Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#82176 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

breuer wrote: 22/11/2020 10:12 Inzko je glup :lol:

:(
Inzko najavljuje novo poglavlje u djelovanju OHR-a ili treću fazu koja će imati elemente prve. Sljedeća godina će biti puna iznenađenja. Kao što kao fol Mile ne zna da su iznad Manjače na nekoliko kilometara od Banja Luke bile vježbe NATO-a sa avionima tako se pravi blesav i oko ostalih stvari. Definitivno Mile ima plan B.

User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#82177 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Imali su sve to i prije rata i Dejtona i jos mnogo toga, ali na mnogo vecem prostoru...i ne drze muslimane iskljucene od bilo kakvih uticaja, to je mitologija i utopija...gdje god da se okrenu, kuda god da krenu moraju preko "muslimanske i ustaske teritorije", 50 hiljada Srba zivi iskljucivo od Sarajeva, pogledaj na sta lici i kako je okruzena istocna Hercegovina, a sta su imali nekada...
betametazon
Posts: 1603
Joined: 22/06/2011 23:56

#82178 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by betametazon »

emigrazione wrote: 22/11/2020 14:45 Imali su sve to i prije rata i Dejtona i jos mnogo toga, ali na mnogo vecem prostoru...i ne drze muslimane iskljucene od bilo kakvih uticaja, to je mitologija i utopija...gdje god da se okrenu, kuda god da krenu moraju preko "muslimanske i ustaske teritorije", 50 hiljada Srba zivi iskljucivo od Sarajeva, pogledaj na sta lici i kako je okruzena istocna Hercegovina, a sta su imali nekada...
Drze ih iskljucenim iz bilo kakvog politickog ili rukovodeceg polozaja u rs, ne zele da im se iko sa muslimanskim imenom pita i za sta bitno...osim onoga sto po ustavu mora (uglavnom zamjenici predsjednika skupstina i nacelnika opstina moraju biti iz džreda drugog naroda)
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#82179 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by L u c i f e r »

"Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej sahranjen je danas u kripti hrama Svetog Save u Beogradu nakon održanog opela i besjede. 

Među prisutnima su bili i predsjednik te premijerka Srbije, ali i predsjedavajući Predsjedništva BiH. Milorad Dodik je prvi zvaničnik koji je cjelivao penis pokojnog patrijarha, nakon sveštenstva, a prije Aleksandra Vučića."
betametazon
Posts: 1603
Joined: 22/06/2011 23:56

#82180 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by betametazon »

Grean wrote: 22/11/2020 14:34 @betametazon, @red evil , @banjaluka078, @turgut, @emigrazione

Lijepo je vidjeti da nas ima kojima je ovog cirkusa i bosnjackog mazohizma preko glave.

Nekad me bude strah, recimo kod prethodnog intervjua Dodika kod Senada kad mu on serbes prosipa kako je iz Sarajeva protjerano 150 000 Srba a on suti ko' zaliven, kao da je prespavao mirnu reintegraciju okupiranih sarajevskih opstina, zapitam se ako nam je ovo krema novinarstva kakav nam je prosjecni gledalac? Gdje cemo mi zavrsiti ako nam je ovo nivo svjesti? Ko je taj koji hoce i moze ovo da gleda? Dodje mi da iskocim iz koze.

Kao sto @emigrazione rece, sta ocekivati od naroda koji pokriva plocu svojim zrtvama da bi udovoljio gostu koji te zrtve ne priznaje.

Imamo jos jedan tuzni i jadni primjer. Tiha kriminalizacija zastave Zlatni ljiljani. Ima ih vec u Sarajevu koji su je poceli zvati "ratna zastava". Jos samo fali da prihvate ono "tzv. Armija BiH" sto je u zadnje vrijeme ucestalo u medijskom prostoru genocidasa a pogotovo UZP-ovaca.

Na svakoj utakmici Premijer lige u entitetu i u Covicevim krajevima gledamo srpsku i hrvatsku zastavu izvjesenu pored drzavne i zastave FSBiH dok tih Ljiljana nema nigdje. Garantujem sad kad bi Sarajevo, Zeljo, Sloboda, Velez napokon dosli tobe i postavili Ljiljane gdje im je mjesto prvenstvo bi se prekinulo.

Jednostavno imamo premalo kicme i pustamo da nas papci jebu ko' sanske koze. Uz to sve ne pokazujemo ni neki zavidan nivo IQ-a. Muka mi je od toga ali promijeniti nista ne mozes.
Ma nema tu mnogo price. Imam osjecaj da sto je nama vise stalo njima je manje. Ne treba forsirati neke stvari.

Npr ne zvati vise nikoga od njih na medije u FBiH, ok rekli su svoje. Neka se dokazuju tamo ko je veci srbin i cetnikoljubac i cao.Fakat sta nama znaci gradonacelnik BL? Barem dok ne bude neko ko nece u svakoj recenici naglasavat "ljubav prema svom narodu, pripadnost svom narodu, beograd, nepostojanje granice na drini" i sl. Sta imas sa takvim ovranicenim umovima pricati.

I vratiti ljiljane na ovaj frtalj drzave. Mi se zalazemo za ljubav svih prema varti, oni pljuju i nas i vartu. Nek ye*u mater, on se slika sa cetnickom zastavom a ljiljani mu ratna zastava...
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#82181 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by HomeSweetHome »

Sta ocekivati od lika koji se popisa po svojim precima iz partizanske porodice koje su pobili cetnici i stane na stranu cetnika?
On je nacionalista na dvadesetu jer ta prica prolazi i drzi ga gdje jeste, fukara koja je zgrnula ogromnu lovu i moc na takvoj prici.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#82182 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Milenkov buraz »

Najbolje ono kada Dodik govori o ulici Alije Izebegovića koja ne postoji u Sarajevu i na tu Senadovu konstataciju ovaj odgovara sa čuđenjem i pitanjem kako ne postoji? :mrgreen: :lol: Kakva zadojenost mržnom i indoktrinacija kod Srba pa to je nesagledivo.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8951
Joined: 02/04/2012 13:00

#82183 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Herr Flick »

betametazon wrote: 22/11/2020 13:50 Koliko cesto mediji u rs zovu politicare iz fbih? Ne znam jer fakat ne pratim ali mislim da malo, da smo generalno mi njima uopste manje zanimljiivi i bitni.
To kazem vise iz neposrednog iskustva kontakta sa ljudima iz tog entiteta. Oni su generalno manje optereceni sto znaci da su dobili sto su htjeli: nekakav svoj teritorij, pričicno autonoman, svoj jezik, svoje slave, svoje resore a usput su se malo ispuhali zbog dugorocno nakupljene frustracije uzrokovane turcima i jasenovcom i sad su, uslovno govoreci, mirni.

A mi se ovamo nerviramo sto nece BiH kakvu bi mi htjeli. Pa nece. Prihvatis cinjenicu i ides dalje, uzivas u onome sto imas: volis i nerviras se zbog svoje reprezentacije koja moze igrati samo na 1/3 teritorije ali je tvoja, drugu nemas i ne zelis i navijas za svoju. Ne za tudju jer si ubijedjen da je tvoja neka druga.

Mozes ga zvati svaki dan u emisiju, mozes ga zvati svakih 10 dana. Odgovori i razmisljanja nece se promjeniti.

Mi se moramo promjeniti.
Medije u rsu ne zanima federacjja,tu i tamo nesto malo spomenu i to je to,mi smo za njih inostranstvo
betametazon
Posts: 1603
Joined: 22/06/2011 23:56

#82184 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by betametazon »

Milenkov buraz wrote: 22/11/2020 15:25 Najbolje ono kada Dodik govori o ulici Alije Izebegovića koja ne postoji u Sarajevu i na tu Senadovu konstataciju ovaj odgovara sa čuđenjem i pitanjem kako ne postoji? :mrgreen: :lol: Kakva zadojenost mržnom i indoktrinacija kod Srba pa to je nesagledivo.
Odlicna konstatacija, fenomenalan detalj. Mozda i srz sve price, i pocetak i kraj sve filozofije, temelja na kojem se bazira stav jednog citavog naroda.
Dakle, imamo teoriju, imamo pricu, to je to, je dovodimo u pitanje nista i zavrseno. Nisu srbi protjerani nego su pobjegli od straha, da su ostali bili bi pobijeni. Sasvim dovoljno za opravdanje bilo kakve mrznje. Boles'...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82185 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Suštinski problem nije Mile , nego birači koji biraju svake 4 godine istu garnituru političara koji u tale rade sve sa dodikom , Čovićem


Hajde sada iskreni sa budemo svi koi su na ovoj temi na ovoj stranici koliko vas je glasalo za SDA ??
zrakomlat
Posts: 10235
Joined: 23/09/2012 17:22

#82186 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

emigrazione wrote: 22/11/2020 13:45 Narod koji prekriva table koje govore o četnickim zločinima, da ne bi uvrijedili iste te četnike koji mu ko biva dolaze u posjetu, treba jebati uzduž i poprijeko...sve lijepo što nam se desi to je čista sreća, sve ružno smo zaslužili i više od toga....
:thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82187 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Sto se tiče senaada on je to maksimalno diplomatski odradio nije zatvorio vrata guzicom jer sa je bio malo krući Mile mu vise nikada ne bi kročio u studio ... mora i senad da preživi
User avatar
konektovan
Posts: 40094
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#82188 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by konektovan »

mO k3 wrote: 22/11/2020 15:53 Sto se tiče senaada on je to maksimalno diplomatski odradio nije zatvorio vrata guzicom jer sa je bio malo krući Mile mu vise nikada ne bi kročio u studio ... mora i senad da preživi
Je li mora ponovo krociti?? Ne mora, moze valjda Senad naci goste na kome ce zadrzati popularnost i gledanost?!
Ja mislim da je Senad u dubini duse, pichich.....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82189 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

konektovan wrote: 22/11/2020 16:19
mO k3 wrote: 22/11/2020 15:53 Sto se tiče senaada on je to maksimalno diplomatski odradio nije zatvorio vrata guzicom jer sa je bio malo krući Mile mu vise nikada ne bi kročio u studio ... mora i senad da preživi
Je li mora ponovo krociti?? Ne mora, moze valjda Senad naci goste na kome ce zadrzati popularnost i gledanost?!
Ja mislim da je Senad u dubini duse, pichich.....
Drugar nećemo taj vokabular .... senad je vise puta rekao ko to mi , ja sam novinar i to možemo svi da potvrdimo da je profesionalac na najvišem nivou
A
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82190 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

U vise navrata sam napisao da mi je dodika pun kurac , da su Srbi dužni klintonu da podignu spomenik jer ih je. Bukvalno spašavao .., da su se Srbi 1995 porazili vojno i politički ne bi imali danas ovo šta imamo
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82191 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

Zaustavi me sinoc policija na Stupu i pitaju jesam li sta popio, ja njima: 42 u RS i 3 u Federaciji. :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82192 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Zeleni most wrote: 22/11/2020 16:36 Zaustavi me sinoc policija na Stupu i pitaju jesam li sta popio, ja njima: 42 u RS i 3 u Federaciji. :D
Tu foru sam vise puta čitao :mrgreen:
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 628
Joined: 10/02/2009 15:44

#82193 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zlocin&Kazna »

U vezi genocida i price "priznajem - ne priznajem". Nisam pravnik ali ako pokusam rszmisljati o tome bez emocija (ako je to uopste moguce) :
- Genocid je kategorija zlocina definisana od strane UN-a
- Dva suda osnovana od strane UN-a presudili da je u Srebrenici bio genocid.

Svi koji bi "dokazivali" da nije genocid su kategorija ravnozemljasa, antivaksera... Pristup i argumenti su im isti, cisto djubre. Zao mi je sto se sagovornici ne pripreme bolje i argumentima obrisu pod likovima koji su u fazonu "moj je stav da nije bilo genocida". Ne mozes imati stav o cinjenicama, one su takve kakve jesu.

Imamo tako mnogo dokumenata na raspolaganju o svim zločinima u BIH. Historija ce pokazati koliko je osnivanje i rad ICTY vazno i koliko su vazno dokumenti koji su prikupljeni tamo.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#82194 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Ama on ne može drugačije nego da gusla da nije bilo genocida , direktiva dolazi iz Beograda ...
User avatar
atmel
Posts: 1625
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#82195 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by atmel »

mO k3 wrote: 22/11/2020 16:27 U vise navrata sam napisao da mi je dodika pun kurac , da su Srbi dužni klintonu da podignu spomenik jer ih je. Bukvalno spašavao .., da su se Srbi 1995 porazili vojno i politički ne bi imali danas ovo šta imamo
Zato i slave Deyton.
Mi iz ofanzive pravo u Deyton na pregovore,
a dok su oni harali na 70% BIH samo neke rezolucije u UN-u koje niko nije jebo ni 2%.
User avatar
atmel
Posts: 1625
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#82196 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by atmel »

Senad ko šĆene trči za volom poslije razgovora tamo po hodnicima u Bosmalu. Pita ga? Sta se bolan pališ toliko Milorade. Seno narkomanu i pijanico prodao bi ti i oca rođenog za gram...Senad ima grižnju savjesti što ga je pitao za genocid, pa trči za Dodikom poslije emisije po Bosmalu. Između ove dvojice nema nikakve razlike, samo da mu Senči zavidi, da on nije na njegovom mjestu.

1:27:40 min
https://www.face.ba/vijesti/bih/dodik-h ... mnom/75131
Last edited by atmel on 23/11/2020 07:01, edited 3 times in total.
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82197 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

Tacka.
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:38, edited 1 time in total.
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#82198 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeleni most »

napravise veresiju.
Last edited by Zeleni most on 29/11/2020 12:39, edited 1 time in total.
User avatar
atmel
Posts: 1625
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#82199 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by atmel »

Zeleni most wrote: 22/11/2020 18:00
atmel wrote: 22/11/2020 17:49
mO k3 wrote: 22/11/2020 16:27 U vise navrata sam napisao da mi je dodika pun kurac , da su Srbi dužni klintonu da podignu spomenik jer ih je. Bukvalno spašavao .., da su se Srbi 1995 porazili vojno i politički ne bi imali danas ovo šta imamo
Zato i slave Deyton.
Mi iz ofanzive pravo u Deyton na pregovore,
a dok su oni harali na 70% BIH samo neke rezolucije u UN-u koje niko nije jebo ni 2%.
Mi kao Azeri .... od totalne pobjede napravise veresiju.
Pitaj Turguta, 90 setku i ostale naše ahbabe što se bore po Karabahu..
Poserem se...u pola usta, baš sam pratio izbore u BiH poslednjih nekoliko dana, ovi naši Azeri, Sirijci se ne javiše ni na jednoj temi o izborima.
Do sabaha dezuraju na Karabahu, libo njih tuka za Bosnom..
Dimu1927
Posts: 3955
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#82200 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Dimu1927 »

betametazon wrote: 22/11/2020 13:50 Koliko cesto mediji u rs zovu politicare iz fbih? Ne znam jer fakat ne pratim ali mislim da malo, da smo generalno mi njima uopste manje zanimljiivi i bitni.
To kazem vise iz neposrednog iskustva kontakta sa ljudima iz tog entiteta.
Ista stvar, ljudi iz lukavice / istocno sarajevo, njima je federacija tamo negdje daleko, ljudi nemaju nikakvog dodira ni saznanja. Kad cujem ono u prici npr: "kako je tamo kod vas u federaciji?" isto da je ta federacija na Islandu, a ne 2 ulice dalje...

A s druge strane mi ovamo znamo kako dodik i drasko disu... budale vjecne i nikad se pameti nece doci.
Locked