Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55682
Joined: 15/12/2008 16:53

#9601 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Cudi me da je Kifla napravio takav kiks u Sarajevu gdje poznaje sve i svakoga. Da je u nekom drugom kantonu, pa hajde.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#9602 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

malakh wrote: 21/11/2020 21:24
MaksprotivMarksa wrote: 21/11/2020 20:14
Cudicka sa jedne i SDA dio NS vec dugo to radi, Pedju spremaju sbilen gajta , sreca pa se Cudicka i taj dio pronivcijalaca ne mogu, kad se kompleksasi sloze gitovo je 😁
objektivno, imaju tri mandata u skupštini, načelnika su dobili zahvaljujući dini i baš trebaju biti đon obraz i vratiti dini kroz manjinsku vladu, jer bi to bila vanserijska izdaja.

neka unutarnje ratove i skidanje glava sačuvaju za kuću i neka se to ne odražava na skupštinu.

i ko su "SDA dio NS"
Ljudi koji su od sakog pocetka, Zuhrica mali, Deni, i svi njihovi mentori i sponzori od prvog dana, mali sdaovci, mame se sisaju zajendo po sda brijacnicama pa djeca unistavala stranku, a sad bi opet da pletu.... Deni je jos u prici za premijera, Fortu dio NS sabotira zajedno sa NiPom, sve da bi sklonili Pedju jer im nije prosao udar sa Damirom, ali se nisu zaustavili, neka, treba jos 1000 Neira kad dovede Damke da se ukljuci.

Nego, Dela nam je premijer aBd, to je bitno, da se malo govna iz NiPa prociste ❤ a da udje neko sa obrazom
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#9603 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

malakh wrote: 21/11/2020 21:20
last mohicans wrote: 21/11/2020 20:02
malakh wrote: 21/11/2020 17:37 avaz u sluzbi spin politike. cuj jedan dio nase stranke se zalaze da vladu podrzava kao manjinsku ukoliko im se ne udovolji da forto bude premijer.

vezano za dinu. on nece nigdje, ni na poziciju premijera, a mislim ni na poziciju predsjedavajuceg. on ce biti zastupnk i posvetiti se stranci i jacanju stranke. to bih ga i osobno savjetovao.
Nije spin, nego je tačno. Čudićka smatra da su debelo podbacili i da bi trebali podrzati vladu, ali ne biti i sastavni dio iste.
da su podbacili, jesu, ali to nije razlog da se zbog lošeg izbornog rezultata kreće u manjinsku vladu i da nešto glume. da se razumijemo, mandić je pobijedio samo i isključivo zbog dinine podrške i podrške nipa, koji su mu otvorili vrata na mjestima na kojima bi ga ajnadžić smlatio kao šljivu. to su redom, nahorevo, kromolj, šip, soukbunar, cicin han, koševsko brdo.

ali, dino će to sve posložiti nakon što malo odmori od kampanje. ne sikiram se za to.
Pa neka gospodja Ukaj da ostavku jer je ona sefica kadrovske politike, ovo je njen poraz, jebase je Bejic i Srdic u NS 😁
User avatar
malakh
Posts: 7181
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9604 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

MaksprotivMarksa wrote: 22/11/2020 02:27

Ljudi koji su od sakog pocetka, Zuhrica mali, Deni, i svi njihovi mentori i sponzori od prvog dana, mali sdaovci, mame se sisaju zajendo po sda brijacnicama pa djeca unistavala stranku, a sad bi opet da pletu.... Deni je jos u prici za premijera, Fortu dio NS sabotira zajedno sa NiPom, sve da bi sklonili Pedju jer im nije prosao udar sa Damirom, ali se nisu zaustavili, neka, treba jos 1000 Neira kad dovede Damke da se ukljuci.

Nego, Dela nam je premijer aBd, to je bitno, da se malo govna iz NiPa prociste ❤ a da udje neko sa obrazom
ljut si. nisam od tebe navikao na ovakve postove. nesto je više po srijedi...?
User avatar
malakh
Posts: 7181
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9605 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

ultima_palabra wrote: 22/11/2020 01:52 Cudi me da je Kifla napravio takav kiks u Sarajevu gdje poznaje sve i svakoga. Da je u nekom drugom kantonu, pa hajde.
s obzirom da im je incijalnim glasovima donio još jedan mandat, a da je izbačen iz stranke odmah po saznanju, ne bih rekao da je neki kiks.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#9606 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

al-em wrote: 21/11/2020 23:50 Jel moguce da je nastimano srdjanu?
Frajer je bas rasturio izbore, dosta moje raje na fb ga prati i redovno seruje statuse, navise ima pitanja i inicijativa. Realno je bio sigurica na ovim izborima. Nip u novom sarajevu ima bar 7,8 mjesta, sto bi rizikovao covjek kupovinu glasova kad je bio jedan od poznatijih sa liste nipa.
Zato sto je to kod njega standardna praksa. On nista drugo ne radi u zivotu i mora sebi obezbijediti mandat. Govoreno je opstinsko odboru da je lik nepouzdan, ali nisu slusali.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#9607 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

A evo kako to PZP rjesava. Ovako bi trebali svi

https://pressmedia.ba/vijesti/2020/22/1 ... -sankcija/
User avatar
malakh
Posts: 7181
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9608 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

riješio se i dino srdica na isti način, kao i ono što je napisao ružan komentar na facebook-u.

potezi za primjer.
User avatar
konektovan
Posts: 40633
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9609 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

malakh wrote: 22/11/2020 18:59 riješio se i dino srdica na isti način, kao i ono što je napisao ružan komentar na facebook-u.

potezi za primjer.
Kad se rijesio Srdica???
merk030
Posts: 676
Joined: 30/06/2018 18:31

#9610 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by merk030 »

Ako je izbačen, ili bude izbačen, to je samo plus za Dinu i NiP. Svi mi to želimo, ne treba nam nova SDA, izbacivanjem iz stranke odmah po saznanju je potez za pozdraviti.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#9611 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Zna li neko ima li kakv konkretan dokaz da su ga nogirali?
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#9612 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

A ko kaze da je tacno to za Srdica?

Sta se neko ima rjesavat nekoga radi neke mahalske price???

Ne ide to bas tako, pa ja sam se naslusao u ovom gradu prica o nekim ljudima za koje 100% znam da nisu tacne, ali ljudi pricaju i sta sad...

Srdic je kako kazu lik sa najvecim brojem incijativa i poznat kod glasaca, on se bas orofesionalno odredio da bude vijecnik i gradi mrezu ljudi i radi na terenu. Bilo bi bas glupo od njega da nakon svega toga kupuje glasove.

Ali naravno treba ozbiljno privjeriti ovu pricu pa reagovati, ne mozes odmah izbacivat nekoga jer je neko drugi nesti rekao... Nema smisla.
User avatar
malakh
Posts: 7181
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9613 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

konektovan wrote: 22/11/2020 19:38
malakh wrote: 22/11/2020 18:59 riješio se i dino srdica na isti način, kao i ono što je napisao ružan komentar na facebook-u.

potezi za primjer.
Kad se rijesio Srdica???
uskoro cemo dobiti insajdersku.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#9614 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by HomeSweetHome »

MUNAFIK wrote: 22/11/2020 20:23 A ko kaze da je tacno to za Srdica?

Sta se neko ima rjesavat nekoga radi neke mahalske price???

Ne ide to bas tako, pa ja sam se naslusao u ovom gradu prica o nekim ljudima za koje 100% znam da nisu tacne, ali ljudi pricaju i sta sad...

Srdic je kako kazu lik sa najvecim brojem incijativa i poznat kod glasaca, on se bas orofesionalno odredio da bude vijecnik i gradi mrezu ljudi i radi na terenu. Bilo bi bas glupo od njega da nakon svega toga kupuje glasove.

Ali naravno treba ozbiljno privjeriti ovu pricu pa reagovati, ne mozes odmah izbacivat nekoga jer je neko drugi nesti rekao... Nema smisla.
Ima smisla
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#9615 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Ma Srdica mrze u NiPu od prvog dana, ti ljudi sto su ginuli u NS su dozivili ponizenja, od Bejica malog za kojeg se intervniralo, pa do Srdica, protiv cijeg ulaska su bili svi starosjedioci, mene je rezultat Srdica iznenadio, jos vise me iznenadilo da je talasao, ipak je on neko ko je kroz NiP mogao na kraju dobiti mjesto u KS, Dinin kiks svakakou svakom slucaju, bice toga jos.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#9616 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Udjite na profil Srdjana Srdica i onda vas nece iznenaditi rezultat, vrlo je aktivan na drustvenim mrezama.

Znam ga licno i vjerujem da radi sve za licnu promociju, medjutim, ne sumnjam da je legalno osvojio ove glasove. Da je osvojio dva puta manje, opet bi usao, covjek je vrlo aktivan i kako neko rece "profesionalni" vijecnik koji svakodnevno radi na kampanji, jos kad se na to doda lista stranke koja je ubjedljivo slavila u Novom Sarajevu, onda 1800 glasova ne treba cuditi.
User avatar
malakh
Posts: 7181
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9617 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Kome ide mandat u parlamentu?

"Mandat u Parlamentu ide mom kolegi Mirsadu Pindži", dodao je.
:oops:
PippoInzaghi
Posts: 14
Joined: 22/12/2013 03:26

#9618 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PippoInzaghi »

Srdjan Srdic je ljigavac koji je zajedno sa drugim ljigavcem Ademom Olovcicem, jedva mjesec dana nakon lokalnih izbora 2016. godine nakon izbora u vijece napustio DF. Naravno nisu ljigavci zbog napustanja te raspale stranke i njihovog vizionarstva nakon samo mjesec dana izbora, nego zbog desavanja netom nakon toga. Nevjerovatnom slucajnoscu je Srdjanova zena u tom periodu zaposlena u Opstini Novo Sarajevo, spominje se jos par benefita, al ovo prvo znam provjereno, a ne bi da klevecem. U inicijativi za dodijelu imena Goran Cengic dvorani na podrucju opstine, Adem glasa protiv, dok Srdjan radi jos odvratniji potez za mene, a to je da se izjasnjava kao suzdrzan. Tipicno NE, ali eto da se ne ofira pred rajom, FUJ! Poslije je glupan naravno vidjan u drustvu Nedzada Koldze, uvaljuje se u gradsko vijece, oko EYOF-a se vrti, top sve. To zasto bi placao glasove, pa zato sto je glupan koji vjerovatno nije mislio (kao i mnogi) da ce ovako uvjerljiva pobjeda biti od strane NIP-a. Prevelika tuga je da tog populistu na fejsu prati preko 20 000 ljudi, da je pokrenuo najveci broj inicijativa i da stvarno je najaktivniji lik u tom vijecu. Tuga je da nas je po Bogicevicevom intervjuu sinoc, SDA unazadila 78 godina u odnosu na EU standard. U svemu tome, ovakav lik, bas kao i Konakovic i Efendic, dokazani lopovi koji ce nesto dobro uraditi, su nama postali ok, u fazonu ma hajde nek krade, barem nesto uradi. :-) :-)

Konakovic, koji se meni gadi zbog politike "SDA je najgora na svijetu, ali valjali su mi 20 godina dok sam i ja imao hajra od njih" stvarno ima priliku da poraste u ocima dosta skepticne raje poput mene. Dodjel do izbacenja Srdica nakon ove situacije, izgubice definitivno jednog vijecnika u vijecu, ali ce mislim daleko vise hajra imati od toga. Iskreno ako imam strah od nekoga da bi mogao razjebati pricu Cetvorke, onda je to definitivno on zbog svoje historije. Pljuvali su svi SDA zbog amnestiranja Asima, ovo je na daleko nizem nivou, ali od takvih stvari se pocinje. Pa da te vidimo! :bih: :bih:
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#9619 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

emmir1
Posts: 4494
Joined: 07/06/2013 15:28

#9620 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Naravno da Srdic leti napolje iz NiPa ako se utvrdi ovo sa kupovinom glasova.

Istraga je u toku i potvrdi li se leti 100 posto
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#9621 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kox »

Svašta, isti likovi koji su svojevremeno prelijetali u DF sada u NiP-u. Valjda će ovi u NiP-u imati više pameti, sa takvim likovima je počeo vidljivi i ubrzani odron DF-a.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#9622 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Vrlo je za očekivati da oprtunisti i licemjeri nanjuse gdje bi mogli bolje proci i da navale u tom smjeru.
Nije to nista novo niti nepoznato. A siguran sam da ce takvi biti i prepoznati na vrijeme, prije nego nacine stetu stranci.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#9623 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

drug_profi wrote: 23/11/2020 23:48 Vrlo je za očekivati da oprtunisti i licemjeri nanjuse gdje bi mogli bolje proci i da navale u tom smjeru.
Nije to nista novo niti nepoznato. A siguran sam da ce takvi biti i prepoznati na vrijeme, prije nego nacine stetu stranci.
To je kod nas normalno da se takvi pokušavaju UVALIT kako god stignu.

Oni sto je bitno i sto treba da pravi razliku jeste kako ce se NIP kao stranka postaviti u slucajevima pronevjere principa stranke.

Naravno uvijek ce biti i slucajnih i namjernih gresaka predstavnika stranke, treba biti dovoljno mudar i znati sta je sta adekvatno kaznit kukolje...
User avatar
_Reds_
Posts: 9368
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#9624 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

ibizza wrote: 23/11/2020 08:24 https://faktor.ba/vijest/mirsad-pindzo- ... _goOqMWtqA

...nisam znao da je OVAJ u NiP-u.
Haman jedan od osnivača.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#9625 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

_Reds_ wrote: 24/11/2020 00:17
ibizza wrote: 23/11/2020 08:24 https://faktor.ba/vijest/mirsad-pindzo- ... _goOqMWtqA

...nisam znao da je OVAJ u NiP-u.
Haman jedan od osnivača.
Za ovog je Asim pionir :-)
Post Reply