Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#82201 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

Zeleni most wrote: 22/11/2020 16:36 Zaustavi me sinoc policija na Stupu i pitaju jesam li sta popio, ja njima: 42 u RS i 3 u Federaciji. :D
Smijali se cijelim putem do policijske stanice :D
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#82202 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

mO k3 wrote: 22/11/2020 15:53 Sto se tiče senaada on je to maksimalno diplomatski odradio nije zatvorio vrata guzicom jer sa je bio malo krući Mile mu vise nikada ne bi kročio u studio ... mora i senad da preživi
Supacki je odradio, jebo ga on.
Trebao je kmeta naguziti na suho, sta ako ne dodje, koga libo milokliz za istim? Upravo zbog tog "obzira" smo tu gdje jesmo - krmak otvoreno najavljuje "razdruzivanje", i niko nista, nikakve reakcije :?
Last edited by LBVIEW on 23/11/2020 08:09, edited 1 time in total.
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#82203 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Gusar-from-Riga »

Zeleni most wrote: 22/11/2020 18:00
atmel wrote: 22/11/2020 17:49
mO k3 wrote: 22/11/2020 16:27 U vise navrata sam napisao da mi je dodika pun kurac , da su Srbi dužni klintonu da podignu spomenik jer ih je. Bukvalno spašavao .., da su se Srbi 1995 porazili vojno i politički ne bi imali danas ovo šta imamo
Zato i slave Deyton.
Mi iz ofanzive pravo u Deyton na pregovore,
a dok su oni harali na 70% BIH samo neke rezolucije u UN-u koje niko nije jebo ni 2%.
Mi kao Azeri .... od totalne pobjede napravise veresiju.
Koga bolan.. Pa mi da smo nastavili ofanzivu zbombali bi nas samo tako. Evropa i USA skupa.
Rat je trajao 4 godine u srcu evrope da se imalo volje vec 92 se moglo zaustaviti!
Istina je stopostotna a pravite se gluhi i nijemi i slijepi.. Evropa i USA su pustile Srbe da naprave pokolj nad muslimanima ovih prostora, a kad su vidjeli da nije to to i da je vrag odnio salu hajde da malo sad mirujemo. Ko zivi sa drugim uvjerenjima zalim ga..

Senad nesta prica Dodiku kao napravit cemo drzavu ovo ono. Od toga nema nista! Ovakav sastav ostaje dok se eventualno ne dese neke tektonske promjene na globalnom planu.
Zakon o negiranju genocida :lol: Pa vidite na Dodikovom ponasanju da on ima aminovanje sa vise strana.
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82204 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

Bi malo morgen
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:40, edited 1 time in total.
User avatar
atmel
Posts: 1656
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#82205 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by atmel »

Gusar-from-Riga wrote: 22/11/2020 18:58
Zeleni most wrote: 22/11/2020 18:00
atmel wrote: 22/11/2020 17:49

Zato i slave Deyton.
Mi iz ofanzive pravo u Deyton na pregovore,
a dok su oni harali na 70% BIH samo neke rezolucije u UN-u koje niko nije jebo ni 2%.
Mi kao Azeri .... od totalne pobjede napravise veresiju.
Koga bolan.. Pa mi da smo nastavili ofanzivu zbombali bi nas samo tako. Evropa i USA skupa.
Rat je trajao 4 godine u srcu evrope da se imalo volje vec 92 se moglo zaustaviti!
Istina je stopostotna a pravite se gluhi i nijemi i slijepi.. Evropa i USA su pustile Srbe da naprave pokolj nad muslimanima ovih prostora, a kad su vidjeli da nije to to i da je vrag odnio salu hajde da malo sad mirujemo. Ko zivi sa drugim uvjerenjima zalim ga..

Senad nesta prica Dodiku kao napravit cemo drzavu ovo ono. Od toga nema nista! Ovakav sastav ostaje dok se eventualno ne dese neke tektonske promjene na globalnom planu.
Zakon o negiranju genocida :lol: Pa vidite na Dodikovom ponasanju da on ima aminovanje sa vise strana.
Meni kao Bošnjaku se jebe šta oni misle o genocidu i da priznaju znam da nisu priznali. Mi guramo 25 godina neke teme koje su osuđene na propast.
Last edited by atmel on 23/11/2020 07:02, edited 1 time in total.
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#82206 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 512MB »

Milenkov buraz wrote: 22/11/2020 15:25 Najbolje ono kada Dodik govori o ulici Alije Izebegovića koja ne postoji u Sarajevu i na tu Senadovu konstataciju ovaj odgovara sa čuđenjem i pitanjem kako ne postoji? :mrgreen: :lol: Kakva zadojenost mržnom i indoktrinacija kod Srba pa to je nesagledivo.
Problem je što ništa loše u tome nema da Alija ima ulicu u Sarajevu, volio ga ne volio, prvi je predsjednik BiH.

Senad je izgledao jadan i bespomoćan. Pokušavam skontat da židovi u Izraelu malo malo zovu Himmlera u Jerusalem da im na prime time objašnjava kako nije bio Holokaust i da samo izmišljaju...
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82207 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

512MB wrote: 22/11/2020 19:33
Milenkov buraz wrote: 22/11/2020 15:25 Najbolje ono kada Dodik govori o ulici Alije Izebegovića koja ne postoji u Sarajevu i na tu Senadovu konstataciju ovaj odgovara sa čuđenjem i pitanjem kako ne postoji? :mrgreen: :lol: Kakva zadojenost mržnom i indoktrinacija kod Srba pa to je nesagledivo.
Problem je što ništa loše u tome nema da Alija ima ulicu u Sarajevu, volio ga ne volio, prvi je predsjednik BiH.

Senad je izgledao jadan i bespomoćan. Pokušavam skontat da židovi u Izraelu malo malo zovu Himmlera u Jerusalem da im na prime time objašnjava kako nije bio Holokaust i da samo izmišljaju...
Nisi ti ni pogledao, barem ne taj dio. Senad ga pita kada će skinuti tablu sa nazivom Radovan Karadžić a on odgovara kada se skine tabla sa ulice Alija Izetbegović Na to Senad konstatuje da u Sarajevu nema takve ulice a Dodik sav u čudu kaže kako nema i po svome onda skreće spin na ulicu Zelene beretke. Poenta ovoga je da ta i takva politika kod Srba uvijek će nešto naći da izjednaći, pa iako to i ne postoji. To je bolest kod Srba kao naroda, tj. te politike za koju većinski glasaju.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82208 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Bošnjacima su vezane ruke ....
obratite se ohr napišite e-mail jebite im mater

I meni je dosta ovoga ponižavanja ....
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#82209 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

Image


:pisnuo:

Cokulom ga u zicagu Gvardijane :lol:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#82210 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Challenger_ »

:lol:
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7434
Joined: 16/01/2007 23:38

#82211 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by banjaluka078 »

Dimu1927 wrote: 22/11/2020 18:36
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Meni radna kolegica kaže da joj kćer treba ići u Sarajevo "ali baš dole u Sarajevo, ono pravo, u Bosni". Ide iz Banjaluke.
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#82212 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by klaki »

banjaluka078 wrote: 22/11/2020 20:48
Dimu1927 wrote: 22/11/2020 18:36
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Meni radna kolegica kaže da joj kćer treba ići u Sarajevo "ali baš dole u Sarajevo, ono pravo, u Bosni". Ide iz Banjaluke.
Mati moja draga :lol: :lol: :(
Ja zadnjih pola godine redovniji bio u Lukavici nego u centru grada
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#82213 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BHCluster »

Zaboravili smo da je JNA u aprilu 1992. iz Sarajeva iselila 49.000 Srba, Stevan Popov, pilota JAT-a koji je bio mobilisan u JNA je u avionu "boing 707" adaptiranom za vojne potrebe, iz Sarajeva u Batajnicu prebacio preko 40 hiljada Srba iz Sarajeva.

Image

Image

Image

Samo da dodam...
U jednom danu 16 letova

Ovim avionom je od 12. aprila do 3. maja 1992. prevezeno oko 49.000 budućih izbeglica iz BiH. Samo 2. maja, prisećao se kapetan Popov, na relaciji Batajnica–Sarajevo–Batajnica imao je 16 letova, a iz ratnog pakla je u tom danu izbavljeno oko 4.000 ljudi. Osim ljudi, popularnim „kikašem” su devedesetih godina, u vreme rata u BiH, prevezeni i delovi iz vojnih i civilnih fabrika.
P.S.

Samo ja misli da ovo ima dublju pozadinu jer neke stvari ce u naredno vrijeme doci na naplatu.
Montana1
Posts: 169
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#82214 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Montana1 »

banjaluka078 wrote: 22/11/2020 20:48
Dimu1927 wrote: 22/11/2020 18:36
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Meni radna kolegica kaže da joj kćer treba ići u Sarajevo "ali baš dole u Sarajevo, ono pravo, u Bosni". Ide iz Banjaluke.
Oni kroz svaki nacin pokusavaju izgurati svoju ideju bez obzira na agresiju, dokazani genocid, pa evo danas i u miru u sred Sarajeva negiraju pocinjeni genocid. A dovoljno je uzeti u obzir samo neke teroristicke napade u svijetu (Oslo, Novi Zeland, itd.) za koji se ideologija izvrsilaca direktno vezala za cetnistvo.
Prije par godina putujem iz Bg, i tako sjeda do mene lik 20ak godina kaze ide nazad u Australiju. Na nj pitanje odakle sam kazem iz Bosne a on ce: je li iz rs-a ili Bosne? Znaci on u Au dijeli BiH na rs i Bosnu... :roll:
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#82215 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by p206 »

Iskreno jebe mi se sta oni misle,ima medjunarodni sud i milioni stranica dokaznog materijala.
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#82216 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Pryda »

512MB wrote: 22/11/2020 19:33
Milenkov buraz wrote: 22/11/2020 15:25 Najbolje ono kada Dodik govori o ulici Alije Izebegovića koja ne postoji u Sarajevu i na tu Senadovu konstataciju ovaj odgovara sa čuđenjem i pitanjem kako ne postoji? :mrgreen: :lol: Kakva zadojenost mržnom i indoktrinacija kod Srba pa to je nesagledivo.
Problem je što ništa loše u tome nema da Alija ima ulicu u Sarajevu, volio ga ne volio, prvi je predsjednik BiH.

Senad je izgledao jadan i bespomoćan. Pokušavam skontat da židovi u Izraelu malo malo zovu Himmlera u Jerusalem da im na prime time objašnjava kako nije bio Holokaust i da samo izmišljaju...
Beskičmenjak Senad se pravda Dodiku kako je dao centralno pitanje u kojem je većina rekla da neće ulicu Alije Izetbegovića. To priča u nekom tonu kao da je pohvalno, odlično. Zamisli kako su Bošnjaci napredni, osim što dozvoljavaju da se četnici pišaju po njima u sred Sarajeva oni se pišaju i sami po sebi - u sred Sarajeva.

Nekad me stid kad ovakve stvari gledam.. Pomaže sjećanje na prave gazije koji su branili čast ovog naroda kroz stoljeća i nada da će nova generacija koja ne odrasta pod srbočetničkom čizmom razviti dovoljno hrabrosti i samopouzdanja da im se konačno stane u kraj.
User avatar
512MB
Posts: 10571
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#82217 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 512MB »

Kombinacija bezkičmenosti i neznanja, to ti je Bošnjačka politička elita, šampiNJoni u fulanju penala.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#82218 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

banjaluka078 wrote: 22/11/2020 20:48
Dimu1927 wrote: 22/11/2020 18:36
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Meni radna kolegica kaže da joj kćer treba ići u Sarajevo "ali baš dole u Sarajevo, ono pravo, u Bosni". Ide iz Banjaluke.
Golemo to. Ovdje Nevesinjci rado dođu, u Mostar.

Ali jednom 2014. sam imao takvu situaciju. Odem popiti piće s poznanikom u Berkoviće, sada srpsko selo iznad Stoca u rs koje je inače opština sada :D
Sjednemo u neki kafić, gdje ovaj izlazi. Rupa obična, ko što su i Berkovići sami, trobojka na zidu naslikana. Mlađahni konobar na kolegin poziv sjeda s nama, upoznaje se sa mnom. Ja rekoh ime arapskog porijekla :D kaže odakle si ti prijatelju, nisam te viđao ovdje prije, rekoh Mostar, joj kad se njemu lice ozari. Kaže pa šta ima u Mostaru, mogu misliti, veliki grad, uvijek neka dešavanja, situacija, žene :D
Bilo mi ga malo žao. 20tak mu godina, nikad u Mostaru nije bio 40 km odatle, a zamišlja ga ko Las Vegas.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#82219 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

sherbett wrote: 22/11/2020 22:03 Ja njega pola ne razumijem sta prica
Otaj rad.

User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7434
Joined: 16/01/2007 23:38

#82220 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by banjaluka078 »

zrakomlat wrote: 22/11/2020 22:55 Golemo to. Ovdje Nevesinjci rado dođu, u Mostar.

Ali jednom 2014. sam imao takvu situaciju. Odem popiti piće s poznanikom u Berkoviće, sada srpsko selo iznad Stoca u rs koje je inače opština sada :D
Sjednemo u neki kafić, gdje ovaj izlazi. Rupa obična, ko što su i Berkovići sami, trobojka na zidu naslikana. Mlađahni konobar na kolegin poziv sjeda s nama, upoznaje se sa mnom. Ja rekoh ime arapskog porijekla :D kaže odakle si ti prijatelju, nisam te viđao ovdje prije, rekoh Mostar, joj kad se njemu lice ozari. Kaže pa šta ima u Mostaru, mogu misliti, veliki grad, uvijek neka dešavanja, situacija, žene :D
Bilo mi ga malo žao. 20tak mu godina, nikad u Mostaru nije bio 40 km odatle, a zamišlja ga ko Las Vegas.
Zalutah u Berkoviće ljetos, kad smo se vozali oko Stoca da vidimo gdje se može pecati. :) A ista ti je priča s Banjalukom i Jajcem, malo više od sat vožnje, odemo na kafu, lijepo je promijeniti, vidiš nešto drugačije. Masa raje nikad nije otišla. Vucaju se po Manjači, idu gore na pici i na jezero, izgore kao rakovi, hajde kontaš popularno to. Spomeneš da odu na Plivska jezera...ajoj, nezgodno, kako će se dozivati, imaju brojanice, tetovaže, boje se prebiće ih neko.
Generalno, ove poslijeratne generacije ne znaju šta da rade i kako da se ponašaju kad sretnu "one druge", pogotovo iz nekog drugog grada. Ja sad radim s nekom mlađarijom koja nikad nije imala komunikaciju s nekim s kim ne dijele vjeru i naciju i to se baš vidi. Baš dugo treba da se probije led i da se opuste u odnosima.
Sin moje rodice iz Sarajeva konkurisao nekad za neki posao, ako nije onaj neki Sunny Land, tako nešto. Kaže bilo mu "praaaavo" čudno dok je čekao razgovor, jer je bio i neki momak iz Istočnog Sarajeva, a on nikad nije komunicirao s nekim Srbinom i nije ništa govorio tih nekih 15-20 minuta, jer nije znao o čemu bi mogli pričati. Rekoh, čuj nisi znao o čemu pričati, o poslu, ono, ima posla, nema posla, razmijenite informacije koje imate o tom novom poslu, ima li kod njih posla, auta, cure, muzika...šanse su da imate 50 zajedničkih tema. Kaže, ništa mu to nije palo na um.
Strašno mi je čuti takve stvari, a to je pravi život, tu su nam generacije djece koje nemaju pojma šta i kako s ljudima iz "drugog tora".

Sorry za off.
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#82221 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by klaki »

A to je priča za sebe. Još danas u doba interneta...
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82222 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

Znam...druga tema.
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:41, edited 1 time in total.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#82223 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Valentin Inzko iz mlađih dana.... :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#82224 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

Milenkov buraz wrote: 22/11/2020 19:51
512MB wrote: 22/11/2020 19:33
Milenkov buraz wrote: 22/11/2020 15:25 Najbolje ono kada Dodik govori o ulici Alije Izebegovića koja ne postoji u Sarajevu i na tu Senadovu konstataciju ovaj odgovara sa čuđenjem i pitanjem kako ne postoji? :mrgreen: :lol: Kakva zadojenost mržnom i indoktrinacija kod Srba pa to je nesagledivo.
Problem je što ništa loše u tome nema da Alija ima ulicu u Sarajevu, volio ga ne volio, prvi je predsjednik BiH.

Senad je izgledao jadan i bespomoćan. Pokušavam skontat da židovi u Izraelu malo malo zovu Himmlera u Jerusalem da im na prime time objašnjava kako nije bio Holokaust i da samo izmišljaju...
Nisi ti ni pogledao, barem ne taj dio. Senad ga pita kada će skinuti tablu sa nazivom Radovan Karadžić a on odgovara kada se skine tabla sa ulice Alija Izetbegović Na to Senad konstatuje da u Sarajevu nema takve ulice a Dodik sav u čudu kaže kako nema i po svome onda skreće spin na ulicu Zelene beretke. Poenta ovoga je da ta i takva politika kod Srba uvijek će nešto naći da izjednaći, pa iako to i ne postoji. To je bolest kod Srba kao naroda, tj. te politike za koju većinski glasaju.
Cuj, on se njemu jos i pravda, otkad su to izjednaceni Izetbegovic i Karadzic? :?
Problem kod Bosnjaka je sto, pravi - zdravi, idu u defanzivu, koga bolan boli milokliz sto ce se ovakvi Srbi naljutiti, niko drugi ih ne jebe ni za sta, pa pogledaj sta im Hrvati rade :izet: .
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#82225 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Dimu1927 wrote: 22/11/2020 18:36
betametazon wrote: 22/11/2020 13:50 Koliko cesto mediji u rs zovu politicare iz fbih? Ne znam jer fakat ne pratim ali mislim da malo, da smo generalno mi njima uopste manje zanimljiivi i bitni.
To kazem vise iz neposrednog iskustva kontakta sa ljudima iz tog entiteta.
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Apsolutno netačno, pa ljudi nemaju gdje crijep kupiti dok ne dođu u Penny...ja znam 20 ljudi koji rade u Sarajevu i to u privatnom sektoru, znam ih kroz svoj posao, mogu misliti kakvo je stvarno stanje...sve je to normalno, rat je zavrsen prije 25 godina i ljudi ne razmisljaju kao Dodik, imas bruku nase raje koja je pokupovala stanove po Lukavici, znam neke licno. Ti sto im je Federacija daleko su realno rijetki, realno imas likova i po Sarajevu koji zive 50 godina tu, a nikad u zivotu nisu usli u neki dio grada, prvi ja ne znam gdje su neka naselja. Mi nemamo problem sa Srbima iz Lukavice, imamo problem sami sa sobom...Bošnjaci su najugroženiji od Bošnjaka, a o tome koliko su Bošnjaci u stanju da ponižavaju Bošnjake će se knjige pisati...
Locked