Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
giovanni galli
Posts: 426
Joined: 05/01/2012 21:30

#82226 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by giovanni galli »

emigrazione wrote: 23/11/2020 08:52
Dimu1927 wrote: 22/11/2020 18:36
betametazon wrote: 22/11/2020 13:50 Koliko cesto mediji u rs zovu politicare iz fbih? Ne znam jer fakat ne pratim ali mislim da malo, da smo generalno mi njima uopste manje zanimljiivi i bitni.
To kazem vise iz neposrednog iskustva kontakta sa ljudima iz tog entiteta.
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Apsolutno netačno, pa ljudi nemaju gdje crijep kupiti dok ne dođu u Penny...ja znam 20 ljudi koji rade u Sarajevu i to u privatnom sektoru, znam ih kroz svoj posao, mogu misliti kakvo je stvarno stanje...sve je to normalno, rat je zavrsen prije 25 godina i ljudi ne razmisljaju kao Dodik, imas bruku nase raje koja je pokupovala stanove po Lukavici, znam neke licno. Ti sto im je Federacija daleko su realno rijetki, realno imas likova i po Sarajevu koji zive 50 godina tu, a nikad u zivotu nisu usli u neki dio grada, prvi ja ne znam gdje su neka naselja. Mi nemamo problem sa Srbima iz Lukavice, imamo problem sami sa sobom...Bošnjaci su najugroženiji od Bošnjaka, a o tome koliko su Bošnjaci u stanju da ponižavaju Bošnjake će se knjige pisati...
Ti si u velikoj zabludi jako velikoj, mi imamo veliki problem sa Srbima ogroman, to možeš svakog dana da čuješ vidiš i osjetis.
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#82227 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Pa isto to Srbi kazu za Bosnjake, isti argumenti...ne mozes ti natjerati nekoga na Palama da skine sliku Radivana Karadzica sa kuce, pomiri se s tim i bice ti lakse
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82228 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

giovanni galli wrote: 23/11/2020 09:08
Ti si u velikoj zabludi jako velikoj, mi imamo veliki problem sa Srbima ogroman, to možeš svakog dana da čuješ vidiš i osjetis.
Vidi, nisam te ranije zamijetio na forumu ali ili si trol ili pričaš gluposti. Nemaš ti odnosno mi Bošnjaci problem sa Srbima već sa velikosrpskom politikom koju mnogi Srbi ne podržavaju. To kada kažeš sa Srbima ispade imamo problem i sa Jovanom Divljakom, sa Mandićem i svim ostalim. Ako tako SDA poltroni razmišljaju onda mislim da trebate reći da je disolucija jedino moguće rješenje pa da na vrijeme znamo. Ovo ti govorim kao Bošnjak a smijem se kladiti da ti sa Bošnjacima nemaš veze ili si neki balavac.
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#82229 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Nikad niko u Bosni neće dobiti baš sve što hoće, svi moramo biti svjesni toga
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#82230 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by un1ted »

giovanni galli wrote: 23/11/2020 09:08 Ti si u velikoj zabludi jako velikoj, mi imamo veliki problem sa Srbima ogroman, to možeš svakog dana da čuješ vidiš i osjetis.
Ko mi? Vi iz SDA sigurno imate, mi ostali, normalni, nemamo problem sa Srbima, vec sa pojedincima koji ne predstavljaju cijeli narod.
giovanni galli
Posts: 426
Joined: 05/01/2012 21:30

#82231 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by giovanni galli »

Milenkov buraz wrote: 23/11/2020 11:03
giovanni galli wrote: 23/11/2020 09:08
Ti si u velikoj zabludi jako velikoj, mi imamo veliki problem sa Srbima ogroman, to možeš svakog dana da čuješ vidiš i osjetis.
Vidi, nisam te ranije zamijetio na forumu ali ili si trol ili pričaš gluposti. Nemaš ti odnosno mi Bošnjaci problem sa Srbima već sa velikosrpskom politikom koju mnogi Srbi ne podržavaju. To kada kažeš sa Srbima ispade imamo problem i sa Jovanom Divljakom, sa Mandićem i svim ostalim. Ako tako SDA poltroni razmišljaju onda mislim da trebate reći da je disolucija jedino moguće rješenje pa da na vrijeme znamo. Ovo ti govorim kao Bošnjak a smijem se kladiti da ti sa Bošnjacima nemaš veze ili si neki balavac.
Niti sam mlad niti vele pišem, jer mi se ne mlati previše o nečemu što je jasno. Znaci sa 95 posto Srba imamo dokazano veliki problem da se jasnije izrazim.
archi_a
Posts: 10364
Joined: 11/12/2011 18:11

#82232 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

"U ime Sjedinjenih Američkih Država, primite moju iskrenu čestitku na Dan državnosti Bosne i Hercegovine. Dok obilježavate Dan državnosti Bosne i Hercegovine i 25. godišnjicu Dejtonskog mirovnog sporazuma, jasno je da je mir pobijedio test vremena. Bosna i Hercegovina je iz mračnih dana prošlosti izašla jača i ostaje čvrsto i nepokolebljivo u svojoj predanosti ka euroatlantskoj budućnosti svojih građana", naveo je Trump.

Američki predsjednik ističe da su Sjedinjene Države ponosne što su partner BiH.

"Gledajući u sljedećih 25 godina i dalje, SAD potvrđuje svoju predanost narodu i vladi BiH dok slijedimo naše zajedničke interese u stabilnosti i prosperitetu svih", poručio je Trump.
Odlazeća administracija!!! :P
Šta sljedećih 25 i dalje godina?!? Kome?!?
Ma nema problema, nadživjeće milorad i tih 25 i dalje.... Al, doći će tektonska pomjeranja, globalna promjena politike i snaga, kad tad. A, onda.....
:pisnuo:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82233 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Ponovo odlazeca adminstracija ;) čitava 4 godine shute i sada pred kraj se osile :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#82234 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Očigledno da je Tramp Srbin otrovan jer je predugo u Bijeloj Kući a mudžahedinska odlazeća administracija moslemana Husejina Obame im kontamirala zidove u Ofisu. Zato ne zna šta priča, nadam se da će brat Obrad to svojim lobističkim šarmom sa popravi, kao i uvijek.
betametazon
Posts: 1603
Joined: 22/06/2011 23:56

#82235 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by betametazon »

Zeleni most wrote: 23/11/2020 00:15
banjaluka078 wrote: 22/11/2020 23:18 Zalutah u Berkoviće ljetos, kad smo se vozali oko Stoca da vidimo gdje se može pecati. :) A ista ti je priča s Banjalukom i Jajcem, malo više od sat vožnje, odemo na kafu, lijepo je promijeniti, vidiš nešto drugačije. Masa raje nikad nije otišla. Vucaju se po Manjači, idu gore na pici i na jezero, izgore kao rakovi, hajde kontaš popularno to. Spomeneš da odu na Plivska jezera...ajoj, nezgodno, kako će se dozivati, imaju brojanice, tetovaže, boje se prebiće ih neko.
Generalno, ove poslijeratne generacije ne znaju šta da rade i kako da se ponašaju kad sretnu "one druge", pogotovo iz nekog drugog grada. Ja sad radim s nekom mlađarijom koja nikad nije imala komunikaciju s nekim s kim ne dijele vjeru i naciju i to se baš vidi. Baš dugo treba da se probije led i da se opuste u odnosima.
Sin moje rodice iz Sarajeva konkurisao nekad za neki posao, ako nije onaj neki Sunny Land, tako nešto. Kaže bilo mu "praaaavo" čudno dok je čekao razgovor, jer je bio i neki momak iz Istočnog Sarajeva, a on nikad nije komunicirao s nekim Srbinom i nije ništa govorio tih nekih 15-20 minuta, jer nije znao o čemu bi mogli pričati. Rekoh, čuj nisi znao o čemu pričati, o poslu, ono, ima posla, nema posla, razmijenite informacije koje imate o tom novom poslu, ima li kod njih posla, auta, cure, muzika...šanse su da imate 50 zajedničkih tema. Kaže, ništa mu to nije palo na um.
Strašno mi je čuti takve stvari, a to je pravi život, tu su nam generacije djece koje nemaju pojma šta i kako s ljudima iz "drugog tora".

Sorry za off.
To je tako, hebi ga.
Mene interesuje kako ce Stanivukovic proci u politici. On se rodio poslije rata, u vrticu 100% Srbi, u skoli 100% Srbi, u gimnaziji 100% Srbi, u komsiluku 100% Srbi, ulice neke srpske, a naselja: Obilicevo, Lazarevo, Srpske Toplice, na TV-u od jutarnjeg programa do odjavne spice dnevno 200 puta ``Republika Srpska``, onda Kosovo je srce Srbije ,sport = Srbija, ispran mozak od rodjenja citavoj generaciji.
Jos, to je Banjaluka. Kako je tek onda u tim Vukojebinama.

Dok smo mi bili od rodjenja do kraja u multietnickom drustvu, svi za jednog jedan za sve.
Znam...druga tema.
Pa vidio si u pressingu, ne moze recenica ni o proslosti ni o sadasnjosti ni o buducnosti a narocito o saradnji, o zajednickoj buducnosti zapoceti bez "ja poticem iz mog naroda, ja volim svoj narod, ja sam odgovoran svom narodu, da saradnja sa Sarajevom ali i sa Beogradom...". Znaci ispran mozak dozla Boga.
Naravno, lako se ovo moze izrelativizirati kao moja ili necija zelja da se zanemare potrebe vlastitog naroda ili da se, ne daj Boze, radi protiv istog, sto nije ni priblizno slucaj.
Samo, tacno osjetis taj strah od "izdaje" i tu nekakvu indoktrinaciju, ne znam, moze reci ko god sta hoce ali tacno se vidi razlika u nasem i njihovom pristupu zivotu i suzivotu.

Negdje cijenim da je i to posljedica kad si "manjina" odnosno kad zblizavanjem i asimilacijom dolazis u opasnost da nestanes ili budes nadglasan...jbg muslimani su bili 50 godina nadglasavani i negirani u jugoslaviji pa su se ipet kumili i bratimili sa srbima vise nego oni izmedju sebe...
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#82236 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by drndalo »

Ne bih bas da branim Draska puno, ali da li si svjestan da je on cak i kao izglasani Gradonacelnik sam od sebe povelika manjina u RS. Ljudi su ispranih mozgova jer od 2008 intenzivno slusaju PTPC sranja po Bajinom diktatu...

I da hoce, neke stvari se ne mogu/ne smiju raditi naglo jer su izbori za 2 godine. Tuzno jeste ali je tako.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#82237 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by karanana »

eh ide veceras srbovanje kod naseg prijatelja marica.
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82238 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

90% ista prica.
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:41, edited 1 time in total.
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#82239 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

:lol: :lol: :lol:
Image
Stranica se otvorila na rednom broju šest i imenu Milorada Dodika. Evo što tamo piše:

srpski jezik - 1, jer se često nekulturno izražava. Engleski jezik - 1 jer priča samo preko prevoditelja. Glazbeni - 2 jer je šatorski pjevač. Povijest - 1 jer je prodao jasenovačku građu. Demokracija i ljudska prava - 1 jer je diktator. Matematika - 1, sve sabire i daje svojoj djeci i kumovima. Biologija - 1, voli janjeći i praseći fond. Kemija - 5 jer jako voli zlato i srebro.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... 2jjsbNtPAY :izet: :lol:
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82240 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

Izgleda da i on osjeca da mu dolazi kraj, izbjegavao je pitanja o Americi.
Bajden ce ispraviti gresku koja je napravljena u Dejtonu. BiH ce biti drzava bez entiteta, ta ludjacka kosulja ce se skinuti.



























Image
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#82241 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muhafuca »

Zeleni most wrote: 24/11/2020 00:00 Izgleda da i on osjeca da mu dolazi kraj, izbjegavao je pitanja o Americi.
Bajden ce ispraviti gresku koja je napravljena u Dejtonu. BiH ce biti drzava bez entiteta, ta ludjacka kosulja ce se skinuti.

Image

jel ima neko link na netu da se pogleda

ovaj zadnji kod marica
Dimu1927
Posts: 3955
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#82242 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Dimu1927 »

emigrazione wrote: 23/11/2020 08:52 Apsolutno netačno, pa ljudi nemaju gdje crijep kupiti dok ne dođu u Penny...ja znam 20 ljudi koji rade u Sarajevu i to u privatnom sektoru, znam ih kroz svoj posao, mogu misliti kakvo je stvarno stanje...sve je to normalno, rat je zavrsen prije 25 godina i ljudi ne razmisljaju kao Dodik, imas bruku nase raje koja je pokupovala stanove po Lukavici, znam neke licno. Ti sto im je Federacija daleko su realno rijetki, realno imas likova i po Sarajevu koji zive 50 godina tu, a nikad u zivotu nisu usli u neki dio grada, prvi ja ne znam gdje su neka naselja. Mi nemamo problem sa Srbima iz Lukavice, imamo problem sami sa sobom...Bošnjaci su najugroženiji od Bošnjaka, a o tome koliko su Bošnjaci u stanju da ponižavaju Bošnjake će se knjige pisati...
pusti sad ljude koji rade u federaciji, ti dolaze svaki dan na posao u institucije oni su se da kazem navikli, silom prilika haha :) . ali licno cuo toliko tih pitanja kao ono da je federacija negdje preko svijeta a ne preko vraca :D
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#82243 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

A tebi izgleda pravo stalo do toga sta o tebi misli Milojko iz Vojkovica, pa njima je i prije rata Sarajevo bilo preko svijeta
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#82244 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Ovo je za Oskara :lol: :lol: :lol:

User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#82246 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by horkesh »

User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#82247 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by p206 »

kakva je ovo sarada Precednika na RTRS
precednik postao I visoki predstavnik, izvorni tumač Dejtona
gledao 2 minute, nisam duze izdrzao
shandrprcSA
Posts: 9789
Joined: 23/02/2013 08:16

#82248 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by shandrprcSA »

sta je ba ovo :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#82249 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

p206 wrote: 24/11/2020 20:43 kakva je ovo sarada Precednika na RTRS
precednik postao I visoki predstavnik, izvorni tumač Dejtona
gledao 2 minute, nisam duze izdrzao
Jel bilo i u UN; 42 u PC i 3 u federaciji? :mrgreen:
archi_a
Posts: 10364
Joined: 11/12/2011 18:11

#82250 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Ispiš'o se Incko i po rusu i po hrvatu i po srbinu. Legitimno ih pošarao. Badava im ova igranka sa ciljem degradiranja Incka. Džaba su krečili. :wink:
A kad završe sa vama, jednakopravno će vam zviždati u ušima. Laganini, idemo dalje.
Locked