FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13526 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by armin071 »

Strašna “državnička politika” se vrti oko jedne jebene table na nekom
izmišljenom studentskom domu a to što ti govedo iz Laktaša ponižava zemlju, ismijava genocid i sl. to ti je kao smiješno. Trebaju svi u BiH ali baš svi nevezano za stranku donijeti odluku u slučaju da govedo negira genocid ili državu automatski prekinuti razgovor na bilo koju temu dok se javno ne izvine. Sa govedom se ne razgovara...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#13527 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Osim_13 »

Koji kontrast večeras. Sa gospodina Bogića Bogićevića spustiš se kasnije na ovog drvosječu.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13528 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Mučan intervju.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#13529 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Osim_13 »

Intervju ko i svaki drugi Dodikov gdje sa druge strane nije RTRS-ov statista sa ulogom voditelja. Senad mi je ok bio, ali sa ovim likom se na kraju sve svede na isto kroz priču tako da :zzzz:
mishic
Posts: 6297
Joined: 28/04/2011 16:29

#13530 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mishic »

Potvrda da i primitivizam može biti beskrajan... Primitivno do bola.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13531 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Senad pred kamerom glumi frajera, a kad se kamere pogase servilno kmeči "ma što se pališ".
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#13532 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

_Reds_ wrote: 21/11/2020 23:44 Njega treba zabraniti gdje god da se može.
I sve one koji negiraju genocid i veličaju ratne zločince.
Zamislimo da na nekoj televiziji u Izraelu daje intervju osoba koja kaže da Izrael je izmišljena država koja će nestati, kaže da nije bilo holokausta i da je Hitler njegov uzor i da opravdava njegovo djelo.

Vukanović reče da su njemu i Stanivukovuću pored BN-a i FACE TV pomogla da dođu do ovih rezultata jer im je bio zabranjen pristup pred kamere na RTRS-u. Godi njima popularnost pa u ovih par dana Stanivuković bi kod Zukića, a Vukanović i Dodik kod Senada. Dodik i na N1.Nije im bilo teško i zahmetli doći.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#13533 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Idemedosumom »

ExNihilo wrote: 22/11/2020 00:27 Senad pred kamerom glumi frajera, a kad se kamere pogase servilno kmeči "ma što se pališ".
Mićo, jaran, nije se htio "laktašiti." :D
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13534 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

Ne bih potrosio jednu milisekundu svog zivota da cujem sta Milorad ima za reci.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2538
Joined: 16/06/2014 20:33

#13535 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dosadno mii »

ainiman wrote: 22/11/2020 01:09 Ne bih potrosio jednu milisekundu svog zivota da cujem sta Milorad ima za reci.
:thumbup:
Ja prebacila
User avatar
_Reds_
Posts: 9369
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#13536 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _Reds_ »

Jadno je gledanost dizati na negatorima genocida, ali eto i dalje vi hvalite Senada i njemu slično smeće.
User avatar
ortodont
Posts: 1834
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#13537 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ortodont »

Smučilo mi se. Još se cereka s fašistom na kraju.
Televizija koja promoviše negatore genocida, ratnohuškače, štovatelje zločinaca iz rata, štovatelje draže mihajlovica poput stanivukovica, trivicke, onog klauna iz trebinja itd.
Užasno.
User avatar
xoklix
Posts: 2425
Joined: 16/01/2018 16:07

#13538 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by xoklix »

Ne znam,ali u meni više dominira dojam da ga Senad dobro "istres'o".
Bezveze mu nabacujete nezaslužene epitete.
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13539 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

_Reds_ wrote: 22/11/2020 01:33 Jadno je gledanost dizati na negatorima genocida, ali eto i dalje vi hvalite Senada i njemu slično smeće.
Smece su samo oni politicari i stranke koje ga drze na politickoj sceni tolike godine. Necemo valjda kriviti novinare za cinjenicu "Dodik"?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13540 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Nakon ovakvog intervjua, gdje Dodik priča kako su zvali ljude čija imena su uklesana u Srebrenici, gdje s podsmijehom pita kako će ga OHR zaustavit da napravi hidroelektranu na Drini ili aerodrom u Trebinju (što je zapravo dobro pitanje, jer OHR više ne posjeduje mehanizme sile da sprovede bonske ovlasti, čak i kada bi ih koristili), intervjua u kome kaže da rata neće biti zato Bošnjaci neće moći ni ući u RS, a kamoli ratovati za nju, ako dođe do disolucije, a što ne zvuči daleko od istine, ili nakon što reče da Bosna više neće izaći iz Malog Šengena ni ako to bude htjela, dakle nakon pišanja po bošnjačkoj tragediji i ismijavanja nemoći probosanske politike, Senad bi se "laktašio" s njim. Još ga ovaj izofira, a Senad u maniru školarca koji se dodvorava siledžiji koji mu ju je upravo ukrao džeparac začuđeno pita: pa što se pališ? :D
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13541 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

ortodont wrote: 22/11/2020 01:53 Smučilo mi se. Još se cereka s fašistom na kraju.
Televizija koja promoviše negatore genocida, ratnohuškače, štovatelje zločinaca iz rata, štovatelje draže mihajlovica poput stanivukovica, trivicke, onog klauna iz trebinja itd.
Užasno.
I meni se smuci kad ovo procitam.
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13542 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:17 Nakon ovakvog intervjua, gdje Dodik priča kako su zvali ljude čija imena su uklesana u Srebrenici, gdje s podsmijehom pita kako će ga OHR zaustavit da napravi hidroelektranu na Drini ili aerodrom u Trebinju (što je zapravo dobro pitanje, jer OHR više ne posjeduje mehanizme sile da sprovede bonske ovlasti, čak i kada bi ih koristili), intervjua u kome kaže da rata neće biti zato Bošnjaci neće moći ni ući u RS, a kamoli ratovati za nju, ako dođe do disolucije, a što ne zvuči daleko od istine, ili nakon što reče da Bosna više neće izaći iz Malog Šengena ni ako to bude htjela, dakle nakon pišanja po bošnjačkoj tragediji i ismijavanja nemoći probosanske politike, Senad bi se "laktašio" s njim. Još ga ovaj izofira, a Senad u maniru školarca koji se dodvorava siledžiji koji mu ju je upravo ukrao džeparac začuđeno pita: pa što se pališ? :D
I kriv Senad?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13543 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

ainiman wrote: 22/11/2020 02:19
ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:17 Nakon ovakvog intervjua, gdje Dodik priča kako su zvali ljude čija imena su uklesana u Srebrenici, gdje s podsmijehom pita kako će ga OHR zaustavit da napravi hidroelektranu na Drini ili aerodrom u Trebinju (što je zapravo dobro pitanje, jer OHR više ne posjeduje mehanizme sile da sprovede bonske ovlasti, čak i kada bi ih koristili), intervjua u kome kaže da rata neće biti zato Bošnjaci neće moći ni ući u RS, a kamoli ratovati za nju, ako dođe do disolucije, a što ne zvuči daleko od istine, ili nakon što reče da Bosna više neće izaći iz Malog Šengena ni ako to bude htjela, dakle nakon pišanja po bošnjačkoj tragediji i ismijavanja nemoći probosanske politike, Senad bi se "laktašio" s njim. Još ga ovaj izofira, a Senad u maniru školarca koji se dodvorava siledžiji koji mu ju je upravo ukrao džeparac začuđeno pita: pa što se pališ? :D
I kriv Senad?
Vidim da učiteljica nije uradila dobar posao na planu razumijevanja napisanog.
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13544 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:24
ainiman wrote: 22/11/2020 02:19
ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:17 Nakon ovakvog intervjua, gdje Dodik priča kako su zvali ljude čija imena su uklesana u Srebrenici, gdje s podsmijehom pita kako će ga OHR zaustavit da napravi hidroelektranu na Drini ili aerodrom u Trebinju (što je zapravo dobro pitanje, jer OHR više ne posjeduje mehanizme sile da sprovede bonske ovlasti, čak i kada bi ih koristili), intervjua u kome kaže da rata neće biti zato Bošnjaci neće moći ni ući u RS, a kamoli ratovati za nju, ako dođe do disolucije, a što ne zvuči daleko od istine, ili nakon što reče da Bosna više neće izaći iz Malog Šengena ni ako to bude htjela, dakle nakon pišanja po bošnjačkoj tragediji i ismijavanja nemoći probosanske politike, Senad bi se "laktašio" s njim. Još ga ovaj izofira, a Senad u maniru školarca koji se dodvorava siledžiji koji mu ju je upravo ukrao džeparac začuđeno pita: pa što se pališ? :D
I kriv Senad?
Vidim da učiteljica nije uradila dobar posao na planu razumijevanja napisanog.
Senad je covjek koji postavlja pitanja na tv-u. Novinar. Je li bitno ko ce postaviti pitanje? Je li bitno koje ce metode koristiti novinar da od "goveda" napravi barem kakvog takvog sugovornika? Drugi imaju politicku moc koja se "Laktasi". Sta me je naucila uciteljica? Uglavnom, da mi u zivotu ne treba ni Bosna, Seand a ni Dodik.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#13545 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:17 Nakon ovakvog intervjua, gdje Dodik priča kako su zvali ljude čija imena su uklesana u Srebrenici, gdje s podsmijehom pita kako će ga OHR zaustavit da napravi hidroelektranu na Drini ili aerodrom u Trebinju (što je zapravo dobro pitanje, jer OHR više ne posjeduje mehanizme sile da sprovede bonske ovlasti, čak i kada bi ih koristili), intervjua u kome kaže da rata neće biti zato Bošnjaci neće moći ni ući u RS, a kamoli ratovati za nju, ako dođe do disolucije, a što ne zvuči daleko od istine, ili nakon što reče da Bosna više neće izaći iz Malog Šengena ni ako to bude htjela, dakle nakon pišanja po bošnjačkoj tragediji i ismijavanja nemoći probosanske politike, Senad bi se "laktašio" s njim. Još ga ovaj izofira, a Senad u maniru školarca koji se dodvorava siledžiji koji mu ju je upravo ukrao džeparac začuđeno pita: pa što se pališ? :D
i sve je tacno dodo reko. ne moze ga niko zaustaviti jer je uz njega iz PIC-a rusija sta god da uradi. pitanje je mogu li mu ista i za tu tablu sa pala ali izgleda da ce je vjerovatno ukloniti. hej, jebote, daje mu se 8 mjeseci rok da odsarafi tablu, sta onda da mu se da za ozbiljnije stvari? nista.
i tacno je da bi u iducem ratu bosnjaci bili ti koji bi morali napasti, a on zna da sada kako je nemaju bosnjaci ni volje ni moci da to rade.

i u pravu ste ono za holbrooka i naziv republika srpska izgleda. ne mogu da nadjem u knjizi nista drugo, ne znam sto sam ja konto i da li sam negdje drugo cuo da je alija kriv za naziv jer je mogao da bira noc prije potpisa i nije izabro ukidanje/promjenu imena. ali to ocigledno nije bilo u holbrookovoj knjizi pa vjerovatno nije ni tacno.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13546 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

ainiman wrote: 22/11/2020 02:44
ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:24
ainiman wrote: 22/11/2020 02:19
I kriv Senad?
Vidim da učiteljica nije uradila dobar posao na planu razumijevanja napisanog.
Senad je covjek koji postavlja pitanja na tv-u. Novinar. Je li bitno ko ce postaviti pitanje? Je li bitno koje ce metode koristiti novinar da od "goveda" napravi barem kakvog takvog sugovornika? Drugi imaju politicku moc koja se "Laktasi". Sta me je naucila uciteljica? Uglavnom, da mi u zivotu ne treba ni Bosna, Seand a ni Dodik.
Što ćeš onda na bosanskom forumu gdje komentarišeš intervju Senada i Dodika.

Senad jeste novinar, ali ne mora biti servilni gmaz čak i onda kada se vrijeđaju žrtve genocida. Jedna od razloga zašto smo tu gdje jesmo jeste taj što nas predstavljaju servilni gmazovi na svim nivoima i u svim porama društva.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13547 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

karanana wrote: 22/11/2020 02:47
ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:17 Nakon ovakvog intervjua, gdje Dodik priča kako su zvali ljude čija imena su uklesana u Srebrenici, gdje s podsmijehom pita kako će ga OHR zaustavit da napravi hidroelektranu na Drini ili aerodrom u Trebinju (što je zapravo dobro pitanje, jer OHR više ne posjeduje mehanizme sile da sprovede bonske ovlasti, čak i kada bi ih koristili), intervjua u kome kaže da rata neće biti zato Bošnjaci neće moći ni ući u RS, a kamoli ratovati za nju, ako dođe do disolucije, a što ne zvuči daleko od istine, ili nakon što reče da Bosna više neće izaći iz Malog Šengena ni ako to bude htjela, dakle nakon pišanja po bošnjačkoj tragediji i ismijavanja nemoći probosanske politike, Senad bi se "laktašio" s njim. Još ga ovaj izofira, a Senad u maniru školarca koji se dodvorava siledžiji koji mu ju je upravo ukrao džeparac začuđeno pita: pa što se pališ? :D
i sve je tacno dodo reko. ne moze ga niko zaustaviti jer je uz njega iz PIC-a rusija sta god da uradi. pitanje je mogu li mu ista i za tu tablu sa pala ali izgleda da ce je vjerovatno ukloniti. hej, jebote, daje mu se 8 mjeseci rok da odsarafi tablu, sta onda da mu se da za ozbiljnije stvari? nista.
i tacno je da bi u iducem ratu bosnjaci bili ti koji bi morali napasti, a on zna da sada kako je nemaju bosnjaci ni volje ni moci da to rade.

i u pravu ste ono za holbrooka i naziv republika srpska izgleda. ne mogu da nadjem u knjizi nista drugo, ne znam sto sam ja konto i da li sam negdje drugo cuo da je alija kriv za naziv jer je mogao da bira noc prije potpisa i nije izabro ukidanje/promjenu imena. ali to ocigledno nije bilo u holbrookovoj knjizi pa vjerovatno nije ni tacno.
Vjerovatno si pomiješao sa ponudom da se zabrani političko djelovanje SDS. To mu je ponuđeno, ali je odbio.
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13548 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:49
ainiman wrote: 22/11/2020 02:44
ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:24

Vidim da učiteljica nije uradila dobar posao na planu razumijevanja napisanog.
Senad je covjek koji postavlja pitanja na tv-u. Novinar. Je li bitno ko ce postaviti pitanje? Je li bitno koje ce metode koristiti novinar da od "goveda" napravi barem kakvog takvog sugovornika? Drugi imaju politicku moc koja se "Laktasi". Sta me je naucila uciteljica? Uglavnom, da mi u zivotu ne treba ni Bosna, Seand a ni Dodik.
Što ćeš onda na bosanskom forumu gdje komentarišeš intervju Senada i Dodika.

Senad jeste novinar, ali ne mora biti servilni gmaz čak i onda kada se vrijeđaju žrtve genocida. Jedna od razloga zašto smo tu gdje jesmo jeste taj što nas predstavljaju servilni gmazovi na svim nivoima i u svim porama društva.
Sta radi SDA u Bosni I Hercegovini?
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#13549 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ainiman »

ainiman wrote: 22/11/2020 03:08
ExNihilo wrote: 22/11/2020 02:49
ainiman wrote: 22/11/2020 02:44

Senad je covjek koji postavlja pitanja na tv-u. Novinar. Je li bitno ko ce postaviti pitanje? Je li bitno koje ce metode koristiti novinar da od "goveda" napravi barem kakvog takvog sugovornika? Drugi imaju politicku moc koja se "Laktasi". Sta me je naucila uciteljica? Uglavnom, da mi u zivotu ne treba ni Bosna, Seand a ni Dodik.
Što ćeš onda na bosanskom forumu gdje komentarišeš intervju Senada i Dodika.

Senad jeste novinar, ali ne mora biti servilni gmaz čak i onda kada se vrijeđaju žrtve genocida. Jedna od razloga zašto smo tu gdje jesmo jeste taj što nas predstavljaju servilni gmazovi na svim nivoima i u svim porama društva.
Sta radi SDA u Bosni I Hercegovini?
I to odvratno pitanje sta cu ja kao Bosanac na forumu.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13550 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

aerodinamika wrote: 21/11/2020 21:49 "nije jevrej jevrej zato sto je roden kao jevrej-vec zato sto drugi spavaju" :thumbup:
Boga mi, Senad reče: Nije Jevrej Jevrej zato što je Jevej, zato što je rođen kao Jevrej, nego je Jevrej Jevrej zato što prespava.

:D
Locked