazuje pravo lice od koga zaziru i u mnogim drugim sredinama u samom RS-u. On i njegova tajkunska mafija kontroliraju izbore, nemilice ih kradu i mnogima u RS-u je to jasno. Samo njegovo bogatstvo izaziva ogorčenje kod desetina hiljada građana RS-a ali su nemočni pred mafijaškom mašinerijom. Policija, sudovi, budžet i sva vlast je u rukama samo jednog čovjeka i ta diktatura ne samo da nije omiljena nego je strahovlada protiv koje se ne smije.

Da je kojim slučjem elektronsko glasanje kao što će, nadam se, biti 2022. ishod bi bio znatno drgačiji. Ni Doboj ni najmanje još desetak gradova u RS-u nebi bili SNSD-ovi pa bi "izabrani" već bio zabavljen sobom. No i ovako je on svjestan svega toga, plaši se z počinjeni kriminal i odgovornost za to, plaši se za bsnoslovan imetak stečen kriminalom, zn d ga odlazak sa vlasti vodi na sud, hvata ga panika i kao svaka ranjena zvijer postaje sve opasniji.

Vidjet ćemo sada kada mu Banjalučani odgovore protestima a on podigne policiju i počnu likvidacije kako će u mnogim gradovima RS-a izaći na vidjelo pravo stanje. SNSD-ova mafijaška mašinerija i strah koji od njih vlada naspram sebe ima daleko veći broj ogorčenih protivnika koji će konačno morati da kažu šta misle. Dugovi i finansijska dubioza mogu se "maskirati" za kratko ali vječito zaduživanje i neplaćanje dospjelih obaveza će brzo na vidjelo.

Da to sve izbjegne, zataška i sakrije DoDick poseže za krajnje radikalnim i opasnim ptezima. On nema alternative i zato jeste zaista opasan. Mnogi to znaju i vide i ako ga ne preduhitre on će ponovo napraviti veliki belaj na ovim prostorima. Jedino veliki belaj može sakriti tektonsku dubiozu napravljnu u RS-u i amnestirati najodgovorniju osobu i njegove tajkune. Nadati se da svi oni koji to vide i znaju neće to dopustiti.
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#82377 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bhnapoleon1 »

šta je bilo za aušvic
TomANDJerry
Posts: 1153
Joined: 21/09/2012 18:23

#82378 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by TomANDJerry »

archi_a wrote: 24/11/2020 23:14 Izetbegović Bakir je ovim odbijanjem rusa napravio jedan od "najdržavničkijih" poteza u postratnoj Bosni i Hercegovini i zaštitio instituciju predsjedništva BiH vs. paradržavne tvorevine i vođe "plemena". To su na kraju krajeva prepoznali i predstavnici naprednog svijeta u UN-u i govore u njegovo ime. A vi nastavite sa spinovima o bakiru da razvodnite neviđenu glupost milorada. :wink:
Lako ćemo za spinove, nego šta ćete sutra? :pisnuo:
Istina, ali zar stvarno mislis da je on dovoljno pametan za to. Neko mu je dao hint da je bolje da se ne pojavljuje, britanci ili amerikanci su moj pik.
archi_a
Posts: 10395
Joined: 11/12/2011 18:11

#82379 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Naravno i još bolje
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#82380 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Krokodajl »

bhnapoleon1 wrote: 24/11/2020 23:16 šta je bilo za aušvic
Kaže Mićo u fazonu "Nije samo godišnjica Srebrenice ove godine, nego i drugih stradanja Aušvica recimo.." i to Njemačkom ambasadoru :lol: :lol: :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82381 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

E svašta, nadmašio je sam sebe. Zar stvarno Dodik misli da će ovim nešto postići? Dobro neko reće, dok je ovakvog Dodika nema zime za BiH.
giovanni galli
Posts: 426
Joined: 05/01/2012 21:30

#82382 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by giovanni galli »

ProgramskiJezik wrote: 24/11/2020 22:57
pinkman wrote: 24/11/2020 22:52
Kikibombona wrote: 24/11/2020 22:14

Ma on je to do sada 100 puta rekao. I onaj referendum je cak raspisao.

Ne znam zasto ga tolerisu sve ovo vrijeme. Fakat misterija.

Samo se mogu nadati da ce ovo motivisati zapad da ozbiljnije podrze opoziciju u RS.

Tolerisu jer im jos nije zasmetao. Kad zasmeta sklonit ce ga u penziju.

Sve jake drzave imaju svoje strateske planove i nesto sto planiraju desetinama godina unaprijed.

Nama se zuri, ali njima i ne. Kad dodje na red otici ce sa vlasti.
"ma dodik samo prica" "ma dodik samo budalese" "ma lud covjek pusti ga"

Kad jedan dan pozove paravojne formacije u Bih mi cemo svi "Pikatchu face meme"

Treba neko da stane u kraj, da je ovako neko uradio za Kosovo, zivog bi ga rastrgli Kosovari. Samo mi Bosnjci glumimo nesta fino, koda smo mi agresiju izvrsili a ne oni. Covjek izadje pred svijet kaze "nece niko Inzka" i mi sad sutimo ? Govorimo lud Dodik? kako to izgleda sa vana?

Stvarno mislite da treba sutit i trpit i cekat da se nekome cefne za bosnom pa da je dodje "spasiti" ? Stvarno mislimo da ce neko drugi uradit a ne mi? Ne razumijem ovaj Mindset? Osjecam se kao kad neku djevojku zlostavlja decko pa kaze "ma to on samo nekad, inace je fin"

Halo, nije fin, odj*** to.. Fkt mi nisu jasni mi.
Bravo. Da je na Kosovu imao intervju, kao kod Senada nedavno, ne bi izašao iz zgrade, zato sam ljubomoran na Kosovare.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#82383 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Krokodajl »

Milenkov buraz wrote: 24/11/2020 23:18 E svašta, nadmašio je sam sebe. Zar stvarno Dodik misli da će ovim nešto postići? Dobro neko reće, dok je ovakvog Dodika nema zime za BiH.
I onda mene ljudi napadaju kad sam rekao da Bošnjaci trebaju da glasaju za Dodika a ne za Ivanića, pa ja sam zaokružio Dodika i opet ću (ako nedaj Bože bude kandidat) jer dok je on tu, RS sve dublje tone, a evo sa ovakvim istupima... ode sve u helać hahahha
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82384 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

TomANDJerry wrote: 24/11/2020 23:11
Maliodmene wrote: 24/11/2020 23:09 Jel se zezate da je pričao o Auswitzu?
Citirao Njemackog ambasadora kako je 25 godina Srebrenice, pa ova seljacina govori "jos je neka godisnjica, recimo auswitza" :?
Stao im je na nezgodan žulj, neće Nijemci to zaboraviti. Kao on njima seljački prebacuje za Auswitz, misli da je pred govornicom Narodne skupštine RS-a pa se razgoropadio. :roll:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15617
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#82385 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Image
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82386 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

Krokodajl wrote: 24/11/2020 23:19
Milenkov buraz wrote: 24/11/2020 23:18 E svašta, nadmašio je sam sebe. Zar stvarno Dodik misli da će ovim nešto postići? Dobro neko reće, dok je ovakvog Dodika nema zime za BiH.
I onda mene ljudi napadaju kad sam rekao da Bošnjaci trebaju da glasaju za Dodika a ne za Ivanića, pa ja sam zaokružio Dodika i opet ću (ako nedaj Bože bude kandidat) jer dok je on tu, RS sve dublje tone, a evo sa ovakvim istupima... ode sve u helać hahahha
Generalno ima istine da ovakvim istupima samo šteti sam sebi, entitetu i narodu koji predstavlja. Dodik misli da je RS Rusija...ma ne mogu ni puno ozbiljnije države ovako a kamo li manji BH entitet. Da ne kažem odmetnuti entitet.
Last edited by Milenkov buraz on 24/11/2020 23:23, edited 1 time in total.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#82387 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bingov buraz »

refffko wrote: 24/11/2020 23:08 Sreca pa se Bakir nije pojavio, samo bi nas obrukao. Ovako je ispalo odlicno.
Bakir bi rekao ovim diplomatama "nije Dodik takav zaista,mora on to radi svojih birača malo".
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#82388 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Krokodajl »

Bilo bi šega da Dodik ode prije Trumpa, nema smisla :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#82389 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kikibombona »

Kakav je coban Dodik, sta je ovo.
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#82390 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by smjesko071 »

Scenografija ko da je u pecini.

5 zastava+rs karta, a poziva se na BiH. Kredibilan.

Laki je malo nesto nervozan. Imao je pripremljeno obracanje, koje je zamijenio sa nekim biljeskama.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82391 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

Ovo je samo odraz nemoći, ono kao kada sam bio klinac pa ti stariji iz raje opali čvoku ili šamar a ti kiptiš od bijesa pa mu jebeš sve živo i mrtvo jer nemaš druge opcije. :mrgreen: U jednu ruku ja ljudi razumijem Dodika, nije mu lako.

1) Biden u Americi ne mora mrdnuti malim prstom, neka u BiH sve ostane isto, Dodiku je sužen manevarski prostor
2) Ovim je i otklonio i ono malo sumnje u EU da on nije problem a mislim da je ovim vrlo blizu zabrane ulaska u EU ili pojedine zemlje EU kao što je
nedavno predložio Inzko
3) Izgubio Banjaluku od balavca

Sve kada sabereš ne bi mu bio u koži.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#82392 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

Milenkov buraz wrote: 24/11/2020 23:22
Krokodajl wrote: 24/11/2020 23:19
Milenkov buraz wrote: 24/11/2020 23:18 E svašta, nadmašio je sam sebe. Zar stvarno Dodik misli da će ovim nešto postići? Dobro neko reće, dok je ovakvog Dodika nema zime za BiH.
I onda mene ljudi napadaju kad sam rekao da Bošnjaci trebaju da glasaju za Dodika a ne za Ivanića, pa ja sam zaokružio Dodika i opet ću (ako nedaj Bože bude kandidat) jer dok je on tu, RS sve dublje tone, a evo sa ovakvim istupima... ode sve u helać hahahha
Generalno ima istine da ovakvim istupima samo šteti sam sebi, entitetu i narodu koji predstavlja. Dodik misli da je RS Rusija...ma ne mogu ni puno ozbiljnije države ovako a kamo li manji BH entitet. Da ne kažem odmetnuti entitet.
"I reče Bog Srbima: Vama dajem jednu veoma specifičnu osobinu, neka to bude kurčenje, a da stvar učinim zanimljivijom neka to bude kurčenje bez ikakvog osnova.

I još reče Bog: Idite sada Srbi i kurčite se po Zemlji dok je sveta i veka, i dok neka sila ne popizdi pa vas satre do poslednjeg.

I tako Srbi godinama hodiše po evroaziji dok konačno u VII veku ne dođoše na Balkan. Jedan Srbin reče: Čini mi se da je ovaj plodni balkanski prostor izuzetno povoljan za kurčenje. Ostala braća podržaše ga u glas. Čak šta više, reče glavni Srbin, hajde da se nastanimo u sred Balkana da bi naše kurčenje došlo do izražaja. I kurčismo se tako vekovima dok ne dođoše Turci.

Kad dođoše oni vele: Aman Srbistanci daj samo da prođemo tuda pa da pljačkamo bogatu zapadnu evropu. Srbi odgovoriše: Kurac da prođete. Satreše nas. Posle pet vekova izbi buna. Turci vele: evo vam primirje, Srbi vele: Evo vama kurac. Prođoše ondak ratovi manji i veći dok ne dođe do Prvog svetskog rata.

Austrougarska reče: Aman Srbi deset puta smo veći od vas, predajte se. Odgovor je glasio: Predamo se kurac bre! Satreše nas.

Dođe i Drugi svetski rat. Vlada potpisala pakt. Narod viče: Kurac pakt. Nemačka kaže: Dobićete po pički. Srbija kaže: Dobićete vi kurac, i to tvrd za mnogo godina. Satreše nas.

Ameri rekoše: Dajte bazu na Kosovu. Srbin reče: Damo vam kurac na Kosovu i to u paketu sa još dva kurca da se zasladite. Satreše nas.

Nato viče: Uđite u naš pakt da vas ne bi razmoždili. Mi vičemo: Uđemo kurac u vaš kurčevi pakt, nabijemo vas sve na kurac, i usput popušite nam kurac. Epilog se da naslutiti… Nasa prica se nastavlja…"
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#82393 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spinel_ »

Vidite da nije do novinara i kakva mu pitanja postavlja....
User avatar
kokakolas
Posts: 1441
Joined: 15/03/2008 21:35

#82394 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by kokakolas »

Komšić: Dodik i Čović su se obrukali pred cijelom međunarodnom zajednicom

...ka'e Komšo: "daj da ga i ja zabijem" :lol:
Maliodmene
Posts: 2190
Joined: 10/01/2020 13:36

#82395 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maliodmene »

Imal kakav ambasador da ga je podrzo? :lol:
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#82396 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Savrseno, Milorade ne bih ni ja bolje :bih: :bih:
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#82397 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Takozvano Vijece sigurnosti UN-a, imalo je cast da prisustvuje obracanju glavnom oprashivaca Republic of Shumska. Zbog njihove nemogucnosti da iskoriste ovu jedinstvenu priliku i stave tacku na tvorevinu zvanu, takozvanu BiH nista im drugo ne preostaje nego da odmah sutradan podnesu ostavke i vrate se u svoje prchije.

P.S.
Nek' se jebe Inziko, ameri, britanci, svaba i ostali kokosari zivela Rusija!
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15617
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#82398 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Maliodmene wrote: 24/11/2020 23:31 Imal kakav ambasador da ga je podrzo? :lol:
đe ona južna osetija :lol: :lol:
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#82399 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by detroit-mercy »

Kako se je ponasala Dodina kujica iz Ercegovine :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#82400 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Kikibombona »

archi_a wrote: 24/11/2020 23:14 Izetbegović Bakir je ovim odbijanjem rusa napravio jedan od "najdržavničkijih" poteza u postratnoj Bosni i Hercegovini i zaštitio instituciju predsjedništva BiH vs. paradržavne tvorevine i vođe "plemena". To su na kraju krajeva prepoznali i predstavnici naprednog svijeta u UN-u i govore u njegovo ime. A vi nastavite sa spinovima o bakiru da razvodnite neviđenu glupost milorada. :wink:
Lako ćemo za spinove, nego šta ćete sutra? :pisnuo:
Dodikov danasnji performans je demonstracija do sada nevidjenog primitivizma.

Bakir je isto tako potkapacitiran seljacic, seoskog mentaliteta i nikakvog govorništva. Ovdje vidis koliko je vazno, za sastanke ovakvog tipa, imati politicare kalibra Silajdzica, Lagumdzije ili recimo mladog Konakovica koji je jedan od jacih retoricara na prostoru EX-YU. Ovdje bi Konakovic pokidao.

Covic isto izenandjujuce los. Bice da su i njega godine nagazile.
Locked